Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 6ου-7ου-8ου '12 ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΖΩΕΣ ΜΑΣ ΑΝΩ ΚΑΤΩ!ν10


Recommended Posts

αχ Ελενα ακομα δεν ξερω..οτι κ να βαλω δεν μαρεσει πανω μου...θα δω κ μολις βρω θα σας πω..παντως οχι τουαλετα κ τετοια με τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ειπα να τελειωσω με μπομπονιερες κ γλυκα κ μετα νασχοληθω με μενα..φορεμα παπουτσια..κτλ.ισως παω το αλλο Σαββατο για ψωνια να δω κ τι εχει η αγορα φετος..χρωματα σχεδια κ τετοια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτακια,τι κανετε;εγω ξεκινησα δουλεια απο την δευτερα κ κανω ο,τι εκανα πριν συν οτι παω στο γραφειο.αυτο σημαινει οτι ειμαι ηδη κομματια!

ξεκινησατε κουβεντουλα για τις βαφτισεις;;;;εμεις λεμε για μεσα ιουνιου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταυρουλα τελειο το φορεμα,απλο κ σεξυ,το σωμα σου επισης τελειο κ ασχετο αλλα νομιζω οτι σου μοιαζει ο γιος σου γιατι τωρα ειδα τις φωτο σου σαν νυφη κ μου τον θυμισες.

βρε κοριτσια μου οταν βαζετε διαφορα σαιτ να δουμε καποια πραγματα εγω οταν τα ανοιγω σβηνεται η σελιδα του μαμμυλαντ κ πρεπει να ξαναμπω γι'αυτο δε μπαινω.γιατι συνηθως σας διαβαζω,λεω θα μπω μετα κ μετα ξεχνιεμαι.θελω να δω κ τα νυφικα κ τις μπομπονιερες που λετε.

πηγαμε μια βολτα με τα ποδια κ το καροτσι με τον αντρα μου,νανσουλα μαλλον περασα κ απο το σπιτι σου ;) κοιταζα μπας κ σε δω σε κανενα μπαλκονι :D .αλλα στα μισα του δρομου γυρισαμε αρων αρων γιατι εκλαιγε η κυρια λογω πεινας.

\κ εγω για βαφτιση του χρονου.η μαιο η ιουνιο κ μετα αν παω σεπτεμβρη,αλλα οχι πιο πολυ.ισως μαιο γιατι μετα γυρναω δουλεια..κ τον αντωνη τον βαφτισα σεπτεμβρη,ηταν 9 μηνων το θεωρω ιδανικη ηλικια κ μετα απο λιγες μερες επεστρεψα δουλεια.

παντως κοριτσια κ εγω τα εχασα τα κιλα,η κοιλια μου εφυγε πολυ γρηγορα.κ τα γλυκα τα τσακιζω,μα ποσο υπογλυκαιμια πια..

οσο για σαλατες τρελαινομαι κ δε βαριεμαι να κοψω σε αντιθεση με τα φρουτα.μονο για το παιδι κοβω φρουτα που ευτυχως του αρεσουν πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ αυτή η φωτογραφία είναι πριν μείνω έγκυος χαχαχααααααααα :lol::lol:

Μακάρι να ήμουν και πάλι έτσι αλλά λέω του που... δεν θα είμαι μέχρι του χρόνου έτσι?

Αν όχι δεν θα βάλω αυτό το φόρεμα σίγουρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A eipa kai egw oli mera spiti kai to malli sou einai toso wraio ftiagmeno! Emena emeine ftiagmeno mono 1 imera proxtes pou peiga kommwtirio...meta olo piasmena panw ta exw gmt alla de ginetai alliws giati olo udrwnw kai zestainomai kai de mporw otan thilazw na ta exw katw! Min agxwnesai exeis xrono na ksanagineis etsi!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

este :lol::lol::lol: τις εστειλες ολες αδιαβαστες!!πολυ ωραιο το φορεμα αλλα κ τα παππουτσια σουπερ..κ συ σαν κ εμενα κριση κριση αλλα κολλημα με τa παππουτσια;εγω δεν εχω στα παππουτσια αλλα εχω εναν ερωτα με τις louis vuitton αφου ο αντρας μου με βριζει..γιατι του υπενθυμιζω οτι μου χρωσταει το δωρο για την γεννα κ μου λεει εδω ο κοσμος χανεται κ εσυ με τις τσαντες να δω τι θα τις κανεις εαν δεν εχουμε καποια στιγμη να φαμε με την κριση..α!του λεω οτι ταζεις δεν ξεταζεις!γιο ηθελες κ εγω οχι μονο γιο εκανα αλλα κ διδυμα!!αντε μη μου παρεισ 2 αντι για μια.. :lol::lol:

εγω αυτες τις μπομπονιερες που σας εδειξα ηθελα να τις κανω στην κορη μου αλλα μου ζηταγαν 3 ευρω τη μια περιπου κ μου χαν πεσει τα μαλλια.κ τελικα ειχα κανει μια καλη νυφικη κ βαζακι με γλυκο του κουταλιου με ροζ κορδελιτσα κ ροζ λουλουδακι.κ τωρα φυσικα για να τις φτιαξουμε κοιταω γιατι κ παλι δεν δινω 3 ευρω τη μια κ ο αλλος να την πεταξει..γιατι η αληθεια ειναι οτι ο κοσμος δεν τις κραταει

βικακι σε 2 εβδομαδες ανοιγει καφετεριΑ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟς μου στην πλατεια σπαθα θα τα πουμε εκει με τους αντρΕς ΜΑς βεβαια γιατι εγω δε μπορω να βγω με 3 παιδια μονη μου[

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaa kai egw elega tou antra mou pou einai to dwro mou gia ti genna kai ksereis ti mou apantiseeeee!

To dwro sou to perneis kathe mera, de fernw lefta sto spiti gia na zisoume!!!! Kala ennoeitai oti ekane plaka giati

tha tou rxotan kanena piato sto kefali :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γειά σας!

Ελένη, που χάθηκες?Όσο για τα πεθερικά, τί να πω?Για να σε παρηγορήσω θα σου πω ότι εγώ θα έχω αυτό το θέμα με τη μαμά μου που θέλει οπωσδήποτε να την βγάλω γιατί είμαι μοναχοπαίδι...Απο την άλλη ο άντρας μου θέλει να βγάλουμε τη μαμά του και να σου πω την αλήθεια και γω δεν έχω πρόβλημα παρότι δεν με τρελαίνει το όνομα αλλά οι γονεις του γίνονται θυσία...

Μαράκι μου αρεει πολύ το φόρεμα(σικ και σέξυ) αλλά και το προσκλητήριο-μπομπονιέρα! Εγώ το έχω ξαναδει προσκλητήριο μπομπονιέρα στη βαφτιση ενος μπέμπη που ήταν μια τζην σαλοπέτα μικρούλα και είχε δεμένο λαχανί τούλι και ένα ραβασάκι με την πρόσκληση. Εγώ το βρήκα πολύ πρωτότυπο!

Λία, εμένα μου αρέσει πολύ περισσότερο το δεύτερο νυφικό, το θεωρώ πολύ κομψό!

Νάνσυ, πρέπει όταν βρίσκεις χρόνο, να τρως γιατί έτσι κάνεις κακό στον εαυτό σου και μειώνονται οι αντοχές σου τραγικά!

Λία, να μην σκέφτεσαι έτσι για το ότι δεν τα έκανες με τη σειρά!Ειναι αυτό που λέμε ότι όταν κάνουμε σχέδια, ο Θεός γελάει!Και γω είχα τέτοια κολλήματα και δεν λέω χαίρομαι που τα έκανα όλα με σειρά (δαχτυλιδι-γάμος-εγκυμοσύνη) αλλά τελικά όλα μια ιδέα είναι.

Αντωνία εγώ που βγάζω με θήλαστρο, αποφεύγω το βραδυνό και μου έχουν μείνει 2 κιλά.Βέβαια 11 περίπου είχα πάρει γιατί έκανα και διατροφή στην εγκυμοσύνη, μόνο τον τελευταίο μήνα ξέφυγα.

Ναταλία μπράβο που θα πάτε το ταξιδάκι σας, ζηλεύουμε!!!Δες το σαν μήνα του μέλιτος.

Σταυρούλα πολύ ωραίο το φόρεμα και μην ξαναπείς ότι είσαι ψωνάρα.Αφού σου άρεσει η επώνυμη μόδα και μπορούσες να αντεπεξέλθεις, που το κακό?!

Και μεις του χρόνου το καλοκαίρι θα κάνουμε την βάφτιση εδώ που μένουμε που είναι παραθαλάσσιο μέρος μιας και κάναμε το γάμο στην Πάτρα.Εντωμεταξύ σήμερα πήγαμε και σαραντίσαμε σε ένα καταπληκτικό μοναστήρι και ψηθήκαμε πολύ να κάνουμε εκει την βάπτιση.Είναι σε ένα μικρό λοφο και ακριβώς απο κάτω έχει θάλασσα με καταπράσινα νερά και να φανταστείτε η παραλία εκει είναι προσβάσιμη μόνο με σκάφος. Ξετρελαθήκαμε. Η μπέμπα ήταν μια κυρία και κοιμήθηκε στα χέρια του μοναχού :) Μετά πήγαμε για καφεδάκι και γενικώς ήταν πολύ΄ομορφα.

Και μένα ο άντρας μου δεν μου έχει κάνει ακόμα δώρο αλλά είπε ότι θα μου κάνει δώρο-υπερπαραγωγή στη γιορτή μου που είναι σε 11 μέρες...για να δουμε :o

Κατερινάκι,σαραντίσατε και σεις?Αντε καλές βόλτες τώρα, αν και εμεις τις έχουμε αρχίσει προ πολλού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια

Σήμερα η Αγγελική με έβγαλε off πολυ γκρίνια το απόγευμα και νευριαζε με το παραμικρό....και για να ασχοληθω μαζι της έκοψαν δυο φορές τον μικρο την ώρα που θηλαζα και μου γκρινιαζε δικαιολογημένα και αυτός.

Είμαι πολυ κουρασμένη μάλλον μου βγήκε η κουραση ολης της βδομάδας....

Δεν έχω διαβάσει τίποτα ελπίζω να προλάβω αυριο αν και η αυριανη θα ειναι μια φουλ μερα και να μην μου ξεφυγετε πολυ με τόσα που γράφετε ....

Καλο βράδυ σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ποσα γραψατε παλι :shock::shock::shock::shock:

Φανταζομαι τι θα εχω να διαβασω τωρα που θα λειψω 10 μερες, θα παμε στο 11 νομιζω απο την πολυλογια!!!!!

Λοιπον εμεις πηγαμε στο γιατρουλη, η μπεμπα ειναι παρα πολυ καλα, πηρε πολυ βαρος και υψος και συνεχισουμε ακαθεκτοι τον θηλασμο. Ειμαι πολυ χαρουμενη γι αυτο :D:D:D:D . ΜΕτα πηγαμε για καφεδακι με τους κολλητους μας και η μικρη κοιμοταν ολη την ωρα στο καροτσι και ετσι ημασταν και εμεις ησυχοι. Αυριο με το καλο θα σηκωθουμε και θα παμε βεροια. Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι θα δω το αγορακι μου και απο τωρα λαχταρω να τον παρω αγκαλια και να τον γεμισω φιλια το παλικαρι μου......

ΜΑρακι το φορεμα ειναι ΤΕΛΕΙΟ!!!!! Θα εισαι σουπερ σεξυ κουκλαρα νυφη ;););) Για εμενα μονο αποχρωσεις του ασπρου παιζουν για γαμο.

Λιακι το πρωτο νυφικο μου αρεσε παααααααααααααααααρα πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριάδνη μου σαραντίσατε κι εσείς;;;; Μεγαλώσε το μπισκοτάκι σου! Τι να ευχηθώ;;Καλές βόλτες;; Απ' όσο ξέρω τις έχετε αρχίσει ;):lol::lol::lol:

Ελενάκι πολύ μου άρεσε αυτό το μπιμπερό!!! Πώς μπορώ να το παραγγείλω κι εγώ;; Στην Ελλάδα δεν το πουλάνε;;

Μου φάνηκε καλό που μόνο όταν ρουφάει το μωρό βγάζει γάλα. Όπως στο στήθος!

Το καλό με τη δουλειά μας είναι ότι μπορούμε να ρυθμίσουμε το πρόγραμμά μας.Κι εγώ φέτος θα δουλέψω λιγότερο.

Σταυρούλα πολύ ωραίο το φόρεμα και το μαλλί και το σώμα! Φτου φτου!

Η μικρούλα μου μάλλον δε θέλει να κοιμηθεί πάλι. Δεν πειράζει...Θα σερφάρω :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, θηλασα τον μικρο και τώρα δεν μπορω να κοιμηθω πάλι.... :evil:

Σταυρουλα πως πήγε με το εμβόλιο, όλα καλα ο μικρός? υπερβολικό μου φαίνεται αυτο με το ντεπον κρίμα να το πάρει χωρίς λόγω, εμένα η δικια μου ντεπον μου έχει πει πάνω απο 38,5 πιο κάτω τίποτα. Τα ρούχα πολυ σικ τέλεια!

Ναταλια σίγουρα περνει βάρος μην έχεις άγχος.

Ελένη Η νοοτροπία πολλών με τα ονόματα είναι πολυ πίσω αυτο το λενε πολυ και καλα και τα δυο απο τον άντρα και δεν το καταλαβαίνω λες και εμείς οι γυναίκες δεν έχουμε γονείς, φυτρωσαμε.

Κατερίνα άντε όλο βόλτες να είστε τώρα, τέρμα η κλεισουρα, μια χαρα την βρήκε την νεραιδουλα η παιδιατρος, τέλειο το γαλατακι σου.

Μαρακι πρωτότυπο το προσκλητήριο μπομπονιερες αλλα σα να έχει δίκιο η Νανσυ ναι μεν θα σας βγει πιο οικονομικό γιατι θα είναι ένα ανά οικογένεια μερικοί όμως θα το παρεξηγησουν ειδικα οι μεγαλύτεροι...το φόρεμα πολυ ωραίο και θα σου βγει πιο οικονομικά απο κανονικό νυφικό.

Νανσυ τα παπουτσακια είναι πολυ όμορφα και γιατι να μην τα κανεις όπως είναι ροζ και γαλάζιο, οι σαλιαρες έτσι και έτσι δεν με ενθουσίασαν. Βρε τρώγε θα πάθεις τίποτα, άκου με μια καραμέλα.

Αμαλία και μένα αυτο που δεν έχει την δαντελα μου αρεσει.

Αντωνία να τρως ισορροπημένα και πιο ελαφριά το βράδυ, πολλούς χυμούς και νερά. Όσο για την ζυγαρια τα τελευταία κιλα φεύγουν πιο δύσκολα τα άτομα.

Ναταλια να κάνετε κατάδυση είναι οργανωμενα με δασκαλο και ο βυθος τους ειναι καταπληκτικος,εμείς είχαμε κάνει εγω μια φορα γιατι φοβήθηκα λίγο με τις αναπνοής και τις μπουκαλες, ο άντρας μου όμως πήγε κανά δυο φορές ακόμα όσο είμασταν εκει. Εμάς μας είχαν πει ότι είναι μικρά καρχαρίακια μωρακια δηλαδη και δεν έχουν ακόμα δόντια!!!

Αριαδνη πήρατε και εσείς την ευχουλα το μέρος όπως το περιγράφεις πρέπει να είναι πολυ όμορφο.

Ανθη τι κάνει η φραουλιτσα σου? πήρε απο τη μαμα της και αργεί να κοιμηθει το βράδυ....

Μου φαίνεται θα πεσω ξερη το μεσημέρι, άντε καλη μέρα σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας! ξερω ειμαι απαραδεκτη και εχω χασει πολλα επεισοδια αλλα ολα τα στραβα σε εμενα τυχαινουν....

γυρναω απο τη δουλεια και ειμαι ετοιμη για αρμεγμα... καθομαι στο καναπε και με το που αρχιζω βλεπω το θηλαστρο να κανει μπουρμπουλιθρες και να βγαζει γαλα απο την υπερχειληση. φωναζω τον αντρα μου του λεω κατι επαθε το θηλαστρο και μου γυριζει πισω το γαλα και πριν προλαβω να το πω κανει ενα κρακ και σπαει η χοανη. παραγγελνω καινουργια, κολλαει ο αντρας μου την παλια γιατι θα υποφερω αν δεν βγαζ το γαλα τοσες ωρες και ψαχνω να βρω απο γνωστες αι φιλες χοανη. τελικα βρισκ μια ολοκαινουργια αλλα το θηλαστρο εξακολουθει να κανει τα ιδια που σημαινει οτι το μοτερ του χαλασε. το κακο δεν ειναι οτι το γυριζει πισω το γαλα, το κακο ειναι οτι γυρω απο το θηλαστρο το τυλιγω με μια πετσετα και η πετσετα γινεται μουσκιδι και επειδη δεν εχει δυναμη το θηλαστρο για να τραβηξει πιεζω το στηθος. εχω δυνοπαθησει τοσες μερες και σημερα θα παμε βολτουλα με το μικρο να παρουμε το medela swing.

το χρησιμοποιει καμια σας αυτο?????

φιλακια σε ολες ας ελπισω να κταφερω να σας διαβασω εστω και λιγο μπας και ξαναμπω στο κλιμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια..

σημερα σηκωθηκα νωρις γιατι ερχεται στις 10 η γυναικα κ πρεπει να μαζεψω πρωτα τον πανικο..δεν μπορειται να φανταστειται τι επικρατει καθε πρωι..παντου μπιμπερο παιχνιδια ο καναπες στρωμενος με σεντονια(το κρεβατι του αντρα μου :lol::lol::lol: )κτλ κτλ.εσεις που δινεται μπιμπερο σκεφτειται το χ2 καθε φορα..

τα μωρα εξακολουθουν να κοιμουνται στις 2 κ αυτο με σκοτωνει καθε μερα..τουλαχιστον το κανουν τωρα 4ωρο το βραδυ..

βρε κοριτσια εμενα ακομα κοιμουνται ολη μερα..επειδη ειναι διδυμα η επειδη γεννηθηκαν καπως προωορα;δεν ξερω..παντωσ στην κορη μου δε το χα με τιποτα αυτο..

αλεκα το ιδιο ειχα παθει κ εγω με το θηλαστρο κ ο μπομπ πατερας το εφτιαξε.ειχε σπασει το λαστιχο στο μοτερ ενα μαυρο που εχει κ μου εβαλε λαστιχο αυτο που βαζουν στα τυρια κ εφτιαξε.για δες μηπως εχει παθει το ιδιο κ εσενα..αυτα παθαινεις αμα τα δανειζεις κιολας..το ειχα δανεισει 2 φορες κ του ειχαν κανει τρελη χρηση..

γενικα οτι ειχα δανεισει ηλεκτρικο επαθε μπλακ αουτ..για αυτο εσεις που θα κανετε κ αλλο μην ΔΑΝΕΙΖΕΤΕ!

αιαδνη ξετρελαθηκα με την περιγραφη σου για το τοπιο..κ εμεις εχουμε ενα παρομοιο μοναστηρι στο λουτρακι αλλα δεν λεει να τους πας μια ωρα αποσταση κ να μην τους ταισεις κιολας..επομενωσ πρεπει να βρω στην αθηνα κ μαλιστα εδω κοντα που μενουμε..

λια μου τελικα οι περισσοτερες διαλεξαμε το δευτερο..αλλα αμα σε ειχαν δει κ απο κοντα ολες το δευτερο θα ελεγαν σεξουλιαρα μου!!!

καλα αυτο με τα ονοματα πανω κατω οι περισσοτερες το εχουμε..τι να πεις..εγω ευτυχως δεν αντιμετωπισα προβληματα μονο απο τους γονεις μου που μου λενε συνεχεια να βγαλω της πεθερας κ ξερετε γιατι;;;για να μας γραψει τα σπιτια.. :shock::shock: λες κ ειναι απο αυτες..κ στο κατω κατω εαν θελει δεν χρειαζεται να της βγαλουμε κ το ονομα..αλλα ετσι λειτουργουν οι παλαιοι..

αλλα φυσικα την αποφαση την εχουμε παρει οριστικα απο τοτε που ηταν στην θερμοκιτιδα..την βλεπαμε με τα σωληνακια κ λεγαμε ποσο της παει το ονομα..κ την αποκαλουσαμε αριαδνη μου εδω ειναι ο μπαμπας κ η μαμα μην στεναχωριεσαι..αχ δεν μπορω να τα θυμαμαι..αφου σκεφτομαι πως ισως για αυτο θελει συνεχεια αγκαλια..γιατι μωλις γεννηθηκε αντι να ερθει στην αγκαλια μου μπηκε σε ενα κουτι..

κοριτσια βρηκα στο ιντερνετ πατρον για τα παπουτσακια!!απιστευτο!!μωλις κανουμε τη δοκιμη θα σας στειλω φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,

Εβαλα τα κλαματα,εγραφα μια ωρα και ο κωλουπολογιστης το εχασε,θεωρειται και καλος,μια κινηση εκανα και εξαφανιστηκε....Τα νευρα μου....θα πω λιγα λογια παλι...

Λια μου,κι εγω ετσι ενιωθα,ειχα πεσιμιστικη διαθεση σε σχεση το πως εγιναν τα πραγματα,λιγο αναποδα εως πολυ σε εμας(ειμαστε 9 χρονια μαζι,συζουσαμε πρωτα μετα πηγε φανταρος λογω σπουδων ,και αυτο το καλοκαιρι θα γινοταν ο γαμος ,δοξα τω θεω εχουμε ζησει τη ζωη μας,εχουμε ταξιδεψει πολυ,γι αυτο θελω και γρηγορα γρηγορα το δευτερο παιδακι) αλλα σημασια εχουν τα παιδακια μας ,ολα τα αλλα ερχονται και παρερχονται.Σιγα θα ειμαστε οι πιο ευτυχισμενες νυφες...Κοιτα μη δεν με καλεσεις στη γαμοβαπτιση σου...

Μαρακι μου,τελειο το φορεμα.Πολυ ωραια πραγματα εχει αυτο το site. Κι εγω το σκεφτομαι μπομπονιερα-προσκλητηριο,δυο σε ενα αλλα μωρε εχει δικιο η Νανσυ,θα μας κουτσομπολευουν.Ρωτησες τιμες?Τι εδος προσκλητηριο θα κανεις?Δεν θα ειναι τελειως παιδικο ε?Μπομπονιερα ενηλικων?Εννοω θα ειναι κοντα σε γαμο ή βαπτιση.Εχω ψιλομπερδευτει για το στυλ...

Αριαδνη μου,πολυ ειδυλλιακο το τοπιο....Εκει να το κανετε.

Εστε μου,το φορεμα τελειο αλλα πιο τελειο ειναι το σωμα σου,εσυ το κανεις να φαινεται τελειο....

Ελενα μου,ειδα ενα νυφικο στο site που μου ειπες και το ιδιο ακριβως το εχει το pronovoia,θα σας το βαλω...Δεν χρειαζεται να σου πω τη διαφορα τιμης.Οποτε σκεφτηκα να πω να τα δοκιμασω στο pronovoia μετα να τα παραγγειλω απο εκει....

Ανθη μου πολυ ωραια η ιδεα σου για catering....Ειδες τιμες???

Νανσυ δεν ξερω αν σε ενδιαφερει,Πριν απο 2 χρονια ειχαμε παει σε κατι βαπτισια στο Μαρκοπουλο Ωρωπου,σε ενα μοναστηρι και μεσα λοιπν στο μοναστηρι σου παραχωρησε χωρο ανοιχτο με πολυ πρασινο και τραπεζια μοναστηριακου τυπου,χωρο για κανεις catering.Ηταν τα πιο ωραια βαπτισια που εχω παει ποτε.....

Αλεκακι,πριν απο λιγες μερες εγω να δεις τι επαθα με το θηλαστρο....Στις διακοπες μας ειχαμε ξεχασει τον αποστειρωτη και εως να μας σταλει,τα βραζαμε....Μια μερα λοιπον,ο αντρας μου τα ξεχασε και ελιωσαν ολα τα μπουκαλακια και οι χοανες.Και ηταν 1.00 το βραδυ....Πρωι πρωι,πηγα στο Ιασω που εχω αυτη τη γνωστη και με εξυπηρετησε δινοντας μου καινουργια...Εως να ερθει το πρωι ομως,εγω επρεπε να βγαζω γαλα γιατι πονουσε....Το χερι μου παντως εκανε καλη δουλεια...

Κοκονα,βουρ στις ετοιμασιες.....

Κατερινακι μου,για εσας τις δευτερομανουλες θα υπαρχουν πολυ πολυ δυσκολες μερες.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγάπες μου!!

Σας διαβασα,αλλα δεν σχολιαζω κατι τωρα γιατι ειμαι λιγο ασχημα ψυχολογικα..

Ηθελα ομως να δω τι κανετε και να σας πω την καλημερα μου!!

Θα επανελθω συντομα με καλυτερη διαθεση.

ΜΟΥΤΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera manoules, pos eiste? ego exthes eixa mia polu duskoli mera! apo to proi ta mora eklaigan giati ponousan. kai nai exoume kolikous!!! :(:( epiana ton manoli na iremisei eklaige o tonis. afina ton manoli epiana ton toni kai eklaige o manolis!!! apo tis 9.30 to proi mexri tis 12 kai apo tis 13.30 mexri tis 6 to apogeuma auto ekana!!! malosame kai me ton antra mou kai imoun skata oli mera! kourastika para polu exthes, den eixa kai boitheia! simera tha pame na paroume tin euxi t'apogeuma. ante na ta pao kai mia mikri bolta! parageilame kai to karotsi kai tha to exoume logika tin deutera. kourastika koritsia na eimai kleismeni se ena spiti sunexeia! 2 fores bgika pou pigame sti paidiatro kai mia pou piga souper market! tora me to karotsi tha eimai sunexeia ekso!

exete grapsei polla kai den mporo na ta diavaso, den prolabaino... ta leme argotera filakiaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσούδια.

Αριάδνη τέλειο ακούγεται το μέρος! Να νοικιάσετε και ένα σκάφος να την πάτε την μπέμπα μέσω θαλάσσης :lol::lol: όπως πάνε οι νύφες στα νησιά.

Έλενα ωραίο το μπιμπερό να μας πεις εντυπώσεις όταν το πάρεις. Εμένα σήμερα ήπιε από το nuk με την θηλή καουτσούκ που είχα βάλει. Το μαλλί έτσι είναι καθημερινά απλά τώρα με τον μπέμπη είναι μόνιμα πιασμένο αλογοουρά κατα τ'αλλα είναι ίσιο δεν ήταν από κομμωτήριο στη φωτογραφία.

Σήμερα πήγα κομμωτήριο και του είπα να μου κάνει μόνο τα άσπρα :oops::oops: ναι ναι έχω άσπρα σαν παλιόγρια :lol::lol: και του είπα να μου κάνει την κοτσίδα ψαροκόκκαλο. Μια χαρά μου έκατσε. Βάφτηκα κιόλας μετά από πολύ καιρό. :lol: Ένιωσα γυναικάκι και πάλι.

Την επόμενη εβδομάδα θα κανονίσω και για τις ανταύγιες.

Κατερίνα όλα καλά με τον μικρό. Δεν ανέβασε πυρετό καθόλου. Του έδωσα ντεπον όπως μου είπε ο γιατρός 2μιση ml με την σύριγγα χτες το βράδυ και σήμερα το πρωί. Λες να μην δώσω μεσημέρι και βράδυ. Σκέφτομαι μήπως έδωσε γιατί αν φτάσει το μωρό και κάνει 38μισό πυρετό καταπονείτε και ο οργανισμός του μετά είναι κακοδιάθετος και μπορεί να κάνει και πονοκέφαλο χωρίς να το ξέρεις και απλά να έχει γκρίνια και να ψάχνεσαι.

Δεν θυμάμαι ποια κοπέλα το είχε πει το κόλπο με το ντεπον και τον θηλασμό αλλά με έσωσε. Το ήπιε όλο χωρίς κουβέντα :lol::lol: Στο τσίμπιμα δεν κλάψαμε καθόλου. Είμαστε ΑΝΤΡΕΣ !! :lol::lol:

Νάνσυ Louis vuitton καλές απλά έχει ξεφτυλιστεί το θέμα με τις μαιμούδες και τους μαύρους που τις πουλάνε τις μαιμούδες αβέρτα. Άσε που είχα ακούσει ότι για λίγο καιρό είχαν κλείσει το κατάστημα της Κηφισιάς γιατί βρήκανε ότι πουλάγανε τις μαιμούδες για αυθεντικές. Απλά ήταν λέει πιο καλές μαιμούδες :lol::lol:

Από τσάντες μου αρέσουν πολύ οι balenciaga, hermes birkin (απλησίαστες), chanel, alexander wang, alexander mcqueen και σε οικονομικότερη κατηγορία οι tory burch. Από παπούτσια christian louboutin σε γόβες και ως όνειρο έχω να αποκτήσω τις pigalle αυτές http://1.bp.blogspot.com/_ihqMTrX7PIc/S ... GP4878.jpg

Αλλά δεν πρόκειται εκτός κι αν τις φέρουν τώρα το Σεπτέμβριο στο site που ψωνίζω στοκ μάρκες με μεγάλες εκπτώσεις.

Αύριο κατεβαίνω στο πατρικό μου μέχρι και την Πέμπτη οπότε δεν θα έχω ιντερνετ. Μπορεί να σας γράψω αν βρεθώ στο pc της εταιρίας μας που θα πάω μία βόλτα και από κει σίγουρα.

Αν με θέλετε κάτι να μου γράφετε μήνυμα για να το βλέπω απευθείας γιατί είμαι σίγουρη ότι θα γράψετε τα άπειρα πάλι και δεν θα προλάβω να σας διαβάσω :lol::lol: Μου έχετε δημιουργήσει άγχος μην χάσω κανένα επεισόδιο χαχαχααα.

Αλέκα γιατί δεν νοικιάζεις κι εσύ όπως και τα άλλα κορίτσια? :roll:

Lia περιμένουμε λεπτομέριες για να σε εμψυχώσουμε. Ελπίζω σύντομα γιατί αύριο φεύγω.

beboulina κουράγιο με τα μωράκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia ti kanete! Simera edw exoume sunnefia alla m'aresei!

O Septembris me agxwnei omws. Mia zwh me agxwne giati anoigan ta sxoleia otan imoun paidi...

kai twra me agxwnei giati arxizei h douleia...kai genikotera teleiwnei to kalokairi! Kala edw tha exei akoma

arketo kairo kalokairia alla leme twra...psuxologika etsi to exw sundiasei!

Emena xtes bradu h mpempa ksupnise kai eixe ponous apo aeria kai de mporouse oute na faei oute na koimithei...koimomoun kai egw orthia aptin kourasi...meta katafera na tin koimisw sto relax ta ksimerwmata kai fobomoun na ti sikwsw, tin efera sto dwmatio mou me to relax kai koimithika kai tin afisa ekei alla meta apo kanena 2wro ti lupothika etsi opws tin eblepa kai tin pira kai tin ebala sto krebati mou kai to kaimeno aplwthike kai sunexise na koimatai. De mporw na katalabw apo ti prokalountai tosa aeria afou den trww tipota pou den prepei kai prosexw polu ti diatrwfi mou!

Ariadni den to iksera oti exei giorti to onoma sou. Sumfwnw apoluta me auto pou eipes oti ola einai mia idea...kai egw

panta ola ithela na ta kanw me ti seira kai ta ekana...kai proxtes elega se mia fili mou pou einai eleutheri kai me rwtage pws einai

na exeis ena mwro...kai tis elega einai h apoluti eutuxia kai twra skeftomai poso xaza einai ola ta alla pou ekana kai agxwnomoun giati mprosta se auto pou zw twra den sugkrinete tipota...kai twra pou eida pws einai oute tha me enoiaze kai toso an den eixa kanei tipota apta alla!!

Pasxalitsaki mia xara h boltoula sas afou koimotan h mpempoula!

Anthi kai egw thelw na to paraggeilw kai den to exw brei pouthena stin Ellada. Alla molis ftiaksoun to site kai mporw na paraggeilw tha sto pw. Epsaksa kai den to briskw kapou allou na mporw na to paraggeilw. Pantws afou einai eidiko kai mono gia paidia pou exoun mathei sto thilasmo pisteuw oti tha einai h lusi sto problima mou!!! To euxomai diladi!

Kai egw tha ruthmisw to programma mou alla kai pali tha uparxei kai mera pou tha leipw 5 wres seri, de mporei h mpempa na min trwei 5 wres.

Aleka egw exw to mini electric tis medela alla simera mou irthe to allo to nosokomiako pou paraggeila! De ftanei pou koimomoun orthia apti nusta me pernan tilefwno prwi prwi kai apo ti metaforiki gia na mou feroun to thilastro!

To dokimasa to prwi kai ebgala pio eukola apo to allo, apla pali de niwthw oti to ebgale olo to gala. Ariadni kai Eleni eseis niwthete oti sas to adeiazei to stithos??

Eleni to kserw auto to site pou sou eipa exei oti nufiko uparxei stin agora....exoun kanei KLOPI paste ola ta nufika :lol:

Eimai sigouri oti kai auta pou ebale h Lia ta exei kai oxi panw apo 100-150 eurw, apla thelei ligo psaksimo.

Egw pantws pou to exw dokimasmeno sas lew oti einai polu kalo kai na pou kai to diko mou nufiko emoiaze polu me tis Stauroulas kai ekeini to plirwse 1850 eurw parapanw apo oti egw!! Kai osoi me rwtisan apo pou to pira fusika tous elega to pio akribo magazi kai ennoeitai oti to pisteuan...afou arese polu!!

Kai tha sas pw kai ena asteio na gelasete...otan to eide mia theia mou pou einai polu eukatastati kai pswnizei apo ta pio akriba magazia kai tis eipa oti to pira apo ena akribw magazi mou leei " e nai fainetai oti einai apo ekei, oxi tha mou pei h alli oti einai to idio auta pou pernoun merikes apo to internet, oti plirwneis perneis!!" Kala ithela na tis to pw gia na tin giwsw alla den eipa tipota!! :lol: Alla eixame pethanei sta gelia me ton antra mou :lol:

Stauroula etsi einai ta mallia mou mono meta apo kommwtirio...alliws einai xalia...kala na peraseis!

Molis ta brw ta mpoukalia tha sas pw entupwseis.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νενε μου κ εγω η πιο ωραια βαπτιση που εχω παει ακριβως ετσι ηταν..εαν ηταν στο χερι μας θα καλουσαμε καμια 70αρια ατομα κ θα το καναμε ετσι..αλλα ολοι θα αρχισουν κ αυτον κ εκεινον κ τον αλλο κ δεν θελουμε να χαλασουμε λεφτα για ατομα που δεν βλεπουμε ποτε..απλα επειδη καλεσαν τους γονεις στα δικα τους εγγονια κτλ..

εχουμε κ εδω ενα μοναστηρι κ χωρο για φαγητο αλλα θα εχω προβλημα με τα ατομα κ φυσικα γκρινιες με τον αντρα μου..ολοι θα λενεν καλεσε αυτον κ εκεινο αλλα χωρις να δωσουν φραγκο..στην γαμοβαπτιση που χαμε κανει ο πατερας μου ειχε πληρωσει ολο μου το σοι κ φιλους του ενω απο την μερια του αντρα μου τα πληρωσαμε ολα μα ολα εμεις που ηταν 150 ατομα γιατι κανεναν γονιος του δεν ειχε....να δωσει.κ φυσικα ολα τα περι γαμου νυφικα κοστουμια στολισμο μπομπονιερες προσκλητηρια ποτα εχτρα πυροτεχνηματα φωτογραφο κ χιλιαδυο αλλα τα πληρωσαμε κ αυτα εμεις!κ οπως καταλαβαινεται ο αντρας μου τα ειχε παιξει..γιατι εαν δεν κανεις γαμο δεν ξερεις ποσα λεφτα φευγουν..

κ αυτη τη φορα μου το ξεκαθαρισε οτι δεν εχει παλι ταισμα την σαρα κ τη μαρα αλλα μονο γονεις αδερφια κουμπαροι κ γονεις κουμπαρων.κ φυσικα το λαχειο δεν μας καθεται για να πουμε στα αρ..δια μας.. :lol::lol:

κ θα θελα ρε γαμωτο να κανω κατι τετοιο που πες νενε..γιατι να σου πω την αληθεια δεν μου αρεσουν οι χωροι κ τ πανηγυρια στισ βαπτισεις αλλα μονο στους γαμους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εστε το ξερω για το καταστημα της κηφισιας κ ευτυχως δεν εχω παρει καμια απο εκει.αυτες που πουλανε οι μαυροι κανουν μπαμ οτι ειναι μουφα βεβαια εχω δει κ ακριβη απομοιμηση κ δεν εχω παρει χαμπαρι αλλα εγω δε θα εδινα κ 300 ευρω για να παρω απλα μια μουφα αλλα την πατησα κ την περασα για γνησια.

α!εσυ εισαι τρελα ενημερωμενη με μαρκες..εγω μονο αυτο το κολλημα εχω γιατι εαν ζηταγα κ ολα τα αλλα θα με ειχε χωρισει ο αντρας μου! :lol::lol: κ στα παπουτσια μεχρι καλογηρου φθανω αλλα κ αυτα απο στοκ :lol::lol:

αλλα η αληθεια ειναι αυτο που λενε η γυναικα απο το παππουτσι φαινεται

εγω εαν φοραγα το παππουτσι που εβαλες φωτο ο αντρας μου θα μου το πεταγε στο κεφαλι :lol::lol::lol:

αχ κοριτσακι δυστυχως οι εποχες αλλαξαν..κ εγω οταν παντρευτηκα ελεγα θα μπορω να ψωνιζω να κανω να ρανω κ πεσαμε στην κριση :lol::lol: πλακωθηκα κ στα παιδια γεννες γαμοβαπτιση γεννα κ παλι βαπτιση κ ολα την καταλληλη εποχη :lol::lol:

κ εγω εχω ασπρα αστα να πανε κ ειναι 29!

ελεναρα ξεκινας δουλεια ε;;αχ κοριτσια δεν σας ζηλευω καθολου! :lol::lol: εαν ειχα κ αυτο θα χα πεσει απο το μπαλκονι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...