Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

Δωρα μου σου ευχομαι να το τσακωσετε αυτον το μηνα!!!καντε εκει μπολικα τανια και που θα πει... ;);) και'μεις παμε για τον 3ο μηνα μολις τελειωσει η κιουρια :lol::lol: !!αντε να δουμε :x

Αντε μακαρι....στο ευχομαι ολοψυχα...ΜΑΣ το ευχομαι..σε ολες τις κοπελεςπου προσπαθουν για το μπεμπακι τους ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:lol: ετσι ετσι μαιμουδοτονια μου θα τον ξεζουμισω.

Δωρα μου κι εμενα ειναι η δευτερη φυσικη αποβολη σε ενα τετραμηνο αλλα μετα που το ξεπερναω λεω βουρ ξανα στο ψητο. Κι εσυ το ιδιο αντε καλο μας βολι.

Φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Ευφροσυνη μου,χαιρομαι πολυ που διαβαζω οσα γραφεις και εχεις καλη διαθεση!!!!!

Η τριτη σου θα ειναι και η τυχερη!!Θα ερθει το σπορακι που θα μεινει 9 μηνες στην κοιλιτσα σου και μετα για παντα στη ζωη σου!!!!!!!Με το καλο κουκλα μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

edw kai 3 meres exw 37 me 37,2.....kai simera eixa kapoia dunata tsimpimata sto kentro...gia na doume an eimaste se kalo dromo....se 6 meres perimenw tin periodo.... :P mporei na einai kai epeidi perimenw periodo...alla eixa kai 3 fores anagoules..alla mpa den pisteuw.... :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου..αυριο παω για ορμονικο ελεγχο...ειχα κανει πριν 2 μηνες κ θα τις ξανακανω να δω πως ειναι η fsh..απο βδομαδα θα ξερω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΟΥΔΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ;;;Δεν εχω νεα κοριτσοπουλα,ειμαι στη δουλεια και μολις σχολασω θα φυγουμε κατευθειαν για το εξοχικο του συζυγου και Θα γυρισουμε κυριακη βραδυ!!!!Ελπιζω να εχετε ενα υπεροχο σαββατοκυριακο!!!ΦΙλακια πολλα!!!!BYE!!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα!!!!!!

Καντουλα μου καλα να περασετε καρδουλα μου!!

Νυχτεριδακι,καλη επιτυχια στις εξετασεις σου!!!!!1

Ρανια bonjour και bonfile :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bonfile κ σουτιεν κ ασανσερ..νομιζω πως ειμαι ετοιμη για παρισι!ουτε θα πεινασω,ουτε θα ανεβω πολλα σκαλια,ουτε θα μεινω χωρις σουτιεν! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bonfile κ σουτιεν κ ασανσερ..νομιζω πως ειμαι ετοιμη για παρισι!ουτε θα πεινασω,ουτε θα ανεβω πολλα σκαλια,ουτε θα μεινω χωρις σουτιεν! :lol::lol:

=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια?????απ οτι βλεπω το μπλα μπλα παει συννεφο....χαχαχαχα...Εγω χτες πηγα για την καμπυλη ζαχαρου...την μικρη αλλα τα εκανα θαλασσα..με μεγαλη προσπαθεια παλεψα να μην ξερασω αλλα δεν τα καταφερα....και ολη την υπολοιπη μερα ημουν χαλια...μου ειπε να παω να την ξανακανω..αλλα δεν μπορω....φοβαμαι οτι δεν θα τα καταφερω.....Υπαρχει αλλος τροπος εκτος απο το να πιω αυτο το πραγμα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia mou binoula mou de nomizw pws ginete alliws kali mou...kane mia upomoni kai prospathise na thn kaneis...den mporeis na top apofygeis einai gia kalo kai ton duo sas...ela kane mia upomoni...

kali epityxia se oses den perimenoun syntoma elpizw na exoume kialla eyxarsita ayto to mhna..

egw thn wo den thn vrika pote opote apelpistika kai den tha kanw alla test...twra i den ekana ayto to mhna i ekana optan hmoun diakopes pou den ekana test...oti einai na ginei tha ginei den mporw ana thn psaxnw allo afhste pou eimai sthn 25 mera tou kuklou opote xlwmo to kovw na ginei apo dw kaipera..aytaaaaa sas filw olessss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia.....apo Deutera an den kanw la8os i 8ermokrasia mou katw apo 37 den paei :shock: ....exw olo ugra kai exw pipi mou....kai niw8w 8a skasei i koilia mou....ti na pw...isws mporei na einai epeidi perimenw periodo tin tetarti kai epeidi den eixa polu tin proigoumeni fora mporei na exw twra polu....ti na pw.... :|..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den ginete na exw toso nwris sumptwmata i teleutaia periodos itan tis 28 iouliou tis 7 augoustou piga ston gunaikologo me eide alla den upirxe kamia eggumosini kai eixa paei stis 10 augoustou pali sto nosokomeio epeidi epeidi ponousa alla pali den mou brikan tipota apolutws oute eggumosini oute tipota allo ola itan teloia....mallon 8a einai epeidi perimenw periodo.... :( ....mallon to blepw gia ton allon mina :oops: ..kalo savvatokuriako

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!!

Βινουλα την επομενη φορα που θα πας παρε μαζι σου χυμο απο 1/2 ή ολοκληρο λεμονι και ριξτο μεσα, εμενα η γιατρος μου, μου το ειχε πει να το κανω. Σπαει λιγακι η γλυκα ......... κι εγω δεν καταφερα τοτε να το πιω ολο ειναι τελειως ΜΠΛΙΑΞ!!!!!

Χτινακι γεια σου!!! Στην ωορηξια δεν εχεις καθολου πονακια?

Φιλια και καλο Σαββατοκυριακο σε ολες κοριτσια μου!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα να σας ευχαριστησω πολυ για τις ευχουλες, να ειστε ολες καλα

και συντομα ευχαριστα αποτελεσματα για ολες!!!!!!!!!!

σας φιλω!!!!!!!!!!! [smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βinoyla τοσο συντομα θα κανεις καμπυλη???γιατι?Εχεις ζαχαρο γενικα???εγω στον 7ο μηνα ειχα κανει :?:?:?

εμενα παλι με ειχε αρεσει η γευση του :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι δεν εχω ζαχαρο...δεν ξερω γιατι...μου την εγραψε στον προγεννετικο....παντως θα δοκιμασω αυτο με το λεμονι που ειπε η μαιρη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια μου!!!Μπηκα βιαστηκα για να ευχηθω στη Καντουλα μας!!!!!Να ζησεις Καντουλα και χρονια πολλα μεγαλη να γινεις με ασπρα μαλλια!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion15.gif]!!!!!

Ολα να πανε τελεια κοπελα μου και καλη λευτερια!!!!Με το καλο το μωρακι σου!!!!! :ymparty: [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καντουλα μου γιορταζεις??χρονια πολλααααααααα οτι επιθυμεις,να εισαι παντα ευτυχισμενη και με το καλο το νινακι σου :x:x:x:x:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Benar ΠΗΤ 1/8 Κοριτσάκι 🩷 @Demy93 ΠΗΤ 3/8 Αγοράκι 🩵 @Fighter ΠΗΤ 6/8 Κοριτσάκι 🩷 @Gioher ΠΗΤ 7/8 Αγοράκι🩵 Κοριτσάκι 🩷 @μαμά12345 ΠΗΤ 10/8 Αγοράκι 🩵 @Mommyel ΠΗΤ 12/8 Αγοράκι 🩵 @ΜΑΡΘΑΑ_61 ΠΗΤ 13/8 Αγοράκι 🩵 @nanouko ΠΗΤ 14/8 Αγοράκι 🩵 @Christine Pilates ΠΗΤ 20/8 Αγοράκι🩵 @Χρύσακι ΠΗΤ 22/8 Κοριτσάκι 🩷 @Katiana1987 ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷 @Elk ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷 @Barbiee ΠΗΤ 27/8 Αγοράκι 🩵 @katerinayia ΠΗΤ 28/8 Κοριτσάκι 🩷 @maroo8 ΠΗΤ 29/8 Αγοράκι 🩵 @Magda zi ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵 @Christi.D. ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵
    • Καλημέρα κορίτσια παιζουν πολλά που δεν γνωρίζουμε είναι η αληθεια μπορεί να είναι ρίσκο να μπουν στην διαδικασία να το γυρίσουν πάντως κορίτσι μου έχεις χρόνο μπροστά σου ώστε να πάρει θέση ακόμα ντουμπες κάνουν μέσα 😊 Θα το δείτε σιγά σιγά στην πορεία 
    • Λυπάμαι πολύ για την εξέλιξη κοριτσάκι μου. Ξέρω ότι τώρα ότι κ να σου πούμε δε θα βοηθήσει αλλά ο καιρός είναι γιατρός!! Δυστυχώς οι περισσότερες το έχουμε περάσει τουλάχιστον μια φορά. Προσωπικά θεωρώ πως δεν υπάρχει λόγος για εξετάσεις από τώρα. Οι γιατροί το θεωρούν τυχαίο γεγονός. Κρατα το σημαντικό ότι σύλληψη έγινε άρα είστε γόνιμοι κ πολύ απ ότι κατάλαβα αφού πιάσατε κατευθείαν κ όταν είσαι έτοιμη θα προσπαθήσετε ξανά κ θα έρθει το ουράνιο τόξο σας!!🙏🏻🙏🏻🌈🌈❤️❤️
    • Θα πάω σήμερα... δε ξέρω τι είναι καλύτερο.. να περιμένω να αδιαθετησω η να με καθαρίσει? Φοβάμαι γενικά αλλά δεν έχω άλλη επιλογή... επίσης πρέπει να σκεφτώ από δω κ πέρα τι να κάνουμε...να αρχίσουμε προληπτικά εξετάσεις? Να κάνουμε καρυοτυπο ζευγους να δούμε τι γίνεται??? Μπορεί να γίνεται αμέσως σύλληψη κι να μην προσπαθήσαμε καθόλου αλλά σημασία έχει να κρατηθεί κ όχι να υπάρχει αυτό το άγχος και η ταλαιπωρία....! 
    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...