Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ 2011 τα πρωτα λογακια


Recommended Posts

Ελενάκι περαστικά με την ουρολοίμωξη! Τί σοκ φαντάζομαι πέρασες! 3η εγκυμοσύνη στα καπάκια θα ήταν σίγουρα μια θέση στο Δαφνί! :lol::lol: Φιλια πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 988
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσάκια!

Σήμερα πήγαμε νωρίς στη γιαγιά μας για να τη δούμε γτ ο μπαμπάς δουλεύει απόγευμα και τώρα ήδη κοιμόμαστε στο κρεββατάκι μας!

Εγώ είμαι ανάμεσα στο να κάνω δουλειές και στο να ξεκουραστώ.. λέω να διαλέξω το 2ο!!!

Δανάη, κι εγώ της φωνάζω μερικές φορές και μετά το μετανιώνω.. Πιάνω τον εαυτό μου να τσιρίζει και μετά σκέφτομαι "τι λέω σ'ένα 18μηνο μωρό?"

Υπάρχουν μέρες απίστευτης γκρίνιας των μωρών, απλά όταν συμπίπτουν με τα δικά μας νεύρα είναι ο χειρότερος συνδυασμός...

Να χαίρεσαι τον αδερφούλη σου! Ά! και φάε βρε παιδάκι μου όσο κάστανα θες χωρίς να σκέφτεσαι τις θερμίδες! Σε λίγο μπορεί να μην έχουμε να φάμε... Μετά θα γίνουμε στυλάκια!χι,χι!

Η Γεωργία πίνει ειδικό γάλα σκόνη υποαλλεργικό (22 ευρώ το κουτί) ντόινγκ! :shock:

Φρέσκο δεν υπάρχει υποαλλεργικό.

Μια χαρά είναι η θερμοκρασία της Μυρτώς. Γιατί αναρωτιέσαι?

Έλενα, η μπέμπα πήρε φόρα με το θηλασμό,ε? 1400γρ? Σε ξεζουμίζει κανονικά! Είναι μια κούκλα στη φώτο!

Οι υπόλοιπες που είστε? Βόλτα? Θέλω κι εγώ............ Δε μου έφτασε η σύντομη πρωινή.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούλα,εγώ θα σου έλεγα να προστατεύεις το μωρό,δηλ να μην την αφήνεις σε σημείο που μπορεί να την φτάνει η ΈΛενα όταν είναι μόνες τους.Μπορείς πχ να βάζεις το ρελάξ μέσα στο πάρκο.Είναι λογικό να της βγαίνει μια επιθετικότητα,σε πολλά αδελφάκια αυτής της ηλικίας το ακούω αυτό.Και την ψυχραιμία σου μπορεί να χάσεις κάποια στιγμή,ανθρώπινο κ αυτό...Ίσως να προσπαθούσες να έχεις κάποιο χρόνο αποκλειστικά με την Έλενα για να νιώθει κ εκεινη σημαντική κ ασφαλής.Δεν ξέρω,λέω...

δαναη μου το δοκιμασα κ αυτο την εβαζα μεσα στο παρκο αλλα η ελενα πηγαινε κ τις πετουσε πραγματα απο πανω!!!!ρουχα μπαλες κουταλια μια φορα κ κλειδια :? !!!οποτε το μαζεψα το παρκο αφου τζαμπα χωρο μου επιανε,μαλλον φοβηθηκε απο εκεινη την μερα κ δεν την εχει ξανα πειραξη μονο την φιλαει τωρα....χρονο της αφιερωνω οποτε κοιματε το μωρο προσπαθω να μην της χαλαω χατηρι παιζουμε τριγυρναμε αγκαλιτσα γαργαλιομαστε...το οτι χτυπαει για αυτην ειναι παιχνιδι οταν παιζει με τον μπαμπα της την αφηνειτον χτυπαει κ αυτος γελαει...αυτο φταιει εκει καταληγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Σούλα μου οι βλέννες έχουν και αίμα? Πόσο καιρό έχει βλέννες? Τα κακά της μικρής τι χρώμα είναι? Μη κόβεις πολλές τροφές προληπτικά, κόψε μόνο τα γαλακτοκομικά, τα πράσινα λαχανικά δεν έχουν καμία σχέση!

δαφνουλα μου οχι δεν εχει αιμα μεσα στις βλεννες,τα κακακια της ειναι κιτρινοπρασσινα η σκετο πρασσινα...

εχω κοψει το γαλα εδω κ μια εβδομαδα κανα μηνα περιπου εχει βλεννες.....στεναχωριεμε μην υποφερει το μωρακι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

σουλακι, μην αισθανεσαι τυψεις οταν παραφερεσαι καμια φορα και το μετανιωνεις! και οι γονεις ανθρωποι ειναι και χανουν την ψυχραιμια τους! προσπαθησε να εχεις την μικρη καπου που να μην τη φτανει η ελενα και μη στεναχωριεσαι οταν της δινει και καμια, προφανως το κανει γιατι η μικρη κλαιει μετα και της αρεσει η διαδραση :lol: δεν καταλαβαινει ακομα οτι ειναι κακο... το να της χτυπας το χερακι, συνηθως δεν την αποτρεπει, αλλα καταλαβαινω οτι ειναι ενστικτωδης αντιδραση, και ειδικα τωρα που εισαι φουλ στις ορμονες!!! παντως, μην νιωθεις κακια μανα, κανεις μας δεν ειναι τελειος, απλα καποιες φορες ειμαστε λιγοτερο ψυχραιμοι... και μονο που σε απασχολει, δειχνει ποσο καλη μανουλα εισαι!! :x:x:x για τις βλεννες,, η δαφνη το εχει ψαξει πολυ και ξερει!!

αφροδιτακι μου τι γλυκος ανθρωπος που εισαι!!!!!!!σμουτς!!!!!!!!

γελασα πολυ με το...διαδραση :lol::lol::lol::lol: καλε εκει που κοιματε υσηχα κ ωραια σλιατ μια στα μουτρα το καημενο ανασα δε περνει απο το κλαμα σνιφ :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη μου καλο ταξιδι ! Να προσεχετε πολυ! θα οδηγησετε εναλαξ?

Εχουμε κατεβει και εμεις οδικως με την Εμμα και ηταν αγγελουδι!

Τωρα ειμαι στα Ιωαννινα!Ειναι παρα πολυ ωραια εδω! :D:D

Δανάη μου με το καλο το αγοράκι σου! Πέρασε ο καιρός! Ολα να πάνε τέλεια! Είμαι περίεργη να δω σε ποιον θα μοιάζει!

Σουλα κοριτσάκι μου ειναι πολύ μεγαλο θεμα αυτο που λες με την Ελενα και με την 'ανυπακοη'.

Λοιπον, η δικια μου οπως φανταζομαι και ολα τα παιδακια ηταν πολυ ζωηρη και αρκετα ανυπάκοη και φωναζε οταν δεν γινοταν το δικο της. Την ειχα 4 εβδομαδες στην μαμα μου και γυρισα και βρηκα αλλο παιδακι! Την αφηνει να της βαζει λαστιχακια στα μαλλια της ενω πριν φωναζε...τρωει ολο το φαγητο της ενω πριν μας εβγαζε το λαδι και δεν ετρωγε στο τελος. Ζηταει κατι και οταν λεμε οχι δεν επιμενει και τοσο...

Ρωταω την μαμα μου πως τα καταφερε και μου λεει οτι της εξηγει τα παντα και το καταλαβαινει. πχ: να βαλουμε τα λαστιχακια στα μαλλια για να μην μας πεφτουν στα ματια...να φορεσουμε τα παπουτσια μας για να μην κρυωσουμε και πονεσει η κοιλια μας. ετσι γινεται με ολα..σιγουρα υπαρχουν και στιγμες που θα φωναξει αλλα πραγματικα εντυπωσιαστηκα...

της μιλαω λοιπον και εγω συνεχεια και αυτο σε συνδυασμο με το οτι την ξεγελαω καπως σε ορισμενα θεματα (και αυτο κολπο της μαμας μου) παμε πολυ καλα!

Τωρα το να χτυπησει το μωρο ειναι καπως επικινδυνο...Σουλα μου ομως μην στενοχωριεσαι, δεν το κανει επιτηδες ουτε εκεινη ουτε εσυ. απλως πραγματι καλο ειναι να μην της χτυπας το χερακι. Να της εξηγεις οτι δεν ειναι καλο αυτο που κανει και το μωρακι θα κλαιει και οτι θα πρεπει να την αγαπαει και οτι ειναι μικρουλα. Εγω οταν τρωω καμια αναποδη :lol: λεω οτι στενοχωρηθηκα και θα κλαψω και κανω οτι κλαιω και τοτε ερχεται και με κανει καλο καλο...προσπαθω να την πιασω στο 'φιλοτιμο' και σχεδον παντα λειτουργει και σταματαει και περιμενει ποτε θα γελασω ξανα...

αχ σαμανθακι μου τιποτα δεν πιανει το εχω δοκιμασει κ αυτο ειναι πολυ αντιδραστικο στοιχειο αν κατι δεν θελει τον κωλο να βαρας οχι δεν προκυτε να γινει!!!!!!

οι κορουλες σου μοιαζουν σαν αδερφουλες????

οι δικες μου οχι η μερα με την νυχτα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη μου ξερεις ποσες φορες θα μας συμβει , να φωναξουμε και μετα να το μετανιωσουμε, στην ζωη μας; απειρες!!!!!!!!!!!! δεν ειμαστε θεοι να τα γνωριζουμε ολα και τωρα ειναι λιγικο να εχεις απιστευτα νευρα. πολλες φορες σκεφτομαι τι τραβηξε ο κακομοιρης ο Αλεξανδρος οταν ημουνα εγκυος!!! πολλα νευρα που μου φαινονται περιεργα που τα ειχα. Αντε χαλαρωσε τωρα και φαε κανενα καστανο παραπανω!!!!! να χαιρεσε τον αδελφουλη σου.

Ελενα μου τα ιδια κιλα με τον Διονυση ειναι ο Γιωργακης!!! βεβαια ειναι πιο ψηλος εμεις ειμαστε 86εκ.

Σουλιτσα μου πιο πολυ για Ταυρινα ειναι η Ελενα. ετσι ειναι ο Διονυσης ΠΡΕΠΕΙ να γινει το δικο του!!!!

Εφτιαξα λαχανοντολμαδες, δεν ειχω μπολικες δουλειες :lol::lol::lol: . μου ελειψε η καθημερινη μας συζητηση με το τι θα μαγειρεψουμε σημερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια, καταφερα και σας διαβασα, να δω τωρα αν θα καταφερω να σας σχολιασω ολες!! :lol:

θα ξεκινησω αποψε και μαλλον θα τελειωσω αυριο ;)

δαναη, μου εκανε εντυπωση η ψυχραιμια με την οποια περιεγραφες την απαλευτη μερα με τη μυρτω!! κι εγω εχω παρομοια εμπειρια, και νομιζω ολες μας, οσο καλα κι αν ειναι τα παιδακια μας!! μερες ειναι και περνανε!! στην αθηνα που ειμασταν, βρεθηκα σε ενα παιδικο παρτυ με μια ξαδερφη που ειναι λογοθεραπευτρια και σχολιασε ποσο καλη ειναι η αθηνουλα, και τι καλα που παιζει, και ποσο ανεξαρτητη ειναι και πηρα τα πανω μου η κουκουβαγιομανα :lol: μου εδωσε και μερικες χρησιμες συμβουλες για την ομιλια και χαρηκα!

γωγω, πολυ ωραια η φωτο, ρομαντικη!! εμεις πηραμε τις φωτο της βαφτισης και ειμαι ενθουσιασμενη!!! οταν εχω χρονο θα σας βαλω καμια!!!

ελενακι, μπραβο κοριτσακι μου για τον θηλασμο!!! καλη συνεχεια, καλο σαραντισμο, και να βγαινετε καμια βολτουλα !!

αναστασια, λυπαμαι για τα αποτελεσματα! :( ηθελα να σε ρωτησω αν η γιωργια ειναι αλλεργικη και στο κατσικισιο γαλα η μονο στο αγελαδινο; κι εγω τοτε θα ηθελα να ξεκινησω για δευτερο παιδακι!!λες να περασουμε μαζι την εγκυμοσυνη για το δευτερο;;; ;);)

σουλακι, αυτο ειναι : νομιζει οτι αν χτυπησει τη μπεμπα θα γελασει κι αυτη σαν το μπαμπα της!!! να μην το κανετε αυτο το παιχνιδι, ομως, δεν ειναι ωραιο :( χαιρομαι που το εκοψε!!

γεωργιαννα, περαστικα!! ευτυχως ειστε καλυτερα!!! εγω δε μαγειρευω πια, αλλιως καθθε μερα θα σας εβγαζα το μενου :lol:

σας φιλω, και τα λεμε αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

Αφροδίτη,τέλεια η φωτο σας στο προφίλ σου!!!πάντα αγαπημένοι εύχομαι!

Σας ευχαριστώ για τα ενθαρρυντικά σχόλια.υποσχέθηκα στον εαυτό μου απλά να μην την συνερίζομαι όταν είμαι εκνευρισμένη.στην πρώτη εγκυμοσυνη έκανα κ Yoga και βοηθούσε! :lol: τώρα που χρόνος;;;κάνω την ψυχοθεραπεία μου βέβαια... :D Χθες απλά έσκασα από τα καστανα,περάσαμε πολύ ωραία με καλό καιρό κ 29οC!!η μυρτώ κυρία,έφαγε τα φασολάκια της.μπαλοθιές ευτυχώς δεν έπεσαν.σήμερα θα παω στο ικα για την αδεια κύησης κ μετά στη δουλειά για να στείλω τα χαρτιά υπηρεσιακά με κούριερ.

η μυρτώ είναι πάνω στα πόδια μου,πάμε μεσα για πρωινό.σας φιλώ καλημέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βλεπω οτι δεν εχει πολυ κινηση, και ειπα να μπω να σας πω τα νεα μου :)

το ταξιδι πηγαινε-ελα αθηνα-αρτα ηταν κουραστικο : αντε να μαζεψεις πραγματα, να φορτωσεις το αμαξι, να χωρεσουμε ολοι και να οδηγησεις 4,5 ωρες σε μια διαδρομη που επι το πλειστον ειναι δυσκολη και επικινδυνη :( ευτυχως η μαμα μου και η αθηνα κκανουν καλη παρεα και δεν ειχαμε κλαμματα και γκρινιες!!

ολες τις μερες, η αθηνα ηταν μπαμπα και μπαμπα! εγω ξεκουραστηκα γιατι το πρωινο αλλαγμα, ντυσιμο και γαλα το ειχε αναλαβει ο γιωργος οποτε σηκωνομουν με το πασο μου απο το κρεβατι 8-) ειμασταν μες στα μελια, αν και δεν ελειψαν και μικροσυγκρουσεις γιατι αγχωνομουν αν θα προλαβαιναμε να δουμε ολους οσους μας περιμεναν :? περασαμε πολυ ωραια με βολτες και επισκεψεις! το καλυτερο μας ηταν η βολτα στο θησειο-πλακα-μοναστηρακι με την αθηνα στο καροτσι να μην κλεινει ματι η κατεργαρα και να χαιρεταει ολο τον κοσμο! :lol: μια αμερικανιδα μας ρωτησε "how much?" και καλα ποσο κοστιζει το παιδακι μας, για να την παρει σαν σουβενιρ, και ετοιμη ημουν να της πω, ουστ μωρη χαμουρα που θα παρεις εσυ το βλασταρακι μου, αλλα εχω και ενα επιπεδο οποτε απλα χαζογελασα εξυπνα 8-):lol: πηραμε και παιχνιδακια της αθηνας γιατι ειχαμε ελαχιστα εδω στο μενιδι, πηγαμε και σε εναν παιδοτοπο και ξεπατωθηκε να παιζει με τα μπαλακια και με την τσουληθρα, και γενικα γεμισαμε τις μπαταριες μας!! μεχρι και στο σχολειο εφερα cupcakes να κερασω απο τη χαρα μου!!

το τοπ ηταν ο βιντεο και οι φωτο απο τη βαφτιση που ειναι ολα τελεια, ετσι οπως τα φανταζομουν!! το αλμπουμ ειναι ψηφιακο και ππρεπει να του δωσουμε το οκ για να το εκτυπωσουμε, αλλα για να του το πουμε πρεπει να αλλαξουμε 2 φωτο που ειναι ο νονος (και αδερφος μμου) με την κοπελα του και ειναι στα χαλασματα :o και πρεπει να διαλεξουμε 2 αλλες για να βαλουμε στη θεση τους...

αυτα, σας τα ειπα σχεδον ολα...

δαναη, υπομονη, απλα απολαυσε την αισθηση του μωρου στην κοιλιτσα, γιατι ο καιρος περναει ;) αααχ, θα γινεις κι εσυ δευτερομανουλα και δεν θα εχεις χρονο να μας λες τα νεα σου :? αντε, χαλαλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή εβδομάδα κορίτσια!

Αφροδίτη χαίρομαι που περάσατε καλά! Σε 2 βδομάδες πάλι ε? Η φωτογραφία τέλεια και όσον αφορά στο άλμπουμ, δεν περιμένεις λίγο μήπως τα ξαναβρούν τα παιδιά :lol:

Δανάη πρέπει να είναι η ηλικία τέτοια των παιδιών μας που σε συνδιασμό με την εγκυμοσύνη μπορούν να μας τσακίσουν το νευρικό σύστημα. Και η Κατερίνα ήταν πολλή γκρινιάρα αυτό το Σ/Κ κι εγώ είχα περίοδο και ήταν ώρες ώρες ανυπόφορη. Το Σάββατο κάναμε δουλειές στο σπίτι και το βράδυ είχαμε κανονίσει να βγούμε οι 2 μας με άλλο ενα ζευγάρι αλλά βγήκαμε πριν και με την Κατερίνα μια βόλτα να ξελυσσάξει γιατί είχε φρικάρει μέσα στο σπίτι και το είχε κάνει άνω κάτω. Ήθελε να πιάσει τα πάντα και δεν δεχόταν το όχι για απάντηση! Ξύπνησε όμως τη νύχτα όσο λείπαμε και έκλαιγε γοερά! Να δω τι θα κάνει που το Νοέμβρη θα λείψουμε 4 μέρες στις Βρυξέλλες για το γάμο της φίλης μου.Την Κυριακή πηγαμε για φαγητό στα πεθερικά μου και μετά σε μια βάπτιση όπότε έπεσε ξερή το βράδυ.

Έλενα μπήκατε κι εσεις σε σειρά μπράβο. Έτσι να μας δίνετε θάρρος για να το πάρουμε κι οι υπόλοιπες απόφαση για το δεύτερο! Όταν η Κατερίνα κάνει σαν κακομαθημένο της λέω: ε ρε αδερφάκι που σου χρειάζεται!

Αναστασία στενοχωρήθηκα με την αλλεργία. Υπομονή. Θα την έχει πάντα ή είναι όσο είναι μικρή?

Γεωργιάννα μπράβο στο διονυσάκο που έγινε καλά!

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες δεσποινα;; οταν θελουμε να βγουμε θυμουνται να κλαινε μες στη νυχτα!! :lol::lol: δεν μπορειτε να την παρετε μαζι στις βρυξελλες;; και με τη γιαγια να μεινει, δε νομιζω να εχει προβλημα!!!

το απογευμα θα παω σουπερ γιατι ουτε γαλα δεν εχουμε, χτες νηστικη πηγα για υπνο! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν,ξεκίνησα να διαβάζω χθες τα γράμματα της συγγραφέα Μαργαρίτας Λυμπεράκη προς την κόρη της κ επίσης συγγραφέα Μαργαρίτα Καραπάνου,στο βιβλίο Δεν μ'αγαπάς,μ'αγαπάς.Το συστήνω σε όλες τις κοριτσομανούλες (κ όχι μόνο) γιατί σκιαγραφεί την ιδιαίτερη,πολλές φορές δύσκολη αλλά καθοριστική σχέση μητέρας-κόρης.Την επιμέλεια κ τον πρόλογο έχει κάνει η εξαιρετική για μενα Φωτεινή Τσαλίκογλου με πολύ σεβασμό κ γνώση.

Το διάβαζα το απόγευμα στον καναπέ με τη Μυρτώ δίπλα μου να παίζει κ να έρχεται να μ'αγκαλιάζει κ αισθανόμουν απλά...ευλογημένη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Ολο βολτες εισαστε ολες σας!!Μπραβο σας κοριτσια. εμεις γενικα μες στο σπιτι ειμαστε, λογω οικονομικων. ειχα και εγω δουλεια και ετσι σπιτι. Δεν με πειραζει γτ πρεπει να συνηθησω και μες.

Καλα Δεσποινα ωραια ατακα!!! Ο ανδρας σου ολα καλα;

Αφροδιτη εμεινες καθολου στο σπιτι; γτ ετσι που διαβαζω μονο εξω σε βρισκαμε!!!!!!! Τα Χριστουγεννα που θα ερθεις ελπιζω να σε δουμε.

Περασε τελεικα η ωρα εφυγα................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna mou k emeis spiti tin vgazoume :?

Piga nosokomeio 1300gr to mikroulaki mou!!! Itan to kefalaki tis pros ta katw k wspou na teleiwsoume ton iperixo girise sto plai..Euxomai an pame gia fisiologiki otan ftasei i wra me to kalo na einai stin swsti 8esi..Telika auta pou eixa petrwma stin koilia, varos katw xamila, disforia ktl einai sispasoules emena mou fanikane gia tis sispaseis e3askisis (braxton-hicks) k etsi den agxw8ika..Mou egra4e 2 evdomades adeia na doume an einai pou kourazoume stin douleia k to oti sikwnw varos alliws an k meta tin 3ekourasi mou k tin apoxi apo tin douleia sinexisoune na paw gia agwgi giati einai nwris apo twra na 3ekinisoune oi sispaseis den 3erw an epistre4w stin douleia an pane ola kala giati kati espase mesa mou, eidwmen!! Pira til sto grafeio eipa tou giou tou pws exoun ta pragmata k ton rwtisa an 8eloun na paw proswpika na tous paw to xarti as8eneias i na to steilw me kapoion diko mou k mou eipe 8a me parei til avrio na dei pws 8a to kanoume, zitisa na milisw k sto idio to afentiko na tou ta pw k ekeinou k mou eipe pws den einai anagki, 3erw eprepe na paw proswpika na tous parw tin adeia auto itan to swsto :oops: alla "fovame" ta logia tou k den 8elw na anastatw8w..

I Victoria einai poli ataxti mas evgale tin pisti, den pinei k to gala tis, xtes tis edwsa gia 1i fora gala xwris laktozi giati kanei diarroies den to epine tis edwsa to almiron pou pinei toso kairo k pali ta idia,oute stagona, apo extes to vradi 3ekinise auto to kako..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Άντρια σε καταλαβαίνω με το γάλα. Κάνει υπομονή και συνέχιζε να της δίνεις μέχρι να το ξαναρχίσει. Μπορεί να είναι τα δοντια ή απλώς να θέλει να δει τι θα γίνει αν αρνειται να πιει. Σε αυτή την ηλικία αρχίζουν να αρνούνται για να βλέπουν τις αντιδράσεις μας και να δοκιμάζουν τα όριά τους. Εμείς το βραδινό το κόψαμε τελείως. Ούτε της ετοιμάζω πια γιατί βαρέθηκα να το πετάω. Αλλά εσύ συνέχισε να επιμένεις. Μπορεί να είναι εντελώς προσωρινό.

Αφροδίτη της έχουμε κλείσει εισιτήριο για Βρυξέλλες (είναι σχεδόν μηδενικό) αλλά θα ήθελα να πάμε οι 2 μας με τον άντρα μου. Έχουμε πολύ καιρό να βρεθούμε μόνοι μας, ούτε το καλοκαίρι δεν πηγαμε καν 1 ΣΚ οι 2 μας, και το έχουμε ανάγκη. Ξέρω βέβαια ότι θα μου λείπει πολύ και θα ανησυχώ όλη την ώρα αλλά θα το αντέξουμε.

Γεωργιάννα, όλα καλά, ναι, ευχαριστώ.

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Despoina mou euxomai na einai proswrino giati den 8elw na to ko4ei teleiws to gala apo twra, einai nwris, exoume k para poli skoni eixame apo prin, mou edwsan k polla deigmata, agorasa k extes ena allo xwris laktozi gia diarroies k 8a meinoun ola ekei k einai krima, alloi den exoune na fane :? K emeis peta3ame poli gala twra teleutaia, eidika ta vradia ton teleutaio kairo kanei idiotropoies alla me poli ipomoni kati ligo to epine alla twra oute stagona..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια μου,να ξεκουράζεσαι και θα σου κανει καλό που θα μεινεις λίγο σπίτι,αρκεί να μηντο γυρίσεις ανάποδα από τις δουλειές!!! ;) μπράβο 1.300 η μπουμπού!να έχεις μια καλή συνέχεια εύχομαι κ χωρίς δυσκολίες!

Δέσποινα,και τι τρώει το βράδυ η κατερίνα αντι για γάλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw Danae mou, k esi oti kalitero!! Oxi oxi den 8a kourazome :)) k na 8elw na kanw douleies den exw antoxes, fisika ligo poli 8a kourazome pou 8a trexw tin Victoria giati den 8a tin pernw stin mama mou gia na 3ekourastei k ekeini, fisika 8a pigenoume tin volta mas alla den 8a tis pernw apo to prwi.. Telika avrio 8a paw kata tis 9:30-10:00 grafeio na ipogra4w ena xarti pou eixa to atixima me to autokinito k 8a tous paw k tin adeia as8eneias, euxomai na me plirwsei na min trexw alli mera pali..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια να επιμεινεις με το γαλα, ακομη και αγκαλια να την εχεις για να το πινει. Οπως ειπε και η Δεσποινα δοκιμαζουν αντοχες. εμενα το ιδιο μου εκανε, θυμασε που το ελεγα και μετα ολα καλα και πινει μαλιστα πια 240μλ και το πρωι. ηταν η προσαρμογη του σχολειου σε μας, σε σας μαλλον το καινουργιο μελος!!!!

Τελειωσα και τα ευχολογια και ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!! τωρα θα δουμε περιμενω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

Koritsakia mou niw8w ponous, den eimai kala, mou xtipa k pisw stin mesi alla epeidi apo extes exw diarroies skeftika pws mporei na einai apo to entero mou o ponos..Fisika den exw kanei para polles fores, 2 x8es to prwi k 2 simera..8a paw sto kratiko nosokomeio pio meta giati x8es 3exasa na parw tis vitamines pou mou egra4an k 8a to anaferw se kamia maia na mou pei tin gnwmi tis..

Gewrgianna mou k agkalia tin eperna k xtipiotan san to 4ari e3w apo to nero,ekleine k sfixta to stoma tis k etrexe to gala sto laimo tis,EYTIXWS :D meta apo 1 mera olokliris apoxis apo to gala mou eipe to prwi gala k mou edeixne to stomataki tis k telika ipie 200ml alla tis edwsa oxi apo to neo gala xwris tin laktozi alla apo ekeino pou epine panta gia na eimai sigouri pws 8a to piei mipws to allo geustika den tis aresei..

Eseis ti mou kanete? Prwini prwini k egw eipa den 8a alla3w kati sto wrario tou ipnou mas gia na min xalasw to programma tis Victorias k etsi 3ipnisame apo tis 6:30..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...