Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολύχρονη Κάντυ!!! Με το καλό να δεχτείς το νινάκι σου!! Ότι επιθυμείς!!

Εμείς γυρίσαμε απο διακοπές σήμερα τα ξημερώματα και όλη μέρα προσπαθούσαμε να μαζέψουμε σπίτι και κήπο. Ο γίος μου έμεινε στην γιαγιά και στον παππού του μέχρι τέλος Αυγούστου για να συνεχίσει μπάνια και βόλτες στην ύπαιθρο. Από τάνι τάνι πήγαμε χειρότερα απο ότι υπολόγιζα- την πρωτη εβδομαδα ήμουν μόνη μου διακοπές με τον γιο μου και την δεύτερη που ηρθε και ο άντρας μου στράβωσα άσχημα με κάποιες καταστάσεις και δεν κάναμε σχεδόν καθόλου...περιμένω την Τρίτη και Τετάρτη και ελπίζω μέχρι να έρθουν οι γόνιμες ημέρες να έχω συνέλθει ψυχολογικά και να το αποφασίσω πάλι για νινι ή τουλάχιστον τάνι τάνι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ σας κοριτσια !!! ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΧΕΙΜΩΝΑ !! τερμα οι καλοκαιρινες διακοπες για φετος -απο εμας, παμε προς ολοταχώς για Χριστουγεννιατικες ; μαλλον χιχιχιχι....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ κ στα κοριτσια που γιορταζαν μαζι μου :mrgreen: τις προαλλες !!!

ΠΩΩΩΩΩΣ παμε εδω απο εγκυμοσυνες ;; πως ειναι η ψυχολογιαααα ;;; εεεεεε ;;; :x

εγω σκεφτομαι ολο τον Αυγουστο οτι θα ηταν ομορφο να γενναγα ετσι τετοια εποχή το επομενο μωρακι.... καλα βεβαια φανταζομαι απο μονη μου κ χαιρομαι γιατι αλλος εχει το πανω χερι :D χιχι...

παντως θελω να αρχισω filicine, βιταμινη Ε (κ γω κ ο αντρας μου) κ οπωσδηποτε να κανω τεστ ΠΑΠ !!! μπας κ μπουμε σε τελική ευθεια για "γονιμοποιηση" ;) ας ειμαστε προετοιμασμενοι θετικώς :x

την βιταμινη Ε θα την παρω προοληπτικά, την ειχα παρει κ πριν μεινω στον μικρο τοτε για λιγοτερο απο μηνα, εμας μας βοηθαει στον κυκλο κ στους αντρες φυσικά στο πιο δυνατο σπερμα... γενικως κανει γενικό καλο :P:mrgreen:

το καλο ειναι οτι παραμενει σταθερος ο κυκλος μου κ εχω εμφανη σημαδια ωορρηξιας καθε μηνα οποτε περιπου ξερουμε "ποτε" να βαρεσουμε ;););););););););):x:x:x:x

κ οποτε ειναι να ερθει ...ας ερθει...

ο Κωνσταντινακος περναει ολο κ πιο πολύ χρονο περπαντωντας κ ευτυχως συνεννοουμαστε ολο κ πιο καλα (οκ, οχι τελεια ακομα...) οποτε νομιζω οτι αν ερθει ενα μωρο σε κανα χρονο απο σημερα..... θα ειναι ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ :x:x:x:x:x:x:x:x

οποτε ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΧΕΙΜΩΝΑ κ θα τα λεμε πιο συχνα απο δω κ περα :mrgreen: ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ κοριτσια !!! τανι τανι φορεβερ χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια και καλη εβδομαδα!!!!!

Μαρια μου πολυχρονη σε ξεχασα :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Με το καλο να μεινεις εγκυουλα σου ευχομαι!!!!!........Καλο χειμωνα,καλο χειμωνα αντε πια φετος μ'αυτες τις ζεστες... :x .Παντως η θερμοκρασια σημερα ειναι τελεια :) !

Ευγενια μου ελπιζω να εισαι ετοιμη στις γονιμες σου κοπελα μου και ολα να γινουν οπως τα θες!!!!!

Εμενα κοριτσια ακομα να μου'ρθει τη περιμενω απο στιγμη σε στιγμη πια :twisted::twisted: Δεν ειμαι εγκυος εφαγα ενα μεγααααααααλο - πριν απο λιγο που εκανα το τεστακι :(:( ...Με εχει ριξει λιγο αλλα δεν πειραζει....Θα μπω και εγω στο γκρουπακι τον κοκκινοχαζουλικων :lol::lol::lol::lol: .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια και καλη εβδομαδα!!!!!

Μαρια μου πολυχρονη σε ξεχασα :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Με το καλο να μεινεις εγκυουλα σου ευχομαι!!!!!........Καλο χειμωνα,καλο χειμωνα αντε πια φετος μ'αυτες τις ζεστες... :x .Παντως η θερμοκρασια σημερα ειναι τελεια :) !

Ευγενια μου ελπιζω να εισαι ετοιμη στις γονιμες σου κοπελα μου και ολα να γινουν οπως τα θες!!!!!

Εμενα κοριτσια ακομα να μου'ρθει τη περιμενω απο στιγμη σε στιγμη πια :twisted::twisted: Δεν ειμαι εγκυος εφαγα ενα μεγααααααααλο - πριν απο λιγο που εκανα το τεστακι :(:( ...Με εχει ριξει λιγο αλλα δεν πειραζει....Θα μπω και εγω στο γκρουπακι τον κοκκινοχαζουλικων :lol::lol::lol::lol: .......

κατσε να εχεις καθυστερηση πρωτα !!!και εγω την ημερα που περιμενα οχι μονο αρνητικο τεστακι αλλλα και χοριακη αρνητικη ειχα φαει!!!!αλλα μετα απο 10 ημερες ηταν ολα ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΑ!!!μην βιαζεστε :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!!! :D:D:D ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΧΘΕΣ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!! :(:(:( ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ!!!ΓΥΡΙΣΑΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΒΛΕΠΩ ΕΤΣΙ;;;;Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΠΕΣΕ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ!!!!ΑΜΑΝ ΠΙΑ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ;;;;ΒΙΝΟΥLA μου και εμενα μου φανηκε περιεργο που σου εκανε τοσο νωρις την εξεταση ζαχαρου!Τονια μου μην απογοητευεσαι!!!Θα ερθει το νινι..Εχεις καθυστερηση;;;Δεν εχω αλλα νεα!!!!Σας διαβασα ολες!!!!Σορρυ που δεν σχολιαζω...δεν τα θυμαμαι ολα!!!! :roll::roll: χιχι!!!!Θα τα λεμε λοιπον!!!!Αντε να ξαναφυσηξω αλλη μια!!!!Φουφου φου φουουουουουουουουου!!!!!bye!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια, να μπω κι εγω στη παρεα σας? Λοιπον ειμαι ψιλοπαλια εδω στο FOrum, με λενε Πενυ 33 χρονων κι εχω μια μπεμπουλα 18 μηνων. Σας διαβαζω κα8ε μερα καταλαβαινω το αγχο σας γιατι κι εγω σκεφτομαι να χαρισω ενα αδελφακι στην Αννουλα μου αλλα μονο καντεμικους μηνες συναντω.

Δεν εχουμε ξεκινησει ακομα προσπα8ειες γιατι την μια μου δημιουργειται προβλημα στα δοντια , περιμενε 3 μηνες 8εραπεια για εμφυτευματα. Την αλλη στα καλα κα8ουμενα μου ερχετε περιοδος και μου κραταει 25 μερες :o:o:o

Τωρα ειμαι σε 8εραπεια με αντισυλληπτικα για να μου φτιαξει ο κυκλος για 3-4 μηνες :cry::cry: . Ενταξει δε με πηραν τα χρονια αλλα οταν 8ελω κατι δε μου αρεσει να περιμενω 8-)8-)8-)

Ευχομαι σε ολες καλο χειμωνα και γρηγορα γρηγορα να φουσκωσουν οι κοιλιτσες, και στις γκαστρουλες ευχομαι με το καλο να υποδεχτουν με ενα μικρο πονο το νεο μελος :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!!! :D:D:D ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΧΘΕΣ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!! :(:(:( ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ!!!ΓΥΡΙΣΑΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΒΛΕΠΩ ΕΤΣΙ;;;;Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΠΕΣΕ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ!!!!ΑΜΑΝ ΠΙΑ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ;;;;ΒΙΝΟΥLA μου και εμενα μου φανηκε περιεργο που σου εκανε τοσο νωρις την εξεταση ζαχαρου!Τονια μου μην απογοητευεσαι!!!Θα ερθει το νινι..Εχεις καθυστερηση;;;Δεν εχω αλλα νεα!!!!Σας διαβασα ολες!!!!Σορρυ που δεν σχολιαζω...δεν τα θυμαμαι ολα!!!! :roll::roll: χιχι!!!!Θα τα λεμε λοιπον!!!!Αντε να ξαναφυσηξω αλλη μια!!!!Φουφου φου φουουουουουουουουου!!!!!bye!!!!

Α!!!!!ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΠΗΡΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!!!!ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ....ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...PENNY1979 μου καλως ηρθες στην παρεουλα μας και ευχομαι και σε εσενα γρηγορα να σου πανε ολα καλα και οτι επιθυμεις!!!!Φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καντουλα μου χαιρομαι πολυ που ολα ειναι καλα,αν και ημουν σιγουρη!!!!!! :):):):) !!!!!Εχω 2 μερες πλεον....Αλλα αυριο ειναι ακριβως 30 μερες,αντε να δουμε.....Αν και ε-ε-ερχεται :lol::lol::lol: !!!

Penny μου καλως ηρθες!!!Η κορουλα σου ειναι μια κουκλα!!!!!!Ευχομαι συντομα να ερθει και το αδελφακι της!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Καθυστερημένα μεν, αλλά να ευχηθώ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στις εορτάζουσες του 15Αύγουστου!!![smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif]

penny καλώς ήρθες στην ομαδούλα των μελλουσών φουσκοκοιλιτσών :D

καλώς επιστρέψατε απο τις διακοπές κ....άντε, δειλά-δειλά, ας πούμε έναν καλό χειμώνα, παρόλο που ακόμη έχουμε κάποιες μερούλες χαλάρωσης...

εμείς καλά περνάμε, πάνω που πήραμε σβάρνα τις παραλιούλες για μπάνια, φρενάραμε λόγω τρελού αέρα :twisted: περιμένουμε να ξαναρχίσει η ζεστούλα, να απολαύσουμε και κάτι τώρα που ήρθε η σειρά μας για διακοπούλες!

απο τάνια ξεκινήσαμε δυναμικά κ αυτή βεβαια η εβδομάδα είναι αρκούντως κρίσιμη, για να ιδούμε!

φιλιά σε όλες, Κάντυ μου μπράβο για τις καλές εξετάσεις, καλή αυχενική να έχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας κ απο εμενα!penny καλως ηρθες!με το καλο κ εσυ να μπεις στο κλαμπ των μαμαδων!

εγω να σας πω την αληθεια εχω σταματησει να το σκεφτομαι..βαριεμαι τοοσο πολυ να καθομαι να κοιταω γονιμες κ να "αναγκαζομαι" να κανω τανι συγκεκριμενες μερες..θα το αφησω για κανα εξαμηνο ετσι στο πολυ χαλαρο κ αν δεν εχει ερθει,θα παω στο γιατρο να κοιταμε μαζι τις γονιμες οπως ειχα κανει κ για το μικρο μου.ειπα να σας αποκαταστησω πρωτα οοολες σας! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια κ απο μενα...τι κανετε????εγω εδω σπιτι...απο ζεστη καλα παμε...κατα τ αλλα καλλα...πενυ καλως μας ηρθες...να σου ζησει η μπεμπα σου...και με το καλο να ερθει και το αδερφακι της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πιστευω πως το αγχος κανει μεγαλο κακο. Αλλα τι να κανεις , το ατιμο ερχετε χωρις να το καταλαβεις. Την κορη μου την επιασα χωρις να ξερω τι σημαινει γονιμες μερες μετα απο 10 χρονια σχεσης με το που παντρευτηκα.

Τωρα που ξερω ποσο μου εχει αλλαξει τη ζωη ενα παιδι, τωρα ειναι που το ψαχνω περισσοτερο και αγχωνομαι :D Ενταξει μου τυχανε και ολα τα στραβα της μοιρας , με το που γεννησα μου χαλασαν 2 δοντια για εξαγωγη τα οποια επρεπε να τα αντικαταστησω με εμφυτευματα (ενα σωρο λεφτα) . Εχω ευαισ8ησια στα δοντια και η εγκυμοσυνη τα εκανε χειροτερα.

Εχω και τον αντρα μου που με εχει πρηξει λες και ειναι στο χερι μου :lol::lol: Αφου καμια φορα του λεω 10 χρονια δεσμο ειχαμε ας με γκαστρωνες πιο νωρις για να ειχαμε τωρα πολλα παιδιΑ :D:D:D

Ο 8ειος μου που ειναι γυναικολογος και τον συμβουλευομαι απειρες φορες μου λεει πως ολες οι γυναικες μπορουν να γινουν μανες, μα ολες. Απλα αλλες γινονται γρηγορα κι αλλες κα8υστερουν, τι να κανουμε αυτα εχει η ζωη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλοοοοοοοοοοοοοοοοοο :mrgreen:

γεια σου πενυ !! νομιζω ησουν στο ποστ με τις φρεσκογκαστρουλες 2010 ;; μαζι με την φιλη μου rebbeka ??

καλως μας ήλθες !!!! εγω η ρανια κ η ντεμυ ειμασταν μετα απο σας :mrgreen: στις φουσκωκοιλιτσες :roll:

κ γω παρ ολο που εχω περιοδο απο τον Απρίλη (θηλασαμε ως 1ος ετους κ δεν ειχα ιχνος περιοδου) δεν εχω πετυχει εγκυμοσυνη ακομα ....................... :( βεβαια εχει κ τα καλά του - να γινει πιο συνεννοήσιμος ο μικρος ως την επομενη εγκυμοσύνη γιατι ακομα η ηλικία τους ειναι πολύ απαιτητική κ βοηθεια εχουμε ελαχιστη απο παππουδες/γιαγιαδες.... :x ενιγουέι :P

εγω αυτο το μηνα παω προς ολοταχως για περιοδο μιας κ οι γονιμες πεσαν στις διακοπες/επιστροφή που η κουραση πηγε συννεφο αλλα δεν πειραζει ;) τον αααααααλλοοοοοοοοοοοο μηνα :mrgreen:

τανι τανι οπως κ να χει ΟΛΕ !!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΠΟΥΛΑ!!!!Σημερα ειμαι ολο γκρινια αλλα νομιζω οτι θα με δικαιολογισετε...!!!!Καταρχην μας σπασανε το τΖαμι απο το αυτοκινητο για 2η φορα για να μας κλεψουν!!!Περυσι ξανασυνεβει αυτο!!!Κοντεψα να παθω εγκεφαλικο!!!Ευτυχως ομως λιγο το κακο γιατι θα μας το φτιαξει η ασφαλεια και δεν βρηκαν τιποτα για να κλεψουν παρα μονο αυτα τα γουρια και τα φυλαχτα που ειχαμε κρεμασμενα στο καθρεφτη στο παμπριζ του αυτοκινητου!!!!Ελεος!!!! :oops::oops::roll::roll: Αν ειναι δυνατον!!!!Μετα ερχομαι στη δουλεια,ολα μου μυριζουν και ολα μου βρωμανε!!!!Εχω απο χθες που μου μυριζει κατι πολυ ασχημο σαν σκονη δεν ξερω και δεν μπορω να βρω τι ειναι!!Εψαξα και βλεπω οτι τα κομπιουτερ απο κατω που εχουν και το ανεμιστηρακι ειναι γεματα σκονη!!!!Μα ειναι δυνατον να μην τα καθαριζουνε και να αναπνεουμε ενα σωρο μα....ιες;;;Αν ειναι δυνατον..πηρα και καθαρισα καποια μου εφυγε η μεση να σκυβω...οι αλλοι με περασαν σιγουρα για τρελη γιατι δεν τους μυριζει!Ευτυχως ομως μια κοπελα μου λεει εχεις δικαιο εχει σκονη γιατι και εμενα με ενοχλει το νοιωθω!Πρεπει να παρει καποιος ηλεκτρικη σκουπα να το καθαρισει αυτο!!!!Μπαχαλο!!!!Τα νευρα μου!!!!Μα ειναι τοσο δυσκολο να καθαριζουνε και να οργανωθουνε;;;Μετα βλεπω στο facebook στο προφιλ μου που που δεν εχω γραψει τιποτα και ουτε θελω ...μου ειχανε γραψει ευχες για τα γενεθλια μου και καποια μου εγραφε και για το μωρο!Μ α ειναι δυνατον;;;Δεν θελω να βγαζω τα παντα στη φορα, δεν μπορουν να το καταλαβουν και να ειναι πιο διακριτικοι και να μεινουν μονο στα χρονια πολλα και αν θελουν να γραψουν παραπανω πραγματα ας στειλουν προσωπικο μυνημα!Αν ηταν θα το εγραφα μονη μου και θα ανεβαζα και φωτο δεν θα περιμενα απο τους αλλους!!!Το οτι εχω facebook δεν σημαινει οτι θελω να τα βγαζω ολα στη φορα!!!!Ελεος πια!!!!Δεν το καταλαβαινουν;;;;Και αν δεν ξερουν γιατι δεν ρωτανε;;;;Ευτυχως εσβησα το μηνυμα...τι να πω ρε παιδι μου!!!!Σημερα τα εχω παρει πολυ!!!!!Πειτε μου ρε κοριτσια εχω αδικο;;;Θα πρεπει δηλαδη να καθομαι στον καθενα που το ξερει και να του λεω...ξερεις ενταξει αφου το εμαθες τωρα μην γραψεις τιποτα στο Facebook..!!!!Στη τελικη δεν εχει γεννηθει ακομα!!!!!Αν βαλω εγω κατι απο μονη μου ας γραψουν οτι θελουνε μετα αλλα τωρα που βλεπει ο αλλος οτι δεν υπαρχει τιποτα στο προφιλ δεν το σκεφτεται να ειναι πιο διακριτικος;;;;Εγω παντως δεν θα το εκανα τι να πω;;;;!!!!!! :|:|:|:shock::shock: Ουφ!Συγνωμη αν σας ζαλισα!!!!!Φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προβλεπεται πως εχει να γινει του τανιου στο Τανι-Τανι Autum Edition που ανοιγει 1/9!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: Μαρακι μου στο ευχομαι και σενα ολοψυχα!!Εγω λεω με το καλο να γινει οποτε και να γινει!!!!

Καντουλα μου ορισμενοι το παιζουν "εξυπνοι" για το fb αναφερομαι....Ε,να μη δειξουν οτι ξερουν πιο πολλα απο τους αλλους????Εαν δεν ειναι πολυ δικος σου ανθρωπος διεγραψε τον και εγω τα παιρνω με κατι τετοια....Ελεος πια.... :twisted:

Οσο για το κλεψιμο μη στεναχωριεσαι καρδουλα μου....Εκει να μεινει....Εμας το χειμωνα που μας περασε μας εκλεψαν 2 φορες...Μας ανοιξαν τις αποθηκες και μας πηραν ΤΑ ΠΑΝΤΑ.....Ειχαμε πολλα πραγματα μεσα γιατι ειχαμε πολλα δωρα γαμου που δεν αλλαζανε αλλα ειχαμε και πολλα πραγματα για το μελλοντικο μεγαλυτερο μας σπιτι...πανε ολα....δεν πειραζει ομως,υγεια!!Όσο για το αυτοκινητο ολο το γυροφερνουν εχουν σπασει αρκετα στη γειτονια και ναι περνουν τα σταυρουδακια και τα γουρακια....συμοριες ειναι...τι να πω....ετσι που εχουμε γινει παρακαλαμε να μη βρεθουμε αντιμετωποι και αν ειναι να παρουν ας παρουν πια....

Οσο για τη σκονη,απλα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ.....Κατσε εκει ηρεμα εσυ,μη καθεσαι και ξεσκονιζεις και ποναει και η μεσουλα...!!

Ας μη γκρινιαξω και εγω σημερα,ε??Αφηστε το αφηνω για αυριο!Φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καντυ μου μην στεναχωριεσαι...ευτυχως που ηταν τοοσοο και δεν υπηρχαν χειροτερα...οσο για την σκονη ποτε δεν την καθαριζουν...απλα δεν τους νοιαζει...οσο για το φβ παντα θα υπαρχει καποιος να κανει την μ@@@κια του...για να το παιξει ξερωλας....ειναι δικαιωμα σου να γραφεις ΕΣΥ οτι θες στο προφιλ σου αλλα απο μονη σου οχι γιατι ο αλλος το παιζει εξυπνος...οποτε μην στεναχωριεσαι και στεναχωριεται και το μωρακι σου...χαλαρωσε και ολα θα περασουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΓ:Η αληθεια ειναι οτι αυτη που το εκανε ειναι πολυ καλο παιδι...Το εκανε απο αμελεια μωρε και οχι επιτηδες ειμαι σιγουρη!!!Απλα επειδη εγω δεν θελω ακομα να το δημοσιευσω και ειναι δικαιωμα μου αφου βλεπουνε οτι δεν εχω γραψει κατι πρεπει να σκεφτονται λιγο παραπανω και να προσεχουν!!!!Αυτο μονο...Τωρα οτι εγινε εγινε δεν αλλαζει..!!Εσβησα το μηνυμα καΙ της το ειπα κιολας με ωραιο τροπο για να το ξερει για αλλη φορα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και εγω...και εδω :D Καντυ μου αυτο με το αυτοκινητο το ειχαμε παθει και εμεις περυσι...και δεν βρηκαν κατι..μονο η ταλαιπωρια φτανει..Λοιπον κοριτσια σημερα πηρα τα αποτελεσματα των ορμονικων..και ειναι ολα καλα!!Η FSH η οποια ηταν λιγο ανεβασμενη,αυτο το μηνα βγηκε πολυ καλη...αυτο σημαινει οτι θα γινει καλο ωαριο :D:D αντε να δουμε....και ετσι ειμαι πολυ χαρουμενηηηη [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πράγματι "maria+fotis" ημουν στο ποστ "φρεσκογκαστρουλες 2010" μαζι με το rebbekaki την Annoyla και τα υπολοιπα κοριτσια. Δεν εχουμε χα8ει, ακομα μιλαμε στο facebook αν και τους μιλαω συνεχεια να βαλουμε μπρος για 2ο αλλα δε βλεπω ακομα ανταποκριση 8-)8-) !

Eγω 8ηλασα 4-5 μηνες γιατι δεν ειχα και πολυ γαλα και ψιλοσπαζομουν ολη την ωρα με το βυζι εξω ;);) και εκοψα γρηγορα γρηγορα τον 8ηλασμο. Τωρα οταν ερ8ει το επομενο νινι 8α δουμε, αναλογα τα κεφια :lol:

Ευτυχως εχω βοη8εια απο την πε8ερα μου που μενει ακριβως απο πανω , ενω η μανα μου ειναι μια ωρα μακρια (κοριν8ο) Αλλα το εχω πει και στις δυο οτι οταν μεινω εγκυος 8α κρατανε την μπεμπα μου εναλαξ.

Η μια τον ενα μηνα και η αλλη τον αλλο :lol::lol::lol: και εχουν δεχτει :shock::shock:

Τελος παντων , τα παιδια ειναι ευτυχια κιας μην εχεις βοη8εια ,8α την βρεις την ακρη. Δηλαδη οι παλιες γυναικες που κανανε 6με 8 παιδια πως τα μεγαλωναν λολ χαχαχαα

Εμεις τωρα γυρισαμε απο διακοπες, περιμενω να περασουν οι δυο μηνες με την 8εραπεια με τα παλιοαντισυλληπτικα και μετα βουρρρ για χειμωνιατικο τανι :D:D:D:D

ΚΑΝΤΥ-ΚΑΝΤΥ εμας μας εχουν σπασει το αμαξι 3 φορες και μονο την τελευταια φορα μας πηραν την ταυτοτητα μου. Μου κτυπησε που λες μια μερα το 8υροτηλεφωνο ενας νεαρος (πρεζακι φαινοταν) και μου λεει για να σου δωσω την ταυτοτητα , δωσε μου 50 ευρω :shock::shock::shock:

Ευτυχως ηταν ο αντρας μου εδω και κατεβηκε τρελαμενος να τον χωσει στο ξυλο χαχαχ, ο νεαρος με το που τον ειδε το εβαλε στα ποδια , αφηνοντας την ταυτοτητα πισω φυσικα.

Κατι τετοιοι σπαζουν τα αμαξια, πρεζακια να βρουν τη δοση τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καντουλα χρονια πολλα για προχθες!!!! Με το καλο το μωρακι σου να ναι γερο πανω απ'ολα!! :lol::lol::lol: :lol: :lol::lol:

Οσο για τα υπολοιπα πες οτι ηταν ατυχη συμβαντα, και προσπερασε τα ..... δεν ειναι αναγκη να στενοχωριεσαι και σκας τωρα στη φαση που βρισκεσαι!!!!

Πενυ καλωσηρθες κι απο μενα!!!!

Ρανια θα συμφωνησω μαζι σου... μου τη σπανε και μενα πολυ να βλεπω γονιμες και μη. Χωρις αγχος και προγραμμα πιανονται τα σπορακια. Οσο σκεφτομαι ποσο ευκολα τσακωσα το πρωτο μου που ηταν και κατα λαθος με πιανουν τα νευρα μου μετα απο τοσες αστοχες προσπαθειες.

Τελοσπαντων αυτα ............. φιλια σε ολες ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωω του τανι τανι το συννεφο θα γινει εφετο το χειμωνα ....χαχαχαχαχα

πωπωωω ρε κοριτσια τι γινεται με τις κλεψιες ;; εμεις πριν λιγο καιρο αλλαξαμε γειτονια, ηρθαμε Αγιο Δημήτριο κ πριν κλεισουμε μηνα μπηκαν στην πολυκατοικια κ εκλεψαν ΟΛΑ σχεδον τα διαμερισματα !! 9 εχει το συνολο, μπηκαν τουλαχιστον στα 7 !!!!!! στο ενα μαλιστα κλειδωσαν κιολας ! ΚΥΡΙΟΙ.... πηραν μονο λεφτα κ χρυσαφικά, α κ ενα λαπτοπ.... τιποτα αλλο !!! σε μας δεν μπηκαν γιατι μολις μετακομισαμε βαλαμε κατα τυχη δηλαδή, κλειδαρια καρα-ασφαλειας !!!!!! αφηστε που την ωρα που εγινε η μπουκα -μαλλον- εδω στο σπιτι γινοταν χαμος απο τις φωνες κ γελια με τον Κωνσταντίνο κ μαλλον τους τρομαξαμε χααχαχαχαχα :lol:

τις αποθήκες φοβαμαι βεβαια, κ το αυτοκινητο... αλλα ρε παιδια... ποιος αφηνει πια πραγματα μεσα στο αυτοκινητο ; εννοώ με τοσα που ακουγονται χροοονια τωρα.... ξερω γω... τσαμπα το σπασιμο κανουν τα πρεζακια παντως.... μαλακια τους... τε σπα... γενικώς - ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ αυτα τα γεγονοτα...ξου!

Αντε με το καλο ευχομαι σε ολες τις τσουπρες !!!

πενυ τελεια που θα εχεις βοηθεια !!! αλλα κ γω πολλες φορες το σκεφτομαι αυτο για τα παλια χρονια... πως καταφερνανε (πχ η πεθερά μου !!!) κ μεγαλωναν τοσα παιδια κ με τοσο μικρη διαφορα ηλικίας μεταξύ τους .... ενταξει μωρε δεν θελω κ να στερηθουν στοργης κ ενδιαφεροντος... αλλα προσωπικά τι να σας πω... ισως ειναι επειδη ειναι αγορι ; ισως ειναι γενικα σαν χαρακτήρας τετοιος ;; πολλες φορες δεν με αφήνει ουτε να μαγειρέψω !!!! γκρινια κ ορεξη για βολτα να δουν τα ματια σας.... :roll:

παλι σημερα το απογευμα γραψαμε χιλιομετρα με το καροτσι ... βολταραμε κεντρο Αθήνας ωσπου να βαρεθούμε.... :P

αυριο μεθαυριο ερχεται κ καυσωνας... μαλλον θα πρεπει να ξαναφουσκωσουμε την πισινα μας κ να δροσιστουμε πλατσουριζοντας στο μπαλκόνι παλι.... αντε να φευγει αυτο το καλο(κακο)καιρι :(:evil:

θελω δροσουλες κ βροχουλες ρε παιδι μου !!! λιγο κρυο !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!πολυ κλεψια εχει πεσει εκει στην πρωτευουσα ε?εμεις στην επαρχια ακομα ψιλοκραταμε.για αυτοκινητο σπανια ακους να κλεψουν κ τελευταια δεν πολυακουω ουτε για σπιτια.τουλαχιστον λεω να μην ειμαστε μεσα αν μας τυχει..

σημερα ειχε ερθει η ξαδερφη μου που μας παντρεψε κιολας κ ηπιαμε ενα 6ωρο καφε,το ευχαριστηθηκα!ελειπε 3 μηνες "ερωτικος μεταναστης" στην ουαλια κ μου ειχε λειψει!

οσο για το fb καντυ,εχεις απολυτο δικιο.θα πρεπει να ειμαστε πιο προσεκτικοι σε τοσο προσωπικα ζητηματα.

σας αφηνω σφαιρα γιατι θα κοιμηθει ο αντρας μου κ θελω ΤΑΑΑΑΝΙΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέραααααααα!!!!! Κορίτσια μου χάθηκα, μου λείψατε αλλά σας διαβάζω να ξέρετε. Τρέχω πολύ και ψυχολογικά νιώθω αδύναμη, κάνω ένα διάλειμμα χωρίς τεστ και χωρίς ημερολόγια. Απογοητεύτηκα πολύ και είπα να ξεκουραστώ. Πήρα και προαγωγή στην δουλεία και με βοηθάει στο να φεύγει το μυαλό αλλά δεν προλαβαίνω να σας γράφω. @anna_30, @annie! & @Mpourmpoulo περιμένουμε τα υπέροχα νέα σας, γιατί θα είναι υπέροχα 🤞🧿 @ΛΕΥΚΗ ανοίγεις το επόμενο θέμα και με τις ευχές τις νέας εγκυούλας θα μας φέρεις τύχη, με το καλό κορίτσι όλα θα πάνε καλά 🥰  
    • @Benar ΠΗΤ 1/8 Κοριτσάκι 🩷 @Demy93 ΠΗΤ 3/8 Αγοράκι 🩵 @Fighter ΠΗΤ 6/8 Κοριτσάκι 🩷 @Gioher ΠΗΤ 7/8 Αγοράκι🩵 Κοριτσάκι 🩷 @μαμά12345 ΠΗΤ 10/8 Αγοράκι 🩵 @Mommyel ΠΗΤ 12/8 Αγοράκι 🩵 @ΜΑΡΘΑΑ_61 ΠΗΤ 13/8 Αγοράκι 🩵 @nanouko ΠΗΤ 14/8 Αγοράκι 🩵 @Christine Pilates ΠΗΤ 20/8 Αγοράκι🩵 @Χρύσακι ΠΗΤ 22/8 Κοριτσάκι 🩷 @Katiana1987 ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷 @Elk ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷 @Barbiee ΠΗΤ 27/8 Αγοράκι 🩵 @katerinayia ΠΗΤ 28/8 Κοριτσάκι 🩷 @maroo8 ΠΗΤ 29/8 Αγοράκι 🩵 @Magda zi ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵 @Christi.D. ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵
    • Καλημέρα κορίτσια παιζουν πολλά που δεν γνωρίζουμε είναι η αληθεια μπορεί να είναι ρίσκο να μπουν στην διαδικασία να το γυρίσουν πάντως κορίτσι μου έχεις χρόνο μπροστά σου ώστε να πάρει θέση ακόμα ντουμπες κάνουν μέσα 😊 Θα το δείτε σιγά σιγά στην πορεία 
    • Λυπάμαι πολύ για την εξέλιξη κοριτσάκι μου. Ξέρω ότι τώρα ότι κ να σου πούμε δε θα βοηθήσει αλλά ο καιρός είναι γιατρός!! Δυστυχώς οι περισσότερες το έχουμε περάσει τουλάχιστον μια φορά. Προσωπικά θεωρώ πως δεν υπάρχει λόγος για εξετάσεις από τώρα. Οι γιατροί το θεωρούν τυχαίο γεγονός. Κρατα το σημαντικό ότι σύλληψη έγινε άρα είστε γόνιμοι κ πολύ απ ότι κατάλαβα αφού πιάσατε κατευθείαν κ όταν είσαι έτοιμη θα προσπαθήσετε ξανά κ θα έρθει το ουράνιο τόξο σας!!🙏🏻🙏🏻🌈🌈❤️❤️
    • Θα πάω σήμερα... δε ξέρω τι είναι καλύτερο.. να περιμένω να αδιαθετησω η να με καθαρίσει? Φοβάμαι γενικά αλλά δεν έχω άλλη επιλογή... επίσης πρέπει να σκεφτώ από δω κ πέρα τι να κάνουμε...να αρχίσουμε προληπτικά εξετάσεις? Να κάνουμε καρυοτυπο ζευγους να δούμε τι γίνεται??? Μπορεί να γίνεται αμέσως σύλληψη κι να μην προσπαθήσαμε καθόλου αλλά σημασία έχει να κρατηθεί κ όχι να υπάρχει αυτό το άγχος και η ταλαιπωρία....! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...