Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Φεβροαριου-Μαρτιου-Απριλιου 2013


Recommended Posts

Κοριτσια μου πηγα τωρα τ αογευμα στο γιατρο κανονικα θα πηγαινα στις 10 του μηνα αλλα ηθελα να μου πει τι εξετασεις εχω να κανω και να κανονισουμε και για την β επιπεδου για να φυγω...Το μωρο μας ειναι 100% αγορι ειναι μια χαρα επαιζε με τον ωμφαλιο λορο και το ειδαμε κ τετρασδιαστατο...ειναι κουκλακι...20 εκατοστα σχεδον και 220 γραμμαρια...αληθεια ειναι πολυ ομορφο γλυκο...δεν ξερω πως να σας το περιγραψω ολο αυτο..ειμαι πολυ συγκινημενη...το καταχαρηκα...

Τελεια!!!Ολα πανε μια χαρα!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα mammylandιώτισες! Πώς είμαστε σήμερα; Αναστασία ανεβήκαμε καθόλου ή θα μας βάλεις σε έξοδα να παίρνουμε αεροπλάνα να ερχόμαστε εκεί να σε φέρουμε στα συγκαλά σου;;;;;;;;;; Κάντυ πες μας τι έγινε!!!!!!!!!!!!

Ο υπέρηχος που έχει ο δικός μου ο γιατρός πρέπει να είναι παλιός γιατί δεν έχω καταλάβει καθόλου χαρακτηριστικά και τέτοια...... πφφφφ..... περιμένω την 'β επιπέδου για να δω καλό το μωράκι μας!!!!!!!!!!!!!! Τα μηχανήματα του Ιασω -και λογικό είναι- είναι άπαιχτα!

Καλημέρα και αγκαλίτσες σε όλες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέραααααα :D:D:D:D:D Τι κάνετε?????

Εγώ σήμερα ξύπνησα και δεν έχω να κάνω τίποτα μετά από πολλές πολλές μέρες κούρασης!!!!

Φαγάκι έχω από εχθές το βράδυ που έψησε ο άντρας μου κοτόπουλο στα κάρβουνα... και σήμερα κα το ξεψαχνίσω και θα το κάνω κοτοσαλάτα!!!

Ο μπέμπης μου είναι πολύ ζωηρός και κλωτσάει συνέχεια περιμένω πως και πως την Δευτέρα που θα τον δούμε στο Β επίπεδο!!!

Stalitsa, εάν μπορείς πες μου που το είδες το site γιατί με ενδιαφέρει θα ξαναπάω Βουλγαρία και μάλλον σύντομα!

binoula, πολύ χαίρομαι για το μωράκι σας!!! να ναι πάντα γερό!!!! Και γω περιμένω πως και πως να δω το προσωπάκι του γιατί το είχα δει πιο παλιά αλλά ήταν πολύ μικρούλι :P:P:P

Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου,

Η διάθεση Τάνια μου :) είναι ακόμα έτσι κ έτσι αλλά που θα μου πάει..θ'ανέβει!

Βινούλα πολύ όμορφα τα νεάκια σας.

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφες εγκυουλες!!!!

Βινουλα πολυ καλα τα νεα απο τον παιδαρο σου!!!!

AN-N ανεβα γρηγορα!!!!!σκεψου οτι στεναχωρεις και το μωρακι στην κοιλιτσα σου φανταζομαι πως για σενα πολυ μεγαλυτερη αξια εχουν τα παιδακια σου οποτε δεν αξιζει να τα στεναχωρεις για κανεναν :YMHUG:

Νικη αυτο το site το ειχα βρει πριν καν μαθω οτι εχω διδυμα και εδω και ποσο καιρο το ψαχνω και δεν μπορω να το βρω :twisted::twisted: και αν μου μπει κατι στο μυαλο δεν μου βγαινει εχω φαγωθει να το βρω....

που ειστε οι υπολοιπες???

Καντυ τι εγινε με το σπιτι???

κοριτσια σας εχω στειλει προσκλησεις κοιταξτετες λιγο και σας περιμενω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ειχα γραψει ενα σωρο πραγματα και μου ΣΒΗΣΤΗΚΑΝ!!!!!!ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!!Δεν μπορω,δεν ειμαι καθολου καλα σημερα!!!!Το σπιτι τελος!!!!Δεν μας το εδωσε...αυτο σας εγραφα...μπλεξαμε με μα....κα και ειμαι παρα πολυ στενοχωρημενη!!!Αντε παλι απο την αρχη τωρα!!!!Κουραστηκα και δεν εχω καμια διαθεση!Εχουμε δει παρα πολλα σπιτια και δεν μου αρεσει τιποτα...και ο καιρος περναει και δεν θα βρω και τι θα κανουμε;;;!!!!Εχω φρικαρει τελειως σημερα!!!!Σκοτωνω ανθρωπο!!!! κλαψ σνιφ!!!!Δεν θελω να ψαξω αλλο-απογοητευτηκα!!!! :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!! Τι κάνετε;; Καντυ κρίμα για το σπίτι... Θα βρεις καλυτερο γιατί απογοητεύεσαι;;Υπάρχει μεγάλη ποικιλία τέτοια εποχή...

Κορίτσια έχω και γω τόση αγωνία γιατί ακόμα δεν φαίνομαι καν ότι είμαι έγκυος... Νομίζω ότι η μπέμπα είναι πολύ στριμωγμένη γιατι αναπτυσσεται κανονικά αλλά η μήτρα...παρ'ολες τις ενέσεις που κάνω...ούτε ακούω το μωρό ακόμα..εκτός από μια δυο φορές που δεν ήμουν σιγουρη αν ήταν αυτο... :cry: ΑΓΧΟΣ.... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovi ειδες κι εσυ οτι ειναι κοριτσακι????καλα μονο εγω δεν εχω δει ακομα???? :cry::cry:

Καντυ μην απογοητευεσαι σιγουρα θα βρεις κι αλλο αφου ηταν κ ο ιδιοκτητης αστα να πανε καλυτερα που δεν μπλεξατε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ,ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ...Ευχαριστω πολυ που προσπαθειτε να μου δωσετε κουραγιο!!!Ειναι δυσκολα να βρεις ενα σπιτι που να σου αρεσει,ολα οσα ειχα δει μεχρι τωρα ειχανε ενα σωρο ελλατωματα και δεν μου αρεσε τιποτα!Εχω δει καμια εικοσαρια...οχι και λιγα και μονο αυτο μας αρεσε πραγματικα!!!Ηταν τελειο αληθεια!!!αλλα δυστηχως...Πολυ στενοχωρεθηκα!Συνεχιζω το ψαξιμο και προς το παρον τα ειδα ολα!Πρεπει να περιμενω να βγουνε καινουριες αγγελιες και η υπομονη μου εξαντληθηκε τα νευρα μου σπασανε και η αγωνια μου μεγαλωσε που περναει ο καιρος και θελω να τελειωνω επιτελους γιατι μετα δεν θα μπορω να κανω τιποτα!Με πιανει αγχος γιατι ειναι πολυ ψυχοφθορα αυτη η κατασταση να ζηταει ο καθενας οτι θελει για το καθε μπαζόσπιτο που νοικιαζει!!!Κοριτσια πραγματικα τα περισσοτερα ειναι χαλια!Και κατι τιμες...σιγα μην τα κατεβασαν!Δεν λογαριαζουνε ουτε κριση ουτε τιποτα αυτοι!Το μονο που τους νοιαζει ειναι πως ο καθενας με πονηρια και λαμογια θα τα αρπαξει!!!!Γιαυτο φτασαμε εδω που φτασαμε και λυπαμαι πολυ για αυτο,δυστηχως τα βλεπω καθημερινα σε διαφορες φασεις τις ζωης μας και δεν αλλαζει κανενας και τιποτα!Δεν βαζουμε μυαλο..!!!!Τι να πω;; Κριμα πολυ κριμα!!!! :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυχαριστω για το ενδιαφερον σταλιτσα και Τανια μου! Ειναι πολυ ομορφο να δειχνουν ενδιαφερον για σενα.. σας ευχαριστω πολυ!!Ηδη νιωθω καλυτερα γτ εξηγησα καποια πραγματα για το πως εβλεπα εγω την ολη κατασταση κ ας μην με καταλαβουν ποτε.Ας θεωρουν οτι εγω φταιω..δεν πειραζει.Ο Θεουλης γνωριζει ποιος εχει δικιο..μου αρκει αυτο! Πολλες φορες η αδικια ειναι τροφη για τη ψυχη μας κ ας μην θελουμε να δωσουμε προτεραιοτητα σε αυτο και εν τελει να νικα ο εγωισμος μας.Το να ειναι κανεις καλοπροαιρετος ομως καταπατα καθε δειγμα εγωισμου και οφελειται.. παρασυρθηκα :oops: με συγχωρειτε!

Καντυ μου μη στεναχωριεσαι κοπελα μου.. ισως σας εβγαζε προβληματα αυτο το σπιτι στο μελλον και να στεναχωριοσασταν πιο πολυ ή να ειχατε μπλεξιματα με τον ιδιοκτητη αν ειναι περιεργος. Θα βρειτε σιγουρα ενα σπιτακι στα μετρα που ψαχνετε.Θυμαμαι κ εμεις δυσκολευτηκαμε πολυ γτ θα το αγοραζαμε και δεν υπηρχαν πολλα σπιτια οπως περιπου το θελαμε.

jovi μου θελεις να σου βαλω φωτο οταν ημουν στις εβδομαδες σου να δεις οτι ουτε κ γω φαινομουν εγκυος?μην αγχωνεσαι γι αυτο!η κοιλιτσα σου βδομαδα με τη βδομαδα θα φουσκωνει κ θα βλεπεις αισθητη διαφορα.Θα το νιωσεις πολυ συντομα το μωρακι σου και δεν θα σε αφηνει να κοιμασαι τα βραδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυχαριστω για το ενδιαφερον σταλιτσα και Τανια μου! Ειναι πολυ ομορφο να δειχνουν ενδιαφερον για σενα.. σας ευχαριστω πολυ!!Ηδη νιωθω καλυτερα γτ εξηγησα καποια πραγματα για το πως εβλεπα εγω την ολη κατασταση κ ας μην με καταλαβουν ποτε.Ας θεωρουν οτι εγω φταιω..δεν πειραζει.Ο Θεουλης γνωριζει ποιος εχει δικιο..μου αρκει αυτο! Πολλες φορες η αδικια ειναι τροφη για τη ψυχη μας κ ας μην θελουμε να δωσουμε προτεραιοτητα σε αυτο και εν τελει να νικα ο εγωισμος μας.Το να ειναι κανεις καλοπροαιρετος ομως καταπατα καθε δειγμα εγωισμου και οφελειται.. παρασυρθηκα :oops: με συγχωρειτε!

Καντυ μου μη στεναχωριεσαι κοπελα μου.. ισως σας εβγαζε προβληματα αυτο το σπιτι στο μελλον και να στεναχωριοσασταν πιο πολυ ή να ειχατε μπλεξιματα με τον ιδιοκτητη αν ειναι περιεργος. Θα βρειτε σιγουρα ενα σπιτακι στα μετρα που ψαχνετε.Θυμαμαι κ εμεις δυσκολευτηκαμε πολυ γτ θα το αγοραζαμε και δεν υπηρχαν πολλα σπιτια οπως περιπου το θελαμε.

jovi μου θελεις να σου βαλω φωτο οταν ημουν στις εβδομαδες σου να δεις οτι ουτε κ γω φαινομουν εγκυος?μην αγχωνεσαι γι αυτο!η κοιλιτσα σου βδομαδα με τη βδομαδα θα φουσκωνει κ θα βλεπεις αισθητη διαφορα.Θα το νιωσεις πολυ συντομα το μωρακι σου και δεν θα σε αφηνει να κοιμασαι τα βραδια.

Αναστασία σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον..Όμως έχω και ένα αγοράκι που και σε αυτό είχα πολύ μικρή κοιλίτσα και ευτυχώς που ο μικρος όταν γέννησα 35 βδομάδες είχε φτάσει 2,5 κιλά και δεν μπήκε θερμοκυτίδα...Ανησυχώ τώρα και για το δεύτερο...Από τη κούραση στη δουλειά είχα ολιγάμνιο και έμεινα στο κρεβάτι από την 28η βδομάδα...Δύσκολα γενικά και στη δουλειά δεν μπορείς να μην πας..τα λεφτά απο το ικα ειναι πολυ λιγα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!Σήμερα πήγαμε για τη β-επιπέδου.Όσες μετρήσεις μας άφησε να κάνουμε το μωράκι μας είναι μία χαρά.Αλλά δυστυχώς δε μας άφησε να τα μετρήσουμε όλα.Τι βόλτα κάναμε,τι σοκολάτα φάγαμε, αλλά το μωράκι πήρε χειρότερη στάση που μας εμπόδιζε πιο πολύ.Θα ξαναπάμε Παρασκευή 12/10 μήπως κ μας αφήσει να κάνουμε τις μετρήσεις,αλλιώς θα ξαναπάμε.Έχω όμως κ άλλα νέα,ο μπέμπης τώρα παίζει να μην είναι μπέμπης αλλά μπέμπα,θα το σιγουρέψουμε όταν ξαναπάμε,αν μας αφήσει να δούμε.Αλλά το ευχαριστήθηκα σήμερα,το έβλεπα το μωρουλίνι μου για σχεδόν 1+1/2 ώρα.Τώρα ζυγίζουμε 479γρ. και έχουμε ύψος 23εκ.

Όσο για τις κοιλίτσες που δεν φαίνονται ούτε εγώ ξεχωρίζω για έγκυος(αν κ έχω παραπάνω κιλά από το κανονικό) κ αντί να πάρω κιλά αυτό το μήνα,έχασα άλλα 2 κιλά(αν κ φοβόμουν ότι θα έχω πάρει 2-3,ζυγίζομαι μόνο στο γιατρό).Σύνολο στην εγκυμοσύνη έχω χάσει 6 κιλά.Δεν αγχώνομαι όμως γιατί ξέρω πως ότι είναι να πάρει το μωρό θα το πάρει από εμένα κ ας χάνω.Αυτά τα νέα μου,σόρρυ για την πολυλογία.Καλό βράδυ σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!Σήμερα πήγαμε για τη β-επιπέδου.Όσες μετρήσεις μας άφησε να κάνουμε το μωράκι μας είναι μία χαρά.Αλλά δυστυχώς δε μας άφησε να τα μετρήσουμε όλα.Τι βόλτα κάναμε,τι σοκολάτα φάγαμε, αλλά το μωράκι πήρε χειρότερη στάση που μας εμπόδιζε πιο πολύ.Θα ξαναπάμε Παρασκευή 12/10 μήπως κ μας αφήσει να κάνουμε τις μετρήσεις,αλλιώς θα ξαναπάμε.Έχω όμως κ άλλα νέα,ο μπέμπης τώρα παίζει να μην είναι μπέμπης αλλά μπέμπα,θα το σιγουρέψουμε όταν ξαναπάμε,αν μας αφήσει να δούμε.Αλλά το ευχαριστήθηκα σήμερα,το έβλεπα το μωρουλίνι μου για σχεδόν 1+1/2 ώρα.Τώρα ζυγίζουμε 479γρ. και έχουμε ύψος 23εκ.

Όσο για τις κοιλίτσες που δεν φαίνονται ούτε εγώ ξεχωρίζω για έγκυος(αν κ έχω παραπάνω κιλά από το κανονικό) κ αντί να πάρω κιλά αυτό το μήνα,έχασα άλλα 2 κιλά(αν κ φοβόμουν ότι θα έχω πάρει 2-3,ζυγίζομαι μόνο στο γιατρό).Σύνολο στην εγκυμοσύνη έχω χάσει 6 κιλά.Δεν αγχώνομαι όμως γιατί ξέρω πως ότι είναι να πάρει το μωρό θα το πάρει από εμένα κ ας χάνω.Αυτά τα νέα μου,σόρρυ για την πολυλογία.Καλό βράδυ σε όλες!!!!!

Μπραβο σας!!Ολα καλα!Θα κανετε κ τις υπολοιπες μετρησεις μεθαυριο κ ολα θα ειναι τελεια,αντε με το καλο!!Οσον αφορα το φυλο...δεν εχει σημασια,τι αγορι,τι κοριτσι...γερο πωρο να ειναι... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!! Τι κάνετε;; Καντυ κρίμα για το σπίτι... Θα βρεις καλυτερο γιατί απογοητεύεσαι;;Υπάρχει μεγάλη ποικιλία τέτοια εποχή...

Κορίτσια έχω και γω τόση αγωνία γιατί ακόμα δεν φαίνομαι καν ότι είμαι έγκυος... Νομίζω ότι η μπέμπα είναι πολύ στριμωγμένη γιατι αναπτυσσεται κανονικά αλλά η μήτρα...παρ'ολες τις ενέσεις που κάνω...ούτε ακούω το μωρό ακόμα..εκτός από μια δυο φορές που δεν ήμουν σιγουρη αν ήταν αυτο... :cry: ΑΓΧΟΣ.... :roll::roll:

Αν ειναι το πρωτο σου μωρο κ εισαι κ αδυνατη,ειναι λογικο να μη σου φαινετε ακομα.Υπομονη κ απ'τον αλλο μηνα να δεις τι κοιλια θα ξεπεταχτει.Και εγω φουσκωσα στην αρχη κ τωρα εχω μεινει στασιμη,αν βαλω κολητη μπλουζα φαινομαι,αλλιως...οχι.Και ειναι κ η 2η εγκυμοσυνη για μενα.Επισης κ εγω το ενοιωσα πρωτη φορα στη 12η εβδομαδα,ετσι ελαχιστα σαν φτερουγισμα κ μετα καθε βδομαδα το νοιωθω το ιδιο λιγακι.Οχι καθε μερα ομως κ πααααααρα πολυ ελαφρια.Απο εδω κ περα περιμενω να αρχισω να νοιωθω πιο εντονα.Εχω κ λιγα κιλακια παραπανω,οποτε....λογικο.Να μην εχεις αγχος γιατι σρεσαρεις κ το μωρουλι....Ολα θα πανε τελεια!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Τα δικα μου νεα...θυμαστε που σας ειχα γραψει οτι ενοιωθα κατι περιεργα συμπτωματα κ πηγα στο γιατρο,οπου μου βρηκε μυκητες κ εκανα κ καλλιεργεια ουρων μηπως εχω ουρολοιμωξη;;;Λοιπον,μυκητες εχω...ενταξει λογικο με τοσα υγρα εκει κατω..Ουρολοιμωξη ομως δεν εχω!Ουφ!Ευτηχως,αν κ το ειχα καταλαβει πως δεν εχω γιατι τα συμπτωματα αυτα που ενοιωθα περασαν απο εχτες το μεσημερι.

Οταν πηγα στο γιατρο στον υπερηχο ειδαμε πως το μωρο ειχε κατεβει παρα πολυ χαμηλα κ το κεφαλι του το ειχε βαλει κατω κατω στην αριστερη μερια,το οποιο κ το ενιωθα οταν εσκυβα κ.τ.λ,ενιωθα οτι κατι με ενοχλει εκει.

Εχτες το μεσημερι ειχαμε ξαπλωσει κ ο αντρας μου μου ετριβε την κοιλια κ ξαφνικα αισθανομαι ενα φρρρρρρρ κ καταλαβα πως το μωρο αλλαξε θεση...χαχαχα!!!Απιστευτη αισθηση,οσες φορες κ να το νοιωσεις παντα ειναι σαν πρωτη φορα!

Ε...λοιπον απο εκεινη τη στιγμη μου περασαν ολα!Αρα...εφταιγε η θεση που ειχε παρει.Οποτε τωρα δεν την ξαναπαταω..ξερω!!!

Ανακουφιστηκα...

Αυτα απο εμενα,σας ζαλισα παλι....μετραω τις μερες μεχρι την 1/11 να παω για την β επιπεδου....αργουμε ακομα....υπομονη.....

Φιλια σε ολες!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Κάντυ κρίμα! Δεν πειράζει όμως, την υγεια μας να χουμε και το σπίτι θα βρεθεί μην αγχώνεσαι! Και μη ξεχνάμε.... κάθε εμπόδιο για καλό! Κάνε ανασύνταξη δυνάμεων τώρα και όταν βγουν οι καινούριες αγγελίες ΜΑΡΣ! Jovi μην αγχώνεσαι..... εγώ προσωπικά από την 17η εβδομάδα έως τώρα είδα μεγάλη διαφορά στην κοιλιά μου... χαχα. Λένα μπράβο :ymapplause: για τα αποτελέσματα! Και τα υπόλοιπα έτσι θα είναι! Εμείς πάμε την επόμενη Πέμπτη..... έχω και εγώ την αγωνία μου η μάνα!!!!!!!!!! Και κορίτσια..... ένοιωσα το μωρούλι μου!!!!!!!! Είμαι τόσο ενθουσιασμένη, μην σας τα λέω.... καταλαβαίνετε! :D:D:D:D Στην αρχή είπα μήπως είναι πάλι η ιδέα μου αλλά μετά λέω ΕΛΕΟΣ τι περιμένεις Τάνια για να σιγουρευτείς? Να σου κάνει και μια υπεύθυνη δήλωση;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Πως είστε σήμερα???

Εγώ ξύπνησα έφαγα το πρωινό μου και θα βάλω σίδερο γιατί έχω κάτι λίγα ρούχα!! Σήμερα από φαγάκι θα κάνω ψαρόσουπα, ήθελα πολύ να κάνω όσπρια αλλά θα μου ανέβει ο ζάχαρος και δεν κάνει!!! Ο μπέμπης μου κουνιέται συνέχεια και σήμερα μπένουμε στην 22η εβδομάδα!!! Ανυπομονώ για την Δευτέρα που θα κάνουμε την Β πιπέδου!!!

Λένακαρά, πολύ χαίρομαι για το ζουζουνάκι σου που είναι γερό και ας είναι ότι φύλο θέλει!!! Όντως είναι ωραία να βλέπεις για πολύ ώρα το μωρό σου στον υπέρηχο!! Από βάρος και ύψος μου φαίνεται μια χαρά!!!! Όλα καλά θα πάνε!!!

Ζούμπι, μου είδες τι ωραία που είναι όταν αλλάζει στάση??? αχ είναι απίστευτο συναίσθημα και όταν κουνιέται κάθε φορά το περιμένεις λες και είναι η πρώτη!!!

Αναστασία μου όλα καλά???? Κοριτσάκι μου εγώ περιμένω να σχολιάσεις τα φαγητά μου και εσύ δεν έχεις διάθεση??? :) Ποιος σου την χάλασα να τον μαλώσω??? :?:? μην το κάνεις αυτό στο μωρό μας!!! Τα καταλαβαίνει όλα και δεν αξίζει να χαλιέσαι για τίποτα!!! Απόλαυσε αυτό το θαύμα που έχεις μέσα σου!!! :)

Πω πω πω πολλά σας είπα πρωί πρωί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!Σήμερα πήγαμε για τη β-επιπέδου.Όσες μετρήσεις μας άφησε να κάνουμε το μωράκι μας είναι μία χαρά.Αλλά δυστυχώς δε μας άφησε να τα μετρήσουμε όλα.Τι βόλτα κάναμε,τι σοκολάτα φάγαμε, αλλά το μωράκι πήρε χειρότερη στάση που μας εμπόδιζε πιο πολύ.Θα ξαναπάμε Παρασκευή 12/10 μήπως κ μας αφήσει να κάνουμε τις μετρήσεις,αλλιώς θα ξαναπάμε.Έχω όμως κ άλλα νέα,ο μπέμπης τώρα παίζει να μην είναι μπέμπης αλλά μπέμπα,θα το σιγουρέψουμε όταν ξαναπάμε,αν μας αφήσει να δούμε.Αλλά το ευχαριστήθηκα σήμερα,το έβλεπα το μωρουλίνι μου για σχεδόν 1+1/2 ώρα.Τώρα ζυγίζουμε 479γρ. και έχουμε ύψος 23εκ.

Όσο για τις κοιλίτσες που δεν φαίνονται ούτε εγώ ξεχωρίζω για έγκυος(αν κ έχω παραπάνω κιλά από το κανονικό) κ αντί να πάρω κιλά αυτό το μήνα,έχασα άλλα 2 κιλά(αν κ φοβόμουν ότι θα έχω πάρει 2-3,ζυγίζομαι μόνο στο γιατρό).Σύνολο στην εγκυμοσύνη έχω χάσει 6 κιλά.Δεν αγχώνομαι όμως γιατί ξέρω πως ότι είναι να πάρει το μωρό θα το πάρει από εμένα κ ας χάνω.Αυτά τα νέα μου,σόρρυ για την πολυλογία.Καλό βράδυ σε όλες!!!!!

ΛΕΝΑΚΑΡΑ μου κανανε λαθος;;;Στην αυχενικη στο ειχανε πει το φυλλο;;;;Πως ομως σου ειχανε πει για αγορι ειχανε δει τσουτσουναι που λενε;;;χαχααχα!!!!Και τωρα τι;;;;Εξαφανιστηκε το τσουτσουνακι και εγινε πουλακι;Πλακα θα εχει παντως!Δεν ξερω φοβερη εκληξη αυτη!!!!Στενοχωρεθηκες;Ηθελες αγορι η κοριτσι;;;Βεβαια αυτο που εχει σημασια ειναι να ειναι καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια τι κανετε??????πως ειναι τα μωρακια σας???Νικη κι εγω ψαροσουπα εκανα σημερα!!!

που ειστε οι υπολοιπες?????σας εχω στειλει προσκληση για την ομαδουλα μας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κορίτσια,

διάβασα τα νέα σας και χαίρομαι πάρα πολύ.

Δεν μπορώ να μιλήσω πολύ απόψε διότι δεν είμαι καθόλου καλά ψυχολογικά, κλαίω δυο ώρες και φοβάμαι για το μωρό μου αλλά δεν μπορώ να σταματήσω. Τα μάτια ανοίγουν σαν βρύσες...σας έχει τύχει?

θα μπω αύριο να σας πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KONNA μου, γιατί κορίτσι μου??? Σου συναίβει τίποτε!!! Πολύ λυπάμαι... :( τι να σου πω... εάν πάλι δεν συναίβει τίποτε να προσπαθήσεις με ότιδήποτε να φτιάξεις την διάθεσή σου... δεν κάνει για το μωρό!!!

Ελπίζω αύριο να μας είσαι καλά!! οκ???? Καλό βράδυ!!! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!

Κοννα μου τι εγινε κοριτσακι μου?Ασε τα περασα κ γω 2 μερες και σε καταλαβαινω.Δεν ξερω το λογο αλλα ξερω οτι δεν αξιζει για τπτ να κλαις και να στεναχωριεσαι μαζι με το μωλουλι σου!Πιστεψε με!Ευχομαι να εισαι καλυτερα σημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάρες μου!!! Τι κάνετε???

Εγώ σήμερα είμαι Λευκάδα στην γιαγιά του άντρα μου και θα φάμε λαχανοντολμάδες!! :D:D:D:D:D

Βασικά από όλα πιο πολύ σήμερα το φαγητό ονειρεύομαι.. έχω 2 μέρες κορίτσια θέλω να τρώω συνέχεια!!!

Την Δευτέρα είχα ραντεβού 9 το πρωί για Β επίπεδο και τώρα μου τηλεφωνήσανε ότι ο γιατρός έχει χειρουργείο και να πάω στις 11. να δω πως θα αντέξω νηστική τόσες ώρες!!

Φιλάκια και σας θέλω όλες χαρούμενες!!! Μωρά περιμένουμε μην είμαστε στα πατώματα ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και σε εσένα Νίκη μου! Αχ λαχανοντολμάδες!!!!!!!! Έχει και τέλειο καιρό για αυτό το φαγητό! Το έχω παραγγείλει και εγώ στην μανούλα μου αλλά εχτές βρήκε καλά πράσα και μου έφτιαξε πρασόριζο.... άλλο λατρεμένο!

Για πες για την ΄β επιπέδου, πρέπει να είμαι νηστική;;;;; :shock::shock::shock::shock: Δεν μου έχει πει τίποτα ο γιατρός μου! Έχω ραντεβού σε μία εβδομάδα ακριβώς στις 16:00 το απόγευμα. Πρέπει να μείνω νηστική;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...