Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ. μωράκια 10/11: μπαμπά κόψε της χαζής την σύνδεση!


Recommended Posts

δε κρατιεται το μαγαζι μονο με την αλικη και την τετα τα πρωινα...

κι ειδικα τωρα που λειπει το λιζακι....αστα να πανε 888888

λουομενες καντε και για μας μια βουτια...στα βαθεια παρακαλω!! και μετα το φαγητο 88888888888888888

τι να σας κανω κι εγω??απο την μια οι δουλειες απο την αλλη ο μανωλης..που ωρα..ουτε στα πεταχτα..τωρα βεβαια που θα βγαλω την πισινα εξω και θα τον εχω να τσαλαβουταει κατι μπορει να γινεται...αλλα για να γινει αυτο πρεπει πρωτα η περιφρονημενη να μου παρει τις παλετες..θα το κανει ομως???οεο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 445
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

επειδη θες να μου πας κοντρα,σταματαω και περιμενω την β'επιπεδου..αν ειναι τσουτσουνι,σε κερναω καφε ή ποτο 88888

βρε σκοτωμα το παιδι μου να γινει κοριτσι..βρε αγορι ειναι εχεις 2μηνες και κατι να το παρεις αποφαση...και αμα χασεις δεν θα την βγαλεις ετσι φθηνα με ενα καφε...βαλε κατι παραπανω..εεε μα πιαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τις είδα….. είσαι ουσιαστικά σε άδεια από 1/9 – 9/9

εεεεεεεεεεεεεεεε είσαι χαζήηηηη........... γιατί ήθελες φαγητο από τη ζάμπα?? :twisted:

εεε μα θα συμφωνησω τα θες και τα παθαινεις δεν βαζεις τα χερακια σου να βγαζεις τα ματακια σου...και δεν σου περασε απο το μυαλο οτι θα εψαχνε ευκαιρια να σου την κανει την επισκεψη??σκεφτονται πριν μιλησουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όρεξη να έχεις να διαβάζεις Μαράκι……!!!

Ποια είναι η περιφρονημένη κ ποιες οι παλέτες????

:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

χαχαχαχπεριφρονημενη ειναι η ζαμπα...παλετες ειναι κατι ξυλινο δεν μπορω να στο εξηγησω και θελω να βαλω πανω την πισινα ουτως ωστε να μπορω να καθαριζω την αυλη και να μην πιανει και γλιτσα η πισινα με τα νερα που θα πεφτουν..ειπε λοιπον πως θα πηγαινε..αντε να την δω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γνωρίζω τις παλέτες, μόνο που ο συνδυασμός με περιφρονημένη κ πισίνα, με κόλλησε λίγο!!!

Κατάλαβα τι θες να κάνεις… αλλά γιατί να πάει αυτή?

Η μία θέλει γεμιστά η άλλη παλέτες…… :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

να μην σας πω τίποτε… :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τωρα που ενημερωθηκα θα πω και τα δικα μου..ας αρχισω απο την αννουλα που δεν σας λεω ποσο ζουζουνα ειναι αλλα θα σας πω πως ενοιωσα μολις την ειδα...πιο ανετα δεν γινοταν...λες και ηταν η παλια φιλεναδα που συνεχεια βρισκομαστε και δεν υπηρχε μεταξυ μας ουτε παγωμαρα ουτε τιποτα..ειμασταν και οι δυο τοσο ανετες που μαρεσε παρα πολυ...

στην βαφτιση κοριτσια δεν καταλαβα και πολλα ειχα τοσο αγχος που εκλαιγε ο μανωλης και δεν καθοταν ηρεμος που δεν ηξερα τι να κανω...ο αλεξης ηταν καταστεναχωρημενος που η μανα του αργησε και απο το αγχος του που εβλεπε ετσι τον μανωλη ξεσπασε και εβαλε τα κλαματα ευτυχως δεν τον ειδα εγω γιατι ουτε εγω θα κρατιομουν...ευαισθητουλης μου βγηκε και δεν το περιμενα..βγαλαμε φωτογραφιες και φυγαμε για το κεντρο..

επειδη λοιπον ηταν ακομα μερα εξω ειχε ηλιο..και μπαινω μεσα στον χωρο και βλεπω την ζαμπα και την κλικα να καθονται στην σκια και να εχουν παρει ενα καφασι(=αυτο που βαζουν τα μπουκαλια τις μπυρες)και να το εχουν κανει τραπεζακι..καταντραπηκα...αλλα τι περιμενεις ετσι ξερει..αρκετα τραπεζια ηταν αδεια και καποιος με ρωτησε και του λεω εμενα οι δικοι μου ειναι ολοι εδω οι γεραπετριτες λοιπουν και γυριζει και μου λεει λιγα τα λογια σου για τους γεραπετριτες..γιατι της λεω ψεμματα λεω??οι δικοι μου εχουν γεμισει ηδη 7 τραπεζια και ερχονται απο την ακρη της ελλαδας..και οσοι μενουν 5 λεπτα απο δω εχει παει 7,30 η ωρα και εχουν κατσει 7 ατομα γυρω απο ενα καφασι...οποτε αστο...και εφυγα 99999999999999999999999999

τελος παντως μετα δεν εδωσα σημασια και συνεχισα να ειμαι με τους δικους μου που στο κατω κατω ηταν οσοι ηθελα να εχω διπλα μου..ειχαμε και εναν κλοουν ο οποιος ομως εκανε το προγραμμα του στο σε παρακατω επιπεδο που υποτιθεται θα ηταν κι αυτο δικο μας αλλα επειδη ειιχε και μια γαμοβαφτιση που γινοταν στην εκκλησια του κτηματος τα πιο πολλα παιδια που μαζευτικαν δεν ηταν δικα μας..οποτε τον παιρνω και ανεβαινει και εκεινος απο πανω και εκατσε εκει με τα δικα μας και τελειωσε και αυτο...

ο dj μας ηταν πολυ καλος αλλα ο κοσμος ξενερωτος εκτος απο καμποσους δικους μου που σηκωνομαστε και χορευαμε...κατα τις 10-10,30 ο μανωλης γκρινιαζε και προσπαθησα να τον κοιμησω στο αμαξι αλλα ειχε και πολυ ζεστη και φασαρια και δεν γινοταν..λεω στον αλεξη να τον παει σπιτι με την μανα μου και τσατιστικε γιατι λεει δικια του βαφτιση ειναι και θα παει απο τωρα για υπνο??βρε ανθρωπε πας καλα??μωρο ειναι..γινεται να κατσει μεχρι το πρωι???με τα χιλια ζορια τον πειθω και παιρνει και την αννα με τον ακη γιατι και εκεινος γκρινιαζε...

μετα χορεψαμε κατσαμε ηρεμησα πηγα γυρα στα τραπεζια και ολοι μου λεγαν τα καλυτερα..βεβαια δεν καταφερα να φαω αλλα δεν βαριεσαι...πρεπει να σας πω οτι η ζυγαρια του γιατρου με εδειξε 4 κιλα λιγοτερα απο οσα αρχισα την εγκυμοσυνη..φυγαμε απο κει κατα τις μιαμιση δυο???βεβαια εκατσε η ζαμπα με τον γκομενο και του γιους της τους αλλους μονοι τους...δεν ρωτησα καν τι ωρα εφυγαν..

την κυριακη ηταν ημερα αποχαιρετισμων μιας και εφευγαν σχεδον ολοι οσοι ερχοταν απο δραμα χανια ρεθυμνο...εδιωξα και τον μανωλη που τον πηγα πρωι στην εκκλησια και ενω ηταν ολη την ωρα μες στην τρελη χαρα και φωναζε του παπα μολις παει να τον πλησιασει να τον κοινωνοισει αρχισε ο δικος μου να ουρλιαζει...τι να πω δεν ξερω...το απογευμα βγηκαμε βολτιτσα και ο ακης πετουσε απο την χαρα του..πλατσουριζε στην θαλασσα και δεν τον ενοιαζε τιποτα...φαγαμε το παγωτακι μας και γυρισαμε σπιτι γιατι την δευτερα ειχαμε πορεια...

πολλα γραφω εε δεν πειραζει διαβαζετε...παρτε ποπ-κορν και χαλαρωστε...πηγαινω στον γιατρο ο οποιος ειχε γεννα και δεν ειχε παει ακομα στο ιατρειο οποτε ειχαμε μελλον παιρνω αννα ακη και αλεξη και παμε για χυμο...ηρθε και η αλλη κοπελα να παρει την αννα και ετσι την αποχαιρετισα εκει...ελπιζω να τα ξαναπουμε μικρη μου...

παω στον γιατρο μπαινω μεσα και με ρωταει τι κανεις??τι να σου πω του λεω εσενα περιμενω να μου πεις γιατι αυτο εκει μεσα δεν μου δινει σημασια...παμε με ετοιμαζει..και βλεπω στον υπερηχο ενα κανονικο μωρακι να κουναει χερακι πανω κατω και να μας χαιρεταει...ακουσαμε καρδουλα δυνατη και κοντεψα να βαλω τα κλαμματα που ολα ηταν καλα...ειχα χεστει απο το φοβο μου αν ολα θα ηταν οκ..ειδαμε και την αποκοληση και εκεινη την ωρα μου περασαν απο το μυαλο ολα τα κοριτσια που δεν ειχατε καλη καταληξη και σκεφτηκα ποσο φρικτο συναισθημα ειναι...ειδαμε και ενα τσουτσουνι νααααααααα μαριεττα και εκει που αλεξης συμβιβαζοταν με την ιδεα του κοριτσιου τωρα πετουσε με τον δευτερο γιο...και ηθελε να δωσει και συμβουλες του αδερφου μου πως να κανει τον γιο γιατι η νονα μας μαλλον εχει κοριτσακι...

περιμενω τωρα και τα αποτελεσματα του αιματολογικου να ηρεμησω και να περασει ο αυγουστος νερο...να αρχισει να κλοτσαει το μικρουλακι μου να ηρεμησω...

αυτα..νομιζω τα ειπα ολα..και τωρα παω να βαλω τον μανωλη στο κρεβατι του που εχει αποκοιμηθει στον καναπε...

υγ.της το ειπε ο γιος αλικη και επειδη ειναι ανθρωπος που προσφερει τα παντα θα παει...ο αλεξης δεν προλαβαινει να παει οποτε καποιος πρεπει να το κανει..και επειδη τα ξερει ολα ας το κανει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα….!!!

Ωχχχ ξύπνησα 7.20 κ ξάπλωσα λίγο κρεβάτι με ανοιχτά τα μάτια κ με πήρε ο ύπνος κ σηκώθηκα 9.30!

Πάει το πρόγραμμα του Σπύρου….. ούτε μεσημέρι τον βλέπω να κοιμάται!!!

Τέλειααα κ σήμερα πρέπει να μαζέψω τα πράγματα κ είμαι μόνη γαμώτο….!!!!!!!!

Εχθές πήγαμε για ψώνια! Δωράκια βαφτιστήρας κ ανιψιών…… πήγαμε στο εμπορικό κοντά στο σπίτι της Ελένης ! Κ έτσι βρεθήκαμε όταν τελειώσαμε κ φύγαμε στις 23.00 σχεδόν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλάζω τον μικρό ( από χθες έχει κάνει 15 φορές κακά) κάνω έναν καφέ κ έρχομαι να δω τι έγραψε η Μαρία…. Δύο σελίδες Α4 γέμισε….!!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφη!!!!

α πουλακια μου γι αυτο εξαφανιστηκατε χθες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εμεισ καλα ειμαστε,σημερα πρεπει να παω για εμβολιο τον μικρο...εντωμεταξυ δεν σας ειπα...ο Μ.προχθες παραπατησε σε μια ομπρελα σε μια καφετερια που ειμαστε και επεσε(παλι)και ειχε ενα παλουκι που βιδωνει η ομπρελα και του εκανε γρατσουνια στο κωλο...αιμα δεν ετρεξε ..ειδα μετα απο ωρα μια σταγονιτσα πανω στο παντελονι του...δεν ακουμπησε στο δερμα κατευθειαν αλλα στο παντελονι...πηρα και την παιδιατρο και μου ειπε να μην ανησυχω και οτι ειναι καλυμενοσ απο το εμβολιο τετανου ..εχει κανει τισ 4 δοσεις και 2013 θα κανει την 5η...μηπωσ πρεπει να του το κανω τωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου χαίρομαι που πήγαν όλα καλά κ εσύ κ οι δικοί σου, διασκεδάσατε κ το χαρήκατε….!!

Κρίμα για τον Αλέξη που στεναχωρήθηκε για την ζάμπα τέτοια μέρα, αλλά δυστυχώς όταν συνειδητοποιούν τι άνθρωποι είναι οι δικοί τους, ξεσπάνε!!!

Καλά έκανες κ της την είπες…. κ λίγα που είπες!!

Θα σας πω στο φβ τι μου έκαναν οι γονείς του Π. αλλά κ πως τους τακτοποίησα κ τους το βούλωσα για τα καλά!!!!

Κεφάλαιο σποράκι…:

Πότε ήταν που κρατούσες ένα τεστ θετικό στα χέρια σου κ πότε τελείωσε το 1ο 3μηνο???

Πάει το ένα τρίτο της διαδρομής κ μέχρι να αρχίσουν οι δροσούλες του χειμώνα θα μετράς αντίστροφα!!!

ΥΓ. κ εμένα ο δικός μου ζητάει πολλές φορές πράγματα από τους δικούς του, αλλά εμένα με εκνευρίζει αυτό!!!

Δεν θέλω υποχρεώσεις σε αυτούς!!! Μάλιστα πολλές φορές τον έχω βρίσει μπροστά τους!!

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάλι έπεσε Ελίζα???

Δεν νομίζω πως έχει ανάγκη ειδικά αν έτρεξε αίμα…. αλλά αν είναι κ καλυμμένος από το εμβόλιο, κανένα πρόβλημα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς φύγαμε νωρίς το απόγευμα από το σπίτι αλλά δεν ήταν καμία ούτε εδώ ούτε στο φβ!

Μετά γυρίσαμε αργά μέχρι να ετοιμάσω τον μικρό άργησα κ δεν μπήκα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλι μωρε ο αγαρμπος!λογικα μεχρι να κανουν την επομενη δοση ειναι καλυμενα απο την προηγουμενη ε???εχω κατααγχωθει...παρολο που μου ειπε και η παιδιατρος να μην ανησυχω...γιατι την προηγουμενη δοση την ειχε κανει 2μιση χρονων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφες ολες καλα???

βρε συ μανο??παλι επεσες παιδι μου??δεν πειραζει μεχρι να παντρευτεις θα γιανεις...

αλικη αμα ειναι να γραψω γραφω..να μην εχετε και παραπονα..και επισης να σκεφτεσαι πως πλησιαζει η ωρα της ξεκουρασης..και θα περνεις δυναμεις.οσο μπορεις εκμεταλευσουτο και ξεκουρασου..αφηνε τον σπυρο και ευχαριστησου τον αντρα σου...και θα δεις οταν επιστρεψετε ο γιοκας σου θα ειναι αλλο παιδι δεν θα τον αναγνωριζεις...

οσο για το θεμα του σπορου μου..δικιο εχεις ποτε περιμεναμε να κατουρησω ποτε περασε ο καιρος ουτε που καταλαβα...εδω παντως θα ειμαστε ολες να μετραμε μαζι αντιστροφα... ;);) παω και διπλα μια βολτα η τετα που ειναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τον δουλεω καλα 8888

γεια σας κορες!!

πηζω ασχημα....

καλα ειμαστε..περιμενω να αδιαθετησω και με ποναει η κοιλια μου,σημερα παιρνω αποτελεσματα παπ κι εχω αγχωθει λιγο...

φιλια λιζα,μαρακι,αλικη κι οσες μπειτε σημερα...

μανο!! πες της μανουλας να μην ανησυχει...

και ειπαμε,αρχισε να μαθαινεις καρατε και μποξ 8888

μαρια ο μανωλακης στο προφιλ σου ειναι πολυ αντρακι!!αλλαξε πολυ το μουτρακι του κι αντικειμενικα του πανε πολυ ετσι τα μαλλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως θα φτιάξω τα πράγματα μας, το κέρατό μου???

Δεν με αφήνει να κάνω τίποτε…..!!! Πώς μυρίζονται τα παλιόπαιδα πως πρέπει να κάνουμε κάτι οπωσδήποτε κ κάνουν τα αδύνατα, δυνατά να μας εμποδίσουν?

9999999999999999999999999999999999999999999999

Δούλευε εσύ………………!!! 88888888888888 :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EIMAI KOMMATIA!!

θελω να κλεισω το γαμημενο το pc και να παω στο παιδι μου!!!

εκει εχω προβλημα με τον ηλια,μολις με δει να καθομαι στο γραφειο,ερχεται σκαρφαλωνει στα ποδια μου,ανεβαινει στο γραφειο και δεν σταυρωνω λεξη.... :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:(:(:(:(:(:(:(

το απογευμα θα ερθει η ζαμπα να φερει τα γεμιστα..αλλα εγω θα φαω φακες που χθες δε τις τιμησε ο γιος της κι εφαγε σουβλακια.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

παλι καλα που το παιδι μου εφαγε και μεσημερι και απογευμα φακιτσες χθες!!

θα την στειλω αδιαβαστη την μαλακω...θα προσβληθει,ειμαι σιγουρη,αλλα θα της πω:και τι να κανω;να τις πεταξω; 888888

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα.. Να σας πω την αλήθεια και εγώ δεν ξέρω ποτε είναι η κατάλληλη  στιγμή. Ο ίδιος μας είπε πως δεν υπήρχε και νόημα να πάμε εχθές αλλά επέμενε ο άντρας μου από την χαρά του και δεν ήθελα να του το χαλάσω. Ρώτησα τον γιατρό για να πάμε μετά από 2 εβδομάδες και μου είπε πως την επόμενη θα μπορούμε να διακρίνουμε σίγουρα εμβρυϊκά στοιχεία και πιστεύει πως θα ακούσουμε και καρδούλα. Τι να πω… ακολουθώ τις οδηγίες του.
    • Καλημέρα κορίτσια... ούτε εγώ εχω ετοιμάσει κάτι ακόμα...τα έχω πάρει ολα οτι χρειαζομουν..εκτος απο: 1 κουβέρτα πικέ που θα χρειαστώ, σαμπουαν και κρέμες, παμπερς και μωρομαντηλα...και βάση για το καθισματακι του αυτοκινήτου...θα τα ετοιμάσω αρχές Ιουλίου λέω..να ξεκινήσω να πλύνω και να σιδερωσω ότι είναι! εξάλλου μέχρι τέλους Αυγούστου έχω πολύ καιρό μπροστά! εμένα αυτο που με αγχώνει είναι οτι είπε ο κουνιαδος μου οτι θα μ στείλει καρότσι και καθισματακι αυτοκινήτου και ακόμα δεν μου το εχει στείλει...και καπως ενα αγχος το έχω!
    • @Maria98Συμφωνώ κι εγώ με τη @Diwni! Είσαι πολύ νέα κι εφόσον οι εξετάσεις απ' τη μεριά σου δεν έχουν δείξει κάτι πρέπει ο σύντροφός σου να εξεταστεί άμεσα. Πραγματικά το σπερμοδιαγραμμα δεν είναι τίποτα, ίσως τον αγχώνει περισσότερο το αποτέλεσμα παρά η εξέταση η ίδια, αλλά ο,τι και να είναι (αν φυσικά υπάρχει θέμα, γιατί κι αυτός νέος είναι ο άνθρωπος) θα το αντιμετωπίσετε 😊 υπάρχουν πολλές κοπέλες εδώ που έχουν αναφέρει ότι με όχι καλό σπέρμα κατάφεραν εγκυμοσύνη και 1 και 2 φορές. Είναι θέμα χρόνο ότι θα τα καταφέρετε, 4 μήνες δεν είναι και πολύς καιρός. Όπως σου έγραψα και παραπάνω και σε μας η πρώτη εγκυμοσύνη ήρθε πανευκολα αλλά τώρα μας πήρε χρόνο χωρίς να έχουμε κάποιο "θέμα". Όλα είναι σχετικά, μην απελπιζεστε 🙏
    • @Maria98 ο σύντροφος σου καλο ειναι να εξεταστει αμεσα. Για να έχετε μια εικονα. Για σενα το ειπα με την εννοια οτι εισαι μεσα στα φυσιολογικά πλαισια για  σύλληψη κ δ χρειάζεται να αγχωθεις αμεσα με εξετάσεις. Να περασεις ομορφα τ καλοκαιρι σου και ο Σεπτέμβριος αν δ εχει έρθει μεχρι τοτε ειναι κοντα. Αν ησουν 36 πχ θα σ ελεγα ναι ψαξου κ συ αμεσα. Βαλε ενα χρονοδιάγραμμα, κανε τις προσπαθειες σου, αλλα εστιασε να περασετε ομορφα τ καλοκαιρι σας.
    • Εμείς η αλήθεια είναι πως προγεννητικό δεν είχαμε κάνει πριν μάθω για την εγκυμοσύνη επειδή δεν περιμέναμε πως θα πετύχουμε τόσο γρήγορα, μέσα σε 2 μήνες πιο στοχευμενης προσπάθειας είχε έρθει.  Εγω ειχα κανει καποιες εξετασεις ορμονολογικες-όχι ολοκληρωμενες- επειδη ειχε μια ανωμαλία η περιοδος πριν ξεκινησουμε ελευθερες επαφες, ειχα ξεκινησει και την μυο-ινοσιτολη που είχε προτείνει η γυναικολογος. Επισης εχω ελεγξει και θυρεοειδη ειναι οκ+ οτι εξετασεις ειχα κανει ως προγεννητικο στην αρχη της εγκυμοσυνης επισης οκ. Τώρα είναι 4 κύκλοι που έχουν περάσει, ξανά οι 2 τελευταίοι πιο στοχευμενης προσπάθειας (χρησιμοποίησα και τα τεστακια) . Αλλά περίμενα πως τώρα θα ερχόταν κάπως πιο γρήγορα το σπορακι , όσο δεν έρχεται απογοητευομαστε  Ειχα κανει και αυτές τις εξετάσεις για την θρομβοφιλία μετά την αποξεση ...αλλα τώρα τον έχει πιάσει ένας φόβος μήπως εκεινος έχει κάποιο θεματακι , θα το συζητήσω με τον ουρολόγο εδώ της περιοχής για αρχή και βλέπουμε  Η αλήθεια είναι πως καλύτερα να δούμε και το σπέρμα πιο πολύ και για κεινον , για να φύγουν τυχόν υποψίες ή ακόμα και να διορθωθεί κάτι αν χρειάζεται  Εγώ είμαι 26 χρονών, αλλά από την στιγμή που θέλουμε ένα μωράκι καλό δεν είναι να έχουμε ένα ολοκληρωμένο ιστορικό και να το παρακολουθούμε το πράγμα; κάπως σκέφτομαι πως δεν θέλω να το αφήσω και στη τύχη του  Είμαστε πολύ καλά ως ζευγάρι, έχουμε επικοινωνία περνάμε καλά όλα πολύ καλά, όσο και να θέλουμε το ότι είχαμε μια εγκυμοσύνη που δεν προχώρησε μας περνάει από το μυαλό και το σκεφτόμαστε συχνά ίσως τώρα να είναι μια φάση που να το σκέφτεται και ο σύντροφος μου πιο έντονα 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...