Μετάβαση σε περιεχόμενο

bebe ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ΔΡΟΣΙΣΟΥΝ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ν9


Recommended Posts

καλημερουδια απο τη καυτη ροδο μιλαμε εχω το αιρκοντισιον και ο ιδρωτας ποταμι... συγνμη τοσο καιρο που δεν μπηκα αλλα ερχομαι πτωμα σπιτι και τα βυζια τουμπανο και ετσι δεν εχω κουραγια για τιποτα

καντε μου μια ενημερωση και μενα ποιες εχουν γεννησει και ποτε για να αναννεωσω λιστουλα!

εγω δεν καταψυχω αποθηκευω γαλα. βγαζω τη προηγουμενη μερα για να εχει ο μπαμπας να δωσει και ξαναβγαζω οταν τελειωσω τη δουλεια απλως αλλαζω τα μπιμπερο για να ξερει ο μπαμπας πιο ειναι το παλιο και πιο το καινουργιο γαλα. δηλαδη το γαλα που πινει ο πετρος ειναι μιας ημερας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ..

ΣΗΜΕΡΑ ΔΕ ΘΑ ΠΑΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ..ΘΑ ΠΑΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΚΛΑΙΕΙ Κ ΜΕ ΨΑΧΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΓΕΝΙΚΩΣ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΗΣ ΚΑΠΩΣ..ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΣΤΙΣ 6 Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ Κ ΘΑ ΛΕΙΠΩ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ..Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ Κ ΤΟ ΠΡΩΙ..

ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥ ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΕ ΣΤΗ ΜΟΝΑΔΑ 2 Κ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΑ 1 ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΩ..Η ΑΡΙΑΔΝΗ ΜΟΥ ΘΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΑ 2..ΜΑΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΝ ΓΙΟ Κ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΗΝ ΚΟΡΗ..

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΣΟ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΑ..ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΙΣΘΗΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΝΑ ΤΟ ΤΑΙΣΕΙΣ..ΠΟΣΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥΣ..ΤΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΓΥΑΛΑ;;;;

ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΝΟΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ..Κ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΒΓΑΖΩ ΓΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΠΑΣΩ!!ΑΛΛΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΚΟΠΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΤΙΣ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ!

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΠΙΣΗΣ ΠΩΣ Η ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ ΤΑ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΟΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ..Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ!!ΤΗΝ ΛΕΣ ΑΡΙΑΔΝΗ Κ ΛΕΣ ΠΟΣΟ ΤΗΣ ΠΑΕΙ!!!ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΗ!!!ΚΑΛΑ Ο ΓΙΟΣ;;;Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΒΛΕΜΜΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!

ΑΧ ΤΑ ΛΑΧΤΑΡΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!!!!!ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ ΤΙ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΚΑΘΕΝΑ Κ ΕΓΩ ΔΕ ΞΕΡΩ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ...ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΠΩΣ ΝΟΙΩΘΩ;;;;;

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΝΟΙΩΘΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΕΤΣΙ;;;Η ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙΑ ΕΠΙΛΟΧΙΟΥ;;Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΝΥΣΗΧΕΙ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΚΛΑΙΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..

Α!Κ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΤΕ..ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΧΑΛΙΑ Κ Η ΠΕΘΕΡΑ Κ ΜΑΜΑ ΕΦΕΡΑΝ ΕΧΘΕΣ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ!!!ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΟΥΝ Κ ΤΩΡΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ SHOPPING THERAPY ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΗΣ ΞΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ!!!Κ ΕΓΩ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΕΧΟΝΤΑΣ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΚΟΙΛΑΡΑ ΜΕ ΔΥΟ ΜΩΡΑ ΦΑΙΝΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΓΚΥΟΣ..Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ Κ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΡΟΥΧΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΥΒΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΘΕΣ ΜΕ ΡΩΤΗΣΑΝ ΣΤΑ ΚΕΠ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ;;;!!!!Κ ΕΓΩ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ 4 ΜΕΡΕΣ...

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΑΓΕΙΡΑΜΑ ΜΠΑΝΙΟ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΒΟΛΤΕΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ.Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΠΑΝΑΠΑΦΘΕΙ Κ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΛΙΓΟ..ΠΡΕΠΕΙΝΑ ΦΥΓΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΕΛΘΕΙ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΩΡΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ Κ ΘΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΩ ΝΑ ΣΗΚΩΝΩ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΚΤΛ Κ ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΗΝ ΠΑΘΩ ΚΑΜΙΑ ΖΗΜΙΑ..

ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΦΟΥ ΑΥΤΑ ΒΛΕΠΕΙ..

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΖΑΛΙΑΣΑ..ΑΛΛΑ ΝΟΙΩΘΩ ΧΑΜΕΝΗ ΝΟΙΩΘΩ ΣΑΝ ΖΟΜΠΙ ΝΟΙΩΘΩ ΑΠΛΑ ΧΑΛΙΑ!!!!!ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΚΑΠΩΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsoudiaaa!

Pwpwwwwww polu zesti ma para polu zesti. Den antexw.

Lia auta einai aeria...kai emena akribws etsi kanei kai eidika tis 3-4 teleutaies imeres ta'xw paiksei, ponaei polu to kaimeno mou...xtes akouste ti epatha. Piga na tis allaksw tin pana giati ta'xe kanei...kai molis bgazw tin pana, kratousa ta podarakia panw kai isa isa eixa prolabei na balw apo katw tin kainouria, paizei mia dunati kai petaxtikan auta ta moustardi 2 metra makria! Me ekane siskati kai olo to sentoni kai maksilarothiki ta ekane ola xalia!! Kai meta katalaba oti gia na exei toso polu aeria kai na mporei na petaksei me tosi piesi ta moustardoskata fantasteite poso ponaei to anteraki tou me auti tin pieasi!

Emena apo ton pono, otan tis dinw to stithos na faei klaiei kai me to zori to pernei, meta an to parei entaksei, alla genika otan exei pono oute na faei den mporei. Den kserw poso krataei auti h fasi...alla elpizw na teleiwsei grigora. Extes allaksa ta sentonia 2 fores. To bradu pali prospathousame me ton antra mou na tin baloume gia upno. Mia tin bazame stin kounia, mia ti sikwname, me to zori tin taiza, meta masaz stin koilia kai auti tipota. Mexri pou kapoia stigmi arxise na ksernaei, ebgale ooolo to gala pou eixe faei, gemise kai tin pana kaka kai meta iremise kai koimithike, kata tis 2 to prwi. Kai o kaimenos o antras mou ksupnise 5 gia na paei douleia.

Ton lupame kai auton giati prospathei na me boithisei pou me blepei toso kourasmeni, alla kai autos douleuei kai meta gurnaei kommatia.

Anthouli upomoniiiii aurio mpainei o Augoustos, ligo emeine kai gia sena!

H mama mou pantws kanei pragmata apto mualo tis kai me neuriazei kamia fora, twra omws apo ta polla exei arxisei na akolouthei tis odigies mou.

Aleka pou exeis meinei?? Exei gennisei H Nancy, h Mpempoula, h Venus, h Ariadni kai to Pasxalitsaki tis teleutaies imeres. Twra gia leptomereies den thumamai na sou pw.

H Ariadni einai polu kala kai tin Pempti gurizei spiti, exei ksetrelathei me tin mpempa tis.

Nansouli mou euxomai pragmatika na parete boitheia kai to kalitero tha itan na pate sto ekswxiko gia allagi kai gia sena kai gia ti Sandy giati den se blepw na ti glitwneis tin katathlipsi. Prospathise omws gia ta mwra sou na eisai kala. Ti Sandy giati apla den tin perneis mazi sou?? Gia tin koilia kane upomoni, se 2 ebdomades tha exei pesei.

Kai egw nomiza oti oloi tha nomizoun oti eimai egkuos akoma stis arxes kai episis nomiza oti tha eimai etsi gia polu kairo alla epese polu grigora.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι παλι αναψαμε ολα τα αιρκοντισιον στο σπιτι και απολαμβανουμε τη δροσια... πηγαμε και ηπιαμε και το καφεδακι μας με το μπομπιρα και σουπερμαρκετ παρακαλω!!!! τωρα ετοιμαζω φαγητουλι για το μπαμπακα και να περιμενω τη κοκοπιου να γυρισει....

ελενα υπομονη με τους κολικους περιπου μεχρι 2μηνων κρατανε.... οσο για τα χεσιματα εχεις ακομη να φας σκατο με τη σεσουλα

νανσουλινι μου δεν σου ευχηθηκα καρδια μου.... να σου ζησουν τα μωρακια σου και καλοτυχα ναναι και γρηγορα να γυρισουν σπιτι. οσο για τη σαντυ σου υπομονη εχεις να περασεις ζηλιες αστα να πανε

σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια που γεννησαν καλη λοχεια ναχουν και να χαιρονται τα παιδακια τους

τελικα η μαριαγιωργος γεννησε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nancy den to skeftika auto!!! Egw elega gia sena oti tha trws kouardes kai tis trww egw :lol:

Eprepe na bgalw fwto na sas balw, fantasou oti mexri kai to braki mou eixe braxei apo to kouradolousimo pou efaga!! :lol:

Aleka h Mariagiwrgos den mas eipe akoma an gennise. Pithanon omws na exei gennisei afou mas elege oti tis eipe o giatros na gurisei tin alli mera.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYXARISTV ALEKA ΜΟΥ.

ΗΡΘΕ Η ΜΑΜΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΑ ΨΩΝΙΑ..ΜΟΥ ΠΕ ΤΙ ΑΓΟΡΑΣΕ Κ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕ..ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΟΔΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ..(Κ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΕΑΝ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΕΞΩ..Κ ΤΟ ΧΕΙ ΠΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ..)Κ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΕΝΤΑΞΗ ΒΡΕ ΜΑΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΟΥΜΕ Κ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΤΕ..Κ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ..ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ Κ ΠΟΣΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΝΟΙΩΘΕΙ ΑΚΟΥΓΩΝΤΑΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ..

ΕΓΩ ΖΩ ΜΙΑ ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Κ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΛΕΣ Κ ΘΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΕΙ Η ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΖΩΗ..

ΕΚΑΤΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ Κ ΕΦΥΓΕ..

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΣΗΜΕΡΑ;ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΚΛΑΙΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανσυ μου ειναι ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟ να κλαις γιατι μονο ετσι ξεσπας...κλαψε τωρα οσο μπορεις γιατι σε λιγες μερες θα ακους χαρουμενα και πολυ πεινασμενα κλαματα

ο μικρος σκαρφαλωσε απο9 τη αγκαλια στο ωμο μου να δω που αλλου θα παει αυτο το παιδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου

κλεισαμε δυο εβδομαδες σημερα και αλλαξαμε νουμερο και στις πανες θα του βαζω το νο 2 τωρα. Χθες ετρωγε ασταματητα ειδικα το βραδυ ηταν απο τις 9 μεχρι τις 11 το βραδυ στο στηθος με κατι μικρα διαλλειματα οπου τον επερνε ο υπνος τον εβαζα στο κρεβατακι του και μολις εκανα να βγω απο το δωματιο εβαζε τα κλάματα και συνεχιζαμε παλι το φαγητο. Μετα κοιμηθηκε μεχρι τις 3:30 οπου ξυπνησε τον αλλαξα εφαγε και μου ηταν ξυπνιος μεχρι τις 5:30. Ευτυχώς δεν εχω την μικρη στο σπιτι και ετσι καταφερα και αναπληρωσα τον υπνο μου το πρωι αφου ξυπνησα στις 10.

Η Αγγελική περναει καλα στο χωριο ολο θαλασσα και βολτες ειναι ομως με ζηταει και με ρωταει στο τηλεφωνο αν μεγαλωσε ο μπεμπης μας. Αντε στο τελος της βδομαδας θα παω κοντα στο κοριτσακι μου γιατι μου εχει λειψει και μενα :YMHUG:

Πάω να διαβασω και τα νεα σας και επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nancy sumfwnw me tin Aleka..kai na sou pw kai kati allo, o giatros an tou peis oti "giatre nomizw oti exw pathei katathlipsi" tha sou pei "nancy exeis pathei katathlipsi". Giati kai autoi den exoun tropo na to epibaibewsoun, den mporoun na kanoun mia eksetasi aimatos gia na sou poun oti exeis katathlipsi, pane me basi auta pou tous les.

Esu moni sou des pws eisai, alla tha sou pw kai kati allo re Nancy dwse ligo xrono ston eauto sou, eisai freskogennimeni, oute bdomada den exei perasei. Einai toooso ma toso fusiologiko olo auto to psuxologiko skampanebasma. Mi sou pw oti egw pou exoun perasei 42 imeres akoma pernaw auto to psuxologiko skampanebasma.

H kaliteri psyxotherapeia pros to paron einai to postaki mas! Tha erxesai edw na klaime oles mazi. Kai an thumitheis pio pisw, kai h Aleka mas eixe grapsei mia istoria oti tin eixe piasei isteria kai eklaige kai poso duskolo einai kai 2-3 alles kopeles pou den thumamai twra poies...Min psaxneis na bgaleis problima ston eauto sou pou den exeis giati an to psaxneis tha to exeis. Ti thes na sou dwsei o giatros farmaka gia katathlipsi soni kai kala? Oxi Nancy mou palepse to giati eisai mia xara. Tha sou lew kai gw tis skatouloistories mou na gelas, alla kai h kathe mia mas apo edw tha boithaei oso mporei. (Telika kanw gia psuxologos :lol: ) Oso gia ti mama sou ti na pw...an imoun pio konta tha ithela na erthw kai na tis balw mia kourada kai autinis sta mallia tis, etsi giati tis exw perisies.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΗΓΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ Κ ΣΚΑΤΟΥΛΕΣ!!!ΤΟΝ ΓΙΟ ΔΕΝ ΤΟ ΜΕΤΕΦΕΡΑΝ ΣΤΗΝ ΕΝΑ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΤΙ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΝΑ ΠΙΕΙ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙ..Κ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΟΥΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΗΓΑΝ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΑ ΔΥΟ ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 15ΜΛ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΧΩΝΕΥΕΙ.ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΧΕΣΜΕΝΟ ΦΟΥΛ;;;;

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ..ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ;;Κ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΥΚΛΩΜΑ..

ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΕΑΝ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΜΑΣ ΕΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ;ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΟΥΜΕ ΚΑΤΙ Κ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ;Η ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΝ Κ ΔΙΑΤΑΖΟΥΝ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνια και εγω το στηθος το νιωθω πιο γεματο το βραδυ γιατι και ο δικός μου ετσι τρωει ανα 3-4 ωρες την ημερα που ειναι συνεχεια στο στηθος το νιωθω ξεφουσκωτο.

Σταυρουλα μαλλον οπως το λες ειναι ειχε μεινει υπολειμμα απο τον αφαλο, το καθαριζω με οινοπνευμα και ειναι καλυτερα σημερα. Για τους ουροσυλλεκτες σου εγραψαν και τα κοριτσια δεν ειναι κατταλληλοι, παρε σακουλακια μιας χρησεως ή ειδικα δοχεια.

Αμαλια καθε παιδακι ειναι διαφορετικο, θα κοιμηθει και ο δικός περισσοτερες ωρες που θα παει. Με το μπιμπερο μην αγχώνεσαι με μια στο τοσο δεν παθαινουν συγχηση θηλών.

Νάνσυ μου πολύ δυσκολο αυτο που βιώνεις να μην τα εχεις παρει αγκαλιτσα ακομα αλλα η βδομαδα θα περασει πολύ πολύ γρηγορα και θα τα εχεις πλεον μαζι σου, θπομονη μονο λιγες μερες. Βγαζε το γαλατακι προσπαθησε να εισαι ηρεμη και να σκεφτεσαι τα μωρακια σου εκεινη την ωρα και την αλλη βδομαδα θα δεις ποσο μακρινα θα σου φαινονται ολα αυτα. Για τους δικους σου τι να πω κριμα που δεν βλεπουν ή δεν θελουν να δουν ποσο αναγκη τους εχεις εσυ και η μικρουλα σου.

Ναταλια μην πετας το γαλατακι σου κριμα ειναι, παρε τα σακουλακια εχει φτηνα το mothercare και λιγο πιο ακριβα της medela στα φαρμακεια. Θερμομετρο εγώ εχω της μασχαλης και υδραργυρικό και ηλεκτρονικο το οποιο ειχα ψαξει πολύ για να μην δειχνει πολυ μικροτερη τιμη απο το πρωτο.

beboula τα μικρα σου ειναι απιθανα, με το καλο να τα παρεις σπιτι.

Αλεκα σε χασαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nansy dikio exei i elena moni sou tha to kseperaseis olo auto k egw stis arxes xalia imoun k akoma wreswres eimai xalia...

oso gia ta mwra nomizw pws mporeis na ta pareis ama thes alla den kserw k sigoura... sigoura pantos mporeis na ta metafeseis allou.... eixa mia kopela otan gennisa to eixan metaferei sto nosokomeio k auti akoma itan stin kliniki....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai pisteuw auto akribws pou leei to Maximaki, giati den ta metaferete sto nosokomeio?

Ekei tha sas poun akribws an exei problima h oxi kai an prepei na ta kratisoun.

Kai apokleietai na min mporeis na ta pareis apla tha prepei na upograpseis kapoio xarti.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!νανσυ εχει δικιο η ελενα..το ποστακι μας ειναι θεραπευτικο!!!οσο για τα μωρα εχουν δικιο τα κοριτσια,αν μπορεις να τα μεταφερετε σε νοσοκομειο..εγω λεω να τους πειτε εκει τους γιατρους μπας κ ταρακουνηθουν κ τα βγαλουν τα μωρα..γιατι κακα τα ψεματα 300ε συν 300ε θα τους κακοφανουν αν τα παρετε απο κει..

ελενα γελασα με το σκατο!! :lol::lol: σημερα το επαθα εγω κ γιναμε κ οι 2 μες στο σκατο..μπαινει ο γιος μου στην κρεβατοκαμαρ μας βλεπει ετσι κ ξεπατωθηκε να γελαει κ να λεει μπλιαξ κ μπλιαξ..απ'την αλλη χαρηκα που εκανε τοσα πολλα γιατι κοριτσια εδω 2-3 μερες εχουμε κοιλοπονους..μιλαμε για πολυ κλαμα..ειδηκα χτες το βραδυ τα εφτυσα..την εκανα μασαζ στην κοιλια κ κοιμηθηκε το βραδυ..σημερα το μεσημερι τι παθαμε παλι!!αφου σκατωθηκαμε κ οι 2,την κανουμε μπανιο με τον αντρα μου(γιατι δεν μπορουσα να πιασω τιποτα απο τα σκατα που ειχα)με το που την βγαζουμε αρχισε ενα κλαμα πρωτοφανες..δεν ειχαμε ακουσει τοσο καιρο καθολου το κλαμα της..ηταν πολυ ησυχη..κ επι 1,5 ωρα σαν υστερικο!την θηλασα λιγο κ μετα αντε παλι κλαμα..ε καποια στιγμη αφου κουραστηκε κοιμηθηκε επιτελους..πωπωωωωωωω ειχα να ακουσω πολλα χρονια κλαμα μωρου!!σε ποναει η ψυχη οταν τα βλεπεις ετσι κ δεν ξερεις τι να κανεις για να τα βοηθησεις..παντως το σημερινο ηταν νευρικο..δεν ηταν κοιλοπονο..

νανσυ κ εγω ειχα βγαλει..ναι απο το θηλαστρο ειναι..βαλε κρεμουλα κ κανε μασαζ..

βικακι αντε λιγο εμεινε κ για σενα..υπομονη με την ζεστη!!

ναι η μαριαγιωργος γεννησε?δεν εχουμε το κινητο της?

εβλεπα την λιστα κ βλεπω πολλες χαθηκαν..

α την δινω κιντερτε..αλλα χτες κ σημερα δεν την εδωσα..μηπως θα βοηθησει να την δωσω?

προχτες που πηγαμε πισινα την βαλαμε τα ποδια στο νερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου...Πραγματικα ειστε οι φιλες μου πια.Και στεναχωριεμαι πολυ οταν καποια ζοριζεται.Χαιρομαι πολυ με τη χαρα καποιας.Σας αγαπω..!! :D

Νανσυ δεν μενουμε πολυ μακρια..μιση Θηβων δρομος ειναι..Διωξε τους ολους και θα ερθω με το γιο μου να σου κανουμε παρεα και να σε βοηθησω!Αληθεια στο λεω.

Κρατησου μαμούνα μου,ακομα οι ορμονες χορευουν,θα μπουν τα πραγματα σιγα σιγα στη θεση τους.

Οσο για το ντους με μουσταρδοσκατα,καταχωρηστε με κι εμενα στη λιστα!Αυτο που λεει η Ελενα ειδικα,λουσμενη στο σκατο μεχρι και το βρακι μου μπροστα γεματο!μεσα στις σαγιοναρες,στο στηθος,χαμος.Εκτοξευτηρες σκατων τα χρυσα μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι τι κουκλα ειναι η κορη σου φτου φτου και η φωτογραφια που χαμογελαει απλα τελεια!!!!

Νάνσυ βαλε κρεμουλα και ζεστο μπανακι και θα ανακουφιστεις. Να μας φερεις καλα νεα απο τα μωρακια σου για το ποτε θα τα παρεις σπιτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσία!ελπίζω να μη με ξεχασατε!σας διαβαζω καθε μέρα, μα καθε μέρα απλά δεν προλαβαινω να γραψω!κ αυτο γιατι αμέσως μόλις έγινε 2 βδομάδων η μπέμπα μου εγω επρεπε να κάνω καποια ιδιαιτερα τα οποία τελειωσα μολις την παρασκευη.Οπότε τραβηξα πολυ αγχος αν σκεφτειτε οτι ο θηλασμος ηταν αποκλειστικος!Ημουν με την ψυχη στο στομα να γυρισω να ταισω και να ξαναφυγω!Επιτελους τελείωσα και μπορω χωρις αγχος να απολαυσω τη μπεμπα μου! Παρόλο το τρεξιμο σας διαβαζω καθε μερα!

Καταρχην να ζησουν τα πολλά νεα μωρακια!Με το καλό και οι υπόλοιπες εγγυουλες!

Νάνσυ ειναι σίγουρο οτι όλα αυτα τα τραβας λογω χρηματων!Εδω στο πανεπιστημιακο ιωαννινων πανω απο 2200 δεν τα βαζουν τα μωρακια στη θερμοκοιτιδα εκτος και αν υπαρχει συγκεκριμένο ρόβληπμα!Και πιστεψε με οτι η νεογνολογικη κλινικη ειναι πααααρα πολυ καλη, παρότι επαρχία!

Οσον αφορα τις πάνες που λέγατε καποια στιγμη εγω παρηγγειλα τελικα της chicco και ειμαι πολυ ευχαριστημενη!Και αποροφητικες και δεν εχουν διαρροες και δεν ερεθιζουν το δερματακι του μωρου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nansouli opws eipan ta koritsia bale kremoula! Emena me eswse auti h krema. Kala kai to thilastro einai duskoli upothesi, emena einai to xeirotero mou.

Liaki auto pou les na pas na boithiseis ti Nancy einai polu gluko!! Makari na mename oles pio konta na boithouse ligo h kathe mia! Oso gia ta skata, ase polu skato :lol: Moustarda pantou! Ektokseftires de les tipota. Egw elega tou antra mou oti einai sa neropistolo pou ta petaei makria!

Delphinaki kai emena auto akribws...den eixame kan akousei to klama tis mexri twra 3-4 imeres.

Einai akribws opws to periergrapses. Egw den tis dinw kinterde giati mia fora tis edwsa kai den to sikwnei to stomaxi tis ta kserase ola.

Kala Delphinaki...gia tis foto ti na pw...katarxin etsi opws tis eida moiazei para polu me tin kori mou...tis edeixna tou antra mou kai mou leei "oxxx mas klepsan to mwro!! " Exoun terastia omoiotita. Kapoia stigmi tha balw kai gw foto twra pou megalwse ligaki kai exei allaksei polu.

Emas ta matakia mas einai akoma mple, pote allazei xrwma to mati an einai na allaksei?? Makari na meinoun etsi!

Kikitsa kai bebaia den se ksexasame! Tis chicco bazw kai egw kai eimai polu euxaristimeni! Kapoia stigmi tis ebala kai Libero epidi eixa polla deigmata gia na ta dokimasw kai fugan ta skata apo to plai. Den exei katholou kalo kratima sto plai kai den mas aresan katholou.

Koritsia kai gw sas agapw polu!!!!!!!!! Exoume ginei fobero pareaki, giauto sas lew...tou xronou kanoniste diakopes stin Kritiiiii!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nansoyla na sou zhsei thelw na sou pw tosa polla alla mou exwi xalasei to plhktrologio kai grafw apob to afhs.....tha vrw pc kai tha sou steilw...

beboula kouklakia zwgrafista

ariadnh mou na zou zisei...

den mporw na grapsw allo,hdh exw kanei20 lepta

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια....κ μανουλιτσες ταλαιπωρες....

Νανσυ μου κοιτα να προσεχεις τον εαυτο σου να μην παθεις τιποτα γιατι σε χρειαζονται τα μωρακια σου γερη κ δυνατη...κ μην ντρεπεσαι να πεις το γιατρο σου τι συμβαινει..ετσι ακριβως ημουν κ γω συνεχεια με δακρυα στα ματια..ποσο μαλλον εσυ μαυτα που συμβαινουν..κ η μαμα μου με πιεσε να παρω τηλ τον γιατρο μου ο οποιος με συμβουλεψε καταλληλα..ξερουν οι γιατροι.

Κοριτσια κ γω αν δεν σας διαβασω νομιζω οτι κατι μου λειπει..κ σημερα μολις γυρισα σπιτι επειδη ελειπα ολοι μερα για να παω θεσ/νικη στο γιατρο το πρωτο πραγμα που εκανα ηταν να μπω να σας διαβασω..

Ελενα εγω του χρονου το καλοκαιρι θα παρω τα παιδακια μου κ θα παω στην γιαγια κ στον παππου στην Κρητη μου χουν λειψει πολυ πολυ κ θελω να τους δω αν ειναι να βρεθουμε αν κ γω ειμαι στην αλλη ακρη.

Κικιτσα αντε να απολαυσεις κ συ την μπεμπουλα σου...

οσο για το χεσιμο πολυ πραγμα πολυ μουσταρδα...κ πολυ αεριο.

ο γιατρος μου ειπε ολα καλα κ να ξεκινησω σεξακι κ μπανακια αν θελω..να κανεις σεξακια μου λεει γιατι εχεις ατροφια...απο την μη χρηση...μου εκενε κ τεστ παπ κ θα με παρει για τα αποτελεσματα...

αυτα κοριτσακια μου τα νεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας αγαπημενες μου!!!

Πολλα γεννητουρια ειχαμε!!!!

Συγχαρητηρια στις κοπελες που γεννησαν τα μπεμπακια τους!!!! :D:D

Νανση, Αριαδνη, fotini80, Πασχαλιτσακι, Aφροδιτη, Μπεμπουλα

Να σας ζησουν να ειναι γερα ,καλοτυχα και να σας κανουν υπερηφανες!!!!

:ymparty::ymparty:[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Δελφινακι εγω ξερω οτι το γαλα το δικο μας μενει μονο 24 ωρες στο ψυγειο. Οσο αφορα την αποθηκευση εγω εχω παρει ειδικα δοχεια τα οποια τα αποστειρωνω και το βαζω εκει.Με εχουν βολεψει πολυ. Τα 10 νομιζω τα πηρα 15ευρω.

Νανση μου να ηξερες ποσο σε καταλαβαινω....ξερω ποσο ψυχοφθορο ειναι ολο αυτο.Στο μητερα γεννησα και εγω και

οπως ειχα γραψει ημασταν στη 2. Καθε φορα που πηγαινα πρωι, απογευμα με τον αντρα μου εκλεγα και ηθελα να αρπαξω το μωρακι μας απο εκει μεσα και να φυγω!!!

Εξετασεις και ολο εξετασεις.......Τυχαινε μπροστα μας να μας λενε....τωρα πρεπει να τον παρουμε να τον παμε για καρδιογραφημα....του εβγαζαν καθετηρακι και βεντουζακια που του ειχαν σε ολο το σωματακι του και στο κεφαλι τον επερναν απο τη γυαλα και αυτο σε ολη τη διαδρομη να κλαιει σπαρακτικα.Τους λεγαμε τι ειναι ολες αυτες οι εξετασεις , μεχρι υπερηχους στο κεφαλακι και νευρολογους εστελναν.......??? Και μας ελεγαν ειναι πρωτοκολο..Ολοι ηταν ψυχροι και σαν να ελεγαν τα ιδια, την ιδια κασετα...Δεν αντεξα και εβαλα τις φωνες ενα απογευμα.

Χρειαζονται ολα αυτα ???

Τι εχει το παιδακι ???

Επειδη δεν αρπαζει το μπιμπερο και ανεβασε λιγο ικτερο ???

Αυτο με τα χρηματα μας το ειπαν και αλλοι!! Αν ημασταν σε δημοσιο δεν θα τα κρατουσαν, αντε λιγο στις λαμπες και θα το περναμε!

Εμενα με αυτη την ιστορια παντως με βολεψε το θηλαστρο, πιστευω οτι με το γαλα που του πηγαινα τον εσωσα.Ειχαμε βρει παιδιατρο κατα τυχη ανθρωπο απο εκει, και τους ειχε πει τι γαλα να του δινουν και αυτοι του το αλλαξαν και τον δυσκολευαν ακομα πιο πολυ , εκανε και παλλινδρομιση. Χρειαζοταν ενυδατωση και μονο το δικο μου κατεβαζε.Μετα απο τις φωνες μου την αλλη μερα τον πηραμε.

Ημουν σιγουρη οτι στο σπιτι θα τα παμε τελεια και θα παρει τα πανω του.Απο την ημερα που τον πηραμε εχει ανοιξει ως δια μαγειας, η ορεξη του, ειδα ενα αλλο παιδακι απο αυτα που περιεγραφαν και μεσα σε 14 μερες πηραμε 650 γρ.!!!!!

Τωρα οταν πειναει βαραει συναγερμος απο την τσηριδα!

Εγω στις θηλες μου δεν βαζω ουτε αλοιφες ουτε τιποτα! Μετα απο καθε φορα μονο πλενω το στηθος μου με λιγο χλιαρο νερακι και ειμαι σουπερ!

Κατερινακι αλλαξατε πανα διαβαζω ? Ποσο ζυγισατε το αντρακι σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...