Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

Vasoulaki καλως ηρθες!Σε ειδα που εργαψες στον τοιχο,αλλα δεν μπορουσα να σου μιλησω εκει...

Οχι και νοσοκομειο για πονους ωορηξιας ρε κοριτσι.....Τι να πω?Πρωτη φορα σου συμβαινει???Να σου κανουν τι στο νοσοκομειο???Αν δεις και δεν αντεχεις πηγαινε καλυτερα στον γιατρο.Παντως απο το filicine δεν ειναι,αυτα ειναι απλα βιταμινουλες,καμια σχεση.Ποσο χρονων εισαι?

prwti fora to pa8ainw auto den eixa tetious ponous alles fores....19 eimai....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σιγουρα δεν ειναι απο το χαπακι!Ηρεμησε και μη φοβασαι!Αφου σε ειδε ο γιατρος και εισαι μια χαρα,υπομονη!!!Και εγω πιο μικρη ενιωθα φρικτους πονους στην ωορηξια μου....Εγω ειμαι 32.Και αφου θελετε και μωρακι ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!ΤΟ ΛΕΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ!!!!!Σου το ευχομαι ολοψυχα να μεινεις εγκυος αμεσως και ολα να ειναι τελεια!!!Τωρα ξεκινησατε τις προσπαθειες???? :roll::roll: Απο αυτο μπορει να ειναι :roll::roll: ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγουρα δεν ειναι απο το χαπακι!Ηρεμησε και μη φοβασαι!Αφου σε ειδε ο γιατρος και εισαι μια χαρα,υπομονη!!!Και εγω πιο μικρη ενιωθα φρικτους πονους στην ωορηξια μου....Εγω ειμαι 32.Και αφου θελετε και μωρακι ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!ΤΟ ΛΕΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ!!!!!Σου το ευχομαι ολοψυχα να μεινεις εγκυος αμεσως και ολα να ειναι τελεια!!!Τωρα ξεκινησατε τις προσπαθειες???? :roll::roll: Απο αυτο μπορει να ειναι :roll::roll: ...

euxaristw....kai makari stin alli periodo na exw nea na sas pw... exei 2 mines.... :cry: alla den egine tipota akomi....stin deuteri periodo eixa 3 meres mono aima...xarika lew 8a eimai egguos alla otan piga ston giatro mou eipe pws den eimai....kai meta eipe na pairnw auta ta xapia kai na kanw kai alles prospa8ies.... :D:D:D .....pws ginete alla koritsia na pianoun me tin mia????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα μην τρελαινεσαι!!!Αλλες προσπαθουν πολλους μηνες και δεν το πετυχαινουν!!!!Μικρουλα εισαι ομως,αρα δικαιολογημενο το αγχος σου!!!Σε καθε κυκλο εχουμε 25% πιθανοτητες συλληψης....Ευχομαι αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος σου!!!!!!Σιγουρα θα το πιασετε το πολυ μεσα στο 6μηνο,αν και σου ευχομαι νωριτερα,με το καλο να ειναι γιατι εισαι πολυ νεα!!!!!!!Και εμενα ο τριτος μηνας προσπαθειων ειναι!!!!Απολαυσε αυτη τη γλυκεια περιοδο,εχει και αυτη τη χαρη της!!!!!!

Οτι θελεις εδω ειμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristw.....kapws isixasa twra..makari me to kalo na piasoume...mallon 8elei na mas pedepsei ligo akomi :x ...se 12 meres perimenw periodo gia na doume.... 8-)

Λογικα σε 14 μερες θα σου ερθει αφου εχεις σημερα ωορηξια!!!Η περιοδος ερχεται σχεδον παντα 14 μερες μετα την ωορηξια!!! ;);) !!!!!

Παντως σου ευχομαι ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ!!!!!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μουυυυυ τι κανετε????εγω ξεκινησα αγωγη απο χτες και μονο και μονο που το ειδα νιωθω αλλος ανθρωπος....σηκωθηκα σημερα μες την τρελη χαρα....εσεις???????αλλαζουμε και ποστακι εμαθα....αντε με το καλο να γεμισουμε και το αλλο μωρακια......γερα και δυνατα...Αντε ευροσυνη δυο μερουλες μεινανε και ολα τελεια θα πανε...θα εχεις και το σπορακι σου να σε χαιρεταει σαν το δικο μου....Βασουλα καλως ηρθες κι απο μενα....Μπρααβο σου που θες μωρακι σ αυτην την ηλικια...ειμαστε και πολυ κοντα στην ηλικια...εγω ειμαι 23....μακαρι συντομα να συλλαβεις κι εσυ το σπορακι σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai periodo na min er8eis :evil: ...kai apo oti mou eipan paizei rolo kai stis staseis pou eisai....ema8a oti i stasi apo panw o antras einai pio sigouri na piaseis baby.... :?::?::?:

Αυτα μη τα πιστευεις!Ειναι βλακειουλιτσες :lol::lol: !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax re koritsia eiste polu kali parea.....kai esu me to kalo na geniseis to mwraki sou..opws leei katw eisai egguos :ymparty: ....ti kala....nai eimaste kontini ilika kai apo oti blepw kai oi antres mas einai se kontines ilikes...36 leei katw ston antra sou...o dikos mou einai 34... :D ....poses eggues exoume edw????? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγουρες εχουμε 3 αλλα ειναι πολλες που παιζεται ακομα.....Κατυ καντυ εγω και η εφροσυνη...δεν νομιζω να ξεχασα καμια.....αααα τελεια...βασουλα που μενεις????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγουρες εχουμε 3 αλλα ειναι πολλες που παιζεται ακομα.....Κατυ καντυ εγω και η εφροσυνη...δεν νομιζω να ξεχασα καμια.....αααα τελεια...βασουλα που μενεις????

aa ti kala....ante siga siga na exoume kai alla mwrakia :P germania menw twra....giati einai o antras mou edw....esu???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω γιαννενα μενω....με το καλο οσα περισσοτετα μωρακια τοσο το καλυτερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D wraiaaaa......ama exw neotera gia kapoio 8ema 8a sas idopoihsw...ta leme koritsia ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας και τη συμπαράσταση αλλά μάλλον το δικό μου όνειρο θα σταματήσει εδώ.

Σήμερα το μεσημέρι είχα πόνους περιόδου και μετά από εκείνη την ώρα έχω λίγο αίμα.

Ο γιατρός μου είπε να μείνω ξαπλωμένη και βλέπουμε , αλλά δε τον άκουσα πολύ αισιόδοξο , μου είπε πως μπορεί να αποβάλλω.

Δε ξέρω αλλά δεν είμαι πολύ αισιόδοξη , όταν του είπα για ουτρογκεσταν μου είπε πως δε χρειάζεται να με ταλαιπωρεί άδικα , υποθετω επειδή στον υπερηχο δεν είδε τίποτε , όπως προείπα μόνο στην χοριακή και στα τεστ εγκυμοσύνης ήμουν έγκυος , στον υπέρηχο τίποτε.

Εχω χάσει πλέον και τις λίγες ελπίδες που είχα , χθες χοριακή 700 μονάδες και σήμερα αίμα? Τί να πω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφροσυνη μου μην απογοητευεσαι και μην στεναχωριεσαι....Μακαρι να μεινεις ξαπλωμενη και να σταματησει το αιμα για να πανε ολα καλα...στο ευχομαι ολοψυχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα καλως μας ηρθες κ σου ευχομαι πολυ συντομα να το τσακωσετε το σπορακι σας!Εφροσυνη μου μη στεναχωριεσαι ολα καλα θα πανε!ξεκουρασου κ μην αγχωνεσαι!φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευφροσυνουλα μου,ξεκουρασου κοπελα μου,κατσε ξαπλα και προσπαθησε να μη στεναχωριεσαι!!Ολα καλα θα πανε κουκλα μου!!Μη κλαις ε??Μη σε βλεπει και το κοριτσακι σου λυπημενη :roll: .Προσευχησου και μη φοβασαι τιποτα! :ympray::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια μου , Μπινούλαμου και Μαιμουδίτσα μου , ευχαριστώ και πάλι. Τα δάκρυα μου στέρεψαν ούτως ή αλλως , αυτό που βλέπω είναι πως έχω κανονικότατα περίοδο , οπότε δε θεωρώ ότι θα αλλάξει κάτι.

Πιστεύω πως θα μου τελειώσει κανονικά σε 5-6 ημέρες , θα κάνω τεστ όπου σίγουρα θα βγει αρνητικό και τέλος.

Έχω τουλάχιστον το θετικό τεστ και τη χοριακή να μου θυμίζουν ......

Αυτά , φιλάκια σε όλες σας καλά τάνια και πολλά γερά γερά γερά σποράκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο εδω..στεναχωρεθηκα με τα παραπανω..εγω γυρισα απο διακοπες..ολα καλα..κ περιμενω περιοδο 14~15 Αυγουστου...τα νευρα μου..τετοια μερα.παντως δεν νιωθω τιποτα... :|κανενα συμπτωμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

efrosinaki mou mh stenaxwriese kopela mou kserw akougete koinotypo alla den mporeis na kaneis kai kati allo...upomoni kopela mou kai na deis pou syntoma tha erthei to mwraki..kiayti ti fora tha meinei stin koilitsa sou kiola tha pane kala!!se parakalw mhn apogoitevese!!!ayto prospathw na kanw kiegw..upomoni kai ola tha ginoun syntoma ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξερω χριστινακη μου και σε ευχαριστω για τη συμπαρασταση αλλα νιωθω πως μονο εμενα με ποναει τοσο. Ο συζυγος θελει να ειμαι σαν να μην εγινε τιποτε αλλα δε μπορω θελω το χρονο μου. Μονο εσεις με καταλαβαινετε δε θελω ουτε να δω ουτε να μιλησω σε ανθρωπο αυτες τις ημερες.

Υ. Γ. Διαβαζω αυτα που γραφετε στην ομαδουλα μας και γελαω τοσο! Να ειστε καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Efrosyni Παρε την κορουλα σου αγκαλιτσα,παιξτε μαζι και θα το ξεχασεις! :D μολις παιζεις με παιδια τα βλεπεις ολα διαφορετικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να εισαι καλά μωρουδένια μου , να χαίρεσαι το μωρό σου.

Αυτό κάνω , εξάλλου κι αυτή με αντιμετωπίζει πολύ πιο τρυφερά γιατί νομίζει πως πονάω κάπου και θέλει να μου κάνει συνέχεια παρέα λεει για να γινω καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...