Μετάβαση σε περιεχόμενο

bebe ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ΔΡΟΣΙΣΟΥΝ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ν9


Recommended Posts

Κοκονα μαλλον περναει αλμα αναπτυξης,τα γνωστα.Θελει να σου αυξησει την παραγωγη το μικρο,για να χορταινει καλυτερα τωρα που μεγαλωνει το στομαχακι του.Εμπιστευσου το και κανε υπομονη,ξερει αυτο... ;)

Μπεμπουλα και Αφροδιτακι να σας ζησουν τα μωρουλια σας!!!Καλη λοχεια!

Αριαδνουλι αυριο ειναι η μεγαλη μερα!!Θα περιμενουμε με αγωνια τα νεα!

Τι γινεται?Ολες του Αυγουστου, Ιουλιο θα γεννησετε?

Ελενα περιμενουμε τα νεα σας απο τον σαραντισμο!

Εμεις αποψε θα τον παμε βολτα στο αλσος τον μικρο,να δουμε αν θα συμπαθησει και το καροτσακι του!

Θα συγκρατηθω και δεν θα του βαλω καμια δεκαρια ματακια πανω του!!!

(Αν και ειμαι κατα του ματοχαντρου,προτιμω να του βαλω σταυρουδακι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια μου η χριστινα μας γενησε,ολα πολυ καλα,το ενα 2250 το αλλο αγορακι 2300 κ ειναι θερμοκοιτιδα.ολοι τους ειναι καλα!πριν λιγο μου εστειλε μηνυμα!

να σου ζησουν κοπελα μου τα μωρακια σου κ καλη λοχεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου μπαίνω να σας χαιρετήσω και εύχομαι να πάνε όλα καλά και σας ευχαριστώ όλες!!!

Μπεμπούλα-Χριστίνα να σου ζήσουν τα αγοράκια σου, να είναι καλότυχα και σε σένα καλή ανάρρωση!

Κατερινούλα και πάλι με το καλό να δεις τη νεραιδούλα σου την Δευτέρα και να πάνε όλα καλά!

Δεν θα σχολιάσω τίποτα άλλο, συγγνώμη, αλλά είμαι σε υπερένταση και θέλω να προσπαθήσω να κοιμηθώ.

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας εβαλα την τελευταια μου φωτοκοιλουμπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Φιλοξενει εδω και καποιους μηνες το 2ο θαυμα που ετοιμαζομαι να ζησω σε λιγες ωρες :):):):):):):) Δεν ξερω αν θα μου λειψει η κοιλιτσα, σιγουρα θα μου λειψει η παρεουλα της..... οταν ο στρατηγος ειχε υπηρεσια, οταν κοιμοταν ο πριγκιπας και εμεις οι 2 ;);););););) κοπελες ειχαμε αυπνιες........ οταν ημουνα στεναχωρημενη και η νεραιδουλα μου μου υπενθυμιζε οτι ειναι διπλα μου και οτι ολα θα πανε καλα....... Προσευχομαι καθε ωρα και στιγμη να γεννηθει γερη και να ειμαι και εγω καλα για να της δωσω οτι καλυτερο μπορω :D:D:D:D:D

Χριστινουλα μου-μπεμπουληθρα μου ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D . Ειδες ολα πηγαν καλα, μια χαρα τα αγορακια σου. Να ειναι γερα τα πουλακια μου και με το καλο να πατε σπιτι σας. Ολες σημερα ειχαμε την εγνοια σου και αφου μαθαμε οτι ειστε καλα ειμαστε πολυ χαρουμενες.

Αριαδνουλα μου γλυκια μου ολα με το καλο σου ευχομαι :):):):):):) . Να γεννηθει το μωρακι σου γερο και να εισαι και εσυ καλα. Ολα θα πανε μια χαρα, θα δεις οτι η καισαρικη ειναι αρκετα ανωδυνη ;);););););) . Θα περιμενουμε να μαθουμε τα νεα σου και να χαρουμε με τη χαρα σου.

Αααα.... ξεχασα να σας πω οτι η Αφροδιτουλα μου ζητησε να σας ευχαριστησω ολες για τις ευχες σας και τα καλα σας λογια :):):):):) . Εχει τον μπεμπουλη συνεχεια διπλα της και η ιδια αν και εχει λιγα πονακια ειναι πολυ καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.........Λιγες ωρες εμειναν καρδουλα μου...... περασαν τοσες μερες και δεν το πιστευω οτι ηρθε επιτελους η στιγμη που θα σε αντικρυσω........... την ονειρευομαι εδω και τοσο πολυ καιρο.......... ολοι μας ανυπομονουμε τοσο πολυ ψυχη μου....... ακομη και ο αδερφουλης σου που ακομη δεν εχει συνειδητοποιησει το γεγονος μιλαει για σενα..."μπεμπα" μου λεει και χαιδευει την κοιλιτσα μου με τα μικρα χερακια του και εγω συγκινουμαι βλεποντας τα ματακια του να "σε" κοιτανε ολο νοημα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Αφροδιτούλα να σου ζήσει το αγοράκι σου!!!!! Όλα εξελίχθηκαν γρήγορα ε;; Όταν με το καλό επιστρέψετε σπιτάκι σας θα μας τα πεις αναλυτικά.

Αριάδνη μου εύχομαι αύριο να πάνε όλα τέλεια!!!! Με το καλό να αντικρίσεις την κορούλα σου!!!!!!!!Θα περιμένουμε με αγωνία και τα δικά σου τα νέα!!!!

Πασχαλιτσάκι μου τίποτα δεν έμεινε και σε σένα. Ήρθε η ώρα να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου τη νεραϊδούλα!!!Μεγάλωσε η κοιλίτσα σου!

Μπεμπούλα μου να σου ζήσουν τα αντράκια σου!!!! Εύχομαι να βγουν γρήγορα από τη θερμοκοιτίδα!

Κορίτσια όλες οι κοπέλες του Αυγούστου γεννούν Ιούλιο :?:?:?:?:?:? Μόνη μου θα μείνω :?:?:?:?

Ελενάκι έτσι ακριβώς όπως τα λες είναι. Έρχεται ένα πλασματάκι στη ζωούλα μας και την αλλάζει εντελώς. Δεν υπάρχει πλέον ανεμελιά, ο εαυτός μας μπαίνει σε δεύτερη μοίρα, ζούμε μέσα στο άγχος..αλλά είναι Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!!!!!!Εγώ κοιτάω το γιο μου και νιώθω την καρδιά μου να χτυπάει. Θέλω να τον ζουλάω και να τον φιλάω συνέχεια...

Λία αυτό αναρωτιέμαι κι εγώ με τις κοπέλες του Αυγούστου....Η μόνη εγκυος στο θεματάκι μας εγώ θα είμαι σε λίγο...

Εμείς σήμερα πήγαμε για ένα ποτάκι στο Πόρτο Ράφτη. Ο Πάνος έμεινε με τη μαμά μου. Αύριο θα πάμε στη θάλασσα. Αν έκανα και μπάνιο θα ήταν ακόμα καλύτερα....

Φιλάκια πολλά κοριτσάκια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκιααα. Νανσουίτα σε σουίτααα ε/?? τι μεγαλεία είναι αυτά έστω και για λίγο καλά είναι. Τελικά δεν παίζει ιδιωτικό που να μην εκμεταλεύεται καταστάσεις. Αλλά το χειρότερο για μένα είναι που σου στερούν τα μωρά σου. Αυτό πραγματικά σε κάνει ράκος.

Αριάδνη εμένα η ολική νάρκωση με πειράζει με πόνους στα κόκαλα. Όταν ξυπνάω για 2-3 μέρες υποφέρω. Επίσης,

για μένα το ανεκτίμητο της υπόθεσης τοκετός είναι όταν μου φώναξαν "Σταυρούλα δες βγαίνει!!" Και τον είδα να τον βγάζουν από τα σπλάχνα μου. Φοβερή εμπειρία. Στην αρχή τους είπα δεν θέλω (τρόμαξα) αλλά φυσικά και σηκώθηκα λίγο και κοίταξα τον μπέμπη να βγαίνει.

Εμείς πήγαμε για 2η φορά για μπάνιο χτες. Το μωρό δεν ταλαιπωρείται γιατί του αρέσει η βόλτα και στο αμάξι και στην θάλασσα. Εντάξει μπορεί να κλάψει λίγο αλλά τι νομίζεται? αργότερα δεν θα κλαίνε στην παραλία πρέπει λίγο να το συνηθίσουμε αυτό. Εγώ φυσικά πήρα και τις 2 φορές την πεθερά μου μαζί. Μάλιστα χτες κατάφερε και τον κοίμισε στην παραλία και έκανα αρκετή ώρα μπάνιο. Μούλιασα αφού δεν ήθελα με τίποτα να βγω έξω και παρόλο που είχε και λίγο κυματάκι. Παλιότερα θα είχα βγει πολύ νωρίτερα. Ήταν όμως τέλεια. Αφού ο μπέμπης κουράστηκε και κοιμήθηκε και το μεσημέρι όπου τον άφησα στην πεθερά μου και κοιμήθηκα ένα 2ωρο και το βράδυ ίσα που πρόλαβε να φάει και να ρευτεί κατευθείαν νάνι και 6ωρο.

Σήμερα έχει γενέθλια ο καλός μου και βρήκα ευκαιρία χτες και του έφτιαξα για σήμερα cheesecake φράουλα. Όχι για διαβητικούς αυτή τη φορά :lol: Φουλ στο λίπος :lol::lol: Με ζαχαρούχο γάλα βουτυράκι και τα όλα του.

Α! πήρα και τέλεια πεδιλάκια από τα jumbo στον μπέμπη μου. Να πάτε να δείτε έχει πολύ ωραία. Επίσης, τα ρούχα που είχα πάρει από τα jumbo τελικά δεν μας πειράξανε δεν μας έβγαλαν αλλεργία μια χαρά τα φοράμε και είναι και πανέμορφα. Πήρα κάτι φορμάκια εξόδου από τα Jumbo με τα baby looney toons και τον winnie.

Θα έχει γεννήσει και το Χριστινάκι μας σήμερα τα διδυμάκια της. Να σου ζήσουνννν να τα πάρεις αμέσως στην αγκαλιά σου γερά και δυνατά. Να έχεις καλή λοχεία και καλούς θηλασμούς.

Όσο για καισαρική και φ.τ. κορίτσια ένα έχω να σας πω. Να λέτε στους γιατρούς σας εάν πρόκειται να κάνουν περινεοτομή καλύτερα να σας πάνε για καισαρική. Δεν υπάρχει τέτοιος πόνος. Δεν μπορούσα να κάτσω για 3 εβδομάδες και ακόμα όταν κάθομαι πολύ ώρα σε σκληρή καρέκλα νιώθω πόνο.

Lia τα αγόρια μόνο βάζουν στο ιερό. Έλενα με το καλό.

Αφροδιτούλαααα, όλα καλά κοριτσάκι κι εσύ. Λογικά θα έχεις γεννήσει μέχρι τώρα. Καλή λοχεία και καλούς θηλασμούς να έχεις. Ρε κορίτσια δεν σας προλαβαίνω γεννάτε η μία μετά την άλλη. Χαχαχα πολύ φοβάμαι ότι κάποια θα ξέχασα για να ευχηθώ :lol::lol:

Α! ωραία εγώ απαντάω στην Αριάδνη που τώρα θα γεννάει. :lol::lol:

kokona τρώει στο βυζί ή το κάνει πιπίλα? Μήπως με το που κλαίει τον βάζεις στήθος? Έχεις ψάξει πρώτα μήπως κλαίει για άλλο λόγο? Πχ. πονάει? Γιατί τα μωρά όταν πονάνε ηρεμούν στο στήθος. Επίσης, θα βλέπεις ότι όλες οι μέρες δεν είναι ίδιες άλλες πιο δύσκολες άλλες πιο εύκολες. Μην απελπίζεσαι κάνε υπομονή και θα έρθει η επόμενη μέρα που θα είναι καλύτερα τα πράγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσακια μου.

Αριαδνουλα τωρα λογικα θα εισαι στο χειρουργειο. Ετοιμασου να ακουσεις το ομορφο κλαμα της ζωης σου :):):):):):):):):):):):) . Θα περιμενουμε να ενημερωσεις καποια απο τα κοριτσια για να μαθουμε τα ευχαριστα.

Ανθουλα λες να μεινεις η τελευταια των Μοικανων :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ???? Ναι μεγαλωσε η κοιλιτσα..... ειναι μεγαλυτερη απο του πριγκιπακου. Και εγω που την κοιτουσα και ελεγα οτι θα κανω μεγαλο μωρο :shock::shock::shock::shock::shock:..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsiaaaa!

Mpika mono na sas pw oti h Ariadni mas gennise!!

Den kserw akoma leptomereies giati milisa me ton antra tis me tin idia den exw milisei akoma!

Mou eipe oti gennise kai oti kai h Ariadni kai to mwro einai polu kala!!!

Na sas zisei kai na einai kalotuxo!! Kali loxeia!!!!

Otan mathw kai alla tha sas pw!

Paw giati h mpempa ksupnise kai exei faei ta xeria tis apo tin peina!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, απο τις 9:30 που ξύπνησε τώρα πριν λίγο καταφερα να τον κοιμησω, όλα αγκαλια και γαλατακι ήθελε. Το βράδυ λέμε να τον κάνουμε και μια ωραία καροτσάδα, δίπλα στην θάλασσα.

Beboula να σου ζήσουν τα δίδυμα αγοράκια σου, να τα δεις όπως επιθυμείς, γερά καλοτυχα και ευτυχισμένα!!!!

Αριαδνη να σου ζήσει η μπεμπουλα!Πάντα ευτυχισμένη γερη και τυχερη να είναι!

Καλη λοχεια και καλούς θηλασμους και στα δυο κοριτσακια μας!

Κατερίνα τι ωραία κοιλιτσα, στρουμπουλη στρουμπουλη, αυριο όμως θα δεις το περιεχόμενο της και θα ξετρελαθεις. Με το καλο αυριο η σειρά σου, θα περιμένουμε νεα σου.

Σταυρουλα να χαίρεσαι τον άντρα σου, να τα εκατοστησεις! Με γεια και τα ψώνια που κάνατε. Όσο για την περινεοτομη εμένα μου είχε κάνει στην κόρη μου τώρα αν και μεγαλύτερο το μωρο δεν χρειάστηκε, αλλα δεν είχα τέτοιο πόνο μια χαρα καθόμουνα, τι να πω κάθε οργανισμός αντιδρα διαφορετικα.

Αντωνία μάλλον περνα άλμα ανάπτυξης και θέλει να σου αυξήσει την παραγωγη, υπομονη σε λίγο θα είναι όπως πριν....μέχρι το επομενο άλμα ανάπτυξης.

Ανθη μου ποτάμι βλέπω, καλοπερναμε τελευταία! Δεν θέλω να σε απογοητευσω αλλα μάλλον εσυ θα κλεισεις τις γεννες είναι που πολλα κορίτσια θα πανε προγραμματισμένα με καισαρικης οπότε πανε νωρίτερα. άντε βρε φραουλιτσα έλα λίγο πιο νωρίς και εσυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia!

Prin koimithike h mpempa kai koimithika kai egw kai o antras mou

giati to bradu pali den mas koimotan kai ksenuxtisame ligaki.

1 to mesimeri ksupnisame!

Kai otan pire thl o antras tis Ariadnis imoun zalismeni pali apo ton upno kai den to prolaba, ksanakalw egw kai mou leei "geia sou Elena!" kai lew kai egw nomizontas pws itan h Ariadni "Elaaaa, ti kaneis???!!!" me enan enthousiasmo kai meta mou leei " o antras tis Ariadnis eimai"! :oops:

Kai skeftomoun oti tha nomizei o anthrwpos oti eimai h koufi h xazi kai den katalaba oti einai antras autos pou mou milaei!! :lol:

Sas to eipa gia na gelasoume kai ligaki! Eidate ti kanei h aupniaaaa!!!!

Mpempoulitsa na sou zisoun ta antrakia sou!!!!

Venus na sou zisei kai sena to mwraki sou!!!

Ta nea mas twra ta xtesina!

Pigame stin ekklisia, forousame ta kala mas, ena roz foremataki to opoio akoma de mas kanei polu kala einai ligo megalo kai eftane mexri ta patousakia xixi kai to roz tou to brakaki kai kati roz kaltsakia pou moiazoun me papoutsakia. Pame stin ekklisia kai perimena eksw, anoigei tin porta o pappas kai mou leei perase mesa kai me perimene na mpw. Mas diabase...ekei sto diabasma itan pou arxisa na sugkinoume alla entaksei kratithika kai den eklapsa kai episis otan tin pige mesa sto iero kai meta mou tin ksana edwse pisw!

O antras mou ta ebgale ola video. Mas rwtise kai to onoma kai eutuxws pou to eixa diabasei apo kapoia apo esas oti rwtaei to onoma kai eixa pei tou antra mou na anakoinwsoume sta petherika to onoma ligo pio prin!!!

Meta pigame kai fagame oloi mazi kai ola kala!

Auta ta nea mas! Simera exoume na pame se gamo-baftisi

kanonika tha mas kratouse h mama mou to mwro na pame alla twra pou einai nosokomeio

den ginetai, tha doume an tha kataferoume na sundiasoume upno kai thilasmo me to na pame sto gamo estw

kai mono stin ekklisia!

Pasxalitsaki mou wraia koiloumpitsa. Me suginise pragmatika auto pou egrapses! Einai teleia h stigmi pou tha antikriseis to mpempaki sou. An den ksanampw simera sou euxomai kai esena na pane ola kala kai me to kalo na deis ti mpempa sou!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia h Ariadni mou esteile mnm, grafei ta eksis:

Ola kala. H mpempa gennithike 2730 kai einai mazi mou sto dwmatio. Egw ponaw ligo alla h oliki narkwsi mia xara!

Auta itan ta nea tis!

Koritsaki sou euxomai kai pali na sou zisei!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!πωπω ευχαριστα νεαααααααα!!!!!!!!!!!!!!

μπεμπουλα-αριαδνη- κ βενους να σας ζησουν τα μωρακια!!!! :):) γερα κ καλοτυχα να ειναι!!καλη λοχεια κ καλους θηλασμους!!!

ελενα καλες βολτες!!!!! :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου............σημερα νιωθω οτι δεν περναει η μερα. Ουφ...... εχει και μια ζεστη αλλο πραγμα.

Ανεβηκαμε με τους δικους μου στο χωριο σημερα να δω τον πριγκιπακο μου και καθησαμε και για φαγητο. Αχ το πουλακι μου.......εγινε ολοκληρο παλικαρακι εκει επανω. Αγριοκατσικο!!!!! Παιζει με τα χωματα και τα χορτα, κυνηγαει τις ακριδες και τις πεταλουδες, σωστο αγροτοπαιδο.

Μου εκανε πολλες αγκαλιτσες και χαιδεψε για τελευταια φορα την κοιλιτσα μου :):):):):) .

Αυριο το πρωι θα ερθουν στο μαιευτηριο ο αντρας μου, οι γονεις μου και μονο ο πεθερος μου, η πεθερα μου θα κατσει πισω με το μωρο και θα ερθει την επομενη. Για να μην ταλαιπωρηθει και ο πριγκιπακος μου.

Εγω τωρα θα παω να ολοκληρωσω τη βαλιτσα, να δω αν ξεχασα τιποτα και να ξεκινησω περιποιηση......μπανιο, ξυρισμα (οτι καταφερω!!!), νυχακια, φρυδακια και μαλλια.

Πωπω βρε κοριτσια απιστευτο μου φαινεται οτι ηρθε η ωρα. Περα απο την αγωνια να γεννηθει το μωρο γερο και να ειμαι και εγω καλα, εχω περιεργεια να δω τη μουριτσα της νεραιδας μου :D:D:D:D .......να δω αν εχει μαλλακια............να δω σε ποιον μοιαζει............ σημερα ειναι και πολυ ζωηρουλα, λες και καταλαβε οτι αυριο ειναι η μεγαλη μερα!!!!!

Επισης εχω εδω και 3 μερες που ολο θελω να κλαιω.........συγκινουμαι με το παραμικρο και αμεσως ποταμι τα δακρυα. Αχ αυτες οι ορμονες οι ατιμες..... με βλεπω αυριο να κλαιω απο το δωματιο επανω πριν να με κατεβασουν :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εστε μου να σου ζησει ο αντρουλης σου. ΝΑ ειναι γερος, να ειστε ευτυχισμενοι, να χαιρεστε τον κουκλο σας και μεγαλωσετε την οικογενεια σας :):):):):)

Ελενακι σαραντησατε και εσεις :):):):) . Φανταζομαι σαν πριγκιπισσα θα ηταν η μπεμπουλα μεσα στα ροζ. Δεν ειναι πολυ ομορφη στιγμη αυτη με τον παπα που την παει βολτες στην εκκλησια???? Ωραια που τραβηξατε και βιντεο ;);););););) ΚΑλες βολτες τωρα και καλα να περασετε στον γαμο.

Τελευταια αφησα την φρεσκομανουλα μας. Αδιαδνουλα μου να σας ζησει η μπεμπα [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Να ειναι γερη, τυχερη και φωτισμενη. Χαιρομαι που ολα πηγαν καλα με τη ναρκωση, εκανες τη σωστη επιλογη γλυκια μου. Τι ωραια που την εχεις και μαζι σου........... μια χαρα και τα κιλα της, ολα καλα μπραβο. Αντε με το καλο να πατε σπιτι σας και καλη λοχεια να εχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα!

αριαδνη μου να σου ζησει το κοριτσακι σου,χαιρομαι που ολα πηγαν καλα κ να εχεις καλη λοχεια!θα περιμενουμε λεπτομερειες φυσικα οπως κ απο ολα τα κοριτσια που γενησαν!

πασχαλιτσακι μου γλυκο με το καλο αυριο κ εσυ..αχ εφτασε η ωρα κ εγω οταν το σκεφτομαι οτι κοντευει κατι με πιανει.να σου πανε ολα καλα κ σε καταλαβαιινω απολυτα πως νιωθεις με τον αγορακι σου..ειναι αλλιως κιολας οταν πηγαμε να γενησουμε τα πρωτα μας παιδια κ τωρα θα ειναι αλλιως με την εννοια μας πισω κ ας ξερουμε οτι ειναι σε καλα χερια.

εγω ειμαι μονη μου τωρα σπιτι,ο αντρας μου δουλεια κ ο αντωνης μου με τη θεια του κ τη πεθερα μου στο αλλου φαν παρκ.μαγειρευω κ φασολακια για αυριο γιατι το πρωι θα παω κομμωτηριο κ ετσι να εχουν φαι.

πολυ ζεστη εχω βαρεθει..εχουν πρηστει κ τα ποδια μου κ εβγαλα κ αιμοροιδα.παντως στον αντωνη την εβγαλα νωριτερα,τωρα την εβγαλα προς το τελος κατι ειναι κ αυτο.

ανθη μου μαλλον τελευταια θα εισαι,αλλα αχουμε κοινες λιγες μερες ακομα :D ωραια που πηγατε για ποτακι,πορτο ραφτη μενει ο αδελφος της μαμας μου.μενεις προς βορεια προαστεια;ηθελα να σε ξαναρωτησω γιατι κατι ειχες πει κ κατι τετοιο ειχα καταλαβει,απλα ρωταω γιατι εμενα ν.ηρακλειο.

αραγε η νανσουλα να βγηκε;αν ναι θα τρεχει κ δε θα φτανει. :D:D

ανυπομονω κ εγω να ερθει η τεταρτη να παω γιατρο να δουμε τι θα κανονισουμε.

\στον σαραντισμο λες οπωσδηποτε ονομα;δηλ εμεις που δεν εχουμε καταληξει 100%;αν μπορειτε απαντηστε μου γιατι ειμαι περιεργη.

σταυρουλα τι ωραια που κανεις μπανακια,εχεις δικιο κ μεταθα κλαιει στη θαλασσα για διαφορους λογους,με γεια κ τα πραγματακια σας κ εγω οτι φανελακι εχω παρει του αντωνη απο τζαμπο παρολο αλεργικος δεν εχει παθει τιποτα.οσο για τα πεδιλακια εχει κ για κοριτσακια;θελω να παω μια βολτα απο βδομαδα.

σημερα μου ελεγε η πεθερα μου οτι κατεβηκε η κοιλια μου αλλα εγω δεν βλεπω να κατεβηκε κ πιστευει κ εκεινη οτι θα παω γιατρο τεταρτη κ θα πει να γενησω νωριτερα.οπως κ εγω σας ειπα οτι εχω προαισθημα.απο τη μια καλυτερα αλλα να ειναι εστω 37 εβδ το παιδι αν κ ο τονι ηταν 36.3 κ ηταν ολα καλα.

αυτα τα νεα μου κοριτσακια μου,παω να δω κ το φαι,εβαλα κ φρεσκια ντοματουλα κ μοσχομυριζει..

κ παλι με το καλο κατερινακι μου κ θα περιμενουμε φυσικα με τη πρωτη ευκαιρια νεα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου ολες την κοπανησατε και αφησατε την ετοιμογεννη μαγκουφα!!!!!!!!!!!!

ΜΑλλον ειναι το τελευταιο μηνυμα που σας γραφω ως εγκυουλα :):):):):):) Απο αυριο θα μπω και εγω στο κλαμπ των φρεσκομαμαδων και ειμαι πολυ χαρουμενη. Ευχομαι να μπορεσω να κοιμηθω οσο γινεται περισσοτερο και ηρεμα για να με δει η αυριο η νεραιδουλα μου φρεσκια φρεσκια και ομορφη :D:D:D:D:D:D:D

Σας ευχαριστω ολες παρα πολυ για τις ευχες σας. Ειμαι σιγουρη οτι πιανουν τοπο γιατι ειναι ευχες καρδιας και οχι λογια μονο και μονο γιατι πρεπει κατι να πειτε.

Ολον αυτο τον καιρο υπηρξατε για εμενα πολυτιμη παρεα. ΜΑζι σας μοιραστηκα τις χαρες μου, τα αγχη μου, τις παραξενιες μου, τα νευρα μου............ μου κρατουσατε παρεα ολο τον καιρο μου ημουνα μονη στο σπιτι, μακρια απο οικογενεια και φιλους.......... με καθυσηχασατε και με ενθαρρυνατε με τα γλυκα σας λογια........ περασε ομορφα και γρηγορα ο καιρος και βοηθησατε κατα πολυ εσεις, οι διαδικτυακες μου φιλες, γιατι ετσι σας θεωρω πλεον, ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ.

Εχω τα τηλεφωνα της ΜΑριας-δελφινακι, της ΝΑταλιτσας και της Αφροδιτουλας. Η Αφροδιτη επειδη θα ειναι μεσα ακομη, θα ενημερωσω οσο γινεται πιο γρηγορα τα αλλα 2 κοριτσια για να ξερετε και εσεις. Ειμαι σιγουρη οτι θα χαρειτε με τις χαρες μου και για μενα το να μοιραστω την χαρα μου μαζι σας ειναι σαν να τη μοιραζομαι με φιλους και συγγενεις.

Παρακαλω την Παναγιτσα να πανε ολα καλα και αυριο με το καλο να φερω στον κοσμο το δευτερο θαυματακι της ζωης μου. Καντε και εσεις μια προσευχουλα για μενα να πανε ολα καλα :):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πασχαλιτσάκι μου όλα καλά να πάνε. Μην αγχώνεσαι είναι σχεδόν σίγουρο ότι δεν θα κοιμηθείς από την αγωνία σου :D:D Σε καταλαβαίνουμε όλες μας. Έχεις απόλυτο δίκιο σε όλα αυτά που είπες για τις στιγμές που ζήσαμε στο φόρουμ και στο ποστάκι μας. Πάντα στους γύρω μου αναφέρομαι "τα κορίτσια από το φόρουμ...". Έμαθα πολλά από εδώ μέσα μαζί σας και όταν ένιωθα μοναξιά είχα κάπου να τα πω να ξεθυμάνω και να πάρω και μία άποψη αντικειμενική και από πολλές κοπέλες που βρίσκονταν στην ίδια φάση με μένα.

Με το ποστάκι της Πασχαλίτσας μας βρήκα την ευκαιρία να σας ευχαριστήσω κι εγώ όλες. Χτες σκεφτόμουν τι ωραία που θα ήταν κάποια στιγμή να βρισκόμασταν όλες σε ένα χώρο να γνωριζόμασταν από κοντά. Επίσης, λυπάμαι που δεν έχω τόσο χρόνο πια να μπαίνω να διαβάζω αναλυτικά τα νέα σας. Προσπαθώ όμως να παρακολουθήσω όσα περισσότερα μπορώ. Ευτυχώς γράφετε λιγότερα τώρα :lol::lol:

Σας καληνυχτώ και σας φιλώ γλυκά στα μαγουλάκια, φιλενάδες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!!

Αριάδνη μου να σου ζήσει η μπεμπουλίτσα σου!!!!! Όταν με το καλό επιστρέψετε στο σπιτάκι σας θα περιμένουμε όοολα σας τα νέα!!!

Πασχαλιτσάκι μου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα τέλεια αύριο! Θα περιμένουμε νέα από τη Ναταλίτσα ή το Μαράκι!

Σταυρούλα να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!

Ελενάκι η κορούλα σου πρέπει να ήταν μια σωστή πριγκίπισσα!!!!!! Ο παπάς την έβαλε μέσα στο ιερό; Νόμιζα ότι μόνο τα αγοράκια βάζουν :roll::roll::roll::roll:

Κατερινάκι πώς πήγε η καροτσάδα με τον μπέμπη σου;;;

Εμείς σήμερα πήγαμε βόλτα στη θάλασσα. Για πρώτη φορά ένιωσα κάτι πονάκια και την κοιλιά μου να πετρώνει. Δεν ανησύχησα όμως πολύ γιατί το θεωρώ λογικό να έχω τέτοια πονάκια από τη στιγμή που μπήκα στο μήνα μου. Πάλι άρχισε η ζέστη και μου σπάει τα νεύρα :evil::evil::evil::evil: Δεν την παλεύω πια..

Βικάκι εσύ τουλάχιστον θα γεννήσεις Αύγουστο! Σχεδόν όλα τα κορίτσια του Αυγούστου γέννησαν Ιούλιο :lol::lol::lol: Την Τετάρτη έχω κι εγώ γιατρό! Άντε να δούμε τι θα μας πουν..

Αυτά και για σήμερα κοριτσάκια μου! Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Prwini prwini eimai simera! Ksupnise h mpempa stis 6 tin taisa tin allaksa tin koimisa kai meta den eixa upno.

Xtes pigame sto gamo kai eutuxws itan polu kali. Pigame sto trapezi telika, den to perimena me tipota. Gurisame 12:30! To mono mou agxos itan epeidi eixe polu dinati mousiki min pathoun tipota tis mpempas mou ta autakia giati einai euaisthita ta mwrakia mas akoma pou einai toso mikra kai exw epireastei kai apo ena peristatiko pou egine perisi sto gamo mou, mia ksaderfi mou, idia ilikia me mena, apo ti dunati mousiki tis espase to tumpano!!

Kai eixa auto sunexeia sto mualo mou, alla mou elege o antras mou oti einai prostateumeno giati to eixame sxedion teleios kleistw mes to karotsi-port mpempe kai mou elege oti epeidi einai plastiko kobei polu ton uxo.

Telos panton gia na min klaiei itan mia xara pisteuw.

Bikaki nomizw oti an den exeis kataliksei se onoma apla tou to les kai den leei onoma mallon.

Anthouli kai egw nomiza oti mono ta agorakia bazoun sto iero giati kai egw den to perimena kai molis tin ebale mesa rwtisa tin pethera mou kai mou eipe oti ola ta bazoun mesa stin prwti tous euxoula.

Este kai egw to exw skeftei auto polles fores to na sunantiomastan oles, alla gia mas sta nisia tha einai polu pio duskolo. Alla exw mia idea!! Giati den kanonizetai oles diakopes stin Kriti tou xronou?? 8-) Etsi tha sundiasoume kai diakopes kai na sunantithoume oles!! xixi

Bikaki an mou to legate prin gennisw den tha sas katalabaina me ta prwta paidakia kai to poso sas leipoun kai poso duskola einai na ta afinete se alla xeria gia na pate na gennisete...twra omws pisteuw oti kapws sas katalabainw, edw egw 41 imeres den to exw afisei katholou gia na fugw ektos apo 1 wra pou piga sto giatro kai eixa toso agxos, nomiza pws h mama mou ola lathos tha ta kanei kai oti mporei kati na pathei!! Kai extes tha mporousa na to afisw stin pethera mou gia na pame sto gamo, alla den kserw exw tin entupwsi pws exoun ksexasei apo toso mwra. Ekneurizomai kiolas polles fores giati blepw kai kanoun koufa pragmata. Mia mera tous elega oti den kanei na dwseis se toso mwrakia pote meli giati kapoio enzumo den exoun kai den mporei na to metabalei o organismos ( h kati tetoio telos pantwn de thumamai akribws) kai ektos oti den to kserane, mou leei h mama mou egw sou edina pagwto kai to eglufes!! Kai o petheros mou kati elege gia kapoion pou edine sto eggoni tou pou itan 1 xronwn patsa!!!! Telos pantwn den kserw an eimai uperboliki alla fobamai na tous to afinw giati kanoun oti nanai kamia fora.

Pasxalitsaki mou twra logika den tha to deis auto giati tha etoimazesai gia to maieutirio, sou euxomai omws ola na pane kala kai me to kalo na pareis agkalitsa ti neraidoula sou!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια..

Να μας ζησουν τα νεα μωρακια στο ποστακι..Μπεμπουλα να χαιρεσαι τα αντρακια σου κ συ Αριαδνη μου να χαιρεσαι την μπεμπουλα σου...περιμενουμε να επιστρεψετε με το καλο στο σπιτι να μας πειτε τα νεα σας...

Πασχαλιτακι ευχομαι ολα καλα να πανε κ για σενα σημερα..τωρα φανταζομαι πως εισαι στο μαιευτυριο κ αρχισες την προετοιμασια..η σκεψη μας ειναι μαζι σου...κ περιμενουμε τα νεα σου...

Ελενα ωραια που πηγατε στο γαμο ολοι μαζι..κ δεν σε ταλαιπωρησε η μπουμπουκα σου...κ εγω αγχωνομαι οταν ειμαι εξω με το μωρο να το θηλασω κ γενικα..

κ εμεις χθες πηγαμε στην πισινα που εχουν οι κουμπαροι μου αλλα δεν εκανα μπανιο γιατι ο μικρος ηθελε αγκαλιτσες...ο κυριος αγκαλιτσας...

αντε Βικακη κ συ εφτασες σχεδον στο τελος..λιγο υπομονη ακομα..

Ανθουλα περιμενουμε κ τα δικα σου νεα σημερα απο το γιατρο...

Σημερα παλι πολυ ζεστη θα κανει....θα καουμε....φιλια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα. Πασχαλιτσάκι η σκέψη μας μαζί σου.

Τελικά την στήσαμε χτες την κούνια της fisher price και έχω να πω ότι σώθηκα.

Αυτή τη στιγμή σας γράφω γιατί κοιμάται στην κούνια. Τον κοιμίζει σε χρόνο dt.

Χτες το βράδυ κοιμήθηκε από τις 10.30 έως τις 5 το πρωί και μετά στις 6 μέχρι τώρα. Βασικά ξύπνησε στις 7 αλλά επειδή θα σηκωνόταν εκείνη την ώρα ο καλός μου για να πάει στην δουλειά του λέω πάρτον και βάλτον στην κούνια να κοιμηθώ λίγο ακόμα και ξύπνησα τώρα. Έκλεισα 8ωρο ύπνου.

Αύριο θα μας πάρουν οι γονείς μου στο πατρικό μου να μείνουμε. Του πήρανε και παρκοκρέβατο και μπανάκι και θα μείνουμε εκεί μέχρι την Πέμπτη. Να τον χαρεί και η μάνα μου να χαλαρώσω κι εγώ λίγο που είμαι συνέχεια μόνη μου στο σπίτι με τον μπέμπη. Δεν τολμάω να τον πάρω μόνη μου με το αυτοκίνητο να πάμε βόλτα άλλωστε έχει πολύ ζέστη και έτσι κι αλλιώς δεν το βγάζω εξω αν δεν είναι πολύ πρωί ή απόγευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pw pw gennes!!!!!!!!!!!!

καλημερα κοριτσακια μου να σας ζησουν τα μωρακια !!!!!!!

εμενα το σαββατο μου συμβαινει το εξης...λερωνεται η παντελονα που φορουσα με υγρα παιρνω το γιατρο κ του λεω ετσι ξαφνικα λερωθηκα μου λεει πηγαινε νοσοκομειο μακκον ειναι ΤΑ ΝΕΡΑ !!!!!!!!! τι???????? λεω εγω...

κατα τις 11 το βραδυ σαββατου εφτασα στο νοσοκομειο ειχα χεστει απο τρομαρα.....μπαινω μεσα μου παιρνουν το ιστορκο ερχεται κ η μαια κ λεει αφου με χουφτωσε δε σπασαν νερα την βρισκω πολυ στεγνη...μετα μου βαζουν να ακουσουν τις συσπασεισ της μητρας ε χαλαρωσα λιγακι εκει μιας που διακρεσε μιση ωριτσα αυτο μπαινει μεσα ενασ κ λεει η κοπελα εχει συσπασεις ανα πενταλεπτο.....μου λεει δε πονας κοπελα μου ανα 5 λεπτα?? οχι του λεω μα δε μπορει μου λεει....!!! τι να πω αφου δε πονουσα :) ....μου βαζει χερι μετα ο "αλητης" κ λεει ο τραχηλος ειναι μαλακος αλλα δεν εχει γυρισει.....τις επομενες ωρες γεννας....θα σε κρατησουμε κ αυριο θα γεννησεις ειτε με προκληση ειτε απλα θα γεννησεις......πανικοβληθηκα κιτρινισα....του λεω αφου δε ποναω γιατι να μεινω μεσα αφηστε με να φυγω αααααααααααα λεει αυτος τι ειναι αυτα νομιζαμε θα θες να γεννησεις.....θα παρουμε το γιατρο σου.....μιλαω με γιατρο κ μου λεει ενταξει μαρακι μου φυγε τι να σου πω αλλα σε 24 ωρες το πολυ λογικα θα γεννησουμε απο οτι μου λενε οι γιατροι εκει......δε πειραζει του λεω ξανα ερχομαι αν ειναι......!!! κ ετσι με αφησαν να φυγω.....ειμαι ενας ΧΕΣΤΗΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαγιώργος όλα καλά να πάνε όποτε και να γεννήσεις. Εγώ να δεις πως πανικοβλήθηκα που μου σπάσανε τα νερά 1.30 το βράδυ. Άρχισα να τρέμω ολόκληρη από το άγχος μου και δεν μπορούσα να μιλήσω με τον γιατρό να συνεννοηθώ. Πήρε ο άντρας μου και μίλησε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koiukles mou popo den mpika duo meres k gennisate oles...

nansy mou na sou zisoun na mwrakia sou

mpempoula mou na sou zisoun ta zouzounia sou

ariadni mou na sou zisei i mpempa

afroditoula na sou zisei to mwraki sou

pasxalaki me to kalo twra tha eisai tha steilw mnm...

koritsia mou sas euxomai na einai gera k kaloutuxa toa mwrakia sas na ta xaireste k na exete kalous thilasmous k kali loxeia....

tha sumfwnisw k egw me to pasxalaki eiste i pio kali parea pou eixa se oli auti tin fasi pou xathika k me polous apo tous filous mou.. eseis me katalavenate se ola k panta xairomai na mathainw nea sas... polu tha ithela k egw na gnwristoume oles apo konta...

emena ta nea mou xtes pigame sto xwrio stis megales giagiades kaname tin volta mas..

o mikros mou autes tis meres einai anusixos mia den thelei na piei apo to mpoukali katholou klaei zorizete exei na kanei k kakakia apo xthes k stenaxwriemai pou ton vlepw etsi... exw katalavei omws pws exei polu upomoni o mikros mporei na enoxletai na kanei alla kratietai mou kanei entupwsi...

pira til tin giatro k mou eipe oti den einai anusuxitiko oti den ekane kakakia akoma ama perasoun 2-3 24wra na anusuxo k na tou dwsw xamomili mou eipe....

koritsia kati asxeto oses pirate ta 3se1 karotsia to kathismataki to xreisimopoiitai?

egw pou ton evala mesa mou fainetai oti kathetai strava to paidi k gernei to kefali o antras mou epeimenei pws etsi prepei na einai alla egw den to vazw mesa to lupame etsi koulouriasmeno pou to vlepw...

mariagiwros me to kalo koukla mou min anxwnesai xalarwse k ola tha ginoun k egw etsi etrema prin paw na gennisw den ithela alla otan mpika mesa imoun polu xalari...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...