Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ 2011 τα πρωτα λογακια


Recommended Posts

Καλέ που χαθήκατε σήμερα? Μια μέρα έμεινα κι εγώ σπίτι... :lol:;)

Μας φτιάχνουν τα κουδούνια από το πρωί κι έπρεπε να βρίσκεται κάποιος σε κάθε διαμέρισμα οπότε το παίζω χαρωπή νοικοκυρά. Πλυντήρια, σιδέρωμα, μαγείρεμα... βελουτέ σούπα κολοκύθας, σήμερα επιτέλους έφαγε και ο Άρης και του άρεσε! Επέμενε βέβαια να φάει μόνος του οπότε ακολούθησε αλλαγή ρούχων και για τους δυο μας και σφουγγάρισμα αλλά χαλάλι! :D

Αφροδίτη να περάσετε υπέροχα στην Αθήνα όλοι μαζί!

Έλενα χαίρομαι που όλα είναι καλά, μήπως πρέπει να σκεφτείς κάποια πιο ασφαλή μέθοδο αντισύλληψης για να μην παθαίνεις τέτοιο πανικό? Χάπια, σπιράλ? Πολύ μου άρεσαν τα κατορθώματα της Έμμας και πολύ γλυκιά η περιγραφή των δυο τους, α τα χαίρεσαι τα κοριτσάκια σου!

Δανάη τι κάνει ο Νικόλας? Τον είδε η Μυρτούλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 988
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Geia sas!!!!

Daphne mou xerome pou efage o Aris!!

K emas arxise na trwei, eutixws epanil8ame stous kanonikous mas ri8mous..Mas esteile k i prwin ginaika tou 3aderfou mou pou doulevei se paidiatro kammia 50aria deigmata apo humana junior milk, kammia 10aria deigmata apo frisoglow milk k 2 kanonikes siskevasia (800gr) Adapta 2 milk k mas edwse k i paidiatros mas kammia 20aria deigmata apo kremes (mpiskotokremes, farin lacte, froutokremes ktl) k eipa siga siga na arxisw na tis ta dokimazw eidika to gala pou ws twra epine to Almiron k an pane ola kala na perasoume me auta ligo kairo, diskoloi kairoi k ka8e voi8eia einai euprosdekti..

Danae mou pigate giatro?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμάνθα τωρα διάβασα τα νέα σου,ευτυχως τελος καλό κ όλα καλά...θα ήταν ζόρι μεγάλο να εχεις αμέσως μια εγκυμοσύνη...Με την καταλληλη θεραπεια θα εξαφανιστεί η ουρολοίμωξη πολύ συντομα :D

Πολύ σωστά πρατει η μανούλα σου!Αυτό το προσπαθώ απο τοτε που ηταν πολύ βρέφος κ ολοι με κορόιδευαν γτ κάθε φορά που εκανα κάτι της εξηγούσα τον λόγο ...κάποτε θα με καταλάβει τι εννοώ τους απαντούσα!

Βεβαια...πολλες φορές χανω την υπομονη μου κ εχω πολλάαααααα νευρα,οπως εσυ Σούλα μου γτ είναι κ κριαράκι,ξεροκέφαλη κ θελει να με ξεκάνει :lol:

Οπότε δεν της εξηγω πάντα το ίδιο με την 3η εχει τιμωρία να κάθεται στον καναπέ,εχω κουραστεί ολη μέρα να προσκυνάω το σπίτι :o εφοσον μαζευω τα καμωματά της....

Δαφνη φιλια στον Αρούλη!!!Το ευχαριστηθηκε το φαγητακι μπράβο!

Εχω βρει ενα κολπο οταν την ταιζω τελευταια να της κάνω σαπουνοφουσκες,ξερετε με αυτο που φυσας,οποτε κάθε μπουκια κ μπαλιτσα κ τρωει το φαγητο επιτελους.Για οσο κρατησει!

Δυσκολη υπόθεση εχουμε αναλάβει....σας αφηνω τα εχει ριξει τα cd παλι ολα κατω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgw auto me to simazema katantise megaaaallllloooooo provlima k egw VARE8IKA na mazevw to spiti k wspou na girisw plati na ta 3anarixnei, tin afinw afou oute emena me akouei k otan tin valw gia ipno ta mazevw, eee ama pia!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια!

Δάφνη,η βελουτέ σούπα κολοκύθας είναι η αγαπημένη μου!!!μιαμ μιαμ!!!Η Μυρτώ μολονότι τρώει μόνη της από το καλοκαίρι,δεν έχω τολμήσει να της δώσω να φάει σούπα μόνη της....Αν κ αύριο θα φτιάξω για όλους μας γιουβαρλάκια αυγολέμονο οπότε θα έχουμε πανηγύρι!!

Ο μικρός είναι μια χαρά,έχει πάρει θέση με το κεφάλι προς τα κάτω,ζυγίζει 1.600 γρ και όλες του οι μετρήσεις είναι στο μέσο όρο όπως και ήταν και της Μυρτώς.Η μικρή ήταν κυρία,περίμενε όσο ήμασταν στην αναμονή στον καναπέ κ ξεφύλλιζε περιοδικά,μετά περάσαμε μέσα,δεν πολυσυγκινήθηκε με τον υπέρηχο,μάλλον δεν κατάλαβε κ πολλα.

Άνδρια και Γωγώ, εμείς κάθε βράδυ πριν πάει για μπάνιο μαζεύουμε μαζί της τα παιχνίδια ώστε να μαθαίνει να το κάνει κ μόνη της σιγά σιγά.ιδιαίτερα τώρα με την κοιλούμπα δεν μπορώ να σκύβω κ συνέχεια :lol:

Σήμερα θα γουρουνιάσω,παρήγγειλα πιτόγυρα αλλά θα καθυστερήσουν μου είπε γιατί έχει πάει μια μακρινή παραγγελία.θα είμαι πολλυ γουρούνα να την ακυρώσω κ να παραγγείλω αλλού να μου τα φέρουν πιο γρήγορα?!?! :lol:

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danae mou mpravo gia ton Nikola sas k gia tin Myrtoula pou itan fronimi!!! Oso gia to simmazema milame i Myrtoula einai sinergasimo paidaki oxi opws tin dikia mou anti na me voi8isei 8a ta kanei xeirotera :lol: k den milame mono gia ta paixnidia tis alla gia katsaroles, periodika, petsetes, aplita, pragmata pou vriskei sta komondina mas vasika oti pesei sto xeri tis :shock: ..Simfwnw gia tin koiloumpa k egw talaipwroume sto ski4imo alla ti na kanw? vioi8a k o george den lew alla ta perissotera ta kanw egw gia na ta taktopoiisw ekei pou prepei giati o george 8a ta valei opou vrei :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Καλά εγω δεν μπορω να τα αφησω στο πάτωμα γτ εχει τυχει να τα πατησω,ειδικα αυτα τα ξύλινα τουβλάκια κ να πεθανω στον πόνο!

Οπότε ενδιαμεσα μαζευω ...βαζω κ την Ζηνα αλλά οταν τα μαζεύει μια χαρα κ χαίρομαι κάνει μια κίνηση ματ κ τα αναποδογυρίζει πάλι ολα στο πάτωμα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgw mou gelasa poli me tin perigrafi sou :lol:

Mia apo ta idia k emeis spania tin katafernw na me voi8isei k otan ta taktopoiisoume k ta dei ola sigirismena tsoup pali ta vgazei e3w alla tis perissoteres fores me agnoei :? k epeidi den antexw na vlepw to xaos ta mazevw parea me tin Anastasia stin koilia :lol: Pou 8a paei 8a ma8ei, siga siga 8a tin valw se mia seira..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Perastika sas!!! Den exeis kapoio siggeni (kouniada, pe8era) na sou to kratisei? 1 mera einai k erxete s/k den 8a talaipwri8oune, na sou kanoune mia eukolia na se vgaloune apo to agxos k sena..

Ka8isa k eplina sto xeri (fovi8ika mipws k vgaloun xrwma) kati rouxalakia pou agorase i mama mou tis Victorias k ekana k liges douleies sto spiti to apogeuma k niw8w kommatia, eutixws 8a pame stin pe8era mou gia fagito twra to vradik den 8a mageire4w..

Axxx agxw8ika poli giati den ekana tipota gia tin mikri pou erxete, prepei na adeiasoume to dwmatio tis apo ta peritta pou exoume giati to kaname apo8iki k den 3erw ekeina pou pragmatika 8eloume pou na ta valw, na vrw apo ta rouxa tis Victorias ti 8a xreiastw na ta plinw k na dw ti mas leipei na paw na to agorasw mono pou skeftome posa exoume na kanoume me pianei ponokefalos, den exw antoxes :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια... Αχ πόσο πολύ χαίρομαι που διαβάζω για τις εγκυούλες μανούλες μας.. αρχίζω και ζηλεύω!! Γεωργιάννα μου περαστικά σας.. έχω χάσει πολλά επεισόδια η αλήθεια είναι...δεν μπορείς να πάρεις μια μέρα άδεια που είναι ο μικρός άρρωστος; Εμείς μαλώνουμε με τον Παναγιωτάκη το βράδυ γιατί ξυπνάει τα ξημερώματα και θέλει να κοιμηθεί αγκαλιά μου ή μέσα στο κρεβάτι μας και προτιμώ να ξαγρυπνάω παρά να τον πάω στην κρεβατοκάμαρα και να μάθει.. κατα τα άλλα και εμείς δεν τρώμε πολύ παλεύουμε κάθε φορά..Ήμασταν για ένα γάμο στην Αθήνα το Σάββατο που μας πέρασε, περάσαμε πολύ όμορφα. Πήγαμε και στο ζωολογικό κήπο και είδαμε και τα δελφίνια..αυτές τις μέρες είμαστε και για την παιδίατρο.. για να δούμε τι θα μας πει..θα προσπαθήσω να ξαναμπώ γιατί θέλει να ασχοληθώ μαζί του και μου τραβάει το laptop. Φιλάκια όλες.. Σούλα συγνώμη πως το συνδίασα και μου έμεινες Έλενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Αντρια ευχαριστώ για το κοπλιμέν!Ναι ειναι ρομαντική...

Η Χριστίνα εχει ανοιξει την ψωμιέρα,εχει πάρει το ψωμί στο χερι,ολοκληρο καρβέλι,το τρωει κ λέει "μμμμ ωραίοοοο"!

Τι πλάκα εχουν!

Παω να μαζεψω νεροχυτη,σκουπισω,σφουγγαρισω κ σιδερωσω..ευτυχως εχω φαγητο απο χτες.

Αυριο βαπτίζουμε την ανηψιά μου κ εχουμε ετοιμασίες.

Περαστικά σας Γεωργιαννα,θα βρεθει καποια λυση!

Χοανίτα καλά κανεις κ σηκώνεσαι...εγω σβηνω εντελως οταν κοιμαται δίπλα μου οποτε το προτιμώ...κακως βεβαια ξέρω.

Φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Γεωργιάννα περαστικά - ελπίζω να βρέθηκε λύση!

Αφροδίτη καλή αντάμωση με τον άντρα σου!

Γωγώ η Χριστινούλα είναι απίθανη! Και η φώτο πολύ ωραία όντως.

Χοανίτα υπομονή με τον Παναγιωτάκη. Αν επιμεινεις θα μάθει και θα κοιμάται μια χαρά στην κούνια του κι εσύ μια χαρά στο κρεββάτι σου!

Μπήκε τελικά απότομα το κρύο και πρέπει να κοιτάξω για παλτό, παπούτσια, πυτζάμες της Κατερίνας - από τα περσινά ρούχα μόνο οι φόρμες για μέσα στο σπίτι της κάνουν. Κι εμείς έχουμε βάπτιση την Κυριακή και την επόμενη Κυριακή βάπτιση στη Νάξο και θα πάω εγώ κι η Κατερίνα.

Φιλιά σε όλες! Καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete koritsakia mou!!!!

Perimena tin kopela gia tis douleies apo tis 2 k ir8e twra :evil: stis 2:30 pou milise me tin nimfi mou (erxete k stis 2 mas i idia) tis eipe pws exase to lewforeio k 8a erxotan stis 3 k telika ir8e 3:45..Etrexa opws tin treli na eimai edw stis 2 k ka8isa k perimena, 8imwsa poli exw na kanw mpanio egw k tin mikri, na paw supermarket k simeta giortazei k o 3aderfos mou k an pame apo4e 8a prepei na paw na tou agorasw k kati..

Se ka8e Dimitri k Dimitra Xronia polla k na zisoun!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα τον κρατησε η κουνιαδα μου. Ειμαστε πενταωρο και 38,4. δεν ανυσηχω γτ ειναι γενικα μες στην καλη χαρα, μονο οταν ανεβαζει ειναι χαλια.

Τα λεμε μετα. Αυτο το Σκ εχω πολυ δουλεια την Δευτερα πρεπει να παραδωσω 6 ευχολογια και ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!

Ιωαννα μπραβο σου που δεν υποχωρεις!!!

Ευχαριστω για τα περαστικα. Ανδρια καλα να περασετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε?

Εμείς καλά.

Επιτέλους ρεπό σήμερα, κοιμήθηκε και η μικρή και βρήκα χρόνο να σας γράψω.

Χάθηκα τελευταία γιατί είμαι όλο κουρασμένη και πολλές φορές νιώθω ανίκανη να τα καταφέρω (δουλειά-σπίτι-οικογένεια). Και έχω ένα παιδί. Τι να πουν όσες έχουν δύο, και ιδιαίτερα η Σούλα και η Έλενα με το ένα νεογέννητο :shock:

Οι κοιλουμπίτσες μας τι κάνουν? Δανάη και Άντρια? Είδα τις φώτο σας και είστε και δύο κούκλες!!!

Για τα καινούρια μας μωράκια δεν έχω λόγια! Πανέμορφα και τα τρία κοριτσάκια μας! Παρατηρήσατε κάτι? Τα δεύτερα μωρά της παρέας είναι προς το παρόν όλα κορίτσια! Η μπουμπού της Σαμάνθας, η μπουμπού της Σούλας και η μπουμπού της Ελενάκος. Και ακολουθεί η μπουμπού της Άντριας που θα την προλάβει όμως, ο πρώτος άντρας της παρέας, ο Νικόλας της Δανάης! Αχ, τι ωραία! Τα παιδιά είναι χαρά και κοιτώντας το χαμόγελό τους παίρνουμε δύναμη για όσα συμβαίνουν..

Εμείς σκεφτόμαστε για 2ο, κατά την άνοιξη προς καλοκαίρι. Εγώ δηλαδή, γτ ο άντρας μου ήθελε εξαρχής 2ο :lol:

Έχω να σας πω και τα νέα με τις αλλεργίες μας. Κάναμε τον αιματολογικό έλεγχο και επιβεβαιώθηκε η αλλεργία στο αγελαδινό γάλα. Εγώ στεναχωρήθηκα πολύ. Θα μου πεις, το ήξερες, δεν το ήξερες? Ναι, αλλά αλλιώς είναι να το βλέπεις και στο χαρτί γραμμένο.

Οι τιμές είναι απαγορευτικές για να δοκιμάσουμε το οτιδήποτε. Θα πρέπει να περιμένουμε 6 μήνες με πλήρη και αυστηρή αποχή γαλακτοκομικών και να ξανακάνουμε τον έλεγχο, ελπίζοντας να "πέσουν" οι τιμές.

Το κοριτσάκι μου βλέπει τα παιδάκια στο παιδικό να τρώνε γιαούρτι και ζηλεύει... Τέλοσπάντων... δεν πρέπει να στεναχωριέμαι.. υπέρχουν και χειρότεροι περιορισμοί στα παιδάκια λόγω αλλεργιών..

Δάφνη, εσείς πως την "παλεύετε" τόσο καιρό? Ο Άρης τι δεν κάνει να τρώει? Δεν ζηλεύει όταν βλέπει άλλους να τρώνε ή το αποφεύγετε μπροστά του?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia mou kala eimaste k emeis, niw8w ligo kourasmeni giati xtes koimi8ika stis 2 k i Victoria simera itan prwini prwini, den vrika k xrono na koimi8w mesa stin imera k niw8w ligi adinamia alla kata ta alla mia xara..Se euxaristoume k gia to komplimento!!! :D Ontws ta mwrakia mas, mas dinoun dinami gia ta diskola pou mas ir8ane k gia auta pou 8a mas er8oun..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Μπηκα τωρα στα γρηγορα πριν ξεκινησω τις υπολοιπες δουλειες και να τελειωσω τα ευχολογια. ευτυχως παω καλα στο χρονο και κατι θα γινει μεχρι αυριο. Αληθεια ειδατε το καινουργιο μου σχεδιο για δυδιμα αγορι - κοριτσι;

Ειμαστε καλα ευτυχως ο πυρετος επεσε μονος του την Παρασκευη νυχτα, ειχε φτασει 38 και μετα απο λιγη ωρα επεσε. χαρηκα γτ δεν χρειαστηκε και αλλο φαρμακο!!!! Ευχαριστω για τα περαστικα σας επιασε!!!

Δαφνη ποτε λες να ανοιξετε;

Φιλια που εισαστε οι υπολοιπες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

Αναστασία μου,χαίρομαι που σκέφτεσαι για 2ο!!με το καλό εύχομαι!!!μην στεναχωριέσαι για το γιαούρτι!να ήταν σοκολάτα να πω ναι!!αλλά κ η σοκολάτα έχει γάλα!η bitter όμως;;Η Μυρτώ πάντως το γιαούρτι δεν το τρώει καθόλου.έχω καιρό βέβαια να το δοκιμάσω και πάλι.Χθες της έδωσα πρώτη μέρα φρέσκο γάλα,το βιολογικό το Όλυμπος το παιδικό της πήρε ο κώστας,την επόμενη φορά θα πάρω το κανονικό.Έκανε κάτι εκφράσεις στην αρχή αλλά μετά το ήπιε όλο.Ουφφφ πάει κ η σκόνη!!Η γεωργία τι γάλα μπορεί να πίνει;υπάρχει φρέσκο υποαλλεργικό;

Γεωργιάννα,ωραία που τον ξεπέρασε τον πυρετό χωρίς φάρμακο!εγώ μετράω τις τελευταίες μέρες τη θερμοκρασία της 2-3 φορές τη μέρα κ την καταγράφω γιατί έκανε δέκατα κ μου είπε η παιδίατρος να το παρακολουθήσω λίγο.Εσάς τη θερμοκρασία έχουν συνήθως υπό φυσιολογικές συνθήκες;Η Μυρτώ έχει 37,2-37,7 στον ποπό δηλ 36,5-37,2.

Χθες το πρωί ήταν εφιαλτικό!!!ήμουν στο σπίτι με τη μικρή,ο κώστας είχε μάθημα,μαγείρευα φασολάκια κ για τους 3 μας σε ξεχωριστές κατσαρόλες,παράλληλα είχα βάλει πλυντήριο ρούχων,η μικρή ήταν κρεμασμένη στο πόδι μου πάνω,άνοιγε το συρταράκι του πλυντηρίου ενώ αυτό δούλευε κ βουτούσε ένα κομμάτι παζλ στο μαλακτικό,της έλεγα να πάει πιο εκεί να παίξει,με τα πολλά τελείωσα το μαγείρεμα,έφαγε κ το φρούτο της στο ενδιάμεσο κ μετά την έβαλα στο πάρκο για κανένα 20' για να απλώσω τα ρούχα κ να ντυθώ να πάμε βόλτα.Επί 20' έκλαιγε κ ούρλιαζε μαμα,μαμά,μαμά!!!μου ήρθε να φουντάρω από το μπαλκόνι ( κ είμαστε κ χαμηλά!!!)!από τα νεύρα μου της φώναξα κ μετά έβαλα τα κλάμματα.έλεγα τι αμαρτίες πληρώνω???αυτή η συνεχής γκρινια δεν παλεύεται!είχα κλείσει την πόρτα κ πάλι την άκουγα.ντυνόμουν κ στο backround είχα υπόκρουση!!τελικά όταν την άλλαξα είδα ότι είχε κάνει πολλά τσίσα κ κακά κ είχε κοκκινισει το πιπί της κ το έτριβε.μετά κατεβήκαμε στο κέντρο κ λέω στον κωστα την αναλαμβάνεις εσύ γιατί αφού δεν αυτοκτόνησα σήμερα,νομίζω τη γλύτωσα για πάντα!!!Θα μου πείτε όλοι έχουμε τις στραβές μέρες μας κ ώρες μας κ θα ήμουν αχάριστη,γιατί γενικά δεν γκρινιάζει.αλλά χθες ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ!!!στο τελος από το ζόρι μου άρχισε να με τραβάει η κοιλιά κάτω χαμηλά.τέλος πάντων,τελικά κάτσαμε στο λιμάνι με την παρέα μας μέχρι αργά το απόγευμα κ περάσαμε πολύ ωραία κ χαλαρώσαμε!!Σήμερα θα πάμε στη γιορτή Καστάνου που θα γίνει σε ένα χωριό με φαγητό κ μουσική κ πολλά κάστανα!!!!που τα λατρεύω!!!κ που δυστυχώς παχαίνουν τόσο πολύ!!

Εσείς πώς θα περάσετε την Κυριακή σας;

Σήμερα έχει γενέθλια κ ο αδελφούλης μου ο μικρός,γίνεται 23!!!μεγάλωσε κ αυτός!!

Σας φιλώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna mou xerome pou epese o puretos!! Kali sinexeia sta euxologia sou!!

Danae mou den 8a sou pw pws eisai axaristi alla na sou pws pws emena sxedon ka8e mera einai etsi oxi toso gkrinia alla anakatevete PANTOY mesa sta podia mas, anakatwnei sirtaria, vgenei sta trapezia ktl k sinexws eimai stin tsita epomenws kali dinami k se katalavainw :lol: K emas sigkaike to kwlaraki tis k pali eimaste me nisiasto, fisika exei k diarroies.. Ma giati ka8e treis k ligo pa8enei sigkamata? :? Tin lipame giati to pernaei diskola k otan kanei tsisa klaiei k fwnazei kaou (tin kaiei).. Oso gia to travigma stin koilia den to eniwsa kamia fora alla egw an kourastw niw8w varos ekei stin tomi tis kaisarikis k petrwnei i koilia mou k to pa8enw sxedon ka8e mera, euxomai min gennisw pio grigora..

Telospantwn se kourasa me ta dika mou :oops: Kala na perasete simera.. Fae k gia emas kastana :D K na sou zisei k o aderfoulis sou!!! Na ton xereste!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσούδια όμορφα!! Κυριακή,ημέρα ξεκούρασης υποτίθεται κ βόλτας αλλα μάλλον ο καιρός δν μας κάνει τη χάρη!

Δανάη κάνε λίγο υπομονή..όσο έχει απομείνει! Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Οι τελευταίοι μήνες της εγκυμοσύνης μου με τον Ζοζεδάκο σε φούλ γκρίνια ήταν πραγματικά εφιαλτικοί! Αναρωτήθηκα κ εγώ πολλές φορές τί αμαρτίεσ πληρώνω κ ήθελα να φουντάρω απο κάπου.. :roll: θα ηρεμήσεις μετά τη γέννα ώς δια μαγείας με μερικές εξαιρέσεις βέβαια.. :D

Εμείς πλέον μπορώ να πώ οτι έχουμε βρεί τον ρυθμό μας κ κάπως καλύτερα την παλεύουμε. Τη Δευτέρα σαραντήσαμε αλλα βολτούλα όικογενειακώς δν έχουμε πάει ακόμα κ μου την έχει βαρέσει λιγάκι...Τελικά η καλύτερη περίοδο για γέννα είναι Απρίλης-Μαής που ευνοεί ο καιρός για τσάρκα! Όπως με τα πρώτα μωράκια μας.

Κατα τ'αλλα είμαστε καλά.Ο Γιωργάκης τρώει τον άμπακο κ δε μπορώ να μαζέψω,πήρε ένα κιλό σε ένα μήνα. :o 12.500 τώρα κ 89 πόντους.Η μπέμπα με αποκλειστικό θηλασμό πήρε 1.400. Πέρασα κ μια άτιμη μαστίτιδα κ ήμουν στο τσάκ να σταματήσω αλλα με βοήθησε πολύ μια σύμβουλος του γιατρόυ μου. ;)

Αυτά εν ολίγοις απο εμάς!

Με συγχωρείτε που δν σχολιάζω..σας παρακολουθώ συνέχεια.Τώρα που στρώνουν τα πράγματα εύχομαι να έχω περισσότερο χρόνο για μένα κ να τα λέμε.

Γεωργιάννα μου περαστικά στο ζουζούνι σου! Τέλεια όσα έφτιαξες! Καλή συνέχεια.

Αναστασία πραγματικά εύχομαι με το καλό όταν το αποφασίσετε το 2ο μωράκι!!

Αφροδίτη καλά να περάσετε με τον αντρούλη σου!

Δάφνη καλή επιτυχία με το θαλερό!

Δέσποινα,Σούλα,Γωγώ,Αφρο,Γιούλη,Άντρια,Γλυκερία,Χοανίτα κ σε όλες τις υπόλοιπες πολλά φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...