Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ 2011 τα πρωτα λογακια


Recommended Posts

καλημερα!!!

δαναη, μια χαρα ειναι η φωτο του νικολα, της αθηνας ηταν περισσοτερο περιεργη και βγηκε πανεμορφη!! (κου κου βα :lol: )!!!

αναστασια, χαιρομαι για την προσαρμογη της γιωργιας!!!αληθεια, μετα στο σπιτι, πως ειναι;;;

γωγω, δεν πολυκαταλαβα, θες να βαλεις προστατευτικο στην κουνια η στο κραβατι σας;;

σημερα εχουν εκλογες για δεκαπενταμελες (δεν ξερω αν θυμαστε) και θα παω μονο για επιτηρηση :) παντως, ειναι καλο που βγαινω απο το σπιτι, μου αρεσει που δουλευω και εχω συναδελφους!! ενταξει, δεν ειναι ολοι νορμαλ, και πυκνα συχνα βγαζει ο ενας τα ματια του αλλου (καλη ωρα χθες) αλλα υπαρχουν και οι φωτεινες εξαιρεσεις :D:D

καλημερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 988
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας!!!

Χαθηκα γτ ειχα το μικρο αρρωστουλικο. ανεβασε πυρετο προχθες την νυχτα και ετσι δεν τον πηγα σχολειο. κοιμηθηκα και μαζι του, εβηχε πολυ και ξυπναγε ολη την ωρα. Εχθες την νυχτα ολα καλα, μονο μια φορα ξυπνησε και ετσι τον πηγα παιδικο. Μιλησα με τον παιδιατρο και μου ειπε οτι ειναι οι ελαφριες ιωσεις.

Ανδρια επειδη εκανε και ο δικος μου διαρροια, χωρις απο την διαιτα μου το ξαναειπε να αραιωσω το γαλα.

Ελενα εμενα ετρωγε ανα 2 ωρες μερα νυχτα!!! Απο την στιγμη που παιρνει βαρος γτ να την ξυπνας; ρωτα και τον γιατρο σου βεβαια.

Δαναη κουκλος φαινετε να ειναι ο Νικολας!!!

Εχετε γραψει πολλα αλλα πρεπει να παω για δουλεια :lol::lol::lol: Ημουνα και πολυ στεναχωριμενη με την δουλεια και πεσανε ολα μαζι!!!!!!!!!! Το σιγουρο ΕΛΕΝΑ οτι εγω δεν παω για αλλο παιδι!!! Αδυνατισα μονη μου και μπηκα στα παντελονια μου επιτελους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhm;era!!!

τι κάνετε?

περαστικά Γεωργιάννα, πάλι καλά που είναι ελαφριές οι ιώσεις...η δικιά μου έκανε κάτι δέκατα την παραμονή πριν φύγω για Ισπανία και ήμουν έτοιμη να μην φύγω και την επόμενη ήταν μια χαρά...άρα πράγματι είναι ελαφριές οι ιώσεις. Πώς τα πας με την δουλειά?

Αφροδίτη τα παιδιά έχουν εκλογές για το 15-μελές? Τόσο νωρίς γίνονται οι εκλογές? Αχχχχ θυμάμαι ότι πάντα ήμουν στο 15-μελές ...6 χρόνια στο γυμνάσιο & λύκειο...πλάκα είχε...καταλήψεις κάναμε, ο πατέρας μου δεν με άφηνε να πάω :D:D:D:D εγώ νευρίαζα....ωραία πράγματα

Δανάη ο μικρός Νικόλας είναι κούκλος!!! Πω πω πραγματικά ανυπομονώ να τον δω (απο φωτογραφία :lol::lol::lol: ) και να δω και τα υπόλοιπα μωράκια της παρέας!

Άνδρια πώς πάει η κοιλίτσα? Σε είδα στο fbook είσαι μια κουκλίτσα! Να προσέχεις και εσύ πολύ! Αλήθεια θα μπορέσεις να πας για ΦΤ??

ΑΝαστασία μου τέλεια που προσαρμόσθηκε η ζουζουνα σου στον παιδικό. Εμείς λέγε για Ιανουάριο. Εκεί την ταίζουν? Της ετοιμάζεις εσύ το φαγητό της από το σπίτι?

κορίτσια από σήμερα η Έμμα μου είναι στην γιαγιά και τον παππού όπου και θα μείνει για 2 εβδομάδες για να τελειώσω κάτι projects και την διατριβή μου...μου λείπει πολύ αλλά ξέρω ότι είναι για καλό...Επίσης έχω πιο πολύ χρόνο για το μωράκι και του τραγουδάω, του γελάω το παίζω συνέχεια...είχε και αυτό ανάγκη το καημενούλικο για παραπάνω προσοχή...Θέλω όσο τίποτα άλλο να του προσφέρω ΑΚΡΙΒΩΣ όσα προσέφερα και στην μεγάλη μου...αλλά ώρες ώρες είναι δύσκολο.,...με την Έμμα να ζητάει αγκαλιά συνέχεια και να το ξυπνάει και εγώ να αναγκάζομαι να το βάλω στο ρηλάξ για να τρέξω να την προλάβω από τις...ζαβολιές της....

σας φιλώ πολύ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna mou oi diarroies tis sxedon stamatisane, simera ekane 2 fores kakakia tin 1 fora poli liga k den itan neroula k etsi dela deila tis dinoume kanonika fagito..

Elenaki mou makari na ta kataferw na paw gia FT fisika o giatros pou 8a me analavei 8a mou pei sigoura k 8a akolou8isw tis odigies tou, den 8a to diakindine4w..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη σοκαρίστηκα με τον υπέρηχο!!!Δεν ξερω γτ αλλά νοιώθω πως δεν το έζησα η μάλλον ακόμα να πιστέψω πως έζησα αυτο τα θαύμα της φύσης....ειχα κ υπέρηχο κανονικό λόγω Δ.Ν...πάντως θα ειναι κουκλάκι φαίνεται το μαναράκι μου!!!!

Αφροδιτη μου,ετσι πελαγωμένα που γραφω πολλές φορές που να καταλαβεις?Στην κουνια εννουσα :D

Σαμανθα ενα μεγάλο μπράβο κ απο μένα που τα καταφέρνεις όλα οπως πρεπει....!

Γεωργιαννα περαστικά στον Διονυσακο!

Αντρια δροσερο νερό κ στεγνωμα οπως τα λεει η Αναστασία......

Εγω σημερα πηγα να αφησω βιογραφικό,μου ειπαν θα με καλέσουν για δοκιμαστικό,μα ειναι δυνατον με 12 χρόνια προυπηρεσία???

Συμφωνησα εγώ,αλλά οταν έφυγα αναρωτιόμουν αν έκανα καλά...

Γενικοτερα λεφτά μειον στο ταμείον......μου την δίνει που δεν ειμαι καθόλου άνετα οικονομικά κ ειδικά που δεν εχω χρήματα να διαθέσω για προσωπικές γυναικείες ανάγκες....

Επίσης δεν ΘΕΛΩ να ειμαι σπίτι νοικοκυρούλα,δεν ειχα μάθει ετσι κ με πιάνει καταθλιψη πολλές φορές...

Ειναι κ ο λόγος που συμβιβάζομαι στην εκμετάλλευση,ετσι πως μας κανανε αντε να πάω να απαιτησω τα χρηματα που ελεγα κάποτε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oses vaftisate posa sas stoixise?

O aderfos mou 8a i8ele na tou vaftisw ton gio tou (to ekmistireutike stin mama mou) tous akouga na sizitane k elega na to dwsoun stin prwtokoumera tous i ston aderfo tis nimfis mou k etsi den anoi3a ka8olou 8ema egw.. Simera se mia sizitisi mas, mou eipe pws 8a i8ele alla den mou proteine giati den eipa kati k skeftike pws oikonomika eimaste xalia k den i8ele na me feroun se diskoli 8esi..Tou eipa na to skeftw k na tou pw sintoma, mallon Marti 8a vaftisoun..I nona tis Victorias edwse 2,000 evro me ta rouxa tous..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια τοσα πολλα λεφτα; εγω ηξερα γυρω στα 1000ε. Θα μου αρεσε σαν ιδεα αλλα οικονομικα δεν θα μπορουσα να αντεξω. ερχετε και το 2ο μωρακι!!

Σαμανθα μου με τρελανες με τις φωτο στην Ισπανια!! Οταν ειναι και τα 2 τοσο μωρα καποιο πρεπει να "θυσιασεις"

Δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα!!

Γωγω μου το δοκιμαστικο ειναι το λιγοτερο. εδω ειπαν στην κουνιαδα μου να δουλεψει 5 μερες τσαμπα και μετα θα δουνε εαν θα την παρουν. Μετα καπου αλλου τις ειπαν μισθο 8ωρου 350ε!!! Εκμεταλλευση στο μεγαλειο!!!!!

Ασε εγω που δουλευω και οι περισσοτεροι απο μας δεν μας φτανουν και ειμαστε ολοι τσαντισμενοι!!! εγω εγραψα τις χρεωσταω και που και παλι δεν μας φτανουν. ειμαστε ομως τυχεροι επειδη δεν εχουμε δανεια και πιστωτικες.

Αναστασια πως εγινε το γιαουρτι; θελω και εγω να το κανω, εαν βγει καλο!!!

με την δουλεια πηγε να γινει μια βλακεια με το μισθο μου, οπως με την Δεσποινα. Τωρα ξεκινησαμε φουλ περιοδο για τα Χριστουγεννα και γινετε ενας πανικος!!! Θα ηθελα πολυ να σταματησω ή εστω να υπαρχει μια πιο σωστη οργανωση εκει μεσα!! πολλα νευρα και ξεσπανε σε μενα πολλες φορες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια, εγω που βαφτισα το νοεμβριο, μας στοιχισε 1000 ε ακριβως, 600 τα ρουχα και 400 ο σταυρος... ο αδερφος μου, που μου βαφτισε την αθηνα πληρωσε λιγοτερα, γιατι ειχα το ελευθερο να διαλεξω εγω και εκανα διαφορους συνδυασμους, οποτε πληρωσε 600 το σταυρο και 200 ολα τα αλλα :D 2000 τα θεωρω πολλα τη σημερον ημερα που εχουν πεσει οι τιμες... :o

ελενα-σαμανθα, ξεχασα να σου πω συγχαρητηρια για τις επαγγελματικες σου επιτυχιες!!!! :D μπραβο!!! ευχομαι οοοοολο επιτυχιες!!!

γωγω μου, καλη επιτυχια και σ'εσενα :D μακαρι να βρεις μια τεεεελια δουλεια...!!!

εγω στεναχωρηθηκα λιγο, ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΑΠΟΣΠΑΣΗ (βγηκαν πριν λιγο τα αποτελεσματα).... :(:( θα το χωνεψω σιγα σιγα, απλα σκεφτομαι οτι το σπιτι εδω ειναι κρυο, ,δεν μπορουμε να βαλουμε πετρελαιο και δεν εχει αιρ κοντισιον.... δεν ξερω τι θα κανουμε με τη θερμανση φετος, ο θεος να μας βοηθησει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia mou k mena mou fanikane polla ta 2,000 evro alla milisa mazi tis k vrike tis apodei3eis k telika einai 1500, ekane la8os..Mou ta eipe analitika..Rouxa, miropania, petsetes ktl 600 evro k lapmada, kouti, martirika apo allou allo kamia 200..Stavros 280 k mpomponieres mou edwse 200 (tis plirwsa egw k an 8imame kala itan kamia 250-300 evro), ekklisia, dwro se mena, rouxa tis Victoria gia 3 meres k gia ta rouxa pou tin pigame stin ekklisia vgenoun tosa..Pwpw polla xrimata :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

Γωγώ τι είναι το Δ.Ν. που αναφέρεις στον υπέρηχο;Εύχομαι καλή επιτυχία στο δοκιμαστικό!

Ανδρια,κ εγώ θα βαφτίσω της κουμπάρας μου το αγοράκι,αλλά συμφωνήσαμε ηδη ότι δεν θα πάρουμε τα πιο ακριβά,δεν μ'αρέσει να είμαι θύμα του marketing της βάφτισης.όπως είπε κ η Αφροδίτη,μπορείς να κάνεις πιο οικονομικούς συνδυασμούς.

Αφροδίτη,μην την σκέφτεσαι άλλο την απόσπαση...Για θέρμανση άκουσα ότι το καλοριφέρ λαδιού είναι πολύ αποδοτικό.

Σήμερα δουλεύω στις 11,φτιάχνω σούπα με κολοκύθα,καρότο,πατάτα,τζίντζερ κ βασιλικό (η αγαπημένη μου!!),θα κάνω μπανάκι κ θα κατέβω λίγο νωρίτερα για να πάω κ στην τράπεζα.Ψάχνουμε κ για αμάξι,ενα peugeot station wagon ωραίο μεγάλο (μεταχειρισμένο βέβαια) και κοιτάζω στα sites.Την Τρίτη θα πάω Ηράκλειο με τη δουλειά κ θα κοιτάξω από κοντά ένα που εχω βρει σε μια αντιπροσωπεία κ εχει λίγα χλμ.Είδωμεν...

Σας φιλώ!καλημέρα και καλή δουλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danae mou euxaristw gia tin apantisi sou..K egw den 8a piasw akriva pragmata an telika to vaftisoume emeis etsi alliws i nimfi mou k o aderfos mou einai aploi an8rwpoi k den pare3igoun,na einai wraia k se kali timi..

Piga k se ena katastima twra k pira mia idea gia times i kopela mou eipe me ta pio akriva kommatia tou katastimatos peripou 600 evro- kostoumaki, papoutsakia, petsetes, miropania, valitsa i kouti, koutaki me ta kallintika, lampada, rouxa k gia tis 3 meres pou 8a einai me to ladi, pitzamoules, martirika milame me ta PANTA!!!! Epomenws pio katw apo 600evro giati den 8a parw k ta pio akriva..Menoun oi mpomponieres,i ekklisia, o stavros k to dwro tis nimfis mou (an tis kanw)...1000 evro nomizw 8a eimaste anetoi..Twra na doume giati an ws ton Marti o giwrgos den vrei douleia oute na fame den 8a exoume :(

Piga giatro 612 gr i mikroulitsa mou, ola kala, amniako igro, plakountas..Auti mou sinestise kaisariki :( alla exoume akomi!!! Fisika oti einai kalitero gia mena k tin mikri 8a to kanw, den to sizitame..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία,τι μπισκότα είναι αυτά;

Ανδρια,τις μπομπονιέρες τις πληρώνουν οι γονείς,από όσο ξέρω.

εφαγα 1,5 μπωλ από τη σούπερ σούπα που έφτιαξα το πρωί κ νιώθω ένα φούσκωμα.πάω να ξαναξαπλώσω...

καληνύχτα σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αντριά οι γονεις πληρωνουν τις μπομπονιερες!

Αναστασια για την Γεωργια ειναι τα μπισκοτακια??Ομορφα φαινονται!Απο νοστιμα εσυ θα μας πείς :D

Δανάη το Δ.Ν εννοω Δημοσιο Νοσοκομείο ;)

Δεν νομίζω να χρειαστεις 2 καρότσια νομίζω κιόλας,αλλά λογικά η Μυρτω σε λίγο καιρό δεν θα το θέλει,ερχεται κ ο χειμώνας,εχω δει όμως κάτι καρότσια που εχουν θεση για μεγαλύτερα παιδακια στο πίσω μέρος,στεκονται όρθια κρατιούνται κ μπροστα ειναι το αδερφακι ξαπλωμενο.....βεβαια υποθετω για όλα αυτα γτ στην περιπτωση της Χριστίνας το καρότσι αποτελεί σχεδόν παρελθόν...

Σημερα θα πάω λίγο στο Αλσος της Ν.Σμύρνης κ αυριο στο mall athens σε περιπτωση που καποια απο σας θελει βολτιτσα...

Προχτές στο μπάνιο χτύπησα την Χριστινα με το νύχι μου το μάτι της,οταν εδινα μάχη για να την λούσω, έσκασα απο την στεναχωρια μ!!Εκανε ενα μικρο αιμάτωμα στο ασπράδι κ εχτες την πήγα στο Παιδων σε οφθαλμίατρο για να επιβεβαιώσω οτι δεν διατρέχει κανεναν κίνδυνο....ευτυχως όντως δεν ηταν κάτι σοβαρό!

Καλημέρα κοριτσάκια!!!Να εχουμε ενα ομορφο Σ/Κ!!!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε ολους!

ευχομαι να ειστε ολοι καλα και να θυμομαστε οτι ξεκιναει ΣΚ!

Οι δευτερομανουλες τι κανουν ;δυναμη μανουλες για να τα βγαλετε εις περας, αν και δεν σας φοβαμαι,το εχετε το θεμα μαμα!!!!!!

Σας διαβαζω αλλα πραγματικα θα ηθελα πολυ οι μερες να εχουν 30 ώρες!!!!!!!Διαβασματα πολλα η Μαριεττα μου και ο Λευτερης μονιμως μεσα σε συρταρι ντουλαπι η στη σκαλα του σπιτιου,χαμος.....Ο αντρας μου ακομα δουλευει στη παραλια εχει ξενους, ευτυχως αλλα τα νευρα μου εμενα ......κροσσια!Στο σχολειο εκτελω χρεη γραμματεα αλλα σχολαω στι 13 κ30......δοξα το Θεο βεβαια λεμε...η κατασταση εκτοσ ελεγχου!!!!!!!!!.

Αφροδιτουλα μου μη στεναχωριεσαι για την αποσπαση,κανε ενα μωρακι ακομα,αν το εχετε σκοπο, γιατι και αυτα τα ευεργετηματα τα βλεπω να κοβονται,σε ποια περιοχη δουλευειες;

δαναη , αντρια τι κανουν οι κουκλαρες σας και οι γλυκες κοιλιτσες;ερχεται το πληρωμα του χρονου ,με το καλο!!!!

Γεωργιαννα πολυτεχνητισσα πως τα πας ;Δαφνη με τον γλυκο εξερευνητη;Αναστασια ωραια τα μπισκοτακια,φιλια στη μικρη γειτονοπουλα!γιουλη,αφροδιτουλα,γωγω,δεσποινα,ειρηνη σουλιτσα ελενα,samantha σας στελνουμε συναδελφικους χαιρετισμους,να εχετε ενα υπεροχο ΣΚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!

Danae mou k Gwgoula emeis stin Kipro to exoume na tis plirwnoun oi nonoi!!

Glikeria mou eimaste oloi kala, k mesa k e3w apo tin koilia :D axx auta ta diavasmata, akouw k apo alles mamades pws vazoun polla ma8imata sta paidakia tous..

Gwgw mou perastika sas, afou einai agrimia ta zouzounia mas, den ka8onte kapou isixa pws na min ta xtipisoume katala8os? :shock:

K mena xtes ekleise to daxtilaki tis mesa stin porta, den 3erw akrivws pws egine den eimoun mazi tis alla itan me ton aderfo mou, eklaige poli k etrexe poli aima, stin arxi nomiza pws 8a evgene k to nixi tis alla eutixws den einai toso megali zimeia mono mavrise girw-girw to derma, aimatwma 8a einai, twra opote vlepei to daxtilaki tis mas leei aouu k klaiei 4eutika :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Γωγω αυριο θα πας το στο mall στο Μαρουσι; τι να κανεις; σημερα εχει μια ωραια εκδηλωση στο MALL Αγ. Δημητριου για το Χαμογελο του παιδιου. Ηθελα να παω τα παιδια βολτα αλλα δεν ξερω εχω και δουλιτσες.

Ειμαι λιγακι στεναχωριμενη. ηθελα να παω αυριο με τον ανδρα μου για φαγητο το βραδυ και τελικα θα ειμαι ολη μερα μονη μου!!! ηθελα να ειναι πιο ξεχωριστα γενεθλια φετος, πεφτουν και ακριβως την μερα που γενηθηκα.

Κατα τα αλλα ο Διονυσης παιδευετε με τον βηχα και ειχαμε ξενυχτη!!

ΤΑ λεμε αργοτερα............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα, κι εγώ φέτος τα γενέθλιά μου τα πέρασα μόνη μου... είναι λίγο άσχημο αυτό :(

Ελπίζω αύριο η μέρα σου να είναι καλύτερη απ'ότι περιμένεις!!!!!!!!

Ο Διονύσης μήπως πρέπει να κάνει καμιά μάσκα για το βήχα? Τα ξέρεις και από τον Αλέξανδρο εσύ.

Δανάη, τα μπισκοτάκια αυτά είναι τα σκωτσέζικα shortbread. Είναι πολύ γνωστά στην Αγγλία.

Γωγώ για μένα τα έφτιαξα ;) η Γεωργία δεν κάνει να φάει γιατί έχουν βούτυρο αγελάδος :cry:

Πο,πο κλαίει.... πάω να δω τι θέλει και επανέρχομαι!!!!

Ελπίζωωωωω.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια κανονικα δεν πρεπει να του κανω μασκα με το παραμικρο, αλλα δεν αντεξα αλλο και του εκανα αερολιν 2 φορες σημερα. 3 φορες ξυπνησε για αρκετη ωρα εχθες την νυχτα.

Καλα η Γεωργια δεν στα πηρε απο το ταψι να στα φαει τα κουλουρια; εμενα πηρε αοπ το ταψι τα σου σημερα και μου ηρθε στο δωματιο γελοντας!!!!

Γλυκερια μου τι ωρα θα σχολαγες κανονικα; Γιατι εισαι τσαντισμενη; Η Μαριεττα δεν διαβαζει μονη της; εμας μας ειπαν τελος η μαμα πανω απο το κεφαλι του παιδιου στο διαβασμα ΜΟΝΟΙ τους!!! και μεχρι τις 20.00 διαβασμα μετα κουραζονται. ευτυχως ο δικος μου ξερει οτι πρεπει να τελειωσει γρηγορα για να παει ο Διονυσης για υπνο.

Δεν σας ειπα: μπηκα στα παντελονια μου!!!!!!!!!!!!! Τελος η διαιτα που νομιζα οτι θα αρχισω απο τον Οκτωβρη!!! Πολυ χαρηκα που εφτασα τελικα χωρις πολυ κοπο εκει που ηθελα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Έγραψα πριν λίγο κ δεν το δημοσίευσε...γρρρρρ!!!!

Εγώ πηγαίνω στη δουλειά και ο μπαμπάς προσπαθεί να ξανακοιμήσει τη Γεωργία, που απ´τις 6 φωνάζει μα....αααμά!!

Εμ, χτες κοιμήθηκε 20:45 το καμάρι μου!

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ, χρόνια πολλά γλυκιά μου φιλενάδα και ότι ποθείς να έρθει στην αγκαλιά σου!!!

Να είσαι γερή και δυνατή και πάντα αισιόδοξη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! Ευχαριστω Αναστασια μου!!

Αφηστε ο Διονυσης ειναι χαλια, μου εκανε και εμετο απο τον βηχα του ξημερωματα και το πρωι. εκανε και 2 φορες διαρροια νερο. δεν εχει φαει τιποτα ουτε γαλα μονο νερο και λιγο παξιμαδακι. ειναι μες στην γρινια!!! Μια ομορφια!!!!!!

Περσι στην παρεα ειμασταν 3 που γιορταζαμε. Χρονια ΠΟλλα και στηνΜαριτινα και στην Βασω και ας εχουν χαθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna mou XRONIA POLLA K KALA ME YGEIA :ymparty: [smilie=occasion13.gif] Sigxaritiria k gia to varos sou.. Egw se auti tin egkimosini provlepw na ginw gourouna, ws twra evala 6-7 kg k akomi exw mprosta mou.. Stin Victoria evala mono 10 kg se oli tin egkimosini..

Perastika ston Dionisako sou, axxx talaipwreitai :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά Γεωργιάννα μου!!!!Καλά χαρούμενα κ πετυχημένα,οπως οι μαγειρικές σου με την διαφορά να πετυχαίνουν πάντα :D

[smilie=occasion15.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=occasion13.gif]

Ωραία να χανεις κ τα κιλάκια, ενθάρρυνε με!

Περαστικά στον Διονυσάκο...τι εχει το μαναρακι?

Χρονια πολλά στα κοριτσια Βασω κ Μαριτινα!Μπραβο Γεωργιαννα ολα τα θυμάσαι!

Το απόγευμα ΄λεω να παω village η Φλοισβο.....εχετε τιποτα αλλο να προτεινετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...