Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ 2011 τα πρωτα λογακια


Recommended Posts

Κοριτσακια μου λειψατε!!!!!!!! Εχω μερες να γραψω τρεχω ωωωωωωω!!! Συγχαρητηρια στις δευτερομανουλες να σας ζησουν χρονια πολλα στη μυρτουλα! Περαστικα αντρια... Κουραγιο δαφνη εμεια γραφτηκαμε στον πειραια!!! Στο minisportsclub γυμναστικη κ μουσικοκινητικη καθε τριτη κ πεμπτη! Ειμαστε τρια παιδακια! Εμεις πιο μικρες περναμε ωραια εχουμε κ την ιδια δασκαλα ! 50 ευρω το μηνα για τα δυο... Ειναι στον πειραια κ εχω χαρει κατα τ αλλα κροσια τα νευρα μου! Αν γινει εμφυλιος την εκανα... Ευτυχως εχει η αννα διαβατηριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 988
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα!!

τι διαβάζω πρωινιάτικα για εμφύλιο?!?!Αφρο,πως κ έβγαλες διαβατήριο στην Άννα;

Σήμερα δουλεύω στις 11,έκανα μπανάκι,μαγειρεύω το φαγητο της Μυρτώς (γίγαντες με λαχανικά) και μετά θα φτιάξω το δικό μου για να το πάρω στη δουλειά.ο κώστας θα φτιάξει για τον ίδιο ψαρόσουπα (μπλιαχχχχχ!)

Αύριο θα έρθει κ ο αδελφός μου ο μεγάλος Χανιά,έχει κατέβει Ρέθυμνο για να στήσει μια έκθεση κ θα πεταχτεί να μας δει!

Την καλημέρα μου σε όλες κ τη θετική μου ενέργεια!!!ειδικά στη Δάφνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι ευχαριστώ για τη θετική σου ενέργεια Δανάη! Μπράβο στο Κώστα, κι εμείς ψαρόσουπα σήμερα!! ;) Εσύ κρεατοφάγε μου τι θα φας? Χι χι, πλάκα κάνω!

Άφρο καλή αρχή στις δραστηριότητές σας! Ναι θα τη κάνεις αλλά για που? Γιατί αυτή τη στιγμή ζούμε τον εκφασισμό όλης της Ευρώπης, πριν λίγο πχ. διάβαζα πως οι Άγγλοι θα βάλουν κυνηγούς κεφαλών για τους παράνομους μετανάστες. Άσε που δεν έχει δουλειές η Ευρώπη πλέον... Πάμε καμιά Αργεντινή? Ή καμιά Ισλανδία? Εκεί γίνονται εκπληκτικά πράγματα, πετάξανε τη Τρόικα με τις κλωτσιές, δημιουργούν το νέο τους Σύνταγμα και κανένα κωλομέσο στην άθλια χώρα μας δε μιλάει γι αυτά.

Τέλος πάντων πάω να βάλω κανένα πλυντήριο... Μουτς!

Α Αναστασία συμπάσχω!! Έχουμε κι εμείς κυνόδοντα εν όψει κι έχω να κοιμηθώ μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στην ομορφη παρεα...Ουφ ποναει ολο μου το κορμι απο τη χθεσινη γυμναστικη...

Απο το πρωι ολο τρεξιμο χρηστε μου,στις τραπεζες πληρωμες,μετα φαρμακειο,ηρθε ο τεντας εβαλε τις τεντες 400 ευρω παρακαλω,κ στο μεταξυ οσο ηταν εδω να μαγειρεψω,να ταισω φρουτοκρεμα κ αυγο τον αλεξη,πλυσιμο πιατα....τωρα εκατσα που τον εβαλα για υπνο τον αλεξη κ εφυγαν κ αυτοι..Εχω να κανω κ τις βεραντες μπρος-πισω γτ τα εκαναν χαλια...

Αφρο κ για ταξιδια εντος ευρωπης χρειαζονται διαβατηριο τα μωρα??η για εκτος εοκ το εβγαλες??

Οι υπολοιπες που ειστε??Πως περνατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas..

Evala ta mwra mou (George k Victoria) gia ipno k mpika na dw ti kanete!!

Diavasa ta minimata sas k den ftanei pou eimai etoimi na swriastw apo tin swmatiki kourasi diavasa k auta ta minimata :( alla distixws ola auta einai stin zwi k prepei na ta dextoume,simfwnw me oti eipate, diskola ta pragmata, ti na pw?

Simera kourastika poli stin douleia, vasika oli tin evdomada alla simera ekana k liges douleies sto spiti k nomizw 8a kopei i mesi mou alla exw twra mia kopela gia tis varetes douleies siderwma,mpania, sfoggarisma, den einai pws ta exoume epipleon ta xrimata alla den antexw allo k xtes olo to vradi evaza plintiria den 3ekourazome ka8olou..

Gewrgianna mou nomizw me kollise, kanw k egw diarroies!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

ΚΑι εμεις βγαζουμε κυνοδοντες. ευτυχως ο Διονυσης δεν καταλαβαινει και πολλα. εσκασε ο πρωτος και περιμενουμε τα αλλα. Στο Αλεξανδρο τα ειχα δει ολαααααααααα, εεεε οχι και στα δυο να υποφερω :lol::lol::lol::lol:

Γιουλη μου θα συνεχισεις αυτες τις μερες με πονους το γημναστηριο;

Τι εμφυλιο λετε; εχω χασει κατι; Ξερω οτι φετος θα ειναι πολυ δυσκολα και ο ανδρας μου λεει να κανουμε μια αποθηκευση απο φαγητα για ωρα αναγκης. εχω αρκετο αλευρι, ρυζια και μακαρονια. Τι να πω;;;

Σημερα ξεκινησε η εκεθεση και η συναδελφος μου εδειξε σε μια πελατισα το κοριτσιστικο ευχολογιο. Της αρεσε πολυ και παρεγγειλε και το αγοριστικο!!!!!!!!!!! Ειμαι πολυυυυυ χαρουμενη, βεβαια ειμαι λιγακι κουμπομενη εαν θα ακυρωση την παρεγγελεια της. Αχ μακαρι να πουλησω καποια για να αγορασω αλλα υλικα που θελω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπέρα!Θα απαντησω σε οσα προλαβα να διαβασω κ θυμαμαι ... ;)

Καταρχην ΣΟΥΛΙΤΣΑ καλως δεχτηκες κ εσυ την κουκλάρα σου!!!Τα κιλά είναι μια χαρα,τρεφεται οπως πρέπει κ ασε τις αλλες εδω να μπαινεις να τα λέμε που σε ξερουμε!Τουλαχιστον ετσι νοιωθω!

Πολυ ομορφη φωτο!Ευχομαι καλή λοχεία κ καλο θηλασμό πανω απολα!Να χορταινει το παιδι κ να μην σε κουραζει καθε τοσο κ λιγακι.

ΔΑΦΝΗ καλό κουραγιο κ σε σενα,ταρζανακι ο Αρούλης...υπομονη κ να εισαι αισιοδοξη,οτι ειναι να γινει θα γίνει,δεν μπορουμε να κανουμε πλεον κατι αλλο...

Εχτες μπηκα απο περιεργεια κ ακουσα τον Ιωσηφ Βατοπεδινο για τις προφητειες του,μου τον ειχε αναφερει ενας πελάτης κ ειπα ας δω...λεει θα πτωχευσουμε αλλά θα ανακάμψουμε,τοτε,θα προσπαθησει να μας διεκδικησει η Τουρκια μεχρι που θα δεχτει επίθεση απο την Ρωσία κ θα την καταστρεψει!Η αναγεννηση θα ξεκινησει απο την Ελλαδα...κ πολυ αργοτερα θα ερθει η συντελεια του κοσμου κτλ κτλ κτλ....μπουρδες???

Μπορεί αλλα κ παλι οτι ειναι να γινει,θα γίνει...

ΔΑΝΑΗ μου ειδες ποσο συγκινητικο ειναι να βλέπεις τα αδερφακια σου να μεταμορφώνονται σε κύκνους?

Ετσι κ εγω αισθανομαι,ειχα την μικρη μου αδερφη απο μωρο να κραταω επίσης γτ πηγα νυχτερινο σχολειο ωστε να μπορω να βοηθαω στο σπίτι γτ δουλευαν κ οι 2 γονεις...πατριος ο 1 αλλα δεν εχει σημασια...τωρα εκλεισε τα 18 κ της εγραψα το γραμμα της ενηλικιωσης στο οποιο εκλαιγα ασταμάτητα...αισθανομαι τυχερη που το βιωσα αυτο,ειναι λες κ εχω αλλες 2 κορες...εχω κ αλλη αδερφη πιο μικρή στην οποια δεν μεγαλωσα τοσο εγώ αλλα ημουν κ ειμαι παντα διπλα τους.

ΓΙΟΥΛΗ δυνατη με φουλ ενεργεια σε βρισκω!Να σαι καλα κ θα τα καταφερεις οπως όλες μας!

Ωραια η γυμναστικη σου,δεν σου κρύβω πως ζηλεύω λιγακι....

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ πως πεθανε η κοπελίτσα ρε γμτ?Πολυ στεναχωρηθηκα!

Οσο για τα δοντια με εχεις τρομάξει...ηδη ποναει με τους τραπεζιτες,ξαφνικα φωναζει κ κλαίει το καημενούλι μου :(

ΔΕΣΠΟΙΝΑ για το γαλα που ειπες,αν θυμαμαι καλά,εμας ο γιατρος μας ειπε να της δινω σκονη μεχρι τα 2 κ μετα ξεκιναμε βιολογικό...δεν γνωριζω κάτι αλλο αλλα μια χαρα ακουγεται με ολα αυτα που προσφερει η σκόνη κ ας μην συμφερει η τσεπη μας.....

χμμμμμ δεν θυμαμαι αλλααα.... :(:shock::?:):o

Αν εχω κουραγιο θα σας γραψω τα νεα μου σε λίγο,να παρω εναν υπνακο στον υπολογιστη πάνω πρώτα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απλά ευχηθείτε μας καλή τυχη γτ απο σημερα θέλουμε να την βαζουμε στο δωματιό της,στην κούνια της....

εκτος το οτι τρωμε το ξυλο της αρκούδας,ξυπνάμε σαν τελικό S ...τις αγκαλίτσες που εχουμε κάτι "χρονια"να κάνουμε???Που το βάζουμε?

Μεχρι τωρα εχει ξυπνησει 3 φορες,με βλέπει την χαιδευω κ ξανακοιμάται...αντε να δούμε.

Κατα ταλλα ...μου λειπει η δουλειά,εχω στειλει του κόσμου τα βιογραφικά κ ακόμη τίποτα,με στεναχωρει πολύ αυτό γτ βλέπω τον εαυτο μου να αλλαζει κ εσωτερικά κ εξωτερικά.Δεν μπορω να κανω διαιτα γτ δεν εχω τι αλλο να κάνω περα απο τις δουλειες κ το κυνηγι με την Χριστίνα.

Σκεφτομαι το παρελθον που δουλευα κ αναπολώ,τι εχω πάθει?

Εν το μεταξυ ειμαι 34 κ βλεπω πολυ ρατσισμο στην ειδικοτητά μου,πως να μην πέσω?

Αυτα προς το παρόν....καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ παλι...Ειχα κατι επισκεψεις κ φυγανε πριν λιγο...Επλυνα πιατα,παγκους κ εχω αφησει το σφουγγαρισμα για το τελος πριν παω για υπνο...Το περναω 2 φορες μια με χλωρινη κ μια δευτερη με το υγρο πατωματος....Φαγητο για αυριο εχουμε οποτε αυριο ισως ασχοληθω λιγο με ξεσκονισματα κ τζαμια....Εχω τοσα να κανω αλλα το πιστευετε οτι μ αρεσει???

Γεωργιαννα μου ηθελα οσο τιποτα να παω σημερα αλλα ειχε υπηρεσια ο νικος κ δεν εχω που να αφησω τον Αλεξη...Τα σκ δεν εχουν ομαδικα ακομη...Εως τελος σεπτεμβριου θα εχουν προσθεσει ολες τις ωρες...Απο βδομαδα ομως θα πηγαινω καθε μερα....Ηδη ποναω λιγοτερο...

Κι εγω στο σπιτι εχω στοκ τροφιμα παντα....Εχω χυλοπιτες απο το χωριο κ τραχανα,πολλα ζυμαρικα-ρυζια-ζαχαρες κ γαλατα μακρας διαρκειας...λαδι μας φερνει ο πατερας μου καθως στην αμφισσα εχουμε πολλες ελιες κ φημιζομαστε για το λαδι μας...στη καταψυξη υπαρχει παντα τριμμενο τυρι κ κρεας απο χωριο...βρηκα ενα αρθρο σε ενα σαιτ κ θα σας το βαλω.....ειναι λιγο υπερβολικο ολα οσα λεει αλλα καλυτερα να τα ξερουμε παρα να ειμαστε ανιδεοι...

Αντρια πρεπει να ξεκουραζεσαι κοριτσι μου...

Γωγω μ αρεσει που ξεκιναω κατι καλο για εμενα που θα γυμναζομαι μπας κ φτασω ποτε στο στοχο μου που ειναι τα 60 κιλα-τωρα ειμαι 75 ακομη!!!!!!!!!!-κ επισης θα απασχολω το μυαλο μου κ θα τιθασευω τις ασχημες σκεψεις για οσα περναμε κ οσα μας περιμενουν...Επισης εχω σκεφτει να αρχισω να διαβαζω την ιστορια μας σιγα σιγα γτ ειμαι ανιδεη,ολα οσα μας εκαναν στο σχολειο ηταν τραγικες περιληψεις αφηστε που δεν καναμε ελληνικη ιστορια αλλα γαλλικη επανασταση κ του υπολοιπου κοσμου τις μπαρουφες....

Εχω αγορασει εναν τεραστιο τομο απο καποια εκθεση στο παρελθον που περιγραφει την ελληνικη ιστορια απο την αρχη της(καθοδος των φυλων εως κ πραξικοπημα 1974)...

Αυριο ξεκιναει η μικροπολις στο γκαζι...

καληνυχτα σας!

ΥΓ σορι για το μεγαλο μηνυμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://revealedtheninthwave.blogspot.gr ... /1_20.html

http://revealedtheninthwave.blogspot.gr ... 9/no2.html

http://revealedtheninthwave.blogspot.gr ... /3_20.html

http://revealedtheninthwave.blogspot.gr ... 10_16.html

Ειναι για ακραιες καταστασεις,μακαρι να μην τα χρειαστουμε ποτε αλλα επειδη ποτε δεν ξερουμε καλυτερα να ενημερωνομαστε...

Πριν λιγο τα διαβασα ειναι για πολυ πολυ πολυ ακραιες καταστασεις....εγω δεν ηξερα ουτε το 1/10..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλη ωραια ειναι αυτα που εβαλες, ανοιξα το πρωτο. αλλα δεν ειμαι σε ψυχολογικη κατασταση να δωσω προσοχη, με τρομαζουν. Καλα ειμαι ετσι τωρα που λιγακι αδιαφορω. εχω φροντισει για λιγα μεχρι εκει!!

Καλα εχεις κουραγιο να τα κανεις ολα αυτα; Ελα και απο δω που δεν εκανα ΤΙΠΟΤΑ σημερα. αυριο θα καθαρισω το σπιτι και θα πλυνω τα πιατα κτλ. ημουνσ κουρασμενη και ετρεχα με τον Αλεξανδρο αγγλικα και ποδοσφαιρο.

Γωγω μου μακαρι να μαθει μονη της, η πρωτη εβδομαδα ειναι δυσκολη. εαν αντεξεις σωθηκες!!!!!!!!!

Εμεις εχουμε μια ωρα για μας το πρωι! και πολυ χαιρομαι!!!

Κοριτσια πουλαω τα παπουτσια του Διονυση που του ειχαν στειλει απο Αμερικη, δεν τα φορεσε γτ αλλαξε νουμερο. ειναι κριμα να τα χαρισω ή να τα πετακω επειδη θα πρεπει να αγορασω εγω αλλα. Ειναι το Νο 21.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Prin ligo ir8a apo to 8eatro eida tin Lisistrati, erasitexniko fisika alla itan poli wraio ta esoda 8a pane sto "Xamogelo tou paidiou" k stin "Agkalia Elpidas" (http://www.agaliaelpidas.com/web/) mia organwsi gia paidakia me egkefalikes k alles paraliseis tin opoia eftia3e i 8eia mou pou exei to eggoni tis tetoia provlimata k apofasise na dimiourgisei auti tin organwsi gia na enimerwnei ton kosmo k gia enisxisi, epaize k i geitonissa mou stin parastasi k itan eukairia na tin dw k ekeini..

Gwgw mou kali arxi me tin Xristinoula!!

Gioulaki mou gi'auto efera kopela gia na me voi8isei, parolo pou me xilia zoria ta vgazoume pera oikonomika..

Tin kiriaki mallon 8a paroume tin Victoria se ena parko sto opoio 8a exei filan8rwpiki ekdilwsi 8a exei facepainting, pazaraki, mpalonokataskeves, kouklo8eatro, xoro ktl k einai gia na mazeutoune xrimata gia tous karkinopa8eis..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλη ωραια ειναι αυτα που εβαλες, ανοιξα το πρωτο. αλλα δεν ειμαι σε ψυχολογικη κατασταση να δωσω προσοχη, με τρομαζουν. Καλα ειμαι ετσι τωρα που λιγακι αδιαφορω. εχω φροντισει για λιγα μεχρι εκει!!

Καλα εχεις κουραγιο να τα κανεις ολα αυτα; Ελα και απο δω που δεν εκανα ΤΙΠΟΤΑ σημερα. αυριο θα καθαρισω το σπιτι και θα πλυνω τα πιατα κτλ. ημουνσ κουρασμενη και ετρεχα με τον Αλεξανδρο αγγλικα και ποδοσφαιρο.

Γωγω μου μακαρι να μαθει μονη της, η πρωτη εβδομαδα ειναι δυσκολη. εαν αντεξεις σωθηκες!!!!!!!!!

Εμεις εχουμε μια ωρα για μας το πρωι! και πολυ χαιρομαι!!!

Κοριτσια πουλαω τα παπουτσια του Διονυση που του ειχαν στειλει απο Αμερικη, δεν τα φορεσε γτ αλλαξε νουμερο. ειναι κριμα να τα χαρισω ή να τα πετακω επειδη θα πρεπει να αγορασω εγω αλλα. Ειναι το Νο 21.

Ξερεις τι συμβαινει κε εμενα....Η θα εχω ορεξη να κανω τα παντα η τιποτα....μεσα στο μηνα εχω τετοιες διακιμανσεις....ειδικα οταν περιμενω περιοδο νιωθω αρρωστη..δεν το αντεχω ολο αυτο κ χαιρομαι που εχω ενεργεια τωρα....φτου μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!!Ακυρη η βολτουλα μας σημερα....Ο αλεξης εχει δεκατακια.....Μακαρι να μην υποτροπιασε παλι καμια ουρολοιμωξη χρηστε μου....Βγαζει ολα τα δοντια μαζεμενα...Σκεφτειται εχει μονο 4 βγαλει...

Ηρθε κ ο Νικος ριξαμε ενα τσακωμο γτ του λεω εχουμε δουλειες να κανουμε.μου λεει τι δουλειες?

του λεω σουπερ κ να αλλαξεις σακουλα στην ηλεκτρικη σκουπα,κατι μπαταριες σε ενα βιβλιο του αλεξη κ ενα λαμπακι...κ γυρναει κ μου λεει αν τα βιαζεσαι πηγαινε παρτα μονη σου!!!!!!!!!!!!!Τα κανω ολα μονη μου εδω μεσα,βοηθαει ελαχιστα πλεον κ τις δουλειες τις δικες του θα τις επιφορτωσει σε εμενα???Εχουμε πει τις εξωτερικες δουλειες να τις κανει εκεινος,προχτες ετρεχα ομως με ενα μωρο παιδι στη δεη σαν την τσιγγανα.....Εχω φουντωσει μιλαμε,δεν εκτιμαει τιποτα κ δεν αναγνωριζει,δεν συμπονει δεν δεεν δεν......Ποσες φορες ακομη θα μουτζωσω τον εαυτο μου,ποσες???

Εφυγα κοριτσια καλημερα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Σπίτι κι ετοιμάζω ψαρομεζέδες για το βράδυ, θα έρθουν φίλοι.

Γωγώ πως πήγε η πρώτη νύχτα της Χριστίνας στο δωμάτιό της?

Κι ο Άρης θα πάει τον άλλο μήνα (περιμένω να γίνει και η μετακόμιση στο γραφείο για να μεταφέρω κι από εδώ κάποια πράγματα) στο δωμάτιό του αλλά θα του φτιάξω πατωματοκρέβατο.

Τι σχέδια έχετε για το ΣΚ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!! Σας διάβασα κ η αλήθεια είναι οτι πολύ στεναχωρέθηκα για τη κοπέλα..τί ψευδώνυμο είχε εδώ μπάς κ την διάβαζα κ δν το ξέρω? ΄΄αδικο ρε γαμώτο..θα μπώ σε λίγο να σχολιάσω που θα κοιμηθούν τα μωράκια μου.Προς το παρόν έχω τη μικρή στο ζυζί κ τον Ζοζέ δίπλα να μου πηγαινοφέρνει παιχνίδια!

Σας βάζω φωτό της μπέμπας να γλυκάνω λίγο τη διάθεση κ τα λέμε μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλη μηπως να κανεις κατι δραστικο; Δηλαδη να του πεις κατι βαρυ τυπου: αφου μου εισαι παντελως αχρηστος θυμισε μου τι κανεις εδω; Η να του πεις οτι σκεφτεσαι χωρισμο να πατε σε ενα συμβουλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ελενα ειναι θεααααααα! Τι ομορφη!!! Φτου φτου! Ολα καλα; Κατι ειχες γραψει για σπονδυλικη εμεις εχουμε δωδεκα δοντια ειχαμε μονο τεσσερα κ μεσα στον ιουλιο εβγαλε εξι! Κ μετα τ αλλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλη μηπως να κανεις κατι δραστικο; Δηλαδη να του πεις κατι βαρυ τυπου: αφου μου εισαι παντελως αχρηστος θυμισε μου τι κανεις εδω; Η να του πεις οτι σκεφτεσαι χωρισμο να πατε σε ενα συμβουλο;

Αχ κοριτσακι μου εχω φτασει σε σημειο να του πω να φυγει απο το σπιτι κ να αδειασω τις ντουλαπες του στο πατωμα...Μονο τον Αλεξη σκεφτομαι κ την αδυναμια μου να ανταπεξελθω οικονομικα μονη μου στις υποχρεωσεις αλλιως ολα θα ειχαν παρει το δρομο τους την πρωτη βδομαδα που γεννησα κ με εκανε σκουπιδι μπροστα στη μανα μου...Σας τα εχω πει τα σκηνικα....Ο ανθρωπος δεν χαμπαρδιαζει....Του λεω ασπρο καταλαβαινει μαυρο η δεν καταλαβαινει τιποτα...Μερικες φορες απορω για την νοημοσυνη του κ τις περισσοτερες απορω με εμενα.....Ποσο ερωτευμενη ημουν χρηστε μου κ δεν εβλεπα μπροστα μου???

Θα κανω υπομονη,υπομονη,υπομονη.....Να μεγαλωσει το παιδι κ να ανακαμψω λιγο οικονομικα κ μετα το πουλο(σορι)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα υπέροχη η μικρή, είναι μια γλύκα!! Να σου ζήσει και πάλι! Αχ μπράβο, μου μετέφερες μωρουδίλα!!

Γιούλη έτσι όπως τα γράφεις, δε μπορώ να μη σου πω πως το οικονομικό και το παιδί δεν είναι λόγοι να μένετε μαζί και θα είναι και χειρότερο για τον Αλέξη. Απόλυτη δυστυχία βιώνουν τα παιδιά των οποίων οι γονείς "κάνουν υπομονή για χάρη τους". Σκέψου καλά αν υπάρχουν ακόμα άλλα πράγματα που σας κρατάνε μαζί.

Άφρο με γεια τα δόντια! Κι εμείς στα δώδεκα είμαστε!

Πολλή νοικοκυροσύνη μ' έπιασε σήμερα, σκούπισμα, σφουγγάρισμα, πλυντήρια και μαγειρική. Χταποδάκι κρασάτο, γαρίδες τηγανιτές, παντζάρια, σκορδαλιά, πατάτες φούρνου με δενδρολίβανο και μουστάρδα και το βραδάκι θα φτιάξω ντάκους και σολωμό πάνω σε ψωμάκι. Σας άνοιξα την όρεξη ή να γράψω κι άλλα? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα δεν εχω λόγια για την κόρη σου!Φτου της μην την ματιάσω!Τα μάτια ειναι του Χαρη ε?Φαινεται οτι θα παραμείνουν....λογικά.Να σου ζησει κ πάλι!

Δαφνη πατωματοκρεββατο ε?Σιγουρα θα του ειναι πιο ασφαλες να κατεβαίνει....

Καλη ιδεα...

Γιούλη,δυστυχως καποιοι ανθρωποι δεν αλλαζουν,το θεμα ειναι κατα ποσο τα εχεις ζυγισει κ απο οτι φαινεται αρκετα....συμφωνω με την Δαφνη...ηρεμησε κ οταν εισαι οκ σκεψου σοβαρα τι πραγματικα θες να κανεις κ τι ειναι καλυτερο για το παιδί....ηρεμία σιγουρα ειναι το βασικότερο...

Κοριτσια τελικά,η μικρη βρεθηκε στο δωματιο μας γτ φυσικα την πηρε ο μπαμπας της οταν τον ακουσε να μπαινει στο σπίτι σηκωθηκε ορθια κ εκλαιγε,κλασσικη περίπτωση,οποτε γιναμε παλι 3 στο κρεββατι...

Σημερα πηγαμε τσαρκα στο Θησειο κ μοναστηρακι,μετα στην κουνιαδα για φαγητο,τα ξαδερφακια παιξανε αλλα εγω ειμαι ακομα κομματια,περιμενω να κοιμηθει για να χαλαρωσω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Daphne mou k emeis etsi 8a kanoume me to krevvati giati 1o. I Anastasia 8a paei sto krevvataki tis Victorias (me ta kagkela) k logw oikonomikwn den mporoume auti tin stigmi gia agora allou krevvatiou kanonikou gia tin Victoria (me lipei poli auto alla distixws den ta pame kala oikonomika) k 2o. Giati fovame akomi na tin valw se krevvati kanoniko me prostateutiko mipws k pesei..Fisika ola auta einai mia ske4i, 8a dei3ei exoume xrono na to meletisoume giati tin mikroula 8a tin valoume k ligo kairo dipla mas sto carry cot..

Avrio to prwi 8a pame ekklisia einai to mnimosino tou pappou mou k einai eukairia na koinwnisoume me tin Victoria!!

Elenaki i kori sou einai KOUKLARA me teleia matia!!!!!! :D Na tin xereste, panta me ugeia!!

Gioulaki mou perastika sas..Oso gia ton Niko den mporw na pw tipota, na ekferw gnwmi giati auta einai lepto 8ema otan eimaste 8imwmenoi, aganaktismenoi ta vlepoume ola mavra, iremise k anadiorganwse tis ske4eis sou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάρες!

Δάφνη,έρχομαι σπίτι σας!!!!!μπορεί να μην είμαι τρελή fan του ψαριού αλλά τα θαλασσινά μ'αρέσουν κ έχω αδυναμία στα παντζάρια-σκορδαλιά!!!!να καλέ από που πήρε την νοικοκυροσύνη ο Άρης!εγώ για μενα την Παρασκευή είχα φτιάξει πένες ολικής με φρέσκια τριμμένη ντομάτα,βασιλικό,μανιτάρια κ βασιλικό.

Ελενακος,κούκλα η μικρή!!!!φτου φτου να σας ζήσει!!!ματάρες υπέροχες!το γονίδιο του Χάρη βλέπω είναι ισχυρό!2 στα 2!!σε όποιον κ να μοιάσει θα είναι κούκλα!καλότυχη!

Γεωργιάννα,τα ευχολόγια τα φτιάχνεις για τη δουλειά ή τα πουλάς μόνη σου;ειναι πολύ όμορφα πάντως!συγχαρητήρια!!!

γωγώ,καλή προσαρμογή εύχομαι στο νέο της δωμάτιο!

Ανδρια,μήπως έχει κάποιος φίλος/γνωστός να σας δώσει δευτερη κούνια;εμείς έτσι βρήκαμε δεύτερο κρεβατάκι κ κατά τύχη πάλι λευκό από το mothercare για το μικρό.οπότε θα ταιριάζει κ με τα έπιπλα της Μυρτώς που είναι επίσης λευκά.Τέλειες οι φωτο σου με την κοιλίτσα!είσαι μια κομψή γλυκιά εγκυούλα! :D

Εμείς σήμερα περάσαμε πολύ όμορφα.Ειχε έρθει από χθες βράδυ ο αδελφός μου ο μεγάλος (δεν θυμάμαι αν το έγραψα γιατί έχω κ μια πρώιμη άνοια) από το Ρέθυμνο που κατέβηκε για δουλειά,οπότε πήγαμε βολτούλα στο λιμάνι,ξετρελάθηκε με τη Μυρτώ,μετά ήρθαν κ οι φίλοι μας κ κάτσαμε όλοι μαζί.Αύριο το μεσημερι θα πάμε σε ενα πολύ ωραίο κινέζικο στην παλιά πόλη που εχει μπουφέ κάθε κυριακή με 10 ευρώ (τζαμπατζήδες όλου του κόσμου ενωθείτε :lol: ) κ έχει υπέροχη αυλή με φαναράκια.

Σας φιλώ γλυκά!

καλό βραδάκι!δάφνη καλά να περάσετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danae mou se euxaristw xexe :D ..K esi koukla eisai k mono koilitsa ekanes!! Den 3erw kapoia kopela pou mporei na mou daneisei, gennise k i nimfi mou k 1i mou 3aderfi k 4axnoune k i mama mou k i 8eia mou f8ina krevvatakia gia na paroun otan 8a prosexoun ta eggonia tous, epese poli zitisi :lol:

Wraio to programma sas to simerino alla k to avriano, k emeis avrio to prwi ekklisia k apogeuma stin filan8rwpiki ekdilwsi sto parko..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...