Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ 2011 τα πρωτα λογακια


Recommended Posts

Δύσκολη μέρα η σημερινή.....

Στεναχωρήθηκα με τα νέα σας... Αφροδιτούλα μου τι να πω! Σε τέτοιες δύσκολες εποχές να "χωρίζουν" οικογένειες.. Που είναι τα κριτήριά τους? Δεν τα βλέπουν? Δεν ξέρω τι να σου πω για να σου δώσω κουράγιο...

Κλείνουν τα μάτια μου απ΄τη νύστα. Είχα σκοπό να γράψω πιο πολλά αλλά.... οι αντοχές στο μηδέν. Αύριο έχω ρεπό μετά από 8 μέρες σερί βαρδιών και μετά ξαναδουλεύω άλλες 6 μέχρι το επόμενο ρεπό..

Στη δουλειά εκτός από την κούραση όλα καλά. Μας βοηθάνε οι υπηρεσίες μας με τις βάρδιες. Τα μεσημέρια όμως έχουμε ένα κενό 2 ώρες και προσέχει τη μικρή μια κυρία που μένει στην πολυκατοικία μας. Σε λίγες μέρες φεύγει όμως διακοπές και πάλι δεν ξέρω τι θα κάνω τα μεσημέρια. Τέσπα...θα τη βρω την άκρη. Υπάρχουν και σημαντικότερα προβλήματα απ'ότι βλέπω.

Κουράγιο, κοριτσάκια μου! Θα'ρθουν καλύτερες μέρες!!!!!!!!! Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 988
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalimera!!

Vlepw ligo poli gia oles mas auti i evdomada den pige k kala.. Kalo min k kalws na ipodextoume to f8inopwro!!

Emeis 3ipnisame (egw k i Victoria, o giwrgos einai douleia) ipiame to galataki mas k fagame mia pittoula me tiri k galopoula, simera meta pou ipie to gala tis (skoni) k efage tis edwsa me to kalamaki k ligo fresko gala gia na ma8ei siga-siga k ipie 20ml pame kala tis alles 2 fores pou tin dokimasa den tis arese anagouliazetoun k mou to eftise.. Pistevw me eide pou epina k egw to frappe mou me to kalamaki k me mimotan..

Ax 8a tin faw parolo pou den ka8ete ka8olou fronimi agrimi egine- Elenakos se katalavainw apolita den 3erw an kataferw na paw nexri terma me auti tin egkimosini giati mou vgazei tin pisti- otan ka8isei gia ligo dipla mou me filaei, 3aplwnei panw mou k mou kanei nazia, skivei sto proswpo mou k mou leei ta dika tis.. San twra milousame me to giwrgo me anoixti akroasi k prin to kleisoume tis lew ante 8a pas gia ipno k o mpampas prepei na doule4ei ante steile tou filaki k pire to til apo ta xeria mou to filise k kounouse to xeri tis gia geia :o ax katalavenei ta PANTA k oti tin rwtisw mou apanta k m mou fenete para3eno axxx 8a me trellanei :x:x

Oi ipoloipes ti kanete?

Afrodite mou eisai kalitera?

Anastasia mou kali 3ekourasi, doulevoume sklira ginomaste kommatia k den mas menei tipota apo xrimata, ti kako einai auto?

Axxx den 8imame ti allo diavasa, sigxwreste me!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα..ελπίζω να είναι καλύτερη μέρα για όλες σας..

Γωγώ κανένα νέο απο τον θείο σας? Τί να πώ ρε γμτ,εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να φύγει επιτέλους κ απο το δικό σας σπίτι η "μαυρίλα".. Για τη δουλειά κρίμα που δν στην ανανεώνουν κ αντε πάλι απο την αρχή πρέπει να ψάχνεσαι..αχ αυτό το σκατοκράτος! Υπομονή κ κυρίως περαστικά για τον θείο που έχει σημασία!

Αναστασία έχεις φάει πακέτο με την δουλειά βρε κορίτσι..κουράγιοοοοο!τουλάχιστον εδώ που φτάσαμε να λές πάλι καλά που έχεις δουλειά! :roll: Κάποια άλλη έμπιστη κυρία δν έχεις κατα νού μέχρι να γυρίσει αυτή απο διακοπές?

Αφροδιτάκι πώς είσαι σήμερα?? ηρέμησες καθόλου?

Γεωργιάννα μια χαρά περιοχή!δίπλα σε όλα κ στη δουλειά σου! είχες δεν είχες τον έψησες τελικά για Περιστέρι τον Γ! :D

Αντριάκι υπομονή κ εσύ!! Δύσκολο τελικά να είσαι έγκυος όταν έχεις μικρό παιδάκι..αλλα η μάνα όλα τα μπορεί!! :D Έτσι δε λένε??οπότε θα τα καταφέρουμε!!χιχι το καλό είναι οτι έτσι περνάει μπάμ μπάμ ο καιρός κ δν παίρνεις χαμπάρι πότε γεννάς! Ας μην το πολυσκέφτομαι κ εγώ γιατί σήμερα έχω κάτι πόνους κ βαριέμαι να τρέχω για γέννα Σαββατιάτικα! :lol:

Άντε βρε κορίτσια να είναι για όλες μας καλύτερος αυτός ο μήνας!Χωρίς στεναχώριες,άγχη κ πολλά έξοδα! :D Υγεία μόνο κ χαμόγελα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

πηγαμε γιαννενα σημερα, εκδρομουλα με τον γιωργο, την αθηνουλα και τον αδερφο μου, και περασαμε πολυ ωραια, αλλα τωρα που γυρισαμε το ψυχοπλακωμα ξαναγυρισε στην καρδια μου :(:(:( αυριο φευγει ο γιωργος και οσο το σκεφτομαι θελω να κλαιω :(:(

παω να κανω ενα μπανιο , τωρα που η αθηνα ειναι με το γιωργο και εχω το κεφαλι μου ησυχο...

εχουμε και τη γιορτη μας σημερα, αθηνα και αφροδιτη , και περναω μαυρη μερα...αναθεμα τους :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

ΑΦΡΟΔΙΤΕΣ χρονια ΠΟλλα!! να χαιρεστε τις οικογενειες σας!! και Χρονια ΠΟλλα στην Αθηνουλα μας!

Μακαρι τα πραγματα να ηταν διαφορετικα και να μην ειχατε αυτη την στεναχωρια! δεν βαζετε μπρος για 2ο;;;;

Ελενα μου δεν τον εψισα εγω μονος του το αποφασισε επειδη μου κοψανε και εμενα τον μισθο. Ειναι χιλιες φορες καλυτερα το σπιτι εκει, μεγαλυτερο και χωραμε!!!!

Γωγω μου πως ειναι τα πραγματα;

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ να εχουμε με καλυτερες μερες ευχομαι!!!!! αντε στο τελος του μηνα μεγαλωνω και ενα χρονο! Οταν η μαμακα μου ειχε κλεισει τα 33 τις ειχα γραψει ενα πολυ συγκινηνητικο γραμμα. εαν μπορεσω θα σας το γραψω καποια στιγμη, βλεπετε ημουνα 14 ετων τοτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!

ΣΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΠΟΘΕΙΣ...ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ...

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΝΕΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΣΑΣ...

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΩ Κ ΤΙ ΟΧΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ???ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΠΑΝΕ??ΚΑΝΕ ΕΝΣΤΑΣΗ ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ Η ΒΡΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΣΚΑΤΖΑ...ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΓΤ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΧΕΙ...Ο ΝΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ ΘΑ ΠΑΝΕ 8 ΜΗΝΕΣ ΣΤΗ ΚΡΗΤΗ ΤΟ ΠΛΟΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΕΥΗ... :oops::oops::oops::oops: ΣΚΕΦΤΕΙΤΑΙ ΜΕ ΜΟΝΗ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΤΙΣ 4 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΩΡΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ....ΠΟΥ ΘΑ ΑΦΗΝΩ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΔΕΝ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ :(:(:(:( ....

ΓΩΓΩ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΤ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ...ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ??ΘΑ ΨΑΧΤΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ?ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ...

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΙ ΕΣΥ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ,ΔΥΣΚΟΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΙ ΕΣΥ Κ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΔΩ....

ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ Η ΜΟΙΡΟΛΑΤΡΕΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΜΑΔΙΚΩΣ ΣΕ ΤΡΑΓΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΒΡΕΦΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ Κ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ...Η ΝΤΑΝΤΑ ΜΑΣ <<ΠΑΡΑΤΗΣΕ>> ΓΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΗΤΑΝ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΔΩ Κ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ,ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΑΔΕΙΑ Ο ΝΙΚΟΣ Κ ΜΕΤΑ Ο ΘΕΟΣ Κ Η ΨΥΧΗ ΜΑΣ....ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΝΤΑΝΤΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΒΡΕΦΙΚΟ....ΠΛΕΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ....ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ....Η ΕΦΟΡΙΑ ΜΑΣ ΗΡΘΕ 1500 ΕΥΡΩ Κ ΑΚΟΜΗ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΛΗΡΩΤΟ ΤΟ ΡΕΥΜΑ 550 ΑΠΟ ΤΟ ΦΛΕΒΑΡΗ Κ ΔΙΝΟΥΜΕ ΛΙΓΑ ΛΙΓΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ....ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ,ΗΜΙΥΠΑΙΘΡΙΟΙ,ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ,ΒΕΝΖΙΝΕΣ........

ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΠΕΙΣΜΩΝΩ Κ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΡΓΙΟΛΗ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΩ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΚΕΦΙ ΜΟΥ....ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΒΓΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ....ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙ ΑΥΤΟ....ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ,ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ....Κ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Κ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ....ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΥΓΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.....

Ο ΠΑΠΠΟΥΚΑς ΕΦΥΓΕ ΣΤΙς 20 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ.....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΤΩΡΑ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΛΕΩ ΠΩς ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ.Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΒΡΑΧΟΣ,ΔΙΠΛΑ ΜΑς ΚΙ ΕΜΕΙς ΚΟΝΤΑ ΤΗς ΕΥΤΥΧΩς.....

ΑΥΡΙΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ....ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΗ ΜΑς ΑΡΧΗ.

ΑΦΡΟΔΙΤΟΥΛΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ,ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙς ΜΕ ΕΝΣΤΑΣΗ,ΜΗ ΚΑΤΑΘΕΤΕΙς ΤΑ ΟΠΛΑ!

ΣΟΥΛΙΤΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΑΚΛΑ-ΕΣ,ΓΕΡΕς ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΕς!!!!

ΑΝΤΡΙΑ ΠΩς ΤΑ ΠΑς;

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ ΠΩς ΠΑς ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ;

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΚΑΛΟΤΥΧΙ ΤΟ ΝΕΟ ΣΠΙΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΧΑΡΕς ΓΕΜΑΤΟ....

ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΤΟΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΚΟΥΚΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΝΟ......

ΔΑΝΑΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΕΧΕΙς ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΕΙ ΤΟ ΠΑΖΛ ΤΗς ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑς ΣΑΣ!

ΔΑΦΝΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ,

ΠΟΥ ΚΟΛΥΜΠΑς ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΤΟΝ ΑΡΟΤΛΗ;

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΛΕΝΑ ΓΙΟΥΛΗ ΚΙ ΑΝ ΞΕΧΝΩ ΚΑΜΜΙΑ ΣΥΓΧΩΡΗΣΤΕ ΜΕ...ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ!!!!!!

ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΑς ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ.......ΤΟ ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΑΝΑΓΚΗ........ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Τώρα τρώω μεσημεριανό...Γύρισα από τη δουλειά, τάισα το κοριτσάκι μου, μάζεψα την κουζίνα και επιτέλους ήρθε η ώρα να φάω κι εγώ!

Έλενα, χτες σε θυμήθηκα που έλεγες για τον Γιώργο που είναι αγρίμι και δεν μπορείς να τον μαζέψεις. Να σου πω όμως γιατί. Πήγαμε super market και η Γεωργία άρχισε να τσιρίζει. Μας πήρε ώρα να καταλάβουμε ότι ήθελε να "μπει" στο καρότσι του super market το οποίο ήταν και ολίγον μες στη βρώμα. Τρία εγκεφαλικά εγώ που τελικά τη βάλαμε μέσα γιατί μας είχε ακούσει όλο το κατάστημα. Μετά ήθελε η "κυρία" να τρέχει και να παίρνει πράγματα απ'τα ράφια (Κυνηγητό εμείς).

Αγρίμι σκέτο σας λέω. Δεν ξέραμε τι να την κάνουμε. Ο κόσμος μας κοίταζε σα να μας λυπόταν...

Αφροδίτη μου χρόνια πολλά για χτες και στις δυό σας! Το μόνο που σας εύχομαι είναι υγεία, γιατί με αυτά που βλέπω...σου λέω ότι όλα γίνονται. Ξέρω ότι αυτό δεν βοηθάει όταν βρίσκεσαι "μέσα" σε ένα πρόβλημα και μεγάλο όπως το δικό σας αλλά πάρε κουράγιο κοριτσάκι μου και πες αφού έχω υγεία θα τα καταφέρω. Κάπου πρέπει να "πιαστείς" και να πάρεις δύναμη για όλο αυτό που ξεκινάει στη ζωή σου.

Γιούλη, πολύ καλά τα λες. Κι εμένα με παίρνει από κάτω κάποιες μέρες αλλά συμφωνώ. Δεν πρέπει να αφήσουμε κανέναν "......." να μας πάρει τη ζωή. Μας τα πήραν σχεδόν όλα...αλλά πρέπει να ζήσουμε. Δεν ξέρω πως θα τα καταφέρουμε αλλά κάπως θα επιβιώσουμε. Δεν θα τους κάνουμε τη χάρη!

Γλυκερία μου, τα μάθαμε τα δυσάρεστα αλλά τι να πεις σε τέτοιες περιπτώσεις... Μόνο ο χρόνος θα σας βοηθήσει και το χαμόγελο του Λευτεράκη και της Μαριέτας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκερια μου, συλλυπητηρια για τον πεθερο σου :( θα σας προσεχουν απο ψηλα οι παππουδες σας....

καλο ξεκινημα αυριο, καλη χρονια να εχουμε !!! το μονο που ευχομαι για ολους μας, ειναι υγεια, αγαπη και λεφτα.... δεν ανυπομονω για το αυριανο, θα δειξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη μ να χαίρεσαι την κόρη σου κ η κορούλα σου εσένα!!!Να σας πάνε όλα όπως τα θέλετε πραγματικά....

Οντως δεν μας πάει καλά,μου αρεσει που μου ειπε η γιαγια του αντρα μ τον καφέ κ μου βρηκε οτι θα πάρω απο 2 πόρτες λεφτά χαχχα ηταν της αποζημίωσης,οι ψειρες δλδ....

Θα αρχισω να ψαχνω σια σιγα,αλλά σκεφτομαι κ που θα αφηνω την μικρη αν βρω 8ωρο.

Την αφησαμε εχτες στην πεθερά μ,φυσικα δεν ανεβηκα εγω σπίτι της,ουτε την εχω δει απο τοτε,ο Χρηστος επέμενε να ην αφησουμε για να βγούμε λίγο...οπως κ έγινε.

Εν τω μεταξύ ηπια 5 μπύρες παγωμένες κ απο το πρωί ειμαι με amoxil k depon γτ οι αμυγδαλες χαλια,ταση για πυρετό κ βαρυ κεφάλι...τωρα συνηλθα κοιμησα το ζιζανιο μ κ παω να μαζεψω κουζίνα κτλ κτλ.

Ναι ειμαι πεσμένη ψυχολογικά,αλλά περιμένω μηπως κ αλλάξει το πεπρωμένο μας,θα κρατηθω πριν ξαναπεσω σε καταθλιψη κ εγώ.......να πανε να πη....ολοι τους...την υγεια μας να εχουμε,καλά λέτε.

Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκερια μου συλληπητηρια κουκλα μου να ζησετε να τον θυμοσαστε....κουραγιο τι αλλο να πω?

Αφροδιτη χρονια πολλα κ στις δυο σας...γερες κ χαρουμενες κ παντα χαμογελαστες...

ΑΑΑΧ βρε κοριτσια κι εμεις τα ιδια με τον Αλεξη...πηγαμε σε ενα παρτυ γενεθλιων χτες κ εκανε σα παλαβο...εβαζε τα χερια του μεσα στα πατατακια κ τα ελιωνε,εριχνε τα ποτηρια κατω,τα χερια μεσα στις τουρτες...καμια σχεση με εκεινο το παιδακι που ξεραμε...στο μεταξυ τον φωναζω κ δεν με ακουει...με τρελαινει αυτο....τον φωναζω με το ονομα του η του λεω ελα εδω κ με κλανει.....αμα απο τωρα μας γραφουν ζητω που καηκαμε...τι να κανω??υπαρχει καμια που ξερει?να παρω κανενα βιβλιο να διαβασω πως πρεπει να τον χειριζομαι κ να βαλω απο τωρα καποια ορια???παντως εχω ακουσει οτι στους 18 μηνες περνανε μια τετοια φαση...

Πριν λιγο γυρισαμε σπιτι ειχαμε παει επισκεψη σε ενα φιλικο ζευγαρι στην ελευσινα καλα ηταν χαλαρωσαμε αρκετα....αυριο δουλεια,ο νικος εχει αδεια κ θα εχει τον αλεξη κ αυριο βγαινουν κ τα αποτελεσματα των βρεφικων....μακαρι να μας λυπηθει ο θεος κ να μας παρουν...παντως θα το παλεψω οσο μπορω...

γραφτηκα γυμναστηριο το οποιο ξεκιναω αυριο....τι αλλο?τι αλλο?

Αυτα λοιπον...Καληνυχτα κ καλη εβδομαδα σε ολες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω να πω 2 κουβεντες, να τις βγαλω απο μεσα μου, και δεν εχει σημασια να τις διαβασει καποιος, γι'αυτο ζητω συγγνωμη...

χτες, ημουν στην αγκαλια του γιωργου, και ξαφνικα θυμηθηκα μια αλλη αγκαλια, σε μια αλλη πολη, μια αλλη εποχη, απο τον ιδιο ομως ανθρωπο... πανω απο 10 χρονια πριν, εγω ημουν ακομα φοιτητρια στη θεσσαλονικη κι ο γιωργος φοιτητης στην αγγλια... μετα απο 1,5 χρονο σχεσης, ηταν η πρωτη χρονια που περνουσαμε χωριστα... πολυ κλαμα, ειδικα οταν ακουγα το τραγουδι του ορφεα περιδη "για που το'βαλες καρδια μου" και πολλα τηλ... και ακομα περισσοτερα γραμματα..οι ρομαντικες καρδιες μας δεν χωρουσαν στα μηνυματα του κινητου που μολις ειχαν αρχιζει να γινονται γνωστα, και τα χερια μας ηθελαν να αγγιξουν το χαρτι που μια εβδομαδα πριν ηταν στα χερια του αγαπημενου μας... εκεινη η αγκαλια, ομως, ηταν τοσο αναπαντεχη... μου εκανε εκπληξη, ξοδευοντας τα λιγοστα χρηματα που ειχε σε ενα ταξιδι αστραπη λονδινο-θεσσαλονικη για να βρει τη φοιτητριουλα του, που επισης ειχε οικονομικες στενοτητες..ετσι, εκεινο το κρυο βραδυ του νοεμβρη μου προσεφερε την πιο ζεστη αγκαλια , γεματη αγαπη, ερωτα και χαδια...ηταν η αγκαλια που με εκανε να σκεφτω πως καπως ετσι ειναι ο παραδεισος, και πως το μονο που θα μπορουσα να ζητησω ειναι σε πολλα πολλα χρονια απο τοτε, στα βαθια μας γεραματα, να κλεισω τα ματια μου σ'αυτην την αγκαλια....τοση ευτυχια, που αναρωτιεσαι αν την αντεχεις...στα επομενα χρονια, ολο παλευαμε να βρεθουμε μαζι στο ιδιο μερος και συνεχως μετρουσα τις μερες η τους μηνες μεχρι την επομενη αγκαλια...

χτες, η αγκαλια του γιωργου μου ελεγε το ιδιο πραγμα, αγαπη, ερωτα, χαδια, σαν να μην περασε μια μερα απο εκεινη τη νυχτα του νοεμβρη, κι εγω αναρωτηθηκα αν οντως κανει η ζωη κυκλους, η εγω εχασα καποια στροφη.....ειχα διωξει απο το μυαλο μου ολο εκεινο τον αγωνα που δωσαμε για να ειμαστε μαζι και η αγκαλια του ειχε γινει πια μερος της καθημερινοτητας μας...και ξαφνικα, νατη παλι, να με στοιχειωνει σαν το ιερο δισκοποτηρο, σαν τον υπερτατο αγωνα του ανθρωπινου ειδους, η αγκαλια του αγαπημενου σου..

ειναι καποιο καρμικο παιχνιδι η ειναι η ζωη που εχω παρει λαθος;;;;

καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γυρίσαμε! Αλλού πατώ κι αλλού βρίσκομαι, μου φαίνεται πολύ περίεργο που είμαι πάλι στην Αθήνα. Το ταρζανοσαμιαμίδι μου είναι κι αυτό αναστατωμένο, πέρασε τέλεια στο νησάκι μας και να δω πως θα το μαζεύω από αύριο. Πάω να διαβάσω τα νέα σας, έχω μπόλικες σελίδες. Μόνο το μήνυμα από πάνω διάβασα και με συγκίνησε πολύ, Αφροδίτη, εύχομαι αυτή η αγκαλιά να σε "στοιχειώνει" πάντα! Σας φιλώ γλυκά όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Καθυστερημένες ευχές στις Αφροδίτες και στη μικρή Αθηνούλα!

Γλυκερία μου να είστε καλά να τους θυμάστε τους παππούδες και να χαίρεστε για τις όμορφες αναμνήσεις, αυτές έχουν σημασία.

Καλή αρχή και στο σχολείο σήμερα και σε σένα Αφροδίτη. Πολυ συγκινητικό το μήνυμα σου. Μακάρι να κυνηγάς πάντα την αγκαλιά του συντρόφου σου και να μην τη θεωρείς ποτέ δεδομένη, όπου κι αν είναι. Και για εκείνον το ίδιο εύχομαι. Και για όλους μας δηλαδή...

Δάφνη καλωσήρθες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Αφροδιτη μου πολυ ωραιο μνμ. εχετε περασει πολλα και απ'οτι φαινετε θα περασετε πολλα.

Γιουλη τι εγινε με τον παιδικο; εμας τπτ ακομη! η Αγωνια συνεχιζετε για αλλη μια εβδομαδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνη καλως μας ηρθες!! ολα τα καλα καποτε τελειωνουν :(:(:(

Γιουλη η γνωμη μου ειναι να του βαλεις απο τωρα ορια. για να εχεις τον ελεγχο αργοτερα. και σε μενα ειχε αρχισει να μην ακουει και μολις του εσφιξα τα λουρακια λιγακι συμορφωθηκε. καλα δεν ακουει παντα αλλα δεν φοβαμαι να παω επισκεψη καπου.

Αντε να μου βαλουν ιντερνετ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: Μπαινω στα γρηγορα γτ ειμαι πτωμα....ΜΑΣ ΠΕΙΡΑΝΕ ΣΤΟ ΒΡΕΦΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΙΑ....Ειμαι πολυ χαρουμενη και λεω ολη μερα δοξα τω θεω....Μολις μου το ειπε η κοπελα απο την αλλη ακρη της γραμμης εβαλα τα κλαμματα.....Αυριο θα παω απο εκει να μιλησω με τις κοπελες κ να ρωτησω καποια πραγματα....Απο οτι μου ειπε ξεκινανε πεμπτη-περασκευη....Αυτα!!Θα ξανα μπω μετα ... [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif]
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: Μπαινω στα γρηγορα γτ ειμαι πτωμα....ΜΑΣ ΠΕΙΡΑΝΕ ΣΤΟ ΒΡΕΦΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΙΑ....Ειμαι πολυ χαρουμενη και λεω ολη μερα δοξα τω θεω....Μολις μου το ειπε η κοπελα απο την αλλη ακρη της γραμμης εβαλα τα κλαμματα.....Αυριο θα παω απο εκει να μιλησω με τις κοπελες κ να ρωτησω καποια πραγματα....Απο οτι μου ειπε ξεκινανε πεμπτη-περασκευη....Αυτα!!Θα ξανα μπω μετα ... [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif]

ΜΠΡΑΒΟ γιουλη!!!!να ενα καλο νεο!!!!καλη αρχη στον αλεξακο!!!

καλα αποτελεσματα και σ'εσενα γεωργιαννα, μακαρι να ειναι κολλητικη η καλη τυχη :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΙ ΜΑς ΕΚΑΝΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΚΑΠΩς.......ΟΠΩς ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΑΕΙΜΝΗΣΤΟς Θ.ΒΕΓΓΟΣ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΤΣΙΑΖΟΥΝ.....ΟΛΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ........ΠΑΝΤΩς ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ και ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΒΑΘΕΙΑ ΣΑΣ ΓΕΡΑΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!δύσκολα τα νέα της εβδομάδας...Όλα κομμάτι της ζωής μας..

Αφροδίτη μου,καταρχήν χρόνια σας πολλά αναδρομικά!!!να είστε πάντα γερές κ ευτυχισμένες!Με συγκίνησες με το μήνυμά σου.Δεν νομίζω ότι έχεις πάρει λάθος δρόμο,ίσα-ίσα είσαι ευλογημένη που έχεις έναν σύντροφο να σ'αγαπάει κ να τον αγαπάς,να σε φροντίζει και να τον φροντίζεις,να είναι η αγκαλιά του το καταφύγιό σου!πόσο δίκιο έχεις ότι θεωρούμε καμιά φορά την αγκαλιά δεδομένη κ χάνουμε την παλιά γοητεία εξαιτίας της κουραστικής καθημερινότητας.Όποιες δυσκολίες και να έρθουν,όποια απόσταση κ αν σας χωρίσει προσωρινά,είμαι σίγουρη ότι με τα γερά σας θεμέλια θα τα παλέψετε όλα!καλή αρχή σήμερα!που θα είσαι τελικά;Η Αθηνά μαζί σου να υποθέσω;

Ελενάκος, νομίζω ότι όσο μεγαλώνουν τα παιδάκια μας αγριεύουν,ξεσπαθώνουν,ανακαλύπτουν τον κόσμο κ δοκιμάζουν τα όριά μας!!δεν νομίζω ότι υπάρχουν εύκολα κ δύσκολα παιδιά,υπάρχουν απλά παιδιά που μαθαίνουν τον κοσμο.Το καλύτερο που μπορείς να δοκιμάσεις νομίζω είναι να εξασκήσεις την υπομονή σου,να είσαι σταθερή και δίκαιη.

Έλενα-Σαμάνθα, κ εγώ είμαι δεύτερο παιδί κ νομίζω ως δεύτερο αρκετά διεκδικητικό!εμείς είμαστε 4 αδέλφια,ο αδελφός μου ειναι 2 χρόνια μεγαλύτερος όπως κ ο δικός σου,ο άλλος είναι 8 χρόνια μικρότερός μου κ η αδελφή μου είναιν 15 χρόνια μικρότερη.Από τα αδέλφια μόνο να μάθεις κ να πάρεις έχεις.Θεωρώ τον εαυτό μου τυχερό που οι γονείς μου είχαν την τρέλα να κάνουν 4 παιδιά!να είναι γεροί!σήμερα γιορτάζουν την επέτειό τους!πάντα αγαπημένοι,πάντα ευτυχισμένοι εύχομαι!

Γωγώ,πώς είναι ο θείος του Χρήστου!εύχομαι ολόψυχα να είναι όλα περαστικά!λυπάμαι κ για τη δουλειά!σου έπεσαν όλα μαζί...Θα τα καταφέρεις όμως είμαι σίγουρη,γιατί είσαι δυνατή γυναίκα!σου στέλνω μια αγκαλιά κ όλη μου τη θετική ενέργεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!

Ti kanete? Egw eimai ligo ston kosmo mou, simera apo to prwi i mikroula (stin koilia) klwtsage k itan apisteuta iperkinitiki k me agxwse epeidi den me ema8e etsi ante na kini8ei ligo to vradi pou 8a 3aplwsw, 8a mou peite oso pame megalwnei k einai logiko na kanei kiniseis pio sixna k ais8ita alla milame kinotan para poli entona!!! To apogeuma iremise alla exw ponous apo katw mou.. Ton giatro ton pira stis 11, stis 1 k stis 3 k akomi 8a me parei pisw 8imwsa PARA POLY, aplws egw ton ekana delete k 8a 3ekinisw se allo ginaikologo..

Euxomai oles sas na eiste kala!! Signwmi pou den sxoliazw alla den eimai sta kalitera mou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου,κουράζεσαι πολύ!η Γεωργία δεν ξεκίνησε παιδικό;ή θυμάμαι λάθος;εννοείς ότι την κρατάει η κυρία αυτή στο κενό μέχρι να επιστρέψετε σπίτι;

Γλυκερια μου,συλληπητήρια για τον πεθερό σου..να είστε γεροί να τον θυμάστε.καλή επάνοδο!μετά από 2 χρόνια ε???πώς νιώθεις?

Γιούλη,συγχαρητήρια για τον παιδικό!πότε ξεκινάει ο Αλέξης με το καλό;

Δάφνη,καλώς ήρθατε!!!!μας λείψατε!!!!πώς περάσετε;πώς είσαι;ο μικρός;;

Σας φιλώ γλυκά!!καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια θα αρχισω απο τα παλαιοτερα... Γιωργιαννα να χαιρεσαι τον αλεξανδρακο σου!!!!

Ευχαριστω για τα χρονια πολλα κ ανταποδιδω στις αφροδιτες και στο αθηνακι μας...

Αφροδιτη θα σου πω πως την αποσταση την εχω ζησει οταν ημουν γαλλια κ στο στρατο κ τη μισω... Ειμαι εντελως ακαταλληλη να σου πω γιατι δε μπορω να λειτοτργησω με αποσταση αλλα τα συναιαθηματα κρατουν... Την αθηνα θα την εχεις μαζι;;;; Με αγγιξε πολυ το μηνυμα σου...

Σουλακι να τη χαιρεσαι τη νεα μπουμπου!!! Ολα θα πανε καλα!!!

Δαναη τΙ κανει ο γιος;;; Δαφνη καλως ηρθες ;;; Ο αρουλης σου;;;

Σαμανθακι δουλευεις ακομα πυρετωδως;;; Βρηκα εν τελει γυναικα ευχαριστω ομως ... Ειχε απεναντι απο το σπιτι δωρεαν παιδικη παρασταση και παραλολουθησε κυρια σχεδον μια ωρα κ μετα φυγαμε για να την κοιμησω...

Αααα κοριτσια και κατι ακομα ολες βαζουμε ορια στα μικρα αλλα μην τους φωναζετε τα παιδια ειναι καθρεφτης σαφως ορια αλλα με τροπο ...

Γιουλη συγχαρητηρια για τον παιδικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...