Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ 2011 τα πρωτα λογακια


Recommended Posts

καλημέρα!

Ανδρια,να μας ενημερώσεις όταν πας στο νοσοκομείο.κ την κουμπάρα μου στην εγκυμοσύνη την είχε πιάσει ένας φοβερός πόνος λόγω εντέρου κ πήγε στο γιατρό κ ήταν όλα καλά.

καλά ξεμπερδέμετα κ με τη δουλειά εύχομαι!

Κ εγώ πρέπει σήμερα να ξαναπεράσω από τη δουλειά για να πάω το χαρτί του εργοδότη στο ικα για να πληρωθώ.Ελπίζω να μην με καθυστερήσουν πολύ στην πληρωμή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 988
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα στα όμορφα κορίτσια και μωράκια!!

σας γράφω από το γραφείο, έχω επιστρέψει κανονικά...

αφησα το μωράκι μου για 20 μέρες στην μαμά μου και η γυναίκα κρατάει την Έμμα...

μου λείπει απίστευτα πολύ...

ολη την ημέρα νιώθω τύψεις...που αφήνω την Έμμα, που δεν έχω μαζί μου το μωράκι μου....

ΤΥΨΕΙΣ ΤΥΨΕΙΣ ΤΥΨΕΙΣ!!!!!!!!!!

εύχομαι να είστε όλα καλά και τα μωράκια σας το ίδιο! και φυσικά τα μωράκια μέσα στην κοιλίτσα !!!!

βρήκα και μια φωτο στο pc μου εδώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pali apo tin arxi!!! Egrafa egrafa k xa8ikane :twisted:

Epistre4a k egw!!!

Piga sto afentiko mou, 8a mou ko4ei tis meres pou 8a ka8isw k 8a tis plirwnome apo to ika na doume poso kairo 8a kanoune na mou steiloun xrimata :?

Sto nosokomeio den mou edwsan k poli simasia..Mou ele3ane tous palmous me ena mikro mixanaki k me 4ilafise i maia, oi ponoi pou niw8w einai pou kineitai to mwro :o Ti na pw? Ponaw stin de3ia plevra tis koilias k me xtipa pisw stin mesi kanenas nefros 8a einai ee? I mama mou k i 8eia mou pou me eidan mou eipane pws katevike poli i koilia mou k na prosexw, egw den katalava kati tetoio..

Me e3orgise k mia ili8ia, exei ka8isterisi 20 meres den 3erei an einai egkios, k an nai den to 8elei giati den to 8elei o sintrofos tis..Otan me rwtise posi ka8isterisi eixa egw gia na kanw test k tis eipa ka8olou aplws ekana 8erapeia k i8ela na 3erw an eimoun i oxi mou eipe aaa ekanes sinexws tests? i8eles aman aman mwro, eisoun apegnwsmeni, ma eisai treli? poswn xronwn eisai? k gelouse k tis eipa pws eimai sto 2o mou egkios k an er8ei k 3o kalodexoumeno k pws i kori mou einai oti kalitero mou sinvike k ta mwra einai eutixia k exei kopeles pou ta po8oun k den mporoun na kanoun, gelouse i m@l@kismeni..Mou ir8e na tin kanw mavri sto 3ilo..Itan k mia ilikiwmeni ekei k tis eipe pws auto pou paei na kanei einai amartia k na to kratisei na to megalwsei moni tis k ekeinos as paei sta tsakidia..Ti ginaikes 8ee mou!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

σας διαβαζω απο χτες αλλα δεν ειχα κουραγιο να γραψω, μου βγαινει ολη η κουραση απο το ταξιδι, γιατι πραγματι γεωργιαννα, καθολου δεν καθισαμε σπιτι οσο ημασταν στην αθηνα!!

αντρια, περαστικα σου!! αφου σου ειπαν για συσπασεις, μαλλον απο εκει θα εχεις πονους, και να προσεχεις!!!! οσο για την ηλιθια, τι να πω, μην την ξεσυνεριζεσαι, σκεψου απο την αλλη οτι αν το κρατησει θα ειναι μια μ@λ@κισμενη με παιδι, καλυτερα θα ειναι;; εσυ εισαι και ευαισθητη λογω εγκυμοσυνης .... για το γαλα, τι να σου πω, εγω συμφωνω σ'αυτο το ζητημα με τη δαφνη, δηλ. ειναι υπερεκτιμημενη τροφη...

δαναη, καλη ευκολια με την πληρωμη σου!!η μυρτω καλαα ειναι;;

γεωργιαννα, θελω καιρο να σου πω οτι μου αρεσουν πολυ τα ευχολογια που κανεις, και -για τα δικα μου γουστα- οσο παει και γινονται πιο ομορφα ! ελπιζω να εχεις και παραγγελιες!

ελενα, την εχεις ξαναβαλει τη φωτο, αλλα τι πειραζει;;; οομοφαινουν οι σελιδες του φορουμ με τετοιες ομορφες φατσουλες!!! και η αθηνα πρεπει να ειχε αυτο το φορμακι-φουστανακι απο τα mothercare νομιζω, σωστα;;;

ξυπνησε, εφυγα!!!!φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα,δεν θα μπορούσες να έχεις κάποια γυναίκα να φυλάει κ το μωρό ώστε να μην χρειάζεται να το αποχωρίζεσαι κ να σε αποχωρίζεται για τόσες μέρες;τις τύψεις άστες πίσω σου,δεν ξέρω μάνα εργαζόμενη ή μη που να μην τις έχει.δεν βοηθούν κανέναν..Κούκλα η μικρή στη φωτο,την έχεις ανεβάσει ξανα.

Αφροδίτη,σε ενα μήνα θα πληρωθώ από το ΙΚΑ κ δεν ξερω κ πόσο.ζήτησα από τη δουλειά να με πληρώσουν γιατί δεν μπορώ να μεινω ενα μήνα χωρίς έσοδα από πουθενά.ευτυχώς ο λογιστής μας είναι συνεννοήσιμος.

Αργότερα θα κατέβουμε βολτίτσα στην παιδική χαρά με τη Μυρτώ κ θα συναντήσουμε τον κωστα που έχει κενό 5-8.Η Μυρτώ μια χαρά είναι γλυκύτατη ζουζούνα που τα καταλαβαίνει όλα!!!!

Ανδρια,κάθε γυναίκα κάνει τις επιλογές της στο θέμα της μητρότητας.να προσέχεις το μωρούλι κ τον εαυτό σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αύριο το πρωί έχω μαθημα αναπνοών στο ΠΙΚΠΑ να θυμηθώ τα παλιά :D .Θα παρακολουθήσω μόνο τα τελευταία 3 μαθήματα των αναπνοών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afrodite mou euxaristw gia to endiaferon sou k to perastika sou!!! :) Oso gia ekeini tin ili8ia exeis dikaio..

Danae mou ennoeitai, poia eimai egw pou 8a tis pw na to kratisei i oxi? alla oxi na vgazei k treles oses eginan manes, pros 8eou!!!!

Kalo ma8ima avrio :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αύριο το πρωί έχω μαθημα αναπνοών στο ΠΙΚΠΑ να θυμηθώ τα παλιά :D .Θα παρακολουθήσω μόνο τα τελευταία 3 μαθήματα των αναπνοών.

ΠΩ ΠΩ τι μου θυμισες!!! φου και φου!!! αντε με το καλο και με ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΝΟ!! και σ'εσενα αντρια!!!

εμεις δεν βγηκαμε καθολου σημερα, βαριομουν μιας και αυριο δεν εχω μαθημα- λογω συνελευσης της ολμε- και εφοσον ειναι καλος καιρος θα παμε στην αρτα το πρωι... σερνομαι σημερα, πολυ βαρεμαρα :lol: ειδαμε τις φωτο απο την βαφτιση με τη μαμα και δεν ξερω ποιες να πρωτοδιαλεξω!

ελενα, πραγματι, ποια μανουλα που εργαζεται δεν νιωθει τυψεις;; αστο καλυτερα... :(

η αθηνουλα μου δεν εχει πολλη ορεξη σημερα, η ειναι κι αυτη κουρασμενη σαν εμενα, η περναει καμια ιωσουλα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα νιωθω λιγο συγκινημενη. κλεινουμε 2 χρονια γαμου με τον ανδρουλη μου(φυσικα με ποιον αλλον :lol: ) . βεβαια ειμαι μονη μου σπιτι και δεν μπορεσα να του φτιαξω ουτε το μιλφει που ηθελα επειδη δεν πηγα σουπερ να ψωνισω.

Αφροδιτη μου ευχαριστω. ειχα 6 να φτιαξω και σημερα μυ εδωσαν αλλα 2 μεχρι αυριο το βραδυ. ειναι απο την δουλεια μου.

Σαμανθα ειναι λογικο να σου λειπει, μηπως να σκεφτεις να δουλευεις λιγο λιγοτερο; αυτα λεω και στον ανδρα μου που δεν βλεπει και πολυ το μικρο. σορρυ αλλα βλεπω τον εαυτο μου που μετανιωνω καθε μερα και στεναχωριεμαι που δεν εζησα ολα αυτα με τον Αλεξανδρο οταν ηταν πιο μικρος, επειδη δουλευα και μετα σπιτι δουλειες. τωρα εβαλα ενα φρενο να ζησω τον Διονυση. Συγνωμη που στα λεω αυτα αλλα σου ειπα ειμαι πολυ τσαντισμενη με τον εαυτο μου.

Παω να κανω ενα μπανακι και μετα υπνο γτ ειμαι κομματια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna mou na zisete k na gerasete agkalia!!!

Daphne mou kalo mina k se sena opws k se ola ta koritsia mas :D

Molis koimisa tin korasa mou!!! Simera pigame trapeza gia na milisw me mia fili mas trapezitiko, 8a au3isoume 10evro tin minaia mas dosi gia na 3oflisoume to daneio grigorotera, mas ekane k mia eukolia na min plirwsoume gia 2 mines tin dosi gia na feroume ligo ta podia mas k me auti tin mikro allagi stin dosi 8a eimaste ok k me ta "ka8isterimena" autwn twn 2 minwn.. Eutixws exw miniaia entoli na pernoun apo ton logariasmo mou 30evro k na ta kata8etoun ston proswpiko logariasmo tis Victorias k etsi eimai ligo "xalari" pws otan ginei 18 8a vrei liga xrimata apo emas k ola ta xrimata pou pirame stin vaftisi tis den ta enoxlisame k etsi twra mazeutike idi ena poli kalo poso..Allo agxos k auto gia to ti 8a dwsoume sta paidia mas :? Den lew agapi k na vgoune kala paidia einai to simantikotero alla k to xrima paizei ton rolo tou..

Pali egra4a polla signwmi :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλο μηνα!!!

γεωργιαννα, χρονια πολλα για την επετειο σας!!!παντα να ειστε γεροι, αγαπημενοι και ευτυχισμενοι!! να γερασετε με αγαπη και να χαρειτε τα παιδακια σας!!

αντρια, δεν ειπες πολλα, εγω λεω περισσοτερα!!! :lol: μπραβο που κανετε κομποδεμα στην βικτωρια, εμας δεν μας περισσευει ουτε ευρω :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!!

Pou xa8ikate kale? Katalavenw, ligo poli oles exoume k kati na kanoume!!! Egw eimai poli kourasmeni xtes to vradi 8a egine 12:30-1:00 na koimi8w oxi simmazema, plintiria ka8isa k xwrisa ola ta rouxa tis Victorias me mines k ta fila3a, taktopoiisa tin ntoulapa tis vrika ti kanei stin Anastasia na ta plinw k miloume poli talaipwreia, ta afisa k mazeutikane k mou vgike i pisti alla xarika pou taktopoii8ike i ntoulapa tis k 3erw ti xreiazetai na tis parw gia ton Xeimwna..Simera eimoun sinexws sta tils ,eimai mesa sto agxos, 8a skasw apo to kako mou [smilie=violent4.gif] , eidate pou sas eipa ex8es pws kaname mia mikri diaforopoiisi (eutixws akomi den ipogra4ame tipota) me tin trapezitiko mas gia na afisoume 2 doseis pisw k na au3isoume k tin miniaia mas dosi telika me pire til k mou eipe pws den 3oflame teleiws to 2035 epeidi to sistima tous ekane la8os k menoun alles 6,000evro k 8a prepei na au3isoume k allo tin dosi k alla tetoia trela, meta pou eipa tin kouventa ston andra tis 3aderfis mou pou doulevei stin kivernisi mesa se nomous ktl k 3erei apo auta k zitisa tin gnwmi tou tin pire til k milise o idios mazi tis na tou pei akrivws ti simvenei.. Emeis 8a prospa8isoume na min afisoume kamia dosi pisw opws legame stin arxi na prospa8isoume me nixia k me dontia na eimaste ok apo plevras mas k 8a dei ekeinos ti 8a kanoume me ekeines tis 6,000evro giati mou eipe DEN GINETE na kanoun oti tous katevei, koroidevoun to kosmo gia na tou fane k alla xrimata k pws den einai diko mas provlima an to sistima tous ipologise la8os k auta einai dikaiologies k egw na akolou8w pista to simvolaio mou gia na eimai nomotagis, na min au3isw tin dosi mou k 8a mou pei ti 8a kanw..Egw den 8a plirwsw tipota extra egw ipogra4a simvolaio pou mou leei akrivws tis doseis mou mexri k to 2035 pou 3oflaw TELEIWS k egw eimai sinepis mexri simera as g@miounte ap'ekei k pera..Kanoune oti 8eloune k emeis opws tous ili8ious ta dinoume (8a ta edina an den zitousa k mia 2i gnwmi)..

Sas ta lew auta gia na prosexete, den 3erw ti ginete stin Ellada alla twra pou arxisa na to 4axnw akousa kati istories pou meneis kapws etsi :o ekmetalleusi megali k otan den gnwrizeis apo auta (opws emena tin asxeti) mporei na tin pa8eis..

3erw pws autes oi leptomereies den sas endiaferoun k zitw signwmi :oops: alla den antexw allo niw8w ena kompo sto stomaxi, me xilies steriseis zoume k auta ta daneia den 3ofliounte POTE k apo panw mas zitane k alla, den antexw allo [smilie=angryfire.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια μου, για εμενα προσωπικα, αυτα ειναι η καθημερινοτητα μου, μια συνεχης διαπιστωση της εκμεταλλευσης που μας γινεται :( καλα κανεις και μας τα λες, κι εγω απο τοτε που μπηκα στο δημοσιο αρχισα να γινομαι πιο επιφυλακτικη γιατι διαπιστωσα οτι δεν μπορεις να παρεκλινεις των συμφωνηθεντων χωρις να βρεις το μπελα σου.... ακολουθω παντα ο,τι λεει ο νομος και τα χαρτια γιατι αν και οταν γινει η στραβη θα κυνηγανε τον πιο αδυναμο, δλ εμενα. και δυστυχως, εχω εναν διευθυντη που δεν με βοηθαει καθολου στη δουλεια μου, τον ρωταω τι πρεπει να κανω και υπεκφευγει, και πολυ φοβαμαι οτι απο αγνοια θα κανω κατι λαθος και θα βρεθω υπολογη :( ααααχ...αστα!

μπραβο που ξεκαθαρισες τα ρουχαλακια της αναστασιας!! κοριτσακια, ακουω τις ετοιμασιες σας για τα μωρακια που ερχονται και ζηλεψα :o νομιζω οτι θελω κι εγω ενα δευτερο μωρακι [smilie=binkybaby.gif] !!!!

σημερα δεν βρεχει, ευτυχως, γιατι χτες γιναμε παπια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη,μου άρεσε το τικεράκι που έβαλες για τα χριστούγεννα!!!φέτος ανυπομονω να έρθουν!πάντα μ'αρέσει να γεμίζει το σπίτι μυρωδιές.θα κατέβουν κ οι δικοί μου,θα καταλαβαίνει κ η μυρτώ περισσότερα,θα στολίσουμε κ μεγάλο δέντρο γιατί μέχρι πέρυσι είχαμε ένα μικρό από την αθήνα, και θα μας έρθει με κούριερ κ το χριστουγεννιάτικο δωράκι μας!!! [smilie=icon_santa.gif] [smilie=occasion1.gif]

Δυστυχώς το λογιστήριο δεν μπορεί να με πληρώσει μέχρι να τους πάω το χαρτί από το ΙΚΑ με το τι θα πληρωθώ από εκεί κ να κάνουν εκκαθάριση,οπότε θα περειμένω κανένα μήνα....μου είπε ο λογιστής απο βδομάδα να ρωτήσω πάλι κ ότι μάλλον δεν θα καθυστερήσει τόσο.είδωμεν...

Χθες το μάθημα πήγε καλά,θυμήθηκα την αναπνοη κερί που κάναμε,άλλα δυο μαθήματα.

Δάφνη,την Κυριακή έχει πανελλήνιο ταυτόχρονο θηλασμό!

Ανδρια, κ εγώ έπλυνα του μικρού κ τα τακτοποίησα κ μου μένει λίγο ακόμη σίδερο.μην αγχώνεσαι,έχεις ακόμη χρόνο.

Γράφω με τη μικρή στα γόνατά μου.ήθελα να κάτσω στον καναπέ να διαβάσω το βιβλίο μου (ζητάω πολλά η μάνα?!?!?!) κ δεν με άφησε,ήθελε να καθίσω μαζί της στο γραφείο να ζωγραφίσει.πάω να της φτιάξω το απογευματινό.φιλούμπες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afrodite mou katalavenw ti 8eleis na peis, k egw niw8w pws to afentiko mou perimenei pws k pws ena la8os mou na mou ri3ei tin kakia tou..Exoun kapoia "e3ousia" k nomizoun pws o kosmos einai dikos tous :evil:

Danae mou esena akousa pou arxises na etoimazese k agxw8ika :lol: twra emeine na kanoume ekka8arisi to dwmatio pou 8a ginei to dwmatio tis, poli douleia!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δευτερομανουλες to be εν δρασει!!! :lol: λοιπον, αν κανω και δευτερο κοριτσακι ολα θα ειναι ευκολα, γιατι θα εχω ενα σωρο ρουχα απο την αθηνα, και επιπλεον θα εχουμε ενα δωματιο και για τις δυο, το κοριτσιστικο!! αν κανω αγορακι, τοτε θα θελω και ρουχα και νεο δωματιο!!!

εμεις το απογευμα πηγαμε σε παιδοτοπο με τη μαμα μου και την αθηνα, περισσοτερο γιατι μου το προτεινε η μαμα μου να βγουμε το απογευμα... ειχα ξεχασει οτι η μαμα μου τρωει πολυ κλεισουρα,,,βλεπετε εγω πηγαινω στο σχολειο και ξεφευγω απο το σπιτι και τα της αθηνας εστω για λιγο, η μαμα μου ομως, μενει πισω με τις δουλειες και την φροντιδα της αθηνας.... εν τω μεταξυ , δεν οδηγει, και αυτο ειναι προβλημα, γιατι το σπιτι δεν ειναι μεσα στο χωριο, ειναι εξοχικο, δηλ. καταμεσης της εξοχης και το κοντινοτερο σπιτι ειναι στα 2 χιλ. ... αυτο την καθιστα λιγο ανημπορη.... αν ειμασταν σπιτι μου στην αθηνα, θα μπορουσε να βαλει την αθηνα στο καροτσι και να παει με τα ποδια μεχρι τον φουρνο, αλλα αυτο στο μενιδι που ειμαστε ειναι αδυνατο... τεσπα...

δαναη, τα χριστουγεννα ειναι η αγαπημενη μου γιορτη, και εβαλα το τικερακι να παρω λιγο τα πανω μου!!! επισης, ξερω οτι ειναι η πητ σου, οποτε 2 σε ενα!!! :lol:

τι κανουν τα αλλα κοριτσακια;;; και η αφρο εχει χαθει :( και τελευταια σκεφτομουν και τη βασω με τα αγορια της, τι να κανει;;; αντε, μπειτε να δωσετε το παρον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαναη, τα χριστουγεννα ειναι η αγαπημενη μου γιορτη, και εβαλα το τικερακι να παρω λιγο τα πανω μου!!! επισης, ξερω οτι ειναι η πητ σου, οποτε 2 σε ενα!!! :lol:

Επίσης,θα δεις κ τον ανδρούλη σου γιατί θα έχεις διακπές...Δεν μας τα λες όλα! :lol:

Το δωμάτιο της Μυρτώς είναι unisex οπότε μετά το 5μηνο θα τα βάλουμε μαζί,αν κ μέχρι τότε θα εχουμε μετακομίσει σε άλλο σπίτι μάλλον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης,θα δεις κ τον ανδρούλη σου γιατί θα έχεις διακπές...Δεν μας τα λες όλα! :lol:

Το δωμάτιο της Μυρτώς είναι unisex οπότε μετά το 5μηνο θα τα βάλουμε μαζί,αν κ μέχρι τότε θα εχουμε μετακομίσει σε άλλο σπίτι μάλλον.

αστα, σκεφτομουν οτι στις διακοπες των χριστουγεννων θα ειμαστε σαν πραγματικη οικογενεια, ενω τωρα οποτε βρισκομαστε κανουμε τουρισμο :lol: ωραια θα ειναι :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afroditaki mou simera se skeftomoun, emeina moni sto spiti me tin mikri k katalava pws niw8eis o george pige douleia apo tis 7:30 k 8a argisei na er8ei k me epiase mia melagxolia..8a vre8omouna me tin kouniada mou i me mia fili mou gia na exei k parea i Victoria na paizei alla telika tipota apo auta den ekana, eixane douleies k den ta kataferane..Pigame stin mama mou to prwi i Victoria den elege na koimi8ei k etsi tin pira k ir8ame spiti k eutixws mou koimi8ike sto autokinito..Egw twra trww ta dimitriaka mou giati den efaga tipota gia to mesimeri eimai me ligi pitoula k tiraki k evala ena augo tis Victorias na zestenete giati einai wra tis na 3ipnisei, perimenw k to plintirio na teleiwsei giati ekane kaka to prwi k ekane sentonia, pitzamoules k kalimma tou strwmatos xalia..

Eseis ti mou kanete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειστε κοριτσακια;;

εμεις εχουμε βαλει τραγουδακια

να ακουμε και η αθηνουλα παιζει, οποτε η μαμα βρηκε χρονο να μπει στο ιντερνετ με το καφεδακι της ;)

ναι, αντρια, δεν παλευεται ωρες ωρες η μοναξια :( σημερα ειχε ηλιο και ηταν ομορφα, οποτε εβαλα πλυντηρια και καθαρισα το σπιτι... θελω να κανω κι ενα ζεστο μπανιο και μετα να λιωσω στον καναπε.. ελπιζω να περασετε ενα ομορφο αγαπησιαρικο σαββατοβραδο :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...