Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ 2011 τα πρωτα λογακια


Recommended Posts

Έλενα μου, να σου ζήσουν! Περιμένουμε κι άλλες λεπτομέριες!

Κορίτσια όσες έχετε ασφάλεια δημοσίου SOS!

Μου έβαλαν στο λογαριασμό το ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ!

[smilie=wav.gif]

Πήρα τέτοια χαρά που δε λέγεται!

ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣ;;;;ΠΟΤΕ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ;;;ΕΓΩ ΙΟΥΛΙΟ!!! τι να κανω, να παρω τηλ;; πω πω, τα ειχα ξεγραψει αυτα τα λεφτα!!!! αναστασια, ποσα ειναι;;

καλοφαγωτα!!!η βαλτα στη ακρη για το δευτερο νινι....!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 988
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τυχερή Αναστασία!!!!Πολυ τυχερη μπράβο!!!Τι θα μας κεράσεις??? :lol:

Ελενα συγχαρητηρια!!!Τωρα η οικογένεια έδεσε,ενα αγοράκι κ ενα κοριτσάκι,όπως ακριβως θα το θέλαμε,με την σειρά!Θα προστατευει ο Γιώργος την αδερφη του!

Να σας ζησει να την χαιρόσαστε!Καλή λοχεία!!!

Η Χριστίνα φωνάζει "πιτι" για να παμε σπίτι,πιπίλα,εκεί κοίτα,νελό (νερο), γαλα,ελαα,απαπώ (αγαπω) κ οταν την ρωταμε πως σε λένε ??? "Τιτίναα" ...λέει κ αλλα τωρα δεν θυμαμαι πολλά,αλλά μου αρεσει γτ επικοινωνουμε κ οταν θελει κάτι το ζητάει,με τον τρόπο της που ειναι αξιολάτρευτος!

Α!Και οταν της λεω πάρε με αγκαλίτσα μου λεει "έλααααα" ναζιάρικα κ καλά άσε με τώωραα!!! :lol:

Οταν με σφίγγει όμως απο μόνη της στην αγκαλιά μου...λυώνω!!!

Κουκου βάο βαο βάο χαχαχχαχα

δεν ειναι φοβερο που επικοινωνουμε;;;; μου κανει μεγαλη εντυπωση που της μιλαω με μεγαλες προτασεις και με καταλαβαινει :o μετα, βεβαια, σκεφτομαι οτι ειναι φυσιολογικο να καταλαβαινει πολλα περισσοτερα απο οσα λεει δηλ. το παθητικο λεξιλογιο να ειναι μεγαλυτερο απο το ενεργητικο ;) δως της ενα φιλακι απο μενα, εχω να την δω απο τοτε που ηταν 2,5 μηνων :(

τα χριστουγεννα, ομως, που θα ειμαι αθηνα, θα κανουμε μια μεγαλη μαμαδοσυναντηση, ε κοριτσια;;;; θα φερουμε και τους αντρες μας για να γνωριστουνε, και για να μας κρατανε και κανενα ζουζουνι οσο θα πινουμε καφεδακι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον, σημερα το πρωι ηταν η πρωτη φορα που βγηκα για καφε με την κορη μου....

δεν ξερω αν με καταλαβαινετε, δεν βγηκα εγω για καφε και ηταν μαζι και η αθηνα , αλλα βγηκα για καφε και της μιλουσα και μου μιλουσε, και της τραγουδουσα και μου χαμογελουσε και και μου ζητουσε κι αλλο .. :D περασαμε ωραια οι δυο μας, και ενιωθα καλα, γιατι πλεον εχω καποιον να βγαινω για καφε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα εχει πολυ πλακα αυτα που περνας και πολυ ομορφα!!! Να σου ζησει τα αγγελουδια σου!! Δεν ξερω βεβαια εαν εγω θα αντεχα με 2 τοσο μικρουλικα!!

Γωγω μου πανεξυπνη η κορη σου! Πολλες κουβεντουλες λεει ενω ο δικος τπτ ακομη!! ειναι τεμπελακος μου φαινετε.....

Αναστασια εχω κατι ελειψεις για στειλε και απο δω μερικα ευρω, ετσι για να σε βοηθησουμε να τα καταναλωσεις :lol::lol::lol:

Πολυ ευχαριστηθηκα αυτο το Σ/ Κ, μπολικες δουλειες το Σαββατο και ξεκουρασει με τα παιδια σημερα! Ειχε ερθει και ενα φιλος του Αλεξανδρου και παιζανε ολη μερα. και φυσικα ο Διονυσης του τα χαλαγε!! :lol::lol::lol:

Αχ Αφροδιτη μου ειναι ωραια να μπορεις να συννενοησε!! Αντε να εχεις και παρεα τωρα που ο Γιωργος ειναι μακρυα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη, 1000 ευρώ είναι το επίδομα.

Γεωργιάννα, τα λεφτά θα πάνε στον τρόπο που θα επιλέξουμε τελικά για θέρμανση φέτος το χειμώνα (και πιθανόν να μην φτάσουν) εφόσον η πολυκατοικία αποφάσισε να μην βάλει πετρέλαιο...

Γωγώ, τι πολλά λογάκια που λέει η "τιτίνα" :lol: μπράβο!!!!!!!!!

Πάω για νάνι γτ κοιμάμαι όρθια..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια, εφαγα μια φλασια το απογευμα οτι περυσι τετοιο καιρο (σεπτεμβριο) ειχα περασει τη φρικη με την κρανιοσυνοστεωση, που μας ειχε πει εκεινος ο μαλ..ας ο γιατρος και τρεχαμε σε ενα σωρο γιατρους, και πεθαναμε απο την αγωνια μας... :twisted: το συνδυασα με τον φετινο σεπτεμβριο, που παλι δεν ειμαι καλα, και κατεληξα οτι δεν με θελει αυτος ο μηνας... :lol: εψαξα λοιπον στα παλια μας ποστ, πριν ενα χρονο για να δω ποια ημερομηνια ειχα παει στο γιατρο και ηταν 21 σεπτεμβριου :(:( τελος παντων, στις 22 ειχε επετειο γαμου η ελενακος και της ευχηθηκα "και του χρονου τετραπλοι"!!! φοβερο;;; φετος,πραγματι θα ειναι 4!!!!

αντε, ελενακι, και παλι να σου ζησει η μπουμπου!!! :D:D:D

και του χρονου σπιτια μας!!! :lol:

οποια θελει, ας μου πει τι να της ευχηθω για του χρονου, γιατι μαλλον εχω το χαρισμα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υ.Γ. τοτε γραφαμε ποτε ετρωγε το μωρο μας, ποτε κοιμοταν, ποτε ρευοταν, ποτε [smilie=pottytrain5.gif] .....!!!!! μαλλον ειχαμε πολυυυυυυυυυχρονο στη διαθεση μας, εεεεε;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas!!!!!!!

Elenaki mou na sas zisei na tin xereste, geri k panta me igeia..Axx ti mas perimenei me 2 mikra zouzounia :o Euxaristoume k gia tin euxi sou!!!!!

Kaname tin B epipedou simera, do3a soi o 8eos einai ola mia xara k ontws einai koritsaki k auto den mporousan na doune kala spondiliki stili k xerakia vgika e3w efaga, ipia k meta apo kanena 45lepto 3ana mpika k kaname tin douleia mas..

Eimai poli stenaxwremeni, agxwmeni, 8imwmeni, aganaktismeni ponesa poli to stomaxi mou to autokinito mas edw k toses evdomades (dianuoume tin 7i evdomada) einai ston mixaniko,den vriskoune to kouti taxititwn pou 8eloume 4a3ane opou skefteite, kainourgio apo e3wteriko milame gia poooolllla xrimata k den mporoume, pws vrikame ena metaxeirismeno prin 2-3 meres k dwsame k 400evro (pou elpizw na min xa8oune) k telika den tairiazei k mallon 8a meinoume xwris autokinito, o george girizei se mixanikous, se apo8ikes e3artimatwn k 4axnei alla tzifos..Den 3eroume ti na kanoume to autokinito tis mamas mou prepei na to dwsoume pisw den niw8w kala ntrepome k mallon 8a piasw to diko tou george pou einai ena agwnistiko k 8a fovame na min to xtipisw pou8ena k o george as krataei to paliosaravalo tis douleias tou ti na kanw? alla k pali k na voleutoume emeis 8a meinei xalasmeno mia zwi? den ginete..Eimai gia na skasw!!! O george apo to agxos tou exei ponokefalo k zalizete exei k istoriko 4ilis piesis k fovame min pa8ei tipota..

Auta!!! Sorry pou den sxoliasa ta minimata sas alla den niw8w kala!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη εβδομάδα κορίτσια!

Ελενάκος καλή λοχεία και πολλές ευχες για τα παιδάκια σου και πάλι. Είδα το τικεράκι που λέει 5 ημερών και έλιωσα! Προσπαθώ να αρχειοθετήσω και τις φωτο τις Κατερίνας και έβλεπα που ήταν νεογέννητη - απίστευτα συναισθήματα! Τρόμαξα με τα ράμματα της καισαρικής, ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό.

Άντρια μη σκας, καταλαβαίνω την αναστάτωση και τα έξοδα αλλά μην πάθετε και την υγεία σας!

Αφροδίτη κι εγώ πάω για ψώνια με την Κατερίνα και τη ρωτάω αν μου πάνε αυτά που δοκιμάζω!

Γωγώ πολλές λεξούλες, μπράβο. Κι εγώ κάθε φορά ενθουσιάζομαι που επικοινωνώ με την Κατερίνα - παιδάκι σωστό.

Γεωργιάννα φουλ πρόγραμμα ε? Χαρά στο κουράγιο σου!

Τα νέα μας: πήγαμε παιδίατρο, είναι 10μιση κιλά, 83 πόντους και ακόμα φαφούτα (μόνο 6). Το Σάββατο την πήγαμε σε ένα δοκιμαστικό δωρεάν μάθημα στο ωδείο του ΝΑΚΑ για παιδάκια από 10 ως 22 μηνων.Όλα τα παιδάκια καθόντουσαν σε κύκλο και άκουγαν τα τραγουδάκια, η Κατερίνα πήγαινε στο κέντρο και χόρευε! Αυτή είναι για μπαλέτο όχι για ωδείο αλλά λέμε να τη γράψουμε γιατί δεν βλέπει πουθενά παιδάκια και τη λυπάμαι. Μπορεί να την προετοιμάσει και για την ομαλή ένταξη στον παιδικό του χρόνου. Εγώ ανυπομονώ για τον παιδικό γιατί είμαι σίγουρη ότι θα της αρέσει. Οταν βλέπει άλλα παιδάκια με παιχνίδια πηγαίνει και ούτε που γυρίζει να κοιτάξει που είμαι, είναι αρκετά ανεξάρτητη.

Αυτά. Εγώ είμαι στην αγγλική φιλολογία με κατατακτήριες αλλά είχα να δώσω μάθημα από τότε που έμεινα έγγυος. Τώρα ξεκίνησα πάλι δειλά δειλά και νιώθω καλά γιατί είναι ένα από τα ελάχιστα πράγματα που με συνδέουν ακόμα με την προ Κατερίνας εποχή. Αφροδίτη, μπορείς να πεις για μένα με το πτυχίο του χρόνου! :lol:

Σας φιλώ όλες, και τα παιδάκια, και τα μωρούλια και τα εμβρυάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινα, και του χρονου με το πτυχιο!!!!!!! :D:D

να σου πω, σκεφτομουν κι εγω να δωσω κατατακτηριες για την αγγλικη φιλολογια ( του χρονου, μαλλον) πιο πολυ για να εχω ενα πατημα και να παιρνω αποσπαση (εφοσον η σχολη ειναι σττην αθηνα), αλλα και επαγγελματικα θα με ενδιεφερε να συμπληρωνω το ωραριο μου με ωρες αγγλικων και να μην τρεχω σε πολλα σχολεια... τελος παντων, εχω πτυχιο γαλλικης φιλιλογιας (αρα και μαθηματα γλωσσολογιας), εχω προφισιενσι και εναν συζυγο αποφοιτο της αγγλικης θεσ/νικης... ηθελα την γνωμη σου, μιας και εχεις εμπειρια (επιτυχιας!)..ειναι δυσκολες οι κατατακτηριες;;;ποσα ατομα παιρνουνε;;;εχω πιθανοτητες;;;

τελεια η ιδεα σου για το ωδειο!!!καλη αρχη στο κατερινακι!!!

αντρια μου, μεγαλη γκαντεμια, αλλα μην στεναχωριεστε!!!!σιγουρα καποιος μηχανικος θα βρεθει να τα μπαλωσει !!!ευχομαι γρηγορα να βρεθει λυση, και μην στεναχωριεσαι που εισαι και εγκυουλα ;) πραγματι, δε νομιζω να ξεχασει καμια μας τη μερα που εμαθε οτι φυτρωσε ενα σπορακι στην κοιλιτσα της ;) και τη δευτερη φορα, παλι το ιδιο αισθανεσαι;;; ξερεις, χαρα, φοβο, ελπιδα, ανυπομονησια, και κυριως χαρααααααααααααααααααααα!!! :) εγκυουλες της παρεας και δευτερομανουλες;;;ααα και με το καλο η δευτερη κορουλα!!!!τις προαλλες μου ελεγε ο γιωργος οτι αν κανουμε και δευτερο και ειναι κοριτσακι, θα του αρεσε να ειχε 2 αθηνουλες, τοσο καλο ειναι το παιδακι μου :lol::lol::lol:

η μαμα μου εφτιαξε μια τελεια μηλοπιτα και τσακιζω το 2ο κομματι η γομαρα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη νομίζω ότι επειδή οι εξετάσεις ήταν δύσκολες και οι υποψήφιοι δεν έπιαναν καν τη βάση, τις κατάργησαν και τώρα μπαίνεις με βαθμο πτυχίου. Δες το link μήπως προλάβεις να κάνεις αίτηση και φέτος

http://www.enl.uoa.gr/swf/indexloader.html

Αχ, είχα ρίξει διάβασμα για να μπω και έλεγα δεν πειράζει, θα περάσω, θα πάρω το πτυχίο, θα δώσω ΑΣΕΠ, θα διοριστώ και μετά θα παίρνω όσα και στον ιδιωτικό τομέα δουλεύοντας τις μισές ώρες και θα μπορώ να κάνω και οικογένεια! Και μετά ήρθε η Κατερίνα και το ΔΝΤ...Γι αυτό σας λέω, δεν είναι να προγραμματίσω κάτι, γ....εται το σύμπαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη νομίζω ότι επειδή οι εξετάσεις ήταν δύσκολες και οι υποψήφιοι δεν έπιαναν καν τη βάση, τις κατάργησαν και τώρα μπαίνεις με βαθμο πτυχίου. Δες το link μήπως προλάβεις να κάνεις αίτηση και φέτος

http://www.enl.uoa.gr/swf/indexloader.html

Αχ, είχα ρίξει διάβασμα για να μπω και έλεγα δεν πειράζει, θα περάσω, θα πάρω το πτυχίο, θα δώσω ΑΣΕΠ, θα διοριστώ και μετά θα παίρνω όσα και στον ιδιωτικό τομέα δουλεύοντας τις μισές ώρες και θα μπορώ να κάνω και οικογένεια! Και μετά ήρθε η Κατερίνα και το ΔΝΤ...Γι αυτό σας λέω, δεν είναι να προγραμματίσω κάτι, γ....εται το σύμπαν!

χαχααχαχαχα!!!εμενα μου λες;;δεν ειχα παρει ποτε δωρο χριστουγεννων στη ζωη μου και δουλευα ηδη 8 χρονια στο φροντιστηριο, και μολις διοριστηκα και ειπα, ουφ, θα κανω επιτελους γιορτες σαν ανθρωπος, το κατηργησαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o:o:o τωρα μπορω να πω, οτι δεν εχω παρει ποτε δωρο χριστουγεννων στη ζωη μου!!!! ευχαριστω για τις πληροφοριες, θα το ψαξω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw koritsakia mou gia ta kala sas logia!! 8a dei3ei ti 8a vgei, den 8elw na eimai aisiodo3i k sto telos na min ftiaxtei, einai para poli diskolo na vroume auto pou 8eloume giati ta perissotera subaru pou exoume stin Kipro einai apo Iapwnia enw emas apo Kipro (me evrwpaikes prodiagrafes) k den tairiazoune, 4axnei k o mpampas mou ap'edw k ap'ekei alla tipota akomi..Telospantwn min sas prizw :)

Afroditi mou stin 1i egkimosini ola einai prwtognwra, den 3ereis ti na perimeneis enw stin 2i egkimosini panw katw gnwrizeis k i agwnia den einai toso megali..To agxos stin genna omws pistevw 8a einai perissotero giati den pas mesa stin treli xara giati 3ereis ti se perimenei :lol: Stin Victoria molis to ema8a eklaiga me ligmous giati perasa polla gia na meinw egkuos itan diaforetiko enw se auti ir8e paneukola k emeina kapws etsi :o epeidi den to perimena :) K na sou pw k kati? Akomi den to kalo sineiditopoiisa :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια, εχεις δικιο ηταν διαφορετικο συναισθημα στην 1η και στη 2η εγκυμοσυνη :) πιστευω θα το καταλαβεις και θα το χαρεις οταν θα εχεις την κορουλα σου αγκαλιτσα ;);)

δεσποινα, μπηκα στο σαιτ της αγγλικης και ειδα οτι πραγματι κανεις αιτηση με το βαθμο πτυχιου και πολυ χαρηκααααααααααααααααααααααα!!!! θα κανω το νοεμβριο αιτηση, γιατι ποτε δεν ξερεις : μπορει να φυγει ο κακουργος ο κρονος απο τον ζυγο, και να μου χαμογελασει κι εμενα η τυχη %%-:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια!!διάβασα τα νέα σας κ σας γράφω βιαστικά γιατί πρέπει να ετοιμαστώ για τη δουλειά!ευτυχώς αύριο θα έχω άδεια για να πάω να κάνω την καμπύλη ζαχάρου και μετά θα περάσω κ από την κουμπάρα μου να δω κ το μωράκι να πουμε κ καμιά κουβέντα!

Θεσσαλονικη περάσαμε πολύ καλά,έβρεχε τρεις μέρες κ η μΥρτώ δυστυχώς δεν βγήκε βόλτα!όλοι πάλι την χάζευαν κ την έπαιζαν κ ξετρελάθηκαν με το πόσο έχει μεγαλώσει, και ομορφύνει και πόσα καταλαβαίνει κ καλό παιδάκι είναι!!κουκουβααααα! :lol: η κουμπάρα μου πάνω της έκοψε κ λίγο τη φράντζα που δεν άφηνα τον κώστα να το κάνει κ έχει μακρύνει κ έπεφτε μέσα στα μάτια της.μια γλύκα έγινε!

Δέσποινα,καλό διάβασμα κ καλή επιτυχία με τις εξετάσεις!!εμένα οι γονείς μου με πήγαν στο ωδείο 5-6 χρονών κ έκανα κ πιάνο αλλά σταμάτησα 6η δημοτικού γιατί έδινα εξετάσεις για το γερμανικό σχολείο κ δεν προλάβαινα.μάλλον με το ζόρι πήγαινα στο ωδείο κ δεν νομίζω να πήγαινα τελικά το παιδί μου εκτός κ αν μου το ζητούσε το ίδιο!!παιδικά τραύματα! :lol:

Αφροδιτη,ωραία αίσθηση να πηγαίνεις βόλτα ΜΕ την κόρη σου!!!και βέβαια να κάνεις αίτηση!γιατί όχι!!

για την εγκυμοσύνη που ρωτάς,όταν έμαθα για τη Μυρτώ χάρηκα πολύ,πετούσα,κάθε στιγμή το σκεφτόμουν κ ήμουν ενθουσιασμένη!στο δεύτερο χάρηκα επίσης πολύ αλλά ταυτόχρονα αγχώηθηκα κ λιγο!αλλά τώρα πια δεν έχω άγχος!σε αντίθεση με τη Βικτώρια,η διαδικασία του τοκετού που στο πρώτο με άγχωνε,τώρα δεν με απασχολεί καθόλου,ξέρω πώς θα είναι πάνω-κάτω και επειδή δεν ζορίστηκα στη Μυρτώ είμαι αισιόδοξη ότι θα ανταποκριθώ καλά κ στο δεύτερο!Χθες το βράδυ ήμουν ξαπλωμένη κ βλέπαμε ταινία κ έβλεπα την κοιλιά μου να κουνιέται και να εξέχει κάτι σαν πόδι,χέρι?!?!?!

Ελενάκος,και πάλι να σου ζήσει η πριγκήπισσά σου!!!!στείλε καμιά φώτο κ καλή ανάρρωση με τα ράμματα.ο ευτυχής μπαμπάς τι λέει;;;

Αναστασία,σε καλή μεριά!!!!!!

φιλάκια κ στις υπόλοιπες!τρέχω να προλάβω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danae mou esi ekanes fisiologiki stin Myrto? den 8imame..Enw egw kaisariki k paw gia fisiologiko toketo twra k gia auto me agxwnei, alliws an einai kaisariki panw katw 3erw ti 8a perasw k eimai xalari parolo pou perasa pollous ponous stin anarrwsi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αφροδίτη κάνε αίτηση να γίνουμε και συμφοιτήτριες! :lol:

Δανάη η Μυρτώ πρέπει να έχει γίνει πολύ ταξιδιάρα - όλη την ώρα Χανιά-Θεσσαλονίκη ε? Καλά αποτελέσματα στην καμπύλη αύριο και κουράγιο (απαίσια εξέταση). Αχ, τεντώνεται ο μικρός Νικόλας...η Μυρτώ έχει πάρει χαμπάρι ότι έρχεται αδερφάκι? Τι κάνει?

Άνδρια κι εγώ θα αγχωνόμουν στη θέση σου και να σου πω την αλήθεια δεν νομίζω να το τολμήσω σε δεύτερη εγκυμοσύνη ΦΤ μετά από καισαρική. Αλλά δεν ξέρω κιόλας, αν ο γιατρός μου το θεωρεί ασφαλές...

Να σας ρωτήσω, από την Κυριακή το βράδυ η Κατερίνα πίνει φρέσκο γάλα και παρατήρησα ότι χτες έκανε μόνο 1 φορά κακάκια (από 2-3 συνήθως) και με πόνο. Λέτε να παιζει ρόλο η αλλαγή? Δεν έφαγε κάτι αλλο που θα μπορούσε να προκαλέσει δυσκοιλιότητα- το αντίθετο θα έλεγα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γλυκες μου φιλεναδες!!!

χαθηκα το ξερω αλλα με δυο μωρα η λεξη ελευθερος χρονος δεν υπαρχει πια για μενα...

οποιος ειχε πει ενα παιδι ισον κανενα ειχε απολυτο δικιο!!!!

νοιωθω κουρασμενη κ τα ματια μου τσουζουν απο την αυπνια...

το πρωινο της 29ης αυγουστου ηρθε το κοριτσακι μου στον κοσμο!!!

ολα πηγαν πολυ καλυτερα απο την πρωτη φορα αλλα το εντονο ανχος που ειχα δεν με αφησε να το χαρω οπως την πρωτη φορα..

ευτυχως ειχα αλλον αναισθησιολογο ηταν πολυ καλος γλυκος κ δεν ενοιωσα τιποτα!!!!!!δεν με κοιμησε κ ακουσα κ ειδα το μωρακι μου η συγκηνηση ηταν μεγαλη δεν μπορουσα να σταματησω τα δακρυα μου!!!

αυτη η μπεμπα ειναι τελειως διαφορετικη απο την ελενα ειναι μελανουρι εχει κατι μπουτακια κ χερακια πολυ τροφαντα εμοιασε σε μενα :lol::lol::lol::lol:

η αναρωση ειναι πολυ καλη δεν ποναω καθολου κ η τομη ισα που αχνοφαινετε κ το παραξενο ειναι πως δεν νοιωθω αυτο το μουδιασμα που ενοιωθα την πρωτη φορα αγγιζω το σημειο κ το νοιωθω οσες κανατε καισαρικη καταλαβατε τι εννοω ε?

η ελενα ειναι φοβια χτυπαει το μωρο κ το ζουλαει αλλα εχουμε κ πολλα πολλα φιλακια,την καημενη την μπεμπουλα ολη μερα την εχω μεσα στο παρκο στο ρηλαξ να μην την φτανει η ελενα

θηλαζει αποκλειστικα!!!!!!ναι τα καταφερα αυτην την φορα ξεκινησαμε με μεικτη διατροφη αλλα τωρα πια μονο μεμε ελπιζω να το συνεχισουμε για πολυ καιρο ακομη!!!

η μικρη γεννηθηκε 4 κιλα βγηκαμε 3,740 κ τωρα ειναι 4,200 τι λετε ειναι καλα????ρωτησα στης απανταχου θηλαζουσες κ με εγραψαν κανονικα...αντε μην αρχισω να βριζω πρωι πρωι...μονο ομαδα υποστηριξης που δεν ειναι λιγες ειναι αυτες που βοηθανε πραγματικα απο κει μεσα...τελος παντων μην ξεφευγω..

σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας κ συντομα στις κοιλιτσες σας κ οι εγκυουλες μας με το καλο!!!!!!

ελενακι μου σου ευχηθηκα αλλα θα σου πω κ εδω να σου ζησει η κουκλιτσα κ να την δεις οπως επιθυμεις!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Despoina mou sto kratiko pou 8a gennisw meta apo 24 mines se kanoun fisiologiko meta apo kaisariki k mena 8a perasoune 20 mines alla i tomi tis kaisarikis einai sto katw meros tis mitras k auto einai kalo k mou eipane an 8elw na to dokimasoume, oi idiwtes giatroi omws einai pio "austiroi"..

Soulaki mou kali prosarmogi k ena TERASTIO mpravo gia ton 8ilasmo, katalavenw poso xaroumeni niw8eis pou ta kataferes!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούλα να σου ζήσει και πάλι! Τι μεγάλο μωρό είναι αυτό! Απίστευτη η φώτο! Μπράβο για το θηλασμό! Καλή συνέχεια και καλό κουράγιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια απο το αγρινιο!!!

ηρθαμε το μεσημερακι, μετα το μαθημα μου, για να παει η καημενη η μαμα μου κομμωτηριο, που την εχουμε ξεσπιτωσει για να κραταει την αθηνα, και για να παω κι εγω το αυτοκινητο συνεργειο :)

η αθηνα κοιμαται ακομα γιατι αργησε να κοιμηθει, καθ'οτι ηταν καινουριο το περιβαλλον και ηθελε να το εξερευνησει...εν τω μεταξυ, δεν εχω ουτε παρκοκρεβατο εδω, και της στρωσαμε ενα στρωμα στο πατωμα για μεγαλυτερη ασφαλεια :o

λοιπον, δεσποινα, αν το φρεσκο γαλα που δινεις στην κατερινα ειναι αγελαδινο μπορει και να φταιει... δοκιμασε το φρεσκο κατσικισιο, ειναι πιο ευπεπτο και δεν προκαλει δυσκοιλιοτητα ;) λες να γινουμε συμφοιτητριες, και καλη μου φιλεναδα να μου δινεις σημειωσεις και tips για τα μαθηματα;;;;σλουρπ σλουρπ φανταστικη μου φιλεναδα;;;; :lol::lol:

δαναη, καλα αποτελεσματα αυριο!!!γιατι ησουν αγχωμενη στην αρχη (στο νικολα);;; ωραιο συναισθημα να κουνιεται η κοιλια σου, σαν allien!!!! καλα, η μυρτω ειναι το καλυτερο κουκουβαγιοπουλο!!!

αντρια, η δαναη γεννησε με φ.τ. δεσποινα,εσυ πως γεννησες;;;

σουλακι, καλως ηρθες σαν δευτερομανουλα στην παρεα μας!!!! καλα κανεις και την εβαλες στο παρκο, για αρχη, μεχρι να περασουν τα πρωτα συναισθηματα ζηλειας της ελενας, και να σιγουρευτει οτι αγαπας και τις 2!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ!!!!ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ!!!!παντα ηξερα, οτι οποια θελει να θηλασει, θα θηλασει!!!!ρωτησες, ενημερωθηκες, επεμεινες, και νατο!!! δεν την πατησες οπως την πρωτη φορα!!! ειμαι σιγουρη οτι θα ακολουθησουν πολλες πολλες ομορφες μερες θηλασμου!!!

αυτα, περιμενω την αθηνα να ξυπνησει για να παμε βολτουλα στην αγορα!!!χαιρομαι που ειμαστε σε πολη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Εχθες με χορεψε κανονικα ο Διονυσης το απογευμα!! Ειναι μεχρι να συνηθησει το καινουργιο προγραμμα το πρωι. ευτυχως σημερα κοιμηθηκε 2 ωρες σχεδον στο παιδικο και ετσι ειχα μονο το βραδυ γρινια!! Τον κηνηγουσα να μην φαει αλλο!!!! μεχρι τωρα κλαιγομουνα που δεν ετρωγε το μεσιμερι, τωρα καθε μερα προσπαθουμε να μην τρωμε μπροστα του.

Δεσποινα γτ της εδωσες φρεσκο; Θα σου προτεινα να μην της δωσεις ακομη, μην της προκαλει δυσανεξια και σου κοψει το γαλα τελειως. Η δυσανεξια εμενα μου προκαλει δυσκοιλιοτητα.

Καλα ποτε θα προλαβενεις να διαβαζεις; Πολυ θα ηθελα να πηγαινα και τον Διονυση σε ωδειο γτ δεν σου κρυβω οτι παει για μουσικος! μονο με μουσικη κοιματε και γενικα θελει να ακουει συνεχεια τραγουδια.

Αφροδιτη αυριο δεν εχεις μαθημα; Και εσυ φοιτητρια θελεις να γινεις;; Αχ ζηλευω!!!!! Μου αρεσει πολυ το διαβασμα αλλα τωρα ουτε να το σκεφτω δεν τολμαω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σουλιτσα μου πολυ καλο το βαρος ειναι!! Σχεδον 400 γρ σε 2 εβδομαδες μια χαρα ειναι.Μπραβο σου για το θηλασμο! ειδες ποση ευκολια σου δινει! Αντε να πλενεις μπιμπερο, να βραζεις νερο!!!! Στην Ελενα τι γαλα δινεις; Και μην ανησυχεις το ξερουμε οτι θα σε ψαχνουμε με τα κιαλια!!! :lol::lol::lol:

Δαναη ΠΟδοσφαιριστης θα σου βγει ο Νικολακης!!! Καλη επιτυχια για αυριο!

Αυριο μετα την δουλεια εχω ραντεβου με την παιδοψυχολογο, εχω αγωνια γτ δεν ξερω ποσο θα μου κοστισει ολο αυτο και τι θα μου πει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα, επιστρεψαμε κατα τις 8.30 το βραδυ, γιατι οντως εχω σχολειο αυριο!!! :D καλα ηταν ομως, αλλαξα παραστασεις και η αθηνουλα επισης :)

καλη επιτυχια στον παιδοψυχολογο!!

και η δικη μου ειναι φαγανη, ολο μαμ και μαμ λεει, αλλα εγω ειμαι αυστηρη, διαφορετικα η μαμα μου θα την μπουκωνε με ο,τιδηποτε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danae mou esi ekanes fisiologiki stin Myrto? den 8imame..Enw egw kaisariki k paw gia fisiologiko toketo twra k gia auto me agxwnei, alliws an einai kaisariki panw katw 3erw ti 8a perasw k eimai xalari parolo pou perasa pollous ponous stin anarrwsi..

Ανδρια στη μυρτω γεννησα φυσιολιγικα κ ευκολα!ελπιζω να ειναι ετσι κ με το μικρο νικολα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...