Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΝΟ16!!!


Recommended Posts

Λαμπρινή μου,

Πολλά συγχαρητήρια και από εδώ κορίτσι μου!!! Να πάνε όλα ΤΕΛΕΙΑ και να έρθει το αδερφάκι με το καλό που τόσο πολύ λαχταρούσες και αγωνίστηκες να το πετύχεις!

Είμαι τόσο συγκινημένη! Δεν έβαλα τα κλάμματα το πρωί για να μη σε συγκινήσω περισσότερο!

Τώρα όμως... Είμαι τόσο χαρούμενη!!! Και ναι, έκανα τούμπες μετά!!! Το είπα σε όλους και έχεις πολλές ευχές!

Ήμουν σίγουρη για σένα από την αρχή, είδες;;;;

Για το 'ευχαριστώ' ούτε λόγος, ήταν αυτονόητο για μένα να σου κάνω το λιγότερο δυνατό, μια παρέα, να σε συντροφεύω τις μέρες που πίστευες ότι όλα είχαν ήδη τελειώσει...

Είσαι και καλό παιδί και πολύ γουρλού, από την ημέρα που σε γνώρισα έχουν έρθει πολλά καλά και σίγουρα με έχεις 'ανεβάσει'. Μακάρι λοιπόν να πιάσει το γούρι σου και η ευχή σου και σε λίγο καιρό να είμαστε παρέα οι φουσκοκοιλίτσες!!! Όχι μόνον οι δυο μας, όλες οι κοπέλες που αγωνίζονται και προσπαθούν!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σας ευχαριστω πολύ απο καρδιας ευχομαι απο σήμερα και μετα να εχουμε Μονο θετικες χοριακες στην παρεα μας, αχ ακομη να το πιστέψω...

Levou ναι Sweety τελικα ναι αισθανομαι δικαιωμένη που το προσπάθησα τόσο πολύ κι ας μου ελεγαν πολλοι να σταματήσω η αλήθεια ειναι οτι ηταν η τελευταια και τυχερη προσπάθεια αυτη. Levou ειδες ο γιατρούλης μας εινα φοβερος τελικα αισθανομαι τυχερη που εμεινα εκει.

Εleni η χοριακή ειναι 211 μοναδες δεν ξέρω νομιζω ειναι αλλα ας ειναι και δυο ουτε που με νοιαζει η αγκαλια μου χωραει όσα στείλει ο θεός.

Τωρα ετοιμαστειτε να ακούσετε την Μαρίνα χοριακή που θα παρει με τοση θετική σκέψη που εστειλε σε μενα θα ανταποδώσω και ερχονται τα μωρακια ...

Α ξεχασα φυσαω κι εγω τώρα ΦΡΡΟΥΟΥΟΥΟΥ

Και παλι σας ευχαριστω για την θετική ενεργεια και την παρεα εδω και 2 χρονια που μαζι παλεύουμε.

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας,

καινουρια στην παρεα σας και στην πρωτη μου προσπαθεια για εξωσωματικη μετα απο δυο αποτυχημενες εγκυμοσυνες..Ελπιζω το 2013 να φυλαει χαρες σε ολες οσες προσπαθουμε και με το καλο τα μωρακια σας οι εγκυουλες.Αντε να φερετε γουρι και σε μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια τέλεια τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι νέα είναι αυτά??????????τι έκπληξη μας έκανες καλή μου Λαμπρινή!!!!δεν μπορώ να περιγράψω τη χαρά μου!όλα να πάνε τέλεια!!!!εκεί που τα έβλεπα όλα μαύρα μας έδωσες μεγάλη ελπίδα!!!!!!!θέλω τόσο πολύ να χαρούμε όλες σε αυτή την γλυκιά παρέα!!!!Σας φιλώ όλες!!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου!!! η χοριακη ανεβηκε δοξα το θεο παμε καλα την επόμενη Παρασκευη παω για υπερηχο.

Αχ παναγιτσα μου ακομη δεν το πιστευω... εχω να κοιμηθω απο τη Δευτερα απο τη χαρα μου!

Εχω ομως και φοβο να πανε ολα καλα αλλο αγχος τωρα μεχρι τον υπερηχο. Βεβαια δεν συγκρινεται με την αναμονη της εμβρυομεταφορας τωρα ειναι αγχος χαρας και προσμονης.

Ευχομαι να το ζησετε ολες αυτο και θα το ζήσετε ειμαι σιγουρη.

Πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινή μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! Πολύ χάρηκα! Μπράβο! Το αδερφάκι είναι στο δρόμο! Με το καλό να φτάσει στην αγκαλίτσα σου! Δεν προλαβαίνω να μπαίνω συχνά αλλά τα νέα σου ήταν ότι καλύτερο πριν πάω για λίγες ώρες ύπνου!

Κορίτσια με το καλό να φουσκώσετε όλες κι οι εγκυούλες τελειόμηνες εγκυμοσύνες!!!

Η Παναγίτσα κι ο Χριστούλης θα κάνουν το θαυματάκι τους για όλες!

Φιλιά πολλά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη τρελαθηκα απο την χαρα μου!!!!!!!!!!!!!!!Χιλια μπραβο κοριτσακι μου!!!!!!!!Ο γιατρουλης μας τελικα κανει Θαυματαααααααααααα!!!!!!!!!Σου ευχομαι απο την καρδια μου μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!Ερχεται το αδελφακι της μικρουλας σου!!!!!Με το καλο με το καλο με το καλο!!!!!!!!!!!!!

Αντε να φουσκωνουμε μια μια!!!!Ποια εχει σειρα;;;Μαρινακι εισαι η επομενη!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα!

Κοριτσια σας ευχαριστω και παλι για τις ευχες ακόμη δεν μπορω να το πιστεψω οτι ειμαι εγκυος εχω ομως και μια αγωνια να παμε να το δουμε να ακουσουμε καρδουλα παναγιτσα μου να ειναι ολα καλα.

Μεχρι την επομενη Παρασκευη θα σκασω αφου λεω να παω στο γιατρο την Τριτη και να του πω οτι μπερδεψα το ραντεβου αλλα θα το καταλαβει και θα γίνω ρεζίλι.

Νανα μου ναι ο Αρκουλης το πετυχε παλι το εμβρυακι το τυχερο το φυτεψε μια χαρα κι αυτος και η Μαρι ήταν πολυ χαρουμενοι.

Αντε και στις επομενες τωρα ποιες εχουν σειρα?

Πολλα φιλια

Δεν ξερω να βαζω και τικερακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οδηγίες για tickeraki: Λοιπόν Λαμπρινή θα βρεις από δω κάποιας κοπέλας που σου αρέσουν τα tickeraκια της.Θα πατήσεις πάνω και αυτόματα θα πας στη σελίδα που τα φτιάχνεις.Θα βάλεις χρονολογίες γέννησης για τη κόρη και ΠΗΤ για το φασόλι.Όταν το ετοιμάσεις θα σου ζητήσει να κάνεις copy ένα σύνδεσμο που ξεκινάει από url.Θα πας στο προφίλ σου πάνω δεξιά.Θα επιλέξεις εκεί που λέει forum -edit signature(πίνακας ελέγου μέλους).Θα επικολήσεις σε ένα παραθυράκι που ανοίγει αυτό που έκανες copy πριν.Θα tickαρεις από τα 3 κουτάκια που έχει κάτω τα 2 τελευταία αν δεν είναι τσεκαρισμένα.Θα κάνεις προεπισκόπηση για να δεις ότι όλα έγιναν σωστά.Και θα βγουν τα tickerakia.Δε ξερω αν σε μπέρδεψα.Αν πάλι δυσκολεύεσαι και θές δώσε μου το password σου σε pm να στα φτιάξω εγώ.

Σε καταλαβαίνω για την αγωνία για το σπορί...υπομονή θα περάσουν οι μέρες.Πόσα εμβρυάκια έβαλες αλήθεια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλο Σαββατοκυριακο.

Αντε να περασει κι αυτη η εβδομαδα, σπρωχνω τις μερες μεχρι την Παρασκευη.

Πολλα φιλια σε ολες

Γιατι δεν βγαινει το τικερακι παλι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααχ Λαμπρινη μολις διαβασα τα νεα σου και και εχω χαρει πααααρα πολυ!!!!! :D:D:D:D:D:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif]

Τι εκπληξη ηταν αυτη!!Ειδες που με την υπομονη σου και τη θεληση σου , το πετυχες το ονειρο σου!Ηρθε το θαυματακι σας , ναι ειναι αληθεια, και σου ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι!Ολα θα πανε καλα και σε 8 μηνες θα κρατας το μωρακι σου!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλεναδίτσες μου και καλή εβδομάδα να έχουμε!!!!!τι μου κάνετε?να σας ρωτήσω,σας έχει τύχει να χαλάσει ο κύκλος σας μετά από κάποια προσπάθεια?ενώ μου είχε έρθει κανονικά μετά από την αρνητική χοριακή,τώρα ενώ έχω κύκλο 25 το πολύ 27 ημέρες τώρα είμαι στις 33 και ακόμη!νομίζω όμως ότι απλώς είναι μια ανωμαλία του κύκλου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ κορίτσια!!!! Ο επιμένων νικά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Χάρηκα πολύ-πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σα να μην πέρασε μια μέρα από τότε που περίμενα την χοριακή!!!!!

Κορίτσια θα ξαναμπώ στην διαδικασία λίαν συντόμως, γιατί θα ήθελα πολύ και ένα δεύτερο νινάκι!!!!!!!!!!!

Άντε να φουσκώνουμε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλεναδίτσες μου και καλή εβδομάδα να έχουμε!!!!!τι μου κάνετε?να σας ρωτήσω,σας έχει τύχει να χαλάσει ο κύκλος σας μετά από κάποια προσπάθεια?ενώ μου είχε έρθει κανονικά μετά από την αρνητική χοριακή,τώρα ενώ έχω κύκλο 25 το πολύ 27 ημέρες τώρα είμαι στις 33 και ακόμη!νομίζω όμως ότι απλώς είναι μια ανωμαλία του κύκλου...

vango μου δεν μου έχει τύχει, αλλά δεν μου φαίνεται και περίεργο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα,

Ειμαι πολύ καλα μιας και η χοριακη ανεβαινει φυσιολογικότατα μου ειπε ο γιατρος να μην ξανακάνω αλλα εγω πηγα παλι χθες θελω να την βλέπω αφου ο ανδρας μου χθες πήγε στο praktiker και πηρε μια κορνιζούλα και μου την εβαλε μεσα και μου εκανε πλακα λεει θα την κρεμασω στον τοιχο να την βλέπουμε να το πιστέψουμε.

Lil μου σε ευχαριστω πολύ για τα καλα σου λόγια να χαιρεσαι το μωράκι σου και να το δεις οπως επιθυμείς.

Angi κι εσενα σε ευχαριστω οσο πιο γρήγορα προσπαθήσεις ΄τόσο τοκαλήτερο κι εγω αυτη τη γνωμη εχω.

Vango ο επιμένων Νικα ειπαμε συνεχισε αλλα ψαξε το γιατρο παιζει πολύ ρολο.

Πολλα φιλια σε όλες.

Ελπιζω να βγει το τικερακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γέννησε η Cristy!!!! :ymapplause:

Πολλά συγχαρητήρια μανούλα, να τις χαίρεσαι τις κούκλες σου, πλέον 3! και να έχετε όλοι υγεία & ευτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια...τι κανετε?

labrinip συγχαρητηρια ευχομαι μια υγιη και τελειομηνη εγκυμοσυνη..φυσα με μπας και ερθω και εγω συντομα στα δικα σου ;)

κοριτσια τελεικα και εμεις λεμε να παμε για εξωσωματικη και θα ηθελα να σας ρωτησω μηπως σας εχουν περισεψει φαρμακα που δεν χρειαζεστε γιατι λογω οικονομικου προσπαθω να τα αποφυγω.σας παρακαλω οποια εχει ας μου στειλει με π.μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσουν cristy οι διδυμούλες!!!!!!!!!!!!Περιμένουμε εμπειρίες....

Rose καλή αρχή,δυστυχώς δεν έχω φάρμακα έχει περάσει καιρός από τη δική μου προσπάθεια.Ξεκίνα εσύ με το γιατρό να σου πει ποια φάρμακα κάνουν για την περίπτωση σου και μετά ζητώντας τα εδώ ή και σε άλλα forum θα βρεις μην ανησυχείς.Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου γλυκα.

Christy συχαρητηρια να σου ζησουν τα κοριτσακια σου να ειναι γερα και καλοτυχα! πολλα φιλια. :D !!!!!!

Εγω Ειμαι πολύ καλα εχω λιγη αγωνια βεβαια μεχρι την Παρασκευη αλλα κοντεύει ο καιρος. Εχω κατι ψιλοπονακια που και που αλλα μαλλον μεγαλωνει η μήτρα και τρελη συχνοουρια..

Rose με το καλο να ξεκινησεις την τυχερη σου προσπάθεια δυστυχως τα τελευταια φαρμακα τα εδωσα αλλα σίγουρα θα βρεις απο εδω ή απο αλλα site, επισης μπορεις να πας και σε γιατρο του εοππυ να σου γραψει οτι θα κανεις σπερματεγχυση και να σου τα γραψει χωρις επιτροπη απλα ειναι λιγοτερη η ποσοτητα, νομιζω ως προκληση τα δικαιολογουν.

Mardio εχω τρελλαθει με το τικερακι πολυ χαιρομαι!

Φιλια σε ολους

ΦΟΥΟΥ ΟΥ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΤΟΙΜΑΖΟΝΤΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...