Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ 2011 τα πρωτα λογακια


Recommended Posts

λοιπον, μετα και το αποψινο επεισοδιο " που ειναι η βαλιτσα μου να παω να γεννησω" της δαναης, ηρθε -πιστευω- και επισημως η ωρα ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ!!!!! ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ Η ΔΑΝΑΗ;;;; ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΟ ΜΝΜ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΤΕ ΤΗ ΣΥΜΠΑΘΕΙΑ ΜΑΣ!!!

εγω λεω, 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ!!! αντε, πειτε κι εσεις, να δουμε ποια θα πεσει μεσα!!!

κοριτσια, οταν ειπε "κατσικι" εννοουσε ατιθαση, αγρια, ανυποταχτη...και απο ο,τι καταλαβαινω , αν δεν μεγαλωνεις στην αγρια δυση και λεγεσαι καλαμιτι τζεην, δεν ειναι ο,τι καλυτερο να σε χαρακτηριζει... :o θα τη ρωτησω , παντως, την επομενη φορα....

τα unisex παιχνιδια κι εμενα μου αρεσουν!!! καλα, η κατερινα και η εμμα δεν παιζονται!!! πιστευω οτι με την χριστινα βρισκονται στο τοπ της λογοδιαρροιας!!! :lol::lol: μμμμμ... καλα το καταλαβα εγω οτι το παιδακι μου εμοιασε στον πατερα του....και ειμαστε και οι δυο των ξενων γλωσσων, τρομαρα μας!!! :lol::lol:

ελενα, να σου ζησει το ανιψακι!!να την πηγαινεις οπου περναει καλα, εχω παρατηρησει οτι προτιμουν να κανουν παρεα με συνομιληκα η παιδακια μεγαλυτερης ηλικιας, οποτε καλο θα της κανει ;) αστα, βρε

κοριτσι... κι εμεις που ζουμε χωρια, τρεμει το φυλλοκαρδι μου, μηπως στοιχισει ψυχολογικα στην αθηνα... :(:(

γωγω, φετος θα στολισεις 2 φορες δεντρο για να επανορθωσεις για τις προηγουμενες χρονιες!! :lol::lol:

λοιπον, τα χριστουγεννα οπωςδηποτε μαμαδοσυναντηση, σκεφτειτε εναν χωρο σχετικα ασφαλη, π.χ παιδοτοπο για να μπορουμε ννα τα αμολησουμε και να πουμε και καμια κουβεντα!! να ειναι και γυκερια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 988
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας!!!

Καλα Αισταν τα παιδακια σας!!! Οσο δεν τα πιεζουμε να μαθουν κατι ειναι καλο. εμενα δεν λεει τπτ, καθομαστε και διαβαζουμε κανενα βιβλιο με εικονες και μου γυρναει τις σελιδες απο δω και απο κει χωρις σειρα.

Δαναη μου το ταξι δεν φωναξατε; ή θα οδηγησει ο Κωστας;

Δεν θελω να χασω αλλα, γτ δεν εχω ρουχα!! ολα μου ειναι τεραστια. καλα το παντελονι που φοραγα τον Μαι το φορεσα μια μερα και νομιζα οτι ειναι του ανδρα μου τοσο μεγαλο :lol::lol::lol: . ειμαι 1.72 με 64 κιλα.

Για συναντηση ειμαι μεσα την εβδομαδα μετα τα Χριστουγεννα. Για παιδοτοπο; παντως ΟΧΙ στο Seferland. πηγαν οι γυφτοι και αυξησαν τις τιμες απο 3ε σε 8ε για τα μωρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Λοιπόν εγώ στοιχηματίζω 15 Δεκέμβρη για τη Δανάη (Δανάη σου δίνω χρόνο να τα ετοιμάσεις όλα και να στολίσεις και το σπίτι ;) )

Γεωργιάννα και Αφροδίτη, η Κατερίνα μίλησε από τη μια στιγμή στη άλλη (εκτός από τα βασικά που έλεγε) και μας είπε πράγματα που τόσο καιρό της μαθαίναμε. Τα απορροφούσε και μας τα ξεφούρνισε μαζεμένα. Κάθε παιδάκι θέλει το χρόνο του και όχι πίεση, συμφωνώ. Επίσης νομίζω ότι μας τα είπε τώρα μαζμένα επειδή έβγαλε επιτέλους 4 δόντια και ανακουφίστηκε κάπως. Πάντως κορίτσια μιλάει όλη την ώρα! Τρέμω όταν θα αρχίσει τα "γιατί" - δεν θα την προλαβαίνω! Ο πατέρας της λέει ότι θα γίνει μεγάλη γλωσσοκοπάνα :lol:

Σας φιλώ όλες! Ελπίζω να καταφέρουμε να έρθουμε στην επόμενη μαμαδοσυνάντηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!

I Victoria koimi8ike (nistikia giati mas apokoimi8ike sto autokinito) o george efige gia douleia k vrika eukairia na sas gra4w!!

Ir8ame prin ligo apo to nosokomeio!! Teleiws to prwi tin pirame gia emvolia ekla4e poli :cry: meta pigame k ekana egw eggrafi gia ton ginaikologo k itan eukairia na dw k ti analiseis vgikane gia tin Victoria, vgikane ta koprana (exei mikites sta koprana k mas edwsan mia skoni-proviotika na tin dialioume sto gala tis prwi-vradi gia 2 evdomades) alla den mou tin edinan na tin parw mazi mou stin e3w paidiatro mas eprepe na kanw eggrafi se paidiatro ekei sto kratiko nosokomeio na tin dei k meta na mou tin edinan na tin vgalw copy, trexa na kaneis eggrafi gia tin Victoria k exe ennoia k stous dio giatrous poios 8a se prwtofwna3ei.. Eutixws itan o george mazi mou gia voi8eia giati i Victoria eixe arxisei na kourazete k eklaige k ir8e gia na dei k tin Anastasia giati den erxotan mazi mou sta rantevou logw douleias, mono teleiws stis arxes pou pigena se idiwti giatro ta apogeumata mporouse, mono iperixous tou edeixna k den itan k ka8aroi :( alla o giatros pou me analave aplws 4ilafise tin koilia mou k akouse palmous, den mou ekane iperixo, o george 8a emeine me ton kaimo :oops: ..I Anastasia einai me to kefali katw den mou edwsan safi apantisi an pame gia kaisariki i fisiologiki k to afentiko mou 8a 8elei na tou pw pote 8a gennisw giati 8elei 2 evdomades prin ton toketo na figw me adeia k egw den 3erw imerominies k tropo toketou :o 3exasa na tous pw na mou gemisoun k ta xartia gia epidomata mitrotitas, toketou k dwrean omfaliou lwrou, asta 2 wres ekei mas vgike to ladi k mises douleies kaname :twisted:

O mpampas mou etrexe na figei apo tin douleia tou na er8ei spiti mas na paralavei to strwmataki mas giati leipame..

Axx poli mperdemeni i mera mas..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα μανούλες!

Το σπίτι το ξαναείδαμε σήμερα κ καταλήξαμε να το κλείσουμε!!! :D είναι πολύ όμορφο με θετική ενέργεια!!είπαμε να μετακομισουμε τέλη γενάρη κ πρωτη φλεβάρη να είμαστε μέσα!θα φέρουμε μια γυναίκα να κάνει μια καλή γενική καθαριότητα πρώτα κ μετά σιγά σιγά μπορούμε να μεταφέρουμε τα πράγματα μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο Δανάη, να το γεμίσετε με πολλές ευτυχισμένες στιγμές με τα ζουζούνια σας!

Άντρια περαστικά στη Βικτώρια.

Σας είχα υποσχεθεί φωτό του δωματίου μας και βρήκα λίγο χρόνο τώρα που ο Άρης σκουπίζει και χορεύει με το δίσκο της Zaz. Βάζει πλέον όποιο cd θέλει μόνος του. Έχει μάθει να κάνει διάφορα απίθανα πράγματα, καταλαβαίνει τα πάντα - περισσότερα απ' όσο θα ήθελα κάποιες φορές ;) - και παρότι για την ώρα δε λέει σχεδόν τίποτα από λεξούλες, προβλέπω να μας παίρνει τ' αυτιά όταν το αποφασίσει!

Όσο για τα παιχνίδια, όπως λέγατε, τα θεωρώ τελείως unisex, μ' αρέσει πολύ που συμμετέχει και με αντιγράφει τόσο στο καθάρισμα όσο και στα μαστορέματα (βλέπετε εδώ μέσα και καθαρίστρια και μάστορας εγώ είμαι! :lol::lol: και δε θεωρώ πως υπάρχουν αγορίστικα και κοριτσίστικα παιχνίδια ειδικά σ' αυτές τις ηλικίες. Ε εντάξει, Μπάρμπι δε θα πάω να του πάρω...! :lol::lol::lol::P:P

Το κρεβάτι μας άστρωτο (το συρτάρι που λέγαμε...)

post-5130-138739346504_thumb.jpgGEDC1966 (640x480).jpg[/attachment:2sha4lt6]

και κομπλέ με τα μαξιλαράκια μας και τη καινούρια μας βιβλιοθήκη

post-5130-13873934650245_thumb.jpgGEDC1974 (640x480).jpg[/attachment:2sha4lt6]

post-5130-13873934650118_thumb.jpgGEDC1983 (640x480).jpg[/attachment:2sha4lt6]

και το καινούριο μας τραπεζάκι (και τα στοιβαγμένα ρούχα που με περιμένουν για σιδέρωμα...! :?)

post-1311-13873934649868_thumb.jpgGEDC1981 (640x480).jpg[/attachment:2sha4lt6]

GEDC1980 (480x640).jpg[/attachment:2sha4lt6]

χμμμ, ο μικρός άρχισε να εκνευρίζεται και κατεβάζει τη βιβλιοθήκη, τρέχω!!!

Τα υπόλοιπα αργότερα, μουτς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δάφνη,σ'ευχαριστούμε!το δωμάτιο του Άρη πολύ ζεστό κ όμορφο!!να είναι γερός να το χαίρεται!Εννοείται ότι καταλαβαίνουν πολλά περισσότερα από ο,τι νομίζουμε κ ό,τι θα θέλαμε!

Δέσποινα,τα ρεβύθια τα μουλιάζω από την προηγούμενη,τα ξεβράζω μια φορά,τα βράζω καλά να μαλακώσουν τόσο ώστε να πατιούνται με το πηρούνι,αφού μαλακώσουν αρκετά προσθέτω τα λαχανικά (συνηθως ντομάτα,μελιτζάνα,κολοκυθάκι,καρότο,κρεμμύδι,πατάτα).βάζω στο τέλος ωμό λάδι κ στο σερβίρισμα λεμονάκι.Εγώ δεν τα τρώω,η Μυρτώ κ ο Κώστας ξετρελαίνονται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια, καλησπερα απο αθηνα!!!!!!!!!!! ειμαι επιτελους σπιτακι μου με τον αντρουλη μου και το παιδακι μας :x:x:x:x το αθηνουλι μου, ομως ειναι λιγο αρρωστουλι, εκανε διαρροιες σημερα και δεν ειχε ορεξη να φαει :(:o:o ελπιζω αυριο να ειναι καλυτερα!!!

ΑΝΔΡΙΑ, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΕΟ ΜΩΡΑΚΙ, ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ, ΥΓΙΕΙΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!

δαναη, με το καλο η μετακομιση!!! ευχομαι το νεο σας σπιτακι να γεμισει μονο με γελια και χαρες!! με το καλο να ερθει κι ο νικολας!!!

δαφνη, πολυ μ'αρεσει και το κρεβατι και το δωματιο του αρη!!! μηπως την επομενη μαμαδοσυναντηση να την κανουμε σπιτι σου ;; ;):lol::lol::lol:

εμεις αυριο εχουμε βολτες, και ψωνια και επισκεψεις και ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΑΡΤΑ :( ρωτησα το γιωργο ποτε θα γινει εκατομμυριουχος να μην χρειαζεται να επιστρεψω στην αρτα, και μου ειπε συντομα, κατι ειναι κι αυτο :D:D

καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια χρόνια σου πολλά και πάντα χαρούμενα και πολύχρωμα!!!!

Αφροδίτη καλώς ήρθες, να περάσεις όμορφα! Περαστικά στην Αθηνούλα!

Δανάη για τον Νικόλα να πάρεις ένα ring sling, είναι όλα υπέροχα, θα πρότεινα ένα από τα βαμβακερά υφαντά τα ριγέ.

Χαίρομαι που σας άρεσε το δωματιάκι μας (να μας έρθετε Αφροδίτη μου αμέ! ;) ), ο Άρης δείχνει να το απολαμβάνει προς το παρόν για παιχνίδι και χουζούρεμα γιατί δεν έχει κοιμηθεί ακόμα εκεί, καθώς περιμένω ένα φίλο με τρυπάνι να μου στερεώσει τη βιβλιοθήκη στο τοίχο γιατί το ταρζανάκι μου κάνει απόπειρες να σκαρφαλώσει και φοβάμαι μη του έρθει όλη πάνω του! Επίσης βγάζει τους κυνόδοντες και κάνει ανήσυχο ύπνο οπότε για 5-6 μέρες ακόμα θα τον έχω μαζί μου.

Επιτέλους κοιμήθηκε, ήρθε και η πίτσα μου :D:P και πάω να δω μια ταινία (είμαι μοναχούλα, ο Βαγγέλης παίζει στο μαγαζί).

Καληνύχτες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Ανδρια ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! με το καλο να ελευθερωθεις μ ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σου.

Δαφνη ειναι πολυ ωραιο το δωματιο! με γεια

Δαναη καλοριζικο το σπιτι. και εγω εχω ring sling και βολευτηκα πολυ, ειδα με το θηλασμο. και τωρα καμια φορα το χρησιμοποιω.

εμεις εχουμε παλι βηχα και μυξουλες φυσικα αλλα δεν ανυσηχω το θεωρω φυσιολογικο με το παιδικο.

Κοριτσια βαλει διαγωνισμο, εαν θελετε παρ τε μερος μηπως κερδισετε ενα καδρακι.

παω να κανω καμια δουλεια, καθως οργανωνω και το παρτυ για τα γενεθλια του μεγαλου και γιορτη του μικρου στις 16 Δεκ. και με ξερετε εχω πολλα να σκεφτω!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera..

Katarxin sas euxaristw gia tis euxes sas na'ste oles kala eseis k oi oikogeneies sas me igeia panw apo ola katanoisi k sevasmo k ta alla erxontai..

Danae mou me to kalo i metakomisi.. Kaloriziko!!

Daphne poli xouxouliariko to dwmatiaki sas.. Poli omorfo.. Euxaristoume k gia ta perastika..

Afroditi mou an ginei ekatommiriouxos steile k apo 'dw :lol:

I Victoria xtes vradi koimi8ike sto imidiplo strwmataki tis fanotan terastio mprosta tis, xanotan mesa :lol: kata tis 5 piga na tin ele3w gia pireto k den tin vrika eixe girisei anapoda k itan xwsmeni mesa sta skepasmata, pros stigmi troma3a nomiza efige xexe :lol:

Ate efiga gkremise to spiti, paw na simaze4w k na tin parw na pame supermarket..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!!!Καλό μήνα να εχουμε κ καλές γιορτες!!!:D

Αντριά μου Χρονια πολλά κ ευτυχισμένα,με το καλο να υποδεχτεις το νέο μέλος κ να είσαστε μια ευτυχισμένη οικογένεια!!

Δαφνη πραγματικά υπέροχο δωμάτιο !!!Η χαρά του παιδιού ειναι!

Δηλ κοιμάται στο κρεβατάκι που εχεις κάτω ε?Μια χαρα!

Ναι,να τα παμε σε εναν παιδοτοπο να τα αμολυσουμε :D Που όμως????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!

Αφροδίτη,καλώς βρήκες τον αντρούλη σου!!να απολαύσεις το σκ κ μην σκέφτεσαι την επιστροφή!όσο για το διαγωνισμό που διοργανώνεις,κ εγώ ψηφίζω 15 δεκέμβρη.μου έχει κολλήσει :lol:

Δάφνη,στο ring sling μωρό έχει πάντα πλαγιστή θέση?για την πλάτη μας ποιο είναι καλύτερο?εγώ είχα δοκιμάσει της ειρήνης που ήταν πιο κάθετο κ έμπαινε το ενα πόδι δεξια κ το άλλο αριστερά.μου φλανηκε σταθερό.

Από το πρωί σιδέρωνα,επιτέλους τελείωσα,η μικρή ζωγραφίζει πάνω μου,θα φάμε αργόετερα κ θα κατεβουμε βολτίτσα κάτω να συναντήσουμε τους κκουμπάρους κ τον κώστα που σχολάει από το μαθημα.

σας φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!! καλα χριστουγεννα, με υγεια και χαρα για τις οικογενειες μας :D

δαναη, αν περασει 8 δεκεμβριου και δεν εχεις γεννησει, θα ξαναβαλω ημερομηνια ;)

αντρια, σιγα σιγα συνηθισε η βικτωρια, ειδες;

δαφνη μου, που θα παει, θα σας ερθουμε για να γκρεμιζουν μαζι τις βιβλιοθηκες σου :lol::lol:

γωγω, κι αν δεν ειναι παιδοτοπος δεν πειραζει, αλλα κατι σχετικα ασφαλες, να εχουμε λιγο το κεφαλι μας ησυχο.. :?

εμεις πηγαμε στο μολ για ψωνια , και πηραμε μια τζιν φουστιτσα της αθηνας και μια μαλλινη ζακετα με επενδυση!! πηραμε και κατι δωρακια για το απογευμα.. μονο που ξεχασα να παρω κατι της βαφτηστηρας μου ρε γμτ και ειπα θα παω αυριο το απογευμα...

η αθηνουλα εκανε το πρωι και το μεσημερι διαρροια, υποθετω οτι παει καλυτερα.... το πρωι εφαγε ενα κουλουρι θεσ/κης και το μεσημερι γιουβαρλακια.... το απογευμα τι να της δωσω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη στο ring sling μπορεί να μπει το μωρό σε άπειρες θέσεις, εγώ από την αρχή έβαζα τον Άρη σε όρθια θέση με τα ποδαράκια δεξιά κι αριστερά και τον ξάπλωνα μόνο για θηλασμό.

Το mei tai είναι επίσης ένας πολύ καλός μάρσιπος, ειδικά για βόλτες και για πιο βαρύ μωρό αργότερα. Το χρησιμοποιώ τώρα με τον Άρη όταν πηγαίνουμε σε δουλειές και ξέρω πως θα τον έχω πολλή ώρα πάνω μου κι επίσης τον βάζω στην πλάτη με αυτό.

Απλώς θεωρώ το ring sling πιο ευέλικτο για νεογέννητο και για χρήση και μέσα στο σπίτι (ας πούμε θηλάζεις και θες να παίξεις και με τη Μυρτώ ταυτόχρονα). Εγώ έτσι έκανα δουλειές, μαγείρευα, σφουγγάριζα, σιδέρωνα με τον Άρη βεντουζωμένο στο βυζί! :lol:

Η Ειρήνη έχει και ring sling και mei tai, δε ξέρω ποιο είχες δοκιμάσει.

Το mei tai, ναι πιάνει και στους δύο ώμους αλλά και με το ring sling έχεις και σταθερότητα και δεν πονάς, αγκαλιάζει την πλάτη. Βασικά με όποιο από τα δύο, αν πονέσεις σημαίνει κυρίως πως δεν έχει τοποθετηθεί σωστά.

Δε ξέρω αν σε διευκόλυνα καθόλου, ότι άλλο θες ρώτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalo mina koritsia mou!!

Ekana mpanio k me xilia zoria na xtenisw ta mallia mou, den ta peripoioumai teleutaia logw xronou k epeidi einai sgoura k lepta mplekontai, itan olo kompous k me paide4an poli k evgala fridia k moustaki.. Egina an8rwpos!! :D

Afroditi mou me geia ta 4wnia sas.. Nai eutixws ema8e pali na koimate moni tis k na min 3ipnaei sta endiamesa gia efodo :lol:

I Victoria mou espase ena flitzani, anoi3e to plintirio twn piatwn k epiase ena maxairi k den mas to edine, epiase to epitrapezio taboo k mou eri3e oles tis kartes katw k wspou na tis maze4oume pali to idio, krivete pisw apo to blind k to travaei k to tsalakwse, den mas akouei ka8olou simera, einai poli antidrastiki k gkriniara arxisame na xanoume tin ipomoni mas.. Pame gia anapnoes ffffoooouuuu ffffooouuuu :lol:

Akomi sinexizei tis ata3ies fffooouuu..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια μου,σε καταλαβαινω απόλυτα!!!κ η Μυρτώ περνάει πολύ σκανδαλιάρικη φάση!!!σήμερα κ ενώ σιδέρωνα πηγαινε συνέχεια κ τραβούσε τα καλώδια από το στερεοφωνικό,το οποίο είναι το μόνο που φτάνει γιατί έτσι όπως έχουν κάνει την εγκατάσταση στο σπίτι δεν μπαίνει αλλού.της έλεγα συνεχεια να μην το τραβάει (έχει χαλάσει όλα τα υπόλοιπα ηλεκτρονικά) κ επίτηδες πήγαινε εκεί.στο τέλος μετά από προειδοποίηση την έβαλα στο δωμάτιό της με κλειστή πόρτα για 5'.αλλά είμαι σίγουρη ότι από αύριο θα έχουμε δεύτερο γύρο...Δοκιμάζει καθημερινά τα όριά μας!

Κ εγώ πρέπει να κάνω καμιά αποτρίχωση να είμαι σε επιφυλακή!!!την Τρίτη θα πάω στο γυναικολόγο κ θα με εξετάσει κ από κάτω οπότε επιβάλλεται!!! :lol:

Δάφνη,σ'ευχαριστώ για τις πληροφορίες!το mei tai είχα δοκιμάσει.μάλλον προς τα εκεί κλίνω,αν κ δεν μπορώ να αποφασίσω ποιο σχέδιο,είμαι μεταξύ 2-3!

Σήμερα χορτάσαμε βόλτα κ η μικρή κυνηγητό!πήγαμε για καφέ κ την αμολήσαμε εκεί κοντά μας έχοντας οπτική επαφή συνεχώς,πήγαινε από τραπέζι σε τραπέζι κ όλοι της χαμογελούσαν κ έκανε ναζάκια,χόρευε κτλ.Πια δεν κάθεται με τπτ στα αυγά της,ουτε στο καρότσι,ούτε στο κάθισμα παρά μόνο όταν τρώει.Βοήθειά μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

Δανάη.καλά,όλα ειναι υπέροχα!Το 1ο μου κάνει πιο trendy,το 2ο πιο ρομαντικό κ αυτό ειναι που μου αρεσει περισσότερο κ τα υπόλοιπα ειναι επίσης πολυ ομορφα...η επιλογή δική σου!

Εχτες πήγαμε σε εναν γαμο κ οταν γυρίσαμε,αντίκρυσα ενα σπί τι μεσα στον χαμό,καλά το δέντρο το κατω μέρος του δλδ δεν υπάρχει!Ειναι μονιμως ανακατεμένο!

θα αρχισω να μαζευω σιγά σιγά....

Περάσαμε μια δυσκολη νύχτα,1η φορά που η Χριστίνα εκλαιγε απο τα δοντακια της κ όλη μερα ετριβε τα ουλα της σαν τρελή,νερό πεφταν τα σαλια της...τα βγαζει ολα μαζεμένα γι αυτο...

Της εδωσα depon κ κοιμηθηκε μετα απο λίγη ωρα,πραγματικά την λυπήθηκα :(

Σκεφτηκα κ εσας που ξενυχτήσατε με τα μωρα γι αυτο τον λόγο,ειναι μαρτύριο.

Εν τω μεταξυ το απογευμα επεσε κ δαγκωσε την γλωσσα της κ αιμορραγούσε για λίγο,ο Χρηστος ειχε σοκαριστεί,της εβαλα πετσετα στο στομα για να σταματησει το αιμα κ ετσι ειδα πως ηταν μια μικρη τρυπούλα στην μεση της γλώσσας...σταματησε αμεσως το αιμα κ ευτυχως έφαγε κ ολα καλά....

Τα λεμε μετα,παω να μαζεψω...φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη αν ειναι ανοιχτός χωρος δεν υπάρχει περίπτωση να καθήσουμε,η Χριστίνα φευγει συνεχεια απο κοντα μου φανταζομαι κ τα δικά σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...