Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ. μωράκια 10/11: μπαμπά κόψε της χαζής την σύνδεση!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 445
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κι ειπα κι εγω πως αφου δεν ειστε διπλα θα τα λεγατε εδω ..που τετοια τυχη ομως..εξαφανιστηκατε παλι σημερα..βαριεμαι...θα δω μπας και καταφερω να βαλω τον μανωλη για υπνο..ακομα περιφερεται.. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ από εδώ…..

Μπράβο μπεμπάκο… αν κ η μαμά θέλει ένα όνομα για σένα, εμένα μου αρέσει το μπεμπάκος!!! Άλλωστε θα μεγαλώσεις τόσο γρήγορα!!!!!

Ο δικός μου αν κ έχει όνομα, νιώθω πως έχω ακόμη ένα βρέφος σπίτι μου!!! Μεγαλώνει, βαραίνει αλλά μάτι δεν κλείνει!!! Προχθές ήθελε να πιεί 2 φορές γάλα τη νύχτα…. δεν του έδωσα την δεύτερη βέβαια, αλλά σάμπως ξέρω αν ήταν σωστό… αφού μέχρι που ήπιε το πρωινό, φώναζε κ δεν κοιμόταν!!

Κατά τα άλλα προσπαθούμε να μπούμε την ρουτίνα μας!! Πιο δύσκολο για μένα….!!!

Ελίζα, γράφε κ μη μιλάς….. άλλα γράφε εδώ κ άλλα εκεί!!!

:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!

Μαρία η αλήθεια είναι ότι έχεις ηρεμήσει ήδη και δεν το έχεις καταλάβει ακόμα...

Εγώ είμαι καλύτερα ψυχολογικά και ελπίζω το ΣΚ να πάμε τελικά την εκδρομούλα μας μήπως και συνέλθω εντελώς και να βάλουμε μπροστά ξανά για προσπάθειες..το θέλω πολύ το δεύτερο νινί...θέλω να ξαναβιώσω την περίοδο της εγκυμοσύνης όσο δύσκολη και αν είναι..

Ο Νώντας έμαθα ότι έκανε μπάνιο χθες μόνος του στην θάλασσα - δεν τον κρατούσε η μάνα μου. Και εχω τον είχα αφήσει αλλά για πολύ λίγο..την λατρεύει τώρα πραγματικά!! Μου λείπει το καμάρι μου αλλά οι μέρες περνάνε πολύ γρήγορα και δεν θα καταλάβω πότε θα έρθει η στιγμή που θα τον πάρω αγκαλια..

Κατα τα άλλα καλά - πονάει η μέση, κοιλιά και πόδια από την περίοδο αλλά θα συνέλθω που θα πάει... αποφεύγω να πέρνω παυσίπονα αφού τον αντέχω τον πόνο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα....

Ευγενία σε πόσες μέρες έρχεται ο μικρός? Μπράβο στον Νωντακο που λατρεύει την θάλασσα!

Το ψυχολογικό σου είναι πεσμένο από αυτό που έγινε στις διακοπές? Να πάτε γιατί να μην πάτε τριήμερο... Ευκαιρία που είστε μόνοι να χαλαρώσετε! Θα έρθει κ το 2ο!

Εμείς είμαστε καλά, για την ώρα δεν έχω τα ψυχολογικά μου... Βαρέθηκα να ασχολούμαι κ με αυτά, για την ώρα έχω μπει σε σταντ μπάι... 888! Να τελειώσω κ εγώ θέλω με τις εξετάσεις μου κ μετά βλέπω!

:roll::D

Θα ήθελα να έχουν φύγει οι κύστες μόνο κ για τα υπόλοιπα γενικά χε. ..ηκα !!!

:?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλίκη θα έρθει τέλος του μήνα, δηλαδή τέλος της επόμενης εβδομάδας...οι πρώτες ημέρες ήταν πολύ δύσκολες που τον είχα αφήσει - τώρα είναι καλύτερα και προσπαθώ να απολαύσω τον καναπέ μου όσο μπορώ!! :lol::lol::lol:

Δεν ξέρω ακόμα για την εκδρομή γιατί έπεσε πολύ δουλειά στο γραφείο του - σε αντίθεση με το δικό μου- και θα πρέπει να δουλέψει αναγκαστικά και Σάββατο πρωι. Έλεγα να φεύγαμε νωρίς για να είχαμε όλο το ΣΚ. Θα δείξει....

Μακάρι να ξεμπερδέψεις με όλα αυτά ρε Αλίκη και να μας ανακοινώσεις σύντομα τα ευχάριστα...να κόψεις και λίγο τα λουκάνικα... :lol::lol::lol::lol:

Τι εξετάσεις σου έχουν μείνει??? Είσαι και εσύ σας και εμένα....δεν έχεις τπτ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ έσκασα από την ζέστη….!!!

μου έβγαλε το λάδι για να φάει τα φρούτα του! Του έμεινε από την Κέρκυρα, που του έδινε ψωμί η μάνα μου πριν τα φρούτα κ τώρα το ζητάει κ μετά δεν πεινάει!!

Αααα δεν σας είπα κοιμήθηκε στο κρεβάτι του εχθές… κ δεν του έβαλα ούτε το προστατευτικό μπροστά, μόνο ένα μαξιλάρι!!

Ευγενία πως άντεξες?? Βέβαια εσένα είναι με άτομα που τον έχουν από μικρό!!

Η μαμά μου ήθελε να της τον αφήσω αλλά δεν το σκέφτηκα καν!! Όλη τη μέρα μπορεί να μην θέλει να με βλέπει , όταν είναι με τους δικούς μου, αλλά το βράδυ πέφτει σε κατάθλιψη!! 2 φορές δοκίμασαν να τον κρατήσουν, κ μας γύρισαν πίσω…..!!! Όταν νύσταξε, φώναζε μαμά!!!

Έχω να κάνω τον υπέρηχο να δω αν έφυγαν οι κύστες (ελπίζω αν κ χλωμό μου φαίνεται) κ μετά κάτι ορμονολογικές πάλι για να κρίνει ο γιατρός αν θα προχωρήσουμε με εξωσωματική ή όχι!!! Αν κ τώρα πια δεν ξέρω αν θέλω να συνεχίσω έτσι… Νομίζω πως δεν θέλω!!!

Αν είχε πάει καλά η εγκυμοσύνη τον Γενάρη, τώρα θα έμπαινα στον μήνα μου!!

Αν είχα αλλάξει γιατρό πριν, ίσως κ να ήταν όλα καλά τώρα!!

Στα γυναικολογικά Εύγε, μάλλον σε τρώω…..888888888888888888888

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντεξα γιατί λέω είναι κρίμα να του στερήσω μπάνια, βόλτες και να τον κλείσω σε 4 τοίχους. Το προηγούμενο βράδυ έκλαιγα και την ημέρα που τον αφήσαμε ήμασταν με τον Δ. σκατά. Τον πήρε ένας θείος μου βόλτα για να μην μας δει που φεύγουμε γιατί δεν θα την παλεύαμε καθόλου. Αν τολμούσαμε να κατέβουμε στο αυτοκίνητο χωρίς αυτόν γινόταν χαμός...όλη την ημέρα ξέρω ότι δεν με αναζητάει αν δεν είμαι εκεί. Μόνος του κοιμάται και με την μάνα μου έχει μεγαλώσει. Σε άλλον που δεν τον ξέρει καλά δεν υπήρχε περίπτωση να τον άφηνα..

Σκέφτεσαι να αφήσεις στην άκρη το θέμα παιδιού ή της εξωσωματικής? Νομίζω ότι στα γυναικολογικά με τρως...εγώ έχω λίγο από όλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο καιρο εχω να μπω εδω!!

ο ηλιας ειχε απιστευτη γκρινια σημερα και τωρα επεσε στον καναπε εδω και μια ωρα και κοιμαται...μου φανηκε καπως σημερα,νομιζα οτι καιγοταν απο τον πυρετο,εβαλα θερμομετρο,δεν ειχε...35,9 υποθερμια κιολας!!

μαλλον η ζεστη τον αποτελειωσε....

χθες περασαμε σουπερ με την αλικη!!!

θα μπω σε λιγο για λεπτομερειες...

μαγειρευω μπιφτεκια με πατατες στον φουρνο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά έκανες……. μακάρι να μπορούσα κ εγώ να τον άφηνα! Είναι τόσο χαρούμενος εκεί!! Ίσως του χρόνου….!!

Για την εξωσωματική το σκέφτομαι πολύ πλέον, δεν το νιώθω να μπω σε αυτήν την διαδικασία!! Είδα την γλύκα αυτή την περίοδο που πήγα βοηθητικά με ορμόνες!! Φαντάζομαι πως θα είναι με δόσεις μεγαλύτερες κ με εξετάσεις κ ελέγχους συχνότερα!!!

Για το παιδί γενικά δεν ξέρω!! Τώρα είμαι σε φάση που δεν με ενδιαφέρει!! Μετά μπορεί να μου ξανάρθει πάλι!! Όχι πως έχουμε σταματήσει τις προσπάθειες, αλλά δεν περιμένω κ κάτι……!!

Τέτα ο δικός μου ακόμη δεν κοιμήθηκε….999999999999999

πρέπει να του κάνω ένα reset μου φαίνεται……. ξέρεις κατά που πέφτει το κουμπί???

Το κέρατό μου, δεν έχω μαγειρέψει πάλι!! όταν πάω στην κουζίνα έρχεται κ αυτός από κάτω κ κλαίει… δεν θέλω ρε γαμώτο να είναι από κάτω, φοβάμαι!!! Να τον δέσω???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν τους τραβήξαμε κανένα βίντεο…. είχαν πολύ γέλιο!!!

Αυτό έλεγα στο φβ. Μου φαίνεται περίεργο που παίζουν μαζί πλέον!!!

Είναι τόσο όμορφο που μεγαλώνουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλικη εμενα δε κοιμηθηκε για μεσημερι...αλλα απο την ζεστη ξεραθηκε!!!

μεσημεριανο δεν εχει φαει..μονο φρουτα και το γαλα το πρωι!!!

χαλασε το προγραμμα!!

κι ο ηλιας γαμωτο σημερα ολο διπλα μου ηταν!! αλλα και να τον ντυσω το πρωι για να παμε για σουπερ ουτε κουβεντα!! αφου ελεγα να τον κλειδωσω και να παω...το σκεφτηκα για λιγο...μονο το θεμα σεισμου σκεφτομουν κι εκανα πισω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν τους τραβήξαμε κανένα βίντεο…. είχαν πολύ γέλιο!!!

Αυτό έλεγα στο φβ. Μου φαίνεται περίεργο που παίζουν μαζί πλέον!!!

Είναι τόσο όμορφο που μεγαλώνουν!!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα κόλλησε στην αγκαλιά μου για να κοιμηθεί! Κ έχει βαρύνει ο άτιμος…. δεν τον σηκώνω πια!! Τα χέριααααααααααααα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΩΩΩΩΩΩΩ ΡΕ ΤΑ ΝΕΒΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απο το πρωι σκουπιζω, ξεσκονιζω, σφουγγαριζω, σιμαζεβω, μαγηρεβω και τα σκατοπαιδα μου τωρα κοντεβουν να γκρεμισουν το σπιτι...Θα τα καριδωσω ..........................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ στο φβ σας διαβάζω, εκτός από τα δικά μου!! Σαν να μην γράφω!! Στην αρχή τα βλέπω αλλά μετά χάνονται μαζί με αυτά που γράφονται κάτω από μένα !

Εσύ μόνη σου μιλάς? Ή μήπως τελικά δεν βλέπω ούτε τις άλλες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο ηλιας ξυπνησε για λιγο,με κοιταξε και μαλλον εβλεπε ονειρο γιατι με ειπε κικη(την μαμα μου) και ξανακοιμηθηκε...δε παμε καλα...δε πειναει;και οταν ξυπνησει για μεσημεριανο,θα ξανακοιμηθει να παω κι εγω να κοιμηθω;μπαααααααααααααααααα

αντε γεια!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρίσαμε από την Τέτα αργά, μετά τις 12.30 νομίζω, δεν κοιμήθηκε στο αυτοκίνητο κ όταν φτάσαμε μου ζήτησε γάλα, το ήπιε μόνος του στον καναπέ κ αποκοιμήθηκε με το γατάκι του εκεί!!

Νόμιζα πως θα γλίτωνα το ενδιάμεσο γάλα αλλά στις 4.20 ήθελε πάλι! Τον τάισα κ κοιμήθηκε μέχρι τις 9.15 αλλά με μία παύση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ο δικός μου κοιμήθηκε….. αν με είχε αφήσει να μαγειρέψω θα την άραζα λίγο!!!

Αλλά τώρα μαγειρεύωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!! 999999999999999999

Πως θα γίνει να συγχρονιστούμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον εβαλα για υπνο αν και φαι δεν εφαγε εφαγε ομως μια τουμπα ξιγιριζμενη απο την καρεκλα, εσκασε κατο με το κεφαλι....Λετε να εκανα μαλακια?????

Χτιπισε στο δεξι μινιγγι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...