Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ 2011 τα πρωτα λογακια


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια!

Σαμάνθα εγώ θα το έκανα,δεν γινεται διαφορετικά κιολας,αν θελεις να βάλεις μια ταξη στα επαγγελματικα σου κ οπως λες είναι αθρωποι δικοι σου,που τα αγαπάνε σαν παιδιά τους...

Γεωργιάννα μου να μην σκας,θα βρεθει η λυση,ειμαστε όλοι πιεσμένοι κ αναγκαζομαστε να συμβιβαζομαστε...δυστυχως....

Με ειχατε ρωτησει για τον θείο,ευχαριστω για το ενδιαφέρον,ευτυχως το χειρουργειο πέτυχε,ελπιζω να πανε ολα καλά απο δω κ πέρα κ να μην εχει επιπλοκές κ μιλάμε για εναν άνθρωπο που μονο συμβουλές για καλή διατροφη κ ζωή μας έδινε,περπαταγε πολύ κ εκανε πολλές δραστηριότητες....

Δανάη με τον Χρηστο είμαστε πολύ καλά.....ειναι ενα πράγμα που δεν μπορω να το καταλάβω....εκεί που ερχεται το τέλος,ξαφνικά όλα γινονται σαν να μην συνέβει ΠΟΤΕ τίποτα,πάλι ερωτες,αγάπες κ γλύκες...φοβερό ετσι?

Ειναι οι τριτοι που μπαινουν κ μας την σπάνε μετά κολλάει κ το ρητό "μετα απο μια τρικυμία ερχεται η γαλήνη"....τι να πω?

Γιουλη ευχαριστουμε για την ενημερωση,αυριο θα πάω ΣΕΦ το απόγευμα κ μετα θα βγω για ποτό με τον αντρουλη μ για τα γενεθλεια μ!Με ρωτησε τι θελω κ αυτο απάντησα,δεν θελω να καλεσω σπίτι κόσμο γτ δεν θελω πάλι μεσα κ κουραση με δουλειές....αυτα!!!Ποτακι -μπαράκι σαν τον παλίο καιρο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 988
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γωγω, χαιρομαι που ειναι καλυτερα ο θειος σας, κι ελπιζω να εχει πληρη αναρρωση :) φαινεται οτι τον αγαπατε πολυ, και ειμαι σιγουρη οτι κι αυτο βοηθαει :x

καλα να περασετε με τον χρηστο, πολυ καλα εκανες και προτιμησες βολτουλα με τον αντρα σου, μακαρι να μην ξαναμπει ποτε κανενας αναμεσα σας!!! και ΧΡΟΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για αυριο, παρθενακι!! να εχεις παντα υγεια, αγαπη και τυχη στη ζωη σου!!!να χαιρεσαι το χριστινακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα,κρίμα ρε γμτ!τουλάχιστον αν σας κάνει καλή τιμη στον ιδιωτικό να πάτε εκεί.είναι αδικία αν το δικαιούσασταν κ δεν σας πήραν.αυτό που με εξοργίζει κ το νιώθω πολύ έντονα τελευταία είναι ζούμε σε μια χώρα που δεν υπάρχει κοινωνική δικαιοσύνη...

Γωγώ μου,καλά να περάσετε με το Χρήστο!!να θυμηθείτε τα παλιά ;););) και ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ,ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΓΑΛΗΝΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΡΙΚΥΜΙΑ!!!

Εμείς σήμερα κάναμε ωραία βόλτα στο λιμανι,ευχαριστήθηκα τη Μυρτώ,πήγαμε οι δυο μας ποδαράτο όλο το λιμάνι σχεδόν,περπατούσε δίπλα μου σωστό ανθρωπάκι,μετά χωθήκαμε σε ενα στενό της παλιάς πόλης και σουλατσάραμε σαν τις τουρίστριες.ήθελε να περπατάει μόνη της κ μου έδινε το χεράκι της μόνο όταν τα έβρισκε σκούρα.μετά βρήκαμε τον κώστα που καθόταν στο καφέ.όμορφο να έχεις κόρη....Ελενάκος,άντε κ στα δικά σου!!!!

επιστρέφω στην ταινία που βλέπω στο star.τη καληνύχτα μου σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά Γωγώ!! Πάντα γερή, χαμογελαστή και γαλήνια!! Να περνάτε όμορφα με το Χρήστο και να καμαρώνετε τη Ζήνα σας!

Ωραία η βόλτα σας Δανάη, πεθύμησα τα όμορφα Χανιά! Αχ είναι υπέροχο που τα ανθρωπάκια μας μεγάλωσαν και πάμε μαζί περίπατο!

Ο Άρης σήμερα μου έβγαλε το λάδι, πήγαμε παιδική χαρά και ήθελε να κάνει ότι έκαναν τα μεγάλα παιδιά, προσπαθούσε να σκαρφαλώσει στη τραμπάλα, στα κάγκελα της παιδικής χαράς, στη μεγάλη τσουλήθρα, απίστευτος διαολάκος!

Καληνύχτες, μουτς μουτς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγαμε στον ιδιωτικο σημερα το βραδυ και μας εκανε μειωση απο 380 σε 350ε. συνολο 4200ε ολο το χρονο με Αυγουστο ανοιχτο. και λεωφορειο μεσα. ειναι αρκετα για την τσεπη μας αλλα και δεν ειχαμε αλλη επιλογη και προσφερουν αρκετα σαν σταθμος, εαν βαλουμε οτι εχει παιδιατρο σε καθημερινη βαση. και αλλο ενα καλο ειναι οτι τις ημερες που θα ειναι αρρωστος εχει την δυνατοτητα να τον προσεχει αλλη κοπελα σε αλλο χωρο, με εξτρα χρηματα αλλα εγω θα ειμαι ηρεμη οτι θα εχω καποιον να τον προσεχει και δεν θα χρειαζετε να τρελενομαι τι θα κανω και ποιος θα με βοηθαει ή που θα βρω κοπελα.

Σας ζαλισα λιγακι αυτες τις μερες αλλα με καταλαβαινετε απολυτα τι τραβηξα και τωρα πια ηρεμησα......... Παω να κατσω με τον ανδρουλη μου πριν με χωρισει επιδη τον εχω παραμερισει ολες συτες τις μερες :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάζω δυο φωτο από τη χθεσινή μας βόλτα και μια από τη χθεσινή σοδειά του κήπου μας, αν και φέτος οι ντομάτες μας δεν πήγαν καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΕΕΣ!!!

Δανάη πολυ τυχερη για τα προιοντα σου,τιποτα καλυτερο απο αυτη την διατροφή!

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχές σας!!!! :D:D Σας στελνω την αγάπη μου!!

Γεωργιαννα μπραβο,ισως ειναι καλυτερα ετσι,θα πιεστείτε αλλά δεν θα έχεις κανέναν ανάγκη!

Ειδικος χωρος για τα αρρωστα ε?Ενδιαφερον!

Δαφνη μ,τωρα τα μικρα μας αντιγράφουν τους πάντες κ τα πάντα,βρε τον Αρούλη!!!

Αφροδιτη σε ευχαριστω για τις ευχες σου,να εχουμε ολοι υγεία για να μπορουμε να ανταπεξελθουμε στις πολλες δυσκολιες της ζωης μας.

Για να δουμε πως θα κυλησει η μέρα,προς το παρον με ενα ωραιο σιδερωμα μπλιαξξξξξ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Γωγούλα μου χρόνια σου πολλά! [smilie=occasion13.gif]

Να είσαι γερή και δυνατή και να σε χαίρονται ο Χρήστος και η Χριστινούλα!

Γεωργιάννα, πολύ καλή μου φαίνεται η τιμή (με σχολικό και τον αύγουστο ανοιχτό είναι super!) Σίγουρα θα ήταν ιδανικό να έμπαινες με το έσπα αλλά κάθε εμπόδιο για καλό. Τι να πω? Μπορούμε να πούμε και τίποτε άλλο έτσι όπως μας καταντήσανε...

Δανάη, τι τέλειες φώτο είναι αυτές! Έχει και μπουκλίτσες η κουκλίτσα μας! Του χρόνου θα περπατάτε 4 σε αυτές τις διαδρομές! Το έχεις συνηδειτοποιήσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

χρονια πολλα γωγω!!!!ο,τι επιθυμεις, ευχοομαι να πραγματοποιηθει το γρηγοροτερο!!!καλα περασατε χτες;;

γεωργιαννα, μακαρι να μην σας φανουν αυτα τα λεφτα!!!σιγουρα, ο παιδικος ειναι πολυ καλος και ο διονυσακος θα το χαρει :D

αναστασια, πως τα παει η γιωργια με τον παιδικο;;;

δαναη, πολυ ομορφες φωτο!!!λαμπετε και οι τρεις σας :lol: να περνατε παντα πολυ ομορφα στις βολτες σας :)

εγω εχω μια γλυκεια μελαγχολια, γιατι συνηθως κυριακη πρωι πηγαιναμε για καφεδακι με το γιωργο και τη μπουμπου ..

τσακωθηκα πολυ ασχημα την πεμπτη με τον πατερα μου, και πλεον δεν μιλιομαστε, κι αυτο με επιβαρυνει ψυχολογικα...τελος παντων.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

Teleies oi photos sas Danae :D

Gwgw mou na ziseis, panta geri k igiestati k panta eutixismenoi me ton Xristo sou k tin kouklara sas!!

Gewrgianna mou xarika poli pou vrikate mia lisi, einai arketa ta xrimata alla ti na kanoume afou den iparxei alli epilogi..

Enas 3aderfos tis mamas mou xarise tis mamas mou ena spitaki me portes, para8ira,stegi, mia karekla, ena karotsi gia na vazei i Victoria to mwraki tis :) k alla paixnidia k i mama mou tin perimenei me agwnia na dei tin antidrasi tis :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Τι σας ελεγα εχθες το βραδυ οτι ηρεμησα;;; αμ δε που δεν ηρεμησαμε. στις 12 παρα μου ηρθε ενα ωραιοτατο απειλιτικο μνμ απο τον πατερα του Αλεξανδρου που μου ελεγε να μην ξαναφωναξω στο παιδι και να μην ξανασυκωσω χερι γτ λεει θα προβει σε αλλες ενεργειες!!!!!! ετρεμα ολοκληρη απο τα νευρα μου!!!!! αυτος με απειλει εμενα που το καλοκαιρι προτημησε να δινει ντεπον στο παιδι παρα να τον παει οδοντιατρο. και πολλα τετοια πραγματα ανευθυνοτητας. εδω μου κανει εκπτωση στην διατροφη!!! Αφηστε εαν γλιτωσω την κολιτιδα θα ειμαι πολυυυυ τυχερη!!! Λεμε να παμε το παιδι σε ψυχολογο γτ καθε φορα που γυρναει το παιδι απο τον πατερα του ειναι αλλο παιδι, φοβισμενος. την αλλη φορα μου λεει δεν θα κατσω εξω γτ θα με τσιμπισουν τα κουνουπια και γενικα να βαλω ταμπλετα στο δωματιο για κουνουπια. αυτα εγω δεν τα εχω πει.

Δαφνη μου γνωριζεις καμια παιδοψυχολογος εδω στο Περιστερι καλη;

Γωγω μου [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] κοπελα μου και οτι επιθυμεις!! και γρηγορα μια καλη δουλιτσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Ένα γρήγορο "γειά" πρίν βγώ εντελώς -off- απο τις δουλειές! Τρέχω αυτές τις μέρες με γενικές κτλ για να μην τα έχω μετά την γέννα! Θα σας ενημερώσω τσούπρες μου.Θα βάλω τον Χάρη να κάνει τον γραμματέα μου! :lol:

Λοιπόν στα δικά σας τώρα. Γεωργιάννα μου ελπίζω του χρόνου να τον πάρουν γιατί δν είναι λίγα τα 350€! Πάντως ακούγεται σούπερ ο ιδιωτικός! Αυτό έλειπε κιόλας να μην ήταν με τόσα λεφτά! :? Όσο για τον μπαμπά του Αλέξανδρου..τί να πώ! Sorry κιόλας αλλα είναι χαζός??τί προσπαθεί να κάνει στο παιδί?? να το τρελάνει θέλει? αν είναι δυνατόν! σίγουρα πρέπει να βρείτε μια λύση κ όχι μέσω μηνυμάτων!

Γωγώ [smilie=occasion13.gif] Πολύχρονη,γερή κ ήρεμη!!! :D Με το καλό κ μια δουλίτσα!

Δανάη τί όμορφες οι βόλτες σας στα Χανιά! Είστε όλοι υπέροχοι!! άντε του χρόνου τέτοιο καιρό θα βολτάρετε με έναν άντρακλα Κρητίκαρο να σας προσέχει όταν λείπει ο μπαμπάς!! ;)

Αφροδίτη δύσκολη η προσαρμογή τώρα που είναι αρχή..μακάρι να μπορεί ο Γιώργος σου να έρχεται συχνά να αναπληρώνεται τον χαμένο καιρό! Ελπίζω κ η μπορά με τον μπαμπά σου να περάσει γρήγορα..φιλιά στο Αθηνούλι!

Άντρια σίγουρα θα χαρεί η Βικτωριούλα! Αυτά τα σκατούλια πετάνε απο την χαρά τους ακόμα κ μία καρφιτσούλα να τους δώσεις! Όλα τους φαίνονται ωραία! :) Εμείς χθές κοιτάζαμε στα jumbo τί δώρο θα φέρει στον Ζοζεδάκο η αδερφούλα του.. έτσι για το καλό!

Δν θυμάμαι τί άλλο διάβασα γιατί έχω σταματήσει 3 φορές για να "τσακώσω" τον Ζοζέ απο τις ζαβολιές του..χιχι

Σας φιλώ!! Να έχετε μια όμορφη μέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι!

Η Γεωργία κοιμήθηκε 21:30! Η μέρα μας ήταν γεμάτη όλο βόλτες! Είχα ρεπό βλέπετε και το ρίξαμε έξω!

Αφροδίτη, στον παιδικό η μικρή κάθεται μόνο μία ώρα προς το παρόν. Αύριο θα είναι η 4η φορά που πάμε και θα την πάω εγώ. Τις προηγούμενες φορές την πήγε ο άντρας μου. Φαινόταν απορημένη για το τι συμβαίνει αλλά δεν έκλαψε. Τώρα μέσα τι έγινε δεν ξέρουμε.. Εσύ πότε ξεκινάς σχολείο? Την Αθηνά ποιος θα την προσέχει?

Γεωργιάννα, καλό θα ήταν να πάτε το παιδί σε έναν παιδοψυχολόγο γιατί δεν ξέρεις τι του βάζει στο μυαλό ο "ακατανόμαστος". ΄Καλύτερα τώρα που είναι νωρίς. Υπάρχουν και "δομές" που είναι δωρεάν αλλά δεν ξέρω πως μπορείς να τις βρεις.

Ελενάκι, πρόσεχε με τις δουλειές, μη ζοριστεί η μπέμπα και σου κάνει καμιά έκπληξη νωρίτερα!!! Θα περιμένουμε νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο "κυριος" πηγε και ειπε στο μικρο οτι μου εγραψε στο μνμ και οτι εγω τον ειπα κακο μπαμπα. ειναι που ειναι ευαισθητος τωρα πια κλαιει με το παραμικρο. αφηστε εχω πολλα ζορια να τραβηξω απο δω και περα!! το καλο ειναι οτι σημερα ηταν εδω η κουμπαρα του ανδρα μου και ειπε στον Αλεξανδρο οτι και αυτη μαλωνει και συκωνει χερι οταν πρεπει στα παιδια. προσπαθω να ειμαι ηρεμη και να τον κανω να γελασει, μπας και ηρεμησω και εγωωωωω......

Ελενα μου εκφρασου ελευθερα, γι'αυτο σας τα λεω οχι για να κρατησουμε τα προσχηματα :lol::lol::lol: .

Ο Αλεξανδρος θελει να πηγαινει ποδοσφαιρο και του ειπαμε οτι για να γινει αυτο θα πρεπει και ο πατερας του τα Σαββατα να τον πηγαινει. τον βαλαμε σε σκεψη λιγακι. Και πανω απο ολα δεν μιλαμε ασχημα για τον πατερα του, δεν θα πεσω στο επιπεδο του.

Σορρυ σας ζαλισα αλλα πρεπει να τα λεω και καπου και ξερω οτι μου ανεβαζετε το ηθικο :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια, ξεκινησα την προηγουμενη δευτερα σχολειο και η αθηνα μενει με τη μαμα μου...αυτην την εβδομαδα (που δεν ειχα μαθηματα) εφευγα στις 8 απο το σπιτι και η αθηνα κοιμοταν ακομα :) ξυπνουσε στις 9 και εγω επεστρεφα 1-1.30...με υποδεχοταν με κατι αγκαλιες και χαμογελα :D:D οταν ομως θα ξεκινησουν κανονικα τα μαθηματα, μαλλον θα επιστρεφω 2-2.30 και το μεσημεριανο θα της το δινει η μαμα μου :(

αφου δεν εκλαιγε η γιωργια οταν την αφηνατε, μεσα σιγουρα ηταν απασχολημενη απο τα παιχνιδια και τα αλλα παιδακια, μην ανησυχεις :)

γεωργιαννα μου, πολυ δυσκολο αυτο το καινουριο με τον πρωην σου :(:( θελει προσοχη, και καλα σκεφτεσαι για παιδοψυχολογο....ευτυχως δεν πεφτεις στο επιπεδο του, και με τον καιρο το παιδι θα καταλαβει ποσο αναξιοπιστος ειναι καποιος που συνεχως κακολογει τη μητερα σου ;) τωρα, αν μου επιτρεπεις ( και ζητω συγγνωμη για το θαρρος) για το θεμα της σωματικης τιμωριας, θα ηταν καλο να το συζητησεις με τον αλεξανδρο, που ειναι σε μια ηλικια πια να καταλαβαινει...αν ειναι γι'αυτον ΤΟΣΟ σημαντικο να μην χειροδικεις,, ισως να βρειτε απο κοινου, εναν αλλον τροπο τιμωριας....οχι, επειδη το ειπε ο πρωην σου ( κακως κατ'εμε), αλλα επειδη φαινεται να ενοχλει τον αλεξανδρο :( απ'την αλλη, δεν ξερω, δικη σου ειναι η οικογενεια, εσυ ξερεις καλυτερα ;)

μολις εμαθα απο το ιντερνετ οτι (προς το παρον) θα ειμαι σε 2 γυμνασια και 1 λυκειο, ευτυχως κοντα στο σπιτι μου :) θα παω αυριο για λεπτομερειες...

καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Σας ευχαριστώ κ πάλι για τις γλυκύτατες ευχές σας!!!

Περασα υπεροχα κορίτσια!

Ενα υπέροχο απόγευμα με την Χριστίνα οπου πήγαμε στην Παιδιοδρομία στο ΣΕΦ κ είχε την Πέπε την μαϊμού, κυνηγητό πολύ βέβαια, αλλά ήταν πολύ όμορφα, έπαιξε , έτρεξε κ την γύρισα σπίτι στις 21.30.

Την πηγε ο Χρηστος στην μανα του...κ ξεκινήσαμε την τσαρκα στα μπαράκια του Γκάζι!

Ηταν τοσο ωραία,μιλησαμε ,γελάσαμε,ερωτευτήκαμε :D

Κάπουα στιγμή είπαμε να πάμε κ σε ενα μπαρ στην Καλλιροης κ μας σταμάτησαν για αλκοτέστ,πολύ γέλιο γτ ψάρωσε ο Χρηστος κ τους έλεγε έχει γενεθλεια η γυναίκα μου κ ειπα να την βγάλω,μην μας το χαλάσετε!

Ο κύριος αστυνομικός μου έδωσε το χέρι του κ μου ευχήθηκε,υστερα,μας ειπε να περάσουμε καλά κ να με χαίρεται!Εγω χαζο-γέλαγα συνεχώς εν τω μεταξύ :D

Δεν το περίμενα!

Μετα γυρισαμε πάλι γκάζι,ενω κάναμε τον κυκλο της Αθηνας με το μηχανάκι,πηραμε ενα μεγαλο σαντουιτς κ γυρισαμε σπίτι...αυτααα...

Α!Μου υποσχεθηκε 1 φορά τον μήνα,να βγαινουμε έξω γτ πέρασε κ αυτό πολυ ωραια!!!

Στα δικα μας τώρα.....Γεωργιαννα ειναι πολυ δυσκολη περίπτωση γτ τα συναισθηματα του ειναι αναμεικτα του Αλέξανδρου,σε σενα κανει παράπονα για τον μπαμπά του????

Πρεπει οπωσδηποτε να συζητησεις μαζι του κ αν ειναι κάτι που τον χαλάει σε σενα,να το αλλάξεις....να τα λέτε όλα,εισαι πιεσμένη κ εσυ τωρα με την μετακόμιση,το αγχος του παιδικου σταθμού κ ίσως τον παραμέρισες λίγο κ γι αυτο να τα κάνει....λογικο δεν ειναι??Αντιδραση στανταρτ...

Παω να παιξω με την μικρη γτ φωνάζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Σήμερα που πήγα εγώ τη Γεωργία στον σταθμό είχαμε κλάμματα..... :(

Εγώ νομίζω ότι είναι επειδή την πήγα εγώ και όχι ο μπαμπάς της αλλά η παιδαγωγός μου είπε ότι είναι επειδή μεσολάβησε Σ-Κ και ενώ τα πήγε καλά την προηγούμενη βδομάδα, πίστευε ότι είναι παροδικό αυτό και δεν θα την ξανααφήσουμε με αποτέλεσμα σήμερα να έχουμε "αντιδράσεις".... Αύριο πάλι μόνο μία ώρα και θα δούμε πως πάει.

Ευτυχώς εγώ είμαι θετική και δεν αγχώνομαι, γνωρίζοντας ότι αυτό είναι φυσιολογικό.

Αφροδίτη, μια χαρά θα είναι η Αθηνούλα με τη γιαγιά! Μακάρι να την είχαμε κι εμείς πιο κοντά! :)

Γωγούλα, πως είσαι σήμερα μετά το χθεσινό ξενύχτι? :lol:

Γεωργιάννα, κάνεις πολύ καλά και δεν μιλάς ποτέ άσχημα για τον μπαμπά του (άσχετα με το πόσο αποράδεκτος είναι...) γιατί τα παιδιά "θυμούνται" και μεγαλώνοντας θα είναι αυστηροί κριτές, και τότε να τον δω τον "κύριο".......

Σήμερα έχω ρεπό γιατί δουλεύω το σ-κ που έρχεται. Πήραμε και κάτι ωραία crocs απ'το amazon και έχω ξετρελαθεί!!!

Θα σας βάλω φώτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχει καιρό που δεν άφηνε τα δικά μας crocs σε ησυχία. Τα έπαιρνε συνέχεια και έλεγε "παπά μαμά" και "παπά μπαμπά"! Οπότε της πήραμε κι αυτής! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια!!!

Γωγώ,τέλεια ακούγεται ότι περάσατε!!!!!άντε κ του χρόνου με υγεία κ να το τηρείτε μια φορά το μήνα!!!μην ξεχνάμε ότι ο σύντροφός μας προϋπήρχε του παιδιού μας!

Αναστασία μου,πολύ σημαντικό που την πηγαίνετε σταδιακά.σιγά σιγά θα προσαρμοστεί κ θα περνάει κ καλά!!με γεια το crocks!πανέμορφα!!σιγά σιγά το συνειδητοποιώ ότι σε 3,5 μήνες θα είμαστε 4,αν όλα πάνε καλά!χαζεύω τη Μυρτώ κ σκέφτομαι τι ευλογία είναι που την έχουμε!σήμερα το απόγευμα καθόμασταν στον ένα καναπέ ο κώστας κ στον άλλο εγώ κ η Μυρτώ έπαιζε δίπλα μας,την έστειλε ο κώστας να μου δώσει ένα φιλάκι εκ μέρους του κ αφού μου το έδωσε την έστειλα κ εγώ να του δώσει ένα.ήταν σκέτη ζουζούνα!!

Γεωργιάννα,δεν σχολιάζω τον πρώην σου γιατί μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι!!!!παιδοψυχολόγο θα μπορούσες ίσως να βρεις κ στο Κέντρο Ψυχικής Υγείας της περιοχής σου, όπως είπε κ η Αναστασία αν θέλεις δωρεάν.Η Δάφνη είναι πιο αρμόδια για να σε κατατοπίσει στην Αθήνα.Η σωματική τιμωρία είναι σίγουρα η τελευταία λύση...από ότι μας λες ο Αλέξανδρος είναι συνεννοήσιμο παιδί.πότε τον τιμωρείς;

Ελενάκος,να προσέχεις!!!μην κουράζεσαι κ οι δουλειές δεν τελειώνουν ποτε!!!πώς αισθάνεσαι που πλησιάζει η μέρα?!?!?!?!

Αφροδίτη μου,γιατι τσακωθήκατε?για τα πολιτικά;κρίμα είναι...με τον πατέρα μου ζορίζομαι πολύ αν τσακωθώ,του εχω πολλή αδυναμία.είμαστε κ μακριά!σύντομα σίγουρα θα τα βρείτε.όσο για τη μικρή που θα την αφήνεις,μην στεναχωριέσαι,σύντομα θα συνηθίσεις.άλλωστε θα είναι με τη μαμά σου.κ εγώ στην αρχή ζορίστηκα,τώρα πια είναι κομμάτι της καθημερινότητάς μας.η Μυρτώ έχει μια μαμά που εργάζεται,το ίδια κ η Αθηνά κ τόσα άλλα παιδάκια.όλα θα πάνε καλά!!!

Τα δικά μας νέα είναι ότι σήμερα πήγαμε στην παιδίατρο για εμβόλιο της ανεμοβλογιάς,ευτυχώς βρήκαμε ενα φαρμακείο που εκτελούσε τις συνταγές του ΕΟΠΥΥ κ δεν πληρώσαμε.η μικρή πήρε αρκετό βάρος!9.130 κ 78 εκ!σε ενα μήνα πάλι για τον πνευμονιόκοκκο.τα ούλα τα είδε πρησμένα.

Το ΑΒ βασιλόπουλος έχει τις πάνες libero μέχρι 15/9 -50%!πήρα σήμερα 5 πακέτα jumbo.είχε καιρό να βάλει μεγάλη προσφορά.

Ο κώστας κατέβηκε Χανιά να συζητήσει με την καθηγήτρια που εχει το γκρουπαδικο που έκανε πέρυσι μάθημα.ελπίζω να πάνε όλα καλά κ να εχει κ φέτος ώρες!

Σας φιλώ όλες!καλή ξεκούραση!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

ελενα, τελικα θα γεννησεις αυριο;;;;εχετε καμια ενημερωση;;;με το καλο ευχομαι!!!

δαναη, να χαιρεστε τη ζουζουνα σας ;) με το μπαμπα μου τσακωθηκαμε πολυ ασχημα, γιατι 1) δεν εχει μαθει μα συζηταει (δεν του χρειαζοταν ποτε, απλα ελεγε την αποψη του, και αυτοματως ηταν η καλυτερη ) και 2) γιατι εγω ημουν πολυ ασχημα ψυχολογικα για να ανεχτω τις απολυταρχικες ιδεες του. και αποφασισα να μην του χαριστω, γιατι 30 χρονια και, μου ψηνει το ψαρι στα χειλη, και οοοοολοι κανουμε υπομονη γιατι "ετσι ειναι ο μπαμπας, δεν τον ξερεις τωρα;;;" ....δεν πειραζει, θα μαθει κι αυτος οτι κι εγω ειμαι ανθρωπος με συναισθηματα και δικαιουμαι να τα εκφραζω :shock: εμαθα κι οτι ο κρονος ειναι στον ζυγο ( στο απεναντι μου ζωδιο, σαν καθρεπτης) εδω και τρια χρονια και καταλαβα γιατι με εχουν πηδηξει ολοι!!!!και ηταν τοσο απλο!!!ευτυχως φευγει ο γ@μημενος ο κρονος τον οκτωβρη και θα ανασανω ;)

γωγω μου, φανταστικα περασατε!!!δεν θα πω και του χρονου, αλλα ραντεβου τον αλλο μηνα :lol::lol:

αναστασια μου, με γεια τα πεδιλακια σας!!!πολυ ωραια!!!

αυριο εχουμε αγιασμο, εκανα beaute για να βαλω το φορεματακι μου και τις γοβες, να υποδεχτω τους μαθητες!!! αντε, καλη σχολικη χρονια σε ολους μας!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη μου,καλή αρχή!!!!!!!σαν παιδί πάντα μου άρεσε η έναρξη της σχολικής χρονιάς,ψώνιζα καινούρια τσάντα,τετράδια,μολύβια,κασετίνα!ήταν τέλεια!!είχε κ η συγχωρεμένη η νονά μου βιβλιοπωλείο κ όποτε πήγαινα μου έλεγε να διαλέξω ό,τι ήθελα!!! :D καλή της ώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κορίτσια,τι είναι αυτό,με πιάνει μια λιγούρα τα βράδια...όλη μέρα τρώω νορμάλ κ το βράδυ με πιάνει μια επιθυμία για αλμυρά....Άντρια,το εχεις κ εσύ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κορίτσια,τι είναι αυτό,με πιάνει μια λιγούρα τα βράδια...όλη μέρα τρώω νορμάλ κ το βράδυ με πιάνει μια επιθυμία για αλμυρά....Άντρια,το εχεις κ εσύ;;;

χαχα!! δεν ειναι τιποτε, οξεια γκαστριτιδα λεγεται και θα περασει σε 3,5 μηνες!! φαε τωρα που μπορεις!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...