Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΟΠΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;; ΚΑΤΑΡΧΗΝ:Εfrosyni[/b μου γλυκια μου κοπελιτσα!!!!Λυπηθηκα πολυ πολυ!!!!Αληθεια :(:(:(:( αλλα οχι δεν θελω να το βαλουμε κατω!!!!Θελω να ειμαστε ολες αισιοδοξες και ολα θα πανε καλα!!!!Ηταν θελημα θεου κουκλιτσα μου η εγω ξερεις πως το σκεφτομαι καμια φορα;;Οτι ισως να μην ηταν γερο το εμβρυο και ο οργανισμος να το πεταξε μονος του!Και καμια φορα ειναι καλυτερα αυτα να γινονται στην αρχη παρα αργοτερα που θα ειναι χειροτερα και για τους γονεις και για το παιδι..!!!Ισως καταλαβαινετε τι θελω να πω!!!!Τονια μου μακαρι να ειναι σποριδιον που σου δινει τα πρωτα του σημαδια!!!!Αλλα και αν δεν ειναι δεν απογοητευομαστε!!!!Μαιμουδιτσα και Νυχτεριδα μου μακαρι να μην σας ερθει η κοκκινοχαζουλα αυτη τη φορα!Νυχτεριδουλα καλως ηρθες!!!Πως περασατε;;; xtinaki μου για μενα εισαι παλικαρι και μεγαλο κιολας!!!!Ευχομαι ολα τα καλα του κοσμου να σου ερθουν κοριτσι μου γιατι εισαι ψυχουλα και εσυ...!!!!Αυτα απο εμενα..στη δουλεια ειμαι!!!!Σημερα πηγα και εγω να κανω τον προγενητικο ελεγχο και θα εχω τις απαντησεις την Παρασκευη το απογευμα!!!!Φιλακια πολλα σας χαιρετω και σας φιλω ολες!!!! ;);)

Κοπελιτσα μου,καλα αποτελεσματα να εχεις και σ'ευχαριστω πολυ για την ευχουλα σου!!!Απο σημερα σε συμπαθω ακομα πιο πολυ,ξερεις εσυ γιατι :YMHUG::YMHUG::YMHUG: !!!!!Φιλακια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοπελιτσα μου,καλα αποτελεσματα να εχεις και σ'ευχαριστω πολυ για την ευχουλα σου!!!Απο σημερα σε συμπαθω ακομα πιο πολυ,ξερεις εσυ γιατι :YMHUG::YMHUG::YMHUG: !!!!!Φιλακια πολλα!![/quote:39lwoxak]

;););):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσαρες μου?????ολα καλα?????ποτε περιμενουμε αποτελεσματα απο τα τανια???????αντε σιγα σιγα....τονι, μαιμουδιτσα,νυχτεριδουλα,χριστινακι και οι υπολοιπες....οι γκαστροσκονη απο μονη της δεν κανει τπτ....αντε σιγα σιγα....και επειδη εχουμε μερες να ριξουμε παμε....καντυ βοηθα και εσυ......

Φουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουυουουουουου

Φουουουουουουουουουουουουουουουουουουουοουουουουουουουουουοουουουουυ

Φουουουοουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουου

:D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia ti kanete?????sas afisa gia ligo....ti nea????telika tin paraskeui piga sto nosokomeio giati eixa frixtous ponous....alla telika den eixa tipota eimai mia xara se ola :P:P:P ....me eksetasan me daxtula me uperoxo kai me to sidero pou se anoigei to..... :lol: ........eee den ginotan eprepe na pigaina den antexotan o ponos.....me eixan parei kai test oura na doun an exw kati...alla pira ta apotelesmata ekeini tin stigmi....kai egrafe katw oti den exw tipota alla oute kai egguos eimai..tzapa tosos kopos stis gonimes meres... :cry::cry::cry::cry: siga min piasw twra.... :cry::cry::cry: paei kai o tritos minas :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twra kai auton ton mina 8a exw kai stres kai anxws.....giati 8a pigainw kai sto frontistirio gia germanika giati menw germania kai prepei na ta ma8w alliws den mporw na ma8w tin doulia me ta nuxia meta.... :?:?:?:? ....kai exw tosa neura......einai kai to frontistirio 6 mines :evil::evil::evil::evil: kai ola ir8an ola mazi :evil::evil::evil: auta pa8aineis ama arrabwniazesai apo ta 17 sou.... :evil::evil::evil: alla entaksei den exw parapono pernaw telia... :P:P:P:P:P:P:P alla anxonomai..... :cry::cry::cry: ALLA 8atakataferw kai egguos frontistirio 8a pigainw...pffff i8ela na ta paw ligaki na ksexastw... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσαρες μου?????ολα καλα?????ποτε περιμενουμε αποτελεσματα απο τα τανια???????αντε σιγα σιγα....τονι, μαιμουδιτσα,νυχτεριδουλα,χριστινακι και οι υπολοιπες....οι γκαστροσκονη απο μονη της δεν κανει τπτ....αντε σιγα σιγα....και επειδη εχουμε μερες να ριξουμε παμε....καντυ βοηθα και εσυ......

Φουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουυουουουουου

Φουουουουουουουουουουουουουουουουουουουοουουουουουουουουουοουουουουυ

Φουουουοουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουου

:D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::):):):):):):):)

mesto anxws opws panta....8a diavaseis ti egrapsa kai 8a katalabeis.... :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα μου γεια σου!!ελα βρε μην αγχωνεσαι ολα θα γινουν..και'μεις στον 2ο μηνα ειμαστε και να δεις εγω τι αγχος εχω αλλα προσπαθω να μη το σκεφτομαι..οσο μπορω βεβαια :P:P αλλα εισαι και μικρουλα ακομα μην απογοητευεσαι θα το τσακωσετε γρηγορα το σπορακι σας ;);) ειμαι σιγουρη!!!!καλο κουραγιο παντως με τα γερμανικα..εκανα στο σχολειο και ιδιαιτερα πιο παλια,εδωσα και κανα 2 φορες για το πρωτο το πτυχιο αλλα σκατουλες..πολυ δυσκολα και δε το'χω ρε παιδι μου :twisted: εσεις γιατι μενετε εκει περα??

Binoula φυσα κι'αλλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ;;);;);;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα κατι δεν μ'αρεσει....προχθες εκανες ωορηξια και βγηκε κιολας το συμπερασμα πως δεν εισαι εγκυος??????Συγγνωμη κιολας αλλα μου φαινεται λιγο περιεργο το ολο θεμα....Ωορηξια με πονους και νοσοκομειο και τωρα μας λες πως σου εκαναν και τεστ αμεσως μετα την ωορηξια?Μα καλα,τι γιατροι ηταν αυτοι καλε??? :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα μου μην αγχωνεσαι...με στρες και αγχος δεν εχεις και τα καλυτερα αποτελεσματα....οσο για τα αλλα...πως το ξερουν????ειναι δυνατον μερες ωριξιας με τοσο πονο και να σου λενε κατι τετοιο/????ειναι λιγο κουφο....Φυσαω μαιμουδιτσα μου φυσαω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καντυ μου περασα πολυ καλα...καπου θα το εγραψα αλλα δεν θυμαμαι που :D:D:D ..τωρα περιμενω αυριο-μεθαυριο την περιοδο..αλλα να σας πω..δεν εχω πολυ αγωνια...ξερω οτι θα ερθει στην ωρα της...αφου ουτε το στηθος ποναει πολυ..ουτε πολλα δεκατα εχω...μονο μετα το μεσημερι..ουτε τραβηγματα χαμηλα...ενα τιποτα δηλαδη :D:D επομενως αντε να ρθει να κανω και τον ορμονικο ελεγχο παλι 2η-3η μερα περιοδου να δουμε που βρισκομαστε..αυτα τα νεα μου..σας διαβαζω συνεχεια...αλλα δεν γραφω πολλα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νυχτεριδουλα μου γλυκεια δεν εχει σημασια αν σε ποναει το στηθος ή αλλα συμπτωματα..μπορει να εισαι εγκυος και να μην εχεις κανενα συμπτωμα!τα ξερεις αυτα ;) οποτε σου ευχομαι να εχεις σπορακι στη κοιλιτσα :) κι εγω δεν περιμενω 15-17 και απο συμπτωματα εχω:που κ που ελαφρα πονακια μια δεξια μια αριστερα κ ελαχιστο πονο στο στηθος και λιγα ασπρα πηχτα υγρα.αυτα τα λιγα :) ευχομαι να εχουμε ευχαριστα νεα ολες μας! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η κυρια Μαιμου εκανε νεο ποστακι για τα υγρακια της και δεν θελει να μιλησω εκει!!!!Αλλα θα τη "στολισω" εδω κανονικοτατα!!! :lol::lol: Ειχες ορκιστει να μην πεις τιποτα,αλλα δεν αντεξες μαιμουδοκοριτσο :lol::lol: !!!!!Αφου ειχαμε κανει "αναλυση" των υγρων και ειχαμε πει απο που προερχονται μαρη Μαριανθηηηηηηηηηηη :lol::lol::lol::lol::lol: !!!!!!!!!!!!!!!!!

Παντως περαν της πλακας εγω σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου,αυριο που ειναι της Παναγιας να μαθεις πως μεσα σου εχει φωλιασει ενα γερο σπορακι!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsaki mou ti kanoume shmera??

maimoudaki mou marh ase ta ygra sthn isixia tous erxete i mera pou sou eyxomai na deis kathisterisi!!arga i grigora tha kseroume opote kane ligo akoma upomoni!!!

egw pali tipota...mhden apo wo..ti skata sinevei re gmt??mono ponakia...test arnhtika mono apo proxthes arxise kati na axnofenete sth deyteri grammoula alla oute ygra oute tipota...pffff aman...mhpws ontws prepei nagxwthw telika??tespa tha deiksei emeis synexizoume akathektoi vevaia kai vlepoume..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω μαρη Τόνια και μαρη xtinaki :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μακαρι να μην ερθει..σας ευχαριστω πολυ πολυ!!xtinaki μου συνεχισε τα τανιααααα και'γω αυτον το μηνα δε καταλαβα αν εγινε και ποτε ρε γαμωτο αλλα τα τανια τανια ;););)

Εύχομαι σε ολες μας να εχουμε ευχαριστααααα :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!Ποσο γελαω με την Τονια και την Μαιμουδιτσα δεν λεγεται!!!!Τι σου κανουν καλε μαιμου;;;Σε μαλωνουν συνεχεια;;;;Αχ τα παλιοκοριτσα τι το πειραζετε το μαιμουδακι καλε;;;;Βεβαια να πω την μαυρη αληθεια δεν εχουν και αδικο εδω που τα λεμε...Εχεις αγχωθει πολυ και ας μην το παραδεχεσαι!!!!Η αληθεια ειναι οτι οταν πρωτο ηρθα στο mammy ημουν και εγω αγχωμενη!!!!Πολλες φορες παω πισω και διαβαζω αυτα που εγραφα και βλεπω οτι οντως ημουν παρα πολυ αγχωμενη και τελικα δεν υπηρχε λογος ρε γαμωτο!!!!Μετα θυμαμαι μου εβαλαν λιγο τις φωνες τα κοριτσια..Νομιζω η Τονια (να'ναι καλα) και πηρα τα ισα μου!!!!Ευτυχως..εγω παιδια ηρεμισα εδω μεσα και βεβαια με βοηθησαν και τα τεστ!Θα σου συνιστουσα λοιπον μαιμαουδιτσα μου Να κανεις το ιδιο...!!!!Πηγαινε πισω σε αυτα που γραφεις και δες απο μονη σου ποσο αγχωμενη εισαι!!!!Αληθεια γιατι δεν παιρνεις και τεστακια μηπως σε βοηθησουν λιγο;;;Σας φιλω ολες και σας φυσω!!!!!Φου φου φου φου φου φουουυουουουου!!!!Εγω περιμενω τα αποτελεσματα απο τις εξετασεις Παρασκευη απογευμα..!!!!!Bye!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!Ποσο γελαω με την Τονια και την Μαιμουδιτσα δεν λεγεται!!!!Τι σου κανουν καλε μαιμου;;;Σε μαλωνουν συνεχεια;;;;Αχ τα παλιοκοριτσα τι το πειραζετε το μαιμουδακι καλε;;;;Βεβαια να πω την μαυρη αληθεια δεν εχουν και αδικο εδω που τα λεμε...Εχεις αγχωθει πολυ και ας μην το παραδεχεσαι!!!!Η αληθεια ειναι οτι οταν πρωτο ηρθα στο mammy ημουν και εγω αγχωμενη!!!!Πολλες φορες παω πισω και διαβαζω αυτα που εγραφα και βλεπω οτι οντως ημουν παρα πολυ αγχωμενη και τελικα δεν υπηρχε λογος ρε γαμωτο!!!!Μετα θυμαμαι μου εβαλαν λιγο τις φωνες τα κοριτσια..Νομιζω η Τονια (να'ναι καλα) και πηρα τα ισα μου!!!!Ευτυχως..εγω παιδια ηρεμισα εδω μεσα και βεβαια με βοηθησαν και τα τεστ!Θα σου συνιστουσα λοιπον μαιμαουδιτσα μου Να κανεις το ιδιο...!!!!Πηγαινε πισω σε αυτα που γραφεις και δες απο μονη σου ποσο αγχωμενη εισαι!!!!Αληθεια γιατι δεν παιρνεις και τεστακια μηπως σε βοηθησουν λιγο;;;Σας φιλω ολες και σας φυσω!!!!!Φου φου φου φου φου φουουυουουουου!!!!Εγω περιμενω τα αποτελεσματα απο τις εξετασεις Παρασκευη απογευμα..!!!!!Bye!!!!! :D:D

Καλε Καντυ μη το "χαιδευεις" το μαιμουδοκοριτσακι!!!!!!!!!Αντε αυριο να μας πει πως εχει καθυστερηση και ας φανω εγω η κακια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με μαλωνει καντουλα μου και δεν εχει και αδικο ενταξει :lol::lol::lol: αλλα τι να κανω που ειμαι γεματη αποριες????μα να μη τις πω??? :lol::lol::lol: τεστακια δε θελω να παρω γιατι θελω να προσπαθησω φυσιολογικα τρομαρα μου διοτι ειμαι σιγουρη οτι θα με αγχωσουν πολυ περισσοτερο :lol::lol: ευχαριστουμε για το φου φου,εσυ συνεχισε να φυσας και σου ευχομαι καλα αποτελεσματαααα [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] φιλακια σε σενα και στο μικρο μπεμπακιιιι!!!!!!!!!!!!

Τρελοτονια απο της 17 αν ειμαι θα εχω καθυστερηση..αλλα δεν ειναι και σιγουρο γιατι οπως ειπα δε ξερω καν αν εγινε η ωο μου και ποτε αυτο το μηνα...με βαση το κυκλο μου 28-30μερες υπολογιζω 15-17 του μηνος...για να δουμε θα βγαλω καμια ακρη??? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλλα οπως και να χει σ'ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Εισαι και ξεροκεφαλιτσα Μαιμουδιτσα!!!!Ποιος σου ειπε οτι με τα τεστακια δεν ειναι φυσιολογικος τροπος;;;Δεν σου ειπα να κανεις εξωσωματικη αγωγη καλε!Σου ειπα να παρεις τεστ γιατι ολο ψαχνεσαι και αγχωνεσαι και ισως σε βοηθησουν να ηρεμισεις λιγο...Παντως στο λεω αν συνεχισεις ετσι δεν θα τα πας καλα!Ο γιατρος σου δεν σε φωναζει;;;Κανε και αυτο που σου ειπα αν θες να με ακουσεις...Πηγαινε πισω να δεις τι γραφεις για να καταλαβεις ποσο αγχωμενη εισαι και ποσο κακο κανεις στον εαυτο σου!!!Δεν ξανα λεω τιποτε αλλο γιατι θα αρχισω και εγω να σε μαλωνω μετα σαν την Τονια!!!!!Φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα μου γεια σου!!ελα βρε μην αγχωνεσαι ολα θα γινουν..και'μεις στον 2ο μηνα ειμαστε και να δεις εγω τι αγχος εχω αλλα προσπαθω να μη το σκεφτομαι..οσο μπορω βεβαια :P:P αλλα εισαι και μικρουλα ακομα μην απογοητευεσαι θα το τσακωσετε γρηγορα το σπορακι σας ;);) ειμαι σιγουρη!!!!καλο κουραγιο παντως με τα γερμανικα..εκανα στο σχολειο και ιδιαιτερα πιο παλια,εδωσα και κανα 2 φορες για το πρωτο το πτυχιο αλλα σκατουλες..πολυ δυσκολα και δε το'χω ρε παιδι μου :twisted: εσεις γιατι μενετε εκει περα??

Binoula φυσα κι'αλλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ;;);;);;);;)

o antras mou einai 23 xronia edw apo ta 11....kai etuxe na ton gnwrisw kai na ton pantreutw kai na kseniteuw....dustuxws den exoume polu kali zwi kai stin ellada kai eimaste edw pros to parwn an pane ola kala me ta xronia 8a fugoume.... :D:D:D:D oloi oi dikoi mou einai ellada :cry::cry::cry: poso xronwn eisai esu??? :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

o antras mou einai 23 xronia edw apo ta 11....kai etuxe na ton gnwrisw kai na ton pantreutw kai na kseniteuw....dustuxws den exoume polu kali zwi kai stin ellada kai eimaste edw pros to parwn an pane ola kala me ta xronia 8a fugoume.... :D:D:D:D oloi oi dikoi mou einai ellada :cry::cry::cry: poso xronwn eisai esu??? :P:P:P

auto einai to nufiko sou?????einai teloioooo
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα μαλιστα!!καλη επιστροφη σας ευχομαι και συντομα γιατι σαν την ελλαδα δεν εχει :) ειμαι 26 και ναι ειναι το νυφικο μου!!σ'ευχαριστω πολυ :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...