Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια.....τι κανετε????περαστικα σε ολα τα παιδακια που εχουν ενα θεμα με τις φθινοπωρινες ιωσεις.....coco μου ολα τα μωρα ειναι ευλογημενα και πανεμορφα....μακαρι συντομα ολες να εχετε γερα μωρακια στην κοιλιτσα σας...και χωρις προβληματα....Σιγα σιγα αχνοφαινετε ο 4ος μηνας και δεν το πιστευω...σαν ψεμμα μου φαινετε....περιμενω πως και πως να ερθει η δευτερα να παω επιτελους στο γιατρο μπας και σσηκωθω γιατι εχω λαλησει με τοση ξαπλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ααα, σ'ευχαριστώ maimouditsa μου! μακάρι σύντομα να έρθει το νινάκι σε όλες όλες μας! η γλυκιά μας Κάντυ εχει ένα δίκιο: δεν είναι κουλό να έχεις ανεβασμένη θερμοκρασία κάπου εκεί, ήτοι την 16η μέρα σου! ;)

πάντως, για εγκυμοσύνη+θερμοκρασία έχω να δηλώσω ότι είναι "μάπα το καρπούζι".όταν περίμενα να αδιαθετήσω είχα 36,5 με 36,6, δλδ το σύνηθες, κ έτσι μου είχε φύγει η χαρά. ωστόσο, μια μέρα μετά το θετικό τεστ έκανε τη θεωρία του θερμόμετρου να καταρρεύσει :lol: δεν βαριέσαι.... ό,τι είναι να γίνει, γίνεται τελικά!

Α, Καντούλα είδα ότι έχεις έναν στρουμπουλό αγόραρο τελικά! σε καλωσορίζω στο κλαμπ των αγορομαμάδων, ως αγορομαμά και εγώ και σου εύχομαι χαρούμενα κ ευτυχισμένα γαλάζια όνειρα!!! να του μιλάς πολύ πολύ γιατί άκουσα μια ομιλία ενός -δεν θυμαμαι όνομα - που τονίζει τη σημασία της ομιλίας στα μωράκια, ενόσω διαβιούν στην κοιλίτσα. τα βοηθά στην ανάπτυξη του εγκεφάλου, διότι δεν καταλαβαίνουν μεν, ωστόσο κινητοποιούν τον εγκέφαλο για να επεξεργαστούν τη φωνή της μανούλας τους!!!!!!!!!ΤΕΛΕΙΟ!!!!εγώ του μιλούσα ώρες ατελείωτες, γιατί ήμασταν και μοναχούλια μας :lol:

ΝΑΙ!!!!Κοριτσακια μου μαλλον για μπεμπη προκειται κατα 90%...θα το ξαναδουμε ομως οταν ξαναπαω στις 12/9( αρκει να ειναι σε καλη θεση )για να σιγουρευτουμε!!!Και βεβαια θα του μιλαω και θα του βαζω και μουσικουλα και απο ολα!!!Απο τον επομενο μηνα ομως γιατι ακομα δεν ακουει απλα νοιωθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ποσα γραψατε?Λιγο κοιμηθηκα η γυναικα και οργιασατε!!!

Περαστικα στα αρρωστουλικα παιδακια!!!

Ρανια μου συνηλθε ο Βασιλακης σου???Ευγενια σου κραταει μουτρα??Δεν ξερω αλλα μ'αυτο εγω γελαω πολυ!!Μου φαινεται πολυ αστειοοο :lol::lol: !!!

Ρε Μαιμου......ασε μη μιλησω καλυτεραααααα!!!!!!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΟΟΟΟΣ!!!!!!!!ααααααααα θα το πω δεν μπορωωωωωωωω,εσενα ετσι σου ερχεται οταν ειναι??Βλεπεις ροζ σαν μια καρφιτσα στο σκουπισμα????Κατι καλο συμβαινει εκει......ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Demouli ποτε δεν ξερεις!!!Στο ευχομαι παντως και σενα!Καλε μη λες ετσι στη Ρανια και παιρνει αερα!!Θα παει και θα τα σπασει στο Παρισι αυτη!!Αστην εδω να ειναι φρεσκογκαστρουλα και να μην παει πουθενα :lol::lol: !!Ρανια μου σ'αγαπω!!!!!! :lol::lol::lol:

Νυχτεριδακι τι γινεται????

ΚΑΝΤΟΥΛΑ μου ναι ναι ναι!!!!ΑΓΟΡΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Με το καλο κουκλιτσα μου,με το καλο!!!!!!!

Γουσταρω spiderman,superman,αυτοκινητακια και ασε τις Barbie να κουρευονται οι ξενερωτες!!!Εδω μιλαμε για "αντρικες" καταστασεις!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινουλα μου,μακαρι κοριτσακι μου συντομα να σηκωθεις και εσυ απο το κρεββατι να απολαυσεις το υπεροχο ταξιδι της εγκυμοσυνης σου!!!!!!!!

Αντε,αντε στις 100 σελιδες αλλαζουμε θεμααααααα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το προβλημα θα ειναι αν μεινω εγκυος ΣΤΟ παρισι! :lol::lol:

ο μικρος καλυτερα,μονο μυξα κ ποοοολυ χεσιμο μιλαμε!(καλη μας ορεξη)!πριν μια ωρα ηρθα κ με εχει χεσει 3 φορες!

καντουλα μπραβο!οτι κ ειναι βεβαια,θελουμε να ειναι γερο κ καλοτυχο!

ευγενια,αυτος ειναι ο φοβος μου που θα λειψω 4 μερες γεματες.αν θα με θελει μετα κ φυσικα ποσο θα με ζηταει οσο θα λειπω..αχχχ,εχω τυψεις ηδη που θα φυγω αλλα τωρα δεν γινεται να μην παω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εντωμεταξυ τωρα που το σκεφτομαι,σας το ειχα πει πως η καντυ θα εχει αγορακι ε?ετσι για να βλεπετε τι μεντιουμαρα εχετε στην παρεας σας! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εντωμεταξυ τωρα που το σκεφτομαι,σας το ειχα πει πως η καντυ θα εχει αγορακι ε?ετσι για να βλεπετε τι μεντιουμαρα εχετε στην παρεας σας! :lol::lol:

:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ποσα γραψατε?Λιγο κοιμηθηκα η γυναικα και οργιασατε!!!

Περαστικα στα αρρωστουλικα παιδακια!!!

Ρανια μου συνηλθε ο Βασιλακης σου???Ευγενια σου κραταει μουτρα??Δεν ξερω αλλα μ'αυτο εγω γελαω πολυ!!Μου φαινεται πολυ αστειοοο :lol::lol: !!!

Ρε Μαιμου......ασε μη μιλησω καλυτεραααααα!!!!!!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΟΟΟΟΣ!!!!!!!!ααααααααα θα το πω δεν μπορωωωωωωωω,εσενα ετσι σου ερχεται οταν ειναι??Βλεπεις ροζ σαν μια καρφιτσα στο σκουπισμα????Κατι καλο συμβαινει εκει......ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Demouli ποτε δεν ξερεις!!!Στο ευχομαι παντως και σενα!Καλε μη λες ετσι στη Ρανια και παιρνει αερα!!Θα παει και θα τα σπασει στο Παρισι αυτη!!Αστην εδω να ειναι φρεσκογκαστρουλα και να μην παει πουθενα :lol::lol: !!Ρανια μου σ'αγαπω!!!!!! :lol::lol::lol:

Νυχτεριδακι τι γινεται????

ΚΑΝΤΟΥΛΑ μου ναι ναι ναι!!!!ΑΓΟΡΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Με το καλο κουκλιτσα μου,με το καλο!!!!!!!

Γουσταρω spiderman,superman,αυτοκινητακια και ασε τις Barbie να κουρευονται οι ξενερωτες!!!Εδω μιλαμε για "αντρικες" καταστασεις!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

:lol::lol:;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το προβλημα θα ειναι αν μεινω εγκυος ΣΤΟ παρισι! :lol::lol:

ο μικρος καλυτερα,μονο μυξα κ ποοοολυ χεσιμο μιλαμε!(καλη μας ορεξη)!πριν μια ωρα ηρθα κ με εχει χεσει 3 φορες!

καντουλα μπραβο!οτι κ ειναι βεβαια,θελουμε να ειναι γερο κ καλοτυχο!

ευγενια,αυτος ειναι ο φοβος μου που θα λειψω 4 μερες γεματες.αν θα με θελει μετα κ φυσικα ποσο θα με ζηταει οσο θα λειπω..αχχχ,εχω τυψεις ηδη που θα φυγω αλλα τωρα δεν γινεται να μην παω..

Αν μεινεις εγκυος στο Παρισι βρες καραβι και φυγεεεεεεε!!!!!!!!

Μαρη "Ρανια" τρωω παραλληλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ......

Ακους εκει "Ρανια",κοροιδευεις τον κοσμο τοσο καιρο....Ρανια.... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εντωμεταξυ τωρα που το σκεφτομαι,σας το ειχα πει πως η καντυ θα εχει αγορακι ε?ετσι για να βλεπετε τι μεντιουμαρα εχετε στην παρεας σας! :lol::lol:

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))[smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=thumbsup.gif] [smilie=thumbsup.gif] [smilie=thumbsup.gif] [smilie=thumbsup.gif] [smilie=thumbsup.gif] [smilie=thumbsup.gif] [smilie=thumbsup.gif] [smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ρανια εισαι θεοτρελη :lol::lol::lol: ευτυχως δεν τρωω :lol: Τονια μη μου λες τετοια καλε..δε θελω να παιρνω αερα ;);) παντως εγω θα ελεγα να μεινουμε ακομα λιγο ειναι πολυ γουρικο το καλοκαιρινο :D Τι λετε???? :P
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλεναδες :):):) Σχολασα,εφαγα και χαλαρωνω διαβαζοντας τα νεα σας :D Περαστικα στα παιδακια που ειναι αρρωστα..Κοριτσια δεν εχω κανενα συμπτωμα ακομα...τιποτα... :|:|:|:|:| απλα...αναμονη...ο,τι ειναι να γινει θα γινει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nyxterida μου στις 11 περιμενεις κι εσυ?τον προηγουμενο στις 15 σου ηρθε αν θυμαμαι καλα?δε πειραζει..ειπαμε δεν ειναι απαραιτητο να εχεις συμπτωματα ;) ποσες μερες πριν σου ερθει ξεκινανε τα συμπτωματα?και ποια ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχω σοβαρα συμπτωματα...μονο το στηθος πρηζεται..δεν ποναω ποτε...στις 15 δεν ηρθε ακριβως...αρχισε λιγο..αλλα στις 16 κανονικα ηρθε..καπου αναμεσα ειμαι..χιχιιι...εγω λεω 15 ωστε να βγαινει οπως ολους τους μηνες σταθερος ο κυκλος...ειχα κανει τεστ ωορηξιας στις 27/8 και ηταν θετικο.τανι τανι εκανα 27/8 και 28/8 βραδυ :) μονο αυτες τις 2 μερες.Η θερμοκρασια μου ανεβοκατεβαινει :D:D αλλα πρωι πρωι 7.30 που ξυπνησα ειχα μονο 36,5..ειναι αναλογα τι ωρα θα σηκωθω...δεν τη δινω σημασια..το βραδυ φτανει 37,1(εχθες).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: και να τις εκατοστισαμε τις σελιδουλες!!!αααχχ ακομα λιγο να κατσουμε Τονιααααααα :D:D:D Nyxterida αντε κατι μου λεει οτι το τσακωσατε το μπεμπακι :D:D στο ευχομαι!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελος το Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!! Λοιπον αντε με το καλο το καινουριο θεματακι και με πολλα καινουρια μωρακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα,

μου συμβαίνει το εξής παράξενο και γιαυτό γράφω, για να μην το πω στον άντρα μου. Δεν θέλω να ελπίζει και μετά να απαγοητευτεί. Είμαι στην πρώτη μέρα καθυστέρησης και έκανα εξέταση β χοριακής. Έδειξε 5,1. Το διαγνωστικό κέντρο που έκανα την εξέταση είχε τις εξής τιμές: ΟΧΙ ΕΓΚΥΟΣ <2 mlU/ml, 3 βδομάδα 10- 70,0 mlU/ml και ούτο κάθε εξής. Δεν ξέρω τι να πω και τι να πιστέψω. Μίλησα με τη γυναικολόγο μου και μου είπε να ελπίζω για εγκυμοσύνη και να επαναλάβω την εξέταση σε 10 μέρες εάν μέχρι τότε δεν έχω αδιαθετήσει...Τί να πω; Ξέρετε πως νιώθω; ΧΑΜΕΝΗ στο διάστημα... Δεν ξέρω τι να πιστέψω και τι να κάνω... Θέλω τόσο ένα παιδάκι.... Μα τόσο πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα,

μου συμβαίνει το εξής παράξενο και γιαυτό γράφω, για να μην το πω στον άντρα μου. Δεν θέλω να ελπίζει και μετά να απαγοητευτεί. Είμαι στην πρώτη μέρα καθυστέρησης και έκανα εξέταση β χοριακής. Έδειξε 5,1. Το διαγνωστικό κέντρο που έκανα την εξέταση είχε τις εξής τιμές: ΟΧΙ ΕΓΚΥΟΣ <2 mlU/ml, 3 βδομάδα 10- 70,0 mlU/ml και ούτο κάθε εξής. Δεν ξέρω τι να πω και τι να πιστέψω. Μίλησα με τη γυναικολόγο μου και μου είπε να ελπίζω για εγκυμοσύνη και να επαναλάβω την εξέταση σε 10 μέρες εάν μέχρι τότε δεν έχω αδιαθετήσει...Τί να πω; Ξέρετε πως νιώθω; ΧΑΜΕΝΗ στο διάστημα... Δεν ξέρω τι να πιστέψω και τι να κάνω... Θέλω τόσο ένα παιδάκι.... Μα τόσο πολύ...

Κουκλιτσα μου κατ αρχας ειναι καλο το οτι η χοριακη σου δεν ειναι στο 0....Σου ευχομαι να συνεχισει να διπλασιαζεται και να πανε ολα καλα...μακαρι να εχει ερθει η ωρα να ερθει το μωρακι σας στη ζωη σας....εγω θα σου προτεινα να μιλησεις με τον αντρα σου και να ξερει τι περνας και τι νιωθεις....σου ευχομαι ολα να σου πανε τελεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...