Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ 2011 τα πρωτα λογακια


Recommended Posts

Σκαλημεραααα!σας γραφω απο το μικροβιολογικο οπου βαριεμαι οικτρα!εχω μια ωρα ακομη αναμονης!ζητησα να μου κανει κ εξεταση για ελλειψη βιταμινης Β12 γιατι ξεχναω συνεχεια!!

Σουλα μου,τελεια η κορακλα σου!!φτου φτου 4.200!τελεια ειναι!μπραβο για το θηλασμο!καλη συνεχεια κ να το απιλαυσεις!

Ανδρια,μπραβο σου για την αποφαση να κανεις φ.τ!ευχομαι να πανε ολα καλα!η αναρρωση μετα απο φ.τ.ειναι πολυ ευκολη κ ομαλη.επανερχεσαι αμεσως.

Γεωργιαννα μου ευχομαι να πανε ολα καλα με την παιδοψυχολιγο κ να σας βοηθησει.το οικονομικο ειναι ενα θεμα.εγω που πηγαινω καθε εβδομαδα κ δινω 40 για καθε συνεδρια σκεφτομαι να το μειωσω στις 2 φορες το μηνα γιατι δεν μου περισσευουν ...

Πολλα φιλακια σε ολες.παω για τη 2η αιμοληψια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 988
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ατιμες ορμονες!μολις μιλησα με το μικρο μου τον αδελφο που ορκιζεται σημερα για το πτυχιο του κ συγκινηθηκα!ποτε ηταν μωρο κ τον αλλαζα,τον ταιζα,τον εκανα μπανιο στο νιπτηρα κ τον επαιζα,κο ποτε εγινε 23 κ τελειωσε το πανεπιστημιο.πηγε φανταρος κ ετοιμαζεται να φυγει για μεταπτυχιακο;;;βουρκωσα..καλη σταδιοδρμια Παρι μου!σ'αγαπαμε πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη όλα αυτά τα έκανες στο αδερφό σου? Αν είναι να περιμένω 5-6 χρόνια για το δεύτερο να το αναλάβει η Κατερίνα! :lol: Καλή σταδιοδρομία να έχει και καλή συνέχεια στις σπουδές του!

Επίσης, μόνο 40 δίνεις σε ψυχολόγο? Εγώ είχα πάει πριν χρόνια 2-3 φορές και έδινα 80 ευρώ τη συνεδρία - φιλική τιμή!

Γεωργιάννα ελπίζω να παέι καλά με τον Αλέξανδρο και να σας βοηθήσει.

Γεωργιάννα της έδωσα φρέσκο γιατί η σκόνη είναι πολύ γλυκιά και θέλω να συνηθίζει τις φυσικές γεύσεις. Ούτως ή άλλως τρώει από όλα και δεν χρειάζεται εμπλουτισμένο γάλα. Το θέμα με τα κακάκια πρέπει να ήταν τυχαίο γιατί όλα καλά τώρα. Μόνο που δεν πρέπει να της πολυαρέσει η γεύση γιατί το βράδυ πίνει ελάχιστο ενώ το πρωί που την έχει κόψει η πείνα 250 ml. Αλλα θα τη συνηθίσει.

Αφροδίτη, φανταστική και ανιδιοτελή φιλενάδα μου, γράψου εσυ στη σχολή και θα σε βολέψω .

;)

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη, φανταστική και ανιδιοτελή φιλενάδα μου, γράψου εσυ στη σχολή και θα σε βολέψω .

;)

Φιλιά!

:lol::lol: καλα τα λες κοπελια, "ακομα δεν τον ειδαμε, γιαννη τον βαφτισαμε!!!" :lol::lol: κατσε να γκρεμιστει κανενας φουρνος, να με παρουν, και βλεπουμε :) για το φρεσκο γαλα θα συμφωνησω μαζι σου, ειναι πολλα τα οφελη του...αλλα ακομα κι αν το μειωσει η κατερινα το βραδινο, δεν πειραζει, περισσοτερο ασβεστιο παιρνει απο το γιαουρτι η το τυρι ;) η δικη μου πινει σταθερα 300 μλ :)

δαναη, συγχαρητηρια για τον αδελφο σου!!!!και εις ανωτερα, και με μια καλη τυχη!!! τι διαφορα ηλικιας εχετε;;; εγω με τον δικο μου εχουμε 10 χρονια (μικροτερος) και παρολ'αυτα δεν θυμαμαι να τον φροντιζα τοσο πολυ, μονο τον προσεχα οταν επαιζε :shock: πρεπει να ησουν πολυ καλη αδελφουλα, μπραβο!! καπως ετσι θα ειναι και η μυρτω :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danae mou se euxaristw..Mpravo ston aderfo sou, oti kalitero sta metepeita sxedia tou, SIGXARITIRIA!!

Mono emena den pinei to fresko? :? Axxx!!! An mas dei na pinoume frappe to s/k pou ka8omaste oloi gia progeuma 8elei na piei apo ta potiria mas k etsi tis vazw gala fresko sto potiraki pinei poli ligo me to kalamaki k auto itan ,vradi etixe na tin dokimasoume 2-3 fores k to aidiazei k mou to sprwxnei, sigkekrimena xtes to vradi tis edwsa k pali ta idia meta tis evala ligo meli na dwsei geusi k tin 3anadokimasa alla tipota, oute sto mpimpero oute sto potiraki to pinei..Kamia idea? Den 8elw na tis ko4w teleiws tin skoni 8a dinw k apo ta dio..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΑναη μου και εγω θα ειχα συγκινηθει και χωρις να ειμαι εγκυος!! Πολλα συγχαριτηρια του αξιζει και φυσικα και σενα που τον φροντισες!!!

Εσυ πηγαινεις ακομη, νομιζα οτι ειχες σταματησει.

Πηγα και μιλησα μαζι της, βεβαια δεν ξερω αλλα δεν μου εκανε κλικ! για να μπορω να συνεχισω μαζι της. Ακομη ομως δεν εχουμε συζητησει με τον ανδρα μου για το οικονομικο. Σκεφτομαι ομως οτι δεν ειμαι εγω ετοιμη, γτ τελικα με εμενα πρεπει να δουλεψει αλλα και με το παιδι παραλληλα. Ωρες ωρες σκεφτομαι οτι τιποτα δεν κανω σωστα; βεβαια ο ανδρουλης μου μου ειπε οτι δεν ειναι ετσι και μια χαρα τα κανω, και ετσι ανεβηκα λιγακι. Τι τραβαει και αυτος μαζι μου!!!!

Δεσποινα δεν δινουμε την σκονη για πιο εμπλουτισμενο αλλα επειδη τα νεφρα τους δεν ειναι ακομη ετοιμα για το φρεσκο. εγω θα του το ειχα κοψει πολυυυυυ καιρο τωρα γτ δεν εχουμε αναγκη απο βιταμινες :lol::lol::lol:

Παω να φτιαξω την φασολαδα του Αλεξανδρου, περιμενω και τα μπιφτεκια που ειναι στο φουρνο και λεω μετα να φυγω απο την κουζινα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax autes oi oirmones, katasigkini8ika!! Edw k meres elega na ele3w ta farmaka tis e3wswmatikis pou eixa apo ton kairo pou ekana tis 8erapeies gia na kanw tin Victoria k olo to amellousa, eipa na ta afinw gia to 2o alla afou ir8e eukola apo mono tou itan krima na min ta dwsw se kapoia kopela pou ta xreiazete.. Telika itan ligmena, krimas :cry: gemisa ta matia mou giati xaris se auta exw tin Victoria mou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ για τις ευχές!ορκίστηκαν μαζί με την κοπέλα του κ ήταν κ τα δυο τα σόια!

Ανδρια,και η Μυρτώ πίνει ακόμη frezylac.Η παιδίατρος συνέστησε σκόνη μεχρι τους 18 μήνες,γιατί το φρέσκο μπορεί να είναι δύσπεπτο.Ξέρω ότι άλλοι παιδίατροι συστήνουν φρέσκο από τους 12 μήνες.Η αλήθεια είναι ότι είναι ένα κόστος γύρω στα 45 ευρώ το μήνα το γάλα της οπότε θα χαρώ όταν θα ξεκινήσει το φρέσκο!Δεν ήξερα ότι εκανες εξωσωματική στη Βικτώρια.

Αφροδίτη,ο αδελφός μου ειναι 23, δηλ. 8 χρόνια μικρότερός μου. Η αλήθεια είναι ότι τα έκανα σχεδόν όλα μαζί του,κ με μεγάλη χαρά!αφού όταν η μητέρα μου έπαιρνε το επίδομα τρίτεκνης (τότε) μητέρας μου έδινε χαρτζιλίκι :D .Και στη Νεφέλη (που είναι 15 χρόνια μικρότερη)βοηθούσα πολύ αλλά είχα περισσότερο διάβασμα τότε.Γι' αυτό όταν γέννησα δεν είχα κανένα άγχος για τα διαδικαστικά της φροντίδας του μωρού.Μόνο ο πόνος του τοκετού με προβλημάτιζε.

Δέσποινα,40 δίνω που θεωρείται καλή τιμή,αλλά τελευταία έχουμε ζοριστει οπότε θα μειωσω σε δυο φορές το μήνα,μέχρι τουλάχιστον να σταθεροποιηθεί κ το πρόγραμμα του κώστα.μας περιμένουν και 2600 για τη γέννα,με το καλό. :?

γεωργιάννα,το ότι μπορεί να πάς σε ψυχολόγο,δεν σημαίνει ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ότι τα κάνεις όλα λάθος με το παιδί σου!μην αισθάνεσαι ενοχές.πας για να δεις τι μπορείς να κάνεις ακόμη καλύτερο κ για σενα αλλά κ για την οικογένειά σου.όταν κάπου δυσκολευόμαστε,θεωρώ ότι η μεγαλύτερη γενναιότητα είναι να ζητάμε βοήθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ekana topo8etisi/spermategxisi einai i teleutaia epilogi prin tin e3wswmatiki alla ta xapia, oi eneseis k ta ipo8eta einai ta idia.. Vasika gia na ta pareis dwrean apo to kratiko les pws kaneis e3wswmatiki gia na sta dwsoun, mou edine sintagi o idiwtis ginaikologos mou k ta eperna, dikaiouse mono 3 fores egw xrisimopoiisa tis 2 fores k ekana 4 topo8etiseis..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

Γωγώ μου,που εξαφανίστηκες;όλα καλά;

Ελενάκος,πώς είσαι;την παλεύεις με τα δυο;

εγώ έφυγα από το σπίτι πουρνό πουρνό,πλήρωσα ΔΕΗ και νερό που είχαν λήξει κ τώρα είμαι στη δουλειά.Ο καιρός σήμερα είναι πιο δροσερός,το πρωί είχε γύρω στους 23οC.άντε να βάλουμε τα ζακετάκια μας.με κούρασε φέτος η ζέστη.

Οι υπόλοιπες τι κάνετε;Δάφνη,Γλυκερία,Αναστασία,Ειρήνη,Γιούλη,Άφρο,Σούλα,η Έλενα ξέρω ότι περνάει καλά στο εξωτερικό (!! ;) ),ξεχνάω καμιά;

Τη Δευτέρα γιορτάζει η Μυρτώ κ σκεφτόμαστε αν θα κάνουμε κάτι,αν θα καλέσουμε λίγους φίλους έτσι για καφεδάκι κ γλυκό.Είδωμεν...Καλή μέρα να έχουμε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ξέρω, έχω χαθεί... Έμπλεξα! Δουλειές, προγράμματα, πολλά έξοδα, πολύ άγχος για τα έξοδα!

Ο Άρης γίνεται όλο και πιο διάολος, τεστάρει τα όρια διαρκώς αλλά είναι γλυκός και τρυφερός και πολύ αγαπησιάρης!

Εγώ είμαι σε μια περίεργη φάση, λειτουργώ λίγο ως ζόμπυ, προσπαθώ να μη σκέφτομαι πολύ, έχω φόβο και αγωνία για όσα μας περιμένουν.

Θα είμαι εδώ τριγύρω...

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas!!!

I mikri simera evgale nok out tin mama mou apo tis 6:30 (an den itan k pio prwi) pou 3ipnise koimi8ike prin ligo kanonika stis 10 koimate alla tin dokimase 2 fores k eklaige , ti einai auto pali? Αa edw k 2 meres einai to kwlaraki tis kakokkino,sigkaike se simeio pou eliwse, tin allasoume sixna, tin plenoume k tis vazoume nisiasto (niseste).. Se ka8e allagma tremei apo to pono to manari mou :(

To autokinito mou ftiaxtike, egine me taxitites (itan automato) euxomai na petixe i allagi giati milame eixe poli douleia, kapoia fasi o mixanikos mas 8a paei agglia na ferei emporeuma me container k 8a agorasei ena automato kivwtio taxititwn k 8a er8ei me ta ipoloipa , mou eipe pws i metafora stoixizei perissotera apo tin agora k esi opws 8a to kanei 8a mas simferei, an dw pws einai mia xara k me simferei stin venzini 8a to afisw etsi k den me noiazei..8a to paroume simera..Axx na einai mia xara!!!!!!!!

Danae k emeis xrwstame pollous logariasmous, na doume pote 8a kataferoume na tous plirwsoume k twra me to autokinito na doume posa 8a 8eloume!! :evil:

Daphne mou mas elei4es!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Δεσποινα οταν ειχα παει στην ψυχολογο πριν 2 χρονια πληρωνα 35-40ε την συνεδρια.

Σκεφτομαι να ξαναπαω στην ιδια και ας ειναι λιγο πιο μακρυα. το ερωτημα ειναι τι θα κανω με τα παιδια και εαν εγω θελω! Προς το παρον θα ασχοληθω λιγακι με τον Αλεξανδρο με τις δραστηριοτητες του, μηπως κατι με θεατρο.

Δεσποινα ποσσο πληρωνεις στο Νακα; μιλησα με τον ανδρα μου και μηπως παω τον Διονυση στο Αιγαλεω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια με το καλό να παραλάβεις το αυτοκινητάκι σου!

Γεωργιάννα επειδή κι εγώ μάλλον θα πάω τον Άρη στο Νάκα, είναι νομίζω 30 ευρώ η εγγραφή και 48 ευρώ το μήνα μετά. Σήμερα έχουμε κλείσει για το δωρεάν δοκιμαστικό μάθημα και αν μας αρέσει θα γραφτούμε. Δες εδώ: http://www.nakas.gr/ecomnakas/nakascons ... 35&id=1605 Δέσποινα εσείς πήγατε σε δοκιμαστικό? Αν ναι, πως σας φάνηκε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα το ωδείο είναι 48 ευρώ το μήνα. Μου φαίνονται πολλά και αν την πήγαινα σε παιδικό σταθμό δεν θα το σκεφτόμουν καν. Εκεί που πηγαίνεις το Διονύση δεν κάνουν δραστηριότητες? Τραγουδάκια, ομαδικό παιχνίδι?

Ο Αλέξανδρος μπορεί να χρειάζεται περισσότερο ποιοτικό χρόνο μαζί σου. Από ό,τι εχω καταλάβει είναι αρκετά ευαίσθητος κι εσύ πολύ καλή μαμά που σκέφτεσαι πως θα μπορούσες να τον βοηθήσεις, οπότε δεν έχεις κανέναν λόγο να νιώθεις άσχημα. Σε κάθε περίπτωση εσύ ξέρεις τι είναι καλύτερο για τα παιδιά σου. Επίσης υπάρχει γάλα χωρίς λακτόζη αν έχεις δυσανεξία, το ξέρεις?

Δανάη κι εγώ θέλω να κρυώσει ο καιρός! Βαρέθηκα και αφού δεν μπορώ να κάνω μπάνιο στη θάλασσα ποιος ο λόγος για ζέστη? :lol:

Δάφνη ψυχραιμία με τα έξοδα. όλοι κάπως έτσι είμαστε.

Άντρια με το καλό το αυτοκίνητο!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δάφνη πήγαμε στο δοκιμαστικό το Σάββατο και την Παρασκευή ξεκινάμε! Είχε πολύ πλάκα αν και η Κατερίνα ήθελε να χορεύει όλη την ώρα που τα υπόλοιπα παιδάκια κάθονται γύρω γύρω και ακούνε τα τραγούδια...Καλλιεργεί τις αισθήσεις, έχει λίγο κίνηση, μαθαίνουν να χτυπούν μουσικά όργανα (μαράκες και ντέφι) και να "τραγουδάνε" με ρυθμό (λένε όλα μαζί μπα, μπα, μπα). Όπως ξαναείπα, για παιδία που δεν έχουν άλλες επαφές με συνομίλικα είναι πολυ ωραία και νομίζω περνάνε καλά. Ανυπομονώ να κάνει και τους πρώτους της φίλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...ΠΕΡΑΣΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ....ΕΙΧΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ,ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΙΧΕ ΥΠΗΡΕΣΙΑ Ο ΝΙΚΟΣ Κ ΤΗ ΤΡΙΤΗ ΞΑΝΑ ΕΓΩ...ΑΥΠΝΗ ΓΥΡΝΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΒΑΡΔΙΕΣ Κ ΞΕΚΙΝΟΥΣΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ Κ ΞΑΝΑ ΜΑΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΗ ΤΡΙΤΗ...ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΑΡΚΕΤΑ Κ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΩ......ΠΗΓΑ ΣΤΗ ΔΕΗ ΣΗΜΕΡΑ ΓΤ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΕ ΜΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΙΣΜΟΥ,ΤΗΣ ΟΠΟΙΑΣ ΤΗΣ ΠΗΡΑΝ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ Κ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΠΑΛΙ ΣΤΗ ΔΕΗ...ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ Η ΔΕΗ ΜΑΣ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ ΝΕΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ Κ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΚΟΣΤΟΛΟΓΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΑΛΛΗ ΕΤΑΙΡΙΑ Κ ΜΑΣ ΗΡΘΕ ΚΙΤΑΠΙ 400 ΕΥΡΩ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΝΕΟ ΧΑΡΑΤΣΙ... :oops::oops::oops::oops::oops::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ΠΗΓΑ ΛΙΓΟ ΚΛΑΦΤΗΚΑ ΕΚΕΙ,ΤΟ ΓΥΡΙΣΑ ΣΕ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΧΑΡΤΙ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΓΤ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΝΑ ΜΑΣ ΚΟΣΤΟΛΟΓΟΥΝ ΜΕ ΤΡΙΠΛΑΣΙΑ ΤΙΜΗ ΤΗΝ ΚΙΛΟΒΑΤΩΡΑ....ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΒΓΑΛΑ ΑΚΡΗ ΓΤ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΟΥΜΕ...ΕΙΧΑ Κ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΜΑΖΙ...ΒΡΕΣ ΠΑΡΚΑΡΕ,ΒΓΑΛΕ ΚΑΡΟΤΣΙΑ,ΒΑΛΕ ΑΛΕΞΗ,ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΔΕΗ...ΔΡΑΜΑ!!!!

ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΤΕΝΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙ ΤΕΝΤΕΣ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΓΤΕΙΜΑΙ ΣΤΟ 3ο Κ ΕΧΩ ΑΛΛΟΥΣ 5 ΟΡΟΦΟΥΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ Κ ΠΕΤΑΝΕ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ Κ ΠΕΦΤΟΥΝ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΠΛΥΜΕΝΑ...

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΓΤ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΤΟΣΟ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ??ΠΩΣ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΡΦΩΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΙΔΕΑ??ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ....ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΤΟΣΟ ΑΥΣΤΗΡΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ...ΕΓΩ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΩ- ΑΝ ΘΕΣ ΚΡΑΤΑ ΤΟ-ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ ΣΟΥ ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ,Κ ΓΡΑΨΕ ΣΕ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ Κ ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ.....ΕΑΝ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΙΔΙΚΟ...ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ,ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΠΕΡΥΣΙ ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΑ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΓΤ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ...Η ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟ Κ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΣΕ ΤΣΑΚΙΖΑΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΥΝ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ,Κ ΤΑ ΧΡΕΗ....ΠΟΛΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΘΕΛΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ....ΒΟΗΘΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ Μ ΑΥΤΟ....ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΚΕΝΤΡΟ ΨΥΧΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ Κ ΠΛΗΡΩΣΑ 5 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ...ΒΡΕΣ ΚΑΠΟΙΟ ΣΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΟΥ...ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΕΧΟΥΝ...

ΔΑΦΝΗ ΚΙ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΙ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ....

ΔΑΝΑΗ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ :lol::lol::lol::lol:

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΙ ΕΧΩ ΧΑΡΕΙ....ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΙΛΑΤΕΣ Κ ΖΟΥΜΠΑ ΓΤ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ ΔΙΑΙΤΕΣ Κ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ Κ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΓΛΥΚΟ Η ΕΝΑ ΝΟΣΤΙΜΟ ΦΑΓΗΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΑΘΩ...ΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΔΕ ΞΕΡΩ...ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΠΕΙΣΜΩΣΕΙ ΤΟΣΟ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ Κ ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΠΡΟΟΔΟ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΩΡΑ ΣΑΝ ΝΑ ΑΡΝΕΙΤΕ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΜΟΥ...ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ???ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ....

ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΜΠΡΟΚΟΛΟ Κ ΜΠΙΦΤΕΚΙΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ....ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.....ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑ ΠΟΥΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas k pali..

Oi diarroies tis Victorias sinexizoun, to kwlaraki den 3ekokkinizei k i gkrinia tis den palevete.. Pirame to autokinitaki mou to mono kako einai oti den doulevei to milimetro k prepei na paei se ilektrologo autokinitwn giati einai ola ilektrologika k den mas leei timi giati den 3erei poses wres 8a tou parei, mporei na stoixisei €100, mporei €300, mporei €500 kaneis den 3erei den to diakindinevw, pou 8a ta vrw meta? Dwsame idi €550 ston mixaniko..

Perimenw ton george na teleiwsei to plisimo tou autokinitou tis mamas mou k na er8ei na analavei tin victoria k na paw na kanw to mesa egw vasika na maze4w ta pragmata mas giati kourastike k einai krima giati avrio 8a tous to dwsoume pisw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζούνες τι κάνετε!

Παιδεύεστε βλέπω... η κάθε μία για τους λόγους της...

Εμείς πηγαίνουμε καλύτερα με την προσαρμογή στον παιδικό (πηγαίνει 8 με 13:30) αλλά δεν τρώμε ΤΙΠΟΤΑ εκεί... :(

Στο σπίτι σήμερα η γκρίνια ήταν απίστευτη. Είχα να δω το στοματάκι της 3 μέρες και σήμερα λέω "για να δω μήπως βγαίνει κανένα δοντάκι" και είδα ότι βγαίνει ο κάτω κυνόδοντας παράλληλα με έναν τραπεζίτη που "βγαίνει" εδώ και μια εβδομάδα.... Έχουμε 11 δοντάκια + τα 2 που βγαίνουν. Το καημενούλι είναι χάλια...

Κορίτσια όσες δεν έχετε βγάλει (τα μωρά εννοώ) ακόμη κυνόδοντα, δεν έχετε δει τίποτα ακόμη με τα δόντια!!!!!!!!!!!!!!

Sorry που δεν σχολιάζω ;)

Πέρασα και μια τρελή στεναχώρια με μια κοπέλα από άλλο γκρουπ που "έφυγε" στα 24 της μέσα σε ένα μήνα και ήμουν χάλια. Δεν την ήξερα, αλλά διάβαζα τις δημοσιεύσεις της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια,περαστικά στη Βικτώρια!!!δώστης ένα φιλάκι κ από εμάς!καλορίζικο κ πάλι το αμαξάκι!ο μηχανικος που είχα παει κάποια στιγμή το δικό μου,χάλασε ο βλάκας το κοντέρ κ το έχει μηδενίσει.του το είχε πει ο κώστας κ είπε να το πάμε να το φτιάξει,αλλά εννοείται ότι δεν πρόκειται να πληρώσω τπτ για ένα λάθος που είναι δικό του.σκεφτόμαστε κ να το πουλήσουμε κάποια στιγμή για να πάρουμε ενα μεγαλύτερο οπότε με κοντέρ μηδενισμένο δεν πρόκειται να πουληθεί.

Δάφνη μου,κουράγιο!με τα οικονομικά θα στρώσουν σιγά σιγά!την υγεια μας να εχουμε κ τους ανθρώπους που αγαπάμε κοντά μας!

Αναστασία,άσχημο αυτό που συνέβη..τι να πω;εδώ στο mammyland;πριν διαβάσω τη δημοσιευσή σου είχα γράψει την παραπάνω γραμμή...

Με αυτό που έγραψες για τα δόντια της γεωργίας μου θύμισες την ταινία Κυνόδοντας!!!φρίκη!!!η δικιά μας έχει ακόμη 8 και πάνω-κάτω πολλά φουσκωμένα.

Μετά από μέρες κλεισούρας,βγήκαμε οι 3 μας σήμερα λιμανάδα κ ήταν πολύ όμορφα!η Μυρτώ έτρεχε,πήγαινε κοντά στις άμαξες κ χάζευε τα αλογάκια κ έκανε με το στόμα της τον ήχο :D τακ-τακ-τακ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κ παλι...

Καλα κοριτσια πρωτη μερα γυμναστηριο ηταν τελεια...Ακομη νιωθω χαλαρωμενη απο την αεροβικη...Εκανα 40 λεπτα b cardio ασκησεις με λαστιχα κ χορογραφια κ 30 λεπτα ζουμπα...ειμαι ενθουσιασμενη...

Αντρια χαιρομαι που ξεμπερδεψες εστω κ λιγο με το αμαξι...Πολλα χρημματα ρε παιδι μου ολο αυτο...

Στεισι μπραβο για την γεωργια που προσαρμοζεται...Οι δασκαλες τι σου λενε που δεν τρωει?Πιστευω ειναι κ αυτη καποια φαση κ θα περασει...Επισης για ποια κοπελα λες??Απο εδω απο το μαμμυ που ειχε παει αμερικη για καποια επεμβαση??νομιζω το ειχα διαβασει...

Πηρα κι εγω τηλεφωνο το απογευμα στο Ωδειο Νακας κ εκλεισα για δοκιμαστικο μαθημα την τεταρτη στις 1730....

Επισης αυριο ξεκιναει η Μικροπολις στο Γκαζι μεχρι την Κυριακη...Εχει εισοδο 5 ευρω,λεω να παω το Σαββατο...

Να ρωτησω κατι??εχω αρκετα κουπονια για κρεμες νεστλε και γαλατα...επισης εχω για νουλακ γλα κουπονι για την πολυσυσκευασια κ για τα γιαουρτια.....Οποια θελει επισης εχω για αφρολουτρο προδερμ,κρεμα συγκαματος,απορυπαντικο προδερμ κ για υγρο κ για σκονη...

Οποια θελει ας μου πει να της στειλω....

Σουλακι,Ελενακος,Ελενα,Γεωργιαννα,Δαναη,Δαφνη,Αντρια,Στεισι,Γλυκερια και οποια αλλη ξεχασα καληνυχτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα σρα γρηγορα γτ δουλευω ενα καινουργιο σχεδιο ευχολογιο.

Δεσποινα μου εχεις δικαιο για το Νακα, ειναι πολλα τα χρηματα τελικα. Καθε μερα κανουν μουσικη και αλλες δραστηριοτητες στο παιδικο. μου τα γραφουν στο τετραδιο του. Επειδη του αρεσει πολυ η μουσικη ηθελα να παω. ΟΜως δεν μας περισσευουν. θα παω ομως στο δοκιμαστικο. Ειναι και πελατες μας, λετε να πω κατι στο αφεντικο μου;;;χαχα μεταξυ αστειου και σοβαρου θα το πεταξω μπας και μου κανουν καλυτερη τιμη. Θα παει καποια απο σας στο Αιγαλεω στο Νακα;

Εχω δοκιμασει το γαλα χωρις λακτοζη αλλα μετα απο 4 μερες με πειραζει και μου κανει διαρροια.

Ανδρια Περαστικα σας! να προσεχεις μη κολησεις εσυ.

Γιουλη καλη αρχη!!! και σιγουρα περνας καλα αφου εκτονονεσε!!! Εγω χαιρομαι που για μια ωριτσα ειμαι το πρωι μονη μου στο σπιτι ή με τον ανδρα μου!! εχουμε ρε παιδακι μου και λιγο χρονο μαζι!!!!! :lol::lol:

Η κοπελα αυτη ηταν φιλη της Ειρηνης, το γραφει και στο φατσοβιβλιο.

Αφροδιτη που εισαι;

Φιλια σορρυ που δεν σχολιαζω αλλο αλλα παω για υπνο γτ αυριο θα ειμαι στην εκθεση το πρωι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένα γρήγορο γεια κι από μένα, πήγαμε στο δοκιμαστικό στο Νάκα, μας άρεσε αρκετά αλλά ακόμα δεν είμαι σίγουρη αν θέλω να τον πάω φέτος ή του χρόνου. Τα 48 ευρώ δε μου φαίνονται πάρα πολλά αλλά τα 35 ευρώ της εγγραφής τα θεωρώ παράλογα. Τέλος πάντων θα δούμε.

Σχετικά με τους φόβους που είπα νωρίτερα... δε με φοβίζει τόσο το οικονομικό, αν και πνιγόμαστε στα χρέη αλλά κουτσά στραβά θα τη βγάλουμε. Ο φόβος μου είναι ο φασισμός, έχετε συνειδητοποιήσει που οδηγούμαστε? Θα θρηνήσουμε πολλά θύματα. Νομίζετε πως απέχουμε πολύ από έναν εμφύλιο?

Τη καληνύχτα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...