Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ 2011 τα πρωτα λογακια


Recommended Posts

Danae mou to fresko den to pinei,den tis arese, xwris laktozi omws den tin dokimasa..Simera to prwi gia ena para3eno logo to ipie :? ti na pw? euxomai na sinexisei etsi..

Ανδρια,μπορείς να ξαναδοκιμάσεις να της δώσεις φρέσκο.κ η Μυρτώ την πρώτη φορά δεν ενθουσιαστηκε,τώρα το κατεβάζει σαν νερό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 988
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ανδρια,μπορείς να ξαναδοκιμάσεις να της δώσεις φρέσκο.κ η Μυρτώ την πρώτη φορά δεν ενθουσιαστηκε,τώρα το κατεβάζει σαν νερό.

Danae mou den tin dokimasa 1-2 fores alla polles k mou kanei gkrimatses, fisika me to kalo pou 8a iremisei to enteraki tis an einai 8a tin 3anadokimasw, den einai kopos :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!

Ζητώ συγγνώμη που πάλι δεν προλαβαίνω να σας γράψω πολλά, μπαίνω όμως να σας ζητήσω τη θετική σας ενέργεια και σκέψη για μια πολύ καλή μου φίλη που σήμερα κάνει εμβρυομεταφορά. Ας της ευχηθούμε να γαντζωθεί καλά το σποράκι της και σε 15 μέρες να έχουμε ευχάριστα νέα! Έχω τρελή αγωνία! Είναι και τα οικονομικά της χάλια και δε ξέρω αν θα έχει άλλη ευκαιρία. Και είναι μια πολύ ιδιαίτερη περίπτωση.

Σας φιλώ και θα επανέλθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Δάφνη, εύχομαι να πάνε όλα καλά με τη φίλη σου και να ζήσει το θαύμα της μητρότητας!!!

Φφφφφφφφ......οοουυυυυυυυ στέλνω θετική ενέργεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια στη φιλη σου, δαφνη!! ευχομαι το σπορακι να ριζωσει στην κοιλια της και σε 9 μηνες να εχει στην αγκαλια της ενα μωρακι!! O:-)O:-)[smilie=angel13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Χαθηκα λιγακη αλλα ειμαι συνεχεια με τα ευχολογια, να βρω ιδιαιτερα υλικα και σχεδια καινουργια. ετοιμαζομαι για την εκθεση του Ιανουαριου.

Χρονια Πολλα στους γιορταζομενους εαν εχετε.

εμεις ειμαστε καλα και τρελενουμε την μαμα με τις ζουζουνιες μας.

Δαφνη μου +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ενεργεια στην κοπελα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

Daphne mou euxomai apo kardias stin fili sas na pane ola teleia k sintoma na ma8ete ta euxarista, tin 8etiki mou ske4i k na tis peite na kanei kati na apasxolei to mialo tis, na min to skeftete sinexws..Fouuuuuuuu :) fisaw na tis steilw 8etiki energeia..

Tin Victorella tin evala gia ipno k eipa na xalarwsw k egw!! Tetarti paw douelia pali k eipa na ekmetalleutw tis meres pou mou meinane na iremisw ligo..Autes tis meres pou eimai sinexws mazi tis vlepw pws exei proskolli8ei perissotero panw mou, olo mama fwnazei, axx ti xanoume emeis oi manes pou doulevoume, 8imwnw pou xanoume tetoies wraies stigmes mazi tous :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα!

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια για το μωράκι μας!!!

Ώρες ώρες σκέφτομαι πόσο τέλεια είναι τα μωράκια και θέλω σε 4-5 χρόνια, εκεί που θα έχουν μεγαλώσει τα παιδιά να κάνω και ένα 3ο χαχα........

Περάσαν και τα νέα μέτρα...σε καλή μεριά...αυτή ήταν η ταφόπλακά μας....ας ελπίσουμε να αλλάξει κάτι στο μέλλον ...έστω και για το μέλλον των παιδιών μας.............

Αυτή η εβδομάδα πήγε χάλια από δουλειά, μια οι απεργίες, μια οι καταλήψεις (το γραφείο μου είναι στο Πολυτεχνείο) ...μια ότι μας κλειδώνουν το σύστημα από το Τεχνικό Επιμελητήριο και δεν μπορούμε να υποβάλλουμε μελέτες, φακέλους κλπ........άστα βράστα!!

Είναι να πάω και αρχές του Δεκεμβρίου στην Ελβετία για 10 μέρες για ένα project -όλα πληρωμένα αλλά χωρίς πολλά έξτρα χρήματα- και σκέφτομαι να το ακυρώσω γιατί έχω κουράσει πολύ την μαμά μου με τα παιδιά και φοβάμαι μήπως πάθει καμιά υπερκόπωση...Εσάς σας βοηθάνε οι μαμάδες σας?

Η δικιά μου κάνει ότι μπορεί είναι 59 ετών αλλά την βλέπω να κουράζεται πολύ....όσο να ναι η ηλικία δεν βοηθάει...

ααα και το καλό είναι ότι έκλεισα μια σχετικά μεγάλη δουλειά για τέλη του μηνός αρχές του επόμενου σε ένα εργοτάξιο και αυτός είναι και ένας ακόμα λόγος που δεν θέλω και τόσο να πάω στην Ελβετία...Για να την προχωρήσω γιατί διαφορετικά θα μείνει πίσω...και δεν είναι καιροί να αφήνουμε πίσω δουλειές...

αλήθεια, τώρα που βρέχει που πάτε βόλτες με τα μωράκια σας???????????? Εμείς σήμερα λέμε να πάμε σε έναν παιδότοπο εδώ κοντά...χθες βγηκαμε για την απογευματική βόλτα και έβρεχε και καταλήξαμε να κάνουμε βόλτα στο σούπερ μάρκετ :lol::lol::lol::lol: και μετά η μικρή ήταν μεσα στα νεύρα..............

για πείτε καμιά καλή λύση!!!!!

σας φιλώ πολύ πολύ και τα μωράκια σας ακόμα πιο πολύ και τις κοιλίτσες σαν ακόμη περισσότερο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elega na ka8isw na xalarwsw alla telika ekane liges doulitses :oops: , 3eskonisa, simmaze4a ligo to spiti tin Kiriaki einai i giorti tis Victorias 8a er8ei k avrio i kopela na kanei tis varetes douleies k an einai Kiriaki prwi kanw k egw ena freskarisma giati den 3erw an er8ei kaneis, den 8a kalesw kosmo alla skeftome na agorasw kati tis (tiropitoula,glikisma) apo to lidl (na kanw k ligi oikonomia) gia na exw kati na kerasw an tixon k exoume episke4eis..Eidwmen!!

Samanthaki emena me voi8a APISTEUTA POLI i mama mou an k tin kourazw k egw poli, prospa8w autes tis meres pou eimai spiti na min tis tin pigenw alla k egw me tin koilia k tis mikrosispaseis den antexw na vgalw oli tin mera moni mou mazi tis, mono simera den pigame, den 3erw an pame se ligo an tin dw zwiroula k den ta vgazw pera :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

αντρια, να ξεκουραστεις, οι δουλειες δεν τελειωνουν, η αδεια ομως τελειωνει!! :lol:

ελενακι, εδω στην αρτα βρεχει αρκετα συχνα και πολυ, επιπλεον δεν υπαρχουν mall και ετσι δυσκολευομαστε στιις βολτες μας :( προσαρμοζομαστε ομως... π.χ την προηγουμενη πεμπτη πηγαμε για δουλειες στο κεντρο της αρτας και αρχισε να βρεχει.... βαλαμε την κουκουλα του καροτσιου http://www.mamasandpapas.com/product-so ... 00/type-i/ που καλυπτει την αθηνα, βαλαμε και στα ποδια της ενα σελτε γιατι δεν ειχα μαζι μου τον ποδοσακκο, ανοιξαμε και τις ομπρελες μας και συνεχισαμε τις δουλειες μας ;) αργοτερα καθισαμε και για καφε, αλλα οχι πολυ γιατι η αθηνα ειχε ηδη κλεισει μια ωρα στο καροτσι και ειχε αρχισει να δυσανασχετει :shock: .... αλλες φορες -2 μεχρι τωρα- εχουμε παει σε παιδοτοπο, νωρις το απογευμα 5-7 πριν πλακωσει ο πολυς κοσμος .... τις υπολοιπες φορες κυνηγιομαστε στο σπιτι :)

η μαμα μου με βοηθαει παρα πολυ, κατ'αρχας απο αναγκη, γιατι λειπω το πρωι 3-4 ωρες και επειτα γιατι θελει η ιδια... πολλες φορες δεν θελω να ειμαστε μαζι και το απογευμα, και με παιρνει τηλ. να με ρωτησει ποτε θα κατεβουμε :o οποτε, κατεβαζω την αθηνα καμια ωρα και βρισκω ευκαιρια να κανω καμια δουλεια/διαβασμα/διορθωμα για το σχολειο..... σχεδον ποτε δεν της την αφηνω αλλη ωρα, π.χ. για να παω για καφε με φιλες η για εξωτερικες δουλειες, γιατι θελω να μην κουραζεται πολυ, και η δικη μου μαμα ελενα, δεν εχει πολλες αντοχες :( παντως ειμαι ευγνωμων για ο,τι μου προσφερει, και αν δεν ημουν τοσο θυμωμενη μαζι της θα της το ελεγα συχνοτερα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως ειμαι ευγνωμων για ο,τι μου προσφερει, και αν δεν ημουν τοσο θυμωμενη μαζι της θα της το ελεγα συχνοτερα.....

Αφροδίτη, να της το λες συχνότερα ότι την αγαπάς!!! Σίγουρα θα το έχει ανάγκη...

Σκέψου ότι κι εσύ θα θέλεις να το ακούς απ'την Αθηνά όσο χρονών και να γίνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη, να της το λες συχνότερα ότι την αγαπάς!!! Σίγουρα θα το έχει ανάγκη...

Σκέψου ότι κι εσύ θα θέλεις να το ακούς απ'την Αθηνά όσο χρονών και να γίνει!!!

αυτην την εποχη ειμαι παρα , μα παρα πολυ απογοητευμενη απο την σταση των γονιων μου στην πολιτικη κατασταση που ζουμε, η μοιρολατρεια τους και η παραιτηση τους με εξοργιζουν, και δεν μπορω να συγχωρησω το γεγονος οτι στηριξαν με την ψηφο τους (αμετανοητα) τους ανθρωπους που μου κοβουν καθε μηνα το μισθο, με αναγκαζουν να ζω χωρις θερμανση, και μου αρνηθηκαν το δικαιωμα να μεγαλωσω το παιδι μου με τον πατερα του.

εγω, αναστασια, αν ημουν στη θεση τους και εβλεπα την αθηνουλα μου να στεναχωριεται και να μαραζωνει καθε μερα, θα ειχα γινει λυαινα και θα ειχα βγαλει τα ματια σε οποιον απειλουσε το παιδι μου :( γι'αυτο, αν και εκτιμω τη βοηθεια της, παντα στο πισω μερος του μυαλου μου σκεφτομαι οτι η σταση της ειναι : να σε καψω γιαννη, να σ'αλειψω λαδι. ευχομαι, καποτε, να νιωσουν το ιδιο ανημποροι, φοβισμενοι και αδικημενοι, οσο αισθανομαι εγω σημερα εξ'αιτιας των επιλογων τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη μου,νομίζω ότι είσαι λίγο σκληρή με τη μαμά σου...Οι πολιτικές επιλογές καθενός μας οφείλουν να είναι σεβαστές.δεν νομίζω ότι φταίνε οι γονείς σου -ή αποκλειστικά η γενιά των γονιών μας- για τις περικοπές που υφιστάμεθα όλοι μας τώρα...έχουν μερίδιο κ αυτοί αλλά όχι αποκλειστικά.Καταλαβαίνω το θυμό σου-κ εγώ έτσι θα ένιωθα αν ήμουν μακριά από τον άντρα μου-αλλά δεν θα μου έφταιγε η μαμά μου.

Έλενα,η δικιά μου η μαμά είναι 1000χλμ μακριά αλλά πάντα προσφέρεται να με βοηθήσει όταν χρειάζεται.Τώρα την περιμένω στις 9.12 και θα κάτσει μέχρι 15.1 αν θυμάμαι καλά.Με χαρά βοηθάει.δεν βλέπει συχνά τη μικρή οπότε όταν είμαστε Θεσσαλονίκη της την αφήνω.Θα βοηθήσει τώρα κ με το μικρό.Νέα είναι κ η δικιά μου,56 και από αντοχές πάει καλά!Δεδομενου ότι έχει 4 παιδιά και ξαφνικά μένει τώρα μόνο το ενα σπίτι.Η αλήθεια ειναι οτι εγώ απο τη φύση μου έχω την έγνοια να μην την επιβαρύνω αλλά τη γεμίζει να μας φροντίζει κ να μας προσφέρει.

Συγχαρητήρια για την καινούρια δουλειά!!Η Έμμα είναι μια κούκλα κ μεγάλωσε πολύ!!!όπως όλα θα μου πεις...

Η Μυρτώ χθες μου είπε "μαμά,κακά" και σήμερα είχαμε παραλλαγή "μαμά,κακάκια".Θα την φάω!!!!!!δεν την χορταίνω,τώρα απολαμβάνω τις χαλαρές ώρες μαζί της,να γαργαλιόμαστε στον καναπέ,να διαβάζουμε βιβλία,να παίζουμε κρυφτό και δεν θέλω να γυρίσω στη δουλειά!είναι ανεκτίμητες στιγμές που περνούν σαν νερό και πριν το καταλάβουμε,έχουν μεγαλώσει...Σήμερα είχαμε διακοπή ρεύματος και ανάψαμε τα κεράκια κ της έβαλα μουσική από το κινητό και χόρευε!μετά ήρθε το ρεύμα κ μας χάλασε την ατμόσφαιρα.Κάτι με είχε πιάσει κ της έβαλα μετά να δει το βίντεο του γάμου μας και συγκίνηθηκα...Άτιμες ορμόνες!!χημικός πόλεμος! :lol:

Ο Κώστας πήγε στον κολλητό του για ποτάκι,εγώ πάω να την πέσω γιατί κουτουλάω.την καληνύχτα μου σε όλες! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danae mou akrivws etsi niw8w k egw pws xanw stigmes apo tin Victoria pou den 8a exw tin euxereia na tis 3ana zisw i zwi paei k den girnaei pisw, alla ti na kanoume? auti i atimi i anagki..Akomi eseis stin Ellada mporeite na meinete spiti sas me to mwraki sas arketo kairo emeis mono 18 evdomades (2 prin tin genna k 16 meta) dikaioumaste :(

Samanthaki mou koukla i Emmanouela sas..Ta eipame k apo to fb emeis :)..

Simera piga k kata8esa to epidoma teknou, ekkremoun epidoma mitrotitas, voi8ima toketou k aitisi gia tin dwrean tou omfaliou lwrou 8a paw na ta kata8esw k ekeina molis parw ipografes apo to afentiko k to giatro..Na piasoume k kati tis giati vlepw skoura ta pragmata..

Tin Victoria tin evala gia ipno stin 10 k gia 1 wra den elege na koimi8ei klwtsage ta kagkela :lol: , eutixws koimi8ike..Afrodite mou i A8inoula sou opws "vlepeis" den einai i moni pou kanei maxi me to krevvati prin koimi8ei :lol:

Vrika eukairia diplwsa rouxa, evgala fridi-moustaki k peripoii8ika ligo ta mallakia mou..To apogeuma 8a tin paw/pame (8a dei3ei an exei douleia o george) se mia ekdilwsi gia tous Karkinopa8eis k filous 8a exei maskot, facepainting, mpalonokataskeves, fouskwta paixnidia, fagito ktl k 8a pame na stiri3oume oikonomika k emeis me to eisitirio eisodou pou exei gia to ka8e paidi..Meta an prolavoume 8a pame se ena supermarket pou 8a fwtagwgisoun to Xristougenniatiko tous dentro k eukairia na kanoume k ta 4wnia tou spitiou..

Pali egra4a polla!!!!!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη μου,νομίζω ότι είσαι λίγο σκληρή με τη μαμά σου...Οι πολιτικές επιλογές καθενός μας οφείλουν να είναι σεβαστές.δεν νομίζω ότι φταίνε οι γονείς σου -ή αποκλειστικά η γενιά των γονιών μας- για τις περικοπές που υφιστάμεθα όλοι μας τώρα...έχουν μερίδιο κ αυτοί αλλά όχι αποκλειστικά.Καταλαβαίνω το θυμό σου-κ εγώ έτσι θα ένιωθα αν ήμουν μακριά από τον άντρα μου-αλλά δεν θα μου έφταιγε η μαμά μου.

δαναη, εσυ εισαι αλλος ανθρωπος και οι γονεις σου επισης. εγω μεγαλωσα σε ενα σπιτι που το ΜΟΝΟ για το οποιο συζητουσαν και ενδιαφερονταν οι γονεις μου ηταν η πολιτικη. ναι, αυτο μου δινει το δικαιωμα να τους κατηγορησω για ολες τις αμαρτιες που πληρωνω εγω και το παιδι μου. πριν απο 5 λεπτα, σε συζητηση που ανοιξε ο γιωργος, η μαμα μου προτεινε να μεταφερουμε την κουνια του παιδιου στο σπιτι τους , και να κοιμαμαι κι εγω εκει, γιατι αυτοι εχουν θερμανση με την ξυλοσομπα κι εμεις οχι- καθε αλλη δυνατοτητα θερμανσης του διαμερισματος εκτος του πετρελαιου την θεωρουν ασυμφορη- και να κανω αυτη τη θυσια. μην κρινεις, λοιπον εξ'ιδιων τα αλλοτρια, ξερω τους γονεις μου καλυτερα απο ο,τι ξεερουν τον εαυτο τους, και για να φτασω στο σημειο να μιλαω ετσι σημαινει οτι ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!Εδώ ξημέρωσε με ήλιο αν κ έχει δροσίσει αισθητά!

Ανδρια,πώς περάσατε χθες;μπράβο σου που την πηγαινεις σε τέτοιου είδους εκδηλώσεις.

Αφροδίτη μου,δεν ήθελα να σε συγχύσω... :( σαφώς κ εσύ γνωρίζεις καλύτερα τους γονείς σου κ η κάθε οικογένεια είναι διαφορετική..ο προβληματισμός μου ήταν αν βοηθάει αυτός ο τρόπος σκέψης κ ο θυμός...αλλά σίγουρα εσύ ξέρεις καλύτερα.

Η Μυρτω τρώει τα φρούτα της,εγώ μαγειρεύω πράσα με πατάτες κ καρότα για το μεσημέρι κ αργότερα θα βγούμε την καθιερωμένη μας βολτίτσα.Χθες είχα ενα σωρό δουλειές γραφειοκρατικές- ΙΚΑ,εφορία (επιτέλους πήραμε την επιστροφή φόρου κ την κατέθεσα στο λογ.της μικρής),τράπεζες κτλ.Έκανα κ ένα δωράκι στο εαυτό μου,κάτι μποτάκια πολύ ωραία.περιττό έξοδο αλλά τι στο καλό;;;τσάμπα δουλεύω.μόνο στη μικρή θα ψωνίζω?!?!

Πάω γιατί φωνάζει μαμά.Σας φιλώ κ εύχομαι ένα καλό ΣΚ σε όλες κ καλή ξεκούραση όσο γίνεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

Danae mou telika i ekdilwsi einai tin alli Paraskevi, mperde4a tis imerominies :lol: pigame adika k einai k ligo makria k mourmourouse k o george den 8imwse alla elege pws an den mas pigene 8a me eixe panw sto kefali tou k egw ekana la8os Paraskevi :D

Ennoeitai pws den prolavame oute tin fwtagwgisi tou Xristougenniatikou dentrou giati argise o george na sxolasei, den peirazei igeia na exoume k tin paw stin ekdilwsi tin alli Paraskevi, tin swsti mera :lol:

O george einai douleia i mikri pige gia ipno alla pali mourmourizei allo k auto kanei 1-1,5 wra na koimi8ei k na pw pws tin vazw me to zori na pw ok, alla otan tis pw pame gia ipno? mou leei nana k vgenei tin skala moni tis na paei sto dwmatio tis!!!!!!!!!

Kala na perasete Danae mou k kaloforeta ta mpotakia sou :)

Afroditaki mou euxomai sintoma ta pragmata na ftia3oun gia sena k tin A8inoula sou..Den iparxei periptwsi stin mesi tou xronou na ginei kamia meta8esi i teleiwsane? den 3erw apo auta, eimai asxeti gi'auto rwtaw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαναη μου, δεν με συγχυσες, και εκτιμω πολυ τη γνωμη σου, δεν θα ηθελα να σε αποθαρρυνω απο το να εκφραζεσαι ελευθερα για ο,τι με αφορα :( ακουγομαι αποτομη, γιατι απογοητευτηκα πολυ απο την αντιμετωπιση των γονιων μου σε μια στιγμη που ειναι πολυ δυσκολη για εμενα, και αυτο με γεμισε πικρια :( και δυστυχως, εφτασα σε ενα σημειο που αποφασισα οτι την θετικη μου ενεργεια την χρειαζεται ο αντρας μου και το παιδι μου, και οσο κι αν ο θυμος που νιωθω δεν βοηθαει (εμενα) στελνει ομως ενα μηνυμα : δεν ωφελει να κρυβουμε τα προβληματα μας κατω απο το χαλι, οπως εκαναν τοσα χρονια οι γονεις μου.

αντρια, δεν εχω τετοιο μεσο για να παρω αποσπαση στη μεση της χρονιας :( εχω ενα ευχαριστο ομως :) ειπαμε με το γιωργο να προσπαθησουμε για δευτερο παιδακι το καλοκαιρι :D:D εγκυουλες, στειλτε απο τωρα γκαστρο-σκονη για λιπασμα!!! :lol::lol::lol:

αντρια, απο τωρα αναβετε το χριστουγεννιατικο δεντρο;;; εσεις ειστε χειροτεροι απο εμενα!!!!

κι εδω ειχε μια τελεια μερα σημερα, και βγηκαμε για καφεδακι στην πλατεια της αρτας μαζι με οοοοοοολη την αρτα!!! δεν θυμαμαι αν σας ειπα, ηρθε ο γιωργος χτες και η αθηνουλα ολο μπαμπα και μπαμπα ειναι!!! της πηραμε και ενα ζευγαρι ημι-μποτακια τελεια, μονο 30 ε προσφορα, δερματινα!!!

δαναη, με γεια τα μποτακια σου!!!! κι εγω θεεεελω μποτες, ειδα καποιες που μου αρεσαν και θα φροντισω να κανω οικονομια χιχιχχιχι!!!

λεμε το βραδυ να βγουμε για ποτακι, για να δουμε ;)

post-15130-13873939812196_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη,καλώς υποδέχτηκες τον αντρούλη σου κ καλά να περάσετε!!!από τώρα σου στέλνω όση γκαστρωσκόνη θέλεις!!!εννοείται ότι είμαι υπέρ του να εκφράζουμε ακριβώς ό,τι νιώθουμε!

εμείς από το μεσημέρι που ξεμυτίσαμε επιστρέψαμε πριν από λίγο.έκανα τη μικρή μπάνιο,γάλα κ ύπνο.περιμένω κ τον κώστα να έρθει όπου να ναι για να φάμε γιατί πεινάωωω!!μεσημεριανό δεν φάγαμε ακόμη παρά τσιμπήσαμε κάτι στον καφέ.

Αύριο καθιερωμένη ταβερνούλα με την παρέα και χαίρομαι!θα κάνουμε κ καμιά φασίνα το σπίτι πριν βγούμε.

Οι υπόλοιπες τι κάνετε;;;

Γεωργιάννα,πώς πάνε τα ευχολόγια?εψαχνα στο fb σου να δω φωτο αλλά δεν βρήκα...τις εχεις ανεβάσει κάπου αλλού;

Σας φιλώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afrodite mou oxi emeis sto spiti den trella8ika akomi :D se ena supermarket 8a fwtagwgousan to Xristougenniatiko dentro k i8ela na parw tin Victoria na to dei!! Aaaa k ffffffooooouuuuu mpempedoskoni :D

To mwraki stin photo me tin Victoria einai to aderfotexnaki mou, o gios tou aderfou mou, to paroligo vaftistiri mou..

Telika tous eipa na to dwsoun stin prwtokoumera tous giati apo to kairo pou ema8e gia tin egkimosini tis nimfis mou tous zitise na ton vaftisei k ka8e treis k ligo ws prin liges meres tous rwtage an 8a tis to dwsoun k tous eipa na tis to dwsoun giati deixnei na to 8elei poli k einai krima, apo tin alli skeftika mipws k to 2o pou 8a kanoun einai koritsaki k tis sterisoume teleiws tin eukairia na tous vaftisei ena apo ta paidia tous..Stin Kipro otan vaftiseis agoraki ta epomena vaftistiria sou prepei na einai k pali agorakia k to anti8eto, mipws k erwteutoun an den gnwrizoun pws exoun tin idia nona k epeidi einai pneumatika aderfia den ginete..I koumera tous idi vaftise ton gio tou aderfou tis k etsi prepei anagkastika na vaftisei k pali agoraki enw egw epeidi den eimai nona akomi den enoxla to fulo pou 8a vaftisw, parolo pou i8ela agoraki k to sigkekrimeno agoraki :oops::(

K stin Ellada einai etsi?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...