Μετάβαση σε περιεχόμενο

bebe ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ΔΡΟΣΙΣΟΥΝ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ν9


Recommended Posts

kalispera koritsoudia mou!mphka kai proxthes kai ekei pou eixa grapsei ta exasa ola.... :x:x:x:x:x

mpempoula,nansu,ariadnh,pasxalitsaki....ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΑΣ!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ!!!! [smilie=angel11.gif][smilie=angel11.gif][smilie=angel11.gif][smilie=angel11.gif][smilie=angel11.gif][smilie=angel11.gif][smilie=angel11.gif][smilie=angel11.gif][smilie=angel11.gif][smilie=angel11.gif]

nansoula mou, einai polu duskolo auto pou pernas, an kai emeis den to niwthoume oso esu, omws prospathise na eisai dunath!!!ta mwra sou kai h koukla sou se xreiazontai dipla tous!!!oso mporeis na ta pernas sto ntoukou kai pou tha paei,tha perasoun oi meres kai ta pareis ta zouzounakia sou sto spiti!!!ola kala tha pane!!!!

egw etoimazomai...aurio 5.45 tha prepei na eimai ekei kai mou eipe o giatros pws kata tis 7 tha ksekinhsoume.akoma eimai kala....den exw agxos, alla pisteuw pws molis xalarwsw to vradu tha trelathw apo thn agwnia mou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KORITSAKIA ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΑΠΟ ΤΑ ΜΩΡΑ.ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ..Ο ΕΝΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Ο ΑΛΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ..ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ..

ΤΩΡΑ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΠΕ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΣΤΗ ΘΗΛΗ Κ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ Κ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΩ ΕΠΙΛΟΧΙΟ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ..ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ..ΕΚΛΑΙΓΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ..ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΕ 40 ΜΕΡΕΣ Κ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΧΑΠΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΟ ΓΑΛΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα με το καλο γλυκια μου, καλη λευτερια και με κανενα πονο!!!!

Θα περιμενουμε νεα σου....

Νανση ετσι ηταν ...καθε φορα και αλλος παιδιατρος.

Υπομονη θελει με το θηλαστρο...εγω συνηθησα με της medela που με εχει βολεψει πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Είστε καλά; Εγώ έχω νευράκια αλλά ευτυχώς όχι όλη τη μέρα. Με πιάνουν όμως κάτι κρισάρες απίστευτες :?:?:?:?:?:?:? Σήμερα δεν έκανα τίποτα το ιδιαίτερο. Το απόγευμα μόνο πήγα κομμωτήριο να ισιώσω τα μαλλιά μου και μετά πήγα να πάρω το στρωματάκι για το πορτ μπεμπέ που είχα παραγγείλει. Τους είχα δώσει το στρωματάκι του Πάνου για να το κάνουν ακριβώς ίδιο στις διαστάσεις και οι μαλ..ες το έκαναν μεγαλύτερο :evil::evil::evil: Τώρα πρέπει αύριο πάλι να τρέχω..Ελπίζω αυτή τη φορά να το φτιάξουν σωστά γιατί το πορτ μπεμπέ είναι το πρώτο πράγμα που θα χρειαστώ...

Νάνσυ μου το ότι κλαις συνέχεια δε σημαίνει ότι έχεις επιλόχιο κατάθλιψη..Κι εγώ έκλαιγα αρκετά συχνά όταν γέννησα τον Πάνο. Είναι φυσιολογικό. Εσύ ειδικά που δεν τα έχεις πάρει ακόμα στην αγκαλίτσα σου είσαι απόλυτα δικαιολογημένη. Συμφωνώ απόλυτα με όσα σου είπε η Έλενα...Όταν τα πάρεις στο σπίτι θα δεις πως θα αλλάξει η ψυχολογία σου. Γυναίκες με κατάθλιψη φτάνουν σε σημείο να μη θέλουν να δουν ή να αγκαλιάσουν τα παιδιά τους, κάνουν κακές σκέψεις για τις ίδιες ή τα μωρά και άλλα τέτοια. Το κλάμα από μόνο του σίγουρα δε σημαίνει κατάθλιψη. Νομίζω πως πρέπει να έρθει η παιδίατρός σου να δει τα μωρά και από εκεί και πέρα να αποφασίσεις τι πρέπει να κάνεις...Αν σου δώσει το ΟΚ η γιατρός τότε υπογράφεις χαρτί και τα παίρνεις από εκεί..Το βάρος τους ήταν μια χαρούλα. Ειδικά του Κωνσταντίνου σου..

Ελενάκι γέλασα πολύ με τα σκατά :lol::lol::lol::lol::lol: Εγώ με τον Πάνο είχα συνέχεια ατυχήματα με τα τσίσα και ποτέ με τα κακά. Πάλι καλά. Καλό είναι που η μπουμπού σου έχει ακόμα μπλε ματάκια. Υπάρχει κάποιος συγγενής με μπλε μάτια;;

Κατερινάκι μου τόσο πολύ πρέπει να είναι στο στήθος :?:?:?:? ;;;; Εγώ δηλαδή που θα έχω και τον Πάνο όοολη τη μέρα τι θα το κάνω το παιδάκι μου; Θα κάθεται να με κοιτάζει να θηλάζω και θα τον γράφω;;; Ουφ πάλι αγχώθηκα. Πάντως εγώ που του έδινα δικό μου γάλα με μπουκάλι για 40 μέρες έτρωγε συγκεκριμένες ώρες και συγκεκριμένο αριθμό γευμάτων. Το μπιμπερό τόση διαφορά κάνει;; Του έδινα δικό μου γάλα αποκλειστικά.

Λία εμένα μου είχε πει ο γιατρός πως αν τεντώνεται το μωρό σαν ελατήριο είναι κολικοί. Δεν μου είχε μιλήσει για συγκεκριμένες ώρες. Οι συμβουλές του ήταν μασαζάκι στην κοιλιά, ψηλά τα ποδαράκια και θερμοφόρα στην κοιλίτσα. Ευτυχώς είχε ελάχιστους.

Κρίστυ γεννάς κι εσύ;;; Με το καλό να κρατήσεις το μπεμπάκι σου στην αγκαλίτσα σου! Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια!!!!!!!!

LIL πολύ καλά έκανες και τους φώναξες. Και ο άγιος φοβέρα θέλει. Την επόμενη μέρα πήρες το μωράκι σου στο σπίτι. Δε διστάζουν πουθενά προκειμένου να βγάλουν χρήμα οι αλήτες :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Αυτά τα νέα μου κια για σήμερα. Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia einai apisteuto. Twra pou koimithike h mpempa toso eukola apopse exw egw aupnies!!!! Einai 3 to prwi kai akoma na koimithw! Sikwthika kai efaga kai ligo pagwto :)

Kokona an erthete tou xronou mporei kai na brethoume giati emeis exoume skopo na kanoume diakopes se diafora meri tis Kritis! Pou akribws tha pate?

Nansouli sumfwnw kai egw me tin Anthi. Den einai aparaitito oti exeis katathlipsi. Ama itan toso aplo tha eixame oles katathlipsi. Gia na exeis pathei katathlipsi prepei na sou sumbainoun polla oxi mono na klais. Mpanio kaneis? An den exeis oreksi oute na kathariseis ton eauto sou h to paidi sou h genika an exeis paretithei kai den exeis oreksi gia tipota gia polles meres auta einai simadia. Twra pisteuw oti einai apoluta fusiologiko na niwtheis etsi. kane ligo upomoni na pareis ta mwra sou. Giati den ferneis mia alli paidiatro opoiadipote kai as min einai h diki sou pou tha dextei na paei ekei na ta dei xwris na fobatai kapoia pareksigisi??

Christy me to kalo aurio na genniseis kai ola na pane kala!!

Paw na ksanaprospathisw na koimithw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα κοριτσακια..

ο γιατρος δεν μου πε οτι εχω την επιλοχιο καταθλιψη που πρεπει να ανυσηχουμε υπαρχουν απο οτι καταλαβα διαφορες περιπτωσεις..εμενα ειναι η περιπτωση της μητερας λεχωνας που δεν εχει το παιδι της..για αυτο κ μου πε οτι θα περασει κ δεν ειναι τιποτα.απλα ολο αυτο με εχει κανει κ κλαιω συνεχεια χωρις να μπορω να εξηγησω τον λογο.οποιος μου μιλησει κ με ρωτησει τι κανω κλαιω.δεν θελω να βλεπω ανθρωπο γιατι ολο κλαιω.

εχθες που πηγαμε να τα δουμε κ νευριασα που τα δα στο ιδιο σημειο ενω μας ελεγαν οτι θα τα αλλαξουν αιθουσα κ ηθελα να φυγω..δεν μπορω αλλο δεν αντεχω να τα βλεπω μεσα στην γυαλα κ να μην μπορω να τα παρω αγκαλια..να τα θηλασω..κ να τα βλεπω να ψαχνουν να πιουν γαλα..

εκανα μπανιο κ επεσα κατω κ εκλαιγα..μπηκα στο δωματιο τους παταγα τις μουσικες των παιχνιδιων κ εκλαιγα..

απλα δεν εχω την ψυχολογικη δυναμη να το ανεξω ολο αυτο..ελπιζω πωσ οταν γυρισουμε σπιτι μας θα μεταλλαχτω..

ξερετε πως ειναι να σε διωχνουν για να πιει γαλα το παιδι σου;;;;

ευτυχως εχω εναν απιστευτο γιατρο που συνεχιζει κ ενδιαφερεται για τα μωρα μου κ για εμενα..ακομα πηγαινει κ ρωταει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera manoules ....

cristi me to kalo na sou zisei to mwraki sou... twra mallon tha eisai mesa....

nansy vaze kremoula k tha sou perasei...

kikitsa den se ksexname na mpaineis na mas les ta nea sou...

maraki koukla i mpoumpou k vlepw kathete mia xara sto kathisma to stirifmataki apo ta jumbo to pires?

oso gia ta moustardoskatakia tin exw pathei k egw alla perissotero me katouraei den ton prolavenw.... k twra kathe fora pou ton allazw vazw ena mwromantilo panw sto poulaki tou gia ama katourisei na min mou kanei suntribani. :lol::lol:

simera pali mes to klama einai me to zori ton koimisa twra oute na faei thelei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακουω αυτες τις ομορφες γκρινιες σας για τα μωρα κ ζηλευω..

αχ ποσο θελω τα παιδια μου ολα στο σπιτι..να πεθαινω απο την κουραση..

εχω αρχισει κ πιστευω πως με τιμωρει ο θεος που τοσο καιρο σας ελεγα τι εχω να τραβηξω αντι μονο να ευλογω την τυχη αυτη να μου ερθουν δυο μωρα μαζι..

παντως κοριτσια ειναι απιστευτο δεν τα εχω σπιτι κ παροολα αυτα ξυπναω καθε δυο τρεισ ωρες λες κ ειναι εδω κ πρεπει να τα ταισω..κ αυτο το εχω απο την ημερα που γεννησα..για αυτο μην παραπονιεστε εαν δεν σας ξυπναγαν με το κλαμα τους θα σας ξυπναγε η μητροτητα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλα τωρα ειδα τις φωτο των κουκλων σου..ο μανωλης ιδιος εσυ!!!ο αντωνης ιδιος μπαμπας ετσι;;

πανεμορφα μωρα!!!εαν δεν εμενες τοσο μακρια θα γινομασταν συμπεθερες αλλα δεν ξερω ποιον απο τους δυο θα διαλεγα για γαμπρο.. :lol::lol: γιατι εαν δεις την αριαδνη ειναι ονομα κ πραγμα.. :lol::lol:

εσενα τα εχουν τοσο διαφορετικα δεν σε καταρακωνει καθολου η εμφανιση τους!!

εμενα τα εχουν μονο με την πανα με πεταλουδες στο χερι στο κεφαλι στις πατουσες καλωδια..σωληνακι στο κοριτσακι στην μυτη γιατι υποτιθεται δεν μπορει να φαει καλα μπιμπερο..μαλακιες!!να δειτε πως πιπιλαει την πιπιλα!!!αυτοκολλητα παντου να καλυπτουν τα τρυπηματα..αλλα ειδικα με την πεταλουδα στο κεφαλι τρελενομαι!!!

λιλ κ εσενα ετσι δεν τα ειχαν;;;;δεν ειναι απιστευτα ψυχοφθορο αυτο;;;

της μπεμπουλας ειναι λες κ τα χεις στο δωματιο.μπεμπουλα μου σιτιζονται απο την πρωτη μερα με μπιμπερο;;τα πηρες;;με τα πνευμονακια ολα καλα;;γιατι εμενα με 2650 ο γιος μου πασαραν αναπνευστικο αλλα χωρις οξυγονο οι μαλακες!!κ δεν τα λεω μονο εγω..πολλοι γονεις μουρμουρανε..να δειτε 3500 κιλα παιδια να τα βαζουν στην εντατικη ετσι προληπτικα να τρελαθειτε!!

λεει η μια νοσοκομα στην αλλη!!τι θελει καλε αυτος ο παιδαρος εδω;;;τι εχει;;κ απανταει η αλλη τιποτα προληπτικα!!!!!!

εμενα μια νοσοκομα μου πε για την κορη μου την ωρα που χε την πιπιλα στο στομα να δεις πως θα αρπαξει το στηθος σου!!!κ η γιατρος μου λεει δεν δεχεται καλα το μπιμπερο για αυτο την κραταμε!!!

κ λεω του αντρα μου να αλλαξουμε σταση κ φοβαται κ λεει κ εαν..οντως ετσι ειναι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΜΗΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ...... ΑΛΛΑΓΗ ΣΧΕΔΙΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ....ΑΝ ΔΕ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΜΠΩ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ....Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΩΝ ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ.....ΑΥΤΟ ΜΕ ΧΑΡΟΠΟΙΕΙ ΑΝ Κ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΩΡΙΑΣΤΕΙ....!!! ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ

ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΛΛΑ......ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ..!!! ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ...!!!

ΠΑΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΜΟΥ ΚΑΦΕΔΑΚΙ...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia! gurisa exthes spiti xoris ta mora mou :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

o manolis bgike apo ti thermokoitida kai einai se ena aplo krebataki alla akoma den mporoume na ton paroume giati exthes apo oti mou eipan den ithela na faei!!!! :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

o antonis proxthes mou eipan oti kollise loimoksi mporei apo mena i apo to peribalon kai gia 5 meres tha einai me antibiosi!!!! :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

den eimai katholou kala, den exo oreksi gia tipota, oute kan na anoikso ta dora pou mou eferan sto nosokomeio! klaio sunexeia, thelo ta mora mouuuuuuuuuuu!!! proxthes pou ebgalan ton manoli apo ti thermokoitida mou ton edosan na to paro agkalia kai me koitouse me parapono to moraki mou kai mou kratouse me oli ti dunami tou to daxtulo mou kai den me afine me tipota!!! koritsia exthes bgika kai eklaiga pou efeuga apo to nosokomeio, den ithela me tipota na fugo. tora perimeno na paei 12.30 na paro tilefono gia enimerosi. eimai xalia, den thelo na blepo kanenan.

THELO TA MORAAAAAAAAAAAAAAA MOUUUUUUUUUUUUUUU DEN ANTEXOOOOOOOOOOOO...

tha sas diavaso argotera...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

100_0656.JPG[/attachment:1wx5ycfp]Kαλημερα κ καλο μηνα...

Μαριαγιωργος ευχομαι κ συ γρηγορα να γινεις μανουλιτσα...με το καλο να μας πεις κ την δικη σου εμπειρια.

Νανσυ μου οτι κ να σου πουμε εχεις δικιο αν δεν παρεις τα μωρακια σου σπιτι δεν θα ηρεμησεις...κοιτα ομως να μην καταρευσεις τα παιδακια σου σε χρειαζονται..

Ελενα Παλαικαστρο λεγεται το χωριο μου κ ειναι μετα την Σητεια...ηθελα να παω κ φετος αλλα ειπα ταλαιπωρια θα ειναι με το μωρο..οποτε του χρονου σιγουρα

Ναταλακι κ μενα μεσα στην γκρινια ειναι σημερα δεν ξερω τι θελει...μια τρωει μια κλαιει μια δεν θελει να φαι ...μαλλον οι κοιλιτσα μας ποναει παλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μπεμπουλα ακριβως τα ιδια κ εγω..μονο που εμενα μου τα ειχαν στην εντατικη απο την μερα που γεννησα για τους ιδους λογους που ειπαν σε εσενα αλλα μου πασαραν κ αναπνευστικο.το ενα μικροβιο η απο εμενα η απο το νοσοκομειο κ το αλλο οτι δεν τρωει..μαλακιες..

κ εγω τωρα παω να τα δω.. θα σας πω μετα τα νεα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Χριστινα εχεις απολυτο δικιο τι ορεξη να εχεις αμα δεν εχεις τα μωρακια σου μαζι σου..ευχομαι συντομα να τα παρεις στο σπιτι κ ολα αυτα να ειναι μια κακια αναμνηση...οσο μπορεις υπομονη κοριτσι μου..θα τελειωσει κ αυτο...περαστικα να ειναι μονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανσυ μου και χριστινακι μου κλαψτε ξεσπαστε αλλα να ξερετε σε λιγες μερες οι αγκαλιες σας θα ειναι γεματες και μονο κλαματα χαρας θα γεμιζουν τα ματακια σας! σας νοιωθω απολυτα.....

νανσυ μου εγω στη σαντυ επαθα επιλοχειο σε σημειο να πεταξω τη μικρη πανω στον αντρα μου. δεν εχεις καταθλιψη καρδια μου απλως εχεις ενα κενο. επειδη δεν ξερω τι γινεται απο τις κλινικες και τα λοιπα και εγω θα σε συμβουλευα να παρεις τα μωρακια σου απο εκει

χρυσα μου αντε με το καλο αυριο να παρεις την κορακλα σου αγκαλιτσα!

μαριαγιωργος δεν λες και εσυ να γεννησεις???? ολα καλα θα πανε και θα εισαι ακομα καλυτερα που θα ειναι και ο αντρουλης σου μεσα!

ντελφινακι κουκλιτσα η κοραλα αλλα και ο παιδαρος της κοκονας ολα τα λεφτα!

το δικο μου το σκατο κοιμαται ακομη. πηγαμε ηπιαμμε καφε και τωρα ακομη κοιμαται.... να δω τι ωρα θα μου ξανακοιμηθει μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Xristinaki upomoni...se liges imeres tha ta exeis kai ta duo spiti. Toulaxiston ekei sto nosokomeio sigoura den to kanoun gia ta lefta opws tis Nancys, sigoura tha prepei na einai mesa gia na ta kratane. Makari kai eseis na ta parete polu suntoma gia na iremisete oloi.

Nancy tha sou to ksana pw, mporeite na ferete ena diko sas giatro na ta dei. Afou den thelei h paidiatros sas breite enan allon. Kapoios tha dextei na paei den mporei. Kai den mporei kaneis na sas to apagoreusei.

Egw sigoura auto tha ekana an eixa tin opoiadipote amfibolia.

Kokona nai mou to eixes ksanapei, twra to thumithika, sto palaikastro exw paei kai exw meinei kiolas kai exoume kanei kati glentia ekei stin platia pou einai h ekklisia. Gia na erthoume emeis toso makria apokleietai giati exei polles strofes, alla mexri Siteia tha erxomastan! Emeis leme na pame kai Agia galini pou exoume brei ena meros teleio kai gia paidia, exei ena meros me dwmatia pou akribws apenanti einai h thalassa, den exei dromo mono pezodromio pernas apenanti opote einai kala kai gia ta paidakia kai katw apo ta dwmatia exei taberna me paradosiaki kouzina pou psinoun ola ta fagita se ksulofourno, einai apla teleia, emeis exoume paei kamposes fores. Mporoume na sunantithoume ekei na kanoume 2-3 meres diakopes me tis oikogeneies mas!!

Telika extes koimithika stis 4. Eite to pisteuete eite oxi me kratise h koka kola pou ipia extes to bradu! Exw na piw kafe 1 xrono opote h kafeini pou exei mesa h koka kola einai arketi gia na me kratisei ksupnia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθη μου ετσι οπως το λες !! Και ο αγιος φοβερα θελει :!::!:

Ελενακι αυπνοιες και εσυ??? Μπορει να μπαινω να μιλαμε....

Νανση και εμεις αυτα περασαμε και απο την ταλαιπωρια μας ειχαμε τρακαρει και με το αυτκινητο, φαντασου ειχαμε και αυτο... αν και ειναι το λιγοτερο!

Ποιον παιδιατρο βρηκατε? Ειναι απο το μητερα? Εμεις βρηκαμε εναν απο εκει, που ειναι και ανθρωπος. Ακομα και τωρα τον εχει απο κοντα. Την Παρασκευη το πρωι θα ημαστε εκει για να του κανουμε μια εξετασουλα για να δουμε το συκωτακι του προληπτικα μετα τον ικτερο που ειχε κανει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΠΩ ΛΙΛ μου τραβηξατε και εσεις πολλα ειδες ομως ολα καλα πηγαν στο τελος και εχεις τον παιδαρο σου αγκαλιτσα...δηλαδη για να καταλαβω οποια γενναει στο μητερα μπαινει το μωρο θρμοκοιτιδα???

ελενα μου εγω πινω και κανονικο καφε πλεον και μια χαρα κοιμαμαι σα πουλακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lil mou les na dinoume rantebou nuxterines wres gia kous kous??

Esu giati exeis aupnies? Egw na sou pw tin alitheia apo tin kourasi mou spania twra

exw aupnies...apla xtes me epiase h koka kola! Pantws otan exw aupnies sigoura tha

mpainw na dw an einai kai kaneis mesa!!

Aleka mou egw den pinw kafe oxi apo tote pou emeina egkuos, alla kai pio prin giati eixe arxisei na

mou dimiourgei tremoulo kai epina polu spania kanenan elafru an ton eftiaxna egw...meta kai molis emeina egkuos ton ekopsa entelws gia na min exw problima tremoules kai tetoia, e kai twra ipia mia koka braduni wra kai me epiase aupnia!!! Den to perimena katholou! Fantasou ti exw na pathw an pio kanoniko kafe!! Afou twra fobamai na pio, eutuxws exoun bgalei kai freddo dekafeine kai opou paw an pio tha pio dekafeine.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lilaki makari na min ta pernaei kaneis auta...einai polu duskoles katastaseis alla prepei na

eimaste dunates afou twra giname manes giati ta paidakia mas mporei na perasoun oti dipote

kai prepei na exoume dunami na ta stirizoume. An katareoume emeis auta ti tha ginoun??

Kai emena eixe mpei thermokitida apo to bradu pou gennithike ews to prwi, mou eipan oti

den exei kanena problima apla gia na ruthmistei h thermokrasia tou kai na sunithisei siga siga

ti thermokrasia tou periballontos. Alla den mas xrewsan kati gia auto.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koριτσια μου πριν λιγο γυρισα εβγαλα γαλα κ εφαγα.

σημερα την ειπα στην γιατρο.στην ενημερωση μου πε τα κλασσικα παμε πολυ καλα πηρε βαρος μπουρου μπουρου..την ρωταω ποτε θα βγουμε;κ μου απανταει βιαζεστε κ εσεις;;κ της λεω..πως να μην βιαζομαι μενω μακρια κ εχω ενα παιδι 2,5 χρονων που δεν εχω που να το αφησω κ στο τελος θα αναγκαστω να τα παρω με το ζορι..κ τι μου απαντησε..ε!δεν μπορειτε να το παρετε βρεθηκε μικροβιο κ ζοριστηκε ασχετα εαν ανταποκριθηκε καλα..τπυλαχιστον αλλες 5 μερες ειπε..τα παιρνω κ εγω κ φευγω κ παω στην διευθυντρια της μοναδας μια παραπολυ συμπαθητικη γυναικα της ειπα τα ιδια με περισσοτερη ευγενεια κ μου απαντησε οτι θα τα παρουμε κ τα δυο την κυριακη κ της λεω γινεται κυριακη;κ μου πε βεβαια θα βγαλουμε εξιτηριο απο το σαββατο.

τωρα εαν παμε το απογευμα η γενικως μας πει αλλος γιατρος αλλα θα απαντησω οτι η διευθυντρια μας ειπε κυριακη!για να δουμε λοιπον!

μετα με πηρε ο πεθερος μου του πα οτι βγαινουμε κυριακη κ αμα θελει η πεθερα μου να φυγει κ μου πε οχι παιδι μου θα κατσει κ θα ερθω κ εγω για να τα δω την κυριακη..γυρναω σπιτι το λεω στην πεθερα μου κ αμεσως μου πε οτι θα φυγει κ οτι δεν μπορει να κατσει αλλο..(μαλλον επειδη δεν την αφηνει η μικρη να δει τα τουρκικα..)

τελος παντων δεν με νοιαζει καθολου ισα ισα που εχω αρχισει να νοιωθω περδικι με την καισαρικη ουτε παυσιπονα ουτε τιποτα κειπα κ στους γονεις μου οτι δευτερα μπορουν να πανε λουτρακι κ εγω θα τα καταφερω μονη μου!μου ειπαν να παω κ εγω αλλα δεν μπορω με το που τα φερω σπιτι να παω λουτρακι θελω λιγες μερες να τα χαρω στο σπιτι μου!τοσα τραβαμε αυτες τις μερες..μου παν να παρουν την σαντυ αλλα δεν την αφηνω να νομιζει οτι ηρθαν τα μωρα κ την διωχνουμε.

με τοσα που τραβαμε αυτες τις μερες νοιωθω οτι μπορω οχι με τρια αλλα με 23 παιδια να τα καταφερω!!εχω τοση λαχταρα μεσα μου που δεν με νοιαζει που θα με αφησουν μονη μου!κ ας μην κοιμαμαι καθολου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!!!!νανσυ κ μπεμπουλα υπομονη οπως ειπαν τα κοριτσια κ σε λιγες μερες θα τα εχετε στην αγκαλια σας!!μπραβο νανσυ..καλα εκανες κ την ρωτησες,τουλαχιστον σε εμψυχωσε λιγο ψυχολογικα!!

λιλ κ εσεις τι περασατε?ολα καλα τουλαχιστον τωρα! :)

μαριαγιωργος αντε με το καλο!!με εναν πονο!!αχ τι ωραια που θα ειναι κ ο αντρας σου μεσα!!!κ τι δεν θα εδινα να ηταν κ σε μενα..νοσοκομειο ηταν..

κικιτσα χαθηκες!!χαιρομαι που ειστε καλα!!

εστε-νενε πως ειστε?

ελενα μοιαζουν τα μωρα μας?κ εμεις χτες κοιμηθηκαμε πολυ καλα..χωρις κλαμα!!

σημερα με πηραν απο το παπαγεωργιου κ μου ειπαν να παμε αυριο το απογευμα να την ξαναπαρουν αιμα.. :cry: αυτο το τετστ που κανουν στα μωρα για αλλεργιες το ξαναστειλαν πισω στο νοσοκομειο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...