Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα! Χθες περιμενα 2 ωρες να μπω. Οποτε γυρισα πολυ αργα. Αυριο κορίτσια μπαίνω για απόξεση. Φοβάμαι!!!😞  Ειδαμε εμβρυακι χθες αλλα ηδη ο σακος ειχε αρχισει να αλλάζει και ειχα διαμορφώσει αιματώματα και σε άλλα σημεία... Δυστυχώς παει! Φοβάμαι λίγο γι'αυριο. Θα μου κάνει και ιστολογική και αγχώνομαι, μήπως δείξει κατι κακό. Ειμαι χεστρού το παραδέχομαι αχαχα  @Kiddo μου, σ'ευχαριστώ παρα πολυ για τα λόγια σου και για την στήριξή σου. Ολες σας ευχαριστώ. Είστε υπέροχα συγκινητικες! Η φοβία μου πιο πολυ ίσως να εχει να κάνει με την ηλικία μου. 38 κλεισμένα. Και οι σκέψεις μου ειναι πωσ φταίει η ηλικία μου για την παλινδρόμηση. Ίσως σκέφτομαι και χαζα. Όπως και να χει, σε κανενα 2μηνο 3μηνο θα αρχίσω και παλι τις προσπάθειες δυναμικά και με πίστη πως ολα θα πανε καλα. Κι αν δεν πανε... Θα ξαναπροσπαθήσω! Σας φιλώ ολες!! Εύχομαι να περάσει ο καιρός γρήγορα και να πάρετε τα μωρακια σας αγκαλιά! Σας ευχαριστώ πολυ ΓΙΑ ΟΛΑ🤗🤗🤗
    • Καλημερα κοριτσια μου!! ☀️❤️ @ΛΕΥΚΗ μου νομιζω ειναι συνηθες να πεφτει ο αιματοκριτης.. θα μας πει κ η Χρυσα π ειναι η πιο εμπειρη!!  Γνκ ποσο αιματοκριτη εχεις;;  
    • @Tonia. μου, τα νέα σου;; Τι έγινε χθες εντέλει; Τι είδατε στον υπέρηχο του άλλου γιατρού;
    • Το περίεργο είναι ότι ξαναεβγάλε γραμμουλα και μάλιστα σε 1 λεπτό... 🙏 (Ελπίζω να φαίνεται, είναι τραγική η κάμερα του κινητού μου) Περιμένω Κυριακή περίοδο...είναι νωρίς να δείξει πιο σκούρο λογικά!!!   Καλημέρα 🥰  και εχθές είχα πολύ έντονους πόνους περιόδου....με σουβλιζε η κοιλιά μου... Σαν κάτι να γίνεται 😊
    • Καλημέρα κορίτσια! @Antonia2 μπράβο που ασχολήθηκες και έφτιαξες το πινακάκι, Εγώ με το καλό θα έχω υπέρηχο την Παρασκευή 5/7.  Εχθές το βράδυ μου έστειλαν και τα αποτελέσματα των εξετάσεων μου. Γενικά όλες οι τιμές είναι καλές εκτός από τον αιματοκρίτη που είναι 33,8 και ο γιατρός μου είπε πως είναι χαμηλά.  Θα μιλήσουμε σήμερα για να μου πει λεπτομέρειες και να κανονίσουμε τον ραντεβού της Παρασκευής (λογικά).
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...