Μετάβαση σε περιεχόμενο

bebe ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ΔΡΟΣΙΣΟΥΝ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ν9


Recommended Posts

Καλημέρα και χρόνια πολλα!!!! Υγεία και ευτυχία σε όλες τις μανουλες και τα παιδάκια!!!Λ

Χρόνια πολλα στις Μαριες μας (Delphine) και(mariagiorgos) να είναι πάντα ευτυχισμενες χαρούμενες και να χαίρονται τα παιδάκια τους.

Αντωνία να χαίρεσαι την κορούλα σου την Δέσποινα, πάντα ευτυχισμένη!

Ανθη μου χρόνια πολλα στον Πανουλη τον κουκλο, με το καλο να έρθει η αδερφουλα του. Να τον χαίρεσαι και να σε κάνει πάντα ευτυχισμένη το αγοράκι σου!

Κατερινακι να χαίρεσαι και εσύ τον πρίγκιπα σου, ότι καλύτερο σας εύχομαι!

Να χαίρεστε όλες και όσους έχετε κάποιον δικο σας που γιορτάζει!

Να ευχηθώ επισης χαρούμενα μηνογενεθλια στην μικρούλα της Μαρίας και στον Στρατουλη της Ναταλιας μας.

Ελένη και Λια με το καλο να σαραντησετε σήμερα!!!!!

Πάω να δω και τι γράψατε και θα τα πούμε πάλι, φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατερίνα μια χαρα μεγαλώνει η μικρούλα σου, η δικια μας παιδιατρος επέμενε 60 στο σπίτι και 40 στο ιατρείο, αλλα μου είπε απο Σεπτέμβρη λόγω της γενικότερης κρίσης θα το κάνει 50 και 30 αντίστοιχα, πάλι καλα γιατι και εγω αυτο σκεφτόμουν τώρα με δυο και με την μικρη στον παιδικο δεν ξέρω τι θα μου βγάζει το χειμώνα.

Αριαδνη εγω τον κάνω μπάνιο στο μπανακι με ένα στηριγματακι επικλινες που έχει και με βολεύει πολυ, βέβαια σε αλλαγή πάντας μονο τον ξεναγών κάτω απο την βρύση.

Ανθη λες τελικα να γεννήσεις στις 17 και να βγει το προαισθημα που έχω, ότι να ναι όλα καλα θα πανε και κοιτά να ξεκουραστεις αυτες τις τελευταίες μέρες ως εγκυουλα.

Εγω απο πάνες προτιμώ τις libero

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nene auti ti stigmi kai egw tis 3 uposxeseis diabazw!!

Afou ola ta upoloipa tis Dimoulidou ta exw diabasei :lol: Alla esu eisai pio mprosta, egw eimai ekei pou ekdothike to biblio tis.

Kalo sarantismo!

Koritsia simera exei gennethlia o aderfos mou kai ta ksumerwmata itan nosokomeio giati espase to xeri tou.

Exw arxisei na nomizw oti mas exoun glwssofaei giati olo kati sumbainei twra teleutaia stin oikogeneia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WWWWW,Elena akou symptwsh.....Egw to proxwrhsa polu,vale posa thhlastra kanw...ki egw exw diavasei arketa ths dhmoulidou.....gia pes mou kai kanena allo kalo na to promhtheytw,giati genikotera eimai vivliofagos....

pwpwpw erhmia............oles diakoparete...

ANTE ypomonh kai se mas,stoys teleytaious kai kataidrwmenous...

Anthh mou,eftase o kairos,teleytaious kayswnes metras!!!!me to kalo!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες κ για μενα κ για την μπεμπα!!!!

ναταλια αν κ μιλισαμε στο τηλ να χαιρεσαι την πεθερα κ τον μπεμπη που σημερα εχει μηνογενεθλια!!!!!

να ευχηθω κ στα κοριτσια που γιορταζουν τα παιδακια τους!!!

ανθη δεν θελει να βγει η φραουλιτσα ε?

ελενη-νενε καλες βολτες απο δω κ περα!!!!

εμεις σημερα στην βεροια πηγαμε κ ειμασταν ολη μερα στην γιαγια του αντρα μου..15 ατομα ηταν...ψησαμε κ φαγαμε του σκασμου!!η πριγκιπισσα ηταν αποθεωση!!!δεν εκλαψε καθολου ουτε κ για φαγητο..τρελαθηκαν να την παιρνουν αγκαλια !!γυρισαμε κατα τις 10 το βραδυ καναμε μπανιο βυζαξε κ κοιμηθηκε!!

σας καληνυχτω γλυκα γιατι ψοφησαμε σημερα ολη μερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου! Είστε καλά;;; Κατ' αρχάς σας ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ για τις ευχές σας για τον Πάνο μου! Να είστε όλες καλά! Να ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου. Πασχαλιτσάκι μου να χαίρεσαι το γιόκα σου και τα υπόλοιπα μέλη της οικογένειας που γιόρταζαν, Αντωνία να χαίρεσαι το Δεσποινάκι σου, Μαράκι χρόνια σου πολλά, Ελενάκι μου να χαίρεσαι τον αδερφούλη σου!!!! Ελπίζω να μην ξέχασα κάποιον :oops::oops::oops::oops: Σήμερα ήρθαν γιαγιάδες, παππούδες και αδέρφια για κέρασμα. Κάθε χρονιά το Σεπτέμβρη το γιορτάζω το αγοράκι μου που μαζεύονται όλοι από τις διακοπές. Ελπίζω να τα καταφέρω και φέτος. Όταν ξύπνησε δεν ήθελε να του λέμε χρόνια πολλά γιατί δεν ήθελε λέει να γιορτάζει :?::?::?::?:?:? Μετά όμως του άρεσε που του εύχονταν όλοι και άλλαξε γνώμη :lol::lol::lol: Ξύπνησε στραβά το ζουζούνι :lol::lol:

Εγώ κορίτσια αύριο βράδυ μπαίνω στο ΙΑΣΩ. Παρασκευή πρωί πρώτα ο Θεούλης και η Παναγίτσα θα κρατήσω το κοριτσάκι μου στην αγκαλίτσα μου..Σήμερα λοιπόν σας στέλνω το τελευταίο μου μηνυματάκι ως εγκυούλα. Θα σας ενημερώσει το Κατερινάκι μας για τα νέα μου. Κάντε μια προσευχούλα να πάνε όλα καλά και να γεννήσω ένα υγιέστατο μωράκι..Σας ευχαριστώ όλες για την υπέροχη παρεούλα που μου κρατήσατε όλους αυτούς τους μήνες!

Ελενάκι περαστικά στον αδερφούλη σου! Γκαντεμιά να συμβεί κάτι τέτοιο την ημέρα των γενεθλίων του :o:o:o

Ελένη μου όλα τα υποψήφια ονόματα που είχατε μου αρέσουν πολύ! Ωραία που συνδύασες το θήλαστρο με το βιβλίο. Δεν το είχα σκεφτεί τότε που αντλούσα..Να σου πω όμως την αλήθεια, δε νομίζω να είχα όρεξη να διαβάζω βιβλίο μέσα στα άγρια χαράματα που καθόμουν ξύπνια προκειμένουν να καλύψω όοολα τα γεύματα του Πάνου :?:?

Είμαι fan την Δημουλίδου. Δεν το έχω διαβάσει όμως το συγκεκριμένο βιβλίο. Είναι καλό;; Μου άρεσε πολύ το φιλί του δράκου. Το έχεις διαβάσει;;

Κατερινάκι μου νομίζω ότι 1000% θα βγει το προαίσθημά σου αληθινό. Αύριο βράδυ μπαίνω σίγουρα. Τα παιδάκια μας θα έχουν ένα μήνα διαφορά ακριβώς! Λες να με πιάσουν πόνοι σήμερα το βράδυ;; Τι να πω;; Δε νομίζω..Άρα είχες δίκιο!Σήμερα ξεκουράστηκα και με το παραπάνω. Αν εξαιρέσεις μια βολτούλα που πήγαμε το πρωί και περπάτησα λίγο, δεν έκανα τίποτα άλλο :lol::lol::lol: Κυρία!

Αχ βρε Πασχαλιτσάκι με τρόμαξες που είπες ότι είσαι ξάπλα και θα νικήσεις στον αγώνα :?:?:? Μην ανησυχείς.Μια χαρά θα τα καταφέρεις και με τα δυο σου τα παιδάκια!

Μαράκι άψογη η μπεμπούλα σου και στις κοινωνικές εκδηλώσεις!!! Τέλειο το μωράκι σου!

Αυτά κοριτσάκια μου. Δεν ξέρω αν θα καταφέρω να μπω καθόλου από το μαιευτήριο. Αν δεν τα καταφέρω όμως θα επανέλθω με τα νέα της μπεμπούλας μου από Δευτέρα!

Φιλάκια πολλά σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια σας και χρονια πολλα σε ολα τα παιδακια που γιορταζαν και στις γλυκες μαναδες τους!!!! δεν σας εχω ξεχασει απλως ειναι ταλαιπωρια το λαπτοπ μου αλλα σας διαβαζω το βραδυ που τον θηλαζω....

ανθη μου ολα θα πανε καλα κουκλιτσα μου αντε τωρα θα περιμενουμε μονο τα ευχαριστα

τι εγινε βρε κοριτσια η μπεμπουλα πηρε και τα δυο μωρα σπιτι???

καταταλλα ο μικρος μια χαρα η μεγαλη ειναι ψιλομουρμουριτσα αλλα τουλαχιστον με βοηθαει σε σχεση με το μικρο δηλαδη τον χαιδευει κουναει και το κουβα μεχρι να ντυθω και τετοια!!!!

η δουλεια μια χαρα πολυ κουραση ομως... εγω με το θηλαστρο επειδη βγαζω μονο βραδυ (για να εχει ο μπαμπας το επομενο απογευμα) καθομαι και βλεπω τηλεοραση!!!!

τωρα τον εχω το μικρο πανω στο κρεβατι μου και κανει παλι αποπειρες για μπουσουλισμα! παντως καλα τον λεω οχια αφου σερνεται για να παει εκει που θελει και μολις βρει κατι που του κινει την περιεργεια σηκωνει το κεφαλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια χρόνια πολλά σε όλες σας. Στο Μαράκι μας και σε όσους δικούς σας γιορτάζουν να τους χαίρεστε.

Πασχαλιτσάκι ναι με την προσφορά που βγάλανε τώρα είναι πιο φθηνές οι κικο. Οι libero καλές αλλά μου φάνηκαν πολύ σκληρές σε σχέση με τις κικο. Όντως οι pampers είναι οι χειρότερες.

Αριάδνη αν έπεσε ο αφαλός μπορείτε να κάνετε στο μπανάκι με τρεχούμενο νερό. Απλά να μην μουλιάζει στην μπανιέρα και μαζεύει μικρόβια.

Κατερινάκι ευχαριστούμε. Θα πάω και σήμερα mothercare γιατί βλέπω ότι και το 3-6 έρχεται τσίμα τσίμα και σε λίγο ούτε και αυτό θα μας κάνει. Θέλω να πάρω λευκά εσωρουχάκια σε κοντομάνικο και μακρυμάνικο για να τα φοράει και από μέσα από τα ρουχαλάκια τον χειμώνα. Αλήθεια τον χειμώνα τι φοράμε στα μωρά? Τα ολόσωμα φορμάκια? Εδώ κάνει πολύ κρύο και θα πρέπει να του πάρω κάτι πολύ ζεστό για τον χειμώνα. Τεσπα αργότερα αυτά.

Αντωνία και μένα κάπως έτσι είναι κοιμάται λίγο και ξυπνάει την ημέρα αλλά καμιά φορά όχι πάντα. Τον μεσημεριανό ύπνο δεν τον στρώσαμε τελικά ακόμα γιατί σε γιορτές και σουκους το χαλάμε το πρόγραμμα. Τα βράδια όμως ευτυχώς τα πάμε πολύ καλά. 2 νύχτες τώρα μου κοιμήθηκε 8ωρο σερί. Μακάρι να συνεχίσει έτσι.

Μαράκι τα babylino είναι της ίδιας εταιρείας με τα chicco γι'αυτό σου άρεσαν και τα 2. Απλά τα babylino είναι πιο ακριβά.

Αριάδνη γι'αυτό σου κοιμάται αρκετά γιατί δίνεις και ξένο. Το δύσκολο είναι να κοιμηθεί με αποκλειστικό θηλασμό. Το ξένο γάλα είναι πιο βαρύ και τα κοιμίζει πιο εύκολα. Οι πάνες κικο κανονικά έρχονται την επόμενη μέρα αλλά λόγω 15αύγουστου καθυστερούν αυτές τις μέρες λίγο παραπάνω.

Ανθή με το καλό. Άντε έφτασε ο καιρός και για σένα. Όλα καλά να πάνε είτε σήμερα είτε αύριο.

Νενε εγώ είχα ένα εκπτωτικό κουπόνι των 5 ευρώ για μεγαλύτερο νούμερο για την οικονομική συσκευασία κιόλας των pampers και σύγκρινα με το ίδιο νούμερο παμπερσ με κικο και οι κίκο και πάλι ήταν πιο οικονομικές. Είχα το κομπιουτεράκι στο κινητό και υπολόγιζα. Α! επίσης σύγκρινα με τα κουπόνια που έχω για τα μωρομάντιλα παμπερς συμφέρει πιο πολύ από την οικονομική συσκευασία των σεπτονα. Έρχονται πιο οικονομικά τα παμπερσ με τα κουπόνια που μου δώσανε στο μαιευτήριο. Αν τα έχετε χρησιμοποιήστε τα.

Η Μίνα έχει γεννήσει άραγε? Είχε ΠΗΤ 5/8.

Αλέκα κι εγώ τον βάζω μπρούμυτα για άσκηση. Αλλά ακόμα δεν σέρνεται. Πάντως χτες τον είχε βάλει η μάνα μου στην κούνια στο πλάι με ένα τεράστιο μαξιλάρι από πίσω και αυτός έπεσε μπρούμυτα καταλάθος και άρχισε να τσιρίζει. Δεν του αρέσει καθόλου. Εμείς είμαστε του ανάσκελου με ανοιχτά χέρια πόδια. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω για τις πανες οτι ναναι περνω και οποια βρω προσφορα τωρα παλι ειμαστε λιμπερο και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη!!!!

σταυρουλα μου ανασκελα καθεται μονο οταν εχει ξυπνησει και χαζευει. επειδη απο μικρος αλλου τον εβαζα και αλλου τον εβρισκα τωρα πλεον αν καθεται τον βαζω στο κρεβατι μου και του βαζω εντονα χρωματα σε κουκλακια για να πηγαινει προς τα εκει! ελπιζω να του καυταφερω να του μαθω και την οπισθεν!!!

παρτε ματια τα ζουζουνακια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou, xathika! :? eimai i pio eutuxismeni manoula tou kosmou, tin deutera pirame kai ton antonaki mas spiti :D:D i oikogeneia mas epitelous einai komple ;);) eimai bebaia ligo kourasmeni, kathe 3 ores taisma den einai eukolo eidika me duo maimounia :lol::lol: simera tha pame kai sto paidiatro na doume ti tha mas pei...

eseis pos eiste, exo xasei ta nea sas!!! duskolo bebaia na diavaso oles tis selides... ta leme meta...

post-16176-13873939509382_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia! Pws ta perasate xtes? Emeis kala, pigame xwrio, fagame, kala perasame.

Nene kai egw bibliofagos eimai. Exw mia twrastia sullogi apo biblia...alla twra teleutaia danizomai polla apo files, an kai de mou aresei auto giati ithela na ta exw ola auta pou diabazw, alla arxise na ginetai polu akribo to xompi mou :lol:

Ta kalitera pou exw diabasei einai tis Manta, tis Oikonomou kai tis Dimoulidou.

Molis teleiwsa to Erwtas-Polemos pou einai kata kapoio tropo h sunexeia tis Leukis Orxideas, an exeis diabasei ti Leuki orxidea pare to. Kai to Fthinopwro tis Magissas einai polu wraio tis Oikonomou. An eimastan pio konta tha antallazame biblia! :)

Anthouliiiii epitelouuuus eftase h wra sou!!! Gioupiiiii. Ante Anthouli mou me to kalo na erthei h mpempoula sou kai na mathoume nea sou suntoma!! To fili tou drakou itan to prwti biblio pou diabasa, apo auto to biblio ksekinise to xompi :lol:

Este kai emena anaskela koimate kai exei polu plaka!

Apo poso arxizoun na mpousoulane na mwra?? Polu mikra den einai akoma??

Aleka ta paidakia sou einai polu gluka!!

Mpempoula kalws ta dextikes ta mwrakia sou sto spiti epitelous!! Ante kalous thulasmous koritsaki!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ELENA μου γυρω τεσσαρων με 5μηνων μπουσουλανε... η σαντυ τοτε περιπου μπουσουλισε. ο παιδαρος ειναι πιο ζωηρος ομως απο τη σαντυ τωρα προσπαθει να σηκωσει τη μεση του!!!! καμια φορα που τον βαζω ανασκελα και κοιμαται μετα απο 5 λεπτα ξυπναει τρομαγμενος γιατι κουναει τα χερια του και φοβαται το νουμερο!!!!

μπεμπουλα μου και ελεγα που εισαι!!!! μπραβο σου κοπελαρα μου απο δω και περα τιποτα να μη σας ταραξει την οικογενειακη σας γαληνη!!!! θηλαζεις βρε θηριο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσακια μου. Ευχομαι ολες να περασατε ομορφα τη χθεσινη μερα μα πανω απ' ολα ευχομαι η χαρη της ΠΑναγιτσας να ειναι πανω απο τα κεφαλακια των οικογενειων μας :D:D:D:D:D

Ανθουλι μου με το καλο κοπελα μου. Ολα θα πανε μια χαρα και αυριο τετοια ωρα θα εχεις αγκαλιτσα την φραουλιτσα σου. Η σκεψη μας θα ειναι μαζι σου και ο Παναγιτσα θα σας προσεχει :):):):) Θα περιμενουμε τα νεα απο την Κατερινουλα.

Συγνωμη αν σε τρομαξα :cry::cry::cry::cry::cry: Αλλα νομιζα οτι απο τα συμφραζομενα θα βγαζατε συμπερασμα :shock::shock::shock::shock::shock:

Θα παραγγειλω και εγω της κικο τις πανες. Απο βδομαδα που θα ειμαι καστορια θα τους τηλεφωνησω, γιατι συμφερουν κιολας!!! Σημερα που αγορασα λιμπερο ειχε 5,5 ευρω το πακετο των 28 πανων ενω το αντιστοιχο κικο εχει σχεδον 4!!! Μια χαρα δηλαδη ;);););) .

Αλεκακι μας λειπεις (στο εχουμε πει ποτε :lol::lol::lol::lol::lol: ?) Εσυ και η ΝΑνσουιτα ειστε η ψυχη του ποστακιου μας :):):) . Τα βλασταρακια σου ειναι σκετη ζωγραφια. Ο Πετραν εγινε αγοραρος και η Σαντουλα εχει τοσο προστατετυκο βλεμμα εχοντας τον στην αγκαλια της........ ΚΑρδουλες μου μικρες και ομορφες.........

Μπεμπουλιτσα μου μπραβο σας. Ειμαστ ολες πολυ χαρουμενες που ειστε ολοι μαζι στο σπιτι. Η κουραση σιγουρα θα περισσευει σε σενα αλλα πιστευω οτι ειναι η πιο γλυκια κουραση του κοσμου το να δινεις ολον σου τον εαυτο για να μεγαλωνεις τα μωρακια σου :):):):):) . Οποτε θα βρισκεις χρονο θα περιμενουμε τα νεα σας.

Ελενα ο πριγκιπας μου μπουσουλησε οταν ηταν 5 μηνων και 7 μηνων στεκοταν ορθιος στηριζομενος με τα χερακια του, αλλα το καθε παιδακι εχει τους ρυθμους του.

ΑΛΕΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΝΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ?????? ΜΕ ΔΙΕΓΡΑΨΕΣ???? ΜΗΠΩΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ Η FAKE????????????????? Μου λεει οτι δεν ειμαι μελος :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας Κοριτσαρες μου, πως τα περασατε χθες?

Χθες το πρωι πήγα στην εκκλησία με την μικρη και άφησα τον μπέμπη με τον μπαμπα στο σπίτι. Τον είχα θηλασει πριν φύγουμε και ήταν ησυχουλης. Όση ώρα περίμενα να κοινωνησει η μικρη προσευχομουνα στην Παναγίτσα να έχει καλα τα παιδάκια μου που συγκινήθηκα τόσο πολυ που δακρισα, υπάρχει μεγαλύτερη ευτυχία απο τα παιδιά μας!!!!!

Το κουνελακι μου άρχισε να τρώει ανά δυο ώρες πλέον την μερα :) αυριο που κλείνει έναν μήνα θα κάνω και μια απόπειρα να τον ζυγισω και να τον μετρησω σε ύψος στο περίπου βεβαια γιατι δεν εχω ειδικη ζυγαρια απλα για να ξέρω ποσο έχει φτάσει.

Ανθη μου με το καλο σήμερα και αυριο να έχεις την φραουλιτσα σου αγκαλια, θα περιμένω να μου στείλεις μηνυματακι να ενημερώσω εδω την παρέα μας.

Αλέκα τι όμορφες φατσουλες έχουν τα παιδάκια σου,το χαμόγελο του μικρου τέλειο.

Σταυρουλα ποσο είναι τώρα ο Στρατουλης που του είναι τσιμα τσιμα τα 3-6. Το χειμώνα μέσα στο σπίτι θα του φοράς ένα εσωρουχακι κοντομανικο ή μακρυμανικο και απο πάνω αυτα τα ολοσωμα φορμακια.

Έλενα και Ελένη και εμένα μου αρεσει το διάβασμα, της Μαντα τα έχω διαβάσει σχεδόν όλα, εμένα μου αρέσουν και όσα έχουν και λίγο ιστορικό στοιχείο μέσα.

Έλενα πιο μετα μπουσουλανε, γύρω στον δεύτερο με τρίτο μήνα γυρίζουν μονα τους απο ανάσκελα μπρουμυτα βέβαια κάθε παιδάκι είναι διαφορετικο δεν σημαίνει κάτι αν αργήσει ή κάνει κάτι άλλο πιο νωρίς για την ανάπτυξη του.

Χριστίνα τώρα έχεις πια και τα δυο αγγελουδια σου στο σπίτι, τα θηλαζεις? οπότε βρεις χρόνο πες πως πως τα πας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπες μουου!!!!!!!!

Βρηκα ιντερνετ!!!

Τι κανετε??Μαρακι δελφινακι,Μαριαγιωργος ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ!!

Ανθη μου να χαιρεσαι τον Πανουλη!!!Κι οσες ειχατε γιορτες!

Μπεμπουλα η φαμελια σε απαρτια!Απολαυσε το!!Σε λιγο καιρο θα σου φαινεται μακρινη η ταλαιπωρια τον πρωτων ημερων.

Εμεις σημερα γιναμε 2 μηνων!!

O μικρος ειναι πολυ αλητια,ολη μερα παραλια,κατω απο το φοινικα του,το βραδυ καροτσαδα,ψωνια με το μαρσιμο.Μια χαρα!!!!

Τι κανετε που ειστε??

ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια!

χρονια πολλα μαρακι-ντελφιν!χρονια πολλα στον πανουλη ανθή μου και συ κατερινακι στους εορταζοντες της οικογενειας σου!!!!!!!!!!!!

κοριτσια εμεις πηγαμε τριημερακι θαλασσιτσα, 100 χλμ απο δω στη νονα της μπέμπας και περασαμε πολυ ομορφα !η μπέμπα κυρια με τα όλα της αλλα απο χθες που γυρισαμε σπίτι εχει αδικαιολογητη γκρινια και πραγματικα δεν ξερω τι της φταίει!ανησυχω!δεν ξερω τι να υποθέσω!

τι ωραια που ηταν!θα δουμε μηπως ξαναπαμε αυθυημερον παλι θαλασσιτσα κυριακη!μας εχει λειψει!τι τυχερες οσες μεμετε παραθαλασσια!

μπεμπουλα καλως ηρθαν τα μωρακια σου σπίτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια!

χρονια πολλα μαρακι-ντελφιν!χρονια πολλα στον πανουλη ανθή μου και συ κατερινακι στους εορταζοντες της οικογενειας σου!!!!!!!!!!!!

κοριτσια εμεις πηγαμε τριημερακι θαλασσιτσα, 100 χλμ απο δω στη νονα της μπέμπας και περασαμε πολυ ομορφα !η μπέμπα κυρια με τα όλα της αλλα απο χθες που γυρισαμε σπίτι εχει αδικαιολογητη γκρινια και πραγματικα δεν ξερω τι της φταίει!ανησυχω!δεν ξερω τι να υποθέσω!

τι ωραια που ηταν!θα δουμε μηπως ξαναπαμε αυθυημερον παλι θαλασσιτσα κυριακη!μας εχει λειψει!τι τυχερες οσες μεμετε παραθαλασσια!

μπεμπουλα καλως ηρθαν τα μωρακια σου σπίτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια για τις ευχες σας!!!

αλεκα πανεμορφα τα μωρα σου!!καλα ο μπεμπης σουπερ χαμογελο!! :)

ανθη με το καλο να γεννησεις!!!θα περιμενουμε νεα σου!!

χριστινακι καλως τα δεχτηκες!!!καλους θηλασμους!!

κικιτσα μηπως η μπεμπα καταλαβαινει την βολτα κ καλοαρεσε? :):);)

λια περνατε καλα ε?μπραβο σας!!!! :):)

ο γιος μου ειχε αρχισει να μπουσουλαει 7 μηνων κ περπατησε 9 μηνων...σχετικα παρα πολυ γρηγορα περπατησε..ηταν νευρικο μωρο μεν κ ησυχο..ετσι ειναι κ η μπεμπα..την βαζω ανασκελα κ την βρισκω στα πλαγια..αν ειναι μπρουμητα,η προς τα κατω θα την βρω,η πιο πανω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια

Ανθουλα εφτασε η μεγαλη στιγμη..η σκεψη μας ειναι μαζι σου...ευχομαι ολα να πανε καλα κ θα περιμενουμε συντομα τα νεα σου..

Κατερινακι ειναι πολυ συγκινητικο το συναισθημα που περιγραφεις στην εκκλησια ετσι ακριβως αισθανομουν κ γω που εβλεπα το Δεσποινακι μου να κοινωναει....μεγαλη υποθεση να βλεπεις τα βλασταρακια σου να μεγαλωνουν.

Αλεκακι κουκλια τα παιδακια σου κ ο Πετρακος πρωτη μουρη...να τα χαιρεσαι...

Χριστινακι χαιρομαι που συνηλθες τωρα που εχεις κ τα δυο μωρακια στην αγκαλιτσα σου....οποτε μπορεις να μας λες τα νεα σου...

Σταυρουλα ογιος σου ειναι ενα κουκλακι κ το ιδιο ισχυει κ για την μανουλα του..κ μεγαλωσατε αρκετα...

Μαρακι χαιρομαι που περασετε καλα με την μπουμπου στην Βεροια αφου ειναι σκετη γλυκα..ειμαι σιγουρη πως ολοι ξετρελεθηκαν μαζι της....

Αμαλια απο τωρα βολταρει αλητικα ο γιος...ωχ ωχ ωχ...ωραια καλα να περνατε...

φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι την Κυριακή που τον ζύγισα ήταν 5580γρ. Ίσως παίζει ρόλο και η πάνα που είναι τεράστια το Νο3. Καλό είναι για τώρα το 3-6 αλλά από τέλος Σεπτέμβρη και μετά πιστεύω ότι θα χρειαστεί μεγαλύτερο νούμερο. Τόσο νωρίς μπουσουλάνε? :shock: Παναγίτσα μου δηλαδή σε λίγο καιρό θα τρέχουμε από πίσω χαχαχααα. Σήμερα όλο μου κοιμάται ο μικρός. Μα τι έπαθε? Είναι νορμάλ αυτό? :roll: Έχει κάτι? Ή απλά ηρέμησε το παιδί.

Αντωνία μου ευχαριστούμε μάνα και γιος :oops::D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε;

μπηκα κ γραφω κατευθειαν δε διαβασα καθολου νεα σας,εχω δυο μερες να μπω κ εχετε γραψει πολλα κ παλι δε θα προλαβω να διαβασω κ να γραψω.οποτε ειπα να γραψω κατευθειαν.

αλλα προλαβα να δω με το που μπηκα τις φωτο της σταυρουλας με τον μπεμπουλη της.καλα σταυρουλα ο γιος ειναι κουκλακι,τι ματακια,τι χειλακια!!κ ποσο μεγαλωνουν..εχω ξεχασει ρε κοριτσια..κ η μαμα ομως μια κουκλα!!φτου φτου μησας ματιασω!

εμεις γενικα καλα ειμαστε,απλα δυο μερες τωρα η μπεμπουλα ειναι κιτρινη κ λογω τραυματικης εμπειριας απο αντωνη απο ικτερο τη πηγαμε πριν για μετρηση στη βιοιατρικη εδω κοντα μας να ειμαστε σιγουροι.σημερα ειδικα μου κοιμαται ολη μερα κ ετσι ηταν κ ο αντωνης πριν τον παμε νοσοκομειο τοτε κ εχω στεναχωηθει πολυ.αυριο τα αποτελεσματα..

χθες βραδυ με ταλαιπωρησε λιγο γιατι απο τις 8 το απογευμα μεχρι τις 5 το πρωι ηθελε συνεχεια στηθος,μα γινεται αυτο ρε κοριτσια;ειδικα καποια φαση καθε μιση ωρα..γινεται να μην την χορταινει το γαλα μου;μηπως κανω κατι λαθος;γενικα εχω διαφορες αποριες κ μαλιστα ελεγα να σας τις γραψω κ τωρα τις εχω ξεχασει..παντως τα προηγουμενα βραδυα μου ξυπναγε ανα 5 ωρο για γαλα δηλ φυσιολογικα.

τωρα ειμαι μονη μου,πηγαν μπαμπας κ γιος μαρκετ κ πριν που βγηκα λιγο για την βιοιατρικη μου φανηκε οτι εκανα τη βολτα του αιωνα.

ανθουλι μου δε πιστευω να γενησες κ να μην το πηρα χαμπαρι..θα ριξω μια γρηγορη ματια τωρα που θα τελειωσω το κειμενο μου.

μαρακι μου χρονια σου πολλα για χθες,επισης χρονια πολλα στον πανουλη της ανθης,στη δεσποινα της τονιας,γενικα σε οσες γιορταζετε κ στις οικογενειες σας,συγνωμη αν κατι ξεχναω.

θελω να σας βαλω κ φωτο αλλα δεν εχω προλαβει ως τωρα ουτε καν να τις περασω στο λαπτοπ.θα βρω τους ρυθμους μου που θα παει!

αντε σας αφηνω για λιγο μπας κ προλαβω να σας διαβασω.

σας στελνω πολλα φιλακια κ καλο κουραγιο μανουλες!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...