Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΜΙΣΑΝ ΟΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΜΕ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ν8


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια μου και μωρακια μας :):):):)

Επιτελους κοιμηθηκα σαν ανθρωπος! ΚΑι ειδα κατι περιεργα ονειρα.................. κερατωσα και τον αντρουλη μου στον υπνο μου :shock::shock::shock::shock::oops::oops::oops::oops::oops:

Εχει πολυ δροσια αυτες τις 2 μερες εδω πανω και ειμαστε καλα, σημερα πρωτη μερα μετα την παρασκευη δεν ξυπνησα με πρησμενα τα δαχτυλακια των χεριων μου που σημαινει οτι η θερμοκρασια ειναι μια χαρα ;);););)

Παω να ταισω τον πριγκιπα και θα επανελθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

kalimera tsoupres mou... egrafa k me petakse pali ta neura mou prwi prwi...

pasxalaki k egw auto skeftomai k prospathw na kanw alla o kurios plantazei sto klama k den iremei me tpt ama neuriasei polu k auto pou den mporw na katalavw einai pou enw tin pianei tin thili k roufaei ligo tin petaei meta k arxizei na klaiei....

kanw mia teleutaia erwtisi einai kalutera na vgazw me to thilastro k na ton dinw ama den pernei tin thili mou i na ton vazw tis psutothiles k ama tis parei alliws na ton afinw na peinasei perissotero?

k ama ton dino me to thilastro lete na mou kopei to gala?

xthes den anteksa oli mera stin tsita to vradu arxisa na klaiw k taisa ton mikro ton koimisa k vgika volta na kselampikarw ligo...

pasxalaki wraia i voitheia k egw tin exw katavrei twra pou erxete i mana mou k kanei douleies k me ksekourazei...oso gia tin dimosia trapeza stin thssaloniki einai stto papanikolaou...

elena mia xara tha einai i mpempa tsampa anxwnesai pws eisai sigouri oti tha einai mikroula? k emeis mikroulis nomizame oti tha einai o mpempis k mas vgike 4 kila...

katerinaki wraia i idea sou me ta autokolita vrikes telika?

gia auta pou lete gia ton thilasmo sumfwnw k egw.. k egw kapniza k twra einai pou laxtaraw para polu to tsigaro alla den uparxei periptwsi na kapnisw k na kopsw to gala... xthes i mana mou ksexase k to paketo me ta tsigara edw pera k to vradi pou kathomoun sto mpalkoni k koitousa to paketo itan san na mou elege pare me k kapnise me... stin egkumosuni den me travouse toso oso me travaei twra...

liaki kouklos o mpempis k emas etsi xnoudotos einai me skouro trixoma k ta malakia tou kastana me ksanthes antavies k mple matia... sou moiazei o mikros egw den mporw na jatalavw poion moiazei o dikos mou...

koritsia emeis eipame ton mikro na ton onomasoume stratouli alla emena twra pou ton vlepw den mou vgainei na ton pw stratouli mou vgainei na ton pw mixali pou lene k ton aderfo mou den kserw giati exei sumvei se kamia? ama to pw ston pethero mou tha me kunigaei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΒΡΕ ΜΑΞΙΜΑΚΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩς ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΑΓΓΕΛΟ ΙΑΣΩΝΑ ΤΟ ΜΙΧΑΛΗ ΣΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΕΣΕΝΑ;;

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΘΗΛΑΣΤΡΟ Κ ΨΕΥΤΟΘΗΛΕς ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΨΕΥΤΟΘΗΛΕΣ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΘΑ ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕΙ.ΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ ΜΩΡΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ..ΑΛΛΑ Κ ΕΣΥ ΠΟΣΟ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙΣ;ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΑΚΙ ΑΣΤΟ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΚΑΠΝΙΖΑΜΕ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΑ Κ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΜΗΝΕς ΒΛΑΚΕΙΑ Ε;ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ..ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΕΝΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΔΥΟ ΜΕΤΑ ΤΡΙΑ..ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΗΡΗΣΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΚΟΠΟ 1-2 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ Κ ΣΤΙΣ ΕΞΟΔΟΥΣ..ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΕΓΙΝΕ Η ΧΑΛΑΡΩΣΗ ΜΟΥ Κ Η ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ..Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΟΒΩ ΣΙΓΟΥΡΟ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΩ ΧΑΛΑΡΩΣΗ.. :lol::lol:

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ Η ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟΣ Κ ΘΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΝΕΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ..

ΛΙΑ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΣΕ ΑΦΗΣΑΝ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙς ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΝΙΟ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ;ΑΧ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ..ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΠΗΓΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΚΑΤΣΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ Κ ΜΕΤΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΠΑΛΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ..ΤΩΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ 10 ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 10 ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΜΕ ΟΡΟΥΣ ΚΤΛ;ΜΕΤΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΝΙΟ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΝΟΥΛΑ!!ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ!!ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΓΕΜΑΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ!!ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια και απο εμενα!!

Λιακι κουκλος το αντρακι σου! και χνουδωτος !

Μολις μου ηρθε απο το baby space ενα πακετακι με διαφημηστικα και κατι δειγματακια, τιποτα το σπουδαιο...

Λοιπον τα νεα μου απο το γιατρο....

Ο μικρος ειναι μια χαρα και ημαστε στα 2988γρ.!

Τελικα δεν εχει γυρισει οπως το περιμενα :(

Το κεφαλι του ειναι πανω και τα ποδια του τα χτυπαει ολη την ωρα χαμηλα και ο γιατρος τ'απεξε στον υπερηχο!

Εγω νομιζω οτι θα βγει κανα ποδαρακι :?

Πολυ κλωτσια χαμηλα κοριτσια και πολυ καουρα με εχει τρελανει!

Εχω μπει και εγω στο μηνα μου απο της 25 Ιουνιου και παμε για καισαρικη....

Γενναω απο τις 6 εως 11 Ιουλιου μου ειπε.

Θα ξαναπαμε την Πεμπτη...

Λογω των ενεσεων πρεπει να περασουν 24 ωρες μετα την τελευταια ενεση γι αυτο η' θα παμε με ραντεβου η΄αν σπασουν τα νερα με ολικη αναισθησια γιατι αν μου κανουν επισκληριδιο και εχω κανει νωριτερα την ενεση θα μελανιασω.

Ελενα πως ηταν με την ολικη?? Για να ειμαι προετοιμασμενη....Μονο που δεν θα δω το μωρακι μου εκεινη την ωρα :(

Νενε μαλλον θα ημαστε χιωτισες!!! :D

Με το καλο να δειτε το μωρακι σας σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou, eutuxos simera fusaei ligo kai niotho kalutera!

pasxalitsaki kai esu apatises ton antrouli sou :lol::lol: nomizo pos oles exoume dei tetoia oneira tora sti egkumosuni :lol::lol:

annoula mou xronia sou pollaaaaaaaa na ta ekatostiseis kai oti epithumeisssssssssss :ymparty::ymparty:

lil mou polu kala ta kilakia tou ;) liges meres meinane mexri na pareis to moraki sou stin agkalia sou. gia oliki narkosi tha sou pei i elena. koritsia oses kanate i tha kanete kaisariki sas zitisan na kanete kardiografima??? kai an nai giati? mou to eipan sto nosokomeio kai to eixa ksexasei teleios...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο μικρος ειναι μια χαρα και ημαστε στα 2988γρ.!

Τελικα δεν εχει γυρισει οπως το περιμενα :(

Πολυ καλα τα νεα σας , μπραβο :D:D:D:D:D:D:D Μια χαρα θα ξεπερασετε τα 3 κιλα!!!!!!! Δεν πειραζει που δεν γυρισε,τα εχουμε πει πολλες φορες, σημασια εχει να ειναι καλα μαμα και μωρακι :D

koritsia oses kanate i tha kanete kaisariki sas zitisan na kanete kardiografima??? kai an nai giati? mou to eipan sto nosokomeio kai to eixa ksexasei teleios...

Εγω δεν εκανα, μονο πιεση μου ειχαν παρει. Αλλα επειδη και στον πριγκιπα στον 9ο μηνα ανεβασα πιεση ειχα επισκευθει καρδιολογο, οπως και τωρα, και μου ειχε κανει καρδιογραφημα και υπερηχο.

Μπεμπουλα δεν ειναι μονο το οτι τον απατησα.... ειναι οτι ημουνα κανονικα εγκυος στο ονειρο μου και τον απατησα με εναν πρωην μου :oops::oops::oops::oops::oops::oops: . Ευτυχως που δεν μπορουν με κανενα τροπο οι αντρες μας να μαθουν τι βλεπουμε στον υπνο μας..... θα μας χωριζαν!!!!

Νανσυ περιμενουμε τα νεα σας απο την γιατρο :):):)

Οσο για το μπανιο και την καισαρικη.... εγω οσο ειχα καθετηρα με επλεναν οι κοπελες στην κλινικη. Με το που τον εβγαλα ο γυναικολογος μου μου επετρεψε να κανω μπανιο και απλα αλλαζα την γαζουλα μου.

Ναταλιτσα για αυτο που ρωτας σχετικα με θηλαστρο ή ψευδοθηλες...... δεν ξερω αληθεια να σου πω, γιατι δεν εχω εμπειρια. Απλα για να μη χασεις τον θηλασμο πρεπει με καποιο τροπο να "διεγειρεις" το στηθος και να παρατεινεις την παραγωγη σου. Τι σου ειναι εσενα πιο ευκολο?

Αν θελεις πραγματικα να βοηθηθεις και να θηλασεις, υπαρχει μια ομαδα που λεγεται Σύνδεσμος Θηλασμού Ελλάδος (La Leche League Greece). Ειναι γυναικες που εχουν θηλασει για πολυ καιρο τα παιδια τους, πιστοποιημενες και καταρτισμενες που βοηθανε νεες μανουλες να τα καταφερουν. Εννοειται οτι ολα αυτα γινονται δωρεαν και εθελοντικα απο τις ιδιες. Εγω οταν ημουνα στη Μυτιληνη στον πριγκιπακο μου ειχα φερει μια εκπροσωπο της στο σπιτι και με ειχε βοηθησει πολυ. Επισης καθε φορα που ειχα καποιο προβλημα της τηλεφωνουσα και μου ελεγε τι να κανω.Στη θεσσαλονικη εχει 5 γυναικες εθελοντριες. Δες το σαιτ που σου βαζω και αν εχεις απορια πες μου να σε βοηθησω ;);););)http://www.thilasmos.net/lll.html

Αλλα καλο ειναι και ο παιδιατρος που εχεις να ειναι υπερμαχος του θηλασμου και να σε κατευθυνει σωστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!

Χρονια πολλα Αννουλα!!

Λιλ κι εγω ολικη εκανα.Εισαι λιγο ζομπι την υπολοιπη μερα,εχεις μια θολουρα στα ματια και μια νυστα.Ασε που ενω ημουν σε τετοια φαση,ειχα πολυ κοσμο επισκεψη και ουτε που θυμαμαι ποιοι ηταν και τι λεγαμε!!ΧΑΧΑ!

Μπορει να μην τον ειδα το γατο μου με το που βγηκε,αλλα δεν θα ξεχασω και παλι την πρωτη φορα που τον ειδα,οταν ξυπνησα απο τηναρκωση και ενω δεν εβλεπα καθολου καθαρα,μου τον εφεραν στο στηθος.Τι στιγμη θεε μου..

Επισης επειδη μου εβαλαν σωληνακι στο λαιμο,ημουν 2 μερες εντελως βραχνιασμενη και με παραγωγικο βηχα,και δεξ μπορουσα να βηξω με την τομη ,αστα!

Νανσυ αν θυμαμαι καλα,γιατι μου φανηκε οτι ημουν κανα μηνα εκει μεσα,την δευτερη μερα,ή την τριτη,δεν θυμαμαι,μου εβγαλαν ορο και καθετηρα και σηκωθηκα λιγο ,αλλα πολυ ζαλη και πονος.Σιγα σιγα τα καταφερα.Τρελη καταθλιψη εκει μεσα.Δεν αντεχα καθολου ,ηθελα να παρω το μωρο και να φυγω.

Τρεχει το στηθος σας?Εμενα εχει αρχισει να μου τη δινει λιγο.Τα επιθεματα με ενοχλουν μεσα στο σπιτι,και δεν κανει κιολας να τα φοραμε και πολυ.Τα μπλουζακια με το που τα βαζω γινονται ολο μουσκεμα μπροστα.Και οταν τρωει απο το ενα,το αλλο τρεχει σα βρυση.Με πετσετα μονιμως πανω ειμαι.Δηλ τον Αυγουστο στην παραλια θα ειμαι η βρυσουλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταλαβα λιακι....φανταζομαι ομως τη στιγμη που βλεπεις το μωρο οτι θα ηρεμεις καπως μεσα στη θολουρα σου?

Ποση ωρα δηλ, κραταει το χειρουργειο με ολικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω την αληθεια δεν ειχα καμια αισθηση του χρονου.Πες οτι μπηκα μετα τις 8,αλλα δεν ξερω αν ηταν μετα τις 8 μιση,ο μικρος γεννηθηκε 9.40.Αλλα δεν ξερω τι ωρα ηταν οταν ξυπνησα.Σε φωτισα ε? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα βλακειες λεω,αφου μπηκα επειγοντως χειρουργειο κι επρεπε σε 2 λεπτα να τον βγαλουν γιατι τον χαναμε,.τοτε μαλλον κατα τις 9 μιση φανταζομαι θα γιναν ολα.Αλλα δεν ειμαι το καταλληλο παραδειγμα γιατι παραηταν εκτακτο και δενακολουθησαν τις τυπικες διαδικασιες απολυμανσης κτλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο περιπου....καμια ωρα ισως και λιγοτερο να ειναι δηλαδη το χειρουργειο και απλα πονας μετα :-? και εισαι και σαν ζομπι :mrgreen: [smilie=laughing6.gif] [smilie=sleepy1.gif][smilie=happy5.gif] ευχαριστω :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λια μου τον χανατε?Παναγιτσα μου να ειναι γερο το μωρακι σου,οπως και ολα τα μωρακια.Η Παναγια μαζι σας κοπελα μου.Συγγνωμη που περαχτηκα και εγω μεσα στη μεση αλλα συγκλονιστηκα! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια..δευτερη φορα τα γραφω. :evil::evil:

αννα χρονια σου πολλα να τα εκατοστισεις!! :ymparty::ymparty::ymparty::)

λια μου τι περασες?? :?

σημερα πηγαμε γιατρο ..ειναι παρα πολυ καλα πηραμε + 300γμρ κ το ικτερο οσο θηλαζω μεχρι 2 μηνων θα εχει..βοηθαει ο ηλιος αλλα με μετρο στον ηλιο.το καλο ειναι οτι ειναι ηπιο κ δεν χρειαζεται θερμοκοιτιδα.

πασχαλιτσακι βλεπουμε '''καλα ονειρα'''???? ;);) πριν γεννησω ηθελα παρα πολυ αλλα δεν μου καθοταν ο καλος μου..τωρα θελει αυτος αλλα μονο που σκεφτομαι οτι θα με πειραξει απο κατω τρομαζω :o:o ..ποναω ακομη..τα ραμματα τα απο εξω εφυγαν..μονο απο μεσα εχω κ το αιμα σταματησε..εχω καφε βλενες..

κοριτσια σας μυριζε το αιμα?μου ειπαν οτι ειναι τα λοχεια γι'αυτο μυριζαν ασχημα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIA ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΑΙΒΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ;

ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΜΟΥΝ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΠΟΝΑΓΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΕΡΠΑΤΑΓΑ Κ ΗΜΟΥΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ.ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ Η ΔΙΠΛΑΝΗ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΓΕ Η ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ Κ ΕΙΧΕ ΠΛΑΚΩΣΕΙ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΣΟΙ Κ ΜΙΛΑΓΑΝ ΔΥΝΑΤΑ Κ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΗΤΑΝ ΠΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕΣΑ.ΑΦΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΑΙ ΟΣΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΝ ΕΒΓΑΖΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ Η ΣΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ Η ΕΚΑΝΑ ΒΟΛΤΕς ΣΤΟΝ ΔΙΑΔΡΟΜΟ.ΤΗΣ ΦΟΡΑΓΑΝ Κ ΜΙΑ ΜΑΣΚΑ Κ ΕΞΙΣΤΟΡΟΥΣΕ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΕΜΠΑΙΝΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ Κ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΣΑΝ ΜΕΓΑΦΩΝΟ :shock::shock: ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΔΙΔΥΜΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΡΟΩΡΑ ..Κ ΕΚΛΑΙΓΕ Κ ΕΓΩ ΕΝΟΙΩΘΑ ΑΣΧΗΜΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΑΥΤΗ ΦΟΒΟΤΑΝ ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΕΙ..

Κ ΤΩΡΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΕΣΤΩ ΤΙΣ ΜΙΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ ΑΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΕΛΦΙΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΤΙ..ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ Κ ΟΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΕΡΩΤΙΚΗ ΠΡΑΞΗ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΖΗΜΙΑ Κ ΝΑ ΕΧΕΙς ΕΝΤΟΝΗ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1 ΜΗΝΑΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝΩ ΤΗ ΣΑΝΤΥ ΤΡΕΛΕΝΟΜΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΦΙΛΑΕΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ..Κ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΑ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ..ΕΝΟΙΩΘΑ ΤΥΨΕΙΣ..ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ; ΕΛΕΓΑ ΤΩΡΑ ΑΝΟΙΚΟΥΝ ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΥ Κ ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΤΟ ΞΑΝΑ ΕΠΙΘΥΜΟΥΣΑ.. :lol::lol: Κ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ..ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ..ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΕΠΑΝΗΛΘΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου τι μου κάνετε?

Το πρωι πηγα στο φαρμακειο και πηρα τα καλλυντικά του μπεμπη μου, οποτε μπορώ να πω οτι τωρα πια ειμαι ετοιμη να φτιαξω και την βαλιτσα.

Ανθη ετσι ειχε κανει και η Αγγελικη μια φορα με κατι ρουχαλακια του μπεμπη, ολα τα νιωθουν μωρε τα μικρουλια μας και πρεπει να ειμαστε πολύ προσεχτικές. Απο τα αυτοκολλητα και μεις εκει προσανατολιζομαστε πιο πολύ στις πεταλουδες και στα αεροπλανακια, δεν τα εχω παραγγειλει ακομα αλλα ειδα οτι σε 2-3 μερες τα φερνουν.

Ελενη για παιδιατρο που ρωτησες η δικια μου στο σπιτι περνει 60 στο ιατρειο 40 και τα εμβολια ολα μου τα γραφει στο βιβλιαριο και τα περνω κατευθειαν απο το φαρμακειο χωρις να πληρωσω συμμετοχή. Περιμενουμε και τα νεα σου σημερα απο τον γιατρο.

Ναταλια για την ερώτηση σου καλυτερα να απευθυνθεις σε καποια πιστοποιημενη συμβουλο θηλασμου. Α ειδα σου εδωσε πληροφοριες η Κατερινα, σιγουρα θα σε βοηθησουν.

Αννα πολύχρονη και ευτυχισμενη και να χαιρεσαι το μικρο σου αγορακι!!! [smilie=occasion13.gif]

Λια τα κιλά του μικρου σου ειναι πολύ καλά και σε μια βδομαδα και κατι θα γνωρισεις το αντρακι σου. Ολα καλά θα πανε μην εχεις αγχος σημασια εχει εσυ και ο μικρουλης σου να ειστε καλά. :x

Μαρακι μεγαλωνει μια χαρα η πριγκηπεσσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ημουν σε τετρακλινο αλλα την πρωτη μερα ημουν μονη μου,και παραθυρο!Την επομενη γεμισε.

Βασικα δεν εχω γραψει τι εγινε για να μην αγχωσω και καμια.Απλα μας ετυχε.Ο γιατρος ειπε οτι ειναι σπανια περιπτωση ετσι οπως εξελιχθηκε.Ηταν αγχωμενος και πηρα και πολλα φαρμακα για να μην παθω καμια μολυνση επειδη εγιναν ολα καπως βιαστικα.

Φτασαμε στο μαιευτηριο με τον αντρα μου κατα τις 8.Χαλαροι σχετικα,αλλα μεσα μας αγχωμενοι.Παμε κατευθειαν στην παραλαβη αφηνω τσαντουλες στον αντρα και λεμε θα τα πουμε σε λιγο.Μπαινω για τα γνωστα,ξυρισμα δεν καναμε.Ιστορικο,κλυσμα ,μπανακι,καρδιογραφημα.Ολα οκ.Βαζουμε και υποθετο στον τραχηλο και παμε μεσα να ξεκινησουμε ορο και πονους.

Ξαπλωμενη πια,με τον ορο ,καρδιοτοκογραφο κτλ.Ο μικρος στα καλα καθουμενα αρχιζει και χανει παλμους αποτομα.Με γυρνανε απο δω,με γυρνανε απο κει,μου βγαζει η μαια το υποθετο απο τον τραχηλο,τελος παντων επανερχεται ο σφυγμος του.

Εντωμεταξυ εγω αρχισα να ψιλοπαθαινω κριση πανικου και προσπαθουσα να ηρεμησω.Τους λεω αν ειναι να εχει προβλημα το μωρο,καντε μου ολικη και παρτε το,δεν με πειραζει.Χαχαχα ο γιατρος με τη μαια,''ακου καλε τι λεει''βαριεται να γεννησει''και τετοια χιουμοριστικα.Ολα καλα μου λενε ,δεν χρειαζεται.

Τις λεω της μαιας τι μου εβαλες στον ορο?Μου λεει buscopan.Mετα τις λεω κανε μου ηρεμιστικη γιατι δε με βλεπω καλα!Μου λεει σου εκανα!(τελικα δεν εμαθα αν μου εκανε ή οχι!)

Το αστειο ειναι οτι οποιον εμπαινε,τον αρπαζα απο το χερι και τον χαιδευα συνεχεια,και τον τραβαγα να με παρει αγκαλια!! :lol: Εμπαινε ο γιατρος και του ελεγα ''δε μ'αγαπααααας :cry: ''

Εβαλε και χερι και λεει οτι θα αργησουμε αρκετα γιατι ο τραχηλος μου ειναι παχυς.Θα μας πηγαινε απογευμα.Μου λεει να παω να φωναξω τον Α. να ξεκινησουμε?Του λεω οχι!Δεν θελω να με δει ετσι και τρομαξει!Σε λιγο.

Λεει η μαια ελα να σπασουμε τα νερα.Τα σπαει ,και παει κατευθειαν να φερει για επισκληριδειο.Μενω μονη μου και καπακι πεφτουν τραγικα οι παλμοι του μικρου!Χτυπουσε η καρδια του πιο αργα απο τα δευτερολεπτα!Τρελαθηκα!Ημουν μονη μου και αρχισα να φωναζω τη μαια,και δεν μου εβγαινε η φωνη απο την τρομαρα.Ευτυχω με ακουσε με τις πολλες προσπαθειες κι ερχεται τρεχοντας.

Ακουει τους παλμους και αρχιζει να φωναζει να ερθουν γρηγορα,ερχεται καρδιολογος και καποιοι αλλοι ,δεν ηξερα πια,με ξαναγυρνανε απο δω,απο κει,τιποτα ,η καρδουλα το ολο πιο αργα.Εχω θολωσει τελειως πια!Ευτυχως που δεν ειχαν φωναξει τον αντρα μου,και γιναν ολα τοοοσο γρηγορα.

Νοιωθω να μου βαζει κατι απο κατω,τελικα ηταν ο καθετηρας.δεν εβλεπα και καλα ζαλιζομουν.Ερχονται και μου λενε να υπογραψω.Ρωτησα τι υπογραφω,αλλα δεν ακουσα τι ειπαν.Ηταν για την καισαρικη,δεν προλαβαιναν να πανε στον αντρα μου να υπογραψει.Ακουσα που με ρωτησαν και αν θα κρατησω βλαστοκυτταρα και ειπα οχι,δωρεα.

Πλακωσε μεσα κοσμος,φωνες,και με παιρνουν και λενε ετοιμαστε χειρουργειο ,σοβαρη αλλοιωση.Γρηγορα!

Εγω μεσα στη μαστουρα να λεω τι γινεται?Ειναι καλα? και τετοια ωραια τραγικα! :shock:

Μπαινουμε χειρουργειο ,με ξαπλωνουν γρηγορα,ακουω που λενε ''εχουμε απολυμανθει!''

μετα ακουω ενα ''ριξτε betadine δεν προλαβαινουμε'' ,ενοιωσα παντου πανω μου να πεφτει υγρο,μεχρι το λαιμο.Μετα ενοιωσα ενα καψιμο στις φλεβες και το στερνο..και μετα τιποτα.

Οταν ξυπνησα δεν μπορουσα να εστιασω και δεν ξεχωριζα αν αυτος που μου μιλουσε ηταν ο γιατρος,η μαια,η καποιος αλλος,Δεν μπορουσα να αναπνευσω και μου λεγαν να παρω ανασες.και μετα μου λενε να το το μωρακι σου ,και μου τον εβαλα ν στο στηθος.Προσπαθουσα να ξεθωλοσω τα ματια μου για να δω τη φατσουλα του καθαρα.Τον φιλουσα κι εκλαιγα,και του μιλουσα :cry: Και ο γλυκος μου επιασε αμεσως βυζακι.

Μετα μου τον πηραν και μου λενε παμε να σε δουν οι δικοι σου.Ημουν μεσα στη μαστουρα οπως ειπα και ειχα πλακα!Μιλουσα και δεν εβλεπα και με επαιρνε ο υπνος! :lol: Θυμαμαι τον αντρα μου που με φιλησε κι εκλαιγε,του ειπα οτι τον αγαπαω και αυτος το ιδιο.Θυμαμαι τη μαμα μου που της ειπα'' μανουλα ειδες τι παθαμε''?

Αυτοι οι καημενοι ηταν εκει απο νωρις.Και οταν φωναξανε για μενα,ο αντρας μου νομιζε πως φωναζουν για να ερθει μεσα να γεννησουμε,και του λενε ελατε να δειτε το μωρο!!!Και να λεει ποιο μωρο???Το δικο μας το μωρο???

Μου ειπε η μαμα μου οταν πια ημασταν σπιτι μας,οτι μετα πηγε ο γιατρος εξω,-αφου ειχαν δει οι δικοι μου το μωρακι.(εμενα αργησαν λεει να με βγαλουν να με δουν)-και τον φιλησε η μαμα μου ,να μας ζησει και τετοια,και πως και γεννησα τοσο γρηγορα?Αυτος ηταν λεει ψιλοσοβαρος και της ειπε τι εγινε,και πως αναγκαστηκαμε να παμε χειρουργειο.Ειπε πως αν ειχαν ξεκινησει η πονοι στο σπιτι δεν θα τα καταφερνε ο μικρος.Σε καθε συστολη ο μικρος δυσφορουσε πολυ,πιεζοταν μαλλον ο λωρος του στο κεφαλι.Ειχαν δυο λεπτα για να τον βγαλουν.

Αυτα πανω κατω εγιναν φιλεναδες μου...Συγκινηθηκα που τα ξανασκεφτηκα.Γιάυτο και η παραμονη μου εκει ηταν ασχημη για μενα.Εχω συνδεσει το χωρο εκεινο με ολα αυτα και δεν θελω να θυμαμαι.Μονο τη στιγμη που τον κρατησα προσπαθω να κρατησω,κι ευγνομωνω το θεο που ολα πηγαν καλα.Κι ας μην εζησα το φ.τ ουτε που με νοιαζει πια.Απλα φοβαμαι να ξανακανω παιδι.Καποια στιγμη ισως το ξεπερασω,αλλα παντα θα φοβαμαι μην ξανατυχει.

Ελπιζω να μην αγχωθηκατε εγκυουλες!Δεν ηθελα να τα γραψω,αλλα αν δεν το εκανα τωρα δεν προκειται να το εκανα,το ξερω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ημουν σε τετρακλινο αλλα την πρωτη μερα ημουν μονη μου,και παραθυρο!Την επομενη γεμισε.

Βασικα δεν εχω γραψει τι εγινε για να μην αγχωσω και καμια.Απλα μας ετυχε.Ο γιατρος ειπε οτι ειναι σπανια περιπτωση ετσι οπως εξελιχθηκε.Ηταν αγχωμενος και πηρα και πολλα φαρμακα για να μην παθω καμια μολυνση επειδη εγιναν ολα καπως βιαστικα.

Φτασαμε στο μαιευτηριο με τον αντρα μου κατα τις 8.Χαλαροι σχετικα,αλλα μεσα μας αγχωμενοι.Παμε κατευθειαν στην παραλαβη αφηνω τσαντουλες στον αντρα και λεμε θα τα πουμε σε λιγο.Μπαινω για τα γνωστα,ξυρισμα δεν καναμε.Ιστορικο,κλυσμα ,μπανακι,καρδιογραφημα.Ολα οκ.Βαζουμε και υποθετο στον τραχηλο και παμε μεσα να ξεκινησουμε ορο και πονους.

Ξαπλωμενη πια,με τον ορο ,καρδιοτοκογραφο κτλ.Ο μικρος στα καλα καθουμενα αρχιζει και χανει παλμους αποτομα.Με γυρνανε απο δω,με γυρνανε απο κει,μου βγαζει η μαια το υποθετο απο τον τραχηλο,τελος παντων επανερχεται ο σφυγμος του.

Εντωμεταξυ εγω αρχισα να ψιλοπαθαινω κριση πανικου και προσπαθουσα να ηρεμησω.Τους λεω αν ειναι να εχει προβλημα το μωρο,καντε μου ολικη και παρτε το,δεν με πειραζει.Χαχαχα ο γιατρος με τη μαια,''ακου καλε τι λεει''βαριεται να γεννησει''και τετοια χιουμοριστικα.Ολα καλα μου λενε ,δεν χρειαζεται.

Τις λεω της μαιας τι μου εβαλες στον ορο?Μου λεει buscopan.Mετα τις λεω κανε μου ηρεμιστικη γιατι δε με βλεπω καλα!Μου λεει σου εκανα!(τελικα δεν εμαθα αν μου εκανε ή οχι!)

Το αστειο ειναι οτι οποιον εμπαινε,τον αρπαζα απο το χερι και τον χαιδευα συνεχεια,και τον τραβαγα να με παρει αγκαλια!! :lol: Εμπαινε ο γιατρος και του ελεγα ''δε μ'αγαπααααας :cry: ''

Εβαλε και χερι και λεει οτι θα αργησουμε αρκετα γιατι ο τραχηλος μου ειναι παχυς.Θα μας πηγαινε απογευμα.Μου λεει να παω να φωναξω τον Α. να ξεκινησουμε?Του λεω οχι!Δεν θελω να με δει ετσι και τρομαξει!Σε λιγο.

Λεει η μαια ελα να σπασουμε τα νερα.Τα σπαει ,και παει κατευθειαν να φερει για επισκληριδειο.Μενω μονη μου και καπακι πεφτουν τραγικα οι παλμοι του μικρου!Χτυπουσε η καρδια του πιο αργα απο τα δευτερολεπτα!Τρελαθηκα!Ημουν μονη μου και αρχισα να φωναζω τη μαια,και δεν μου εβγαινε η φωνη απο την τρομαρα.Ευτυχω με ακουσε με τις πολλες προσπαθειες κι ερχεται τρεχοντας.

Ακουει τους παλμους και αρχιζει να φωναζει να ερθουν γρηγορα,ερχεται καρδιολογος και καποιοι αλλοι ,δεν ηξερα πια,με ξαναγυρνανε απο δω,απο κει,τιποτα ,η καρδουλα το ολο πιο αργα.Εχω θολωσει τελειως πια!Ευτυχως που δεν ειχαν φωναξει τον αντρα μου,και γιναν ολα τοοοσο γρηγορα.

Νοιωθω να μου βαζει κατι απο κατω,τελικα ηταν ο καθετηρας.δεν εβλεπα και καλα ζαλιζομουν.Ερχονται και μου λενε να υπογραψω.Ρωτησα τι υπογραφω,αλλα δεν ακουσα τι ειπαν.Ηταν για την καισαρικη,δεν προλαβαιναν να πανε στον αντρα μου να υπογραψει.Ακουσα που με ρωτησαν και αν θα κρατησω βλαστοκυτταρα και ειπα οχι,δωρεα.

Πλακωσε μεσα κοσμος,φωνες,και με παιρνουν και λενε ετοιμαστε χειρουργειο ,σοβαρη αλλοιωση.Γρηγορα!

Εγω μεσα στη μαστουρα να λεω τι γινεται?Ειναι καλα? και τετοια ωραια τραγικα! :shock:

Μπαινουμε χειρουργειο ,με ξαπλωνουν γρηγορα,ακουω που λενε ''εχουμε απολυμανθει!''

μετα ακουω ενα ''ριξτε betadine δεν προλαβαινουμε'' ,ενοιωσα παντου πανω μου να πεφτει υγρο,μεχρι το λαιμο.Μετα ενοιωσα ενα καψιμο στις φλεβες και το στερνο..και μετα τιποτα.

Οταν ξυπνησα δεν μπορουσα να εστιασω και δεν ξεχωριζα αν αυτος που μου μιλουσε ηταν ο γιατρος,η μαια,η καποιος αλλος,Δεν μπορουσα να αναπνευσω και μου λεγαν να παρω ανασες.και μετα μου λενε να το το μωρακι σου ,και μου τον εβαλα ν στο στηθος.Προσπαθουσα να ξεθωλοσω τα ματια μου για να δω τη φατσουλα του καθαρα.Τον φιλουσα κι εκλαιγα,και του μιλουσα :cry: Και ο γλυκος μου επιασε αμεσως βυζακι.

Μετα μου τον πηραν και μου λενε παμε να σε δουν οι δικοι σου.Ημουν μεσα στη μαστουρα οπως ειπα και ειχα πλακα!Μιλουσα και δεν εβλεπα και με επαιρνε ο υπνος! :lol: Θυμαμαι τον αντρα μου που με φιλησε κι εκλαιγε,του ειπα οτι τον αγαπαω και αυτος το ιδιο.Θυμαμαι τη μαμα μου που της ειπα'' μανουλα ειδες τι παθαμε''?

Αυτοι οι καημενοι ηταν εκει απο νωρις.Και οταν φωναξανε για μενα,ο αντρας μου νομιζε πως φωναζουν για να ερθει μεσα να γεννησουμε,και του λενε ελατε να δειτε το μωρο!!!Και να λεει ποιο μωρο???Το δικο μας το μωρο???

Μου ειπε η μαμα μου οταν πια ημασταν σπιτι μας,οτι μετα πηγε ο γιατρος εξω,-αφου ειχαν δει οι δικοι μου το μωρακι.(εμενα αργησαν λεει να με βγαλουν να με δουν)-και τον φιλησε η μαμα μου ,να μας ζησει και τετοια,και πως και γεννησα τοσο γρηγορα?Αυτος ηταν λεει ψιλοσοβαρος και της ειπε τι εγινε,και πως αναγκαστηκαμε να παμε χειρουργειο.Ειπε πως αν ειχαν ξεκινησει η πονοι στο σπιτι δεν θα τα καταφερνε ο μικρος.Σε καθε συστολη ο μικρος δυσφορουσε πολυ,πιεζοταν μαλλον ο λωρος του στο κεφαλι.

Αυτα πανω κατω εγιναν φιλεναδες μου...Συγκινηθηκα που τα ξανασκεφτηκα.Γιάυτο και η παραμονη μου εκει ηταν ασχημη για μενα.Εχω συνδεσει το χωρο εκεινο με ολα αυτα και δεν θελω να θυμαμαι.Μονο τη στιγμη που τον κρατησα προσπαθω να κρατησω,κι ευγνομωνω το θεο που ολα πηγαν καλα.Κι ας μην εζησα το φ.τ ουτε που με νοιαζει πια.Απλα φοβαμαι να ξανακανω παιδι.Καποια στιγμη ισως το ξεπερασω,αλλα παντα θα φοβαμαι μην ξανατυχει.

Ελπιζω να μην αγχωθηκατε εγκυουλες!Δεν ηθελα να τα γραψω,αλλα αν δεν το εκανα τωρα δεν προκειται να το εκανα,το ξερω.

Να σου ζησει κοπελα μου και ευχομαι παντα να ειστε γεροι!!!Σημασια εχει πως ολα πηγαν μια χαρα και ειστε τωρα σπιτι σας!!!!Και παιδακι θα ξανακανεις και ολα καλα θα πανε!!!

Παντως οντως ειναι σπανιο,δεν το εχω ξαναακουσει..αρα μην αγχωθουνε τα υπολοιπα κοριτσια αλλα ουτε και εσυ οταν προκειται να ξαναγινεις μανουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax lia mou anatrixiasa kopela mou pali kala pigan ola kala k min to skeftese kan krata tin anamnisi apo tin prwti fora pou eides to mwraki sou k ta alla ola delete... k egw wres wres pou to skeftomai fovamai na ksanakanw paidi alla otan me to kalo erthei auti i stigmi den tha thimomaste tpt k tha perimenoume pws k pws na doume to mwraki mas..

pasxalaki se euxaristw tha to diavasw pio meta giati ksupnise to kamari mou k tha sas pw ti tha kanw...

lil mou min stenaxwriesai ftanei na eiste kala k oi duo k den peirazei pws tha genniseis...

nansy emena me afisan na sikwthw tin epomeni mera alla mpanio den me afisan na kanw mono topika na plenomai....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γειά σας, πως είστε?

Λία διάβασα την ιστορία σου, όντως δύσκολη περίπτωση αλλά εγώ κρατάω ότι πήγαν όλα καλά και οι γιατροί κινητοποιήθηκαν άμεσα!Αυτό έχει σημασία. Ο μπεμπάκος σου είναι ένα σκέτο κουκλί!

Λίλ, μια χαρά το βάρος του μπέμπη σου!Δεν πειράζει που δεν γύρισε, έχω πει χιλιες φορές, αρκεί να πηγαίνουν όλα καλά και δεν έχει σημασία το πώς θα γεννήσεις! Καισαρική σου πρότεινε λόγω του ότι δεν έχει γυρίσει,ε? Απλά σε ρωτάω γιατι την Δευτέρα έχω και γω γιατρό που θα είμαι στις 36εβδομ. και θέλω να ξέρω αν θα μου πει κάτι ή θα περιμένει κι αλλο.

Μαράκι, η μπέμπα σου όντως πριγκήπισσα!Μου αρέσουν και οι φώτο που είναι με τον άντρα σου!Είναι πολύ τρυφερές!

Κατερινούλα, έκανες και σύ τις τελευταίες αγορές, όλα καλά!Και γώ πρέπει να φτιάξω τη βαλίτσα και ενώ τα έχω όλα έτοιμα, το αποφεύγω!

Ελένη, περιμένουμε τα νέα σου απο το γιατρό!

Φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...