Μετάβαση σε περιεχόμενο

bebe ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ΔΡΟΣΙΣΟΥΝ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ν9


Recommended Posts

Lia ωραία είναι Νέα Μάκρη αν και για μπάνιο δεν λέει πολλά. Είναι κοντά μου η Νέα Μάκρη και πάμε καμιά φορά για βόλτα και για καφέ. Έχει ένα πεζόδρομο μπροστά στην παραλία που γεμίζει καροτσάκια και πιτσιρίκια :lol:

Ο μικρός μου ακόμα κοιμάται μήπως να ανησυχήσω. Κοιμήθηκε στις 10.30 το βράδυ και ξύπνησε 5.20 το πρωί. Ξανακοιμήθηκε στις 6.30 (όπου τον άφησα ξύπνιο στο πορτ μπεμπε αλλά ήταν ήσυχος και είπα να πέσω να κοιμηθώ και αν γκρινιάξει να τον σηκώσω και τον πήρε ο ύπνος! Δεν το πίστευα) και κοιμάται ακόμα και η ώρα είναι 9.42!!! Κοριτσάκια εύχομαι να έστρωσε και να στρώσουν και εσάς τα μωράκια σας όταν κλείσετε τους 2 μήνες.

Άσχετο περίεργα όνειρα βλέπω τελευταία. Την μία είδα ότι ήμουν με τα βυζιά έξω στους δρόμους και έψαχνα να καλυφτώ με κάτι :lol::lol::lol: και την άλλη είδα ότι φόρεσα ένα φορμάκι στον μπέμπη μου και όταν τον σήκωσα είδα ότι ήταν όλο σκισίματα γιατί ήταν μικρό σε μέγεθος και μετά λέει είδα ότι του είχα φορέσει 2 φορμάκια τελικά και γι'αυτό ήταν μικρό :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalhmeroudia gluka mou kopeloudia......

Lia mou,Salamina??????exoume eksoxiko ekei....kai eimaste konta kai sth nea makrh...emeis menoume geraka...Egw lew na thn paw na sarantisei sth fanerwmenh,tha doume omws...Kai emeis skeftomastan na pame Salamina alla apofasisame na pame kapou monoi mas estw kai pio liges meres....

Ariadnh mou,ayta akrivws pou sou eipe h paidiatros mou eixe pei ki emena....Tyxerh,,,ligoureythka ki egw ena kafedaki....

Skeftomai shmera stis 35 meres peripou,na paw na parw mia eyxoula gia na bgoyme ligo eksw,den mporw allo frikara....me to thhlastrp para masxala eimai....aaaa thn vazw kai sto sththos,kati pairnei..eiste polu tyxeres oses thhlazete kanonikotata..

Elena mou,ti syzhtame twra???h dikia sou exei ta idanika kila me th kanonikotath exeliksh!!!!

Koritsia,exete thn kounia mesa sto dwmatio sas???pote skefteste na metaferete sta dika tous dwmatia ta mpempe????

Emena koimatai kanonikotata to vrady,den thn ksypnaw...

Tha diavasw kai tis upoloipes kai tha epanelthw...

Xtinaki mou.....de thelw na eisai luphmenh,ligo ypomonh xreiazetai...kai tha deis oti se ligo kairo tha exeis to sporaki sth koilitsa sou.....Ligh ypomonh kai katholou agxos(oso ginetai) kai ola tha einai ena kako oneiro...

Mariagiorgos,na sou zhsei............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα!!!

Το Βικακι αραγε εχει γεννησει?

Τι ωρα θα εμπαινε?

Τελικα ο πυρετος ηταν απο αρχη μαστιτιδας,το στηθος με την υπερπαραγωγη τιγκαρε πετρωσε και ποναει,αδειαζω τωρα τα πρωτα ,τα αραια,με το θηλαστρο και θα βαλω μετα τον μικρο να ''καθαρισει''!!!

Σημερα παντως δεν ανεβασα παλι πυρετο.Για να δουμε..

Νενε κι εμεις εξοχικο εχουμε στη Σαλαμυκονο!Και ειπαμε να παμε μια εβδομαδα για να μεινουμε επιτελους οι 3 μας μονοι.Αλλα εχει αυτα τα κουνουπια που σε κανουν τουμπανο και δεν ξερω αν θα αντεξω να κατσουμε ολη την εβδομάδα!

Νεα Μακρη παω πολυ πολυ συχνα τα τελευταια 2 χρονια,σχεδον καθε σ/κ και ολες τις γιορτες/αργιες.Ειναι οτι πρεπει για καροτσαδες εκει που λες Ελενα.Εχει και τις κουνιες που θα τις ''λιωσουμε'' σε λιγα χρονια!Αντε ρεεεε....θα μαζευομαστε εκει να πινουμε καφεδακια οικογενειακως!!Θελετε?????

Για μπανιο οντως δεν ειναι και φοβερα,εκτος κι αν πας Σχοινια.

Νανσουμπα που εισαι??Δεν πιστευω να εχεις καμια κουραδιτσα στο κεφαλι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε;εγω τωρα εχω αρχισει λιγο να ηρεμω με τν μπεμπη,αραιωσαν οι κολικοι αλλα την τριτη το βραδυ καναμε το πρωτο μας εμβολιο κ χτες ειχαμε πυρετο.μεχρι 38 και 2 εφτασε αλλα ο φουκαρας ηταν κομματια.σημερ αειμαστε πολυ καλυτερα κ κοιμομαστε.

και εγω μενω κοντα στην ν μακρη να κανονισουμε καφε!!!!!! :D:D:D

σας διαβαζω καθημερινα αλλα δεν προλαβαινα να γραψω,ελπιζω να ξαναβρω τον ρυθμο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia kalimeraaaa!!!!

Den sas diabasa giati den prolabainw twra tha paw super market, alla ti mpika na sas pwwww?????

Exw nea apo to Bikaki mas!!!

Gennise kai ola mia xara!! To mwraki tis einai 3200 kai leei oti to thilase ligo. Tha ksanasteilei nea otan sunelthei.

Stelnei se oles mas filakia!!!

Bikaki na sou zisei h mpempoula sou!! Kali loxeia kopela mou!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις γυρισαμε απο το πρωινο καφεδακι μας και τωρα ακομη κοιμαται ο παιδαρος και βρηκα την ευκαιρια να σας διαβασω και να ανανεωσω τη λιστουλα μας!!!!

βικακι και τσεβουλα να σας ζησουν τα μωρακια σας!!!

ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου!

εστε με εκνες κ γελασα με το φεικ! :lol::lol: ευτυχως που λειπει η βικη γιατι θα αρχιζε να μου τα χωνει :lol::lol:

να σου ζησει κοριτσακι μου!!καλη λοχεια να εχεις κ ολα να πανε τελεια με τα δυο παιδακια σπιτι!

εμενα ηρθε ο πεθερος κ τελικα εκατσε πολυ λιγο

μου πηρε κ ενα φρεντο ντεκαφ ο αντρας μου κ νοιωθω λες κ ειμαι μυκονο! :lol::lol:

εμεις εδω ολα καλα σημερα εχουμε κ παιδιατρο..εμβολιο η μικρη κ να δει κ τα μωρα..ειμαι περιεργη ποσα θα μου παρει..

με την πουτανα τη ζυγαρια τα εχω βαλει!!δεν λεει να κατεβει κολλησε!!!κ εχω αλλα δεκα να χασω τουλαχιστον!!!να μου πεις εχω χασει ηδη σχεδον 14 μη ζηταω κ πολλα σε 14 μερες ε;; :lol::lol:

παντως απο αντοχες ειμαι μια χαρα..κ τωρα με περιμενει σιδερο..κ πρεπει να φτιαξω κ πραγματα για λουτρακι κ βαριεμαι..εχω να παρω ολο το σπιτι μαζι :lol::lol: κ πως θα χωρεσει σε ενα αμαξι δεν ξερω..

η μπεμπα ακομα να κανει κακα της..λετε να της επεσε βαρει το s26 που τους δινω;ρε γαμωτο θυμαμαι την σαντυ με το που ετρωγε εκανε κακα της κ αυτη τιποτα ακομα..μονο πολλα τσισα.κ τρωω κ σωστα.θα δουμε..

παω να δω τι εχετε γραψει στην ομαδα..εκει ειναι τα καλα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Τι ωραία που έχουμε νεα απο το Βικακι μας.

Να σου ζήσει η κουκλιτσα σου να την καμαρωνεις πάντα να είναι γερη και τυχερη και να ζήσετε πλέον οι τεσσερις σας πανέμορφες οικογενειακές στιγμές. Καλη λοχεια και καλούς θηλασμους!!!!!

Θα σας διαβάσω σε λίγο που θα τρώει ο μικρός γιατι τώρα θέλει αγκαλιές. Τον αφήνω κάτω και μου γκρινιαζει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αγαπημενες μου!

Χανομαι λιγακι τωρα με το μικρο, το ξερω , και δεν προλαβαινω να διαβασω ολα τα νεα σας...πανω που παω να σας γραψω κατι τον πιανει και αρχιζει τη γκρινια....

Εμεις μετα απο ενα μηνα προσπαθειων με το θηλαστρο επιασε και στηθος εχθες και ειμαι πολυ χαρουμενη :D

μακαρι να συνεχισουμε ετσι!

Πηγα και στο γιατρο να με δει εχθες και ολα καλα.

Εμεις βγηκαμε την πρωτη μας βολτιστα στο 20ημερο και μετα τις 25 μερες βγαινουμε κανονικοτατα και για φαγητο :D

Τσεβουλα ,Πασχαλιτσακι, Μαριαγιωργος και Βικακι να σας ζησουν!!!

Καλη λοχεια και καλους θηλασμους!!!Σας στελνουμε τις ευχες μας παντα γερα και καλοτυχα να ειναι!!!

:ymparty::ymparty:[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Λιακι περαστικουλια,μολις τωρα ειδα και το μηνυμα...και εμεις πηγαινουμε βολτιτσες στη Νεα Μακρη.

Αριαδνη μια χαρα τα νεα σας!

Νενε δηλαδη δεν τη ξυπνατε το βραδυ? Εμεις μολις περασει το 4ωρο και κατι , τον ξυπναμε αλλιως το ζηταει νωριτερα...

Νανση καλως τα δεχτηκατε τα δυδιμακια σας!!!Καλα να περασετε στο Λουτρακι!Εγω θα κατσω να κανω μια λιστα για να μην ξεχασω κατι. Εμεις θα φυγουμε για Ακρατα σε λιγες μερες. Αυτη η μωρουδιλα οντως ειναι τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καγκουρο μου κ εγω εκει που εβαλα το σιδερο ξυπνησε το αντρακι μου για βυζακι..αυτος θελει πιο πολυ το βυζι της μαμας.. :lol::lol:

πωπω αυξηθηκε αποτομα το σιδερο.. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kouklitses mou.. katarxin bikaki na sou zisei i mpoumpou geri na einai kali loxeia...

este sto rilaks den gernei katholou to kefali tou einai isio gia auto den fovamai k polu na ton afinw alla den mou aresei pou koimatai sto rilaks ( exw auto http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... id=3274788 ) twra toon exw stin kounia tou ton evala koimismeno k ksupnise alla den gkriniazei kathetai monos tou den mpainw sto dwmatio ama me dei tha thelei na ton sikwsw ton koitaw apo tin akri... elpizw na ton parei o upnos... :ympray::ympray:

liaki perastika k kala na perasete.... k egw to kanw auto vgazw to ariao stin arxi emena den to pianei kiolas otan trexei den to thelei ton erxetai polu...

lil kala kanete k vgainete voltoules...mpravo pou piasate stuthos prospathise kiallo tha ta kataferei...

xthes den sas eipa piga ston giatro ola kala twra exw to eleuthero na kanw oti thelw alla den moi ekane test pap esas sas ekane mou eipe na paw meta pou tha mou erthei kk periodos k meta.. k kratise o mpampas ton mpempi otan irtha ton taize alla pio prin epeidi gkriniaze ton edwse pipila vrike tin lusi egw den tou dinw mono se spanies periptwseis... telos pantwn tou ta exwsa ligo...

egw otan vgikame me parea xwris to paidi etsi akrivos eniwtha les k piga mpouzoukia

telika den koimatai arxise na gkriniazei sas afinw tha mpw meta stin omadoula...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε γλωσσουδες μαι ωρα εκανα να σας διαβασω!!!! οτι θυμαμαι σχολιαζω

πασχαλιτσακι μια χαρα και η εμπειρια σου.... ετσι ειχα παθει στη σαντυ με τη ναρκωση... παντως τελος καλο ολα καλα

νανσυ εγω εκανα κανονικοτατα μπανιο πριν 40ντισω και μαλιστα εκανα και με λοχεια αλλα τα καφε!

οι γιοι ειναι βυζανιαρικοι!!!

σταυρουλα και λιακι εμενα κοιμαται ΜΟΝΟ ατη κουνια χωρις αγκαλιες και πολλα κουνηματα. δηλαδη μολις ρευτει κατευθειαν κουνια. χθες σηκωθηκε τρισημισυ το μεσημερι και λεω ωχ δεν θα κοιμηθω για να παω δουλεια και ομως απο τις 4και τεταρτο μεχρι τις 5και τεταρτο καθοτανε στη κουνια ξυπνιος και δεν με ενοχλησε καθολου και με αφησε και κοιμηθηκα για να μπορεσω να ειμαι παουερ στη δουλεια.

οσο για τα πρασινα κακα σου βαζω το θεματακι που ειχα ανοιξει και με βοηθησαν οι παλιες μαμαδες του μαμμυ http://mammyland.com/forum/8/14654

για τους γονεις και τα πεθερικα που λετε εγω ειμαι απο τις τυχερες. εδω σκεφτονται οι γονεις μου να μετακομισουν το χειμωνα και να ερθουν κοντα μου για να βλεπουν τα παιδια το καλοκαιρι που θα ξαναπαω δουλεια!

αντε επιτελους να παω να ανανεωσω τη λιστουλα γιατι ο μικρος θα ξυπνησει και θα θελει ατελειωτο βυζι! και δεν εχω διαβασει τι εχετε γραψει και στην ομαδα και εχω σκασει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ριλαξ δεν του παιρνω τον βαζωω στο κουβα του αυτοκινητου και κουνιεται!!! εγω το μονο προβλημα που εχω με τον υπνο ειναι οτι αλλου τον βαζω και αλλου τον βρισκω κοβει βολτες μεσα στη κουνια, μια πανω κολλημενος στη παντα, μια κατω να χτυπα με το χερι του το ξυλο, μια πλαγια να περνα τα ποδια του αναμεσα στα καγκελα... εεε πως θα φαινοτανε οτι ειναι παιδι δικο μου???ζωηρος σα και μενα ησυχασμο δεν εχει ο κωλος του!!!!

ξυπναει τωρα παμε για βυζι στο φουλ!!!!!!!!!!! φιλακια

αααα μπεμπουλα μου τη μακακιασμενη γιατγρος ηταν αυτη.... αντε κοριτσαρα μου να παρεις και τον αντωνακι σου σπιτι και μολις βρεις τους ρυθμους σου τα λεμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maximaki και εγω ετσι την πιπιλα δεν την θελω παρα μονο για τα εκτακτα....Τον εχω δει εδω και 3 μερες που πιπιλαει και το δακτυλο καμια φορα....Εχθες παντως που με ειδε ο γιατρος μου ειπε σε 3 μηνες τεστ παπ απο τωρα.

Αρχισε η συρηνα θα τα πουμε σε λιγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω είμαι πάλι, ο μικρός θηλαζει ασταμάτητα χθες το απόγευμα δεν θυμάμαι πόσες ώρες ήταν στο στήθος και τώρα πάλι απο τις 11 όλο να τρώει θέλει, ευτυχώς πάντως κοιμήθηκε ένα τετραωρο τη νύχτα σερί και είχε κοιμηθει και ένα τρίωρο όταν τον έβγαλα βόλτα με το καρότσι το βραδάκι. Νομίζω είναι απο τη ζέστη και θέλει συνεχώς υγρα για να ξεδιψαει, γιατι με τόσο φαΐ μου κάνει ένα σκασμο κακά.

Κατερίνα καλα θα τα παει ο μικρός σου αφου θέλει να την χαϊδεύει και να της μιλάει, εσυ να του λες ότι είναι ο μεγάλος αδερφός και ότι τον θες για βοηθό! Τελικα είχε τον λόγο του ο γιατρός σου για να θέλει να γίνει πιο νωρίς η καισαρικη και δεν στο είχε πει για να μην αγχωθεις περισσότερο!

Σταυρουλα άρχισε και κοιτάτε περισσότερο ο μικρουλης σου, μακάρι να συνεχίσει έτσι.

Νανσυ νομίζω η Αλέκα έγινε κάνει μπάνιο πριν σαραντησει, εμένα δεν με αφήνει ο γιατρός μου είπε μετα τις 40 μερες :(

Αμαλία περαστικα και καλα να περάσετε στις διακοπουλες σας. Ελπίζω να μην είναι μαστιτιδα τραβά όσο μπορείς και ο μικρός θα κάνει καλη δουλεια.

Αριαδνη μια χαρα τα νεα απο την παιδιατρο για την μπεμπουλα σας.

Ανθη περιμένουμε τα νεα σου, και εγω μονο πρωι ζυγιζομαι, περιμένω και την ζυγαρια μου αυριο που θα έρθει ο άντρας μου.

Ελένη εγω έχω το portbebe δίπλα μου και όσο χωράει θα τον έχω εκει πιστεύω στο τρίμηνο πάνω θα τον μεταφέρω, η κόρη μου που ήταν πιο μινιον κοιμήθηκε τεσσερις μήνες στο portbebe και μετα την έβαλα στην κούνια της.

Άννα απο το εμβόλιο θα ήταν ο πυρετός, χαίρομαι που είστε καλύτερα σήμερα.

Λια μπράβο που έπιασε και στήθος ο μικρός, όσο περισσότερο τον βάζεις τόσο λιγότερο θα τρώει απο το μπουκάλι και θα τα καταφέρεις μια χαρα. Καλα να περάσετε και εσείς στις διακοπουλες σας.

Αλεκακι όντως οι γιοι είναι βυζανιαρικοι :lol:

Αυτα δεν θυμάμαι κάτι άλλο, φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω τελειωσα το σιδερο κ τωρα βυζαινω τηνκορη..κ μετα μαμ γιατι πειναω..μετα εχει μαζεμα το σπιτι βαλιτσα της μεγαλης κ μπανιο ενα ενα..παντως με τρια παιδια δεν βαριεσαι ποτε.. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβγαλα γυρω στα 90 μλ με το θηλαστρο και ηταν ολο αραιο!Φυσικα το βυζι ηταν ακομα γεματο και σκληρο μεχρι πανω στο στερνο.Εκανα μασαζακι κι εβαλα τον μικρο,σε 10 λεπτα το ειχε ξεφουσκωσει ολο!!Ευτυχως βοηθησε ολο αυτο τελικα να μειωθει λιγο η παραγωγη στο αριστερο που ηθελα,και δεν πιτσιλαει πια.Το δεξι εχει παρει τα πανω του.Αντε να ρυθμιστουμε λιγο!Αν δεν κανω αλλο πυρετο και δεκατα ηταν απο αυτο.Αλλα νοιωθω πολυ πολυ καλυτερα.Εχει πεσει αρκετα η θερμοκρασια μου.

Εγω τον μικρο τον εχω διπλα μας στο παρκοκρεβατο.Αλλα ανυπομονω να μπουμε απο Σεπτεμβρ στο καινουριο σπιτι,να μπει και ο μικρος στο δωματιο του,γιατι εχω την εντυπωση πως θα δυσκολευτουμε λιγο..

Λιλακι τα καταφερατε!!Τωρα θα αποκτησεις ενα ωραιοτατο ''σκουλαρικι'' στο βυζι!! :lol:

Πραγματικα τι κολλημα τρωνε τα αγορακι με το στηθος!!Μεχρι να γερασουν! :lol::lol:

Κοριτσια πριν θηλαζαμε και ο μικρος μου με κοιτουσε μεσα στα ματια και μου εσκαγε κατι χαμογελα ,με το βυζι στο στομα!Συγκινηθηκα!!Τι ζουμε !!!!!! :D:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpavo Lil mou gia to sththos....Ki egw thn ksypnousa mexri kai prin 3 meres,etsi mou eixan pei kai oi dyo paidiatroi alla meta apo syzhthsh kai edw me ta koritsia mou eipan na mhn thn ksypnaw alla opote klapsei...ftanoume hdh stis 40 meres....alliws tha ginei neyrikh....

Edw kai 3 meres koimatai kai ksypnaei 6.00 to prwi.(apo 00.00-1.00).Pws ta pas me to thhlastro????Vgazeis arketo??Emeis akomh den vgainoume,mesa sto spiti...perimenw pws kai pws na ftasoun oi meres...ante...Einai hsyxos exw????

Lia,Anna pou menete???Nai Lia tha phgainoume voltoules.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia simera o upnos itan periergos...o prwtos upnos itan 3.5 wres to bradu, entaksei, meta mono 2 wres kai meta 1.5 wra! :shock: Anti gia na koimatai perissotero meiwnei tis wres h dikia mou?? Este esena mia xara koimatai afou koimatai toses wres to bradu!!

Telika les h Nancy na einai o feik logariasmos?? :lol: Exeis ena dikio, pws prolabainei na grafei kai me ta 3!! Kai den mas exei pei kai gia kamia kourada sto kefali akoma! :lol:

Re koritsia egw ebala ti mpempa simera sto kareklaki autokinitou prwti fora kai pigame super market...e de mou ekatse kala...de kserw polu egerne to kefalaki tis kai auti koimotan kai de mou arese pou itan toso kathisti me germeno to kefalaki. Isws prepei na balw kanena apo auta pou stirizoun to kefali.

Anthi ti sou eipe o giatros?? Gennas telika??

Lia kales diakopes!!

Ama thilazeis exw akousei oti den adiatheteis?? Auto isxuei??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...