Μετάβαση σε περιεχόμενο

bebe ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ΔΡΟΣΙΣΟΥΝ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ν9


Recommended Posts

Kalimera koritsia!

Egw simera piga sto giatrouli alla itan polu talaipwria. To bradu enw toses meres h mpempa koimatai 5 wres seri, twra apofasise na min koimithei kai mas ksenixtise...eixe ponakia kai polla aeria kai sunexizei na erthei. Koimithike kapoia stigmi kai ksupnise 8 to prwi opote ksanakoimithike 8:30 kai pesame kai emeis kseroi. To rantebou mou itan stis 11 kai egw ksupnisa 10:30 kai eprepe na kanw ntouz na ksuristw na ntuthw na taisw ti mpempa, ooola auta kai na paw kai giatro! Telos pantwn telika piga stis 11:15.

Ola kala mou eipe kai mporw na kanw kai mpanio kai sexaki kai ap'ola!

Tou eipa na mou grapsei kai eksetaseis aimatos genikes giati exw polles zalades re koritsia meta pou gennisa. Zalizetai kamia alli lexwna??

Ariadni ta rammata mou ta ekopse akribws meta apo mia ebdomada kai den einai polla an sou kanei plastiki einai mono ena ramma sto plai.

Fwtini na sou zisei h mpempoula! Teleia einai!

Pasxalitsaki mallon pneumonia epathe h mama mou kai lew eutuxws pou den kollise to mwro giati nomizame prin mpei sto nosokomeio oti exei psuksi kai otan eniwse kalitera to eixe piasei kiolas! Twra bebaia gia kamposes meres den tha exw boitheia mexri na ginei auti kala, alla oute sto nosokomeio mporw na paw na ti dw dustixws giati fobamai mi kollisw tipota kai to metaferw sto mwro.

Anthouli wraia pou bgikate kai perasate teleia!!

Kokona na xairesai tin koroula sou.

Paw giati ksupnise h mpempa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsiaaaaaaaaaaaa thelw ti voitheia sas......exw kati ponakia.....ana tetarto pou kratane deuterolepta......san krampoules apales.....mexri na pw ponaw as poume autes feugoun.....lete na einai kati...;;; pira to giatro alla de to sikwse..... gia na peis gennaw prpei na upoferw apo ponous....gi auto pou niwthw antexete.....san piesi xamila k meta na mia krampoula deuteroleptwn....

an einai kamia mesa..peite mou sas parakalw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!! Home alone σήμερα και έτσι μπαίνω πιο φυσιολογική ώρα!

Νάνσυ θα έχεις γεννήσει τώρα και θα απολαμβάνεις τα παιδάκια σου. Ανυπομονούμε για τα νέα σου! Να σου ζήσουν τα μωρά σου!!!!!

Κατερινάκι δεν φταίνε τα αφεντικά που πρέπει να γυρίσω στις 40 μέρες.. Δυστυχώς κανένας συνάδελφος δεν μπορεί να με αντικαταστήσει περισσότερο γιατί είναι όλοι φορτωμένοι. Αν δε γυρίσω τότε θα πρέπει να προσλάβουν άλλο καθηγητή και εννοείται πως μετά δε θα μπορούν να τον διώξουν όταν αποφασίσω να γυρίσω..Επειδή λοιπόν τη χρειάζομαι τη δουλειά μου πρέπει να γυρίσω τότε..Γιατρό έχω ξανά την Τετάρτη που θα είμαι 36 εβδ. και 3 ημερών. Άντε να δούμε τι θα μου πει και αυτός..

Ελενάκι αφού έχεις το πράσινο φως από το γιατρό ξεκίνα και μπανάκια και...σεξ!!!!!! Τα μωράκια περνούν πολλές φάσεις με τον ύπνο τους ειδικά όταν θηλάζουν.Είναι και οι κολικοί στη μέση που χαλούν το προγραμματάκι τους..Κάνε υπομονή και όλα θα στρώσουν. Ακόμα είναι νωρίς.

Cristi κι εσύ γεννάς;;;; Το είπα εγώ ότι θα μείνω μόνη μου από τις κοπέλες του Αυγούστου. Μια χαρά θα είναι το ζουζούνι την εβδομάδα που θα το γεννήσεις. Γιατί θα κάνετ εένεση για τα πνευμονάκια;; Από την 37η εβδομάδα και μετά δε θεωρείται πρόωρο το μωρί και δεν έχει θέμα με τα πνευυμονάκια του..Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια! Με το καλό να γεννήσεις το μωράκι σου!

Αντωνία μου να χαίρεσαι την κορούλα σου!!!! Όταν τα παιδάκια μας περνούν καλά χαιρόμαστε κι εμείς πολύ!!!

Ναταλάκι όταν γέννησα τον Πάνο νόμιζα ότι δε θα καταφέρω ποτέ ξανά στη ζωή μου να πάω μια βόλτα με τον άντρα μου..Περνά γρήγορα όμως ο καιρός και όλα γίνονται όπως πριν. Έχεις και την πεθερά σου κοντά και θα μπορεί να στον κρατήσει αν θες να βγεις καμιά μέρα ;) !

Μαράκι θα περιμένουμε τα νέα σας από το γιατρό!!!!! Σίγουρα θα έχει πάει η μπεμπούλα 5 κιλά! Γεννήθηκε και μεγάλη!

Φωτεινή μου ξέρω ότι με περιμένουν δύσκολες ώρες ειδικά με τον ύπνο που τόσο καιρό έχω καλομάθει..Δεν πειράζει όμως. Ας γεννηθεί υγιής η μπεμπούλα μου και ας μην κοιμάμαι καθόλου..Τι κάνει η δικιά σου η μπεμπούλα;;;;;;

Μαρία αν τα πονάκια αυτά τα έχεις ανά τακτά χρονικά διαστήματα τότε πρέπει οπωσδήποτε να βρεις το γιατρό σου. Έτσι έφευγαν και σε μένα γρήγορα. Έρχονταν όμως κάθε 5 λεπτά με το ρολόι και έτσι έφυγα για το μαιευτήριο. Σε ποια εβδομάδα είσαι;;;

Αυτά προς το παόν κοριτσάκια μου! Αργότερα θα ξαναμπώ. Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο πόνος ήταν αρκετά έντονος αλλά υποφερτός γιατί κρατούσε ελάχιστα.Ερχόταν όμως στάνταρ κάθε 5 λεπτά.Εσύ θα δεις αν έρχονται τακτικά (δηλαδή κάθε δέκα λεπτά κλπ). Αν έρχονται τακτικά σίγουρα γεννάς. Χρονομέτρα. Αν δεν έρχονται τακτικά δε γεννάς, εκτός αν σπάσουν νερά η δεις αιματάκι. Ελπίζω να βοήθησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια στην αρχη τα πονακια αυτα ειναι υποφερτα σαν πονο περιοδου και δεν διαρκουν πολυ μερικα δευτερολεπτα. Αν εισαι κονυα στον τοκετο τοτε αυτα ερχονται ανα τακτα χρονικά διαστηματα και με την ωρα μειωνεται ο μεταξυ τους χρονος ενω αυξανεται και ο πονος σταδιακα.

Αν σε λιγο δηλαδη τα νιωθεις αν 10λεπτο, μετα λιγοτερο και ολο πιο εντονα καλυτερα να μιλησεις με τον γιατρο σου.

Ανθη εισαι μεσα....απιστευτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ' σαι καλά Μαράκι μου!!!! Να μας πεις τι σου είπε ο γιατρός!

Κατερινάκι είμαι μέσα γιατί λείπει το ζουζούνι. Είναι στη μαμά μου! Διαφορετικά δεν θα με άφηνε να μπω ούτε για ένα δευτερόλεπτο :?:?:?:?:?:?:?:?:?

Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μπααα δεν είναι νέες συνήθειες να χέσει ήθελε το παιδί μου :lol::lol: Χτες και σήμερα χέσαμε τον κόσμο όλο και σήμερα κοιμόμαστε μια χαρά. Χτες το βράδυ μου έκλεισε 8ωρο ύπνου. Αφού σηκώθηκα για να βγάλω με το θήλαστρο :D

Ελενα όχι δεν έχω ζαλάδες αλλά μήπως σου έχει πέσει το σίδηρο ή ο αιματοκρίτης. Καλά έκανες και ζήτησες να κάνεις εξετάσεις. Κι εμένα μου είπανε τα αποτελέσματα από το παπ όλα καλά. Δόξα το Θεό. Πάει κι αυτό.

Την άλλη Παρασκευή κλείνουμε 2 μήνες. Απίστευτο? Καλέ πως περνάει έτσι ο καιρός?

Μαρία τέλεια η φωτογραφία με την ζωγραφισμένη κοιλιά. Αν γεννάς σου εύχομαι να πάνε όλα καλά. Ξαναπάρε τον γιατρό σου τηλέφωνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσάκια μου, τί κάνετε?

Τί εγινε Μαρία, λές να σε έπιασαν οι πόνοι?

Κανένα νέο απο τη Νάνσυ έχουμε???

Εγω τα ίδια, βαριέμαι, έκανα κάτι ψιλοδουλειές, τίποτα το σημαντικό. Αυριο έρχεται και ο άντρας μου, θα πάμε μαζί το μεσημέρι στο γιατρό, επιτέλους να πάμε μετα απο πολύ καιρό μαζί, στο τελευταίο ραντεβου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia mou h Nansoula mas gennise ena koritsaki 2650 kai ena agoraki 2390!! Ta eide polu ligo molis ta gennise giati exoun mpei kai ta duo thermokitida.

H idia einai polu kala!!

Na sou zisoun Nansouita mou!!!!! Kai suntoma na pate spiti kai oi 3!!!

Anthouli eukairia na ksekourasteis ligo afou eisai moni!!!

Mariagiorgos etsi opws sou ta eipe h Anthi einai, egw ekatsa kai metrousa, itan suspaseis me ponakia ana 3 lepta kai meta apo 5 wres pou sunexizotan to idio to pira apofasi oti mallon gennaw kai piga sto maieutirio!!! :lol:

Este kai egw auto nomizw oti einai kai mazi me tin kourasi kai tin aupnia mou prokaloun zalades. Tha paw aurio gia eksetaseis. Egw den ekana pap telika, mou eipe otan kleisw 3 mines. Eides poso grigora megalwnoun ta zouzounia mas?? Emeis tha pame Sabbato na sarantisoume!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα στα γρηγορα να δω τα νεα της Νανσυς...να σου ζησουν τα μωρακια..κ συντομα να επιστρεψετε στο σπιτι ολοι μαζι....χαιρομαι που πηγαν ολα καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ μου να σου ζήσουν τα διδυμάκια, αν και θα αργήσεις να το δεις απο δω, θα σου στείλω και μήνυμα.

Φιλιά σε όλες τις κοπέλες και θα μπω αύριο να σας πω τί κανονίσαμε τελικά με το γιατρό.

Καληνύχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ μου να σου ζήσουν τα διδυμάκια σου!!!!!!! Τελικά το κοριτσάκι ήταν πιο μεγάλο που φοβόσουν πως θα βγει κάτω από 2.500 κιλά. Θα περιμένουμε να επιστρέψεις στο σπιτάκι σας για να μας πεις όοοολα σας τα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααααααααααααα γεννησε και η νανσυ μια χαρα και τα μωρακια της που ελεγε με το καλο λοιπον να μαθουμε απο την ιδια τα νεα της οταν θα επιστρεψει σπιτακι με τα 2 της ζουζουνακιαααααααααααααααα

μαριααααααααααααααααααααααα τι υπεροχη φωτογραφια ειναι αυτη με την ζωγραφισμενη κοιλιτσαααααααααα τι εφτασε και η δικια σου η ωρα?αν ναι με το καλο και με εναν πονοοοοοοοοοοοοοοοο σου ευχομαι

este μου περασε και για σας πολυ γρηγορα ο καιρος καλε ποτε θα γινετε 2 μηνων ????????πω πω πω

τα δικα μου τα ιδια κανω καποιες δουλιτσες ωστε αν καταφερει και η μαμα μου να ερθει να με βοηθησει την αλλη βδομαδα με τα διαφορα της μικρης χτες πηγαμε και στο ικεα και πηραμε μια ντουλαπα για το δωματιο της μικρης πολυ ωραιαααααααααααα και τεραστια για να μπουν τα ρουχα και διαφορα αλλα και του μικρου χι χι χι χι χι χι θα πιανει απο τοιχο σε τοιχο και υψος 2.30 η 2.60 δεν θυμαμαι και με συρρωμενες πορτες για να μην πιανει χωρο και μια για το δικο μας δωματιο εχουμε ηδη μια αλλα μας χρειαζοταν ακομα μια μεγαλη θα βγαλουμε καποια πραγματα για να αποσυμφωριστει η κρεβατοκαμαρα μας -ευτυχως ειναι μεγαλη κρεβατοκαμαρα-και ννα υπαρχει ταξη θα μας τις φερουν σε 2-3 μερες ευτυχως χτες ειχε δωρεαν τα μεταφορικα καθε πεμπτη εχει δωρεαν τα μεταφορικα γιατι αλλιως θα πληρωναμε 120 ευρω για να μας τα φερουν ειναι πολλα κομματιαααααα

πηγα και στον γιατρο μου ολα καλα και ο πλακουντας και τα υγρα και για την ωρα οπως με βλεπει θα τα καταφερω να φτασω μεχρι και 18 αυγουστου αυτα για την ωραααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααα!!!!!!!!!!

νανσυ να σου ζησουν τα μωρακια σου!!!μια χαρα γεννηθηκαν απο κιλα!!να ειναι γερα,καλοτυχζα κ εσεις γεροι να τα μεγαλωσετε!!καλη λοχεια κ με το καλο να γυρισετε κ οι τρεις στο σπιτι!!

μαρια πονακι γεννας εχεις!!προετοιμαζετε η μητρα για γεννα!!αντε με το καλο!!!με εναν πονο!!! :)

εστε πολυ ωραια η κουνια..θα μπω μετα να δω κ τι τιμη θα εχει κ μεχρι ποσο χρονων θα μπορει να κανει..

εμεις χτες πηγαμε στους γιατρους κ ειναι ολα τελεια!!η μπεμπα ειναι τωρα 57 ποντους κ 5250γμρ!!53 και 3770 ειχε γεννηθει!!επισης μπορουμε να την βαλουμε λιγο στην θαλασσα αλλα μονο αν ειναι καθαρη εννοειτε!για μενα μου ειπε ολα κανονικα πια...σεχ,μπανιο στην θαλασσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

delphinaki μου πω πω ειναι πολυ ψιλη η μπεμπουλιτσαααααααααααααααααααααααααα φτου φτου θα την κανετε και μπανακι στην θαλασσιτσαααααα??????τι ωραιααααααααααααααααααααααααααααααα με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.

Να μας ζησουν τα μωρακια μας :):):):):):):):):):):):). Μπραβο το κοριτσι μας, ολα πηγαν καλα, τα μωρακια εχουν μια χαρα βαρος και ειναι καλα και η μανουλα τους. Να σου ζησουν κοπελα μου να ειναι γερα τυχερα και φωτισμενα και εσεις γεροι και δυνατοι για να τα μεγαλωσετε. Καλη λοχεια σε σενα τωρα και θα περιμενουμε να μας πεις λεπτομερειες.

Χθες το βραδυ εκατσα και εγραφα ποση ωρα, σας σχολιαζα ολες ξεχωριστα και ξαφνικα χαθηκε η συνδεση και μου τα εσβησε ολα :lol::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: .

Εγω εχθες πηγα στο γιατρο καναμε καρδιοτοκογραφο, ολα ειναι φυσιολογικα και κανονισαμε το χειρουργειο. Δευτερα πρωι να ειμαι εκει στις 8 και στις δεκα θα μπουμε μεσα. Προσευχομαι στην Παναγιτσα ολα να πανε καλα, να γεννηθει η μπεμπουλα μου με το καλο γερη, να ειμαι και εγω καλα και να μην την αποχωριστω λεπτο απο κοντα μου.

Ηρθε και ο μπαμπας μας εχθες και πηγαμε το απογευμα σε μια γιορτουλα. Καλα ταν αλλα πολυ ζεστη ρε κοριτσια. Δεν κοιμηθηκα καλα και το βραδυ και σερνομαι................. Ουφ αντε να περασουν οι μερες γιατι τωρα που ξερω ανυπομονω και νοιωθω τοσο μα τοσο κουρασμενη...................

Δεν θυμαμαι και πολλα να σχολιασω.... ΜΑρια γιωργος τελικα τι εγινε? Γεννησες ή ειναι πονακια?

Αριαδνουλα τι ειπε ο γιατρο? Θα μπεις τελικα την Κυριακη?

ΜΑρακι κοριτσαρα η πριγκιπισσα. Φτου φτου φτου σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια~!!ναι πολυ καλη ειναι..2 ρουχαλακια πια δεν τα φοραμε..ισα που προλαβαμε να φορεσουμε 3ις φορες..γιατι ολη μερα κ καθε σχεδον αν δεν βγαινουμε εξω,φοραμε τα κορμακια,η θα ειναι τσιτσιδη!ψηλωσε!!!

ναι μας ειπε για θαλασσα μονο να μην την αφηνουμε πολυ ωρα μεσα κ να ειναι καθαρη..

πασχαλιτσακι αντε με το καλο!!κοντευουν οι μερες!!ολα καλα θα πανε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, θηλαζουμε αγκαλια με τον μικρούλη και σας διαβάζω!

Χθες βγήκαμε βολτουλα πήγαμε και πήρα παπούτσια στην μικρη και μετα την πήγα και λίγο κούνιες. Σε όλη την βόλτα κοιμόταν το αντρακι μου. Σήμερα το απόγευμα θα παει ο άντρας μου την μικρη και την γιαγιά στο χωριο και έτσι θα είμαι μονη με τον μικρο για καμία βδομάδα γιατι μετα θα πάω και εγω. Που να κρατησεις την Αγγελική στην Αθήνα χωρίς σχολείο, τουλάχιστον εκει το πρωι θα κάνει το μπάνιο της και το απόγευμα παιχνίδι στην αυλη και βόλτες.

Έλενα οι ζαλαδες μπορει να είναι απο κουραση ή εξάντληση,περνεις σίδηρο και ασβέστιο όσο θηλαζεις?

Έχουμε αλλα νεα απο την Νανσυ, πόσο θα κάτσουν θερμοκοιτιδα, δεν νομίζω πολυ γιατι έχουν καλο βάρος και τα δυο και τελικα το κοριτσάκι βγήκε πιο μεγάλο.

Να σου ζήσουν Νανσυ, καλη λοχεια, με το καλο να τα πάρεις σπίτι και καλη προσαρμογή!!!!

Αριαδνη περιμένουμε νεα σου απο τον γιατρο γιατι μάλλον είσαι η επόμενη εκτος και αν γέννησε η Μαρία.

Αγγελική με γεια η ντουλάπα έχεις ετοιμασίες τώρα. όλα καλα και τα νεα απο τον γιατρο, μπράβο!!!!

Μαρακι καλα έλεγες Ότι θα είχε φτάσει τα πέντε κιλα τέλεια και πήρε και τόσους πόντους!!! Σας έδωσε και το οκ για μπανακι πολυ χαίρομαι, τελικα εσείς του Ιουνίου είστε οι πιο τυχερός και δεν φάγατε όλο το καλοκαίρι με την κοιλιτσα και τώρα έχετε μπροστά σας ένα μήνα και για μπανακι στη θάλασσα. Εμείς του Ιουλίου και τα κορΖίτσια του Αυγούστου μπανακι του χρονου :P .

Κατερίνα άντε υπομονη μέχρι την Δευτέρα τι εμεινε τίποτα και θα έχεις την νεραιδουλα αγκαλια όλα καλα θα πανε!!!!

Φιλια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koukles mou... nansu mou na sou zisoun ta zouzounia telika i mikri ekane tin eklpiksi k vgike pio megali...

maria giergos irthe k i diki sou wra ante me to kalo egw den eixa ponous opote den kserw na sou pw...

maraki mia xara i mpompou apo kilakia mpravo.. ax ti wraia pou sas afinei thalassa emas den mas afinei oute stin paralia... :cry::cry:

rapanaki megia i ntoulapa mia xara i mpoumpou sou...

este nai polu wraia einai i kounia exei mia fili mou emena k tha mou dwsei teteia...

sas afinw na fame me ton mikro peinaei pali...

ta leme

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα......... λαθος συναγερμος....κοριτσια....απλα πρωτη φορα ειχα τετοια πονακια..ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι προ-συναγερμος....ετοιμαζετε λεει.....αντε να δουμε....!!!!

να ζησουν τα διδυμακιααααααααααααα :lol::lol::P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι-Delphine η κούνια είναι μέχρι 14 κιλά μωράκι και έχει 140 ευρώ στα max stores. Στο ebaby.gr την είχε πιο ακριβή. Στα jumbo είχε μία άλλη που ήταν μέχρι 9 κιλά μωράκι πιο φτηνή και δεν την πήρα γιατί σκέφτηκα αφού θα δώσω που θα δώσω τόσα λεφτά να την χρησιμοποιήσει για πιο πολύ καιρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημεραα!!

Μαρια(γιωργος) αρχισαν τα οργανα!!Σε αναμονη λοιπον!Με το καλο και φτου ξελευτερια!! :lol:

Δελφινακι μας περνατε μονο μια μερα και μας ριχνετε στο μποι και στα κιλα!Ο δικος μου χτες στην παιδιατρο μας βγηκε 5 κιλα και 56 ποντους.

Εμενα που την ρωτησα αν μπορω να τον παιρνω θαλασσα μαζι(καλα για να τον βουτηξω το εχουμε αποκλεισει)μου λεει καλυτερα να τον αφησω σε καποιον για να ευχαριστηθω κι εγω και να μην ταλαιπωρηθει κι αυτος.Αλλα δεν παιζει,αν δεν τον εχω μαζι μου δεν προκειται να ευχαριστηθω γιατι θα ειμαι μεσα στο αγχος.Ειδικα αν δεν τον κραταει η μανα μου αλλα καποιος αλλος..

Εγω δεν ειμαι πολυ στα καλα μου,αυτες τις μερες τρωγεται ο συζυξ για καυγα ,και μου την εχει δωσει.εχτες με εκανε κι εκλαιγα με το παιδι στο βυζι,ειχα πει οτι και να γινεται δεν θα στεναχωριεμαι και δεν θα κλαιω για να μην κανω κακο στο θηλασμο.Αλλα δεν αντεξα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λια μου στην στροφη? :lol::lol: πολυ καλα ειναι κ ο γιοκας σου στα κιλα κ στο μποι!!! κ οσο για την στεναχωρια δυστηχως δεν μπορουμε να το αποβαλουμε..κ εγω ελεγα οτι δεν θα κλαψω,αλλα το δακρυ κορομηλα ετρεχαν!!

μαριαγιωργος καλα ειπα προετοιμαζεται για γεννα!!εντος της βδομαδας το πολυ αυτη που μας ερχεται λογικα θα μας γεννησεις!!! :);)

για τις ζαλαδες κ εγω τις εχω..παιρνω σιδηρο κ ασβεστιο.

οσο για την θαλασσα εχω δει κ αλλα τοσο μικρα μωρακια που τα βαζουν..εντωμεταξυ εμας μας εξετασε ο διευθηντης παιδιατρικης του νοσοκομειου..

εστε κ εγω το ιδιο θα εκανα..να το εχουμε για πιο πολυ καιρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...