Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Φεβροαριου-Μαρτιου-Απριλιου 2013


Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια!!!σας διαβασα αλλα δεν εχω χρονο να σχολιασω τωρα....μονο ηθελα να πω στην

ΑΝ-Ν οτι μου αρεσε το πρωτο https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater αυτο δηλαδη ;)

επισσης θελω να ρωτησω αν αυτα βολευουν και αν ειναι ευχρηστα γιατι θελω κι εγω να παρω κατι τετοιο αλλα πιο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάρες μου!! τι κάνετε???

Εγώ ήμουν στην αγορά πήγα πλήρωσα λογαριασμούς!!! Μώλις γύρισα και έβαλα να φτιάξω φασολάδα που την ονειρεύομαι!!! :lol::lol::lol:

Αναστασία μου εγώ ψηφίζω το πρώτο!!! ;)

Και γω κορίτσια εάν δεν φάω πρωινό σκοτώνω άνθρωπο!!! :lol::lol:

Mamatobe, μην αγχώνεσαι θα το καταλάβεις το νινί σου.. απλά είναι νωρίς ακόμη!!!

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα! Κι εγώ υπέρ του πρώτου sling είμαι, αν και φαίνεται ιδιαίτερα ζεστό το συγκεκριμένο ύφασμα και το σχέδιο επίσης. Ίσως, λέω ίσως, να διάλεγες κάποιο λεπτό βαμβακερό που θα το φόραγες ακόμα και το καλοκαίρι χωρίς να ανάβεις?? Στο babywearing.gr κοίταξες http://www.babywearing.gr/Shopping/Ring ... gSling.htm ?

Εγώ σκέφτομαι να πάρω λινό, που είναι παντώς καιρού http://www.babywearing.gr/Shopping/imag ... _sling.jpg

Με το καλό, όποιο κι αν επιλέξεις! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα! Κι εγώ υπέρ του πρώτου sling είμαι, αν και φαίνεται ιδιαίτερα ζεστό το συγκεκριμένο ύφασμα και το σχέδιο επίσης. Ίσως, λέω ίσως, να διάλεγες κάποιο λεπτό βαμβακερό που θα το φόραγες ακόμα και το καλοκαίρι χωρίς να ανάβεις?? Στο babywearing.gr κοίταξες http://www.babywearing.gr/Shopping/Ring ... gSling.htm ?

Εγώ σκέφτομαι να πάρω λινό, που είναι παντώς καιρού http://www.babywearing.gr/Shopping/imag ... _sling.jpg

Με το καλό, όποιο κι αν επιλέξεις! :D

τι κανεις βρε ψυχη;;;;;;με το καλο και το δευτερο μπεμπε!!!!!εμαθες τι ειναι;;;;;;;

κοριτσια ευχομαι σε ολες να εχετε μια τελεια εγκυμοσυνη και μια υπεροχη γεννα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα θα παρω απο αυτη τη σελιδα γτ εχει πολυ μεγαλη ποικιλια κ η κοπελα μπορει να μου το στειλει στη Σουηδια.Ειναι πολυ βασικο αυτο για μενα. Επισης δειτε κ αυτο: http://pantoumazishop.blogspot.gr/2012/ ... 4.html?m=1 απλως αυτο το θελω εκει που ειναι το καφε να μπει παλ ροζακι. Τι λετε?Το πρωτο σχεδον εχει απορριφθει Ελενακι γτ της αδερφης μου δεν της αρεσε και μ επηρεαζει πολυ η γνωμη της.Ασε που φοβαμαι μην το βαρεθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα θα παρω απο αυτη τη σελιδα γτ εχει πολυ μεγαλη ποικιλια κ η κοπελα μπορει να μου το στειλει στη Σουηδια.Ειναι πολυ βασικο αυτο για μενα. Επισης δειτε κ αυτο: http://pantoumazishop.blogspot.gr/2012/ ... 4.html?m=1 απλως αυτο το θελω εκει που ειναι το καφε να μπει παλ ροζακι. Τι λετε?Το πρωτο σχεδον εχει απορριφθει Ελενακι γτ της αδερφης μου δεν της αρεσε και μ επηρεαζει πολυ η γνωμη της.Ασε που φοβαμαι μην το βαρεθω.

Τέλειο είναι. Εμένα μου αρέσει και ακριβώς όπως είναι καφέ-ροζ! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειναι ροζ αυτο που βλεπεις αλλα εκρου..

Σε αυτήν την περίπτωση, εγώ δεν θα άλλαζα το καφέ αλλά το εκρού και θα το έκανα ροζ-καφέ. Για πιο διακριτικό συνδυασμό όμως, ναι, εκρου-ροζ θα ήταν πολύ ωραίο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσακια μου με μπερδεψατε!!!!!!!!!!!!!Ολες ειπατε το πρωτο!!!!ουφ!Το πρωτο ομως θα μπορειτε να το φορεσετε κ σε μια ποιο καλη φαση?τι να κανω??????κ ειχα αρχισει να καταληγωωωωω! Ναι Ελενα και γω προτιμω τον δυνδυασμο εκρου-ροζ σαν πιο διακριτικα χρωματακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ πάλι κοριτσάκια!Σήμερα βρήκα χρόνο να μπω κ διάβασα τα νέα σας.

Σήμερα πήγα να κάνω καμπύλη σακχάρου(αν τη λέω σωστά,αυτή που πίνεις ένα υγρό κ σου παίρνουν αίμα πριν το πιεις κ 4-5 φορές αφού το πιεις),πήγα στο ΙΚΑ να την κάνω(έχω κ άλλες να κάνω μαζί) κ ενώ μου είχαν πει να πάω στις 8 σήμερα μου είπαν στις 7:30 πρέπει να πάω κ όχι στις 8. Θα πάω πάλι τη Δευτέρα. Πλέον δεν το αντέχω το πρωινό ξύπνημα.Με το ζόρι σηκώνομαι στις 10:30 κ αυτό με ρολόι,όχι μόνη μου.

Λαχάνιασμα δεν έχω,απλά όταν πω να κάνω δουλειές στο σπίτι,κάνω μία δουλειά κ μετά πρέπει να καθίσω πόση ώρα για να συνέλθω.Γενικά νιώθω εύκολα εξάντληση.

ΚΟΝΝΑ μην ακούς κανέναν τι θα σου πει να κάνεις με τα παιδιά σου γενικά. Εσύ είσαι η μητέρα τους κ εσύ ξέρεις καλύτερα από όλους.Στα πεθερικά βάλε φρένο.Χρειάζεται βέβαια κ την υποστήριξη του άντρα σου,αλλά όταν είσαι μόνη σου κ σου λένε κάτι κάνε ότι δεν ακούς ή άλλαξε θέμα.Εγώ δεν τους δίνω σημασία τι λένε,τους αφήνω να μιλάνε μόνοι τους κ γίνονται τούρμπο ή τους λέω την άποψη μου όποια κ αν είναι(ανάλογα με τη διάθεση που έχω).Με τον άντρα μου έχουμε κοινό μέτωπο.Μην σταματήσεις το παιδάκι σου από τον παιδικό, θα είναι άδικο, για αυτό υπάρχει κ η περίοδος προσαρμογής κ είναι ανάλογα με το κάθε παιδάκι.Αν σταματήσει τώρα θα είναι πιο δύσκολα στα νήπια.Κάνε φουλ επίθεση.

Κορίτσια εγώ τα sling τα φοβάμαι,φοβάμαι μην πέσω ενώ το φοράω κ χτυπήσει το μωρό.Έχω αρκετούς φόβους γενικά στο μη κάνω κάτι κ πάθει κάτι το μωρό.Ίσως είναι μέχρι να συνηθίσω,δεν ξέρω.

Σόρρυ για το μεγάλο κείμενο κ αν σας κούρασα.

Σήμερα για φαγάκι έχει πουρέ με αυτοσχέδια σαλάτα με μαρούλι κ θα σκεφτώ κ κάτι ακόμα.

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!!Δεν προλαβαινω να σας σχολιασω ολες και να γραψω πολλα γιατι ειμαι στη δουλεια απλα να πω στην an-n οτι και εμενα το πρωτο μου αρεσε αλλα αν δεν το βρεις μου αρεσε και αυτο το τελευταιο που μας εδειξες μετα (http://pantoumazishop.blogspot.gr/2012/ ... 4.html?m=1 )...Κοριτσια ευχηθειτε μου καλη τυχη υπαρχει περιπτωση να κλεισουμε ενα σπιτι που μας αρεσε πολυ!Μακαρι να συμφωνησουμε και να μας το δωσουν επιτελους να ηρεμισουμε!!!!Εχω 2 μηνες που ψαχνω και δεν αντεχω αλλο!!!!Φιλακια πολλα πολλα..εγω εφαγα αρακα με πατατουλες σημερα!!!!Καλο σαββατοκυριακο!!!! Bye!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ ζούμπι! Ακόμα δεν το έχω ξεκινήσει οπότε μην άγχεσαι!

Νίκη ευχαριστώ... Καλά είναι να το λές μόνος σου αλλά είναι πολύ ωραία να στο λένε και οι άλλοι!!! ;)

Κάντυ μου σορρυ αλλά δεν ξέρω που είναι αυτό το chat! Πες μου για να έχω τον νου μου! Όσον αφορά το φαγάκι μην φανταστείς τίποτα εξεζητημένο... απλά βράζω το ρύζι, βράζω μετά ξεχωριστά τα αυγά τα κόβω και τα προσθέτω στο ρύζι βάζω πιπεράκι, φρέσκο κρεμμύδι, ντοματούλα σε κυβάκια και περί ορέξεως κολοκυθόπιτα! χαχαχα Αν θες βάζεις και τυράκια αλλά εγώ λόγω αλατιού έχω απαγορευτικό! Σήμερα μου έχει κολλήσει να βάλω και λίγο μπαλσάμικο για να έχει λίγο περισσότερη γεύση αλλά δεν ξέρω αν θα το κάνω... αν είναι θα' ναι κάτι σαν πείραμα :lol::lol::lol::lol:

Tanya μου οταν μπαινεις στο mammy δεξια κατω κατω σου γραφει (Ποια ειναι online ή Οffline) oποτε αν πατησεις επανω θα δεις τα ονοματα που εχεις φιλους στο μαμμυ..Αυτοι που εχουν πρασσινη κουκιδα διπλα ειναι οnline και μπορεις να μιλησεις μαζι τους...Ειναι ακριβως οπως στο facebοοκ που μπορεις να κανεις chat!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ζούμπι μου και σε όλες τις συνεγκυούλες! Το μοναδικό γεύμα της ημέρας που δεν μπορείς να γουρουνιάσεις είναι το πρωινό! Εγώ έτσι το βλέπω.... δεν ξέρω αν είναι γιατί με συμφέρει αλλά δεν λένε ότι πρέπει το πρωί να τρώμε σαν βασιλιάδες, το μεσημέρι σαν φτωχός και το βράδυ σαν ζητιάνος... ε, το πιστεύω το πρωί και το ξεχνάω το βράδυ :lol::lol::lol::lol: Όσο για φαγάκι τζίφος! Ιδέα δεν έχω ούτε εγώ.... μου έχει κολλήσει πολύ ένα παχυντικό φαγητό αλλά θα στο πω.... καρμπονάρα! Εγώ πάντως ούτως οι άλλως δεν μπορώ να το φάω γιατί δεν τρώω καθόλου αλλαντικά στην εγκυμοσύνη και το μπέικον είναι αλμυρό.... Άλλο που θα έτρωγα σήμερα αλλά δεν έχω φτιάξει ποτέ εγώ και δεν είμαι σε φάση να το κάνω σήμερα είναι το πρασόρυζο... πω πω η μανούλα μου το φτιάχνει τέλειο!!!

Μπορεις να φτιαξεις τυπου καρμποναρα με γαλα liight τυρια και βασιλικο...γινεται ελαφρυ και πολυ νοστιμο χωρις να ειναι και παχυντικο πολυ!!!Δεν ξερω αν μπορεις ομως να φας τυρια...Σκεψου το!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια επειδή μου έχει κολλήσει στο μυαλό.. σύσπαση είναι μόνο όταν πετρώνει η κοιλιά????

Εκτώς του ότι ο μπέμπης κλωτσάει κάτω επειδή είναι και με τα πόδια κάτω!!

Έχω κάτι χαμηλά στην κοιλιά πως είναι ο λόξυγγας???? το κάνει 2 με 3 φορές την ημέρα όχι απαραίτητα βέβαια πάντα και την φορά μου το κάνει 5-6 φορές ακριβώς όπως είναι ο λόξυγγας??? αυτό είναι σύσπαση ή είναι λόξυγγας του μπέμπη??? γιατί διαβάζω στο internet ότι το έχουν πολλές γυναίκες και είναι λόξυγγας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια επειδή μου έχει κολλήσει στο μυαλό.. σύσπαση είναι μόνο όταν πετρώνει η κοιλιά????

Εκτώς του ότι ο μπέμπης κλωτσάει κάτω επειδή είναι και με τα πόδια κάτω!!

Έχω κάτι χαμηλά στην κοιλιά πως είναι ο λόξυγγας???? το κάνει 2 με 3 φορές την ημέρα όχι απαραίτητα βέβαια πάντα και την φορά μου το κάνει 5-6 φορές ακριβώς όπως είναι ο λόξυγγας??? αυτό είναι σύσπαση ή είναι λόξυγγας του μπέμπη??? γιατί διαβάζω στο internet ότι το έχουν πολλές γυναίκες και είναι λόξυγγας!!!

ΝΙκη μου αν νιωθεις ενα ρυθμικο ελαφρυ χτυπηματακι τοτε ναι ειναι λοξυγγας!Αν νιωθεις οτι κατι πιεζει την κοιλια σου κ σφιγγεται τοτε ειναι συσπαση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια επειδή μου έχει κολλήσει στο μυαλό.. σύσπαση είναι μόνο όταν πετρώνει η κοιλιά????

Εκτώς του ότι ο μπέμπης κλωτσάει κάτω επειδή είναι και με τα πόδια κάτω!!

Έχω κάτι χαμηλά στην κοιλιά πως είναι ο λόξυγγας???? το κάνει 2 με 3 φορές την ημέρα όχι απαραίτητα βέβαια πάντα και την φορά μου το κάνει 5-6 φορές ακριβώς όπως είναι ο λόξυγγας??? αυτό είναι σύσπαση ή είναι λόξυγγας του μπέμπη??? γιατί διαβάζω στο internet ότι το έχουν πολλές γυναίκες και είναι λόξυγγας!!!

Συσπαση:Σφιγγεται,πετρωνει,σκληραινει ολοκληρη η κοιλια για 2-3 δευτερολεπτα κ χαλαρωνει..

Λοξξυγγας:ελαφρια,ρυθμικα χτυπηματακια,οπως ακριβως οταν εχουμε λοξυγγα.

Αν αγχωνεσε τοσο πολυ καλυτερα να πας στο γιατρο σου,ομως νομιζω πως αυτο που νιωθεις δεν ειναι συσπασεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ βρε κορίτσια... όχι δεν είναι σύσπαση τότε είναι λόξυγγας!!!

Ποιες γαϊδούρες μου τον μελετάνε όλη μερά και έχει λόξυγγα??? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημερα.. Σήμερα δεν είμαι καθόλου καλά.. Χτες βράδυ πηγα τουαλέτα και είδα λίγο καφέ πάνω στο εσώρουχο, όπως όταν μας ξεκινάει περίοδος :cry: Δεν ήταν πολύ αλλά ήταν σίγουρα αίμα και ήταν σίγουρα απο μπροστά. Δεν είχα καθόλου πόνους αλλά πήρα τον γιατρό μου τηλέφωνο ο οποίος μου είπε να ξαπλώσω και να αρχίσω άμεσα utrogestan των 200 (φυσική προγεστερόνη). Μου είπε να τον πάρω σήμερα το πρωί να του πω πως είμαι. Πέρασα μια νύχτα μαύρο χάλι, μες το άγχος για το αν συνέχισε να τρέχει αλλά τώρα που σηκώθηκα είναι όλα καθαρά. Τι να κάνω? Η βλακεία είναι οτι εγώ ακόμα στην εβδομάδα μου δεν τον νιώθω τον μπέμπη οπότε δεν ξερω αν ειναι ολα καλα.. Να πάω από το Μητερα να μου κάνουν έναν υπέρηχο ούτως ή άλλως λέτε??? :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Mamatobe μου... δεν περίμενα να δω αυτό πρωί πρωί... και φυσικά να πας να σου κάνουν υπέρηχο!!!Δεν μπορώ να σου πω περισσότερα γιατί δεν ξέρω.. εγώ σου εύχομαι o Άγιος Γεράσιμος που γιορτάζει σήμερα να σε βοηθήσει και να μην είναι τίποτα παρά μόνο η ιδέα σου!!! Εγώ πριν 3 μέρες είδα πάνω στο εσώρουχό μου μια καφέ απαλή στάμπα και κόντεψα να πεθάνω αλλά στο χαρτί δεn έιδα τίποτα.. ούτε είχα πόνο ούτε ξαναείδα τίποτα πάνω στο εσώρουχο μου... δεν ξέρω τι ήταν μπορεί να είναι τυχαίο!!! Εσένα ήταν πολύ???? Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!κοριτσια προσπαθω να διαβαζω τα νεα σας αλλα επειδη θα εχω κοσμο σημερα προσπαθω απο χθες να ετοιμασω το σπιτι και να μαγειρεψω...εε δεν ειμαι και για πολλα πολλα κανω μια δουλεια και καθομαι και φτου κι απ την αρχη!!!!

MamaToBe το οτι ηταν καφε σημαινει πως δεν ηταν φρεσκο αιμα και απο την στιγμη που δεν ξαναειδες δεν χρειαζεται να ανησυχεις!!!μηπως πιεστηκες η σηκωσες κατι βαρυ??το ειδα κι εγω την περασμενη εβδομαδα αλλα δεν πηρα ουτε τον γιατρο γιατι ειχα δει παλι αμεσως μετα την αυχενικη μου ειπε να βαλω για 2-3 μερες ουτροτζεσταν αλλα επισσης μου ειπε οτι το βαζουν μεχρι συγκεκριμενη εβδομαδα γιατι μετα δεν κανει,αλλα δεν θυμαμαι μεχρι ποια εβδομαδα μου ειπε,παντως κι εμενα ειναι ελαχιστο καθε φορα ισα στο σκουπισμα το βλεπω ουτε καν λερωνει εσωρουχο.....

σας φιλω....αν εχω κουραγιο το βραδυ μπορει να ξαναμπω!!!καλα να περασετε ολες σημερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήγα τελικά. Είχα πολύ λίγο σήμερα και αποφάσισα να παω στο μαιευτήριο να με δει να μου φύγει η ανησυχία. Τα είδε κι αυτός και μου είπε οτι δεν ειναι αιμα. Είναι υγρά του κόλπου, είπε (μα ήταν καφέ!). Μου βαλε κατι στην κοιλια σαν υπέρηχο αλλα χωρίς εικόνα μάλλον για να ακούσει την καρδιά του μικρού και τίποτα δεν ακούστηκε. Κορίτσια φρίκαρα.. Αρχισα να κλαίω. Και μετά ζήτησε να του φέρουν τον υπέρηχο. Το μωρό ηταν εκεί, η καρδούλα χτυπούσε αλλά ο μικρός δεν κουνιόταν καθόλου. Έβηξα ξαναέβηξα αλλα δεν μου κανε τη χαρη να κουνηθει λίγο να δειξει στη μαμα οτι ειναι καλά.. Ο γιατρός με διαβεβαιωσε οτι αφου χτυπάει η καρδια ειναι ολα καλα και να μην ανησυχω για τα υγρα.. εγω στεναχωριεμαι όμως.. σαν ξαφνικα να συνειδητοποιησα πώς η ζωούλα του κρέμεται απο μια κλωστίτσα, από λίγο αίμα.. :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα εγκυουλιτσες μου!

Ελενακι πωπω βρε κοπελα μου ετσι οπως περιεργαφες τα σχετικα του υπερηχου δακρισα... Ολα ειναι καλα οπως σου διαβεβαιωσε ο γιατρος σου.Διαβασα προχθες οτι το μωρακι μας ξεκουραζεται 16-20 ωρες την ημερα.Οποτε εκεινη την ωρα μαλλον αναπαυοταν το αγορακι σου.Αυτο ειναι ολο!Μην μου αγχωνεσαι!Ο Αγιος Γερασιμος θα τον προστατεψει !Μην απελπιζεσαι μονο.

Νικη μου μ εκανες κ γελασα (πρωτα ειδα το δικο σου μνμ κ μετα της Ελενας) πρωι πρωι."Ποιος μου το μελεταει κ μου το ματιασαν?"Ποσο αστειο μου φανηκε... :lol::lol::lol: Αναπτυσσονται τα πνευμονακια του γι αυτο εχει λοξυγγα.Ειδικα προς τους τελευταιους μηνες θα το νιωθεις ακομα πιο συχνα!

Εγω κοριτσακια μου αποφασισα να παρω το τελευταιο ring sling γτ ου ειπε μια κοπελα που εχει παρει αυτο που αρεσε σε ολες σας οτι μπορεις να το φορας μονο το χειμωνα και γω θελω κ καλοκαιρι.Σας ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοιρτσόπουλά μου.. μπήκα το πρωί μέσα αλλά διάβασα το μνμ της Ελένης και δεν είχα μυαλό εκείη την ώρα να σας γράψω σε όλες!!!! Πως είστε???? Εγώ ξύπνησα το πρωί και δεν έκανα απολύτως τίποτα... σήμερα έφαγα στη μαμά μου που είχε κουνέλι λεμονάτο με τηγανιτές πατάτες!!! Τώρα θα καιμηθώ και γενικά έχει ξεκούραση!!!!

Ελένη μου μην στεναχωριέσαι αφού η καρδούλα σας χτυπάει όλα καλά θα πάνε... εγώ τον μπέμπη τον ένιωσα για τα καλά την 20η εβδομάδα!!! Γιατί και γω είχα ανυσηχήσει και ο γιατρός μου μου είπε ότι να μην περιμένω νωρίτερα της 20ης να τον νιώσω!!! Όλα καλά θα πάνε μην στεναχωριέσαι και τον στεναχωρείς να ξεκουράζεσαι και όλα θα πάνε μια χαρά!!!

Αναστασία είδες??? κάποια μου τον μελετάει!!! Αχ μας φάγανε οι γυναίκες!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααα τι θα γινει με σενα Νικη μου???? Μας εχεις ξελιγωσει με τα φαγητα που τρως!!Εχετε καμια φαρμα τοσο συχνα που κανει η μανουλα σου κουνελακι? :lol::lol::lol::lol: Πωπω να ειχα λιγακιιιιιιι κουνελακι...Ο πεθερος μου επιασε 2 λαγους φετος αλλα τι να το κανω?Ειναι μακρια να δοκιμαζα λιγακι..Καλε τον μπεμπη σου η μπεμπα μου τον μελεταει γι αυτο εχει λοξυγγακο! =))=))=)):-p:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...