Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΜΙΣΑΝ ΟΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΜΕ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ν8


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλό μήνα και καλλές γέννες να έχουμε τον Ιούλιο με γερά μωράκια.

Εγώ ετοιμάζομαι να πάω για ένα μπάνιο!

Ελένη μου, έφτασε ό καιρός.

Αύριο έχω γιατρό και καρδιοτοκογράφημα και καλώς εχόντων των πραγμάτων μετά απο μια βδομάδα εγκαθίσταμαι Πάτρα στη μαμά μου για να είμαι κοντά στο γιατρό και το Μαιευτήριο και περιμένω...Για να δούμε.

Happy, εγώ έκανα το λάθος και είδα βιντεάκι της καισαρικής χθες,καλά ο άντρας μου χέστηκε πάνω του,εγώ το απώθησα σαν να μην το είδα :oops: Να δούμε τί θα πει αύριο και ο γιατρός.

Φιλάκια, θα τα πουμε και μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

καλημερα κοριτσια!!!!!καλο μηνα κ με το καλο να ερθουν τα κ τα μωρα ιουλιου!!!!

αχ μπεμπουλα οντως αηδια ειναι οταν το βλεπεις..ειχα δει κ εγω καισαρικη πως ειναι κ φρικαρα με το ποσα στρωματα εχουμε για να κοψουν..

στο φ.τ δεν ειναι ετσι..ναι μεν οταν εσκυβα για να δω πως ειναι ηταν πρησμενο το καημενο λες κ το φουσκωσαν με τρομπα κ πολλα ραμματα ειχε..

ελενα ακριβως τα ιδια κανει κ η δικια μου..κοιμαται στο στηθος κ οταν ειναι να την αλλαξω για να την βαλω για υπνο μενει ξυπνια κ βγαζει ηχους!!

νενε μου για την προκλιση αναλογως ειναι..εγω ειχα πολυ σκληρο κ χοντρο τραχηλο γι'αυτο υπεφερα..δεν εφτασε ενα υποθετο με εβαλαν μετα απο 8 ωρες κ αλλο κ ορο για να με πιασει καλυτερα..κ μου ειχαν σπασει τα νερα οι γιατροι..η φαση ειναι οτι δεν πρεπει να εσπασαν καλα γιατι 3 λεπτα πριν βγει η μπεμπα εσπασε το αμνιακο υγρο στο πρωτο σφιξιμο που εκανα κ πεταχτηκαν στον γιατρο κ στην μαια..ηθελα να γελασω εκεινη την στιγμη γιατι κοιτουσαν που λερωθηκαν.. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera k kalo mina me to kalo ta mpempakia tou iouliou...

egw an k tin ekana tin kaisariki den thelw na kserw leptomeries tha arxisw na trelenomai arkoume se auto pou vlepw twra...

koritsia pou kanate kaisariki panw apo tin tomi niwthete kanena moudiasma k pono les k einai melaniasmeno otan to akoumpate?

emeis ksupnisame fagame paiksame k koimomaste twra...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη μέρα και καλο μήνα και απο μένα!

Με το καλο να έρθουν τα μωρακια του Ιουλίου, ποιο θα είναι το πρώτο, Ελένη μάλλον η κουκλιτσα σου!!!!

Με το καλο να γιορτάσουν τα πρώτα τους μηνογενεθλια τα μωρακια του Ιουνίου!

Θα σας διαβάσω και θα επανέλθω. Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μπανακι,Αριαδνη μου!

Μαρακι μου,εμενα ο τραχηλος μου ειναι πολυ μαλακος,λες να ναι λιγο καλυτερα απο σενα και να μην υποφερω τοσο????μακαρι...Σκορπινα εκτος απο Κατερινακι ειναι καμια αλλη?Κατερινακι μου εσυ ως πιο εμπειρομανουλα δες και σχολιασε αυτα που λενε για τις μαμαδες Σκορπινες΄....

Μάνα Σκορπιός – Security

Η μάνα που θέλει να ελέγχει τα πάντα. Αν ήταν δυνατόν, θα εμφύτευε τσιπάκι στο παιδί για να ξέρει ανά πάσα στιγμή που είναι και τι κάνει. Είναι μυστήρια, ολιγόλογη και σέξυ ακόμα κι αν σπρώχνει το καρότσι με το μωρό. Η μάνα αυτή τα θέλει όλα και τα θέλει τώρα. Δεν ικανοποιείται με τίποτα και συχνά επικρατεί σε καυγάδες και διαφωνίες με ένα βλέμμα που εύκολα θα μπορούσε να αφήσει άφωνο το παιδάκι κι όχι μόνο. Ξέρει να παίρνει αυτό που θέλει και τίποτα δεν ξεφεύγει από το άγρυπνο και διερευνητικό της βλέμμα οπότε ουαί κι αλίμονο, αν το παιδί πάει να της κρύψει κάτι ή αποπειραθεί να την κοροϊδέψει. Είναι απόλυτη, δεν συγχωρεί εύκολα, δεν ξεχνάει ποτέ τίποτα κι αναλόγως χρησιμοποιεί τα στοιχεία πολλές φορές καταφεύγοντας σε ψυχολογικούς εκβιασμούς. Είναι αλύγιστη κι αν πει «όχι», το θέμα έχει λήξει με συνοπτικές διαδικασίες. Επειδή συχνά έχει εμμονές για την ασφάλεια του παιδιού είναι ικανή να ψάχνει τηλέφωνα, τσέπες ή και να το παρακολουθεί για να δει τι και με ποιον έχει να κάνει.

Η φράση – κλειδί είναι: «Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια»

..

.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες κ καλο μηνα να εχουμε!τι κανετε;εμεις σημερα κοιμηθηκαμε λιγο καλυτερα,λεγαμε να παμε με τον μπαμπα μας για καφε στην θαλασσα πριν παει για δουλεια αλλα μας πηρε ο υπνος .δεν πειραζει......

maxim πανω απο την τομη εχω μουδιασμα ,και να το τσιμπησω το σημειο εκει δεν νιωθω τιποτα.ρωτησα τον γιατρο κ μου ειπε οτι θα το εχω για 2-3 μηνες γιατι με την τομη που κανουν κοβουν κ κατι ψιλα νευρακια τα οποια ξαναδημιουργουνται.οποτε εκει για ενα διαστημα δεν αισθανεσαι τιποτα.μην φοαβασαι ομως δεν ειναι κατι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια σας κοριτσακια μου και μωρακια μας και καλο μηνα να εχουμε :):):):) . ΜΕ το καλο να γεννηθουν τα μωρακια Ιουλιου (ελπιζω να τη σκαπουλαρω και να γεννησω κανονικα στον καιρο μου, ημερολογιακα ειμαι στις 4/8 αλλα βλεποντας και κανονιζοντας ;);););) ).

Χαπυ μια χαρα η μπεμπουλα. Οντως ειμαι πολυ φοβιτσιαρα και ανασφαλης οσον αφορα τον πριγκιπα και την μπεμπουλα λογω της αποστασης απο τον γιατρο μου και την οικογενεια μου. Με προσευχουλα ολα θα πανε καλα :):):):)

Νενε μου εφτασες για τα καλα στη μερα που θα αντικρυσεις το θαυματακι σας :D:D:D:D:D . Ολα με το καλο σου ευχομαι. Οσο για τις συσπασεις....... επειδη δοξα τω θεο δεν εχω πονους οταν εχω πετρωματα, καταλαβα οτι ειναι συσπασεις επειδη σκληρυνε η κοιλια μου σε μια μερια. Πιστευω οτι ετσι ειναι οι συσπασεις και δεν ειναι μαζεμα του μωρου σε ενα σημειο. Αν ημουνα στη Βέροια θα πηγαινα στον γιατρο και θα καθομουνα εκει μεχρι να κανω "μια" για να μου πει αν οντως ειναι και να πραξουμε αναλογα. Αλλα επειδη ειμαι μακρια, προτιμησα να παρω τα χαπακια μου προληπτικα αφου δεν κανουν κακο στο μωρο και να μας προστατευσω και τις 2 ;);););) .

Οσον αφορα το οτι εχουμε καποιες απο εμας και αλλο παιδακι και ειμαστε και εγκυουλες....... και εγω επειδη ημουνα πολυ καλομαθημενη απο τη μανουλα δεν πιστευα οτι θα τα καταφερνα. Μονο τον πριγκιπα ειχα καποτε και μου φαινοταν βουνο να φανταστεις!!!! Αλλα η δυναμη που κρυβει μεσα της μια γυναικα και κυριως μια μανουλα ειναι ανυπολογιστη :):):):)

Αριαδνουλα καλο μπανιο και με το καλο να μετακομισεις κοντα στη μανουλα, να εχεις και βοηθεια. Ειναι σημαντικη ειδικα οταν τη στερουμαστε....

ΜΑρακι πως εισαι σημερα? Πονας καθολου? Παιρνεις την αντιβιωση φανταζομαι......

Ναταλιτσα για λιγο καιρο θα ειναι εκεινο το σημειο γυρω απο την τομη μουδιασμενο, σιγα σιγα θα το αισθανεσαι ολο και λιγοτερο.....

Εφυγε η πεθερα μου σημερα το πρωι και μετα απο καμια ωρα ηρθαν οι δικοι μου γονεις. Αλλαγη βαρδιας!!!! Οποτε παιρνει παραταση η ξεκουραση για λιγες ακομη μερες ;);););) . Σημερα δεν εχουμε και μαγειρεμα, εμεις εχουμε παστιτσιο απο εχθες, η μαμα μου εφερε παπουτσακια και ο πριγκιπας θα φαει τραχανα για αποτοξινωση :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera k kalo mina me to kalo ta mpempakia tou iouliou...

egw an k tin ekana tin kaisariki den thelw na kserw leptomeries tha arxisw na trelenomai arkoume se auto pou vlepw twra...

koritsia pou kanate kaisariki panw apo tin tomi niwthete kanena moudiasma k pono les k einai melaniasmeno otan to akoumpate?

emeis ksupnisame fagame paiksame k koimomaste twra..

Αυτο το μουδιασμα θα το νιωθεις για αρκετους μηνες αλλα θα υποχωρησει και μετα απο καποιους μηνες ουτε η τομη θα φαινεται,μελανιασμα δεν θυμαμαι να ειχα ποτε ουτε σ'αυτην την καισαρικη ουτε στην προηγουμενη,φυσικα ειναι πρησμενο και αυτο φευγει αρκετα γρηγορα.Εχει μερικες μερες κοιμαμαι επιτελους και μπρουμυτα!!!

dXQAp3.png

IEkup2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ ειμαι πάλι, πηραν οι παππουδες και η γιαγια την μικρή και πανε για μπανιο και εμεις με τον αντρα μου κανουμε δουλιτσες στο σπιτι...τον εχω στρωσει στη δουλεια γιατι νομιζω με επιασε το αισθημα της φωλιας αλλα λογω κοιλιας δεν μπορώ να κάνω και πολλά, μονο σίδερο θα κανω εχω δυο πλυντήρια.

Μαρακι πως εισαι σήμερα, υποχώρησε ο πονος καθολου.

Βικάκι με γεια τα ρουχαλάκια, και εγώ ετσι για τα μικρά θελω να ψωνιζω. Μου αρεσει που λες για την πανα και γενικοτερα τις αντοχες μας εμεις προσπαθουμε να την κοψουμε και χθες μου εκανε κακα και τσισα στο μπαλκονι και καθαριζα και σφουγγαριζα και θελαμε να φυγουμε γιατι θα βγαιναμε και με κατι φιλους μας.

Σταυρουλα με γεια τα πραγματακια του Στρατουλη για πες μας πως νιώθεις που εισαι ενα μηνα μανουλα :D

Χρυσα και happy μια χαρά ειναι απο βαρος τα μωρακια σας για τις εβδομάδες που ειστε.

Ελενη δευτερο σπιτι σου το εχεις κανει το Ιασώ...μην φοβασαι την προκληση αφου θα εχεις κλεισει τις 40 βδομαδες ολα θα εξελιχθουν καλά. Για τα χαρακτηριστικά της μανας -σκορπιου νομιζω οτι τα περισσοτερα ετσι ειναι ή ετσι θα γινουν στο μελλον :lol::lol::lol::lol: ολα θελουμε να τα ελεγχουμε!!!!

Κατερινακι μια χαρα σε βρισκω απο θεμα βοηθειας δεν σε αφηνουν μονη σου και καλα κανουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ariadni mou kalo mpanio ;)

nene mou konteueis :) mallon tha eisai i proti tou iouliou :):):):)

pasxalitsaki me to kalo na erthoun oi goneis sou...

koritsia ksekinisa na ftiaxno balitsa, na sas rotiso, grafei sti lista sentonia kai koubertes. posa set sentonakia prepei na exo??? den grafei posotita :? kai oi koubertoules xreiazontai me tosi zesti???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνααα και καλές αφίξεις νέων μωρών.

Nene κάνανε περίπου 2 μέρες να έρθουν. Έρχονται με ups courier. Κι εγώ είμαι σκορπίνα και όντως ισχύουν πολλά από αυτά που έγραψες :lol: .

Έλενα εγώ πάντως ακόμα νούμερο 1 του φοράω και κλείνουμε μήνα την Τρίτη. Θέλω να είναι λίγο σφιχτή η πάνα για να μην υπάρχουν διαρροές καθότι αγοράκι.

Κατερινάκι ένα μήνα μετά νιώθω ότι αρχίζω και γίνομαι πιο έμπειρη και πιο άνετη με κάποια πράγματα. Κοριτσάκια ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο απορροφητήρας του σπιτιού σας είναι σωτήριος για το κλάμα του μωρού ακόμα και όταν πονάει. ΣΑΣ ΠΡΟΚΑΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΕ. Όταν αρχίσουν οι κολικοί ανοίξτε τον απορροφητήρα και πάρτε αγκαλιά το μωράκι σας. Θα ηρεμήσει αμέσως. Εμείς το κάναμε χτες και συνεχίζουμε και σήμερα. Ηρεμήσαμε μετά από πολλές μέρες κλάματος και ανησυχίας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε νενε μου να γεννησεις να ξαλαφρωσεις!!!!!να κρατησεις το μπεμπουλακι σου αγκαλιτσα!!!καθε τοκετος ειναι διαφορετικος αλλες στην προκληση πονανε πολυ αλλες παλι οχι απλα ξερω οτι στην προκληση οι πονοι ερχοντε αποτομα δυνατοι...οπως κ να εχει εσυ να σκεφτεσε μονο τον θυσαυρο που εχεις μεσα σου κ ολα θα ειναι μια ευχαριστη εμπειρια κ αναμνηση το παν ειναι να εχεις καλη ψυχολογια κ να μην τα βλεπεις ολα βουνο!!!

αριαδνη με το τελειο ονομα!!!δεν μασας βλεπω!!!αντεξες βρε θηριο κ το ειδες????εγω μια φορα πηγα να κανω το λαθος ξεκινησα να βλεπω κ μολις ειδα νυστερι το εκλεισα :lol::lol::lol: περιμενουμε τα νεα σου αυριο απο τον γιατρο...!!!!

delphine οντως για πολυ γελιο η φαση!!!!λουτσα τον εκανες τον γιατρο :lol::lol::lol::lol:

maxim το πριξιμο θα παραμεινει για πολλους μηνες εκει κοντα στον χρονο φευγει...η περιοχη θα ειναι λιγο ευαισθητη αλλα πραγματικα σε λιγο καιρο ουτε η τομη θα φαινετε!!!!!!!

πασχαλιτσα ολα θα πανε καλα να εισαι θετικη!!!!ποσα χιλιομετρα εισαι απο το νοσοκομειο???

εγω 22 χιλιομετρα κ ο γιατρος μου μενει στην κομοτηνη...θα πανε καλα ομως ολα!!!!

veta ποσο σε ζηλευω που κοιμασε μπρουμητα!!!!!!δυο χρονια βαρεθηκα να κοιμαμαι πλαγια!!!μολις γεννησω ομως μονο με τα μουτρα :lol::lol::lol::lol:

kangoroo η πρωτη μου κορη γεννηθηκε 3850 τις 38 εβδομαδες ο γιατρος μου ειπε πως η δευτερη θα ειναι λιγο πιο κατω...δεν ανχωνομε καθολου για τα κιλα μονο για τα δικα μου που εχω γινει σαν μπουλντοζα!!!

beboyla 2 3 σεντονακι παρε μια σχετικα χοντρη κουβερτα για την πρωτη μερα κ μια λεπτη βαμβακερη για τις υπολοιπες ετσι εκανα κ την πρωτη φορα κ το ιδιο κ τωρα εχει πολυ ζεστη μωρε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!

κοιμηθηκε ο αντωνης μου οποτε ευκαιρια για ξεκουραση.

ελενη συμφωνω με το πασχαλιτσακι,ημουν κ εγω καλομαθημενη κ μου φαινοταν βουνο με το ενα παιδι κ ελεγα πως θα τα καταφερω εγκυος κ με ενα παιδι.ειναι οντως πολυ κουραστικο αλλα δυναμη δινει ο θεουλης σε ολες,θα δεις.

ναταλακι αυτο το μουδιασμα το ενιωθα μεχρι κ πριν μεινω εγκυος σιγουρα,αρα σιγουρα 1μιση με 2 χρονια μετα τη καισαρικη,ειναι αυτο που σου ειπε η βετα αν δε κανω λαθος οτι το πε η βετα,κοβουν καποια νευρακια κ ανατριχιαζα κ στο ξυρισμα,μου φαινοταν περιεργο να μη το νιωθω το σημειο.κ επισης οταν αλλαζε ο καιρος με ψιλοενοχλουσε η τομη αλλα αυτο δε κρατησε πολυ,αντε ενα 6μηνο.

παντως κ μενα η κοιλια σκληραινει καθημερινα πλεον,αντε λεω να περασει ο καιρος,παρολο που στα κιλα ειναι πολυ καλα ακομα ειναι πολυ νωρις.οποτε θα παρω κ εγω γιουτοπαρ μια φορα τη μερα σιγουρα.

σταυρουλα δηλ στο ηρα ποσο ειχαν εσωρουχακια κ φορμακια κ ξερεις αν ισχυει ακομα το μπαζαρ;οντως μετα απο ενα μηνα νιωθεις ηδη μεγαλη διαφορα με το παιδι.

χριστινακι μου εγω νομιζω κουβερτουλες δε χρειαζονται,τωρα τι να πω,εγω δε θα παρω παντως μαζι μου.

σημερα φαγαμε στη πεθερα κ εμεις παστιτσακι κ ο αντρουλης μου ενωεχει ρεπο πηγε σε μια αλλη δουλεια σε εξωτερικη του ξενοδοχειου,λειπει απο τις 8 το πρωι κ θα γυρισει αργα το απογευμα.

αχ σε λιγες μερες φευγουν κ εχω πεσει πολυ ψυχολογικα.γενικα εχω πεσει πολυ,σας ειπα οτι δεν εχω αντοχες κ στο μωρο ολο φωναζω κ μετα εχω τυψεις που εχω τοσα νευρα αλλα ωρες ωρες θελω να παρω τα βουνα παρολο που δεν ειναι κ παρα πολυ ζωηρος.εγω δεν εχω υπομονη κ οταν δεν ακουει μου ερχεται να τρελαθω.το μονο καλο οταν φυγουν θα ξεκουραστω παρα πολυ,τοσο που κ παλι θα μου τη βαραει :D:D

αλλα θα μαζεψω δυναμεις για μετα.. ;)

χθες στη βαφτιση ειδαμε ενα φιλο του αντρα μου που εκαναν δευτερο μωρο πριν λιγες μερες κ λεω πως ειναι τα πραγματα;κ λεει με το μωρο ενταξει τα ξερουμε με το νεογενητο,αλλα η κορη η μεγαλη δηλαδη ζηλευει πολυ κ θελει να μιμειται το μωρακι συνεχεια.λεει θα τα δειτε κ εγω κ ο αντρας μου κοιταζομασταν.παντως ειναι σοκ για το αδελφακι,κακα τα ψεματα,ειμαι τοσο περιεργη πως θα το αντιμετωπισει ο αντωνης.

αυτα τα νεα μου λεω να βαψω τα νυχια του ποδιου πριν ξυπνησει ο ξανθουλης μου κ να βγαλω κ τα φρυδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζεστη και αερας!!!

Πηγαμε και καναμε αυτο το καρδιοτοκογραφημα,οπως λεγεται,και βγηκε πολυ καλο.Καθισα μιση ωρα και κατι στο Ιασω!Βαριεμαι δεν ξερω τι να κανω για ναμου περασει η ωρα.Απο τη μια λεω να βγω για καφε με τις φιλες μου,απο την αλλη δεν εχω δυναμη να σηκωθω.Περιμενω και τη μαμα μου τη Τριτη.Ευτυχως που εχω και τον αντρουλη μου.Ατιμες αυτες οι ορμονες!!!Εχω και τα λαιμα μου,μου πονανε,βηχω υπερβολικα ...Συνοπτικα ναυαγιο!!!!!!

Πολυ γρηγορα ερχονται εστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Beboula, εμένα μου είπαν στο μαιευτηριο πικέ κουβερτούλα και απλά για την 1η μέρα μακρυμάνικο φορμάκι. Όσο για σεντονάκια, 2-3 πιστεύω είναι αρκετά.

Σταυρούλα, το είχα ακούσει και γω αυτό για τον απορροφητήρα αλλά και για το πιστολακι μαλλιων και έλεγα σιγά μην πιάνει. Να όμως που μας το επιβεβαίωσες και συ.

Ελένη, αστα και γω συνεχώς δεν ξέρω τί να κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas euxaristw gia tis apantiseis egw bikaki akoma fovamai na to akoumpisw oute me to ksirafi.. ekeino to shmeio to afisa etsi...

beboula egw den xreiastika tpt gia to mwro k den kserw na sou pw gia kouvertes...

este tha to dokimasw...

mallon itan ixos pou akouge suxna otan itan stin koilia k twra ton iremei...

polu zesti exei den paleuetai...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το που κλείνει το κλιματιστικό, τρέχει ο ιδρώτας...Ουφ!Και κάποιοι απορούν όταν τους λέω ότι μου αρέσει περισσότερο ο χειμώνας.

Μόλις φάγαμε πιτσάκια διαιτητικά-ας πούμε- έκλεψα μια ιδέα που μας είχε πει η Σταυρούλα και καπάκι ένα παγωτάκι.

Άντε να περάσει και η σημερινή ημέρα να πάω αύριο στο γιατρό.

Έχω απίστευτη βαρεμάρα και ανυπομονησία.

Εσείς κοριτσάκια μου όλα καλά? Μάλλον ναι γιατί καμία δεν είναι μέσα.

Καλό βράδυ να έχετε!

Φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΚΙ η μητέρα μου πήρε τα ακριβά φορμάκια εξόδου και σετάκια. Τα εσωρουχάκια δεν ξέρω πόσο είχαν. Μία φουφουλα που την είχε αρχική 13 ευρώ την πήρα 9 ευρώ μία άλλη που την είχε 24 ευρώ την πήρα 9 ευρώ και αυτή. Προφανώς είχε διάφορες προσφορές δεν είχε στάνταρ έκπτωση σε όλα.

Αριάδνη μια χαρά τα πιτσάκια και γίνονται και γρήγορα ;) .

Ναταλία να το δοκιμάσεις σίγουρα. Εγώ σώθηκα. Τα μωράκια μας επειδή μαζεύουν πολλά ερεθίσματα όλη την ημέρα και κουράζονται τους βγαίνει όλη η ένταση το βράδυ και δεν ξέρουν πως να ηρεμήσουν για να κοιμηθούν. Θέλουν να έχουν ένα μοτίβο καθημερινό. Εμείς κάνουμε κάθε μέρα μπάνιο μεταξύ 19.30-20.30 το βράδυ μετά τρώμε, ρευόμαστε και κοιμόμαστε. Αν δεν μπορούμε να κοιμηθούμε τότε χρησιμοποιούμε άλλα μέσα για να κοιμηθούμε όπως πχ. τον απορροφητήρα εκεί πάω το πορτ μπεμπε και κοιμάται αμέσως.

Τώρα γι'αυτό σας γράφω αυτή τη στιγμή κοιμάται. Ελπίζω να κρατήσει αρκετά. Πάω κι εγώ να ξαπλώσω για όσο με αφήσει. Καλό ξημέρωμα κοριτσάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου,μετα απο την ανελεητη γκρινια,τωρα καθομαι και περιμενω τα σουβλακια που παραγγηλαμε!Αριαδνη μου,υπομονη,κοντευουμε!Καλη ξεκουραση σε ολες που εχουν περασει μια δυσκολη μερα.Καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!γυρισαμε απο τα βαφτισια!εγινε νονα κ νονος ο γαμπρος μου με την αδερφη μου..αγορι βαφτησαν!η πριγκηπεσσα μου εκλεψε την παρεασταση γιατι ηταν το πιο μικρο εκει!σας βαζω κ μια φωτο!!

εστε εγω τον εβαζα πιστολακι..εβαζα ενα πανακι στην κοιλιτσα κ το πιστολασκι κοντα σχεδον στην κοιλια κ τεντωνε τα ποδαρακια του κ σταματουσε το κλαμα!!!μιλαμε θαυματα εκανε!τους κοιλοπονους τους περασαμε πολυ καλα με αυτο το τροπο!!

νενε αν ειναι μαλακος ο τραχηλος σου θα γεννησεις καλα..δλδ σχετικα γρηγορα..οι πονοι παντα θα υπαρχουν μεχρι να κανεις επισκληριδιο.

ο πονος στο νεφρο εγινε πιο μαλακος..πολυ β αθιες αναπνοες δεν μπορω να παρω..αντιβιωση ναι παιρνω το αμοξιλ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γενικα εχω πεσει πολυ,σας ειπα οτι δεν εχω αντοχες κ στο μωρο ολο φωναζω κ μετα εχω τυψεις που εχω τοσα νευρα αλλα ωρες ωρες θελω να παρω τα βουνα παρολο που δεν ειναι κ παρα πολυ ζωηρος.εγω δεν εχω υπομονη κ οταν δεν ακουει μου ερχεται να τρελαθω.

Βικουλα μου και εγω καπως ετσι ειμαι..... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: φωναζω καποιες φορες στον πριγκιπακο και μετα κλαιω απο τυψεις. ελπιζω να καταλαβαινει οτι η μανουλα τον λατρευει και οτι αν καμια φορα βγαινει απο τα ορια της ειναι επειδη δεν μπορει να το ελεγξει..... :(:(:(:(:(

Νενε μου περαστικα :):):):) Τα νεα απο τον γιατρο ευχαριστα πολυ :D:D:D:D:D

Μπεμπουλιτσα με το καλο να δεις τα αγορακια σου :):):):):) Και εσυ το ιδιο Αριαδνη μου :):):):):):):) . Περιμενουμε νεα σας.

Μαρακι εισαι μια κουκλα!! Εγω οταν ημουνα λεχωνα ημουνα σαν κακομοιρα στον πριγκιπα. Ειστε πολυ ομορφη οικογενεια. Αλλα η πριγκιπισσα ειναι ολα τα λεφτα η ομορφουλα μου. Γιαβρι μου ομορφο :):):):):) Χαιρομαι που εισαι καλυτερα με το νεφρο σου ;););)

Εμεις κατεβηκαμε κατω για καφεδακι το απογευμα και γυρισαμε σπιτι μονο εγω, η μαμα μου και ο πριγκιπας. Οι αντρες εκατσαν να δουνε τον αγωνα.

Σας καληνυχτω ομορφουλες μου και μωρακια μας. ΚΑλο ξημερωμα να εχουμε και ηρεμη νυχτα να περασουμε ολοι :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πασχαλιτσακι!!!! καλως τα δεχτηκες κιολας!!!!μια χαρα..θα σε ξεκουρασουν..

μπεμπουλα κ αριαδνη με το καλο να δειτε τα μωρακια σας!!!

σας καληνυχτω κ εγω γιατι εχω φρικτο πονοκεφαλο..με παυσιπονα κ δεν περασε..ξερει καμια να ξεματιαζει?θα με σωσει!!!!

φιλακια κ ονειρα γλυκα!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...