Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου2010:ΔΑΝΑΗ Η ΜΟΝΑΚΡΙΒΗ,Η ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ


Recommended Posts

Καλησπερα τσουορες σημερα ρεπαρα κ ξεπατωθηκα στις δουλειες το

Γλυψα το σπιτι ομως ειχα κ βοηθο το βασιλη χαχΑ

Εγω εφτιαχνα αυτος χαλαγε αλλα τι ωραια να σαι σπιτακι!!!

Συμπεθερα το ντουετο ολα τα λεφτα το βαλα στο β κ επειδη το λεμε κι εμεις

Αυτο το τραγουδακι λεει ο ασιλης ταγουδαει;;;

Λεω οχι η συζυγος κ η οεθερα τραγουδανε του αρεσε

Τοσο που το ακουσαμε 6 φορες καπακι!!!

Αλεξουκω περαστικα καλυτερευσατε;;εγω μονο εξι

Μηνες επλενα με μωρουδιακα μετα μαζι με μας τα πλενω

Μαρακι παιξατε κ σπιτακι ε καλα θα ναι ειναι δυο θα παιζουν μωρε μαζι εγω θα καλω

Κανα παιδακι να παιζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οσο για το φαι εγω μαγειρευω γενικα ψιλοαναλατα

Δε συμπαθω κ τοσο το αλατι πιπερακι βαζω κ εμαθε κ ο β στα δικα μας

Σημερα εφαγε μια πιαταρα φακες επισης τον ξαναπαχυνα

Το κιλο που χε χασει το ξαναπηρε

εχει κατι μπουτακια μιαμ μιαμ!!!

Οχι τιποτα αλλο με τοσες ιωσεις να χει αποθεμα κιλων μπας κ δε τρωει

Μακρια απο μας αλλα φυλαγε τα ρουχα λενε

Αλλα νεα δεν εχω θα ξαναμπω. Ο εκτωρας ακομα χαλια εχουμε σκασει κατι εξηνταρια αυτο τον καιρο

Στον κτηνιατρο αστα να πανε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλενάδες!!!πριν από λίγο γύρισα σπίτι.είχα πάει για καφεδάκι με μια φίλη μου και την εμμέλεια.σε γενικές γραμμές καλή ήταν αλλά πάλι καλά που πέρασε τυχαία από κει η αδερφή μου και της κόλλησε η εμμέλεια και την πήρε μαζί της και ετσι είπα και 2 κουβέντες με τη φίλη μου.μετά πήγαμε στην πεθερά για φαι γυρισαμε την εβαλα για υπνο και είπα να δω τι κανετε..

Ρούλα χαρόνια πολλά για τον Τασούλη να τον χαίρεστε!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] πώς περάσατε?

Μάγδα με γεια το καινουριο αυτοκίνητο!!!τι καλός ο αντρας σου...έκανες δουλειες και εσύ ε?και εγω κάνω αλλά με δόσεις.

Χαρά περαστικά στην Μιμίκα.καλέ μη το κουράζεις το κορίτσι.. :lol::lol: και εμένα εχτες μου λέει θα κατσω λίγο κουλαστηκα. από τι τη ρωτάω και μου λέει δουλευω πααααλαα πολύ.μωρέ εμένα δουλεύει κανονικά αλλά τι να την κάνω.. :lol::lol: χαρά και εγω χαλια τέλος του μήνα αλλά θέλω να πλένω τα κολακαιρινά να τα εχω ετοιμα να τα μαζεψω.

Ηρθε ο αντρούλης μου πάω να του βάλω να φάει και επανέρχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα περαστικά και σε εσάς!!!είναι καλύτερα τωρα?εξοδος στο σούπερ φιλενάδα η καλύτερη μου. :lol::lol:στα φαγητά εγω βάζω και πιπέρι και άλλα μπαχαρικά από πολύ μικρή.δεν βάζω πολύ αλάτι γιατί δεν μου αρεσει και εμένα.τα ρούχα της τα πλένω χώρια και με το δικό της απορρυπαντικό.οχι τίποτα αλλά ειχα βρει περσι μια προσφορά προδερμ υγρό ενα συν ενα δωρο και ειχα πάρει μπόλικα και μου εχουν μεινει ακομα 2.μετα μάλλον με το δικό μας απορρυπαντικο αλλά θα βαζω χωρια τα δικα της.

φουφουκα κοριτσι μου τι κανεις?γιατί επεσες?ακου να γελάσεις και να μου πεις συμβουλή.εχτες ειχα μαθημα με ενα παιδάκι.καναμε παθητικη φωνη.βρίσκαμε ρηματα από το κειμενο,τα κάναμε στην παθητικη και τα κλίναμε.αφου είπαμε 2-3 μου λέει βρήκα και αλλο ρήμα,πηδάω. :o:o:o και με ρωτάει με ενα αθωο υφος το μικρούλι.κυρία πως είναι η παθητική φωνη για να το κλίσω,δε ξέρω. :oops::oops::lol::lol::lol: τι κάνουμε εδω φιλενάδα?εγω του είπα φτανει αυτη η ασκηση να προλάβουμε να κανουμε και κατι αλλο.το παιδι έμεινε με την απορία. :lol::lol::lol:

Αρια και εμεις εδω βγαλαμε κουβερτες.απο εβδομάδα το κοβω να αναβουμε και θερμανση :evil::evil: ο μπαμπάς σας είναι εκει?

Μαράκι μου τι κάνουν οι τσούπρες σου?εχετε και δωμάτιο μόνο με παιχνίδια?τι καλα΄..εγω εχτες της μαζεψα τα μισα και παραπάνω γιατι ειχαμε υπερβολικά πολλά.θα τρελαθει το μωρό στο τελος. δεν επαιζε με τιποτα, μονο τα σκορπούσε.καλα για το αφεντικό σου δεν εχω λόγια.καλέ εσυ τι φταις?απαπα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!!Τι κάνετε ?Εγώ τώρα καλα γιατί το πρωί σηκώθηκα με πυρετό!!Εχθες το βράδυ είχα βγει τις φίλες μου για φαγητό και γύρισα 2:20 :oops::oops::oops: σηκώθηκα λοιπόν το πρωί κομμάτια,δεν μου χε περάσει και ο βηχας ακομα και χειροτερεψα :twisted::twisted: οπότε την ανέλαβε ο μπαμπάς τη κοκκωνα!!!Βγήκαν μαζί για δουλειες και η Μιμη γυρισε με κινητο :lol::lol: της το δώσανε στη wind,είναι από αυτά τα μοντελα κινητα και τώρα για να βγούμε από το σπίτι θελει τη τσάντα και βάζει μέσα το κινητό της :o:o Τι με περιμενει Θεέ μου :shock::shock:

Το κακό είναι ότι είχαμε κανονίσει με την αδελφή μου να τα παμε θέατρο και το αναβαλαμε :( ελπιζωω να τα καταφέρουμε το άλλο Σ/Κ!!!Είναι η παρασταση "Ο γύρος του κόσμου" αλλά είναι ία παιδάκια από 2 ετών,οπότε θα ερχόταν και η δικιά μου!!!Η ανηψιά μου στεναχωρεθηκε αλλά είπε στη μανα μοί:"Η θεία μου είναι αρρωστουλα γιαγιά,δεν πειράζει!!!"

Αύριο έρχεται και η πεθερά μου,αν είμαι καλα θα παω να την πάρω εγώ και η Μιμη!!!!

Ευχαριστούμε για τα καλα σας λόγια για το ντουέτο μας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ σταυρουλακι γελασα πολυ με το πηδαω εγω

Πριν λιγο καιρο να δεις τι επαθα ηρθε στον οτε μια κυρια κωλαρα βεβαια

Ο τονος ηταν στο τελος αλλα μπερδευτηκα κ της ειπα βεβαιως κυρια κωλ"αρα μετα ηθελα να πεθαινω αυτη

Παλι ξεκαρδιστηκε αφου δε με βρισε παλι καλα

Χτες πηγαμε σουπερ μαρκετ ριξαμε ενα ματς με συζηξ εφταιγα

Ξεχασα να κλεισω το παραθυρο εντελως επλυνε

Το αμαξι κ μπηκε λιγο νερακι μια μικρη λιμνη δηλαδη

Επαθε κριση με ειπε απροσεκτη κ οτι κανω βλακειες

Κ αφησε κ δυνατα το λσπτοπ μου στο πατωμα κ

Οταν ειπα προσεχε λεει ολο εσυ θα κανεις ζημιες...

Θυμωσα πηρα β κ πηγα στο πεθερονιο οταν γυρησα

Ηταν μια χαρα με φιλησε κ στο μαγουλο τεσπα

Τον συγχωρεσα!!!τα ορμονικα μου χαλια αναμενω

Περιοδο κ ολο δυσαρεστα σκεφτομαι κ προσπαθω

Να ξεχνιεμαι σημερς ψησαμε κ ολη μερα στο οικοπεδο

Ηρθαν κ η κουνιαδα σουπερ!!

Ο β τωρα δουλεια σνιφ!! Αυριο ρεπαρω εχω μαλλι

Θα ρθει η κομωτρια στην ινα εκει θα ρεπαρω τι καλα!!

Συμπεθερα βγαινεις με φιλες τι τελεια αρρωστησες μωρε κ εσυ περαστικα

Κ συ σταυρουλινι βολτα μπραβω καμαρια μου

Αλεξ συνηλθατε;;

Φιλακια στα αλλα κοριτσουδακια ρουλακι τα βρηκατε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κινητα εχει κ ο β πολλα απο τον οτε κ ολη μερα τα χει στη κωλοτσεπη κ λεει

Ησυχια να μιλησω δεν ακουω μετα λεει ναι ναι κλασικα περνει ολο το μπαμπα

Κ στο τελος λεει μπα δεν εχει σημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!πως περασατε το σκ;εμεις μια χαρουλα!!!το πρωι πηγαμε βολτουλα στον Φλοισβο(παραλια),τι καλοκαιρινος καιρος....ηπιαμε καφεδακι,επαιξεκ το Κωνσταντινακι..κ μετα πηγαμε να φαμε στα πεθερικα...η Κωνσταντινα αφου γκρινοαζε να φαει,μολις της βαλαμε δεν ηθελε...κατι εχει παθει τις τελευταιες μερες κ δεν τρωει φαι...2-3 μπουκιες κ μετα σταματαει..ουτε φακες που της αρεσουν ,ουτε ρυζακι...με το κουταλι πιανει ενα ενα ρυζακι κ χαζολογαει...τελικα ηπιε γαλα για να σταματησει κ η γκρινια.τι να πω;δεν της δινω κ πολυ σημασια μην καταλαβει οτι τα παιρνω στο κρανιο με αυτην την συμπεριφορα κ το συνεχισει γα πολυ...χθες καθισαμε να δουμε ταινια,εφτιαξα ποπ κορν,πηρε η Κωνσταντινα την γαβαθα κ δεν μας εδινε :lol::lol: τελικα τα μοιραστηκαμε!!

Μαρακι αυτη η κοιλιτσα της Χρυσανθης..ποσο θελω να την χαιδεψω!!!μεγαωσαν τα κοριτσια...αφου κανουν προσευχη κ συζητηση :lol::lol::lol: α αφου εκανες τις χοντρες δουλειες με την γυναικα ενταξει...τελικα βοηθησε ο συζυγος ή ηταν πιασμενος ακομα;τα ρουχα τα επλενα με το προδερμ λογω της ατοπικης δερματιτιδας που ειχε κανει.αφου μου ειχε πει ο γιατρος να την κανω μπανιο με το ειδικο αφρολουτρο συνεχισα κ τα ρουχα.αλλα τωρα βλεπω οτι ειναι μια χαρα το δερματακι της εδω κ μηνες..κ αφου τριβεται στα ρουχα μας κ στα σεντονια μας ποιος ο λογος να πλενω με αλλο τα δικα της;

Μαγδα μου το ξαναπαχυνες το παιδι;μπραβο!!εμενα την ζυγισα κ πηρε κατι λιγο αλλα με αυτα τα τσαλιμια που κανει θα τα ξαναχασει..ευτυχως οτι ειχε περασε (φτου φτου μην το ξαναματιασω),1 μερα κρατησε ο πυρετος χωρις τιποτα αλλο!!!το σκυλακι τι επαθε;αυτο με το τσιμπουρι ηταν;πω πω αυτα τα ονοματα ειναι...πως να κρατηθεις κ να μην γελασεις;;ποσο μαλλον αν κανεις κ λαθος τον τονο!!! :lol::lol: μια χαρα τα λεει ο Βασιλης στο τηλ...εχει καταλαβει κ αυτος οτι δεν εχετε καλο σημα εκει :lol::lol: ρεπαρεις αυριο ε;τελεια!!!καυγαδακι με τον αντρουλη ;ε συμβαινουν μωρε αυτα...αλλα αυτος φταιει,επρεπε να ελεγξει πρωτα τα παραθυρα, :lol::lol::lol: αλλα αφου τα βρηκατε δεν εχει σημασια!!!

Σταυρουλα σε κολλησε στον τοιχο το παιδακι ε; :lol::lol: κ τι να του πεις!!!μωρε κι εμενα μου αρεσει το σουπερ μαρκετ αλλα μην ειναι κ η μονη μου εξοδος :lol::lol: !!!κι εγω της μαζεψα αρκετα παιχνιδια,2 σακουλες σκουπιδιων...δεν επαιζε αλλα τα ειχε σε ολο το σπιτι...

Χαρουλιτα περαστικα βρε συ!!!αλλα τουλαχιστον περασες ωραια το βραδυ!!κι εμεις απο τετοια κινητα ειμαστε φουλ.καθε φορα που παω να πληρωσω θα της δωσουν κ ενα!!θα καθονται 2 χρ σε θεατρο;θα μου πεις λιγη ωρα θα κραταει η παρασταση ε;να πατε να μας πεις εντυπωσεις!!

bye!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου, καλησπέρα!!!Τί εγινε, που χαθηκατε όλες???Θα μου πειτε, μιλας κι εσυ???Αντε σας περιμενουμε!!!Λοιπον, ξεκινω με τα δικα μου!!!Καταρχην να σας ευχαριστησω ολες για τις ευχες σας για το αντρακι μου!Κι εσεις να ειστε ολες καλα με τις οικογενειες σας και να ειναι παντα γερα τα παιδακια μας!!!Τελικα με τον αντρουλη, δεν ειπαμε και κατι, εκεινη η ημερα ηταν μια δυσκολη μερα, κι ενω προσπαθησα να του μιλησω, νευριαζε, οποτε το αφησα για μετα τα γενεθλια του μικρου. Την αλλη μερα ομως ηρθε την ωρα που μισοκοιμομουν και με σκεπασε και με φιλησε και λεω αστο να παει τωρα, θα τα πουμε πιο ηρεμα αλλη φορα. Το θεμα ηταν το ενω εχουμε πει στη μαμα μου να μην σιδερωνει τα πουκαμισα του γιατι τα στελνουμε καθαριστηριο, εκεινη το εκανε, ουσιαστικα επειδη η μαμα μου εκατσε τρεις εβδομαδες, ειχε χασει τους ρυθμους του και την βολη του κλπ κλπ!Τελοσπαντων καποια στιγμη θα τα ξαναπουμε αυτα!Ανημερα των γενεθλιων του μικρου ηρθαν τα πεθερικα μου και οι νονοι, ηταν και οι γονεις μου εδω και μαγειρεψα φαγαμε αλλα φου δεν καναμε, γιατι μετα το παρτυ εκπληξη που μου ειχαν κανει αν θυμαστε για τα γενεθλια μου, ο μικρος εχει τρομαξει και ουτε θελει να ακουει το τραγουδακι!!!Οι νονοι του του πηραν ενα ποδηλατο με βοηθητικες και ο σκατουλης το καταφερνει, επισης αν μπορουσε να κοιμαται και πανω στο ποδηλατο θα το ειχε κανει!!!Οι γονεις μου κλασσικα λεφτα, τα πεθερικα μου μια φορμα, η θεια του παπουτσια, που πηγαν οι δυο τους να παρουν και του πηρε και παγωτο, κι αυτα δεν τα βγαζει με τιποτα!!!Το Σαββατο καλεσαμε τα παιδακια των φιλων μας σε ενα παιδοτοπο, λυσαξανε ολα στο παιχνιδι, στο φου εκλαιγε απαρηγορητος, αλλα γενικα περασαμε πολυ ωραια!!!Τους ειχα κανει πιατακια minnie για τα κοριτσακια και mickey για τα αγορακια, τους εφτιαξε τσαντακια απο κοκκινη τσοχα και με μαυρη την φατσουλα του mickey και τους εβαλα τα δωρακια που τους δωσαμε οταν εφευγαν, ειχαμε και πινιατα (ετοιμη, δεν ειμαι τοσο χρυσοχερα σαν την Χαρουλιτα και την συμπεθερα μου!!!) και γενικα ηταν πολυ ωραια, θα σας στειλω φωτογραφιες μολις της περασουμε στον υπολογιστη!!!Την Κυριακη οταν εφυγαν οι γονεις μου, καναμε μετακομιση στα δωματια, η κρεββατοκαμαρα μας πηγε εκει που ηταν γραφειο και το αναποδο και αυτο το Σαββατοκυριακο εχουμε βαψιμο και ταπετσαριες!!!Αυτα τα δικά μου νεα, παω στα δικα σας τωρα!!!

Φουφουδελακι, ειμαι σιγουρη οτι τα καταφερνεις ολα μια χαρα, αλλα μας λειπεις!!!Μπες να πουμε ολες τα ψυχολογικα μας να μας περασουν!!!

Μαγδουλα μου, καλοριζικο το αμαξακι με πολλες πολλες βολτες!!!Τι γλυκεια χειρονομια που εκανε ο αντρουλης σου, μπραβο!!Τα τσουγκρισατε κι εσεις για λιγο με τον αντρουλη, αχ τι θα τους κανουμε!!!

Χαρουλινι μου, καλο διαβασμα!!!Εχω κι εγω ενα φοιτητη στο σπιτι τωρα που διαβαζει και κανει εργασιες, ο αντρουλης αποφασισε να κανει μεταπτυχιακο!!!Περαστικα σας "μωλε", που λεει και ο Τασουλης!!!Το ηχητικο ντοκουμεντο δεν μου το ανοιγει, αλλα φανταζομαι θα ειστε super!!!Καλα το κελαηδισμα των πουλιων εχει περασει προ πολλου, αλλα ελπιζω σε αυτο που λενε οται τα ζευγαρια που ερωτευθηκαν, το θυμουνται στα δυσκολα, καπως ετσι το εγραφε!!Εμενα κανει οτι βρει τηλεφωνο και λεει "ελα που'σαι!!!"Καλως δεχτηκες την πεθερα!!!

Αριάκι, πολυ γλυκο το τικερακι!!!Καλα ειστε μαμα και κορη???

Μαρακι μου, με γεια το στεγνωτηριο!Εγω δεν εχω, οποτε δεν μπορω να σε βοηθησω και πολυ!Θυμηθηκα αυτο που ειχες γραψει για τον αντρουλη σου και τα παιδια, εξηγησε του οι διαφωνιες οχι μπροστα στα παιδια, γιατι χαζουλια ειναι θα πανε με αυτον που ειναι πιο χαλαρος!Ετσι κι εγω εφαρμοζα χθες την γωνια των ατακτων παιδιων, ηρθε ο αντρας μου και εκλαιγε ο μικρος να παει κοντα του και του λεει πρωτα θα κανεις αυτο που ειπε η μαμα και μετα θα δουμε.Εχουμε βεβαια τσακωθει κι εμεις για το θεμα του υπνου και μπροστα του αλλα προσπαθουμε να το αποφευγουμε.Τι εξηγηση θελει το αφεντικο καθε φορα για τον μισθο, δεν ξερει ποσα τους δινει?Ξεπιαστηκε ο αντρουλης να βοηθησει ή τζιφος??Οι κουρτινες ειναι για εμενα πιο κουραστικες, στα μπαλκονια πλατσουριζεις κιολας!!!

Συμπεθερουλα μου, τι κανει η μικρη μας????Εγω κανονικα μαγειρευω για ολους και μετα βαζω εξτρα πιπερι στο πιατο μου, γιατι μου αρεσουν πιο πικαντικα τα φαγητα!Περιμενω κι εγω να τελειωσει το παιδικο απορρυπαντικο και να του τα πλενω με το δικο μας, αλλα παντα μονα τα δικα του, να του βαζω και μαλακτικο προδερμ ή οχι?Για τις σταμπες απο φρουτα με τον διαβολακο του λεκε, αλλα να ειναι ο λεκες σχετικα προσφατος γιατι αλλιως τζιφος!Μου εχει χαλασει εμενα η πεθερα μου ετσι κατι ωραια φορμακια και μπλουζακια, αστα να μην τα θυμαμαι παλι!

Σταυρουλιτσα, τι θα ακους κι εσυ απο τους μαθητες σου, δεν θα μπορεις να κρατηθεις κιολας απο τα γελια!!!

Κοριτσακια μου, σας αφηνω να γραψω κανενα δικογραφο γιατι φαλιρισα με ανακαινισεις, μεταπτυχιακα κλπ!!!Σας φιλω ολες γλυκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε να βγαλω λογο παλι μιας κ δεν εχω να σχολιασω κ πολλα ;);) ευτυχως πετυχα το δικηγορακι κ τσαταραμε κ λιγο το χα ξεχασει το σπορ ακους αλεξανδρουιτα βαρετα κ απαισια τα απογευματα χωρις εσενα

χτες ειχα ρεπακι εφτιαξα μαλλι στης ινας ηρθε η κομμωτρια ωραια γινανε τα κανα μυτες κ εκανα κ ριζα.ο μικρος ξεσαλωσε χτες ηθελε σωνει κ ντε να παρει αγκαλια το μωρο του πηρε κ κατι πλαστελινες η ινα εκανε το συμπαν χαλια χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!Καλέ τι κάνετε;Περίμενα να γράψει καμιά άλλη πρώτη μη ξεκινάω πάντα εγώ τις εβδομάδες.Αλλά είδα και όνειρο το Κωνσταντινί σήμερα και μπήκα να το γράψω στη μαμά του.Είχε λέει τρυπήσει τα αυτάκια της και φορούσε σκουλαρίκια μακριά αλλά εκτός από τις κλασικές τρύπες είχε και από μια ψηλά στο πτερύγιο και φορούσε και εκεί σκουλαρίκια.Και λεω στην Αλεξάνδρα μα καλά εκει τρύπησες 2 χρονών μωρό;;;Και μου λέει και γω έτσι τα χα μικρή και ήθελα να χει και το παιδί.Δε ξέρω από όνειρα να το ερμηνεύσω,αλλά την βάραιναν τα σκουλαρίκια είχαν κρεμάσει τα αυτάκια της.Τίποτα να μην είναι Παναγία μου,χαζομάρες δικές μου μόνο που έχω καιρό να ακούσω νέα της και την πεθύμησα....

Μάγκυ μας έχασες;;;Λοιπόν σήμερα θα πάμε Jumbo να πάρουμε πλαστελίνες στα κορίτσια.Φαγώθηκε η νονά τους είναι νηπιαγωγός ότι είναι η καλύτερη ηλικιά για να ξεκινήσουν.Αλήθεια γίνεται το σπίτι χάος;;;Λαδίλες σε έπιπλα αφήνουν;Αυτές της playdooh λέγαμε να πάρουμε.Αν και διάβασα εδώ κάπου ότι της elc ειναι καλές.

Με γεια το μαλλάκι!Και γω μετάνοιωσα για το χάλκινο που έβαλα και θέλω αλλαγή!!!!!!!Ασε που τα άσπρα κωλοτριχάκια ξεφυτρώνουν σαν μανιτάρια πιο γρήγορα πια...

Ρουλίτσα μου με γεια και συ η ανακαίνιση.Εύχομαι να φέρει και αλλαγή στη διάθεση σας!Βρε τον αντρούλη να στραβώνει με τη πεθερά....Αυτή να βοηθήσει ήθελε με τα πουκάμισα και αυτός στράβωσε;;;Αμάν πια....Που ξεκίνησε μεταπτυχιακό;Στο Ανοικτό;Και γω παλεύω με τη διπλωματική,πρέπει να παραδώσω Φλεβάρη.

Τις φώτο μας καλέ τις είδατε;;;;Δε σχολίασε καμιά...λυγμ λυγμ...

Εμεις καλά,δυσκοιλιότητα η Χρυσανθούλα μου μόνο και ψάχνω λύσεις.Την Κυριακή της κάναμε κλισματάκι.Αυτά που πρέπει να φάει που θα βοηθήσουν δεν τα τρώει και ότι στουμπώνει το κατεβάζει...αχ αχ..Η Δήμητρα πάλι 3 φορές τη μέρα κακά,τρώει και μεταβολίζει αμέσως....Δίδυμα σου λέει μετά!

Αυτά σας φιλώ...αύριο θα σας γράφω φρικαρισμένη από τον πλαστελινοχαμό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες!!τελευταια φορα ειπα οτι ειναι μια χαρα η μικρη αλλα δεν...περασε ο πυρετος κ ξεκινησαν μπουκωμα κ βηχας!!αντε να δουμε..

Μαρακι τι να σημαινει το ονειρο;;εγω παντως τρυπα ψηλα δεν εχω, :lol::lol: εχω 3 απο το 1 κ 1 απο το αλλο!εγω βρε δεν σχολιασα τις φωτο;;με τα κακακια κι εμενα εκτος του οτι ειναι καταμαυρα...δεν κανει παντα καθε μερα.κ με τοσο ρυζι που τρωει κ πινει καθε μερα....πλαστελινες ε;ελπιζω να μην την βρισκεις παντου!!με τους μαρκαδορους που ειχες παρει με το ειδικο χαρτι;;

Ρουλα πολυ ωραια πραγματακι πρεπει να εφτιαξες...μπραβο !!εχει τρομαξει το παιδι απο την εκπληξη σου ε; :lol::lol: θα το ξεχασει..που θα παει;μαλακτικο δεν βαζω,δεν ηξερα οτι εχει προδερμ αλλα δεν θα εβαζα επειδη ηθελα να μην εχουν τιποτα στο ξεπλυμα μην την ενοχλησει τιποτα στο δερμα.αμαν αυτοι οι αντρες...μην στεναχωριεσαι!!!

Μαγδα μου με γεια το μαλλακι!!!σου ελειψα βρε;ηθελα να σε παρω κ τηλ αλλα με την αρρωστουλα μου ειμαστε αυτοκολλητες κ γκρινιαζει αμα την αφησω λιγακι...φιλια στο αγορακι σου!!

αυτα!!παω λαικη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν σήμερα θα πάμε Jumbo να πάρουμε πλαστελίνες στα κορίτσια.Φαγώθηκε η νονά τους είναι νηπιαγωγός ότι είναι η καλύτερη ηλικιά για να ξεκινήσουν.Αλήθεια γίνεται το σπίτι χάος;;;Λαδίλες σε έπιπλα αφήνουν;Αυτές της playdooh λέγαμε να πάρουμε.Αν και διάβασα εδώ κάπου ότι της elc ειναι καλές.

!

Καλημερουδια.

Με θυμάστε, ε;;;;;;;;;;;; :cry::cry::cry:

Αν έχει ησυχία το απόγευμα θα μπω.

Μαρία έφεραν στον Αλεξ της play-doh αυτο http://www.amazon.com/Play-Doh-Play-doh-Mr-Potato-Head/dp/B004E5OE3G και μας τα έχει πρήξει να παίζουμε συνέχεια με τον "κυριο Παπάτα" όπως τον λέει. Οπότε όταν πηγα και εγώ μετά τζάμπο του πήρα ένα σετ με σκέτες πλαστελίνες (http://www.amazon.com/Play-Doh-20383-24 ... 201&sr=1-3) και ένα που είχε πολλά καλούπια (http://www.amazon.co.uk/Play-Doh-224408 ... 395&sr=8-2). Μην φοβάσαι για λαδίλες, δεν αφηνουν. Απλά μην ξεχνας να ξαναβάζεις τις πλαστελίνες στα πλαστικά τους γιατί αλλιώς ξεραίνονται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα Μαρια εριξα ΤΟ γελιο!!!!τελειες ατακες εβαλε η αδερφη σου!!!!ειδικα της Χρυσανθης μου αρεσαν πολυ με την τουρτα!! :lol::lol::lol: αλλα κ η Δημητρουλα που θελει να ποζαρει μπροστα!!!!μπραβο!!!εννοειται θελω να μου πεις πως το εκανε!!!

Φωτεινακι εμεις σε θυμομαστε ,εσυ μην μας ξεχνας!!!αντε περιμενω αναλυτικο σχολιασμο μιας κ τα γραφεις τελεια καθε φορα!!!φιλια στα παιδακια σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα μου κάπου στο corel τα φτιάχνει νομίζω ιδέα δεν έχω.Μου χει ξανακάνει κατά καιρούς αλλά σε φώτο μας αλλά αυτά ηταν πολύ πετυχημένα νομίζω και είπα να σας τα στείλω....

Φωτεινήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη ναι σε ξεχάσαμε!Θα σε βάλουμε τιμωρία αν δε μας γράψεις μέχρι το βράδι κατεβατό!!

Thanks για τις πλαστελίνες αυτές είχα κατά νου αν και διάβαζα πρέπει λέει να πάρω τη συσκευασία που λέει "πλαστοζυμαράκια" της playdoh πάλι που είναι για μωρά και είναι μη τοξικά και να το φάνε δεν παθαίνουν κάτι.Θα δω τι έχει το jumbo,αν και εκεί αυτό με τους πατάτες που σας φέρανε είχα δει.Η νονά μας μας είπε να πάρουμε ένα που έχει καλούπια φατσούλες για να φτιάχνουμε μαζί φάτσες,έχει πλάκα λέει.Και δαχτυλομπογιές βέβαια μας είπε να πάρουμε που επίσης έχει πλάκα αλλά εμεις της είπαμε θα τις πάρουμε να τις πάμε σπίτι της να τις παίζουμε μόνο εκεί που θα χει περισσότερη πλάκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χα χα...

Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλο αλλο κ ναι γραφω απο το σπιτι χιχι μιας κ τεταρτη απογευμα δεν

Τρωω στη μαπα τον οτε!!

Αρχιζω με τις τελειεεεες φωτο της μαριας φιλεναδα απαιχτες κ οι ατακες

Κ τα μοντελακια δε μοιαζουν διδυμες καθολου παντως η καθεμια εχει μοναδικο στυλ

Κουκλιτσες για δαγκωμα.

Καλε αλεξ αρρωστησατε γαμωτο περαστικα βρε τσουπρα μου

Ο εκτωρας καλυτερευει.!!!! 4 μερες ακομα ενεση ηρθε ο κτηνιατρος καλα

Παμε ειπε μακαρι!!!!

Παιζανε σημερα με τον β τελεια πεταγε κουκουναρια ο β κ του τα φερνε ο εκτωρακος

Ναι ολα αυτα απο μολυσμενο τσιμπουρι κ σκεψου φοραει κολαρα κ αμπουλα αλλα τζιφος

Αχ η πλαστελινη ειναι το ευαισθητο σημειο μου ολο περνω κ ολο της πεταει

Η κατακουζινα ο αντρας μου πλειντοχ περνω τελειες εινΑι αλλα ο β λεει οτι

Λερωνουμε κ δεν αφηνει η ινα μας πηρε κ τη σφραγιδα πλειντοχ πολυ την παιζει στον

Κηπο περισσοτερο αν κ δεν κολανε ουτε λαδωνουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ο β τρεις φορες κανει κακα ρε μαρακι πολυ φαι πολυ σ...το χαχα λεει η πεθερουσκα

Τι αλλα τι αλλα φωτεινακι καλε μπες μας ελειψες κ συ ελενα παλι χαθηκες

Συμπεθερα Αναρωσατε καλε;;

Α !!!νεο η ανηψιΑ μου εβγαλε δοντι νΑι απο τωρα τριων μηνων εμεις

Εχουμε βγαλει καλε μεταλλαγμενα παιδια πολυ βιαζονται να μεγαλωσουν

Οσο για το βασιλη τι να πω λες κ εχω παιδι δεκα χρονων πια βοηθαει στις δουλειες

Συζηταει μια χαρα το πουλακι μου τον πηγε κομωτηριο ο β κ του τα κανε χαλια

Σαν κολοβο ειναι ευτυχως εινΑι καπως ομορφουλης κ σωνεται η κατασταση αλλιως

Μαυρα χαλια αντε να μακρυνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το πουλακι μου τον πηγε κομωτηριο ο β κ του τα κανε χαλια

Σαν κολοβο ειναι ευτυχως εινΑι καπως ομορφουλης κ σωνεται η κατασταση αλλιως

Μαυρα χαλια αντε να μακρυνουν.

"κάπως ομορφούλης,κάπως;;;;;;;;;;;;" Βρε μάνα μυωπία έχεις ή θέλεις κοπλιμέντα πρωί πρωί!Έχεις ένα κουκλί αγοράκι και μας τον λες και κολοβό;;;;Αυτόν βρε και να του τα ξυρίζανε με τέτοιες ματάρες και τέτοια γλυκά χαρακτηριστικά πάλι κουκλί θα ταν.Έχει να κάψει αυτός καρδιές.....

Καλημερούδια!Τι μου κάνετε;Εμεις πήραμε χθες τα πλαστοζυμαράκια σε μια συσκευασία που είχε καλουπάκια ζωάκια μέσα.Λίγο για αρχή να δούμε και αν τους αρέσει και πόσο λερώνει....Δεν τα ανοίξαμε ακόμα γιατί ήρθε το στεγνωτήριο και κάναμε τη πρώτη μας δοκιμή χθες!!!!!!!Παιδιά είναι τέλειο,μιλάμε τα ρούχα αφράτα,ζεστά,δεν μπορώ να πω ότι δε θέλουν σίδερο αν και έβαλα ένα πρόγραμμα στην τύχη,έχει πολλά αργότερα που κοιμήθηκαν τα μικρά μελέτησα το προσπέκτους.Ο άντρας μου ανέβασε πυρετό και χθες και σήμερα.Σέρνεται...παρακαλάω να μη κολλήσουν οι μικρές.Γιορτάζει και ο μπαμπάκας μου σήμερα του Ευαγγελιστή Λουκά είναι.Πήγαμε του πήρα και μια μπλούζα δώρο.Λένε θα περάσει πορεία από τα καταστήματα συνδικαλιστών και θα τα κλείσουν με το ζόρι όλα να κατέβουν όλη στην απεργία.Για να δούμε μακάρι να περνούσαν και από δω να φεύγαμε αν και χλωμό.Εδώ προχθές φωτιά πήρε κολώνα της δεη από έξω και δεν είχαμε ρεύμα και δεν μας άφηναν να φύγουμε πριμένετε λέει θα φτιαχτεί και όντως φτιάχτηκε γρήγορα....γκρρρρρ.

Αυτά...ααααα πήραμε και ένα μωρό που κλαίει και του βάζεις πιπίλα ή του δίνεις γάλα(έτσι για να μπαίνουμε στο νόημα για μελλοντικό αδερφάκι!!!) .Και οι δικές μου τι έκαναν;;;;Πήραν την πιπίλα του και την φοράνε αυτές!!!Αδιόρθωτες!!!!Η δυσκοιλιότητα της Χρυσάνθης χάλια,τι να κάνω;;;;Κάνα γιατροσόφι;Χθες πάλι είδαμε και πάθαμε και να χω τη Χρυσάνθη με ανοιχτά πόδια να κλαίει και τη Δήμητρα να χώνει τη μουρίτσα της για να δει τη συμβαίνει και να της λέει με συμπόνοια "Έλά Τάτη έλα κακά"....

Πήραμε τον παππού και του λέει "Παππού νύτα παω νάνι"...Ε κατουρήθηκε ο παππούς που είχαν συνομιλία μέσω τηλεφώνου!!!Ακόμα παίρνει φίλους του να το πει.....

Πως είναι το Κωνσταντινί σήμερα;

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

Μαρακι ωραιες ιδεες εχει η νονα.. :lol::lol: αν θες ενα πολυχρωμο σπιτι!!!καλυτερα το μικρο μου,τουλαχιστον δεν ξυπναει απο τον βηχα το βραδυ..ωραια κ με το στεγνωτηριο,αντε γλυτωσες με τα απλωματα μεσα στην νυχτα κ να περιμενεις να στεγνωσουν με την υγρασια!για τα κακα,δεν κανουν τιποτα τα φρουτακια;αα εγω οταν δουλευα,οταν δεν ειχαμε ιντερνετ κ ηταν 3-4 ωρες πριν σχολασουμε,μας εδιωχναν κ στις απεργιες επειδη οι διαληδωτες περνουσαν απο κατω απο το γραφειο παλι φευγαμε πριν ξεκινησουν οι φασαριες κ κλεισουν κ το μετρο.θυμαμαι μια φορα αρχισαν κ οι μολοτωφ κ εξαφανιστηκαμε οπως ημασταν!!!

Μαγδουλα καλα λεει η Μαρια ,θες κομπλιμεντα για τον γιο!!αποκλειται να μην ειναι κουκλι!!αλλα θα μακρυνουν τα μαλλακια κ θα στρωσει το κουρεμα.καλα ο μπαμπας σας τι μανιακος με την καθαριοτητα...ουτε εμεις δεν κανουμε ετσι!! :lol::lol: το σκυλακι απο τοτε που μας ειχες πει ταλαιπωριεται;;εβγαλε δοντακι η ανιψια;αντε βρε!!μπραβο ,κ ο Βασιλης νωρις ειχε βγαλει;

εμεις προσπαθουμε λιγακι την τουαλετα...αρχισε να τα λεει πριν τα κανει αλλα την βαζω ,καθεται μια χαρα,σηκωνεται χωρις να τα εχει κανει κ τα κανει ορθια στο πατωμα...να το παλεψω;;αλλα ρε κοριτσια ,την βαζω στο καθισματακι κ χωνεται μεσα στην τρυπα....μια σταλια πισινο εχει κ δεν στεκεται πανω στα μαξιλακια..να ψαξω κανενα πιο στενο;αυτα!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΕΛΑΣΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΚΑΛΕ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ ΕΓΩ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟΚΑΚΙ ΜΟΥ :oops::oops: ΣΑ ΣΚΟΡΟΦΑΓΩΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ...

ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΠΑ ΑΝ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟ ;):) Ο

Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΟΝΑΤΚΙ 6 ΜΗΝΩΝ ΟΥΤΕ ΜΙΚΡΟΣ ΟΥΤΕ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΛΛΑ Η ΜΑΡΙΑ 3 ΜΗΝΩΝ ΗΜΑΡΤΟΝ ΚΑΛΕ!!!!

ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΑΛΕΞΟΥΚΩ ΑΦΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΟΛΑ ΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΔΕΣ Κ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΣΗ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ Κ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΡΟΜΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝ Κ ΤΟΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΩ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΤΕΣΠΑ

:evil::evil:

ΝΑΙ Ο ΕΚΤΩΡΑΣ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΡΑΒΙΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΟ ΑΚΟΜΑ 11 ΜΗΝΩΝ ΣΧΕΔΩΝ Κ ΑΡΓΕΙ Η ΑΝΑΡΩΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΕΛΑΦΡΙΑ ΑΓΩΓΗ ΑΛΛΑ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΡΘΕ Ο ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΗ ΣΚΑΠΟΥΛΑΡΟΥΜΕ :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!νυσταζω μιας κ σηκωθηκαμε νωρις αλλα η μικρη δεν λεει να βαλει λιγο τον πισινο της κατω...τρεχει,χορευει..μα τι εχει παρει;;κατα τα αλλα ειμαι χαρουμενη γιατι αρχισε κ λεει κ αλλες λεξουλες,κ αρχισε κ προτασουλες, με 2 λεξουλες βεβαια αλλα καναμε μια αρχη!!! :D:D μαθαινουμε τα χρωματα αυτον τον καιρο κ της αρεσει ιδιαιτερα το μπλε...βηχα εχει ακομα αλλα ειναι καλυτερα.

Μαγδα μου συνηθισες το κουρεμα του Βασιλακη; :lol::lol: τα λεει ρε γαμωτο τα τσισα αλλα τα κανει αφου σηκωθει :?:? πως να την κανω να χαλαρωσει να της βγουν την ωρα που καθεται στην λεκανη;;μεχρι κ να ζωγραφισει με ενα μολυβακι της εδωσα,κ βιβλιαρακι να βλεπει,παιχνιδια να κραταει..τιποτα!! αχ αντε να γινει καλα το σκυλακι σας...δεν θυμαμαι αν στο ειχα πει ,εμεις χασαμε κ 2ο σκυλο τελη Αυγουστου,μαλλον κ αυτο ειχε κανει ογκο...τι στο καλο πια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι κάνετε κορίτσια μου?Με θυμόσαστε????Ναι βρε,η Χαρά ειμαι :):) Χάθηκα το ξέρω,αλλά τη Δευτέρα εφημερευα και Τεταρτη-Πέμπτη απεργουσα οπότε αφιερωθηκα στη Μίκη μου,έκανα βέβαια και δουλειες,ψιλοεφτιαξα τα ρουχα της μικρής,αν και μια έτσι μια αλλιώς ο καιρός ,ούτε ξέρω τι να της φοράω :?

Κατά τ'αλλα ήσυχα,την Κυριακή πήγαμε θέατρο:"Ο γύρος του κόσμου σε 80 ημέρες" του Ιουλίου Βερν!Καλα ούτε που το περιμενα τοσο ενθουσιασμό και να κάθεται,μιλάμε παγωτό!!!Να χειροκροταει,να φωνάζει ζητω-ζητώ!!!!Λέω να το καθιέρωση 1 φορα/μηνα :idea: Κριμα που δεν είμαστε Αθήνα για να πάμε. Στο "Disney on ce" ,βλέπει τη διαφήμιση στη τηλεόραση και φωνάζει:"κοιτα μαμά η μινι!!!!"Θα σας ελεγα τις νότιες να το επιχειρισετε!!!

Επίσης πήραμε κάμερα για να επικοινωνούμε μέσω Skype με τον παππού στην Κόρινθο,βέβαια επικοινωνήσαμε και με διάφορους άλλους και έχει ενθουσιαστεί!!!Θελει να κάνουμε συνεχεια βιντεο κλησεις :lol::lol::lol:

Από εχθες έχουμε αρχίσει εκπαίδευση ύπνου παλι :twisted::twisted: ευτυχώς η πεθερά μου με στηρίζει πολύ και είπα να εκμεταλλευτώ την παρουσία της!Τώρα κοιμάται στο δικό της,1ο μεσημέρι που το κάνει αυτο :) άντε να δούμε!!!Πάντως,αλήθεια κρίμα που δεν μένουμε κοντά με ρην πεθερά μου,είναι πολύ της πειθαρχίας και δεν την κακομαθαινει καθόλου την μικρή.Μολις ξυπνήσει,θα παμε τζάμπο και μετά παιδοτοπο με τη γιαγιά γιατί ο μπαμπάς μας έχει διάβασμα!!!

Θα σχολιάσω κάποια στιγμη μέσα στο Σ/Κ,το υποχομαι!!!Σας γρφω και λίγο στην ομάδα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...