Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ 2011 τα πρωτα λογακια


Recommended Posts

Δάφνη,ειδά κ εγώ πρόσφατα το βιντεάκι στο youtube με το Ο που συναντά το κομμάτι που λείπει,πολύ γλυκό κ τρυφερό.Την ιστορια αυτή της Μηλιάς διάβασα χθες στους γονείς στο κλείσιμο κ έτσι τους στείλαμε για καληνύχτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 988
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μάτι δεν έκλεισα το βράδυ :(:(:(

Δανάη σε ευχαριστούμε για την ειδοποίηση για τις πάνες! Πράγματι έχει μεγάλο εύρος στα κιλά και εγώ μπερδεύομαι μερικές φορες... να φανταστείς έχω ένα πακέτο με 4+ και βάζω σε ώρα ανάγκης και στο μωρό και στην Έμμα...Στο μωράκι είναι μεγάλες αλλά η εφαρμογή είναι μια χαρά...και στην Έμμα κάνουν μια χαρά!

Πράγματι θα μπορούσαμε να πάμε και οι 2 με αυτά τα χρήματα που σε 2 χρόνια από τώρα μπορεί να γίνουν 100.000 τον χρόνο (γιατί ανεβαίνεις κλίμακα μετά), δεν λέω ότι αν πάω θα μείνω και για τα επόμενα χρόνια - αλίμονο- αλλά αν ερχόταν και εκείνος σίγουρα να θα το σκεφτόμουν...

Απλώς ο άντρας μου δεν μπορεί να αφήσει την δουλειά του...δεν μπορεί να νιώθει ότι εγώ βγάζω χρήματα για να συντηρώ την οικογένεια και εκείνος όχι!! πρέπει ΜΟΝΟ εγώ να αφήνω την δουλειά μου και μετά να κάθομαι να κυνηγάω πελάτες εδώ στην Ελλάδα, με 35% φόρο....λες και θα προσβληθεί ο εγωισμός του....αν έρθει με τα παιδιά!

και μου είπε μάλιστα ότι δεν με εμπιστεύεται !!!!!!! :o:o:o:o:o:o και ότι δεν θα τον σέβομαι αν βγάζω πιο πολλά και εκείνος είναι με τα παιδιά και ότι στο μέλλον θα τον αφήσω :o:o:o:o:o:o

ααα και ότι έχω βασικότερο το χρήμα από την οικογένεια μας....

αφήστε με έχει κάνει χάλια....φοβάμαι ότι αν αφήσω κάτι τέτοιο και στο μέλλον τα πράγματα πάνε ακόμα περισσότερο χάλια εδώ, θα χτυπάμε το κεφάλι μας στον τοιχο και θα λέμε γιατί δεν πήγαμε...

ουφ ουφ ουφ

αα Δανάη οι χώρες είναι Αγγλία κοντά στο Λονδίνο & Αυστρία (Βιέννη) ...Με ένα αεροπλάνο είμαστε πίσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μετά άρχισε να παραληρεί ότι θέλω να πάρω τα παιδιά κ να φύγουμε και γιατί θέλω να του πάρω τα παιδιά (μετά τα 3 ποτά αυτά...)

και το θέμα είναι ότι εγώ ήθελα απλώς να το συζητήσουμε σαν οικογένεια και να σκεφτούμε και αυτό το ενδεχόμενο...και μόνο αυτό δεν κάναμε...

και ότι τα 2 χρόνια ειναι πολύς καιρός...και γιατί τον παντρεύτηκα αν ήταν να πάω έξω...γιατί γύρισα και αποφασίσαμε να κάνουμε οικογένεια...

και άλλα πολλά είπαμε...

το κακο ειναι οτι όποτε πάω να το συζητησω αφρίζει και δεν μπορώ να βγάλω άκρη...

εγώ πιστεύω οτι ενώ ήξερε πάντα ότι υπήρχε αυτό το ενδεχόμενο για εμένα, θεωρούσε ότι θα πάνε τόσο τέλεια οι δουλειές του που δεν θα το σκεφτόμουν καν...αλλά τα πράγματα στην Ελλάδα δεν είναι καλά....

το κακό είναι ότι δεν μπορώ να συζητήσω μαζί του...εξοργίζεται και δεν με αφήνει καν να μιλήσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω Ελενα,σε αυτη την περίπτωση εχετε δίκιο κ οι δύο....πολυ δυσκολη υπόθεση....

μονο οταν ηρεμησετε μπορειτε να το συζητησετε....κανε λιγο υπομονη...

Παντως να βρεθεί κ ο αντρας σου ξαφνικά χωρίς οικογένεια,μονος του...ειναι πολύ βαρυ,μηπως τον πείσεις να ερθει μαζί σου διαφορετικά δεν βλέπω να το δεχεται κ λογικό ειναι!

Δαφνη πλεον ψάχνω ότι να ναι...13 κ 14 εχει ημερες καριερας στην Τεχνόπολι Γκάζι,ενημερωτικά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Σημερα πήγα στον ΟΑΕΔ κ καταθεσα τα δικαιολογητικά για το οικογενειακό επίδομα...το εχετε κοιτάξει?

Μπειτε στο site για να ενημερωθείτε....

Εφαγα 3 ωρες εκει μέσα,μετα ειπα να πιω ενα καφέ σε μια ξαδερφη κ μιλάω με τον Χρηστο στο τηλ...

μου λεει ειναι χαλια η μέση μου κ ο λογαριασμος της ΔΕΗ ηρθε 400 ευρω....

τσακίστηκα να ερθω σπίτι γτ θα ειναι χάλια κ απο τις 2 απόψεις κ αυτός μολις γυρισα ετοιμαστηκε να παει Τερψιθεα στον ξαδερφο για να τον βοηθησει να βαψει το καινούργιο του σπίτι....

Ειναι να μην τα παρω κρανιο?

Δλδ δεν δικαιουμαι να χαλαρωσω λίγο κ εγω?Και παει να βαψει με χαλια μέση???

anyway....ασχετο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ ελενακι, στεναχωρηθηκα που τσακωθηκατε τοσο πολυ :o:o εχω περασει κι εγω απο τετοιες μπορες με τα οικονομικα-επαγγελματικα και ξερω την πικρα :( ο αντρας σου εχει μαθει να προσφερει στην οικογενεια, και στην ελλαδα αυτο συγκαταλεγεται και στα προσοντα του "καλου πατερα και συζυγου" οποτε του ειναι αδιανοητο απλα να ακολουθησει την πορεια της γυναικας του, γιατι νιωθει αχρηστος και κακος οικογενειαρχης.... εσυ παλι, ζωντας στο εξωτερικο, εχεις αλλη νοοτροπια και το ξερω... απλα, πρεπει να το ξανασυζητησετε, οχι εν θερμω.... ευχομαι, να δειτε ο ενας στην καρδια του αλλου και να βρειτε εκει την καλυτερη λυση για εσας, αλλωστε η οικογενεια χτιζεται στην αγαπη μας :)

δαναη, πως και δεν εχεις παρει κατι του νικολα;;;; μαλλον πρεπει να οργανωθεις, κοπελια!!!! :lol::lol: ευχαριστω για την πληροφορια, εμεις εδω εχουμε μαρινοπουλο, ειναι το ιδιο;;;διορισμενη ειμαι, και το συνταγμα δεν επιτρεπει απολυσεις, αλλα οοοοολα τα παιχνιδια εξουσιας παιζονται στις πλατες των νεων... :twisted:

βρε γωγω, εμας μας ηρθε 300 ε...τι θα γινει, ειναι και το χαρατσι ενσωματωμενο;;;εμεις δεν εχουμε να πληρωνουμε καθε 2μηνο 300+ ε!!!! τι θα γινει;;;;εσεις βρε κοριτσια, πως τα πατε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha μου ο άντρας σου φρίκαρε γιατί φαντάζομαι πως η πρώτη του σκέψη μετά από μια τέτοια είδηση είναι ότι δεν τον έχεις ανάγκη ούτε οικονομικά, ούτε ως σύντροφο, ούτε ως πατέρα. και δεν νομίζω ότι πολλοί άντρες στην Ελλάδα θα αντιδρούσαν διαφορετικά. Φοβάται. Αν εσύ θέλεις οπωσδήποτε να πας πρέπει να του δείξεις ότι δεν νιώθεις έτσι γι αυτόν και ότι σκέφτεσαι πάντα μέσα στο κάδρο της οικογένειας σας. Επίσης πρέπει να το δεις και λίγο πρακτικά νομίζω. Θα τα καταφέρεις μόνη σου με 2 παιδιά? Ποιος θα τα προσέχει? Γιατί φαντάζομαι πως οι υψηλές αποδοχές είναι ανάλογ|ες και με τις ώρες εργασίας. Μήπως εκτός από τον πατέρα τους θα στερηθούν και την μητέρα τους? Καταλαβαίνω πως έχεις φιλοδοξίες και σε καμαρώνω για τις προσπάθειες που κάνεις αλλά όταν έχεις οικογένεια δυστυχώς τα διλήμματα είναι μεγάλα. Εγώ πάντως αν δεν πείναγαν τα παιδιά μου ή αν δεν κινδύνευα να πάω φυλακή από τα χρέη δεν θα το έκανα. Αλλά όπως είπε και η Αφροδίτη κάθε οικογένεια είναι διαφορετική και μπορεί μια οικογένεια που μένει μαζί αλλά δουλεύουν όλοι όλη μέρα να έχει μεγαλύτερη απόσταση από μία άλλη που είναι χωρισμένη γεωγραφικά αλλά υπάρχει ουσιαστική επικοινωνία. Σε κάθε περίπτωση χρειάζεται να ηρεμήσετε και να το συζητήσετε ψύχραιμα και εύχομαι να πάρετε την καλύτερη απόφαση για την οικογένειά σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia Σας!!!

Εδω ειμαι και εγω!!! ετυχε να μην προλαβω να γραψω αυτες τις μερες.

Αναστασια μου και εγω δεν κοιμαμε τις νυχτες απο τον βηχα. ο γιατρος μου ειπε οτι περναμε ιωσεις και υπομονη!!! σταματαει ο βηχας μια δυο μερες ξαναξεκιναει.

Δαναη μου εαν γεννηθει πι νωρις 12.12 θα ειναι μαζι με τον Αλεξανδρο μου. εγω ΠΗΤ ειχα 24.12 και γεββησα 2 εβδομαδες νωριτερα.

Σαμανθα μου τι ναπω ΑΝΔΡΕΣ!!!!! εγω τσακωθηκα αυτες τις μερες επειδη αποφασισε να ερχετε 17.00 στο σπιτι και εγω να ειμαι υποχρεωμενη να εχω φαγητο ετοιμο. που τα απογευματα ολο και με κατι τρεχω!!! και ετσι τσακωθηκαμε και εμεις. Ο δικος σου δεν βγαζει αρκετα χρηματα σαν δικηγορος; τα κολληματα των ανδρων να μην βγαζει η γυναικα περισσοτερα απο αυτους!!!!

Γωγω μου ασχολιαστω θα το αφησω. θα γινοταν ο 3ο παγκοσμιος ετσι και το εκανε αυτο!!! σας ηρθε το χαρατσι στην Δεη; ειναι σε 5 δοσεις κανονικα τι κανανε;

Δαφνη μου θα τα καταφερεις να το ανοιξεις το Νοεμβρη τελικα; καλη δυναμη!!

Φιλια σε ολα τα κοριτσια που δεν εγραψα αλλα πρεπει να φυγω.

Αφηστε που αυτες τις μερες εχω παλι τα ιδια με τον Αλεξανδρο. ξαχναει να διαβαζει. ευτυχως ο Διονυσης πινει το γαλα του και το βραδυ αγκαλια μου φυσικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Δεν έχω ίντερνετ κ σας έχω χάσει αυτές τις μέρες.Πάω να σας διαβάσω τώρα που κοιμήθηκαν τα μωρά.Ελπίζω να είστε όλες καλά!! Τα φιλιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Δεν έχω ίντερνετ κ σας έχω χάσει αυτές τις μέρες.Πάω να σας διαβάσω τώρα που κοιμήθηκαν τα μωρά.Ελπίζω να είστε όλες καλά!! Τα φιλιά μου!

ελενακι, πως τα πας;; τι κανει η ομορφη κορουλα σου;; σαραντισε η ακομα;; ειναι ησυχουλα;; τη θηλαζεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα μου, περαστικα σας!!! ο διονυσακος ειναι αρρωστουλης η κι εσυ;; ο αλεξανδρος αρχισε να κανει νερα;;; :lol::lol: μολις χειμωνιασει, να δεις, που θα μαζεψει καλυτερα το μυαλο του στο διαβασμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas!!!

Molis ka8isa, to apogeuma eixa pedicure stin 8eia mou k twra nixtiatika ekana liges douleies giati avrio einai mera ka8ariotitas alla me tin kori mou den to nomizw..

To savvato iparxei dilae3i me ton Ellina paidiatro k simvoulo galouxias Stelio Papaventsi alla distixws exw ton gamo..

Gewrgianna mou perastika sas!!!!!!!

Elenaki ta filia mou sta zouzounia sou..

Elena (Samantha) sou euxomai sintoma me mia lisi pou 8a ikanopoia k tous 2..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την Ελενάκος!πώς πάει;πώς είναι τα μικρά σου;;Γράψε μας νέα όταν μπορέσεις!

Γεωργιάννα,περαστικά!αν μαγείρευες από την προηγούμενη κ έκανες ικανή ποσότητα για 2 μέρες για να μην μαγειρεύεις κάθε μέρα;εμείς έτσι κάνουμε...αν κ θυμάμαι ότι ο άντρας σου μάλλον δεν τρώει το ίδιο φαγητό δυο μέρες...Δεν πειράζει,να μάθει να το τρώει.Ακούγομαι λίγο σκύλα,αλλά όταν δουλεύουν κ οι δυο δεν γίνεται να τα έχουν όλα όπως τους τα είχε η μαμά τους :roll:

Έλενα,καταλαβαίνω κ την οπτική του άντρα σου.Έχουν γαλουγηθεί με την νοοτροπία του κουβαλητή...Αυτη τη συζήτηση την έχω κάνει αρκετές φορές με τον Κώστα.Στο σπίτι ο σταθερός μισθός χειμώνα-καλοκαίρι είναι ο δικός μου.Αρκετές φορές έχει πει ότι αισθάνεται ότι δεν προσφέρει οικονομικά όσα θα ήθελε πάντα.Παρόλα αυτά επειδή είναι άξιος σύντροφος κ πατέρας,η προσφορά του ειναι πολυτιμότερη από το να έφερνε 300-400 ευρώ παραπάνω.Του το υπενθυμίζω κάθε φορά κ πάνω από όλα το πιστεύω.Δεν είναι εύκολο κ γι'αυτούς,ψάχνουν -όπως όλοι μας πια-να βρούν το ρόλο τους.Κ μάλλον πρέπει να είναι αρκετά σίγουροι για τον εαυτό τους κ την ταυτότητά τους για να καταφέρουν να είναι πιο ευέλικτοι.Θα σου έλεγα να προσπαθήσεις-όσο μπορείς-να τον κάνεις να νιώσει ασφάλεια,ότι δεν απειλείται ούτε η ταυτότητά του,ούτε η οικογένειά του,ούτε θέλεις να του στερήσεις κάτι που παραδοσιακά του ανήκει.Άφησε λίγο χρόνο να περάσει,να κοπάσει η ένταση,και το ξανασυζητάτε.Έχεις κάποια προθεσμία για να απαντήσεις;

Το απόγευμα πήγαμε στον Κήπο με τους κουμπάρους μας κ η μικρή ξεσάλωσε,στην κούνια,τάισε τα κατσικάκια φύλλα κ σουρτούκεψε.Με δυσκολία την κρατήσαμε κανένα 15' στο καρότσι για να καθίσουμε κ εμείς.Με βάρδιες πίνουμε πια καφέ.Ο Κώστας έχει σήμερα βραδινή έξοδο,εμένα με πήρε ο ύπνος στον καναπέ μέχρι που σηκώθηκα να πλύνω δόντια.Αύριο πετάμε για ΠΣΚ Θεσ/νίκη με τη μικρή κ χαίρομαι πολύ!!

Σας καληνυχτώ!!!καλή ξεκούραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλημέρα και από εμένα!

σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας...

εμείς εδω ακόμα δεν καταφέραμε να βγάλουμε άκρη...αν φύγω λέει με τα παιδιά θα τρελαθεί και θα είναι σαν να τον χωρίζω :cry::cry::cry: ... και εγώ του είπα, δεν πρέπει να κάνουμε κάποιες θυσίες για να εξασφαλίσουμε κάτι παραπάνω? όχι λέει και πααααλι πήγε να κοιμηθεί μόνος του...μετά βέβαια ήρθε κοντά μου και με έπαιρνε αγκαλιά αλλά ξέρω ότι δεν πρόκειται να βγάλουμε άκρη....

έμαθα και ότι με τα έξοδα διαβίωσης που καλύπτονται το ποσό φτάνει στις 80.000 ευρώ...μια γυναίκα εσωτερική για τα παιδιά κοστίζει 1000-1200 δηλαδή γύρω στις 15.000 τον χρόνο και ένα καλό σπίτι μεγάλο το πολύ 10.000 τον χρόνο (ενοικιο) άρα σύνολο 25.000 εξοδα διαμονής....συν άλλα 15.000 το πολύ για διατροφή κλπ...μένουν ΚΑΘΑΡΑ 40.000 τον χρόνο...................για να βγάλω αυτό το κέρδος στην Ελλάδα θα πρέπει να δουλεύω 200 χρόνια....και να μου πάρει το μισό η εφορία...

εγώ θα ετοιμάσω τον φάκελό μου κανονικά και ας αποφασίσουμε αργότερα...είναι για το 2013 η θέση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Δαναη μου πεστα!!! ο ανδρας μου πολυ δυσκολα τρωει 2ης μερας, καλα τα θυμασε. τωρα πια μαθαινει να τρωει βεβαια. οσο φαγητο και να φτιαξω δεν ξερω αλλα δεν μπορω να υπολογισω για 2 μερες γτ κατι θα τυχει και δεν θα φαει ο ανδρας μου και θα τρωμε με τον Αλεξανδρο 4 μερες!!! τωρα πια που το βραδυ τρωω ελαφρυα εχω βγει απο την κουζινα. ειμαι στο γραφειο και δημιουρφω ή παιζω με τον Διθονυση.

Αφροδιτη μου τι αλλο να κανω δεν ξερω με τον μεγαλο. ξεχναει πραγματα και παει αδιαβαστος στο σχολειο. απο την ημερα που ο ακατανομαστος εβαλε λογια στο παιδι εγιναν τα ανω κατω!!! τι λυση μου προτινεις; καμια καινουργια τιμωρια ξερεις;

Ανδια ποτε θα χαλαρωσεις απο δουλειες;

Σαμανθα για ποια χωρα ειναι η θεση; εαν φυγετε ο ανδρας σου τι δουλεια θα κανει εκει; θα μεινεις για παντα;

Ευχαριστουμε για τα περαστικα. αυτος ο βηχας ειναι ατιμος!!! κανω υπομονη και φυσικο ορο πολυ συχνα και ελπιζω να κοιμηθω και μια νυχτα ολοκληρη!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

καλα τα λες , δαναη, και ειδικα στο κομματι της οικονομικης συνεισφορας εχεις δικιο, αν κι εγω ολο παραπονα κανω, και φερομαι αρκετα αχαριστα :oops::oops::oops: καλα να περασετε πσκ ;)

γεωργιαννα, σ'αυτη την ηλικια, συνηθως, κανουμε στερηση προνομιων, σαν τιμωρια.... εφοσον δεν τηρει τις υποχρεωσεις του, θα στερηθει καποιο προνομιο, οπως εξοδο, τηλεοραση, αγαπημενο φαγητο κ.τ.λ... παντως, πιστευω οτι ακομα δεν εχει μπει σε ενα ρυθμο, κανε υπομονη λιγο, χωρις ομως να υποχωρεις απο την θεση σου : πρεπει να κανει τα μαθηματα του.

ελενα, καλη επιτυχια!!!ολα θα πανε καλα , θα το δεις :)

εμεις πηγαμε αγρινιο σημερα, ειδαμε αρκετο κοσμο και γυρισαμε πτωματα και οι 2!! αυριο σαββατο και θα κοιμηθω παραπανω!!

καληνυχτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas!!!!!

Gewrgianna mou 8a stamatisw na kanw douleies otan dia mageias 8a ginontai mones tous xexe :lol: ti na kanw? gonidio einai pira apo tin mama mou, tis vlepw k den mporw na ka8ome me ta xeria stavrwmena..

Oso gia tous andres mas ontws 8eloun na einai autoi pou 8a sineisferoun perissotero sto spiti, niw8oun katwteroi k 8igete o andrismos tous, to evlepa apo ton george pou den douleve pws eniw8e..

Afroditi mou kali 3ekourasi..

Simera exoume ton gamo tou 1ou mou 3aderfou k 4iloagxwika giati exw na parw toooosa pragmata mazi mou k min 3exasw tipota, mia alla3ia rouxa gia tin Victoria gia to vradi pou 8a koimi8ei, karotsi, tin tsanta tis complete, ta rouxa mas giati 8a etoimastoume stin mama mou giati 8a ntisoume ton gampro k menoume panw-katw ktl..

Eseis ti 8a kanete simera?

Filia se oles :-*:-* k signwmi pou xanome..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας, από την δροσερή Πάρο!

Κοιμήσαμε τη Γεωργία ύστερα από πολύ κλάμα και καθόμαστε στο μπαλκόνι του δωματίου μας να χαλαρώσουμε λιγάκι. Ήρθαμε το πρωί και θα γυρίσουμε αύριο το βράδυ. Ήθελα εδώ και μήνες να φέρω τη Γεωργία στην εκκλησία της Παναγίας εδώ, και επιτέλους τα κατάφερα.

Μια ώρα μετά που φτάσαμε έριξε μια βροχή.... άλλο πράγμα!! Θα μπορούσατε να μας πείτε γκαντέμηδες :lol: αλλά εδώ τη θέλανε τη βροχούλα γτ είχαν ξεραθεί τα πάντα.

Εσείς τι κάνετε? Δεν έχω προλάβει να διαβάσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Χθες ήταν μια απίστευτη μέρα, ξεκίνησε με συνάντηση babywearing το πρωί, όλες μαζί πήγαμε στην Πλάκα στο μουσείο της Αγγελικής Χατζημιχάλη, μετά βόλτα στον Εθνικό κήπο, γύρισα σπίτι για φαγητό, μετά δύο ώρες παιδική χαρά και μετά στο Μουσείο Μπενάκη και στο Θέατρο Δώρας Στράτου για φεστιβάλ τσαμπούνας! :lol: Ο Άρης έμεινε ξύπνιος μέχρι τις 12 και χόρευε μαζί μ' ένα κοριτσάκι 14 μηνών (καλή ξενύχτισα κι αυτή!) Μας γύρισαν φίλοι κι επειδή μας έκοψε η πείνα, τους πρότεινα ν'ανέβουν σπίτι που είχα φαγητό έτοιμο και συνεχίσαμε μέχρι τις 4. Σήμερα είμαι ξεπατωμένη αλλά περάσαμε υπέροχα!

Αναστασία τα φιλιά μου στην όμορφη Πάρο!

Άντρια ελπίζω να περάσατε καλά στο γάμο!

Αφροδίτη μου γιατί τσακωθήκατε?

Έλενα τι γίνεται, ηρεμήσατε, βρήκατε άκρη?

Οι υπόλοιπες τι κάνετε?

Σας εύχομαι μια όμορφη Κυριακή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Καλα Δαφνη πολυ βολτα!!! χαρα στο κουραγιο σου!!

Εμεις εχθες το απογευμα πηγαμε σε μια βαπτιση και μετα σπιτι, πρωτη φορα δεν ειχαμε χρηματα να παμε τα παιδια βολτα. και σημερα το πρωι σε μνημοσυνο. το σπιτι το παρατησα λιγακι, δεν εχω ορεξη αλλα τωρα θα συκωθω και θαααααααααααααα κανω καμια δουλεια!! :lol::lol::lol:

Ανδια εγω οταν παω καπου εξω δεν κουβαλαω και πολλα μονο τα απολυτος απαραιτητα.

ειμαστε καλυτερα!!! δεν βηξαμε καθολου την νυχτα και επιτελους ξεκουραστηκα και εγω!!!

Απο εχθες ο γιος μου μοιραζει φιλια!!!! καλα μας κανει μες στο σαλιο επειδη μας φιλαει με το στομα ανοιχτο φυσικα στο μαγουλο :lol::lol:

Ελπιζω να περνατε καλα και γι αυτο να εχετε χαθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας κι απο εμενα....

διαβασα γρηγορα γρηγορα καποιες δημοσιευσεις σας....θα σχολιασω πιο μετα....Εχω χαθει το καταλαβαινω αλλα πλεον ειμαι σε κατασταση ζομπυ....στη δουλεια αλλαξα παλι ποστο,με πηγαν στην οικονομικη διαχειριση κ εκει γινεται ενας χαμος....πολυ υπευθυνο ποστο και καθηκοντα ασχετα με την ειδικοτητα μου...το παιδι το εχουμε κανει μπαλαντερ στις γειτονισσες,μια το παιρνω στη δουλεια,μια ρεπο,την αλλη αδεια ο νικος....μου εχει σπασει το ηθικο κ τα νευρα με ολο αυτο.....να φανταστειτε τη προηγουμενη τεταρτη για να μπορεσω να μην παω για δουλεια,σαν ανταλλαγμα με εστειλε η προισταμενη μου στη τραπεζα της ελλαδος στη σταδιου να κανω αναληψη 5500 ευρω,με επιταγη στο ονομα μου κ να παω να κανω πληρωμες στις τραπεζες του κεντρου για λογαριασμο της υπηρεσιας...ολα αυτα μαζι με το καροτσι με τον αλεξη,εξω εβρεχε και εγω να κουβαλαω πανω τοσα λεφτα....

να κλαιει ο αλεξης μεσα στις τραπεζες,εγω να ειμαι ετοιμη να ουρλιαξω αλλα δεν ειχα επιλογη....η καθημερινοτητα μας πια ειναι ετσι κ σχεδον μερα παρα μερα μιλαω με τη διευθυντρια του σταθμου κ μου λεει ακομη κανουν αιτησεις οι δασκαλες κ δε ξερουμε ποσο θα κρατησει ολο αυτο....

Με το νικο σχετικα ολα ηρεμα,σημερα ειχα τραπεζι τα σογια γτ ειχε γενεθλια τη παρασκευη κ ειμαι παλι πτωμα...

αυτα απο εμενα να πιασω εσας τωρα......

ΣΑΜΑΝΘΑ σηκω φυγε χωρις δευτερη σκεψη...εχω ζησει κι εγω εξωτερικο πολυ καιρο σου τα εχω πει,κ αν σε προβληματιζει το μελλον των κοριτσιων σου μαζεψε τα και φυγε κουκλα μου....θα πατε εκει θα μαθουν και τη γλωσσα αφου ειναι μικρες,θα ενταχθουν στα σχολεια και σε ολα και θα μπορεις κ εσυ να κανεις ονειρα γι αυτες και σχεδια για το μελλον....μην αφησεις ενα καπριτσιο και εναν αντρικο εγωισμο να σου κοψει τη τυχη εσενα κ των παιδιων....αλλοι παρακαλανε να τους δωθει η ευκαιρια να φυγουν απο εδω κ εσυ εχεις ετοιμη δουλεια με τοσες απολαβες κ το σκεφτεσαι????ολα καλα και οι συναισθηματισμοι πες του αντρα σου αλλα η ωμη πραγματικοτητα λεει αλλα...σκεψου με ωμη τετραγωνη λογικη και αρχισε να πακεταρεις......θα ερχομαι να σε βλεπω χαχαχαχαχα.....στη βιεννη πηγα γαμηλιο κ στην αγγλια ημουν 3 μηνες το 2007 τη γυρισα ολη.....Σε ζηλευω προκαταβολικα

γωγω τι να πεις κι εσυ?εχεις δικιο....αντρες τους εχουμε μαθει πια εγω πλεον δεν εχω να περιμενω τιποτα απο αυτους...

στεισι καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις

δαφνη πολυ ωραια η βολτουλα σας...μπραααβο...

τι αλλο διαβασα??α επισης ξεχασα να σας πω ο αλεξης βγαζει 6 δοντια μαζι κ εχει ολη μερα δεκατα....αυτα

παω για μπανακι κ νανακια....φιλια κοριτσια....κανονιστε να πιουμε κανεναν καφε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ καλή εβδομάδα!!!

Θεσσαλονικη περάσαμε πολύ ωραία,είχε υπέροχο καιρό,εγώ δεν είχα σεμινάριο κ απόλαυσα τις βόλτες με τη Μυρτώ κ τους δικούς μου κ φίλες!Το ταξίδι της επιστροφής μόνο ήταν λίγο κουραστικό,γιατί μια ώρα ήταν πάνω μου κ σχεδόν χοροπηδούσε.Πήρα κ τα πρώτα καινούρια ρουχαλάκια για το μικρό από το H&M (για να μην λέει η Αφροδίτη ότι δεν εχω οργανωθεί :lol: ) και κατέβασα κ μια βαλίτσα αγορίστικα ρουχαλάκια που μου έδωσε μια φίλη από ΘΕσσαλονίκη αππο 0-6 μηνών κ θα φέρει κ η μαμά μου το Δεκέμβρη τα υπόλοιπα που είναι μέχρι 12 μηνών.

Αναστασία,ωραία ιδέα το weekend στην Πάρο!!!πώς περάσατε;;κάνατε μπανάκι ή ο καιρός δεν ευνόησε;

Δάφνη,ωραίες βόλτες ακούω!!!εγώ με τα ξενύχτια έχουμε μαλώσει!!οι αντοχες μου έχουν μειωθεί πολύ!νιώθω ότι έχω αρχίσει να κουράζομαι πολύ ευκολότερα...

Αφροδίτη,τι έγινε με το Γιωργο;

Σήμερα ουσιαστικα είναι η τελευταία μέρα δουλειάς!!!!!αύριο θα πάω μόνο για μια δίωρη συνάντηση! :D yupiiiiiiii!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Σας φιλώ όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...