Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D εγω σημερα ειμαι καλυτερα :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P ....εχουμε αρκεττη ζεστη αλλα το παλευουμε...καλη συνεχεια σε οτι κι αν κανετε... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D εγω σημερα ειμαι καλυτερα :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P ....εχουμε αρκεττη ζεστη αλλα το παλευουμε...καλη συνεχεια σε οτι κι αν κανετε... ;););)

Μπραβο Binoula μου!!! :-bd[smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

Κοριτσακια μου σημερα αρχιζουν οι διακοπουλες μου [smilie=hello.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!!Επιτελους Παρασκευη!!!! eugeniafrapa μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!Οτι επιθυμεις και γρηγορα με ενα καινουριο μπεμπε!!!! Τονια μου καλες διακοπες και καλα να περασετε!!!!Efrosyni μου δεν το μαλωνω το σποριδιον το γλυκομαλωνω!!!!!χιχιχιχι!!!!Τι να κανω;;;;Αφου με εχει ταραξει!!!!Και σημερα πολυ αναγουλα!!!!Μπλιαχ!!!!Καλως ηρθες Δωρουλα μου στο mammyland!!!!Ευχομαι να το τσακωσεις και εσυ γρηγορα το μπεμπακι σου!!!! Binoula μου εισαι τυχερη που εισαι καλυτερα σημερα...εμενα συνεχιζεται το μαρτυριο!!!! :?:? Τελοσπαντων!!!!Ευχομαι σε ολες να εχετε ενα υπεροχο σαββατοκυριακο!!!!Φιλακια πολλα πολλα!!!!Μην ξεχνιομαστε.........Φουφου φου φουφου!!!!! :lol::lol: BYE!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσιαααα!!!!!!!τι κανετε γκαστρουλες και μη????εγω ζεσταίνομαι τρελα,εχω και τη χαζη απο κατω... :evil: τα νευρα μουυυ!eugeniafrapa χρονια πολλα :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: οτι επιθυμεις και πολυυυ συντομα με ενα μπεμπακι στη κοιλιτσα αν δεν το επιασες ηδη!!!!!

Efrosyni ετσι ειναι..περιμενω πως και πως να τελειωσει η χαζη και να αρχισουμε τα τανια [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Καντουλα μου υπομονη με τις αναγουλες και μαλωνεις το νινακι :P:P:P:x:x

Τονια μου καλα να περασετεεεε!!!!!!!!!!!!! [smilie=hello.gif][smilie=hello.gif]

Φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσακια μου για τις ευχουλες!!Οποτε μπορεσω θα μπαινω να μαθαινω νεακια σας!!

Μη τυχον και γυρισω και δεν σας βρω ολες εγκυουλες :lol:=)) !!!!

Καντουλα και Βινουλα μου,οταν γυρισω να σας βρω με φουσκωμενη κοιλιτσα,και τα σπορακια σας να ειναι μια χαρα :ympray::-bd[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλια πολλα!! [smilie=love7.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσακια μου για τις ευχουλες!!Οποτε μπορεσω θα μπαινω να μαθαινω νεακια σας!!

Μη τυχον και γυρισω και δεν σας βρω ολες εγκυουλες :lol:=)) !!!!

Καντουλα και Βινουλα μου,οταν γυρισω να σας βρω με φουσκωμενη κοιλιτσα,και τα σπορακια σας να ειναι μια χαρα :ympray::-bd[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλια πολλα!! [smilie=love7.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif]

Τονια μου καλα να περασετε, καλη ξεκουραση!!!!!!!!!! Φιλια :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια...παλια και καινουρια...και εγω αδιαθετησα σημερα...παμε για next month..εγω εχω λιγα τεστακια ωορηξιας...και μετα τελος..αφου παντα εχω 13η ή 14η μερα,δεν υπαρχει λογος να την ψαχνω :D:D .Καλές διακοπες Τονια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!!καταρχην Ευγενια χρονια πολλα κ καλα!!παντα ευτυχισμενη με την οικογενεια σου να εισαι κ να μεγαλωσει κ αλλο συντομα!

Τονια καλες διακοπες!!που πας?αχχχ,εγω αργω ακομα..θα το φαω ολο το καλοκαιρι..

Καντυ,μην αγχωνεσαι με τις αναγουλες..θα ηρεμησεις σε λιγο καιρο.ελπιζω...εμενα παντως,στο εχω ξαναπει,με ειχαν ταραξει!μονο στον 8ο μηνα δεν εκανα εμετους κ στον 9ο παλι..αλλα ΑΞΙΖΕΙ χιλιες φορες,πιστεψε με.μακαρι να εμενα εγκυος κ ας ειχα κ ακομα περισσοτερο!τα ξεχνας ολα φυσικα.βεβαια εγω παρολο τους εμετους ειχα παρει 22 κιλα! :o σιγα μη μου εκοβαν την ορεξη!οσο ξερναγα,τοσο πεινουσα :lol::lol: παντως ο γιατρος μου ειχε πει πως ειναι πολυ θετικο το οτι ειχα αναγουλες κ εμετο.σημαινε πως προχωρουσε καλα η εγκυμοσυνη.παρηγορια στον αρρωστο που λενε..

κοριτσια,φιλια σε ολες μια μια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗMEΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ!!!!! Σήμερα, επιτέλους, μπορώ να ξαναπάω για μπάνιο! :mrgreen:Ευγενία, ετεροχρονισμένα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ κι από μένα! Τόνια , ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ να 'χετε (κι όταν γυρίσεις με το καλό περιμένουμε σπορίδιο) :D ! Maimouditsa, προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι καθόλου (το ίδιο λέω κι εγώ στον εαυτό μου - το σποράκι είναι σαν παιδάκι, όσο πιο πολύ το κυνηγάς τόσο πιο πολύ σου κρύβεται). Κάνε την αδιάφορη... και τσουπ... θα σκάσει μύτη! ;)Δώρα , καλώς όρισες στο γουρλίδικο ποστάκι μας... Έλα κι εσύ να τραβήξουμε κουπί... (τι ποιητικό!). ΚΑΝΤΥ και Binoula, σας εύχομαι καλές αναγούλες και ναυτίες - μη μου θυμώσετε - το λέω για καλό! Φιλούυυυυυυυυυυυυυρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια γλυκια καλημερα σε ολες τις εγκυουλες..υπομονη κοριτσια και στις δροσιες....και σε ολες εμας που προσπαθουμε ακομα...γερα γερα με τσαμπουκα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εμενα!!!τι κανετε??εγω ειχα δυο μερες κατι δουλιτσες κ δεν μπορεσα να μπω...κανενα ευχαριστο εχουμε??

εγω ποναω απο εχθες σαν τσιμπηματακια κατω χαμηλα κ εχει πρηστει το στηθος μου..την αλλη κυριακη λογικα περιμενω την περιοδο αλλα ελπιζω να μην ερθει θα δειξει.....

περιμενω τα νεα σας!!!φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! θα ήθελα να μπω και εγω στην όμορφη παρέα σας!!

Προσπαθούμε εδω και ένα χρόνο....αλλά τίποτα!! και επειδή είμαι και 33 ξεκίνησα γρηγορα τις εξετάσεις.

Ορμονολογικές εξετάσεις, σπερμοδιάγραμμα ο σύζυγός μου, σαλπιγγογραφία (ηταν καλες), μια αποτυχημένη σπερματέγχυση και τέλος τον ιούνιο έκανα διαγνωστική υστεροσκόπηση και τελικά αφαίρεσα ενα ενδομήτριο πολύποδα...η αλήθεια είναι ότι με πήρε πολύ από κάτω όλη αυτη η διαδικασία.....

ο γιατρός μου είπε ότι μπορεί να εφταιγε και αυτό....τωρα αυτό το μήνα εχω αδιαθετησει 2 φορες (στις 2/7 και 15/7), μου το είχε πει βεβαια ο γιατρός, αλλα μας είπε να ξεκινησουμε κανονικα τις προσπαθειες....ωορηξια βεβαια δεν ξερω ποτε θα εχω....ετσι οπως εχει γινει ο κύκλος μου

εχω διαβάσει ότι ενας πολυποδας μπορεί να προκαλέσει αποβολή αλλά και δυσκολία στην σύλληψη, ισχυει κατι τετοιο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giasas koritsia...euxomai kai egw loipon na ginei auto to kalokairi to oneiro pragmatikotita ;) oses pantreftikan prosfata, na zhsoun eutixismenoi mesa sthn xarh kai eulogia tou xristou.... oses eixan mia apotuxia,na min to bazoun katw na exete dunamh na sunexizete, gia mas tis protares upomonh...kai gia oses einai egkies kalh leuteria me ugeia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια τι μου κανετε???Ευγενια χρονια πολλα...οτι επιθιμεις.....Τονια καλες διακοπες....Εγω σημερα πηγα για το πρωτο μου μπανιο....Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καθυσυτερημένα λιγάκι, αλλά eugenia μου χρόνια σου πολλά! είμαστε ίδια ηλικία, ίδιο ζώδιο κ με λίγες μέρες διαφορά :D

καλώς ήρθατε καινούρια κοριτσάκια!

φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια..

τελικά με θυμήθηκε κ αυτό το μήνα, αδιαθέτησα σήμερα (μαιμουδίτσα κ νυχτερίδα συνεχίζουμε μαζί δυναμικά)....στεναχωρήθηκα λίγο...αλλά άρχισα τις παρηγοριές, λέω δεν πειράζει να κάνω κ κανένα μπάνιο ακόμα. Σε λίγο θα πάρω κ άδεια να ξεκουραστώ κ ποιος ξέρει? ίσως τους επόμενους μήνες...

στις υπόλοιπες καλά αποτελέσματα κ στις εγκυούλες να προσέχετε τον ευατό σας, ξεκούραση κ τα σχετικά.

κατά τ άλλα καλά, ο γιόκας μου με τρελαίνει κάθε μέρα πιο πολύ κ ευχασριτώ τον Θεό που τον εχω, συνεχίζουμε τα μπανάκια μας, αλλά πολλή ζέστη βρε κορίτσια, σκάσαμε..

Μαρία δεν ξέρω κάτι για το θέμα σου αλλά μην αγώνεσαι κοπέλα μου, δεν νομίζω να ισχύει κάτι τέτοι αφού τον αφαίρεσες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακιααα!!!!τι κανετε,πως τα περνατε?καλωσηρθατε καινουργια κοριτσια στην ομορφη παρεουλα μας :D !!!ευχομαι πολυ συντομα να γεμισουν οι κοιλιτσες μας :x:x:x εγω ειμαι καλα,περιμενω να παω για μπανακι πως και πως και σημερα 4η μερα τελειωσε η κοκκινοχαζη και απο'δω και περα θα γινει..του τανιου :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κονα μου δε πειραζει θα το τσακωσουμε τον επομενο μηνα το σπορακι ;)

τονιαχαν σου ευχομαι τα τσιμπηματακια να ειναι κατι πολυυυ καλο ;);)

Συγνωμη αν ξεχασα καποια :cry: Φιλακια πολλα σε ολες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου...τι κανετε????εγω καλα ειμαι αν και με ποναει λιγο η μεση μου....μαλλον πιαστικα....εσεις τι κανετε????

oooooooooooooxi den piastikes!!!einai apo ta prwta simptwmataaa :D:D:D:D:D

emena me esfaze h mesh mou!!!! :D den mporoysa sto amaksi kan na katsw panw appo 5 lepta

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εννοεις μωρουδενια μου???ειναι φυσιολογικο????δεν μπορω να κατσω πανω απο 5 λεπτα....η ορθια η ξαπλα...νομιζα οτι εκατσα σε ρευμα και πιαστικα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εννοεις μωρουδενια μου???ειναι φυσιολογικο????δεν μπορω να κατσω πανω απο 5 λεπτα....η ορθια η ξαπλα...νομιζα οτι εκατσα σε ρευμα και πιαστικα....

akrws fysiologiko!!!anoigei h lekanh sou gia na dextei to mwraki :D:D:D

kai egw ta idia eixa...popo twra pou to thimamai htan poly epwdyno!meta ton 5o mina stamatise auto +ksana ston 8o-9o pou varaineis :D

apolause ta ola giati kathe mina exeis diaforetika simptwmata ;););)

oti thes rwta edw eimaste emeis :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ να σαι καλα μωρουδενια... :ymdaydream::ymdaydream: εφυγε ενα βαρος απο πανω μου.... :thumbup::thumbup: Εννοειται θα σας τρελανω μεχρι να γεννηθει το μωρακι... [smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif] .ειμαι πρωταρα...τι να κανω?????? :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!!!Μπορει να ειμαι διακοπουλες αλλα σας "παρακολουθω" :P

Οταν γυρισω θα διαβασω σχολαστικα τι γραψατε και θα σχολιασω!!!

Ευχομαι να σας βρω ολες με σπορακια στις κοιλιτσες σας!!!!Φιλια πολλα και καλα να περνατεεεεεε!!!!!!

[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ να σαι καλα μωρουδενια... :ymdaydream::ymdaydream: εφυγε ενα βαρος απο πανω μου.... :thumbup::thumbup: Εννοειται θα σας τρελανω μεχρι να γεννηθει το μωρακι... [smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif] .ειμαι πρωταρα...τι να κανω?????? :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Το σπορακι σου "χορευει" \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...