Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 6ου-7ου-8ου '12 ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΖΩΕΣ ΜΑΣ ΑΝΩ ΚΑΤΩ!ν10


Recommended Posts

Νανσυ τι κανει ο γιατρουλης μας?

Καιρο εχω να τον δω.

Ακριβως αυτο ετοιμαζομουν να πω ρε κοριτσι!Οτι αν μου κανουν μουφα τη δαντελα θα ειναι χαλια.Το αλλο εχει λιγοτερο ρισκο.

(Που τον ειδες τον ..ωλο μου μαρηη??????) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δηλαδη τωρα ξεκινησατε μονο ξενο γαλατακι?Ανακουφιστηκες καθολου σε σχεση με πριν?Ψυχολογικα,πρακτικα κτλ.

Αν και απ'οτι βλεπω πως γραφεις... :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

http://www.ioannakarayianni.gr/mpomponi ... pades.html

αυτη ειναι πελατισσα μας τις φτιαχνουμε τα μεταλλικα στις μπομπονιερες σας αρεσουν;μου αρεσεαν αυτες που ναι με φορεματακια κ μπλουζακια κ πουα κορδελα με τουλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειναι ο τρελαρας.φουλ στις εγκυες..μα ποσα βγαζει πια;

το γαλα εχει κοπει μερες τωρα.φευγει καμια σταγονα αραια κ που.δεν μπορουσα να θηλασω αλλο κ εκτος οτι κοπηκε πρακτικα ηταν πολυ δυσκολο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια....

Νανσυ μου χαρας το κουραγιο σου..φανταζομαι ποσο κουρασμενη εισαι...εδω εγω ειμαι πτωμα με τα δυο...εσυ με τα τρια??????αχ μονο στην σκεψη με πιανει πανικος...οι μπομπονιερες τελειες..κ αμα τις φτιαξετε κιολας ακομα πιο καλα.

Μαρακι τελειο το προσκλητηριο μπομπονιερα κ το φορεμα , σε ιβουαρ θα ειναι τελειο πιστευω..εσεις για ποτε λετε γαμοβαφτιση.

Λιακι κ τα δικα σου τα φορεματα πολυ ομορφα το δευτερο νομιζω θα σου παει γαντι..ειναι κ σεξυ κ ρομαντικο...

Λιακι να σε ρωτησω κατι εσυ που θηλαζεις το μωρακι σου...ολη μερα τι διατροφη κανεις?θελω να κανω διαιτα μπας κ χασω κανενα κιλο κ απο την αλλη φοβαμαι μην γινει τιποτα με την παραγωγη..παιζει τετοιο θεμα?????

Πασχαλιτακι καλες βολτουλες...περιμενουμε νεα απο τον γιατρο σημερα να δουμε πως ειναι η νεραιδουλα σου.

Ελενη καλωσηρθες....τελος οι διακοπες???αχ αυτα τα ονοματα...τρελα η ολη κατασταση...εγω ειμαι παθουσα...κ τα δυο απο την πλευρα του αντρα μου....ιδια νοοτροπια...τα παιδακια μου ας ειναι γερα κ δεν με νοιαζει...

εγω τι να σας πω ακομα παιδευομαι μετα ατομα για την βαφτιση τα χα μου ειπαμε κλειστο οσο γινετε...κ απο 50 ατομα εχουμε φτασει τα 100...αναγκαστικα παρηγγειλα κ αλλα μπρελοκ κορδελες κτλ..για να μην γινω ρεζιλι.αχ κ δεν ειναι κ φιλοι μας ειναι θειες κ θειοι του ανδρα μου..ελεος...θα προτιμουσα να ηταν ολοι φιλοι μας τι να πω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aντωνακι καλο θα ηταν να μη στερεισαι τιποτα απο τη διατροφη σου.Απο τη στιγμη που το μικρο δεν τον πειραζει καποια τροφη που τρως,να τρως απ'ολα.Εχουμε το πλεονεκτημα οσο θηλαζουμε πως καιμε γυρω στις 500 θερμιδες εξτρα.Δεν ειναι πολλες,φαντασου μια παστα,ή μια καρμποναρα! :)

Θεμα παραγωγης δεν παιζει,αρκει να πινεις πολλα υγρα!!Νερακια πολλα!

Το να στερηθεις στοιχεια απο τη διατροφη σου,μπορει να μη βλαψει αμεσα το γαλα σου ,και το μωρο,αλλα θα βλαψει σιγουρα εσενα που δεν θα γεμιζεις τις αποθηκες σου.

Ετσι κι αλλιως τοσο που μας τρεχουν μια χαρα χανουμε κιλα.Εμενα ο ατιμος με εχει φτασει 46-47 και ουτε που το εχω καταλαβει.Αλλα τις τσακιζω τις σοκολατες μου.

Εμεις δεν λεγαμε για ιδιαιτερα κλειστο κυκλο.Αφου δεν θα κανουμε κατι μετα,δεν εχουμε προβλημα να καλεσουμε κοσμο.Απλα καλουμε μονο τους αμεσους,οσους βλεπουμε συχνα.Οχι κατι θειες θειους που τα λεμε αραια και που.Εμας εχουν μαζευτει 115 ενηλικες και καμια 30αρια πιτσιρικια.Και απο αυτους καποιοι δεν θα μπορεσουν να ερθουν μαλλον γιατι ειναι Κρητη.Κριμα γιατι ειναι αγαπημενα προσωπα..

Αλλα δεν ξερω...με πιανει μελαγχολια που δεν εγινε τιποτα με τη σωστη σειρα...και δεν ευχαριστηθηκα σαν κοριτσι τη σχεση μου,το να θελει ο αντρας μου να με παρει και να μου το ζητησει! :D

Να το τσιμπησω κι εγω το δαχτυλιδι μου βρε αδερφε!! :lol::lol::lol:

Και τωρα να μην μπορω να τα οργανωσω οπως θα ηθελα..Οχι πως ηθελα καμια υπερπαραγωγη.Απλα και λιτα.

Τεσπα.Ας μην ειμαι αχαριστη,ειμαστε ολοι καλα και αυτο μετραει .Τα υπολοιπα δεν ειναι και τοσο απαραιτητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιακι μου αυτες ηταν ακριβως κ οι δικες μου σκεψεις οταν απεκτησα την Δεσποινα μου...γιατι τελικα εκανα γαμοβαφτιση ...να σου πω κατι κ γω στεναχωριομουν αλλα θα δεις οτι τελικα το μονο που θα σενδιαφερει στην φαση που εισαι τωρα ειναι να βαφτισης με το καλο τον γιοκα σου κ οχι ο δικος σου ο γαμος...η βαφτιση του παιδιου σου ειναι μια πολυ μα παρα πολυ συγκινητικη στιγμη...θα το δεις κ θα με θυμηθεις...εγω ντυμενη νυφη κ οταν βαζαν το Δεσποινακι μου στην κολυμπηθρα ειχα πλανταξει στο κλαμα...μιλαμε για πολυ κλαμα.........

Οσο για την διατροφη εγω γιατι δεν χανω κανενα κιλο...εχει σταματησει να κατεβαινει η ζυγαρια...????γιατι δεν μπορω να καταλαβω..δεν μπορω να πω οτι τρωω κ αμαν αλλα μαλλον τα γλυκα που τσακιζω φταινε???αλλη εξηγηση δεν μπορω να δωσω.....εσυ δηλαδη ολη μερα τι τρως...πεσ μου ενα μενου σου σε παρακαλω...ξερω σε ζαλισα αλλα θελω βοηθεια να δω τι φταιει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ υλικό για βάφτιση βλέπω :lol: . Νενέ υπομονή κι εσύ με την πεθερά.

Πασχαλιτσάκι καλές βόλτες.

Αντωνία εμείς μέχρι που σκεφτόμασταν να μην την κάνουμε την βάφτιση στην Αθήνα για να μην πλακώσει πολύς κόσμος :lol::lol:

Λία το 2ο πιο πολύ αν και διαγράφει πολύ αυτό το στυλ στους γοφούς.

Ερώτηση: Ο γιατρός μου είπε να του δώσω ντεπόν ανεξάρτητα αν ανεβάσει πυρετό ή όχι σήμερα το βράδυ και μετά αύριο 3 φορές πρωί μεσημέρι βράδυ. Εσάς έτσι σας είχανε πει? :roll:

Εγώ είμαι πολύ χαλαρή γιατί η βάφτιση θα γίνει ή Μάιο ή Ιούνιο αλλά φόρεμα έχω ήδη και παπούτσια επίσης που θα φορέσω. Ευτυχώς δεν έχω να ψάχνω για φόρεμα.

Θα σας βάλω φωτογραφία στην ομάδα μας με το φόρεμα αυτό το οποίο είναι επώνυμου σχεδιαστή. Το φορούσε και η Κοκκίνου αλλά και πολλές άλλες έχουν κόλλημα με αυτόν τον σχεδιαστή έχει συγκεκριμένο ύφος. Παπούτσια έχω 2 επιλογές ή μαύρες ψηλές γόβες που θα μείνω κουτσή μετά την βάφτιση :lol: ή 7 ποντες πάλι γόβες σε nude απόχρωση και οι 2 christian louboutin. Δείχνω ψωνάρα με τους σχεδιαστές αλλά εδώ και 4 χρόνια ασχολούμαι πολύ με την μόδα και το ντύσιμο γενικότερα. Έχω ρίξει πολύ διάβασμα ήταν το χόμπι. Τώρα πλέον πάνε αυτά :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χμ δεν ειμαι το καλυτερο παραδειγμα...Δεν τρεφομαι πολυ σωστα εδω και καιρο,μια με τα δοντια,μια με τον μικρο που δεν καθεται λιγο ησυχος :roll: ...αλλα ναι,συνηθως θα φαω πρωινο,ή τοστ και χυμο.ή γαλα δημητριακα,κατι τετοιο.Αλλα μεσημερι-βραδυ(οποτε προλαβω τελος παντων)Θα φαω ενα καλο πιατο φαι.Καθε ειδους,και κρεας κοκκινιστο μακαρονια,κοτοσουπες με καροτακι και πατατουλα και κοτοπουλακι.Και καμια τσιπουρα.Θα φαω και καμια βρωμια,δε λεω,αλλα πιο σπανια.Το βραδυ δεν τρωω πολυ γιατι ειμαι χωμα και προτιμω να φαω λιγο απο το μεσημεριανο,πολυ λιγο,και να κανω μπανιο και υπνο.Οπως καταλαβες δεν ειμαι πολυ φαν τον λαχανικων και των φρουτων,τρωω αλλα οχι οσα θα επρεπε....Αλλα αν σου αρεσουν ακομα καλυτερα,αγγουρακι με τονο καοτι αλλο θελεις μεσα,οτι πρεπει για βραδακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsoudiaaa! Ontws den einai gia na leipeis oute 1 mera apto postaki!!

Kai pou na erthei kai o xeimwnas pou tha kleistoume mesa diladi!!

Stauroula pws to eipes auto? Amplegiaz?? Egw mono to ampragiaz kserw! :lol::lol:

Esena apoti thumamai h basi sou einai pio anoixtoxrwmi...emena einai skouro to xrwma opote an kanw antabies molis ligo

megalwsoun fainontai xalia. An anoiksw ti basi tote einai alliws. Alla twra me auto to xrwma pou ebaza stin egkumosuni

skourinokokkinise kai den anoigei me tipota.

Nancy kai oi saliares alla kai ta papoutsakia polu wraia, prototupo, den exw ksanadei kati tetoio...esu gia pote skeftese baftisi??

Eleni auto to ti tha pei to xwrio mou exei spasei ta neura!!!! Mou thumizei polu xwriatia...exw kai egw diafora tetoia alla de mporw na ta grapsw edw!! Eutuxws pou o antras sou de masaei! Kai emena etsi einai!! Kai auto pou egrapsa stin omada oti mou eipe...upo tin apousia tou antra mou to eipe! :lol: De les pali kala pou den einai mamakides na kanoun oti tous lene ta petherika!!

Bikaki ti mikri ti wra tin kaneis mpanio? An tin kaneis arga isws na ftaiei auto. Prospathise na tis allaksei ligo to wrario na koimatai pio nwris to bradu na mi se talaipwrei toso. Egw auto ekana, paratirisa pws meta to mpanio xalarwnei, trwei, kanei kaka, ksanaxalarwnei kai meta apo kanena 2wro koimatai. Opote otan tin ekana mpanio 11 de mou koimotan prin tis 1, twra pou tin kanw pio nwris koimatai pio nwris.

Exw alles 2 selides, paw na sas diabasw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω ξεχναω να φαω κοριτσια,ειδικα το πρωι..καλα ειδικα το πρωι ειναι το χειροτερο μου.θελουν να φανε κ τα δυο μαζι,να τα αλλαξεις,να ντυσω τονι,να μαζεψω κρεβατια γιατι ο μπιλυ κοιμαται καναπε,να κανω φαι ειδικα αν ειναι απογευμα στη δουλεια πρεπει 1 να φαει κ να φυγει.κ ο θηλασμος δεν εχει ωραριο..πω πω πολυ αγχος.σοβαρα τωρα φοβαμαι μην μου φουντωσουν οι κρισεις πανικου που παθαινα.ουτε να το σκεφτομαι δε θελω.

αχ κιμηθηκα 1μιση ωρα,θα μπορουσα κ πιο πολυ αλλα λουστηκα κ γενικα ειχα υπερενταση κ δε με πηρε αμεσως.ενταξει ομως καλο ηταν κ αυτο.

τις φωτο θα τις δωσε λιγακι λιακι μου.

μαρακι μου εφοσον ειναι κ γαμος τοτε ιβουαρ.αλλα θα σου πηγαινε κ αυτο της φωτο.

αντωνια μου συμφωνω με την βαφτιση,εγω ειχα συγκλονιστει με το ακουσμα του ονοματος.καλα ειχα ανατριχιασει.φοβερη στιγμη.ο αντρας μου πολυ κλαμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω το σκεφτηκα,αλλα επειδη ετυχε να παρω τετοια μου αρεσε..αλλα εδω στο χωριο ειναι κ λιγο εως πολυ κουτσομπολιδες κ οντως θα το σχολιασουν..μου αρεσε η καρφιτσα πολυ..θα ρωτησω αν μπορουμε να το κανουμε χωρια..

νανσυ τρωωωωωωγεεεεεεεεεε!!!!!!!!!! :!! αφιερωσε χρονο κ για σενα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι κι εγω ειχα προβλημα με κρισεις πανικου,απο τα 19 μου.Πολυ ασχημο πραγμα,και καταλαβαινω που λες πως φοβασαι μην ''ξυπνησουν'' κι εγω αυτο φοβομουν,αλλα νομιζω πως οσο το σκεφτεσαι και το φοβασαι τοσο το προκαλεις.Να λες παντα στον εαυτο σου πως δεν θα παθεις τιποτα.Κι αν καμια φορα σε τουμπαρει,μην το φοβηθεις,ειναι γνωστος ο εχθρος και οχι ανικητος. ;)

@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia emena sto prwto mou aresei polu h plati...sto deutero den deixnei pws einai apo pisw alla to mprosta mou aresei...ap'oti katalaba omws sou aresei to stul toualetas diladi san forema tha einai pio polu...

Kokona ase me ta gluka kai egw ta exw tsakisei...alla einai periergo, den pernaei mera pou na min faw gluko einai san na exei ginei eksartisi!!! Kai twra entaksei kaiw kai kati parapanw, alla argotera?? To mono pou skeftomai kamia fora einai oti den trww frouta opws etrwga stin egkumosini kai skeftomai mipws den exei to gala oles tis bitamines pou tha eprepe. Exw antikatastisei ta frouta me ta gluka!

Stauroula exeis to forema apo twra? Egw den exw etoimasei tipota gia ti baftisi, alla kai egw eimai xalari giati skeftomaste kata ton Iounio. Emena tha ginei se ekswteriko xwro to trapezi mesa se dentra kai dipla se potami, einai polu ekswxika opote h endimasia mou tha einai pio kalokairini kai pio xalari! Omws akoma den exw brei forema, tha psaksw tou xronou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου;; Είστε καλά; Η σημερινή μέρα δεν ήταν πάλι καλή. Η μικρή όλη μέρα ξύπνια και στο στήθος. Ούτε το βράδυ κοιμάται καλά. Κάνει το πολύ δίωρο (σπανιότερα τρίωρο) και από εκεί και πέρα μονόωρα :?:?:?:? Το κακό είναι ότι κάθε φορά που ξυπνά μένει ξύπνια και τρώει για καμιά ώρα και άντε μετά να με ξαναπάρει ο ύπνος.

Λία και Αντωνία με αγχώσατε που μου είπατε ότι τα μωρά σας είναι όλη μέρα στο στήθος. Υποτίθεται ότι αυτό γίνεται τις πρωτες 40 μέρες, άντε δίμηνο :?:?:?:? Τα βράδια τουλάχιστον κοιμούνται; Εγώ που θα επιστρέψω στη δουλειά στις 40 μέρες τι θα γίνει αν η μικρή θέλει να τρώει συνέχεια;;;Δεν εδραιώνεται ποτέ αυτή η γαλουχία :?:?:?:? ;;;;;;;Ρε κορίτσια δεν το περίμενα να είναι τόοοοοσο δύσκολος ο αποκλειστικός θηλασμός :?:?:?:?:? Θέλει μεγάλες αντοχές....Πάλι καλά που λέει η πεθερά μου ότι δεν έχω γάλα και με πεισμώνει να συνεχίσω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Για ακόμα μια φορά θέλω να σας ευχαριστήσω που μου δίνετε κουράγιο να συνεχίσω.

Άρχισαν οι συζητήσεις για τις βαφτίσεις;; Εγώ λέω να τη βαφτίσω πρώτα ο Θεός του χρόνου το καλοκαίρι και θα καλέσω λίγα άτομα.Για μετά λέω να κάνω catering στον κήπο του σπιτιού μου με πολύυυυ λίγα άτομα...

Πασχαλιτσάκι σαραντίσατε;;; Καλές βολτούλες!!!

Νενέ δυστυχώς τα πεθερικά έχουν γνώμη για όλα και δεν αφήνουν ήσυχα τα ζευγάρια. Ο δικός σου άντρας πάλι καλά που δεν επηρεάζεται γιατί ο δικός μου επηρεάζεται όταν ακούει τη γκρίνια των δικών του :evil::evil::evil::evil: Τον τουμπάρω μετά αλλά πρώτα γίνεται καυγάς δυστυχώς :(:(:(:(:(:(

Ελενάκι πότε γυρνάς στη δουλίτσα;; Θα αφήνεις δικό σου γαλατάκι; Πώς το σκέφτεσαι; Η μικρή δεν το θέλει καθόλου το μπιμπερό; Πιπίλα έχει πάρει; Η φραουλίτσα δε θέλει με τίποτα την πιπίλα και έχω αρχίσει και αγχώνομαι μήπως δε θέλει ούτε το μπιμπερό..Όχι τίποτα άλλο αλλά τόσες μέρες αντλώ και βάζω στην κατάψυξη γάλα μου..Θα μου στρίψει αν δε θέλει μπιμπερό..Θα μου πείτε βέβαια, είτε ξένο, είτε δικό μου, με μπιμπερό πρέπει να το πιει :?:?:?:?:?

Βικάκι είναι πράγματι ζόρικα τα πράγματα με 2 παιδάκια...Μόνο με το μωρό δεν καταλαβαίνω τίποτα..Όταν έχω και τον Πάνο...τα παίζω :?:?:?:?:?:?:? Κουράγιο..Δεν ξέρω τι άλλο να πω...

Μαράκι κι εγώ το ιβουάρ προτείνω για το φόρεμα!

Αυτά κοριτσάκια μου! Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsoudia mou...

nansy trelathika me tis mpoumpounieres teleies einai...

maraki k egw to eixa skeftei na kanw mpoumpouniera me prosklisi mazi tou gamou k gia baftisia na exw to glukaki k merikes mpoumpounieres gia ta paidia alla den kserw akoma k auto pou leei einai i nansy oti mporei na pareksigithei alla zestika kiolas na sou pw...

mou exoun ferei etsi prosklitirio-mpoumpouniera gamou.... apo tin alli ksereis oti ama den mporei na erthei kapoios toulaxiston tha tou dwseis mpompouniera....

to forema polu wraio...

liaki emena mou arese to deuteri perissotero alla pio eukolo tha einia na paraggeileis to all min fas k kamia fola...

auto to skeftomai k egw polles fores oti den ezisa oute sxesi oute to gamo k to prin me to daxtulidi k teteia alla apo tin alli vlepw ton mikro mou k den me endiaferoun auta...otan kaname ton politiko olo ton elega den tha se pantreuto den mou ekanes protasi k teteia...

euxaristw bikaki den peirazei k esu na xairesai ta paidakia sou...

koritsia xthes to vradi o mikros mou efage stis 5 kala meta den koimithike itan na faei stis 8 ton ekana kata tis 7:30 mpanio eixe arxisei k na psilogkriniazei epidi nustaze k ton evala na faei alla den efage elaxisto mono oute duo lepta mou koimithike k ton ksupnisa me to zori stis 1:30 to vradi efage me to zori den mporousa na ton ksupnisw k pige mexri tis 6:30.... einai dunaton na min peinase pou eixe na faei apo tis 5 to apogeuma sxedon 8 wres k endiamesa pou dokimasa na ton ksupnisw den ta katafera

k egw kamia fora den trww ksexnaw ama einai k wra na faei o mikros k episis k egw ta laxanika den ta polu trww an k mou aresoun variemai na kanw salata i frouta otan trwme me ta petherika mou tote trww salata moni mou pote den kanw..

kokona trwge perissotero soupitses aples k gia na min kaneis zimia sto gala k nomizw oti den paxenoun i kanw lathos?

nene ti na pw gia ta petherika k auto to sunithio na dinoume onomata apo petherika pia exei kantatisei aidia, min dineis simasia apla...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

este tha ithela polu na kanw katadisi apoti eida oloi to sunistoun alla fovamai kiolas giati exei k karxaries ekei k se ena video pou eida apo katadisi pigainan polu konta lene oti einai akakoi alla ama peinaei ekeini tin wra pou to kserw egw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα μπαλεγιάζ καλέ ή όμπρε highlights. Έβαλα φωτογραφία στην ομάδα μας όπου φαίνεται και το χρώμα του μαλλιού και το φόρεμα και τα παπούτσια που θα βάλω στην βάφτιση. Η ψωνάρα έκανα αυτοφωτογράφιση στον καθρέφτη μου χαχαχα. Βασικά ήθελε να δει το φόρεμα μία φίλη γι'αυτό :D:D

Δεν μου αρέσουν τα φορέματα τύπου τουαλέτα είναι πολύ ξεπερασμένα. Εκτός κι αν είναι για περίπτωση όπως τα κορίτσια που θα κάνουν γαμοβάφτιση.

Εμένα Έλενα όταν κάνει μπάνιο ο μικρός μάλλον χαλαρώνει πολύ και ξεραίνεται αμέσως :lol::lol:

Ανθή εμένα πάντως δεν θέλει όλη μέρα στήθος και δεν κάθεται πια τόση ώρα στο στήθος όσο παλιά.

Ναταλία χαχαχααα σωστό κι αυτό με τα καρχαριάκια ποτέ δεν ξέρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia to eida...polu wraio einai pisw kai to ufasma pio polu mou aresei apo to allo. Kai afou exeis kai to swma na to baleis giati oxi?

Anthi arxizw tin alli ebdomada...alla telika apofasisame me ton antra mou na periorisw ta mathimata polu, tha kratisw ta misa paidia kai tha ta balw se 2 me 3 imeres. Me agxwnei ligo to oti den pernei mpoukali alla skeftomai oti pou tha paei, an leipw kai peinasei den tha to parei kapoia stigmi an epimenoume?? Pipila den tis exw dwsei pote alla eimai sigouri oti tha ti ftusei opws kanei me to mpoukali. Brika kati alla mpoukalia pou ta poulane sto ekswteriko kai lew na paraggeilw, apla to site tous einai upo kataskeui kai de mporw na paraggeilw twra, grafei pws einai gia mwra pou thilazoun apoklistika kai theloun ena mpoukali pou moiazei polu me to stithos...diabasa se merika blog pou to exoun parei kai ellinides mamades pou eixan auto to problima kai einai polu euxaristimenes. Legetai Breastflow. Des edw http://www.breastflow.co.uk/

an thes diabase kai auto http://mamalydia.wordpress.com/2010/06/06/breast-flow/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stauroula to kserw bre plaka sou kanw! Mia xara to blepw to malli sou! Isiw einai apo fusiko tou h to isiwneis?

To forema g@m@to lemeee! Auto to stiul polu m'aresei. Oute emena mou aresoun oi toualetes.

Egw skeftomai omws pio polu kati se makru aerato kalokairino gia tou xronou!

Episis to swma sou fainetai mia xara! Oute koilia de fainetai, giati thumamai pou eleges kati oti elege o pateras sou??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααααα Σταυρουλα τελειο το φορεμα... το σωμα σου επισης κ τα μαλλια σου.... θα κλαψω εμενα δεν φευγει οι κοιλαρα μου με τιποτα..κ εχω κ βαφτιση σενα μηνα που να βαλλω τετοιο φορεμα..με τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...