Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ 2011 τα πρωτα λογακια


Recommended Posts

Ζουζούνες γειά σας!

Πάλι "κομμάτια" είμαι :lol: Αδιαθέτησα και πονάω.. και περιμένω να περάσει η ώρα για να βάλω θερμόμετρο στη Γεωργία γιατί έκανε δεκατάκια μέχρι 37,9 από το MMR που έκανε πριν 8 μέρες. Πόσες μέρες κρατάει? Ξέρετε?

Άντρια εσύ πως είσαι? Η Βικτώρια συνήλθε?

Έλενα, η μικρούλα σου είναι μια γλύκα! Πως είναι με δύο ζουζούνια?

Δανάη, λατρεύω το κινέζικο!!! Τι μου έκανες τώρα που το διάβασα :lol: και έχω και καιρό να πάω!

Δάφνη, μπράβο για το μαγείρεμα! Σας θαυμάζω όσες είστε τόσο νοικοκυρές στην κουζίνα!

Η ιδέα σου για το πατωμακρέββατο είναι πολύ καλή. Την έχω σκεφτεί κι εγώ γτ έχω "πιάσει" τη Γεωργία να σκαρφαλώνει στο κάγκελο και δεν θέλει και πολύ για να τα καταφέρει, αλλά λυπάμαι να "παροπλίσω" την κούνια της....

Δεν ξέρω τι να κάνω :roll:

Γωγώ, οι μπαμπάδες κάνουν όλη τη ζημιά που δεν αντέχουν να ακούνε τις κορούλες τους να κλαίνε! Να ξαναπροσπαθήσετε γιατί κρεββάτι με 3 δεν κάνει ;):lol:

Την κοπέλα την έλεγαν rose_d και ήταν και φίλη της Ειρήνης απ΄την ομάδα μας. Ήταν στην ομόδα Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012...

Βλέπω μπήκατε κι άλλες on-line! Κοιμήσατε τα μωρά?

kisses σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 988
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελενακος να σου ζησει η μπεμπα σου ειναι πανεμορφη....προβλεπω να γινεται κουκλιτσα...

Σας ευχαριστω που προσπαθησατε να με ηρεμησετε...Νιωθω ηδη καλυτερα κ πιο ηρεμη...αλλωστε εχει ψηθει το κακο πανω μου

Δαναη καλως τα δεχτηκες με τον αδερφο σου....Τελειο το κινεζικο το τιμουσαμε δεοντως παλια κ ειδικα οσο ημυν εγκυος....Υπαρχει κινεζικο στο πειραια που για καποιες μερες περνεις οτι θες κ πληρωνεις 15 ευρω...

Καθομαι κ φτιαχνω το εβδομαδιαιο μενου για να ξενοιασω...Εσεις πως τα κατανομειτε τα φαγητα μες την εβδομαδα???ριχτε καμια ιδεα...Επισης ποτε θα στρωσετε το σπιτι???

Ο αλεξης σημερα ανεβασε πυρετο 38,7 το μεσημερι κ 39,2 το βραδυ,πηγαμε μετροπολιταν για καλλιεργεια ουρων....φοβομαστε μην υποβοσκει καποια επιμολυνση για ουρολοιμωξη οπως ειχε παθει πριν κανα διμηνο...

Καληνυχτα σε ολες σας...Να εχετε μια ομορφη κυριακη :):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιούλη, περαστικά στον Αλεξάκο! Θα ξενυχτήσεις κι εσύ βλέπω...

Ποιό είναι το κινέζικο που λες στον Πειραιά?

Εγώ θα στρώσω το σπίτι αργότερα. Σε κάνα μήνα λέω. Εκτός αν κρυώσει ο καιρός απότομα.

Πάω να δω τη Γεωργία και να την πέσω. Θα βάλω ξυπνητήρι να για την ξαναδώ σε κανένα 2ωρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia mou k Gioulaki mou perastika sta zouzounia sas!! Kali dinami!!

Emena i Victoria sinexizei tis diarroies k den 3erw ti kanw, eutixws apo dia8esi einai kalitera apla polles zouzounies vre koritsia mou evgale tin pisti :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου κουκλαρα η κορη σου!!! Μοιαζει λιγακι με τον Γιωργακη. Να μας πεις τα νεα σου.

Δαναη μου τα πουλαω και απο την δουλεια μου και απο το ιντερνετ προσπαθω. Θελω να παρω καποια πραγματα, αλλα και μου αρεσει πολυ να τα φτιαχνω. Μονο που δεν ειναι απο χονδρο χαρτονι. Στην εκθεση τους αρεσε πολυ σε πελατες απλα θεωρουσανε 25ε πολλα.

Γιουλη μου Δεν θα κανεις το λαθος να μεινεις με το Νικο για αυτους τους λογους γτ αργοτερα θα εχει προβλημα ο Αλεξης, ολα τα καταλαβαινουν τα ατιμα. Οταν εμεις οι γονεις δεν ειμαστε ευτυχισμενοι δεν ειναι και αυτοι. Εγω χαιρομαι που ο ΑΛεξανδρος μεγαλωσε μονο μαζι μου και οχι σε μια οικογενεια με τσακωμους. Βεβαια ημουν υπερπροστατευτικη μαζι του, και για αυτο μου εγινε και ευαισθητος. Αγαπη μου γλυκεια οι λογοι που εγραψες ομως δεν ειναι και τοσο σοβαροι, αλλες φορες ομως ειχες γραψει. κατσε και σκεψου τι ειναι αυτο που ερωτευτικες σ'αυτο τον ανθρωπο.

Παντως ωρες ωρες κοπελα μου γραφεις κατι ακυρα!!!! "σαν τσιγγανα" εγω τι να πω που ΟΛΑ τα κανω με 2 παιδια ΜΟΝΗ μου. το ηξερα πριν τον παντρευτω. Βεβαια και εμεις σημερα τα τσουγρισαμε λιγακι. με ειπε τουριστρια μες στο σπιτι!!!!!! πριν φυγει ομως μου ειπε οτι δεν το εννοουσε.και ολα αυτα επειδη δεν ειχα σιδερωσει τις μπουζες που ειχε φορεσει τις τελευταιες μερες. ειναι πολυ πιεσμενος απο την δουλεια του.

Αναστασια 3 μερες κραταει ολο αυτο.

Γιουλη τα δοντια δεν κανουν υψηλο πυρετο, αυτο μου ειπε ο παιδιατρος μου. Περαστικα!!!

Ο δικος μου εχει λιγη διαρροια και δεκατα απο τους κυνοδοντες, αλλα δεν παιε πανω απο 37,7.

Ανδρια δεν την πας στο παιδιατρο; ποσες μερες ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!

Epistre4ame k emeis..Pigame ekklisia k meta stin giagia mou gia kafe, i mikri den dextike na koinwnisei tis aggi3e ligo to koutalaki sta xeili tis, lipi8ika alla ti na kanw? Fisika ftaiw k egw ligo, tin kratousa panw mou anti stin agkalia mou k na tin geirw pisw gia na anagkastei na to piei alla den perimena na mas kanei idiotropies giati alles fores to epine xwris provlima, den peirazei..

Kakakia ekane 1 fora mono ws twra, pame poli kala!!!!

Eseis ti kanete? Pou xa8ikate? Voltoules voltoules? xexe :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Γιουλη θα σε δειρω!!! :lol::lol: Με κολησες εργασιομανια!!! :lol::lol: Απο το πρωι δεν εχω βαλει ποπο κατω. τα εχω παιξει. εχω να το κανω αυτο παρα πολυ καιρο............. δεν εστρωσα χαλια αλλα εβγαλα τα φθινωπορινα ρουχα και τακτοποιησα ομορφα σε σακους τα χειμωνιατικα.

εβαλα και 2 πλυντηρια και αν μπορεσω θα βαλω αλλο ενα, να σταγνωσουν τα αλλα. Ευτυχως ο Διονυσης ειναι καλα και με "βοηθησε" στις δουλειες, τα γρεμιζε απο πισω μου.... Εχω ακομη μαγειρεματα και μπολικα σιδερο.

Ανδρια το γαλα της το δινεις αραιωμενο; ετσι πρεπει οταν εχουν διαρροια, και διαιτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας...

Ο αλεξης ακομη εχει πυρετο,οχι οπως χτες βεβαια...Χτες το βραδυ εκανε ενα 39,2 κ το βραδυ πεταγοταν συνεχως..πρωτο βραδυ τον πηρα στο κρεββατι μας.

Γεωργιαννα το ξερω πως οι λογοι δεν ειναι κ τοσο σοβαροι αλλα μεσα μου μετα απο τοσες χοντραδες κ προσβολες καθετι απλο προστιθεται στα υπολοιπα..Εχει ενεργοποιηθει ο εγωισμος μου χωρις να το θελω για να προστατεψω τον εαυτο μου...Πιστευω οτι καθετι γινεται πανω στην δικη μας ανεχεια κ εαν ανεχομαι τα 10 τοτε γτ να μην κανει 15 την επομενη??καταλαβες?

Την λεξη τσιγγανα μπορει να ηταν ακυρη αλλα ετσι νιωθω πολλες φορες που χρειαζεται να κανω εξωτερικες δουλειες κ να σερνω ενα μωρο παιδι μαζι,που να κλαιει,να μην καθεται,να χρειαζεται να βρω να παρκαρω κ ολα αυτα ανοιξε-κλεισε καροτσια...το ξερω πως εσυ εχεις δυο παιδια κ ειναι ποιο δυσκολο το κατανοω αλλα δεν με παρηγορει κ τοσο να κοιταω τους αλλους κ να παρηγοριεμαι...Θα δουμε τι θα γινει στο τελος

Στεισι το κινεζικο ειναι στην αλκιβιαδου στο πειραια..θα ρωτησω το νικο κ θα σου πω ακριβης διευθυνση...

Μαγειρεψα κοτοπουλο κοκκινιστο κατσαρολας με πουρε,εβαλα τον Αλεξη για υπνο κ ξεκιναω τζαμια,πλυντηριο,κ ξεσκονισμα...εργασιοθεραπεια για να μην σκεφτομαι....Ισως για υτο τωρα τελευταια μ αρεσει....Περιμενω να ερθει ο νικος να παω γυμναστηριο...Ισως φτιαξω κ ενα κεικ αργοτερα...Γεωργιαννα μου σε κολλησα???χαχαχαχ τι να κανω κι εγω??Ειμαστε κ μακρυα...Ποτε θα στρωσετε το σπιτι??ασχετο

Τα λεμε πιο μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εργασιοθεραπεια!!! αυτο σου ταιριαζει απολυτα σαν λεξη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Για να στρωσω πρεπει να εχουν ερθει υα κρυα, τωρα ακομη εχει πολυ ζεστη. Πολυ αργοτερα.

Εμενα δεν με ενοχλει που παιρνω τα παιδια μαζι μου για δουλειες. Ασε που με μικρο παιδι σου δινουν και καμια σειρα!! Εκτος απο κατι μαλ.....μενες υπαλληλους της ΔΕΗ, εκει αφηνει το μικρο κατω και τα κανει ανω κατω και σκασιλα σου :lol::lol::lol::lol:

Παω να σιδερωσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εργασιοθεραπεια!!! αυτο σου ταιριαζει απολυτα σαν λεξη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Για να στρωσω πρεπει να εχουν ερθει υα κρυα, τωρα ακομη εχει πολυ ζεστη. Πολυ αργοτερα.

Εμενα δεν με ενοχλει που παιρνω τα παιδια μαζι μου για δουλειες. Ασε που με μικρο παιδι σου δινουν και καμια σειρα!! Εκτος απο κατι μαλ.....μενες υπαλληλους της ΔΕΗ, εκει αφηνει το μικρο κατω και τα κανει ανω κατω και σκασιλα σου :lol::lol::lol::lol:

Παω να σιδερωσω.

ΑΑΑΑΧ πως με καταλαβαινεις γεωργιαννα μου???Εσυ την χρειαζεσαι?η τζαμπα σε κολλησα??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στη ΔΕΗ εγω που πηγα τιποτα...περιμενα ποοοοοοοοση ωρα,ο αλεξης γκρινιαζε κ τελικα κοιμηθηκε στο καροτσι...Κστην τραπεζα τα ιδια...τι μου λες βρε κοριτσι?ενω εγκυος ημουν 8 μηνων κ στο τρολλευ δεν σηκωνοταν κανεις να καθισω.....Κ ειδικα τωρα το χειμωνα με τις ιωσεις δεν θελω να πηγαινω σε μερη με πολυ κοσμο οπως τραπεζα,δεη κ λοιπες υπηρεσιες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!

Akouw tis douleies pou kanate/8a kanete k kourastika egw stin 8esi sas :lol:

Gewrgianna diaita tis kanw, gia to gala den to i3era, simera eimaste poli kalitera!!

Axx avrio douleia pali k niw8w pws den 3ekourastika ka8olou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν την χρειαζομουνα το σπιτι ομως χρειαζοταν καθαριοτητα :lol::lol::lol: . ΚΑπως το εφερα στα νορμαλ!! καθε Κυριακη αλλαζω και τα κρεβατια και μαζευονται μετα πλυντηρια.

Ανδρια το ξερω για το γαλα γτ καθε φορα αυτο μου ελεγε ο παιδιατρος. ειχε πολυπλακα οταν θηλαζα που μου λεει αυτο δεν μπορεις να το αραιωσεις!!! Και στον Αλεξανδρο οταν ειχε γαστρεντεριτιδα του επαιρνα ειδικο γαλα σ'αυτη την ηλικια.

Παω και εγω να ξαπλωσω, ο ανδρας μου ακομη να ερθει. και ουτε εχουμε μιλησει σημερα!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στην Μυρτω μας για αυριο. Δαναη να την χαιρεσε. δεν ξερω εαν θα προλαβω να μπω επειδη θα παω στην εκθεση το βραδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια πολύ όμορφη Κυριακή σήμερα! Κάναμε ένα απίστευτο οδοιπορικό με τον Άρη, ξεκινήσαμε με τα πόδια από το σπίτι μας, περάσαμε από το Κολωνάκι, πήγαμε στον Εθνικό Κήπο, ταΐσαμε τις πάπιες, είδαμε τα κρι κρι, κόψαμε λουλούδια, ξαπλώσαμε στο γρασίδι, πήγαμε στην παιδική χαρά, κάναμε κούνια και πολλή τσουλήθρα, παίξαμε στο σκάμμα με την άμμο, γνωρίσαμε παιδάκια, τρέξαμε, φάγαμε κάτω από τα δέντρα, πήγαμε στην έκθεση βιβλίου, μετά περπατήσαμε στις παρυφές της Πλάκας, κατεβήκαμε όλη την Ερμού, κάτσαμε σ' ένα ινδικό να φάει η μαμά, συνεχίσαμε τη βόλτα παράλληλα με τις γραμμές του τραίνου στο Θησείο και καταλήξαμε στη Τεχνόπολη στο Γκάζι, χαζέψαμε τη Μικρόπολη, πήραμε πολλά πολλά μπαλόνια, παρακολουθήσαμε την παιδική συναυλία, το ευχαριστηθήκαμε πολύ γιατί έπαιζαν αγαπημένο Λοΐζο κι έπαιζε βιολί ο γιος μιας φίλης, χορέψαμε, χειροκροτήσαμε κι ανεβήκαμε μετά πάλι με τα πόδια! Σύνολο 8 ώρες βόλτα! Ο Άρης πανευτυχής, εγώ ξεπατωμένη αλλά πέρασα υπέροχα!! Πάω τρέχοντας να οριζοντιωθώ!!

Περαστικά στα αρρωστούλια μας!

Πολλά φιλιάααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!

Γεωργιάννα,σ'ευχαριστώ για τις ευχές σου!λέμε τελικά να τη γιορτάσουμε το Σάββατο,να έρθουν οι φίλοι μας κ να μαγειρέψω κάτι απλό,μια μακαρονάδα,σαλάτα κ σουφλέ σοκολάτας με παγωτό.

Δάφνη,υπέροχη ακούγεται η βόλτα σας!!!κ όλα αυτά χωρίς καρότσι?!?!μπράβο!!

Αναστασία μου,πώς είναι σήμερα η Γεωργία;περαστικά σας!

Ανδρια,η Βικτώρια;έχετε ΙΚΕΑ στην κύπρο;θα μπορούσες να πάρεις από εκεί ενα κρεβατάκι.εμείς από εκεί είχαμε πάρει της Μυρτώς κ μια χαρά μας βόλεψε.

Κ εμείς περάσαμε πολύ όμορφα χθες,ξεπαταωθήκαμε στο φαγητό χθες στο κινέζικο κ μετά βόλτα κ καφέ.η Μυρτώ πήρε μια μικρή τούμπα σε μια κατηφόρα που έτρεχε κ δεν μου έδινε το χέρι της,αλλά όλα καλά,δεν χτύπησε.Εσάς σας δίνουν τα χεράκια τους;;;μόνο η δικιά μου είναι έτσι αυτονομίστρια;;; :lol:

Σήμερα γιορτάζει το ζουζουνάκι μας!!!έχουμε ξετρελαθεί οικογενειακώς!!είναι καλό παιδάκι,συνεννοήσιμο,φαγανό,ήρεμο,αγαπησιάρικο κ τρυφερό,έξυπνο,όμορφο,(κουκουβαααααααα),τι άλλο να ζητήσω η μάνα;;;χιχιχ!ελπίζω κ το δεύτερο να είναι ήρεμο κ βολικό!!!όχι τπτ άλλο για να μπορέσουμε να κάνουμε κ 3ο!χιχιχιχ!!!πλάκα κάνω..

Πάω να ετοιμαστώ για τη δουλειά,να περάσω να πάρω κ τις εξετάσεις μου από το μικροβιολογικό.ελπίζω να είναι όλες καλές!φιλιά πολλά και την καλημέρα μου!καλή δουλειά σε όλες!)εκτός ή εντός σπιτιού! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Αναστασία οι παρενέργειες του mmr κρατάνε περιπου 4 ημέρες,μακάρι να μην ανεβει αλλο ο πυρετός διαφορετικά ντουζακια κ αντιπυρετικα,ξέρεις!

Δαφνη υπεροχη η βόλτα σας!Χαρας το κουραγιο σου.Ημασταν κ εμεις στο μικροπολις στο Γκαζι,αλλά τις πρωινές ωρες,δεν απολαυσαμε την συναυλία...

Γιούλη εγώ όταν ημουν έγκυος μου δίναν παντα προτεραιότητα σε ολα,οπου κ να βρισκόμουν...στο τρενο,σε υπηρεσίες ακόμα κ τωρα οταν με βλέπουν με μωρό....μου κανει μεγάλη εντυπωση γτ πίστευα οτι οι Ελληνες τουλαχιστον εχουν την αίσθηση του σεβασμού κ της κατανόησης....βεβαια δεν παω σε υπηρεσίες γτ αναλαμβανει ο Χρηστος...ηθελα να σου πω οτι έχεις ολο το δικαίωμα να απαιτήσεις να σου δώσουν προτεραιότητα,ειναι υποχρεωμενοι ...μην μασας!

Δαναη να χαίρεσαι την υπέροχη πανεξυπνη πανεμορφη γλυκια κ υπέροχη κορούλα σου!!!Να συναντησει με το καλό το αδερφακι της κ να ειναι ευτυχισμένη!!!

Σας φιλω ,πάω ΟΑΕΔ για καρτα ανεργίας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!

Χρόνια πολλά στη Μυρτούλα μας! Να τη χαίρεστε Δανάη μου, πάντα γερή, χαρούμενη και τρυφερή να είναι! Μεγάλο φιλί από τον Άρη!

Το καρότσι το είχα μαζί μου στη βόλτα, μεταξύ Ζαππείου και Θησείου ο μικρός έριξε ωραιότατο ύπνο!

Γωγώ κρίμα που δε συναντηθήκαμε, εμείς πήγαμε ειδικά για τη συναυλία γιατί έπαιζε ο γιος μιας φίλης μου.

Όσο για την ευγένεια των Ελλήνων... χμμμ... εγώ που επίσης τρέχω παντού με τον Άρη, έχω συναντήσει όλες τις εκδοχές. Πότε μου δίνουν προτεραιότητα, πότε όχι, πότε φωνάζω, πότε όχι. Στο σύνολο πάντως μας θεωρώ τον πιο αγενή λαό της Ευρώπης! Το αποκορύφωμα ήταν καυγάς δικηγόρων στο Ταμείο Προνοίας γιατί τόλμησε μια κοπέλα να μου δώσει προτεραιότητα όταν ήμουν 8 μηνών έγκυος. Και κάτι ψευτόμαγκες 30ρηδες δικηγόροι ενοχλήθηκαν. Ακόμα όμως πρέπει να θυμούνται το βρίσιμο που έφαγαν από μένα!!

Καλή βδομάδα να'χουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις έφτιαξα σούπερ μιλκ σέικ του Άρη, γάλα καρύδας με μπανάνα, πορτοκάλι και βανίλια, τρομερό βγήκε!! Σλουρπ!

Α Δανάη κι ο Άρης μόνος του θέλει να περπατάει, μου δίνει το χέρι του μόνο όταν δει τα σκούρα, σκαλιά και τέτοια. Όμως προσπαθώ να τον μάθω να με κρατάει από το χέρι μέσα στην Αθήνα και να καταλάβει σιγά σιγά κάποια πράγματα για το δρόμο και τα αυτοκίνητα, πάμε "εκπαιδευτικές" βόλτες στο φούρνο κλπ. γιατί αλλιώς δε γίνεται. Χθες το χάρηκε στον Εθνικό Κήπο, πήγαινε μόνος του όπου ήθελε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μηπως ξέρετε που μπορώ να βρω προστατευτικό κούνιας?Ξερετε το πλαινο ωστε να μπορει κ να κατεβαίνει όταν ξυπνάει.....ουφ ακόμα το παλευουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτι τέτοιο εννοείς?

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001 ... 00_s00_i00

Αυτό έχω εγώ και το χρησιμοποιώ στις διακοπές...

Αν το βιάζεσαι έχει σίγουρα στο mothercare, στο Λητώ και νομίζω στα περισσότερα μαγαζιά με βρεφικά/παιδικά.

Πως ήταν η χθεσινή νύχτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνούλα μ σε ευχαριστω!Πως να ηταν...παλι μαζι κοιμηθηκαμε,φοβαμαι να την αφησω κ με χωρις καγκελο στην κουνια γτ φοβαμαι οταν θα πεσει πιο πολυ το ταραγμα γτ κατω εχω βαλει μαξιλαρες.

Πολυ ακριβα ρε γμτ ,το πιο φτηνο το βρηκα 32 ευρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Myrtoula na xerese to onoma sou..Danae mou na sas zisei na tin xereste..Dwse tis ta filia mas..

Daphne ouuuaaoooo volta!!!!!!

I Victorella sinexizei na kanei sixna kakakia milisa me tin paidiatro den mou eipe kati pou den ekana ws twra diaita, igra, na prosexw ta frouta pou dinw, ka8olou xorta k araiwmeno to gala tis (Euxaristoume Gewrgianna-simera to prwi etsi ekana) k na tin afisoume alles 2-3 meres k na tin 3ana parw an den exw apotelesma..Eutixws trwei poli kala, eidika ta makaronakia ta tsakise den tin prolavenw k einai eudia8eti..

K to jumbo exei prostateutiko tou krevvatiou Gwgw mou alla den 3erw timi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Μυρτώ κ εγώ σας ευχαριστούμε για τις ευχές σας!!!

Γωγώ μου,γιατί της έβγαλες το κάγκελο της κούνιας της;το έγραψες κάπου κ δεν θυμάμαι;;;

Οι εξετασεις μου ήταν όλες καλές,ο αιματοκρίτης μόνο δεν ανέβηκε παρά το δεύτερο χάπι κ παρά το κρέας που το ψιλοαύξησα,έπεσε ελαφρώς.Τα επίπεδα της Β12 είναι φυσιολογικα οπότε ακομη να εξηγήσω την αμνησία που με δέρνει! :lol:

Πάω να αράξω με τον κώστα που επέστρεψε από το μάθημα.χθες τσακωθήκαμε για βλακείες,για μια πετσέτα που δεν έβρισκε.η αλήθεια είναι ότι τα νευράκια μου δεν θέλουν κ πολύ...Η υπομονή μου ώρες ώρες πέφτει στο -100 :(

Σας φιλώ γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια γεια σας!!

ΜΥΡΤΟΥΛΑ ΜΑΣ ΓΛΥΚΕΙΑ, ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!!ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ, ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΥΛΗΣ ΣΟΥ!!δαναη μου, χρονια πολλα στο κοριτσακι σου!!

εγω ημουν αθηνα το σκ και ειχα πολυ τρεξιμο και κουραση, επιπλεον η αθηνα ηταν αναστατωμενη απο την αλλαγη περιβαλλοντος και αυτο μας δυσκολεψε περισσοτερο :( περιμενω την ανακοινωση νεων αποσπασεων, αν και δεν εχω ελπιδες, τουλαχιστον να το παρω αποφαση και να συνεχισω τη ζωη μου.. μολις ανασυγκροτηθω θα μπω για να σχολιασω τα νεα σας, που ομως τα διαβαζω :)

σας φιλω γλυκα, φιλεναδιτσες μου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MYΡΤΟΥΛΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ,ΓΕΡΗ,ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ!!!!! Δανάη μου να τη χαίρεστε την κοριτσαρα σας την όμορφη!!! Με το καλό να έρθει κ το παλικαράκι σας να γίνετε ακόμα πιο τέλεια οικογένεια!!!

Πάω με χίλια για ύπνο γιατί είμαι πάλι off! ελπίζω να προλάβω αύριο να σας γράψω επιτέλους! Φιλιά πολλά σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...