Μετάβαση σε περιεχόμενο

τι να κανω?????


Recommended Posts

Ημουν στην 6 εβδομαδα και δεν μπορω να το πιστεψω....χτες στεναχωρηθηκα για καποιους προσωπικους λογους και το βραδυ που κοιμηθηκα ενιωθα ενοχλησεις....σημερα που ξυπνησα ημουν μεσα στα αιματα κ οταν πηγα στο μπανιο ειδα το χειροτερο..... :(:(:(:(:(:( ειχε γινει ολικη αποβολη και πηγα στον γιατρο αλλα ηταν πολυ αργα....νιωθω τοιμη να σκασω...ηταν διδυμη κυηση.....δεν εχω ορεξη να μιλησω σε κανεναν.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου, σε νιωθω....ξερω πως ειναι να ονειρευεσαι πως το σπορακι στην κοιλια σου θα γινει μωρο στην αγκαλια, και σε ενα βραδυ να τα χανεις ολα....νιωθεις τοσο αδεια... το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι για καποιο λογο που ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ δεν ηταν αυτη η στιγμη να γινεις μανουλα, η φυση ειδε κατι που εμεις δεν καταλαβαινουμε και δεν συνεχισε την κυηση :(

συνεβη και σε εμενα, οπως και σε πολλες αλλες κοπελες...μερικες δεν εχουν καν καταλαβει οτι ειναι εγκυες, απλα νομιζουν οτι περνουν μια (ισως) επωδυνη περιοδο...εγω, για να διασκεδασω τη θλιψη μου και την ανησυχια μου, σκεφτηκα οτι το σωμα μου εκανε ενα test drive για να ειναι ετοιμο οταν αποφασιζε να ερθει το μωρο μου ;)

σου ευχομαι καλη αναρρωση, σωματικη και ψυχικη, και καλη επιτυχια στις εξετασεις σου ( αν θυμαμαι καλα εισαι στο πτυχιο) !!! εμεις θα ειμαστε εδω οποτε θελεις, δεν αλλαζει τιποτε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορω να καταλαβω τπτ...ο γιατρος ειπε οτι συμβαινουν αυτα και πρεπει να ηρεμισω....δεν εχω μυαλο ουτε για πτυχιο ουτε για δουλεια ουτε για τπτ....ποναω παρα πολυ και οχι σωματικα τοσο οσο ψυχικα.........δεν ξερω πως να το παλεψω....νομιζω οτι θα σταματησει η καρδια μου....τι λεω αφου την εχασα...και μαλιστα στον υπνο μου...μα πως δεν το καταλαβα να παω στο νοσοκομειο γαμωτω μου......????????????????????????πως??????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου μην νιωθεις ενοχες! Η πιθανοτητα να φταις εσυ επειδη στεναχωρεθηκες ειναι πολυ μικρη, μηδαμινη. Η εμπειρια λεει οτι στις περιπτωσεις αυτες η κυηση διακοπτεται απο τον ιδιο τον οργανισμο επειδη καταλαβαινει οτι κατι δεν παει καλα και προφυλασσει τη μητερα και το μωρο απο μελλοντικα τρεχαματα. Οσο και να θες δεν μπορεις να μην πονας, δεξου τον πονο, βιωσε το, θρηνησε για αυτο το πλασματακι που αν και τοσο μικρο το αγαπησες τοσο πολυ και προσπαθησε μετα να συνεχισεις τη ζωη σου, να παρεις το πτυχιο σου, να δουλεψεις, να απασχολησεις το μυαλο σου μεχρι να ηρεμησεις. Κι οταν ηρεμησεις σωματικα και ψυχικα, θα ερθει και το μωρακι που τοσο θελεις. Τιποτα δεν θα αλλαζε αν πηγαινες νοσοκομειο, αυτα ειναι θεματα λεπτων και κυριως θεματα φυσης, ανεξελεγκτα. Κουραγιο!...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρα μου σε σκεφτομαι συνεχεια απο την ωρα που διαβασα το μηνυμα σου!!ΚΑΝΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!βαλε δυναμη να το παλεψεις...ειναι ψηλα και σε βλεπει το σπορακι σου...να εισαι δυνατη για να μην ταλαιπωρειται και η δικη του καρδουλα...και θα δεις που συντομα ολα θα πανε καλα και θα εχεις ξανα ενα σπορακι στη κοιλιτσα σου και θα το κρατας μετα στην αγκαλια σου!!μακια πολλα και μια μεγαλη αγκαλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den ksero an einai logiko alla den exo dunamh....kouragio....antoxi...psuxraimia....tpt...to mono pou skeftomai einai oti den katalavaino to giati.....niotho toso kainei k adia pou den mporo oute na shkotho....ksero oti mporei na htan grafto mou na to peraso auto,oti kapoia stigmh tha ta katafero alla einai polu adiko gunaikes pou menoun egues na ta rixnoun k gunekes pou ta latreuoun na pernane tetoies dokimasies.....sas euxaristo gia thn sumparastash kai lupame pou sas stenaxorisa alla eprepe kapou na miliso pou tha me katalavainan eite giati to exoun perasei eite giati kseroun ti shmainei na kaneis oikogenia s auth thn xronikh stigni ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...