Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsia exw mia aporia....opws sas eixa pei eixa paei ston nosokomeio tin paraskeui pou mas perase giati ponousa polu....alla telika den eixa tipota me eixan parei kai oura....kai me eipan ta apotelesmata ekeini tin stigmi...den eimoun egguos elege kai oti den eixa tipota....ama imoun egguos 8a fainotan???giati emeis an kanoume ena test 8elei na perasoun polles meres kai meta na to kanoume...kai i gunaikologos me eide...me uperixo stin koilia...an imoun egguos stis prwtes meres 8a fenotan auto????i i8ele ton allon ton uperixo apo mesa?????rwtaw giati autes tis meres i 8ermokrasia mou einai 37 ekei kolise...kai twra einai 37,2...kai egw san xazi autes tis 2 fores ipia ntepon legontas min anebasw pureto....lete an eimai na ekana kanena problima sto sporaki mou me ta 2 ntepon???? :oops::oops: maimouditsa ksexasa na sto pw auto prin.... :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριανθη μου χρονια πολλα για αυριο και αυτο που επιθυμεις να ερθει ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!!!

φιλια και να περασεις τελεια!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::D:D:D:D:D:D:D

Υ.Γ: Χρονια πολλα και σε οποιο αλλο κοριτσι γιορταζει!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιμουδιτσα και Μαιρη Χρονια πολλα για αυριο!!Ευχομαι η Παναγιτσα να ειναι παντα διπλα σας και να σας δωσει αυτο που πραγματικα λαχταραει η καρδουλα σας!!!!

Βρε Βασουλακι,τι αγχος ειναι αυτο???Συγγνωμη αλλα εισαι αδικαιολογητα αγχωμενη....Εισαι 35 χρονων και τα περιθωρια σου για παιδι στενευουν?Προσπαθεις πανω απο ενα χρονο να συλλαβεις και δεν σου τυχαινει???

Συγγνωμη που σου μιλαω ετσι,αλλα δεν μπορω να σε καταλαβω!!Εγω στα 19 μου ακομα σπουδαζα!!Γι'αυτο δεν σε καταλαβαινω!!ΟΚ,θελετε μωρακι και πολυ καλα κανετε!!!Αλλα γιατι τοοοσο αγχος???Ζησε εκει περα με τον αντρουλι σου,πηγαιντε τις βολτιτσες σας,καντε τα ταξιδακια σας,ζηστε λιγο την ανεμελια αυτης της ηλικιας γιατι τα χρονια πισω δεν γυρνανε......Και το μωρακι θα ερθει μην ανησυχεις καθολου!!!!!!!Ολα αυτα στα λεω καλοπροαιρετα χωρις κανενα ιχνος κακης διαθεσης,αληθεια σου λεω....Δεν μπορω μερικες φορες,ουτε εσενα ουτε τη Μαιμουδιτσα να σας καταλαβω.......

Παντως,αυτο που ρωτησες,εγω στο ειχα πει,δεν φαινεται ουτε στον υπερυχο ουτε ενδοκολπικα ακομα......Ειναι πολυ νωρις για να ξερεις αν εισαι εγκυος.Αυτα κοριτσια μου!!Πεταχτε το αγχος απο τη ζωη σας!!Μη νομιζετε και εγω το παλευω να ειμαι ηρεμη,δεν το παιζω εξυπνη,αλλα εγω ειμαι 32,5 και δεν θελω να περασουν πολλα χρονια.Αυτα ηθελα να σας πω,τονιζω παλι,εντελλως καλοπροαιρετα.Ελπιζω να μην παρεξηγηθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ MARY και Τονια!!!να ειστε καλα και σε σας ευχομαι τα καλυτερα :P:P Μαιρη εσυ γιορταζεις ή οχι? :roll: Χρονια πολλα σε ολες τις κοπελες που γιορταζουν αυριο :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσια μου????πως τα περνατε?????χαλαρωστε βρε ψυχουλες μου....μην αγχωνεστε τοοοοσοοοο πολυ.....σας ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχετε πολυ συντομα τα ευχαριστα.....και να ειστε ευτυχισμενες.....χρονια πολλα μαιμουδιτσα μου και σε ολες τις κοπελες που γιορταζουν....σας ευχομαι η παναγιτσα να σας δωσει ενα υγιεστατο μωρακι πολυ συντομα....σας φιλω γλυκα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν αλλα και σε οσες εχουν καποιον δικο τους να γιορταζει!!!Αληθεια,ποιος δεν εχει τετοια μερα???Μεγαλη η Χαρη της και ευχομαι οι εγκυουλες μας να εχουν μια υπεροχη εγκυμοσυνη και με το καλο να αγκαλιασουν τα μωρακια τους!Σε ολες εμας με ενα γερο σπορακι στις κοιλιτσες μας!!!!!Καλα να περασετε σημερα κοριτσοπουλα μου,σας φιλω ολες ξεχωριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια σας πολλα μαιμουδιτσα και Μαιρη12 ολα τα καλα του κοσμου σας ευχομαι κι ενα γερο σπορακι συντομα. Χρονια πολλα και σε ολες τις κοπελες που γιορταζουν σημερα.

Να εισαστε καλα κοριτσια μου και να περνατε καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ Εφροσυνη μου!!να'σαι καλα και'συ συντομα με ενα νινακι στη κοιλιτσα :x:x:x εγω κοριτσια δυστυχως αδιαθετησα..δε με ξεχασε η ατιμη..ακριβως στις 28μερες ρε παιδι μου,πω πωωω..αλλα και τον επομενο μηνα παλι δε το βλεπω γιατι οταν θα ειμαι στις γονιμες θα παω παλι Σαμοθρακη στους γονεις μου με τον ξαδερφουλη μου και δυστυχως ο αντρουλης μου δε θα μπορεσει να ερθει οποτε...καλο οκτωβρη!!!μακαρι να το τσακωσουμε οκτωβριατικα :lol: και να ειναι το δωρακι των γενεθλιων μου :x:x:x:x φιλακια σε ολες και καλα να περασετεεε!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα σε ολες!!!maimouditsa κ εγω αδιαθετησα σημερα 27η μερα...παντα στην ωρα της...παμε για next month...

ναι νυχτεριδουλα μου παμε για τον επομενο!τελικα τον επομενο τις προλαβαινω τις γονιμες οποτε..βουρ στο πατσα :lol::lol::lol: φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Νυχτεριδουλα και μαιμουδιτσα μαλλον οοολες μαζι παμε για next month....το αισθανομαι και εγω πως σκαει μυτη σιγα-σιγα....Τη Δευτερα ειναι κανονικα αλλα με κοβω για νωριτερα.....Δεν πειραζει οποτε να'ναι με το καλο να ειναι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΑΝ ΕΧΘΕΣ!!!!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΤΕ!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ;ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ;ΕΓΩ ΗΡΕΜΑ!!!!ΤΕΜΠΕΛΙΑΖΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!!!!ΧΑΧΑΧΑ!!!!ΝΥΧΤΕΡΙΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ!!!!DONT WORRY BE HAPPY ΚΑΙ ΟΣΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΓΧΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!!ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΚ...ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΜΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΡΑΔΥ!ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΜΕΣΑ...ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΛΙ ΖΕΣΤΗ ΕΒΑΛΕ ΓΑΜΩΤΟ;;;ΑΜΑΝ!!!!ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΟ ΖΕΣΤΗ...ΘΕΛΩ ΚΡΥΟ ΚΡΥΟ ΚΡΥΟ!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΦΥΣΗΞΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΥΝΑΤΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΓΟΥΡΙ!!!!!ΦΟΥ ΦΟΥ ΦΟΥΦΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Νυχτεριδουλα και μαιμουδιτσα μαλλον οοολες μαζι παμε για next month....το αισθανομαι και εγω πως σκαει μυτη σιγα-σιγα....Τη Δευτερα ειναι κανονικα αλλα με κοβω για νωριτερα.....Δεν πειραζει οποτε να'ναι με το καλο να ειναι!!!!!!

Καλημερα κοριτσοπουλα!!τι κανετε?Τονακι μου σου ευχομαι να μη σκασει μυτη αυτη αλλα ενα νινακι ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia boi8ia....eimai i Vasoulaki..katala8os diagrapsa to allo profil kai twra den mporw na to anoiksw....kai twra ekana allo....pws mporw na to ksana anoiksw ekeino??? :evil:

Vasoulaki αφου το διεγραψες μαλλον δεν μπορεις να το ανοιξεις... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου γλυκα και σε εσας που αδιαθετησατε μαιμουδιτσα και νυχτεριδουλα δε πειραζει θα ερθει και το γερο το σπορακι.

Τονια μου μακαρι να μην ερθει η χαζουλα.

Σημερα επιτελους τελειωσε κι αυτη η επωδυνη περιοδος κι εχω ηδη τρελλες διαθεσεις για τανι.

Αφου με βλεπει ο συζυγος και μου λεει γυαλιζει το ματι σου. Ο καημενος τοιχο τοιχο πηγαινει.

Αυτα κοριτσια μου σας φιλω γλυκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου γλυκα και σε εσας που αδιαθετησατε μαιμουδιτσα και νυχτεριδουλα δε πειραζει θα ερθει και το γερο το σπορακι.

Τονια μου μακαρι να μην ερθει η χαζουλα.

Σημερα επιτελους τελειωσε κι αυτη η επωδυνη περιοδος κι εχω ηδη τρελλες διαθεσεις για τανι.

Αφου με βλεπει ο συζυγος και μου λεει γυαλιζει το ματι σου. Ο καημενος τοιχο τοιχο πηγαινει.

Αυτα κοριτσια μου σας φιλω γλυκα.

:lol::lol::lol::lol::lol: Καλα να περασετε :lol::lol::lol: :lol: :lol::lol::lol: !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι απο μενα ..εχω καιρο να γραψω ..διαβαζω ομως νεα σας κι ας μην σας ξερω προσωπικα...θελω τοσο πολυ να μεινω..μα γιατι αργει τοσο πολυ...κοντευουν και οι γονιμες επιτελους :D αντε να δουμε τι θα μας φερει κι ο Σεπτεμβρης!!!

Ωρες-ωρες χανω την πιστη μου πως θα ρθει το σπορακι μας που τοσο πολυ λαχταραμε..παλευουμε εδω και 1,5 χρονο με 2 αποβοες μεσα σ ενα εξαμηνο!!!περασε κι το απαιτουμενο εξαμηνο για να ξαναρχισουμε τις προσπαθεις..και ειμαστε αισιως στον 4 μηνα ακαρπων προσπαθειων... :cry:

Εφροσυνη μου λυπαμε για την ατυχη εγκυμοσυνη σου...αλλα βλεπω πως δεν το βαζεις ευκολα κατω.Μπραβο σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρα μου σου ευχομαι να το τσακωσετε αυτον το μηνα!!!καντε εκει μπολικα τανια και που θα πει... ;);) και'μεις παμε για τον 3ο μηνα μολις τελειωσει η κιουρια :lol::lol: !!αντε να δουμε :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Benar ΠΗΤ 1/8 Κοριτσάκι 🩷 @Demy93 ΠΗΤ 3/8 Αγοράκι 🩵 @Fighter ΠΗΤ 6/8 Κοριτσάκι 🩷 @Gioher ΠΗΤ 7/8 Αγοράκι🩵 Κοριτσάκι 🩷 @μαμά12345 ΠΗΤ 10/8 Αγοράκι 🩵 @Mommyel ΠΗΤ 12/8 Αγοράκι 🩵 @ΜΑΡΘΑΑ_61 ΠΗΤ 13/8 Αγοράκι 🩵 @nanouko ΠΗΤ 14/8 Αγοράκι 🩵 @Christine Pilates ΠΗΤ 20/8 Αγοράκι🩵 @Χρύσακι ΠΗΤ 22/8 Κοριτσάκι 🩷 @Katiana1987 ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷 @Elk ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷 @Barbiee ΠΗΤ 27/8 Αγοράκι 🩵 @katerinayia ΠΗΤ 28/8 Κοριτσάκι 🩷 @maroo8 ΠΗΤ 29/8 Αγοράκι 🩵 @Magda zi ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵 @Christi.D. ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵
    • Καλημέρα κορίτσια παιζουν πολλά που δεν γνωρίζουμε είναι η αληθεια μπορεί να είναι ρίσκο να μπουν στην διαδικασία να το γυρίσουν πάντως κορίτσι μου έχεις χρόνο μπροστά σου ώστε να πάρει θέση ακόμα ντουμπες κάνουν μέσα 😊 Θα το δείτε σιγά σιγά στην πορεία 
    • Λυπάμαι πολύ για την εξέλιξη κοριτσάκι μου. Ξέρω ότι τώρα ότι κ να σου πούμε δε θα βοηθήσει αλλά ο καιρός είναι γιατρός!! Δυστυχώς οι περισσότερες το έχουμε περάσει τουλάχιστον μια φορά. Προσωπικά θεωρώ πως δεν υπάρχει λόγος για εξετάσεις από τώρα. Οι γιατροί το θεωρούν τυχαίο γεγονός. Κρατα το σημαντικό ότι σύλληψη έγινε άρα είστε γόνιμοι κ πολύ απ ότι κατάλαβα αφού πιάσατε κατευθείαν κ όταν είσαι έτοιμη θα προσπαθήσετε ξανά κ θα έρθει το ουράνιο τόξο σας!!🙏🏻🙏🏻🌈🌈❤️❤️
    • Θα πάω σήμερα... δε ξέρω τι είναι καλύτερο.. να περιμένω να αδιαθετησω η να με καθαρίσει? Φοβάμαι γενικά αλλά δεν έχω άλλη επιλογή... επίσης πρέπει να σκεφτώ από δω κ πέρα τι να κάνουμε...να αρχίσουμε προληπτικά εξετάσεις? Να κάνουμε καρυοτυπο ζευγους να δούμε τι γίνεται??? Μπορεί να γίνεται αμέσως σύλληψη κι να μην προσπαθήσαμε καθόλου αλλά σημασία έχει να κρατηθεί κ όχι να υπάρχει αυτό το άγχος και η ταλαιπωρία....! 
    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...