Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλησπερα κουκλες!!!

Μπηκα να σας πω πως τελικα αποφασισα( :?::?::?::?: αν δεν αλλαξω παλι γνωμη!εστρωσε η Τζουλια αρχισα εγω! :lol::P ) να κανουμε το παρτυ στον παιδοτοπο...

Επισης νιωθω την ανεση να αλλαζω γνωμες γιατι ο παιδοτοπος απ'το σπιτι μου ειναι ισαμε 400μ!!!χαχαχαΟποτε ΔΕΝ θα κοβετε βολτες!!! ;) Ακομα οτι θα σας ταισω ειναι ή ετοιματζιδικο ή ευκολο οποτε....Την κανατε την τυχη σας!!! :lol::lol::lol::lol::oops::oops: Ετσι που τα καταφερα βλεπω να καθομαι ολη μερα στον καναπε χαλαρη!!! :lol::lol:8-)8-)8-)

Οποια θελει οδηγιες να τηλεφωνηθουμε αυριο!

Χρυσα απο εσενα ειναι πανευκολο!Βασικα ολες σας ειναι ευκολο να ερθετε...απλα θελει χρονο κ διαθεση για εκδρομουλα! :P Ποια ελεγε πως θελει εξοχη κλπ?Ιδου!!!!Δεν ειμαστε κ μικρο σπιτι στο λιβαδι αλλα ενα καθαρο αερακι το αναπνεουμε βρε αδερφε! :P

Φρανιτακι ταε κβο ντο καλε το 3χρονο? :o Αααα εσεις ειστε μπροστα!!! :lol:

η Α τη δευτερα θα κατσει 3 ωρες κ αν συνεχισει ετσι καλα μεχρι τελος της βδ θα καθεται μεχρι τις 1.30 ή τις 4.30 αναλογως!

Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι πίνακες βγήκαν αλλά δεν ανοιγουν!!!! :lol::lol::lol:

Ρε συ σε παιδότοπο;;;;;;;;;

Δεν έρχομαι!!!! :lol::lol::lol::lol:

Τα λέμε αύριο λοιπόν!!!

Ελενάκι μου το πρότζεκτ ναυάγησε γιατί δεν μπορούσαμε να βγόυμ άδεια... :(:(:(

Νοικιάσαμε το χώρο ξεκινήσαμε να τον καθαρίζουμε-ετοιμάζουμε και τελικά δεν κάναμε τπτ. Τώρα θα το ξεκινήσουμε σε άλλο χώρο (δικό μας) ερασιτεχνικά για φέτοςγια να δούμε πώς κινούμαστε.

Αβγά από μας θα πάιρνουν όλοι πάντως!!!!

Ακουσες Ζωη;;;; :lol::lol::lol:

Θεσ/νικιές τα λέμε αύριο λοιπόν!

Φρανίτα τί είναι αυτά που σκέφτεσαι;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι στην ανακοίνωση που βγαλανε γραφουν για αττική,δωδεκάνησα, κεντρ. μακεδονια

νατάσσα γιατί ρε πρόβλημα με άδεια?

και τώρα τι θα τον κάνετε το χώρο που νοικιάσατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα χαρηκα τοσο πολυ με το κρυφο! :D:D:D

δε φανταζεστε..κλαιω ακομη μιλαμε απο συγκινηση...........αντε δε λεω αλλα!

αλλα τί εκπληξη,τι χαρά που πηρα Θεέ μου!! :):):):)

Εμεις παιδικο,δευτερη μερα σημερα,μια χαρα!ουτε κλαμματα,ουτε γκρινια!μου εδωσε φιλακι,με χαιρετησε κ μου εκλεισε κ την πορτα της ταξης καταμουτρα! :lol::lol::lol::lol::lol:

κ σπιτι ολο λεει για το πώς περασε κ η δασκαλα ευχαριστημενη πολύ,ολα καλα!

με εχουν συνεπαρει τα νεα του κρυφου..παω να γραψω εκει!! ;):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα! :D Καλησπέρες καλησπέρες! :D

Τι μου κάνετε; Όλες καλά;

Ρε Φραν έτσι όπως το έγραψες ο νους μου πήγε στο κακό. :? Δεν ξέρω να σου απαντήσω. Εγω θυμάμαι πραγματα απο πολύ μικρή, σαν εικόνες όμως όχι ολοκληρωμένες αναμνήσεις.

Χρύσα αμαν πια αυτός ο Ο! Ετσι μου ρχεται να τον μπουφλίσω! :oops::oops::oops:

Μαράκι τί ωραίες ετικέτες!! Εγώ δεν είμαι για τίποτα... :(:oops:

Αναστασί μια χαρα θα είναι το πάρτυ! Μην ακούς τη Νατάσα το φρικουλάκι! :mrgreen::D:D

Νατασακι μακαρι αυτη τη φορα να πανε όλα καλα με το πρότζεκτ. :x

Θουλάκι λες αυτή τη φορά να σας πάρουν στον παιδικο;; Μακάρι! ;)

Ζωή μακαρι να πάνε όλα καλά και να μείνεις εγκυούλα σύντομα! ;) Αυτο το μήνα ξεκινάει προσπάθεια εξωσωματικής και η κολλητή μου και έχω ψιλοαγθωθεί... Δεν ξερω και πολλά γι'αυτό... :roll:

Σήμερα πήγα να γράψω Δογματική. Το ευχάριστο είναι οτι κινήθηκα σε σωστό πλαίσιο, δεν δημιουργησα καμία νέα αίρεση :mrgreen::mrgreen::mrgreen: (μη νομίζετε οτι είναι δύσκολο) και δεν ξεφτιλίστηκα. Τώρα αν το πέρασα είναι ενα τελείως διαφορετικό θέμα. :?:roll:

Τα του γιατρού τωρα είναι αισιοδοξα τα πρώτα δείγματα. Είναι υπέρ του vbac χωρις να μιλάει για προϋποθέσεις, το έχει ξανακάνει και εδω (με 65% επιτυχία) και στη Γαλλία που μετεκπαιδευτηκε. Δείχνει να είναι γνώστης των πραγμάτων, καθησύχασε τον Π, ο οποίος πλέον είναι πιο χαλαρός, τα βρήκαμε και στο οικονομικο.

Έχει βέβαια κάποιες δικλείδες ασφαλείας. Μου είπε οτι περιμένει μέχρι την 41η εβδομάδα και οτι δεν είναι αρνητικός

και για την 42η, αλλα δεν παίρνει μόνος του το ρίσκο.

Και οτι δεν είναι θετικός με την επισκληρίδιο, αλλά ετσι και αλλιως στην περιπτωση μου δεν ξέρω αν θα μπορέσω να κάνω. Φυγαμε χωρις να μας μείνει η παραμικρή απορία και με σεβάστηκε ακόμα και όταν έδειχνα να τον αμφισβητώ. :oops:

Α!!!! Και το κυριοτερο; Εγκρινει και η Νατάσα!!! :lol::lol::lol::D:x

Μαλλον δε θα πάω σε άλλον, γιατί πιέζω την τύχη μου με τον Π, ο οποίος ένιωσε ανετα με αυτον τον γιατρο. :geek:

Έπρεπε να δείτε την εκφραση του όταν είπε ο γιατρος οτι πρέπει να κάνουμε σεξ! Γουρλωσε τα μάτια και κοκκίνισε!!! Η μυξοπαρθένα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:D

Το άλλο θέμα μου είναι το Οιδιποδειο της Χ με τον πατέρα της. Έχει αρχίσει και γίνεται κομματακι ενοχλητικο, κυρίως, θεωρώ, γιατι ο Π δεν το χειρίζεται σωστά. Τις προάλλες μας είδε που φιλιόμασταν με τον μπαμπά της (μη φανταστείτε οτι είχαμε σκιστεί στα γλωσσόφιλα, χαζοφιλάκια καναμε) και έβαλε τα κλαμματα! :shock: Και μετα μου δήλωσε ευθαρσως οτι δε θελει να φιλάω τον μπαμπά της! Γενικά δεν μπορούμε να αγγιχτούμε στο σπίτι και έχω και τον Π να κρύβεται λες και την έχει γκόμενα. :shock::oops: Για παραδειγμα, προχθες το πρωί που κοιμόμασταν με είχε αγκαλια σε στάση κουτάλι και μόλις άκουσε την Χ να έρχεται στο δωματιο μας (κατα τις 7 κάθε πρωί έρχεται με τα μαξιλάρια της κιουρία, και την πέφτει αναμεσά μας! :P:lol: ) πήρε το χέρι του και τραβήχτηκε και πιο κει για να μην αφήσει και υποψίες! :shock::lol::oops:

Αυτάαααα! Αν θυμηθώ κάτι άλλο θα επανελθω!

Ααααα!!!! Γωγώ ήμουν κατα 99% σίγουρη για την απόφαση που θα έπαιρνες! ;) Γιατι δεν απαντας μωρη να σε δουλεψω λιγο;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλι μου σε βλεπω!!! :x:x:x Μου χεις λείψει βρε σκατούλα! :P Τελειώνω την εξεταστικη και κανονίζομε να βρεθούμε!! :D Αυτή και άλλη μια εβδομάδα μου εμειναν! :geek:

Βικάκι καλως ήρθατε! Μια χαρα μας τα πες! Τελεια περασατε! Όσο για τον καφε ΔΕΧΟΜΑΙ! :D:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πωωωω... εφτασα κιόλας στις 30 εβδομάδες;;;; :shock: Χριστε μου!!! :?

Α και όσο για τα εμβολια που λετε δεν το εχω ψάξει καθολου... Κάνω μόνο τα απαραίτητα, νομίζω οτι το μαντου κορίτσια δεν είναι εμβόλιο, αλλα δοκιμαστικό της φυματίωσης. Θυμαμαι οτι το καναμε ολοι οικογενειακως οταν είχε καρκινο ο μπαμπάς μου και ένα παπαρας γιατρός έλεγε οτι έχει και φυματίωση. Η Χ πάντως δεν το έχει κάνει. Και το mmr δεν ξέρω ποιο εμβολιο είναι... να μου πείτε που να κοιτάξω στο βιβλιάριο να σας πω. :oops:

Παναγιώτα, Άφρο δεν έχω κάτι να σας πω! :P:P:P Φιλιά! :x

Άφρο με γεια τα παπούτσια! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω α πω κατι ...μπορεί να ξενυχτησα αλλα ΝΑΙ ΝΑΙ ΠΕΡΆΣΑΜΕ ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΟ!!!!!

στην πρώτη μας επιλογή .....τωρα μένει να δούμε το οικονομικό με αυτο το καινούργιο φρούτο που βγάλανε για το μεσημεριανό φαγητό ......

Χρυσα και Θουλη λυπάμαι πολύ σας έψαξα αλλα ......τα μοριά σταματισαν αρκετά πιο πάνω απο 42 .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα

καλα εχω συγκλονιστει με τα νεα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ρε τη γωγω..μας τη εφερεεεε...γιουπιιιιιιιιι

αφρο χαρηκα παρα πολυ ρεεεε..τεεελειααα..καλε σιγα μη μας παρουν εμας..αλλα ρε συ ποσα μορια ειχες κ σας πηραν?εμας σταματησαν σε πολυ μεγαλο νουμερο...

βικακι καλως ηρθες..δε πειραζει που ταλαιπωρηθηκες..αλλαξες παραστασεις..εκει πως πηγατε?

φιλια σε ολες

αναστασια θα σε τηλ μετα..μακιααααααααααααααααα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

θουλακι ελπιζω να μην εγινε κατι κ δεν ερθετε :?:?:?

Ακομα δε βαζω το χερι μου στη φωτια για το που θα γινει το παρτυ!!! :lol::lol::lol:

Φιλακια!!!!!

Παρτυυυυυυυ!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::-?#-o#-o#-o:)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Αφροοοοο μας :D:D πολύ χάρηκα με τα νέα σου :D:D:D:D:D

πρώτα για τον Μανωλάκη και ύστερα για σένα ..... θα δεις τι καλά που θα είναι τώρα, ο Μανωλάκης θα εκδηλώσει όλες τις ικανότητές του και εσύ θα ηρεμήσεις και θα βρεις χρόνο και για άλλα πράγματα :D;):-bd

Σισσιώ μείνε με αυτόν τον γιατρό αφού αρέσει και στους 2!!! ;)

και μένα καλός μου ακκούγεται!!! :roll::roll:

τώρα για την Χ. και τον μπαμπά της που λες, είναι φυσιολογικό, όπως και ένα αγοράκι με την μαμά του άλλωστε ;)

Θούλη εσύ πήγες στον δημοτικό να δεις τα αποτελέσματα? :-w:-w:-w:-w:-w

πήγαινε γιατί έτσι μου έρχεται να έρθω εγώ να πάω να δω για σένα :lol::lol::lol::lol:

κρίμα να μείνει σπίτι το Ντόντος βρε :(

Μαρία πολύ ωραία τα ταμπελάκια που έκανες :D;)

εμείς έχουμε γράψει το όνομά της μέσα στην τσάντα έχει δικό της ταμπελάκι που δεν βγαίνει! :|

αυτά πάω να φτιάξω το πρωινό μας, ως συνήθως! :|

Νατάσα λυπήθηκα που δεν τα καταφέρατε να κάνετε αυτό που θέλατε :(:( κρίμα ....

αυτό το ερασιτεχνικό δεν είναι επικίνδυνο? δλδ πώς θα πουλάς αυγά χωρίς την έγκριση της υγειονομικής υπηρεσίας? :?

Αναστ. καλά να περάσετε στο πάρτυ σας σήμερα :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες ομορφες!!!!!!!!!!!!!!!

πως ειστε σημερα;

εμειςκαναμε πρωινο κ σε λιγο φευγουμε για λαικη..

αναστασια καλε για πλακα το εγραψα το θα κονουμε βολτες!δν πιστευω να στεναχωρηθηκες...ειλικρινα δν το ειπα καθολου ειρωνκα οκ;θα σε τηλ για οδηγιες φιλια πολλα!

νατασσουλα οκ για το κοκο!θα περιμενουμε νεοτερα!θα τα πουμε κ στο παρτυ!οχι μη φρικαρεις δν θα σε ρωτησω γτπτ για βιολογικα κτλ :lol::lol::-*

αργυρουλα τι κανετε;οταν εχω νεοτερα για διαβατηρια θα σου πω...

λενακι πρεπει να δεις τη αριευη να πηγαινουμε ετσι βολτα.....δν θελει χερι...τρεχει σαν το τρελο λες κ δν εχει ξαναβγει ποτε εξω...αν πας να την πιασεις τισριζει...κ εννοειται παρασυρει οτιδηποτε στο περασμα της...ενταξει

υπαρχουν κ καλες μερες αλλα ειναι λιγες! :?:lol:

σισσιω πας για vbac μπραβο κοπελια!δν το θυμαμουνα... ελπιζω ολα να πανε οπως τα θες!αφου σας αρεσε ο γιατρος μεινετε!

για την εξωσωματικη της φιλης σου ευχομαι ολοψυχα ολα να πανε υπεροχα κ με ενα σμπαρο 2 τρυγονια! ;)

νομιζωτο καλυτερο ειναι ναχεις παρεουλα κ πολυ θετικη ενεργεια....εγω στη αριευη σκεφτομουν οτι θα μεινω εγκυος...κ ειχα οργανωσει τη ζωη μου ετσι...το ελεγα κ το πιστευα ειλικρινα οτι θα εινω εγκυος!αγωνιστικους χαιρετισμους απο μενα πες! :D

αφροδιτη χαρηκα παρα πολυμε τα νεα σας! ειλικρινα !πισευω κ του μανωλακη θα τουαρεσει πολυ!

τι αλλο;λοιπον τα λεμε αργοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Αφροδίτη!!! Μπράβο ρε κι άλλο ευχάριστο νέο στην παρέα!! :D:D:D

Λοιπόν βουρ για τσάντα τώρα!!

Εμείς τελικά θα πάμε να τις πάρουμε σήμερα, έβγαλα χτες τις περσινές και δεν είναι σε πολύ καλή κατάσταση η μια, οπότε θα πάρουμε άλλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία καλά να περάσετε ρε.

Πόσο θα ήθελα να είμασταν κι εμείς αλλά η απόσταση δυσκολεύει ρε...

αλλά σίγουρα σίγουρα το χειμώνα θα σας δω..το πήρα απόφαση..δεν τη γλιτώνω :lol: θα πρέπει να σας γνωρίσω από κοντά :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κατά πάσα πιθανότητα τα μαθήματα μου θα είναι Σάββατο οπότε θα είναι καλύτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

Να σας ρωτήσω, να πάρω τηλ στον σταθμό να ρωτήσω ποτέ να πάμε για να μιλήσουμε?

η να περιμένω τηλέφωνο τούς όπως γραφει η διαδικασία?

Τωρα πήτε μου τιβπρεπει να έχει μεσα μια τσάντα και πόσες φόρμες θα χρειαστώ .....

Ευχωμαι να μην μείνω με την χαρα κιι γίνει κατι και δεν πάει .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο πολυ χαρηκα για τα νεα σου. Στο λεω ειλικρινα. Με ξερεις, δέν ειμαι απο αυτες που λενε με το παραμικρό ά´α χαρηκα, συγκινηθηκα, έκλαψα, αλλα με τα δικα σου νεα χαρηκα με ολη μου την καρδιά! Λοιπον θα δεις οπως ειπε κ η αργυρουλα, ο Μανώλης θα γινει αλλο παιδι, θα γυρναει θα ειναι ηρεμος, θα μάθε πραγματάκια, θα εχεις και εσυ χρονο μεσα στη ημερα...μονο καλα θα ειναι!

Λοιπον εμενα ο μικρος φοραει στολη κ οταν εχουν γυμναστικη μας εχουν δωσει απο το σχολειο t shirt. Οποτε εγω απλα του βαζω μεσα στην τσάντα καθε μερα μια δευτερη αλλαξια-σορτσακι, μπλουζακι, σωβρακακι- κ τιποτα αλλο. Οταν εχει κολύμβηση του βαζω μαγιουδακι κ πετσέτα κ οταν εχει παιχνιδι στην άμμο του βαζω επιπλεον πετσέτα. Μας εχουν ζητήσει να αφήσουμε στο σχολειο, οδοντοβουρτσα, οδοντοκρεμα κ κύπελλο, ενα ζευγάρι παντοφλακια για την πισινα κ να φοραει σπορτεξακια οταν εχουν γυμναστικη. Αυτα. Εμας τρωνε στο σχολειο κ απαγορεύεται οποιοδηποτε σνακ η νερο η πορτοκαλαδα.

Τωρα δε νομιζω να βοήθησα, αλλα στα λεω να εχεις μια ιδέα τι περιπου ζηταν οι σταθμοί.

Θα τον πηγαίνεις εσυ η εχει σχολικό? εμενα το σχολικο ηταν σωτήριο παντως, αν κ το σχολειο ειναι 15 λεπτα περπατημα αλλα δέν προλαβαίνω λογω δουλειας καθολου.

Έλα πες μας και αλλα για το σταθμο...ξερεις τι θα κανουν. Το προγραμμα, ποσα παιδια, ωραρια...πες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σχολικό καλέ που να τρέχω στο Φάληρο !!!

Ξύπνησα χθές τον Κ Στις 2 να του πω οτι περάσαμε ...μου ειπαι να μην το πω στον Μ ακόμα ...δεν έχω πει τιποτα ....

Φοβάμαι λίγο γιατι τωρα στοβτελος μας τα χάλασαν με τα λεφτά έπεσε η επίφοβα.αν παιδι και βγήκε έξω το μεσημεριανό φαγητό ....εκει φοβάμαι τι λεφτά θα ζητήσουν είναι ίδι 40 για σχολικό ....

Το πολύ πολύ να μην τρώει έδει και να τον φέρνουν πριν το φαγητό σπίτι ....αλλα ήθελα πολύ να τρώει εκει για να μάθει να τρώει ....

Γιαυτό λέω οτι φοβάμαι ακόμα ...μην γίνει κατι (οικονομικό) και τελικά δεν μπορούμε να τον στείλουμε ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φάληρο? δηλαδη ποση ωρα με το σχολικο? καλα μη φανταστείς, εμενα που με τα ποδια ειναι 15 λεπτα με το σχολικο κανει σχεδον μιση ωρα να ερθει γιατι εχει κίνηση κ γιατι αφηνουν αλλα παιδια πρωτα...Του αρεσει ομως το σχολικο!

Δηλαδη θα πληρώνεις χρηματα για το φαγητο? ξέρεις καθολου ποσα ειναι? να σου πω, μπορεις να του βάζεις εσυ κολατσιο κ να τρωει μαζι με τα παιδακια στην τραπεζαρια. Στο σχολειο του σεμπ καποιοι γονεις το κανουν, νομιζω επειδη εχουν αλλεργίες τα παιδια τους, αλλα η βοηθός σερβίρει το φαγητο τους οπως σε ολα τα παιδια κ τρωνε κ αυτα μαζι με τα αλλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν Άφρο η τσάντας μας είχε μια αλλαξιά ρούχα που την έχω μόνιμα μέσα + βρακάκι, φανελάκι, κάλτσες και ένα μπουκάλι νερό. Το μπουκάλι με το νερό πρόσεξε το να είναι καλό, είναι σημαντικό, εμείς έχουμε θερμός ήταν λίγο ακριβούτσικο σε σχέση με του τζάμπο αλλά προτίμησε ένα τέτοιο γιατί δνε θα καθαρίζεται κι εύκολα.

Τώρα για το φαγητό..χμ..η Ι πέρυσι έτρωγε το μεσημέρι στη μαμά μου και το δεκατιανό το είχε το σχολείο, οπότε δεν είχα θέμα. Δευτέρα πρωί να πάρεις εσύ τηλ στο σταθμό να πεις ότι περάσατε εκεί και να ρωτήσεις τι χρειάζονται γιατί θα σου ζητήσουν και χαρτί από γιατρό, τα εμβόλια κλπ κλπ...

Αν σου πουν για φαγητό κανένα ποσό που θα είναι πολύ και δεν θα μπορείτε να το δώσετε, φαντάζομαι μπορείς είτε να το αποφύγεις και να σχολάει νωρίς ο Μ είτε να στέλνεις μαζί του κάτι. Φαντάζομαι δε μπορούν αν σε υποχρεώσουν έτσι δεν είναι? Κάτσε να σκεφτώ και τίποτα άλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μην το γρουσουζεύεις βρε, όλα θα πάνε καλά θα δεις :x

το πολύ πολύ να μην τρώει εκεί ;) και αυτές οι ώρες που θα περνά στον παιδικό ξέρεις τι σημαντικό που θα είναι? :D

θα πάει και ο Πανούλης? :?:?: δεν κατάλαβα! :?

να σου πω τι έχουμε εμείς, αλλά εμείς είμαστε και διαφορετικά εδώ :lol::lol:

λοιπόν: αυτά που αφήνουμε εκεί! έχουν 2 τσάντες, η μία έχει το πλαστικό παντελόνι για την βροχή (όταν βγαίνουν έξω και είναι βρεγμένο το χώμα), γαλότσες .... και η άλλη έχει τα αθλητικά της ρούχα (παντελόνι, μπλούζα και παπούτσια σαν κάλτεσες που είναι) αυτά....μαζί της βάζω ένα μπουκάλι με χυμό πορτοκάλι που θέλει (το μπουκάλι σαν αυτό που λεέι η Μαρία) και ένα μία φέτα του τοστ (την κόβω στην μέση) με τυρί ή γαλοπούλα, ενίοτε κάνω και τυροπιτάκια :roll:

απαγορεύονται τα σοκολατοειδή φυσικά!!! :!:

αυτά διότι η Ρ. μένει μέχρι τις 14.00 οπότε δεν τρώει εκεί μεσημεριανό μόνο το σνακ το οποίο και αποκαλούν πικ νικ!!! :roll::roll:

α! κανονικά έπρεπε να έχω και μια αλλαξιά ρούχα, θα βάλω φέτος....θα αγοράσω ένα κολάν, βρακάκι και ένα ζευγάρι κάλτσες......αν τυχόν δεν έχεις και συμβεί "ατύχημα" το σχολείο έχει δικά του που βάζει στο παιδί!! :!:

αυτά είναι τα δικά μας.....τώρα στην Ελλάδα.....δεν ξέρω....

εύχομαι όλα να πάνε καλά! :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίλησα με σταθμό ...δεν έχει αλλάξει αατι στην τιμή. Μέχρι την παρασκευή που παρακολουθουσαν την ετεεα είδαν τις αλλαγές που έκανε αλλα σε αυτους δεν άλλαξε κατι.

την δευτέρα θα πάρω τηλ μια κυρία του σταθμού να μου πει ολα τα όσα πρέπει να κάνουμε απο εδω και πέρα και περιμένουν και αυτοί απο δευτέρα τις λιστες να τούς αποσταλουν.

Έχουμε και ενα εμβολιο να κάνουμε αυτήν την ευδομαδα και είμαστε οκ.

απο την ερχόμενη δευτέρα αν ολα πάνε καλά ρχιζουμε σχολείο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ μόνο για τον Μανώλη καλέ!! Ο πάνος είναι μωράκι!!

Ευχαριστώ Μαρακι μου, ευχαριστω ολλες κορίτσια !!! Αχ είμαι πολύ ευτυχισμένη!!!

ο Μ λέει οτι άργησε να ααει σχολείο να μάθει γράμματα!! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
    • Κορίτσια εγώ δεν ήξερα για τα άλματα ανάπτυξης τι είναι.. πρέπει να δώσω σημασία σε αυτό; Εγώ βλέπω ότι εχει αρχίσει να στηρίζει το κεφαλάκι του και να γραπώνει πράγματα! Άλμα ανάπτυξης δεν είναι αυτό; Να ρωτήσω εσάς σας κοιτάνε πολύ ωρα στα μάτια; Εμενα μου φαίνεται με κοιτάζει λίγο.. Κατά τα άλλα οι κολικοί μας συνεχίζονται.. και δυσκολευόμαστε λίγο το βράδυ.. αλλά κάνουμε υπομονή..  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...