Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια μου , βλέπω μεγάλωσε κι άλλο η παρέα μας. Καλωσήρθατε στο ποστακι μας κορίτσια ελάτε να κολλήσετε από τη γκαστρόσκονη που μας φυσάνε οι εγκυούλες μας.

Τόνια ,καλές διακοπές και καλά τάνια.

Μαιμουδίτσα άντε μπανάκια τώρα και τάνια.

Νυχτερίδα , μη σκας ευκαιρία όπως είπες για μπανάκια τώρα και πολλά τάνια.

Ας του δώσουμε να καταλάβει κορίτσια , να τρίξουν οι σουμιέδες , να αναστενάξουν τα κρεββάτια-τραπέζια-πατώματα, αρκεί να το ευχαριστιόμαστε κι όλα θα γίνουν.

Εμείς μόλις γυρίσαμε από ΣΚ , χάρηκα που διάβασα τα νέα σας και τώρα δουλίτσες.

Εγκυούλες μας , φυσατε μας και να είσαστε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!Τι ζεστη ειναι παλι αυτη!!!!Συγνωμη αλλα σημερα δεν μπορω..θα σας γκρινιαξω λιγο...ειμαι χαλια χαλια χαλια!!!!Θεε μου τι απαισια που νοιωθωωωωω!!!!!!Κοριτσια μου ολη μερα ετσι ειμαι και δεν μπορω να κανω τιποτα και να παω πουθενα!!!!Αχ!!!θα πεθανω!!!!Εχω και το προβλημα με το στομαχι μου(γαστροισοφαγικη παλινδρομιση) και αυτη η κατασταση (αναγουλες ταση για εμετο) το κανει χαλια!!!Με το ζορι ερχομαι στη δουλεια και με το ζορι ακομα και εδω σας γραφω!!!!Maria-158 litsa83 και Mwroudenia καλως ηρθατε στην παρεουλα μας και ευχομαι οτι επιθυμειτε!!!!Νυχτεριδα μου γλυκια μην μου στενοχωριεσαι!!!Την επομενη φορα!!!Εγω αυτη την Πρασκευη εχω παλι αδεια για 9 μερες και ξαναφευγουμε..Θα παμε στους δικους μου στην Ηπειρο!!!Ελπιζω να μην ειμαι χαλια και να καταφερω να ταξιδεψω!!!! :roll::roll: Φιλια και σε ολες τις υπολοιπες!!!!θα τα ξαναπουμε...αχ βαχ!!!! :(:(:lol::lol: Για γελια και για κλαμματα...!!! :lol::lol: ΒΥΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsraes mou ti kanoume oles gastroules kai apidokses;;;mpika kleyta apti douleia na sas diavasw o gamos tis adelfoulAS mou htan TE-LEI-OS!!! HTAN MIA KOUKLA KIAKYTI KAI I MPOUMPOUKA MAS!!KAI O GAMPROS FYDIKA!!!perasasme super alla eimai kommatia...aporw pws paramenw orthia!!xaxaxaxa molis gyrisw tha paw na kserathw an kieoxum e ena spiti san vomvardismeno!!!sas filw ooooles kalosorizw tis kainourgies kieyxomai syntoma eyxarista gia oles mas!!!mialme argotera na den pesw se kwma!!!xaxaxaxax

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και σποράκια!!!

Εγώ αδιαθέτησα όπως είχα προβλέψει χθες τα ξημερώματα οπότε πάμε και για άλλο τάνι τάνι...

Δεν πειράζει γιατί θα πιω τα mochito μου στις διακοπές, θα κάνω τα μπανάκια μου άνετα και θα παίζω όλη μέρα με τον γιόκα μου χωρίς φόβο..Πάμε για Σεπτέμβρη εμείς λογικά γιατί τον Αυγουστο στις μισές γόνιμες θα είμαι διακοπές με τον γιόκα μου χωρίς τον άντρα μου. Ευφροσύνη είναι η καταγωγή μου απο Μήλο - έχουμε σπίτι κάτω και οι γονείς μου είναι ήδη όλο τον Ιούλιο. Μέχρι πριν 2 χρόνια (πριν έρθουν τα εγγόνια δηλαδή) έμεναν 6 μηνες κάτω και 6 μηνες εδω. Τώρα τους επιτρέπουν ο Νώντας και ο Στέλιος (τα εγγόνια τους) μονο 2 μηνες διακοπών....

Κάντυ Κάντυ και Βινούλα κάντε υπομονή!! Αυτά έχει η εγκυμοσύνη: είναι ταυτόχρονα μια απο τις πιο δυσκολες αλλά και τις πιο γλυκές και όμορφες περιόδους της ζωής μας. Προσπαθήστε να την απολαύσετε όσο περισσότερο μπορείτε. Προς το τέλος της εγκυμοσύνης είναι τα πιο δύσκολα: δεν μπορείς να κάνεις απολύτως τπτ..εγώ γέννησα τον Νώντα 40 εβδομάδων ακριβώς με πρόκληση και λέω στον γιατρό μου: εγώ την Πέμπτη θα γεννήσω, αν θέλεις έλα :lol::lol: τελικά ήρθε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καθυσυτερημένα λιγάκι, αλλά eugenia μου χρόνια σου πολλά! είμαστε ίδια ηλικία, ίδιο ζώδιο κ με λίγες μέρες διαφορά :D

damie...πότε είχες γενέθλια? Πρέπει να είμαστε σε όλα στην ίδια φάση...θα τσεκάρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demie ο γιος σου είναι 17 μηνών, εμένα είναι 20,

είσαι παντρεμένη 4 χρόνια και κάτι μήνες

είμαι παντρεμένη 4 χρόνια παρα 2 μηνες...

ειμαστε καρκινοι και 34 χρονών και οι δυο...

πές μου ότι τον άντρα σου τον λένε Δημήτρη να τρελαθώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο μενα...τι κανετε????εγω την παλευω σημερα...χτες δεν μπορουσα να κοιμηθω....τωρα σερνομαι...το στομαχακι μου τα φτυσε....καντυυυυ μουυυυ σε νιωθω......Αληθεια απο ποιο μερος εισαι....?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλιτσες μου τι κανετε ;;;

περασα να σας χαιρετισω γιατι αυριο πεταω με τον μικρο κ την μικρη μου αδελφη για Κερκυρα (στην αλλη μας αδελφή - ειμαστε 4 :D το συνολο χιχι) που μετακομισε μονιμα εκει φετος :roll:

οποτε θα τα πουμε σε καμια βδομαδουλα γιατι δεν ξερω αν εχουν συνδεθει με ιντερνετ ακομα :mrgreen:

εχω καιρο να κανω διακοπες τις προκοπής κ ετσι στοχος μου ειναι να περασω καλα κ να πλακωθω στις φωτό ! οσες εχετε facebook θα τις δειτε χιχι... για τις υπολοιπες επιφυλασσομαι :mrgreen::mrgreen:

σας φιλω, καλη ξεκουραση σε ολες κ με το καλο να μαθω για νεα σπορακια ε ;)

:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο μενα...τι κανετε????εγω την παλευω σημερα...χτες δεν μπορουσα να κοιμηθω....τωρα σερνομαι...το στομαχακι μου τα φτυσε....καντυυυυ μουυυυ σε νιωθω......Αληθεια απο ποιο μερος εισαι....?????

ΑΧ ΒΑΧ!!!Κι εγω τα ιδια...!!!!Και καθε μερα πρεπει να δουλευω και 8 ωρο...Σε αυτη τη κατασταση καταλαβαινεις την δυσκολια!!!!Αστα!!!Εγω γεννηθηκα και μεγαλωσα στην Αθηνα και ζω Αθηνα..αλλα η καταγωγη μου κραταει απο Αρτα και Γιαννενα..Οι γονεις μου μενουν Αρτα!!! Εσυ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΑΧ!!!Κι εγω τα ιδια...!!!!Και καθε μερα πρεπει να δουλευω και 8 ωρο...Σε αυτη τη κατασταση καταλαβαινεις την δυσκολια!!!!Αστα!!!Εγω γεννηθηκα και μεγαλωσα στην Αθηνα και ζω Αθηνα..αλλα η καταγωγη μου κραταει απο Αρτα και Γιαννενα..Οι γονεις μου μενουν Αρτα!!! Εσυ;;;

Εγω ειμαι απο ηγουμενιτσα αλλα μενω τα τελευταια 4 χρονια μονιμα γιαννενα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια και απο εδω!!διαβαζω τα νεα σας παρ'ολο που δεν γραφω συχνα και πολλα :D ..εμενα αυτο το μηνα η ωορηξια εγινε 13η μερα και ετσι η περιοδος ηρθε 26η μερα...οταν εχω ωορηξια 14η μερα η περιοδος μου ερχεται 27η.περιμενω την αδειουλα μου σε 2 εβδομαδες.βεβαια τα τανι τανι θα ξεκινησουν νωριτερα...απο τεταρτη...και θα συνεχιστουν και εκτος ωορηξιας :oops::oops::oops: ελπιζω να περνατε ολες καλα!!και υπομονη στις εγκυουλες!!ολα θα πανε καλα!φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsis ti kanoume shmera??eguoules mas pws pate me ti zesti??eiste katholou kalytera???na skeyteset oti oli i talaipwreia ayti einai toso glukeia kai aksizei ton kopo!!upomoni!!

nyxteridoulea ton allo mhna eyxomai ola na pane kateyxhn!! ayto me thn woriksia tha to paratirisw kiegw ayto to mhna giati den asxolithika pote alla katalavainw pote exw kathe mhna opote tha tsekarw ayto to 13 meres meta periodos...

mariafotis kala na perasete koritsaki mou kala mpania!!!

kalimerizw oles sasssss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΠΕΛΙΕΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΑΙ ΖΟΥΜΕΡΕΣ!!!!!Τι κανετε ζουζουνοψηρες;;;;;χαχαχα!!!! :lol::lol: Ολα καλα;;;;Εγω μια απο τα ιδια...εργασια και χαρα και αναγουλες!!!!Τελεια!!!!Τι να πω..;;;Περιμενω να περασουν οι μερες για να φυγουμε να ξεκουραστουμε λιγουλακι..Αχ μακαρι να ειμαι καλυτερα για να μπορω να ταξιδεψω χωρις αναγουλες και εμετους!!!!Μλπλιαχ!!!maria+fotis καλα να περασεις στις διακοπουλες!Νυχτεριδα μου και εσυ καλα να περνας και καλα Τανια τανια!!!Χριστινακι μου καλη ξεκουραση και υπομονη!!!Binoyla μου ελα να ενωσουμε τις αναγουλες μας και την ταλαιπωρια μας και να δινουμε κουραγιο η μια στην αλλη!!!!χαχα!!!Οι υπολοιπες που ειστε;;;;Διακοπουλες;;;;ΦΙλια πολλα πολλα!!!BYE!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Είμαι αρκετά απογοητευμένη [smilie=crybaby2.gif] αν και όπως είχα πει (όσες θυμάστε) δεν περίμενα και πολλά σε αυτό τον κύκλο.

Σήμερα είναι η 28η μέρα του κύκλου και δεν έχω κανένα σημάδι περιόδου εκτός από πόνους στη μέση. Ο κύκλος μου είναι το μέγιστο 29 ημερών. Σε κάθε προηγούμενο κύκλο 4 μέρες + πριν από την περίοδο είχα τα γνωστά σε αρκετές κοπέλες καφέ. Έτσι γνώριζα πως θα μου έρθει. Αυτή τη φορά τίποτα..Και ενώ έλεγα πως δεν θα το κάνω, πήρα ένα τεστ clearblue και έκανα, το οποίο και βγήκε αρνητικό. Νιώθω πολύ απογοητευμένη γιατί αυτό συνδυάζεται με το οτι δεν εντόπισα την ωορρηξία μου. Δεν έγινε; Έγινε αργά; Θα καθυστερήσει πολύ η περίοδος; Δεν ξέρω....

Τα δικά σας νέα; Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demie ο γιος σου είναι 17 μηνών, εμένα είναι 20,

είσαι παντρεμένη 4 χρόνια και κάτι μήνες

είμαι παντρεμένη 4 χρόνια παρα 2 μηνες...

ειμαστε καρκινοι και 34 χρονών και οι δυο...

πές μου ότι τον άντρα σου τον λένε Δημήτρη να τρελαθώ!!!!

Δημήτρη τον λένε, ναι! Κ εσένα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σε όλες!

starfish μην απογοητεύεσαι! κατ'αρχάς, ακόμη δεν έχεις καθυστέρηση, άρα "άκυρο" το clearblue. αυτό δείχνει μετά την καθυστέρηση... νομίζω πως έπρεπε να κάνεις ένα με μεγαλύτερη ευαισθησία που δείχνει πριν απο την καθυστέρηση. δεν πρέπει να αγχώνεσαι, διότι μπορεί απλώς να έγινε πιο μετά η ωο σου. όσο για τα τεστ ανίχνευσης, τα λέγαμε πάλι μαζί θυμάσαι? ποτέ δεν τα κατάφερα με αυτό το περιβόητο χαμόγελο... εγώ έκανα το self clear πρωί πρωί την 32η μέρα, με κύκλο τότε 30-31 αλλά ακόμη και 32-33 (πιο σπάνια).άρα αν είσαι 28η σήμερα, τότε κανονικά να το κάνεις 30η μέρα, το πρωί κ με ένα τεστ μεγάλης ευαισθησίας. οκ?

Κάντυ και Binoula υπομονή! Βέβαια, να πω την αλήθεια μου, δεν μπορώ ακριβώς να συναισθανθώ τη θέση σας γιατί δεν είχα απολύτως κανένα σύμπτωμα, καμία αναγούλα κ τίποτε στομαχικό εν γένει. μόνο ευαισθησία στις θηλές κ κατρουλίτσες συχνές :lol: καθε περίπτωση κ διαφορετική!

Τόνια πώς περνάτε? ανανεώνεστε? καλό τάνι τάνι, μέχρι να πετάνει!

νυχτερίδα + μαιμουδίτσα καλά κ ευχάριστα τανάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ρε κοριτσια!!ειμαι λιωωωωμα απτη δουλεια σημερα.τι ηταν αυτο το πραγμα?δεν προλαβα ουτε νερο να πιω!τωρα εχω αραξει στον καναπε ψοφια,ο μικρος κοιμαται κ δεν εχω κουραγιο να σηκωθω να μαγειρεψω..κ πειναααααωωω!!

το πρωι πηγα στο γυναικολογο για τεστ παπ.μπηκα 9:25 κ επειδη ειχα αργησει στη δουλεια,9:32 ειχα τελειωσει με τεστ παπ κ υπερηχο!ειδε ενα αυγουλακι ετοιμο να "σπασει".μου ειπε σε 2-3 μερες πως θα εχω την ωορρηξια μου.οποτε θα αρχισω σημερα ενα τανακι κ την πεμπτη παλι!καλα,ηταν μια κοπελα εξω με τριδυμα!!μια κοιλια τεραστια!!μολις ειχε μπει στον μηνα της.απορω πως θα τα καταφερει με 3 παιδια ταυτοχρονα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσοπουλα!εχει τρελη ζεστη δε τη παλευω αλλο..αυριο θαλασσα επιτελους!!!πως ειστε?εγω μια χαρα και αρχισα τα τανακια μου σιγα σιγα :D

ελπιζω να περνατε ολες καλα!!!φιλακια και ευχομαι αυτον το μηνα να γεμισουν οι κοιλιτσες μας επιτελους :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!Θα με συγχωρεσετε αλλα δεν σας διαβασα απλα μπηκα να σας πω τα δικα μου νεα....

Αδιαθετησα 23/7,ακριβως 27,5 μερες.Λοιπον,λοιπον,εχω να πω:

1)Πονακια ειχα αρκετα αυτον τον μηνα πριν την περιοδο που εγω ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ

2)Ερεθισμενες Θηλες ειχα ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ

3)Ροζουλακια ειχα ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ...

Θα τρελαθω????Αφου μου ηρθε περιοδος....Απλα πιστεψα πως μονη μου δημιουργησα ολα αυτα τα συμπτωματα....Αρα μην το ψαχνουμε,οταν ειναι να γινει θα γινει!!!!!!

Παμε ολες γερα για Αυγουστο,Σεπτεμβρη,Οκτωβρη οποτε να'ναι,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!!!

Φιλια πολλα σε ολες!!Επιστρεφω σε 10 μερες....Καληνυχτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια....

Σας διαβαζω αρκετο καιρο ετσι στα πεταχτα και ολο λεω να μπω να γραψω αλλα δεν το κανω

ομως σημερα ειπα να το τολμησω :)

Ειμαι η Βασω 26χρ. και εχω ηση εναν γιο 4χρ. και εδω και αρκετους μηνες κανω προσπαθειες για το

δευτερο....το θελω τοσο πολυ αλλα αυτο το αγχος μου με εχει καταστρεψει τελειος....

Καθε μηνα εχω συμπτωματα εγκυμοσυνης τα οποια βεβαια απ οτι φαινεται τα δημιουργω εγω απο

μονη μου...εχω παρει τεστ για να εντοπισω την ωορρηξια μου και να μου φυγει το αγχος αλλα τα πραγματα

ειχαν χειροτερεψει γιατι αντι να απολαμβανω τον συζηγο μου εγω σκεφτομουν αχ θα πιασω παιδι :?: ποτε :?:

σημερα :?: αυριο :?: και πολλα αλλα τετοια χαζα...

Εχω καταλαβει πως με το αγχος δεν καταφερνουμε τιποτα αλλα το ατιμο δεν λεει να φυγει :roll::roll:

Ευχομαι στα κοριτσια που τα καταφεραν να μεινουν να εχουν μια ηρεμη και υγιεις εγκυμοσυνη και σε εμας

που το πολεμαμε να ερθει γρηγορα ενα μωρακι :)

Εγω τωρα τελειωσα με την περιοδο οποτε βουρ στο ψητο :lol:

Ευχομαι να μου φερεται γουρι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου....τι μου κανετε????εγω καλα ειμαι εχω τις ναυτιες μου τις ζαλαδες μου αλλα κατα τ ααλλα ειμαι καλα...χτες τ μεσημερακι μου ηρθε ο καινουριος μου καναπες.....ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι τον περιμενα 2 μηνες σχεδον....Βασω καλως ορισες....εμενα το θεματακι μου εφερε γουρι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου , βλέπω το τάνι πάει σύννεφο , έλα να οργανωθούμε ρε κορίτσια , όταν λέμε όλες εννοούμε όοοοοολες να γεμίσουμε με σποράκια.

Εγώ δεν περιμένω τη χαζούλα σε δυο μέρες , άντε να δούμε.

Βάσω καλωσήρθες στην παρέα μας , ελπίζω να σου φέρουμε γούρι , όσο για το άγχος που λες , λίγο πολύ όλες το έχουμε όταν είναι να γίνει θα γίνει , σου εύχομαι σύντομα.

Μαιμουδίτσα καλές διακοπές , καλά μπάνια και τάνια.

Τόνια καλή συνέχεια και με το καλό πίσω , όσο για τα συμπτώματα που λες , πραγματικά είναι να τρελλαίνεσαι ορισμένες φορές , αλλά τι να κάνουμε , είπαμε συνεχίζουμε ακάθεκτες.

Binoula καλορίζικος ο νεος καναπές , υπομονή και με τις ζαλάδες ναυτίες , μάλλον μετά το πρώτο τρίμηνο θα περάσουν.

Αυτά κορίτσια μου , φεύγουμε κι εμείς για ΣΚ . θα διαβάσω τα νέα σας τη Δευτέρα.

Τη Δευτέρα έρχεται και το καρντάσι μου από Γερμανία για διακοπές , με τον ανηψιό μου το ζουμπουρλή και τη γυναίκα του , θα ζήσουμε μεγάλες στιγμές για 3 εβδομάδες.

Φιλιάαααα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!!βασω,καλως μας ηρθες!τονια καλο υπολοιπο διακοπων.σε ζηλευωω!!ευφροσυνη,με το καλο να τους υποδεχτεις απο γερμανια κ με το καλο να ΜΗΝ υποδεχτεις τη ανεπιθυμητη περιοδο!

εμεις τανι τανι κ ξανα τανι!συμφωνα με το γιατρο σημερα πρεπει να κανω ωορρηξια.χτες το βραδακι ενιωσα ελαχιστα πονακια.μπορει να κανω κ κανα τεστ σημερα να βεβαιωθω.ομως 3 μερες τωρα κανουμε καθε πρωι τανι :oops: .μηπως δεν πολυκανει καθε μερα?αδυνατιζει το σπερμα?καναμε κ σημερα το πρωι,θα κανω κ μια αποπειρα αυριο να ειμαστε σιγουροι.βεβαια αυτη τη φορα αν κ ξερουμε πως ειναι οι μερες,το κανουμε καθαρα κ μονο επειδη το θελουμε κ οχι επειδη πρεπει.αλλα τωρα το εχω ψιλοβγαλει απο το μυαλο μου.εντωμεταξυ κανονισα για οκτωβρη ενα ταξιδακι στο παρισι με 2 φιλες κ αν ειμαι εγκυος δεν θα μπορω να παω.βεβαια μακαρι να ειμαι κ χεστηκα για το παρισι,που εχω ξαναπαει κιολας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia geia sas!!ti kanete?tonia mou de peirazei ton epomeno mina ;)Efrosyni moy sou euxomai na min ti deis ;) emeis fevgoume twra sto xwrio k avrio samothraki!!!epitelous diakopoules!!! :D 2-3vdomadoules 8a ka8isoume sigoura..exoume spiti ekei pera ;) loipon epeidi viazomai kala na pernate oles,kales diakopes kai euxomai oles mas na gurisoume me fouskwmenes koilitses!!!!filia se oles!an 8a mporw 8a mpainw na ta leme!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΣΧΟΛΑΣΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑ ΗΠΕΙΡΟ!!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ...ΟΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΕΘΗΚΑΝ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΟΥΡΕΣ!!!ΕΛΕΟΣ...ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ;;;!!!!ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!ΒΑΣΟΥΛΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΟΥΜΕ ΤΥΧΗ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ!!!!ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΟΝΟ..!!!!ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΛΕΙΠΩ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΝΕΑ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 6/8 ΠΟΥ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΝΕΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΦΥΣΩ ΜΕ ΓΚΑΣΤΡΟΣΚΟΝΗ ΟΛΕΣ!!!!!ΦΟΥ ΦΟΥ ΦΟΥ ΦΟΥ ΦΟΥ[/b!!!!!!!ΒΥΕ!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!  Εμείς σήμερα είχαμε πάει σε βάφτιση του γιου μιας φίλης και πραγματικά συγκινήθηκα πολύ. Δεν ξέρω γιατί, πάντα κλαίω στις βαφτίσεις μόλις ακούσω το κλάμα του μωρού 🥹🥹 Πιο πολύ όμως συγκινήθηκα γιατί για πρώτη φορά σε ένα τέτοιο μυστήριο κρατούσα την κόρη μου αγκαλιά 🌈🌈 Το δικό μου μωράκι, και άλλο ένα μέσα στην κοιλίτσα!! Τι άλλο να ζητήσω, εκτός από το να μου τα προσέχει η Παναγία; Ήταν γενικά έντονη μέρα και την χάρηκα πολύ ♥️ Και τον Σεπτέμβρη θα κάνουμε και εμείς τα βαφτίσια και ανυπομονώ 🥹🥹 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου όλες να νιωσετε αυτήν την συγκίνηση και ευτυχία που ένιωσα εγώ ειδικά σήμερα, να γεμίσουν οι αγκαλιές σας υγιή μωράκια και να κλείσουν όλες οι πληγές. Όλα τα δάκρυα να είναι μόνο από χαρά 🙏🙏🙏 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...