Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Φεβροαριου-Μαρτιου-Απριλιου 2013


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια και από εμένα! Μα πόσα νέα μαζευτήκανε;;;; Τέλεια! Καταρχήν Νάνσυ μου να ζήσετε, να χαίρεστε την κορούλα σας και με το καλό το μωράκι σας! Κάντυ μου εγώ ειλικρινά πιστεύω ότι θα το πάρετε το σπίτι γιατί ευτυχώς μερικές φορές δεν είναι τα πράγματα μόνο λεφτά! Σίγουρα δεν θα του κακοπέφτουνε τα περισσότερα αλλά άμα δεις μια εγκυούλα να ενθουσιάζετε και να θέλει το σπίτι σου να μείνει πιστεύω δεν σε αφήνει ασυγκίνητο! Αν σας συμπάθησε και λίγο δεν το συζητώ! Θετική σκέψη! Άντε να βολευτείς εσύ να παίρνουμε σειρά και οι υπόλοιπες!!! Καλό ΣΚ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα ομορφες εγκυουλες???????τι εγινε καλε γιατι εξαφανιστηκατε ολες????τωρα που ηρθα εγω δεν μπαινει καμια :cry::cry: Καντυ κανενα νεο απο το σπιτι??????

να ρωτησω και κατι ακομα....ειναι καποια αλλη κοπελα που να ειμαστε στις ιδιες εβδομαδες???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!! Καλή Κυριακή!!!Stalitsa και Νανσυ καλωσήρθατε! Καντυ καντυ ελπίζω να τα καταφερετε με το σπίτι αφου βρήκες κάτι να σου αρέσει..Εγω τα ίδια..δεν αλλαξα τη δόση της αντιπηκτικής...Επίσης κάτι ελάχιστα έχω καταλάβει τη μπέμπα και η κοιλιά μου νομίζω ότι είναι λίγο μικρή και δεν πολυφαινομαι για εγκυος...Ούτε στον ύπνο έχω κανένα θέμα ακόμα... :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovi σε ευχαριστω για το καλωσορισμα!!!ειδες οτι εχεις και μπεμπα????αχχχχχ τελεια και εγω θελω!!!!ποτε το ειδατε γιατι εμενα στην αυχενικη δεν μου ειπαν τιποτα απολυτως :cry: θα προσπαθησω να βαλω κι εγω τικερακι :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovi σε ευχαριστω για το καλωσορισμα!!!ειδες οτι εχεις και μπεμπα????αχχχχχ τελεια και εγω θελω!!!!ποτε το ειδατε γιατι εμενα στην αυχενικη δεν μου ειπαν τιποτα απολυτως :cry: θα προσπαθησω να βαλω κι εγω τικερακι :roll:

Στην αυχενικη το είδα και το σιγουρεψα μια βδομαδα μετα...μπορει να μην το ειδες επειδη είναι και δυο τα μωρα...σε ποιον έκανες αυχαινικη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην αυχενικη το είδα και το σιγουρεψα μια βδομαδα μετα...μπορει να μην το ειδες επειδη είναι και δυο τα μωρα...σε ποιον έκανες αυχαινικη;;

εχεις πμ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!

η αυχενικη μας ηταν τελεια το μπεμπε μια χαρα κ κατα μεγαλη πιθανοτητα εχουμε μπεμπα!!!κ ο γιατρος μου αλλα κ ο γιατρος εκει μας ειπαν οτι δεν βλεπουν πουλακι εκτος κ εαν ειναι τοσο μικρο...χαχαχα...επιβεβαιωση τον επομενο μηνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!!!!!!!!!!

τι κάνετε? εμείς σχετικά καλά..ο μικρός έχει πυρετό και δεν την παλεύουμε πολύ..τώρα έχει πέσει ο πυρετός και πήγε κούνιες με τον μπαμπά, κάνει και μια ζέστη δεν μαζεύεται μέσα..μόνο όταν ανεβαίνει ο πυρετός κουράζεται και μετά πάλι βουρ...

τονιαχαν μπράβο για την αυχενική, σου έφυγε ένα βάρος ε? άντε και μια χαρά σου έκατσε η κόρη..ελπίζω να το επιβεβαιώσετε 100%.

Εχω και εγώ άγχος λιγάκι, την κάνω σε 2 εβδομάδες περίπου. Τη Τετάρτη πάω στο γιατρό, εύχομαι όλα να είναι καλά.

Stalista εγώ είμαι λίγο πιο πίσω αλλά θα γεννήσω 10-15 μέρες νωρίτερα λόγω καισαρικής οπότε μπορεί να είμαστε και μαζί. Που γεννάς?

Καλό απόγευμα σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληαπερα κ απο μενα...Εγω σημερα πηγα σε μια οικογενεια με 4 παιδια...με την μεγαλη τους την κορη πηγαιναμε μαζι στην σχολη και τωρα ειμαστε κοντα με ολους...εκανα η μαμα της σπανακοπιτα και εφαγα 2 κομματια....γυρισα σπιτι το μεσημερι και εφτιαξα κλαμπ σαντουιτσ για να μην παρω ετοιμο...μετα κοιμηθηκα 2 ωριτσες και τωρα ειπα να μαθω νεακια σας...εγω την Παρασκευη θα παω στο γιατρο μου και μετα θα κλεισω και ραντεβου για την β επιπεδου...χαλαρωσα πολυ και ελπιζω να πανε ολα κανα και με την β επιπεδου...

Σταλιτσα μουτο σκ χανομαστε λιγο αλλα τωρα που χειμωνιαζει θα συμαζευτουμε ολες...εχουμε κ αλλα κοριτσια που ειναι σχεδον μαζι με εσενα στις εβδομαδες...εγω το φυλλο το εμαθα 2 εβδομαδες μετα την αυχενικη γιατι το μωρακι μας δεν μας αφηνε στην αυχενικη...

Κοννα περαστικα στον μικρο σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι κοριτσάκια!Επιτέλους κατάφερα κ διάβασα τα νέα σας.Την τρίτη πάω για β-επιπέδου κ ανυπομονώ να δω πάλι το μωράκι μας.Καλό μήνα σε όλες μας!

Γεια σου Νίκη-Αγρινιώτισα!Το έχω πει από παλιά οι Αγρινιώτες είμαστε παντού!!!

Να καλωσορίσω με τη σειρά μου τις καινούριες της παρέας και να ευχηθώ μια καλή εγκυμοσύνη!

Να ρωτήσω κάτι:ξέρετε τι είναι η προεκλαμψία;Διάβασα τα συμπτώματα στην έγκυο,αλλά δεν βρήκα τι ακριβώς είναι.Ξέρω ότι είναι πολύ κακό.

Φιλάκια σε όλες τις μανούλες! [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάρες μου.... τι μου κάνετε???? :):):)

Εγώ μώλις ξύππνησα και μπήκα αμέσως στο forum γιατί μου λείψατε!!! ;)

Φύγαμε για Βουλγαρία το Σάββατο στις 3 τα ξημερώματα και γυρίσαμε εχθές την Κυριακή στις 11 το βράδυ!!! Περάσαμε πολύ ωραία πήγα σε ένα μοναστήρι που είναι το 2ο μεγαλύτερο στα βαλκάνια ήταν πολύ εντυπωσιακό και την επόμενη μέρα στην αγορά για ψώνια!!! Κορίτσια οι τιμές είναι καλές!!! Πήρα μια πολύ χοντρή κουβέρτα βελουτέ για τον μπέμπη με ανάγλυφα σχέδια 15 ευρώ!!! πολύ καλή ποιότητα... ήθελα να δω και για καρότσι αλλά αυτά τα καταστήμετα είναι πιο έξω από την πόλη και έπρεπε να πάω με ταξί!!!!

Πολύ ωραία τα περάσαμε γιατί ξεχαστήκαμε λιγάκι δεν κουράστηκα καθόλου!!!

Εσείς βλέπω εδώ έλειψα 2 μέρες και κόντεψα να χάσω όλη μου τη σειρά!!! :lol::lol::lol:

Φιλάκια στις κοιλίτσες!!!!

Τώρα έχω να μαζέψω τα πράγματα όλα πουτ πήρα μαζί!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα συν-εγκυουλες!!χαχα!Καλο μηνα!

Μολις γυρισα απ'το γιατρο γιατι εχω κατι περιεργα συμπτωματα απο εχτες .Ευτηχως το μωρο ειναι καλα.Αλλα εγω εχω βρομομυκητες κ πιθανον ουρολοιμοξη(δεν ξερω κ πως γραφετε...α στο καλο..).

Ουφ!!Την Τεταρτη θα παρω τις απαντησεις απ'το μικροβιολογο...

Για τους μυκητες μου εδωσε τα κολπικα υποθετα τα daktarin.

Ειμαι γενικα επιρεπης σε ολα αυτα κ κυριως στους μυκητες.Δεν ξερω γιατι...ενα παραπανω τωρα στην εγκυμοσυνη...

Τελος παντων αυτα ειναι λιγο-πολυ αναμενομενα...

an-n γιατι εχεις χαλια διαθεση;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισα απο τον γιατρο... εχω καλα και κακα νεα....

θα αρχισω απο τα καλα...

τα μωρα ειναι δοξα τον θεο καλα προς το παρον...

ο ενας λιγο ζοριζεται και μου ειπε να κοιμαμε στο πλαι...

γραμμαρια 190 και οι δυο.. πολυ καλο και αυτο... προπορευονται στο βαρος 1 εβδομαδα περιπου..

συσπασεις δεν εχω καθολου....

τα αρνητικα τωρα..

οι πλακουντες ενωθηκανε και εγινε ενας πλακουντας....(διδυμομανουλες σας ετυχε εσας κατι τετοιο ???????)

αυτο σημαινει οτι ο ενας μπορει να κλεβει βαρος απο τον αλλο....

ευελπιστω να μην γινει κατι τετοιο....

ο γιατρος ειπε οτι αν αντιληφθουμε κατι τετοιο θα πρεπει να τα παρει τα μωρα πιο γρηγορα απο οτι υπολογιζαμε...

ζουμπι ποσα γραμμαρια ειναι ο δικος σου;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!Καλη εβδομαδα και καλο μηνα!!!Ελπιζω να ειστε οοολες καλα!!!!jovi,tanya1979,stalitsa,an-n σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!Μακαρι να μου το δωσει το σπιτι αλλα δεν το βλεπω!!!Δεν ξερω γιατι,εχω αυτη την διαισθηση οτι το παιζει δυσκολος!Σημερα το βραδυ θα ξερω!!!!Καντε μια προσευχη ρε κοριτσια να το παρουμε!!!!Το θελω τοσο πολυ και πιο πολυ για χατηρι του μπούμπου!!! Νανσυ μου να σας ζησει η μικρη και με το καλο το καινουριο μωρακι που ειναι αγορακι!!!!Καλα μιλαμε για πολυ αγορι φετος!χαχαχα!!!! :lol::lol:λένακαρά μου καλη επιτυχια με την Β επιπεδου!!!! ζουμπι μου περαστικα ευχομαι, να ξεμπερδεψεις γρηγορα με τους παλιομυκητες!!! Eleni_sk μου ευχομαι να πανε ολα καλα και να μην υπαρξει κανενα προβλημα στη συνεχεια!!!Ξερω ποσο ταλαιπωρια ειναι!!!!αυτη τη βδομαδα θα παω να κανω κατι αιματολογικες εξετασεις και ουρων και ανυπομονω να ερθει η 12/10 για να παω να δω παλι το μπεμπε μου...Εχω αγχος ρε κοριτσια καμια φορα με πιανει φοβος και σκεψεις οπως: να ειναι καλα;;;να μεγαλωνει σωστα;;;Γιατι δεν εχει φουσκωσει η κοιλια μου αρκετα;;;;Κατι τετοια...Εσεις τα παθαινετε αυτα η μονο εγω ειμαι η ηλιθια;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα και απο μενα..Μπηκα σαν σιφουνας πριν κ δεν ευχηθηκα.

Ζουμπι μου στην 1η μου εγκυμοσυνη ειχα κ γω μυκητες και ειχα παρει τα υποθετα αυτα που θα παρεις εσυ.Περασε αμεσως.Περαστικα και να μην ξαναπαθεις τπτ.Η διαθεση μου χαλασε χθες απο ενα προσωπο συγγενικο του αντρα μου.Εγιναν καποια πολυ ασχημα πραγματα το καλοκαιρι που ειμασταν Ελλαδα και βρεθηκα στο ματι του κυκλωνα.Ειναι πολυ ασχημο να μην σεβονται την κατασταση σου κ να νομιζουν οτι εσυ δεν σεβαστηκες τον γαμο καποιου επειδη ηθελες να πας να ξεκαθαρισεις καποιες παρεξηγησεις 20 ημερες πριν το γαμο που ειχαν δημιουργηθει.Τι πιο κοσμιο και πιο ανθρωπινο?αχ με φθιρει αυτη η κατασταση που ειχε δημιουργθει το καλοκαιρι.Το θυμηθηκα παλι και επεσα πολυ ψυχολογικα.Με το καλο η β' επιπεδου!!!

Ελενη μου να μην αγχωνεσαι και να σκεφτεσαι θετικα.Ολα θα πανε καλα!!!

Καντυ-Καντυ μου ευχομαι να το παρετε!!!!!θα περιμενουμε νεακια ευχαριστα το βραδυ να μας πεις.Παρεμπιπτοντως την ιδια ημερομηνια εχουμε ραντεβου κ οι 2 στο γιατρο.Οι ανησυχιες σου ειναι πολυ φυσιολογικες και να η σκεφτεσαι ασχημα πραγματακια.Ολα ειναι καλα πραγμα που επιβεβαιωνει και ο υπερηχος καθε φορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!Καλη εβδομαδα και καλο μηνα!!!Ελπιζω να ειστε οοολες καλα!!!!jovi,tanya1979,stalitsa,an-n σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!Μακαρι να μου το δωσει το σπιτι αλλα δεν το βλεπω!!!Δεν ξερω γιατι,εχω αυτη την διαισθηση οτι το παιζει δυσκολος!Σημερα το βραδυ θα ξερω!!!!Καντε μια προσευχη ρε κοριτσια να το παρουμε!!!!Το θελω τοσο πολυ και πιο πολυ για χατηρι του μπούμπου!!! Νανσυ μου να σας ζησει η μικρη και με το καλο το καινουριο μωρακι που ειναι αγορακι!!!!Καλα μιλαμε για πολυ αγορι φετος!χαχαχα!!!! :lol::lol:λένακαρά μου καλη επιτυχια με την Β επιπεδου!!!! ζουμπι μου περαστικα ευχομαι, να ξεμπερδεψεις γρηγορα με τους παλιομυκητες!!! Eleni_sk μου ευχομαι να πανε ολα καλα και να μην υπαρξει κανενα προβλημα στη συνεχεια!!!Ξερω ποσο ταλαιπωρια ειναι!!!!αυτη τη βδομαδα θα παω να κανω κατι αιματολογικες εξετασεις και ουρων και ανυπομονω να ερθει η 12/10 για να παω να δω παλι το μπεμπε μου...Εχω αγχος ρε κοριτσια καμια φορα με πιανει φοβος και σκεψεις οπως: να ειναι καλα;;;να μεγαλωνει σωστα;;;Γιατι δεν εχει φουσκωσει η κοιλια μου αρκετα;;;;Κατι τετοια...Εσεις τα παθαινετε αυτα η μονο εγω ειμαι η ηλιθια;;; :lol::lol::lol:

Καλε τι λεω;;;;Μπερδεψα τις ημερομηνιες!!!!! 11/10 θα παμε στο γιατρο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Κοριτσάκια μου πιστεύω ότι όλες αγχωνόμαστε. Και εγώ Κάντυ μην νομίζεις τα ίδια άγχη τραβάω! Αναστασία μην τα σκέφτεσαι και στεναχωριέσαι.... ξέρω δεν είναι εύκολο να το κάνεις όσο να το λες αλλά να σκέφτεσαι τα παιδάκια σου και να χαμογελάς! Ελένη μου δεν έχω καθόλου εμπειρία αλλά να δεις που όλα θα πάνε καλά! Είπανε τα ζουζούνια να τα λένε πιο στενά! Αχώριστα τα βλέπω όταν με το καλό γεννηθούν! Θα είναι από τα διδυμάκια που δεν κάνει το ένα χωρίς το άλλο! Ζούμπι μου και εγώ παρατήρησα μια δυο μέρες ότι λερωνότανε λίγο το σερβιετάκι και μου είπε ο γιατρός για κολπικά υπόθετα -αλλά άλλα όχι αυτά που σου έγραψε εσένα- και μου είπε να πάρω ένα πχ σήμερα και ένα σε 1 εβοδομάδα. Τα αγόρασα και εγώ και την επόμενη ημέρα που ξύπνησα μέχρι το βράδυ που ήταν να το πάρω δεν είδα κάτι στο σερβιετάκι.... Ε, ρε δίλλημα! Δεν ήξερα τι να κάνω, να το πάρω ή να μην το πάρω;;;; Κόλλησα πολύ άσχημα. Από τη μία έλεγα να το πάρω να είμαι σίγουρη μην χειροτερέψει το πράγμα και μετά πρέπει να πάρω κάτι πιο βαρύ, από την άλλη φοβοόμουν ότι τελικά ήταν η ιδέα μου και θα τα έπερνα τζάμπα.... αγχωνομουνα μην κάνω κακό και στο παιδί μου που θα τα πάρω.... Τελικά τα πήρα αλλά δεν ξέρω αν θα πάρω την επαναληπτική δόση....

Κάντυ πες μας τι έγινε με το σπίτι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!

Καντυ τι εγινε με το σπιτι????????ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να σας το δωσει!!!!!!!!!!

Ελενη μην αγχωνεσαι μια χαρα θα ειναι τα διδυμακια σου!!!!γιατι εγινε αυτο σου ειπε ο γιατρος????ποτε περιπου γινεται???(για να ξερω τι να περιμενω στον επομενο υπερυχο)

an-n παντα υπαρχουν ατομα που μας τσαντιζουν και μας στεναχωρουν η μαγικη συνταγη ειναι να μην δινουμε σημασια γιατι απλα τους δινουμε αξια!!! ;)

Νικη μια χαρα περασατε στην βολτουλα σας!!!!εχω δει καποιο site με οικονομικα επωνυμα καροτσια στην Βουλγαρια αν κανεις συχνα τετοια ταξιδακια αξιζει να το ψαξεις!!

κοριτσια μην αγχωνεστε για τους μυκητες δεν πειραζουν τα υποθετα τα μπεμπακια μας!!εγω ενω ειχα κανει καλλιεργεια πριν 10 μερες και ηταν καθαρη το Σαββατο πηγα για μπανιο και απο τοτε μου εχει καθησει μηπως πρεπει να ξανακανω χωρις ομως να εχω καποιο συμπτωμα η καποια ενδειξη απλα εχω κολημενο μυαλο :lol::lol:

σημερα εκανα την μεγαλη καμπυλη ειχα κανει πριν ενα μηνα την μικρη και ηταν στη μια ωρα 195 :shock::shock: σημερα ηταν νηστειας 77 στα 60 150 στα 120 135 και στα 180 77 μια χαρα μου φανηκε η μικροβιολογος μου ειπε πως ειναι φυσιολογικη ελπιζω να μην με βαλει να ξανακανω...ξερω οτι κανουν στην 26???στην 28???καπου εκει ελπιζω να μην ξανακανω νωριτερα γιατι αυτο το πραγμα δεν μπορω να το πιω η γευση πορτοκαλι του ελειπε :twisted::twisted:

αααααα ξεχασα να σας πω εχω στειλει στις περισσοτερες προσκληση ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισα απο τον γιατρο... εχω καλα και κακα νεα....

θα αρχισω απο τα καλα...

τα μωρα ειναι δοξα τον θεο καλα προς το παρον...

ο ενας λιγο ζοριζεται και μου ειπε να κοιμαμε στο πλαι...

γραμμαρια 190 και οι δυο.. πολυ καλο και αυτο... προπορευονται στο βαρος 1 εβδομαδα περιπου..

συσπασεις δεν εχω καθολου....

τα αρνητικα τωρα..

οι πλακουντες ενωθηκανε και εγινε ενας πλακουντας....(διδυμομανουλες σας ετυχε εσας κατι τετοιο ???????)

αυτο σημαινει οτι ο ενας μπορει να κλεβει βαρος απο τον αλλο....

ευελπιστω να μην γινει κατι τετοιο....

ο γιατρος ειπε οτι αν αντιληφθουμε κατι τετοιο θα πρεπει να τα παρει τα μωρα πιο γρηγορα απο οτι υπολογιζαμε...

ζουμπι ποσα γραμμαρια ειναι ο δικος σου;;;;;;;;;;;

Ελενη μου την 15η εβδομαδα που τον ειδε ο γιατρος ηταν 180 γρμ. Σημερα δεν το ειδε το βαρος η αν το ειδε δεν μου ειπε τιποτα γιατι κοιτουσαμε αλλα......

Οσον αφορα τα δικα σου σου ευχομαι μεσα απ'την καρδια μου να πανε ολα καλα,που θα πανε δηλαδη!!!Η αληθεια ειναι δεν εχω ξανακουσει κατι τετοιο,αλλα να σου πω κατι...τα διδυμα που ειναι απο το ιδιο ωαριο(δεν θυμαμαι πως τα λενε.. :oops: )δεν μοιραζονται εναν πλακουντα;;;Αρα...λεω τωρα....δεν ειναι κ τοσο κακο αυτο που εγινε.Εξαλλου σε οσες ξερω που εχουν διδυμα,παντα μα παντα το ενα βγαινει πιο...ψωμομενο.. :lol: Ολα θα πανε τελεια!!!!Be happy don't worry!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!Καλη εβδομαδα και καλο μηνα!!!Ελπιζω να ειστε οοολες καλα!!!!jovi,tanya1979,stalitsa,an-n σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!Μακαρι να μου το δωσει το σπιτι αλλα δεν το βλεπω!!!Δεν ξερω γιατι,εχω αυτη την διαισθηση οτι το παιζει δυσκολος!Σημερα το βραδυ θα ξερω!!!!Καντε μια προσευχη ρε κοριτσια να το παρουμε!!!!Το θελω τοσο πολυ και πιο πολυ για χατηρι του μπούμπου!!! Νανσυ μου να σας ζησει η μικρη και με το καλο το καινουριο μωρακι που ειναι αγορακι!!!!Καλα μιλαμε για πολυ αγορι φετος!χαχαχα!!!! :lol::lol:λένακαρά μου καλη επιτυχια με την Β επιπεδου!!!! ζουμπι μου περαστικα ευχομαι, να ξεμπερδεψεις γρηγορα με τους παλιομυκητες!!! Eleni_sk μου ευχομαι να πανε ολα καλα και να μην υπαρξει κανενα προβλημα στη συνεχεια!!!Ξερω ποσο ταλαιπωρια ειναι!!!!αυτη τη βδομαδα θα παω να κανω κατι αιματολογικες εξετασεις και ουρων και ανυπομονω να ερθει η 12/10 για να παω να δω παλι το μπεμπε μου...Εχω αγχος ρε κοριτσια καμια φορα με πιανει φοβος και σκεψεις οπως: να ειναι καλα;;;να μεγαλωνει σωστα;;;Γιατι δεν εχει φουσκωσει η κοιλια μου αρκετα;;;;Κατι τετοια...Εσεις τα παθαινετε αυτα η μονο εγω ειμαι η ηλιθια;;; :lol::lol::lol:

Τι λες καλεεε;;;;;;;;;;;;;;;;Εδω εγω!!!Συνεχως τετοια σκεφτομαι!!Ειδικα στο θεμα με την κοιλια!!!Επειδη στην αρχη φουσκωσα αρκετα κ τωρα δεν βλεπω να φουσκωνει το ιδιο...αν μπορουσα βνα κανω υπερηχο καθε μερα θα το εκανα...ειλικρινα!!!Οπως βλεπεις υπαρχουν κ πιο ζουρλες!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαα!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου πηγα τωρα τ αογευμα στο γιατρο κανονικα θα πηγαινα στις 10 του μηνα αλλα ηθελα να μου πει τι εξετασεις εχω να κανω και να κανονισουμε και για την β επιπεδου για να φυγω...Το μωρο μας ειναι 100% αγορι ειναι μια χαρα επαιζε με τον ωμφαλιο λορο και το ειδαμε κ τετρασδιαστατο...ειναι κουκλακι...20 εκατοστα σχεδον και 220 γραμμαρια...αληθεια ειναι πολυ ομορφο γλυκο...δεν ξερω πως να σας το περιγραψω ολο αυτο..ειμαι πολυ συγκινημενη...το καταχαρηκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλή επιτυχία κορίτσι μου! ❤️Όλα έχουν ξανασυμβεί. Μην σκέφτεσαι με πιθανότητες, μην ψάχνεις για συμπτώματα. Η δική σου περίπτωση, όπως και κάθε άλλη είναι ξεχωριστή. Εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα και πήγε καλά, άλλες κοπέλες αναφερουν πόνους περιόδου. Πότε θα κάνεις χοριακή; Καλά αποτελέσματα και να πάνε όλα καλά!
    • Κι εμένα κορίτσια ο άντρας μου 2 μέτρα και γεροδεμένος είναι αλλά εγώ είμαι μινιόν, 1,63 με το ζόρι και πολύ αδύνατη! Ελπίζω να μοιάσει στον πατέρα του 😀 καλά εννοείται αστειεύομαι! Προτιμώ να βγει όμορφος 😀 αστειεύομαι και πάλι! Να έχει υγεία και να είναι μυαλωμένος, αυτό θέλω και γι' αυτό θα προσπαθήσω!
    • Κορίτσια ήθελα να ρωτήσω μετά την εμβρυομεταφορα ποτε μπορεί να εμφανιστούν συμπτώματα; Με τόσα βέβαια ουτροτζεσταν μπερδεύω τα συμπτώματα! Έχει βάλει κάποια κοπέλα 4 έμβρυα με επιτυχία; 
    • @annitakianna @cat12 κορίτσια μου εσεις τι κάνετε; Έχουμε καιρό να μάθουμε νέα σας 
    • Καλησπέρα σας 🥰 και εμένα στο doppler είχε πολύ χαμηλά το κεφάλι αλλά δεν μου είπε κάτι μόνο να μην ανησυχώ και ότι αυτό δεν σημαίνει ότι θα γεννήσω άμεσα.  Εγώ δεν έχω ετοιμάσει τίποτα ακόμα ούτε έχω πλύνει τώρα αυτή την εβδομάδα θα ξεκινήσω  και να ετοιμάζομαι σιγά σιγά 😅 Κρεβατάκι και εγώ πήρα προεφηβικό που λένε αλλά κ εγώ το 120 λόγω χώρου που λένε ότι πάει μέχρι 5 6 κ εγώ αμφιβάλω αν πάει γιατί είμαστε και οι δύο ψηλοί. ( με συγχωρείτε που δεν έκανα παράθεση σε κάθε μία ξεχωριστά αλλά με δυσκολεύει από το κινητό)🙃
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...