Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια, να περάσετε όλες καλά στις διακοπές κ να κάνετε μπόλικα τάνια!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Βεβαια, για τις εγκυούλες δεν ξέρω, αν εμπνευστείτε, μπορείτε να κάνετε μία πιο "ελαφριά" version :D

εγώ θα είμαι εδώ να τα λέμε, γιατί ακόμη οι διακοπές καθυστερούν... :roll: βεβαια είμαστε δίπλα σε θάλασσα κ κάτι ψιλογίνεται!

φιλάαααααααααααακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalispera koritsia..

xathika alla dystixws ayti tin ebdomada to programma moy itan fool..poly douleia sto grafeio kai edw treksimo me ton mikro. periodos teleiwnei tin kyriaki kai apo deytera ksekinaei to tani tani gia oso prolabei..

demie kai ton antra moy dimitri ton lene!!apisteuto!!! :shock::shock:

alli mia ebdomada edw kai meta milo stin giagia kai ston pappoy!! Paw gia poly ksekoyrasi..tin prwti ebdomada poy den tha einai o andras moy tha liwswwww

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou kiegw exw xathei aytes tis meres alla exei pesei douleia exei pesei kai ligo i diathesi alla to palevoume....os plhsiazei o kairos pou tha gennousa to aggeloudi mou me pianei trela alla prospathw na to elgxw giati de ginete kialliws....

sas diavazw omws oles kai xairomai pou ta tania pane sineffo!!!kiegw apo shmera lew na ksekinisw teleiwse kai i xazi opote eimai komple...sas filw polu oles kala mpanakia kai kala tanakia se oooooooles!!!filakiaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσοπουλα :D πως ειστε?εγω αυτη τη στιγμη σας στελνω απο το πλοιο 8-) παω Σαμοθρακη και γυρναμε μετα τον δεκαπενταυγουστο!

καλα να περνατε,καλα μπανακια,καλες διακοπουλες,και φυσικα ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ τανακια :P:P Θα τα λεμε αν θα εχω σημα!Φιλακια πολλα σε οοοοοολες και θελω να πιστευω πως θα εχουμε πολλες ευχαριστες ανακοινωσεις πολυ πολυ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!! :x:x:x;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσοπουλα :D πως ειστε?εγω αυτη τη στιγμη σας στελνω απο το πλοιο 8-) παω Σαμοθρακη και γυρναμε μετα τον δεκαπενταυγουστο!

καλα να περνατε,καλα μπανακια,καλες διακοπουλες,και φυσικα ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ τανακια :P:P Θα τα λεμε αν θα εχω σημα!Φιλακια πολλα σε οοοοοολες και θελω να πιστευω πως θα εχουμε πολλες ευχαριστες ανακοινωσεις πολυ πολυ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!! :x:x:x;);)

kala na perasetee!!!den kserw an se voithisei alla kai emeis stis diakopes to piasame ton mpempoulh mas!!! :D:D:D:D:D:D:D ante kala tania opws ta lete :lol::lol::lol: kala na perasete!!!

aaaaaaaaaaaa kai kapoia tote mou eipe oti voithane ta mpania giati anoigei h lekanh kai dexetai pio kala to spermataki!!!kai etsi hmoun sunexeia sthn thalassa xaxaxxaxaxxaa !!!epiase omws ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια κι από μένα! Βλέπω είμαστε όλες σε κατάσταση εκτάκτου ανάγκης και ψυχολογικής προετοιμασίας για ΔΙΑΚΟΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ! Εγώ χάθηκα διότι είχα κάποιες περιπέτειες με πλάτη και μέση (ευτυχώς γλίτωσα ακτινογραφίες και βαριά χάπια), αλλά το τάνι.... τάνι! Δυστυχώς όλο αυτό εξελίχθηκε μέσα στις γόνιμες μέρες :evil::evil::evil::evil: , οπότε μεταφέρουμε τις ελπίδες μας για τον επόμενο μήνα που θα είμαστε πολύ πιο χαλαροί και ξεκούραστοι (ελπίζω). Εύχομαι σε όλα τα κοριτσόπουλα ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ, να περάσετε υπέροχα, τέλεια, φανταστικά με τους άνδρες σας και να επιστρέψετε (-ουμε) ΟΛΕΣ με σποράκια γερά και ζουμπουρλούδικα :lol: . Στις εγκυούλες μας στέλνω ΑΠΕΙΡΑ φιλιά, να προσέχετε, να είστε γερές και δυνατές και να μας ενημέρωνετε για τα θαυματάκια που μεγαλώνουν στις κοιλίτσες σας. Θα σας διαβάζω όποτε μπορώ, αλλά θα επιστρέψω δυναμικά μάλλον από Σεπτέμβριο. ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια,τι κανετε?Εμεις εδω περναμε τελεια φυσικα :D βεβαια απο τις 2 που φτασαμε μεχρι τις 6 καθαριζαμε το σπιτι γιατι γινοταν χαμος,τρελη κουραση αλλα οκλα οκ!mwroudenia ευχαριστουμε πολυυ!! αληθεια???καλε δε το ηξερα :lol: απο τανια παντως ξεκινησαμε δυναμικα ;) για να δουμε θα το πιασουμε στο νησακι??? :):):) ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΟΥ!!!

KoYiot μου περαστικουλια!αφου εισαι καλα τωρα αυτο εχει σημασια!δε πειραζει οπως λες,τον επομενο μηνα ;)

Καλε τα αλλα κοριτσοπουλα,γκαστρουλες και μελλουσες γκαστρουλες που ειναι??????????? :roll:

μπειτε να μας πειτε πως τα περνατε... κανα ευχάριστο.. :D

Για πειτε μου ρε κοριτσια τι μπορει να ειναι...χθες το βραδυ και σημερα πριν λιγο,με πονεσε η αριστερη θυλη :roll: για λιγο ομως..λετε να ειναι απο τις γονιμες???χθες πρεπει να αρχισαν..ή μηπως να ανησυχω???εχει τυχει σε καμια να ειναι στις γονιμες και να νιωθει τετοιο πονο???σα σουβλια εμοιαζε μου φαινεται :roll: Τι ειναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου...απ οτι βλεπω οι περισσοτερες την κοπανησατε για διακοπολες.....μαιμουδιτσα καλες διακοπες και καλα τανια.... ;) χριστινακη μου κανε κουραγιο και συντομα θα εχεις ενα σπορακι στην κοιλια και ολα θα οανε καλα αυτη τη φορα....κο γιοτ περαστικα σου..Εγω τα συνηθησμενα....το μπεμπεκι μου χορευει και το στομαχι μου το εχει κανει φιογκο :lol::lol::lol::lol::lol::lol: αυριο παω στην μανουλα μου....θα κατεβω για μπανακι και θα παω να την δω....οποτε απο δευτερα τα ξαναλεμε......φιλουρες και να περνατε καλα...... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια.....

βρε όλες την κάνατε για διακοπές? εγώ ξεκινάω άδεια για δυο εβδομάδες αλλά δεν θα πάμε πουθενά, ευτυχώς έχω τη θάλασσα δίπλα μου κ κάνουμε κάθε μέρα ή κ 2 φορές τα ΣΚ κ τώρα στην άδεια. Οπότε θα την παλέψουμε...

κ εγώ καλοκαίρι σε νησί έπιασα τον γιόκα μου, ελπίζω να μας φέρει τύχη σε όλες το φετινό καλοκαίρι!!!!

συνεχίζουμε δυναμικά κ πιστεύω ότι θα επιστρέψουμε με πολλά νέα τον άλλο μήνα...

φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσοπουλα!!πως ειστε?πως τα περνατε?εγω αραζω στο μπολκονι και σερφαρω.τα τανια πανε συννεφο και ολα σουπερ!!!αυριο θα παμε να κανουμε μπανακι στους καταρρακτες...και το νερο κοριτσια ειναι χειροτερο απο παγος :shock: αλλα ειναι τελειααα!!Αυτα τα νεακια μου..φιλακια πολλα και ας μπει κανα κοριτσοπουλο να μας πει τα νεα της..μας ξεχασατε καλε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια μου..χάθηκα κ εγώ...τρέξιμο πολύ κ γενικά όχι πολύ διάθεση...οι γόνιμες πέρασαν, τάνια κάναμε αλλά απο την 13 κ μετά :cry::cry::cry::cry::cry: όποτε μικρό το καλάθι που κρατάμε κ για αυτόν το μήνα...τέσπα...ζηλεύω που ακούω για διακοπούλες...εμάς δεν μας βλέπω να κάνουμε τίποτα...ίσως απο Σεπτέμβρη..μαιμουδίτσα κόντα είστε...καλά να περάσετε κ με ένα σποράκι εύχομαι...οι εγκυούλες να προσέχουν κ να απολαμβάνουν την εγκυμοσύνη τους κ σε όλες τι άλλες καλά τάνια κ άντε να έχουμε κ άλλα ευχάριστα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Καλη εβδομάδα και καλές διακοπές σε όλες σας!!

Εμείς είμαστε καλά, το ΣΚ πέρασε εκτός σπιτιου και σήμερα είμαι κομμάτια. Το Σαββατο στην πεθερά και χθες για μπανάκι..τελειωσε και η περίοδος και απο σήμερα ξεκινάνε τα τάνια μέχρι την Παρασκευή αν και δεν θα προλάβουμε και πολλά γιατί οι γόνιμες μου μέρες ξεκινάνε απο Τετάρτη... :?:? Next month!! Οι διακοπές γενικά βοηθάνε γιατί είμαστε πιο χαλαροι, πιο ξεκούραστοι και δεν σκεφτόμαστε συνέχεια αν θα πιασουμε,αν θα είναι οι γόνιμες, κλπ κλπ. Όσους ξέρω έχουν πιασει σε διακοπές ή μόλις είχαν γυρισει απο διακοπές...εγώ είμαι στην δεύτερη κατηγορία..πήγα εκδρομή Ζαγοροχωρια και μόλις γυρισα επιασα τον γιο μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε ρε κοριτσια??παει,το διαλυσαμε κ αυτο το "μαγαζακι"!καλα,ολες διακοπες μου ειστε?εγω φουλ δουλεια,οποτε προς τελη σεπτεμβρη θα κλεισω για 1 εβδομαδα το μαγαζι,αλλα θα κινηθουμε εδω γυρω.αλλωστε εχουμε τοοσες παραλιες..

οσο για το τανι μας,αυτη τη φορα πετυχαμε 1000% τις γονιμες.ειχα παει κ για τεστ παπ 3 μερες νωριτερα κ μου ειχε πει ο γιατρος πως την παρασκευη να περιμενω.καναμε πεμπτη,παρασκευη κ σαββατο πρωι.βεβαια αυτο το καθημερινο μαλλον δεν ηταν καλο,αλλα ειχαμε ορεξεις,τι να κανουμε? :oops::oops: εντωμεταξυ,ενιωσα τοσο πολυ την ωορρηξια μου την παρασκευη το βραδυ..κ η βλακεια ειναι πως δεν προλαβαμε να κανουμε επιτοπου.πονουσα τοσο πολυ που ειχαμε βγει βολτα με τη μηχανη κ σε καθε λακουβα βογκουσα απτον πονο!για να δουμε τι πουλακια πιασαμε κ αυτο το μηνα..(αν κ ξερω,απο εκεινα τα τρια,εμεις θα παρουμε το μακρυτερο!)

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε?????Να μαι και γω.....πως τα περασατε το σκ????εγω κυριακη πηγα για μπανακι ολη μερα και ηταν τελεια....πρωτη φορα πηρα χρωμα με την μιαα :D:D:D:D:D:D:D:D εχθες και και σημερα ημουν χαλια....δεν μπορουσα να σηκωθω απο την ζαλαδα και την ναυτια.... :?:?:?:?:?:? Το μπεμπεκι μαας με εχει τρελανει στο χορο.....Τωρα επιασε και βροχη...ευτυχως προλαβα να μαζεψω τα ρουχα....τωρα καθομαι χαλαρα και ειπα να μαθω νεα σας......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Ρανια εχεις πολυ πλακα!!!! δεν χρειαζετε να κανετε και εκεινη την στιγμη....... εχεις καποιες ωρες για να πιασεις!! ελα για κορη σε βλεπω του χρονου στα 2 γενεθλια του μικρου!!!

Binoula καλο ειναι να εχεις καληψει την κοιλιτσα σου στον ηλιο ή εαν εχεις ολοσωμο μαγιο.

Εμεις φευγουλε αυριο!!!!!!!!!!! Επιτελους........... καλες διακοπες σε οσες θα φυγετε και κουραγιο σε οσες θα μεινετε εδω. Και οι εγκυουλες μας να προσεχουν στον ηλιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε?????Να μαι και γω.....πως τα περασατε το σκ????εγω κυριακη πηγα για μπανακι ολη μερα και ηταν τελεια....πρωτη φορα πηρα χρωμα με την μιαα :D:D:D:D:D:D:D:D εχθες και και σημερα ημουν χαλια....δεν μπορουσα να σηκωθω απο την ζαλαδα και την ναυτια.... :?:?:?:?:?:? Το μπεμπεκι μαας με εχει τρελανει στο χορο.....Τωρα επιασε και βροχη...ευτυχως προλαβα να μαζεψω τα ρουχα....τωρα καθομαι χαλαρα και ειπα να μαθω νεα σας......

ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :o:o:o:o:o:o:o:o

Η ΖΕΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΙΤΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗΣ!!!

ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΤΟΝ ΑΠΕΦΕΥΓΑ ΤΟΝ ΗΛΙΟ!

ΠΡΟΣΕΧΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΔΕΝ ΣΤΑ ΕΙΠΕ ΑΥΤΑ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην εγκυμοσύνη δεν καθόμαστε απευθειας στον ηλιο. Κάτω απο σκια και αν μπορείς κάτω απο δεντρο που έχει περισσότερη δροσια. Αλλάζεις μαγιο κάθε φορά που κάνεις βουτια. Κολύμπι μπορείς να κάνεις αλλά όχι δυνατό και βουτιές και σίγουρα μόνο σε καθαρές θάλασσες. Γενικά χαλαρά πράγματα... όσο καλά και αν νιώθετε, ο οργανισμός σας δεν είναι στην ιδια κατάσταση με πριν την εγκυμοσύνη - και ας είσαστε στην αρχη της τώρα και μέχρι περίπου τον 5ο μήνα το παιδί απορροφάει όλες σας τις βιταμίνες, σίδηρο κλπ κλπ. Είναι η οργανογένεση τώρα και πρέπει να προσέχετε πολύ.

Εκτός απο αυξημένες πιθανότητες αποβολης΄που ειναι και το σημαντικότερο προβλημα, θα γεμίσεις πανάδες που μπορεί και να μην σου εξαφανιστούν μετά την εγκυμοσύνη. Ότι θέλετε θα μας ρωτάτε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσάμπα μας έχετε?Εμείς είμαστε καλά. Σιγά σιγά αρχίζω να ετοιμάζω πράγματα για τις διακοπές μας που ξεκινάνε για εμένα και τον μικρό το Σάββατο. Παρασκευή απόγευμα δηλαδή που σχολάω απο την δουλειά αλλά το Σαββατο θα σαλπάρουμε για το νησί...μάνα έρχομαι!! επιτέλους θα κοιμηθώ!! θα ξεκουραστώ...απο τανι τανι μπορώ να πώ ότι δεν παιζει. Δυστυχως έβγαλα μήκυτες με το που τελειωσε η αναθεματισμένη και κάνω θεραπεία. Ούτε καν για την απόλαυση δεν θα προλαβω να κάνω...αυτό τον μήνα δεν ...γενικά!!μας έχουν φάει οι δουλειές... :(:(:(:(:?:?:? Θέλω να κάνω και παιδί...δεν προλαβαίνω τάνι να κάνω, όχι να πιασω και παδί :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου σας ευχαριστω για το ενδιαφερον...δεν εκατσα στον ηλιο καθολου...φορουσα ολοσωμο γιατι μου ειχαν πει οτι δεν κανει στην θαλασσα απλα ισα ισα να βρεχτω και πισω....ηταν με σκεπαστρο απο πανω...απλα για τα 10 λεπτα που καθομουν στην θαλασσα με αρπαξε για τα καλα...αντι να κοκκινισω ομως οπως καθε χρονο μου βγηκε σε μαυρισμα.....πρωτη φορα στα χρονικα.....και η θαλασσα πεντακαθαρη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ρε κοριτσια!!βινουλα,οντως,δεν κανει ο ηλιος στην εγκυμοσυνη.βεβαια για κινδυνο αποβολης δεν ειχα ιδεα..αλλα ως αισθητικος ξερω σιγουρα πως απαγορευεται για τις παναδες.προσεχε κοριτσακι μου ενταξει?κ οπως λεει κ η ευγενια,καλο ειναι να μας λες τι κανεις κ τι δεν κανεις για να σου λεμε κ μια γνωμη παραπανω.

εμεις ησυχια,σημερα μας εφτιαξε ο καιρος για τα καλα!τρελαινομαι για βροχη!!

ααα,εκλεισα χτες τα εισητηρια για παρισι για αρχες οκτωβρη με 2 φιλες μου!!βεβαια εχω ενα προαισθημα πως δεν θα παω λογω εγκυμοσυνης δικης μου η της 1 φιλης που προσπαθει κανα 2 χρονια.μακαρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρσνια μου μακαρι να να ειστε και οι δυο μαζι...θα εχει πιο πολυ πλακα...εμενα οι φιλες μου καλοπερνανε σε διακοπες και τετοια...μονο εγω ειμαι εγκυος απο την παρεα μου.....αλλα δεν με πειραζει....ειχα ρωτησει πριν παω αν κανει και μου ειπαν οτι στον ηλιο απαγορευεται μου το ειπε και ο γιατρος γιατι πεφτει η πιεση αλλα για αποβολη δεν ειχα ιδεα....βρε κοριτσια δεν εχω καθολου ορεξη.....για φαγητο...εγω που ημουν λιχουδο δεν θελω ουτε να το βλεπω το φαγητο....μονο γαλα θελω να πινω και αυτο με το ζορι....σημερα εβαλα ενα πιατο φασολακια και εφαγα 2-3 πιρουνια...λετε να ειναι ανησηχυτικο??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρσνια μου μακαρι να να ειστε και οι δυο μαζι...θα εχει πιο πολυ πλακα...εμενα οι φιλες μου καλοπερνανε σε διακοπες και τετοια...μονο εγω ειμαι εγκυος απο την παρεα μου.....αλλα δεν με πειραζει....ειχα ρωτησει πριν παω αν κανει και μου ειπαν οτι στον ηλιο απαγορευεται μου το ειπε και ο γιατρος γιατι πεφτει η πιεση αλλα για αποβολη δεν ειχα ιδεα....βρε κοριτσια δεν εχω καθολου ορεξη.....για φαγητο...εγω που ημουν λιχουδο δεν θελω ουτε να το βλεπω το φαγητο....μονο γαλα θελω να πινω και αυτο με το ζορι....σημερα εβαλα ενα πιατο φασολακια και εφαγα 2-3 πιρουνια...λετε να ειναι ανησηχυτικο??????

οοοοοοχιιι και εγω το ειχα στην αρχη αυτο!!!ειναι ακρως φυσιολογικο!!!μετα το 3μηνο ομως ανοιγει η ορεξη επικινδυνα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μικρές μου!!! Τι μου κάνετε? σήμερα έκλεισα πια την 1η βδομάδα χωρίς δουλειά κ δεν μπορώ να πω: το απόλαυσα. βεβαια απο μπανάκια λίγα πράματα, γιατί ακόμη ο αντρούλης δεν έχει άδεια. μόλις πάρει, θα τσακίσουμε τις εκδρομούλες εδώ κοντά μας!

eugenia μου, όλα κοινά τα έχουμε σχεδόν, μακάρι να είχαμε κ τη Μήλο!!! απο εκεί δεν είπες ότι είσαι και θα πας για διακοπές? να περάσετε πολύ πολύ καλά!

βασικά για το θέμα με τη θάλασσα, εαν είναι καθαρή, δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος ανησυχίας... εαν όμως δεν είναι κ θεωρείται πολυσύχναστη, χμμμμ... τότε καλύτερα κανενα μπάνιο για τις εγκυούλες.... εγω τότε δεν έκανα απολύτως κανενα, αλλά γενικά δεν μου αρεσει η θάλασσα κ πολύ.

εμείς απο τανι,ψιλοτζιφος για γόνιμες... κάναμε μόνο 10η και 16η μέρα κ γενικά μιας πιάνει η λύση απο 19η κ μετά, τι θέμα κ αυτό :o:lol::o:lol:

ωστόσο, μόλις τελιώσω με περιοδο αυτόν το μήνα -ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!- θα εντείνω δραστικά τις προσπάθειες με μέρα παρά μέρα κ κάθε μέρα κ έτσι, για να έχω πιθανότητες! είναι τέτοιο το επάγγελμα, που θα ήταν ευχής έργον να έμενα έγκυος Αύγουστο-Σεπτέμβρη άντε κ Οκτώβρη ή Νοέμβρη!

φιλάκια, να περνάτε πολύ καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demie ναι απο Μήλο και φεύγω το Σάββατο..μια και σήμερα!!! 8-}8-}:ymparty::ymparty:

Και εμένα ο άντρας μου δεν έχει ακόμα άδεια αλλά εγώ φεύγω!! Περσυ τον άφησα εδω για ένα μηνα και εγώ έκανα τα μπανάκια μου. Ερχόταν κάθε ΠΑΡ-ΣΑΒ-ΚΥΚ και μας έβλεπε..Είχαν κατέβει και δυο φιλες μου κατω για 2 εβδομάδες και περάσαμε σουπερ!! Ο μικρός το βράδυ κοιμόταν και τον πρόσεχε η γιαγιά και εγώ τσουπ για ποτάκια με τις φίλες. Φέτος θα είμαι μόνη μου με γονείς οπότε φέτος εχει ύπνο μαζι με τον Νώντα.

Βινούλα πρέπει να τρως λιγάκι - πρέπει να πέρνεις βιταμίνες γιατι ο οργανισμός σου έχει τεράστια ανάγκη. Καλυτερα να ρωτήσεις τον γιατρό σου μηπως πρέπει να ξεκινησεις σίδηρο..Έχεις κάνεις εξετάσεις ? Αιματοκριτη τι έχεις?

Εμένα ποτέ μα ποτέ δεν μου κόπηκε η όρεξη στην εγκυμοσύνη - μόνο στον 9ο που δεν μπορούσα να φάω επειδή πλέον δεν υπήρχε στομάχι - ειχε γίνει ένα με τα πνευμόνια. Και τότε είναι που έβαλα 6 κιλα λόγω κατακράτησης.. :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...