Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

καλημερα!!!!!!!!!!

διαβαζω εδω τα νεα σας αλλες διακοπουλες αλλες μαραθωνιο σεξ τι καλα!!!!!!

ολα ωραια κ ανθηρα!!!!! :lol::lol::lol::lol:

εμεις εδω τα ιδια σπιτι λιγη δουλιτσα καμμια βολτιτσα η κοιλια να φουσκωνει καθε μερα κ περισσοτερο...

η ελενιτσα μου εβγαλε δυο τραπεζιτες κ ετοιμαζοντε κ οι επομενη αλλα ειναι μια χαρα το κοριτσακι μου ουτε πυρετο ουτε γκρινια φτου φτου!!!

με το φαγητο εχουμε κ εμεις θεμα δεν θελει να τρωει αλλα το γαλα της το καταβροχθιζει οποτε σταματησα κ εγω να επιμενω..

κ επισης ειμαστε στο σταδιο που κοιματε μονη της!!!εδω κ μια εβδομαδα τα παμε περιφημα!!!νουζακι γαλατακι λιγα χαδακια κ στο κεββατακι παρεα με το νινι της!!!παιζει λιγο κ μετα κοιματε!!!

τον αλλο μηνα γενναω :D:D:D:D πως θα περασει ο καιρος που απομεινε αρχισα να ανυπομωνω τρελα!!!!αν κ ξερω μετα θα ειμαι κομματια σαν την σαμανθα μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Xerete!!!

Xa8ika ee? :oops:

Xtes pigame na doume mia fili pou gennise itan tooosso mikrouliko to agoraki tis xexe 3exasa pws einai molis genni8oune..

Simera apo tin wra pou sxolasa e4axna sto internet gia 3enodoxeia epairna tils na ma8w times k dia8esimes imerominies k katali3ame se ena sta tooosa pou eidame giati itan olo PANAKRIVA k avrio 8a parw na to kleisw an telika vrw tis imerominies pou 8eloume, ekana k mia xroniaia karta (tin kanw edw k xronia alla ta teleutaia 2 xronia tin afisa logw oikonomikwn k fetos tin ananewsa) me kales ekptwseis se 3enodoxeia, katastimata, estiatoreia ktl k 8a mas er8ei se poli kali timi to sigkekrimeno 3enodoxeio k einai k 4 asterwn paara poli wraio.. Meiname teleutaia stigmi k euxomai na vroume, legame na min pame pou8ena alla den to kanei i 4ixi mas giati tou xronou me 2 zouzounia den to vlepw me tipota..Fisika i parea pou 8a pame den mou poli aresei giati i ginaika tou koumparou mas einai ligo "para3eni" mia mera den mou milouse k ka8omastan opws tis mougges k otan rwtisame ton koumparo mas meta apo meres ti exei mas eipe pws nomize pws egw eixa kati mazi tis :o ti na pw? :shock: Mporei na tixei na dei ton george k pote den rwta ti kanoume, apo eugeneia k mono..Genika i oli simperifora tis den mou aresei fisika den mporoume na eimaste me olous kala k na tairiazoume alla merikous tropous kalis simperiforas tous apaitw..

3efiga pali :)

Eseis ti mou kanete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Ανδρια που θα πατε;

Εγω δεν ξερω εαν θα πηγαινα με μια παραξενη! φτανει εγω που ειμαι :lol::lol:

Δαφνη που θα πατε διακοπουλες; ή μονο τριημερα;

Η Δαναη που ειναι; θα ερθει τελικα;

Σουλιτσα μου φουσκωνεις; παει αλλο; πωπω πολυ σε λυπαμαι! ποτε δεν ηθελα να ειμαι εγκυος καλοκαιρι, θα ηταν η τιμωρια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

εχετε χαθει και στεναχωριεμαι, που ειναι η ομορφη παρεα μας;;;; :(:(

σουλακι, χαιρομαι που κοιμαται μονη της ελενα, μεγαλωσε το κοριτσακι σου, καταλαβαινει οτι ερχεται αλλο μικρακι που χρειαζεται φροντιδα ;) αντε, 2 μηνες εμειναν και θα γεμισει η αγκαλια σου!!

δαφνη, καλως ηρθες!!!ειχα ξεχασει οτι ειχατε παει ταξιδακι!!!εισαι μεσα για το σαββατο;;;η δαναη γιατι εχει χαθει;;;

γεωργιαννα, πραγματι ειναι μανικι το καλοκαιρι η εγκυμοσυνη, βλεπω και την κουμπαρα μου που γενναει μεσα σεπτεμβρη και εχει και ενα κοριτσακι 20 μηνων χωρις καμια βοηθεια...τι λες αρχηγε, θα κανονισουμε συναντηση το σαββατο;;; :lol:

αντρια, μπραβο, με το καλο να πατε διακοπουλες!!!για ποτε λετε;;;; κοιτα, για την παρεα, συμφωνω με τη γεωργιαννα, αλλα μη σκας κιολας, εσυ εισαι εγκυος, μπορεις να λες ο,τι θελεις, δεν σε παρεξηγει κανενας!! :lol::lol::lol:

λοιπον, αν ψηνεστε για συναντηση, αρχιστε να δηλωνετε ενδιαφερον!!! :):) απ'ο,τι καταλαβα, εγω και η δαφνη ειμαστε οκ!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna mou leme gia Pafo (stin poli pou menei o Giwrgos o andras tis pareas) einai 2 wres peripou ta3idi..

Afroditi mou adeia exw apo 11-26 Augoustou entos autwn twn imerwn opou vroume se kali timi..

Ypo kanonikes sin8ikes den 8a pigena oute egw alla distixws den vrikame alli parea k den 8eloume na pame teleiws monoi mas..Fisika me ton koumparo mas ta pame poli kala..K me tin koumpara mou ta pigename poli kala aplws egine mia pare3igisi me ton koumparo mas opou li8ike k exei 3exastei k apo tous 3 mas aplws ekeini krata kakia akomi k simperiferete etsi, euxomai na tis perasei giati den mou aresei na exw 4ixres sxeseis..Panta eixe tis idiori8mies tis alla afina merika pragmata na peftoun katw gia na pername kala giati kanenas den einai teleios..K ekeinoi den ta pane kala menoun mazi logw twn paidiwn tous oi sxeseis tous einai xalia mavra k etsi merikes fores tin dikaiologw giati perna k ekeini diskola..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια,δεν προλαβαίνω να σχολιάσω...

Σχετικά με την συνάντηση αν έρθετε athens heart μπορώ να έρθω έχει κ εναν μινι παιδότοπο,δουλευω στις 16.00 κ πρεπει να προλάβω να γυρισω να φαει κ να την κοιμήσω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Εγω δεν ξερω για το Σαββατο ακομη. Σας ειπα ειναι και ο ανδρας μου σπιτι, βεβαια του το ανεφερα.

Εχθες τσακωθηκαμε παλι για το σταθμο. μου ειπε πως δεν εχουμε λεφτα να τον στειλουμε ιδιωτικο, δημοσιο δεν μας τον παιρνουν. οι λυσεις ειναι ή να τον αφηνω μονο του στο σπιτι ή να σταματησω να δουλευω!!!!!!!!! αυτο του ειπα. Απο την στιγμη ου ολο το αναβαλει και μ'εχει βρει εμενα κοροιδο καθε φορανα βρισκω λυσεις........ Ειμαι πολυ απογοητευμενη και στεναχωρημενη.

Ειπε και η Δαναη οτι θα μπει με την πρωτη ευκαιρια. θα ειναι εδω αυτο το Σ-Κ.

Εχετε ακουσει για καιρο; θα ανεβει η θερμοκρασια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello!!!!!!!!!!!!!!!

Βρήκα internet! Δεν έχω προλάβει να διαβάσω τίποτα. Είμαστε κέρκυρα. Πρώτη φορά διακοπές τόσο νωρίς. Στο νησί δεν έχει κόσμο ακόμη.

Η Γεωργία μια χαρά. Αν και βγάζουμε τραπεζίτη και έχουμε γκρίνια. Στη θάλασα έκλαιγε που την βουτήξαμε, παρόλο που έχει τρέλα με το νερό, αλλά στην άμμο και εκεί που σκάει το κύμα έχει δώσει ρέστα!!!!!!!!!!

Σα γυφτάκι γίνεται! :lol::lol::lol:

Βέβαια έχω ξεχάσει τι σημαίνει ξαπλώστρα και ηλιοθεραπεία. Πολύ τρέξιμο πέφτει!

Χτες το απόγευμα την άφησα στη πεθερά μου για πρώτη φορά και πήγα για μια γρήγορη βουτιά. Ήταν τέλεια. Έκατσα και στο μπαράκι με μια φραπεδούμπα και περίμενα τον αντρούλη μου που έτρεχε στη παραλία.

Το νινί μου κοιμάται και οι υπόλοιποι ετοιμάζουμε να φάμε.

Σας αφήνωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου!!!καλες βουτιες!!!! :lol::lol::lol: ασε τη μικρη στην πεθερα και ζησε τον ερωτα σου, γιατι μολις ερθεις αθηνα θα βλεπεις τον αντρα σου με τα κυαλια!!! να σου πω, καλυτερα να μην εχει πολυ κοσμο γιατι οταν ειχα παει εγω ηταν 15αυγουστο και δεν εβρισκες πεζοδρομιο να περπατησεις!! :o:o

γωγω μου, δεν εχω προβλημα, αν συμφωνησουν και οι αλλες με τον τοπο συναντησης, ουτως η αλλως το εχω παρει αποφαση πως καπου προς τα "κατω" θα συναντηθουμε!! :lol:

γεωργιαννα, γιατι δεν στον παιρνουν τον μικρο σε δημοσιο παιδικο;;;αφου και οι δυο εργαζομενοι ειστε...

πηρα μαγιο επιτελους, οχι οτι τρελαθηκα κιολας, αλλα καλο μου ειναι και λεμε να παμε για μπανακι το απογευμα στην πλαζ στο αυλακι!!το πρωτο μας μπανακι!!!ελπιζω η αθηνα να περασει ωραια και να της αρεσει η θαλασσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία καλές διακοπές! Να περάσετε πολύ πολύ καλά!!!

Αφροδίτη καλό μπάνιο, περιμένουμε εντυπώσεις της Αθηνάς!

Γεωργιάννα δε σας δέχτηκαν σε δημόσιο? Θυμάμαι έφτιαχνες τα χαρτιά... Η θερμοκρασία, ναι, θ'ανέβει τις επόμενες μέρες.

Για τη συνάντηση μέσα είμαι, όπως πάντα έχω ενστάσεις ως προς το να κλειστούμε μέσα σε εμπορικό κέντρο (Μα τι σας πιάνει με τα εμπορικά κέντρα? :? ) αλλά αν είναι ο μόνος τρόπος να έρθεις, Γωγώ, τότε οκ! ;)

Ο Άρης είναι ένα απίστευτο διαολάκι και δεν αφήνει τίποτα όρθιο!

Διακοπές θα πάμε τον Αύγουστο, έχουμε όλο το μήνα ελεύθερο (τα καλά του ελεύθερου επαγγέλματος) και θα μοιράσουμε το χρόνο μας σε Ακράτα και Κουφονήσι.

Α δε σας είπα, τελικά έγινα φαν της υφασμάτινης πάνας! Με βόλεψαν πολύ και είναι σαφώς πιο οικονομικές. Τέρμα οι πλαστικές, μόνο σε ώρα ανάγκης.

Ο μικρός μου τραβάει το πόδι, σήμερα δεν έχω κουράγιο για παιδική χαρά αλλά δε βλέπω να ησυχάζει αν δεν τον πάω...

Μουτς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνη μου ηθελα να κανω τα χαρτια αλλα εχει ο ανδρας μου μεγαλο εισοδημα και δεν προκειτε να μας τον παρουν.

τωρα που εχει ζεστη δεν βγαινω με τπτ εξω!!!! μονο εκει που εχει δροσια και οχι τις μεσιμεριανες ωρες. δεν αντεχω καθολου την ζεστη. χαρα στο κουραγιο σου Δαφνη που εισαι ολο εξω!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα σορρυ αλλα επειδή το χασα,η συνυφαδα σου δεν θα στον κραταει δλδ??Τελος?

Πωπω αντε παλι αγχος...

Αναστασία μου χαιρομαι πολυ που περνατε όμορφα...αν κ δεν μας χαιρετησατε... :cry:

Ζηλευω θελω κ εγω διακοπεεες!!!

Δαφνη εγω δεν εχω προβλημα με το έξω αρκεί να ειναι πρωινές ώρες η απογευματινές,ουτε την ζεστη παλευω κ ταλαιπωρειται η μικρη,το μεσημερι τρωει κ κοιμάται...

Με βολευει το εμπορικό σε θεμα χρονου για να προλάβω,δεν θελω ομως να ταλαιπωρηθειτε κ εσείς...οπότε αποφασίζετε κ μου λέτε!

Ο Χρηστος παει τα απογευματα που δουλευω τρελες βόλτες την Χριστίνα...σημερα ηταν στον Φλοίσβο,στις κουνιες κ στα πάρκα απο γκαζόν πεντακαθαρο για να παιζουν τα μικρά,εκει πρεπει να κανουμε μια συναντηση,θα ξετρελαθειτε!!

Εγω εχω πολυ πονοκεφαλο λογω της γναθου που εχω πρόβλημα,μου ζητανε 2.200 ευρουλακια για χειρουργειο τα οποια τωρα δεν παίζουν οποτε θα συμβιβαστω με εναν ναρθηκα ωστε να ξεκουραζεται εστω την νυχτα η κλειδωση στο στομα....μεγαλο ζορι τραβαω γμτ.

Διακοπες εμεις θα παμε Αιδηψο,δεν θελω κ πολυ αλλά απο το τιποτα τι να κάνω,απλα το σπίτι δεν μπορω ...αν δεν ειναι ο χωρος σου ειναι δυσκολα....η θαλασσα εκει ειναι υπεροχη ομως,αυτο σκεφτομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!!πωπω έχω χαθεί τελείως κ μου λείψατε!μπαίνω κλεφτά να δηλώσω παρούσα και εύχομαι τα υπόλοιπα να τα πούμε από κοντά!!!εμείς είμαστε καλά!η Μυρτώ έχει ζωηρέψει (εξ ου κ δεν προλαβαίνω ούτε να [smilie=pottytrain4.gif] χιχιχ!!!ετοιμάζουμε τα πράγματά μας,πολύ πρέσα έχει πέσει.ο κώστας ετοιμάζει τα ψαροτούφεκά του κ αύριο επιτέλους αναχωρούμε!!!!!!

χθες πήγαμε στο γιατρό,το μωράκι μας είναι καλά κ μεγαλώνει και..............................η μόνη που μάντεψε σωστά το φύλο ήταν η Γεωργιάννα!!!!!είναι αγοράκι κ θα έχουμε ποικιλία!!!όπως λέμε ένα λουκανικάκι,ένα μπιφτεκάκι,ένα μπριζολάκι!χάρηκα γιατί κατά βάθος το ήθελα άσχετα αν μου φαίνεται περίεργο που θα έχει πουλάκι!!θα θυμάμαι το μικρό μου αδελφό που τον άλλαζα κ θα συνηθίσω....

Εμείς όπως σας έγραψε η γεωργιάννα θα είμαστε αθήνα αυτό το ΣΚ (φτάνουμε ξημερώματα Σαββάτου Πειραιά).που κ πότε έχετε κανονίσει συνάντηση;πάντως για το πάρκο του Φλοίσβου που λέει η γωγώ άκουσα ότι ειναι πολύ ωραία κ μάλλον θα συναντήσω εκεί κ μια άλλη φίλη.συμφωνώ με τη δάφνη για τον ανοιχτό χώρο.θα ξαναμπώ να διαβάσω τα νέα σας κ λεπτομέρειες για τη συνάντηση.

Αναστασία καλές βουτιές!!!!!!κρίμα που δεν θα σε δω αλλά τέλεια που ξεκουράζεσαι!!!!!κ τραπεζίτη??!?!?!?!?!

μάκια σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραία!!!! Η Μυρτώ θα έχει αδερφούλη! Μπράβο!!!

Φτάνετε Σάββατο ξημερώματα ε? Θα έχεις κουράγιο για συνάντηση το Σάββατο? Ή πρέπει να το κάνουμε Κυριακή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δάφνη, η αλήθεια είναι ότι θα το προτιμούσα Κυριακή,αλλά δεν θέλω να σας ξεβολέψω κ είστε κ περισσότερες.για Σάββατο τι ώρα λέγατε;αλήθεια ποιες θα είμαστε;;;ανυπομονώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Τρέχω και δεν προλαβαίνω γι αυτό χάθηκα. Λείπει με άδεια γάμου μία συνάδελφος στη δουλειά και έχω αναλάβει και τα δικά της καθήκοντα και πήζω! Στο σπίτι προσπαθούμε να οργανωθούμε γιατί την άλλη βδομάδα πρέπει να κάνει ο άντρας μου εγχείριση στο γόνατο (ρήξη χιαστού) και με περιμένουν δύσκολες μέρες. Αναγκαστικά θα μεταφερθούν και οι διακοπές μου πιο πίσω, κατά τις 11 Αυγούστου. Ελπίζω να αντέξω!

Καλές προετοιμασίες σε όσες ετοιμάζονται για διακοπές, καλά να περνάνε όσες είναι ήδη και με το καλό οι υπόλοιπες!

Δανάη συγχαρητήρια για το αγόρι! Το έφτιαξες το σετάκι! :lol:

Για συνάντηση εγώ το βλέπω δύσκολο μέσα στο χαμό αλλά πείτε μου όταν κανονιστεί. Στο φλοίσβο είναι όντως πολύ ωραία. Εμείς πάμε συχνά, είτε στη μαρίνα, είτε στο πάρκο γιατί είναι ΓΕΜΑΤΟ παιδάκια και καρότσια!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λέτε κορίτσια? Εγώ είμαι ok και για Κυριακή πάντως.

Δέσποινα καλά τρεχάματα, περαστικά και στον άντρα σου, με το καλό το χειρουργείο και γρήγορη ανάρρωση! Μακάρι να καταφέρεις κι εσύ να έρθεις στη συνάντηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα!!

Δανάη μου μπράβο! Με το καλό!!!!!!!!!! Να έρθει το αγοράκι σας, γερό και ομορφούλι σαν το κοριτσάκι σας!! Να είστε πάντα καλά!

Να προσέχεις εσύ, όλο δουλειές διαβάζω ότι κάνεις? Πρέσα? Τι είναι αυτό? Σίδερο? Τι είναι αυτό? :lol::lol::lol: Έκανες κοιλίτσα? Ξεκίνησε να κλωτσάει ή ακόμα? Απο συμπτώματα κ κιλά πώς πας?

Κορίτσια απορρώ πώς αντέχετε και κάνετε και τόσες δουλειές στο σπίτι...Εγώ δεν σιδερώνω ποτέ (και γιατί δεν ξέρω) και ο άντρας μου βγάζει άπειρα ρούχα μέσα στην εβδομάδα γιατί αναγκαστικά φοράει πουκάμισα για την δουλειά και σάκάκια και όλο το σετ...Ευτυχώς έχω συμφωνήσει να μου κάνει το σίδερο η γυναίκα που κρατάει την μεγάλη μου. Και επίσης δεν σφουγγαρίζω-σκουπίζω ποτέ ούτε κάνω μπάνια, γιατί δεν υπάρχει χρόνος...Έχω 1 φορά την εβδομάδα γυναίκα και κάνει γενική καθαριότητα...Βέβαια 1-2 μέρες πριν έρθει η γυναίκα το σπίτι δεν είναι και τόσο καθαρό ΑΛΛΑ το έχω ΠΑΝΤΑ τακτοποιημένο σε υστερικό βαθμό γιατί είμαι ψυχαναγκαστική με το αυτό το θέμα και θέλω όλα τα είναι στην θέση τους... Τι κάνω από δουλειες? Άπειρο μαγείρεμα, συμάζεμα και ντουλάπες που τις έχω πάντα στην τρίχα...Ούτε πιάτα πλένω τα βάζω όπως είναι οοοολα στο πλυντήριο και τα βγάζει η γυναικα που έχω κάθε πρωί όταν κοιμάται η μεγάλη. Δεν είναι και πολυ οικονομικό το ξέρω αλλά πραγματικά στην φάση που είμαι δεν προλαβαίνω ούτε να λούσω τα μαλλιά μου. Εσείς πώς τα καταφέρνετε?

Γεωργιάννα δουλεύω 4 ώρες την ημέρα, έχω κρατήσει μερικές πιο μικρές δουλειές και τις άλλες τις έχω δώσει στον αδερφό μου που είναι συνάδελφός μου και σε 1 φίλη μου...Τι να κάνω ρε γαμώτο έπρεπε να γίνει...

Το μικρούλι μου είναι καλά αλλά ρουθουνίζει πάρα πολύ και φοβάμαι μην μαζέψει φλεματάκια και πνιγεί .... γίνεται αυτό\? Μια παλιά παιδίατρος που είχα έτσι μου είχε πει. Βέβαια δεν την εμπιστεύομαι και τόσο.

Σας φιλώ πολύ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια δεν θα μπορέσω για ακόμη μια φορά να έρθω στην συνάντηση...

Δεν έχω άνθρωπο για τα παιδιά το σάββατο και πρέπει και να πάω σουπερ μαρκετ για όλη την εβδομάδα και την Κυριακή έχω την καθαρίστρια...και κάτι άλλες δουλειές τις οποίες ακόμη δεν έχω βρει πως θα τις κάνω ...

Δέσποινα περαστικά, πόσο καιρό θα είναι εκτός? Θύμισέ μου που μένεις? Αλήθεια facebook έχεις? Αν ναι, στείλε μας pm αν θέλεις!

φιλάκιαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεκλέβω λίγο χρόνο στη δουλειά (σπάνιο μετά από τόσο καιρό τρεξίματος!!!) να διαβάσω λίγο λίγο τα νέα σας!

Έλενα-Σαμάνθα μου,κοριτσάκι περιγράφεις δύσκολες καταστάσεις αλλά μάλλον είναι αναμενόμενες!μας έρχεται κ μας σιγά σιγά :lol: κάνεις Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΡΕΙΣ για τα κοριτσάκια σου κ σίγουρα κ τον αντρούλη σου!και μπράβο σου που τα καταφέρνεις!κράτα όσο μπορείς δυνάμεις,τρώγε καλά και όλα θα πάρουν το δρόμο τους.η προσαρμογή είναι πάντα ζόρικη αλλά σε ανταμείβει κάθε τόσο....

Σούλα, φουσκώνεις κ άλλο ε;;;κουράγιο σύντομα θα ξαλαφρώσεις;κρεβατάκι κτλ έτοιμα;που θα την κοιμισετε τη νέα κοντέσσα;η Έλενα;φιλάκι στην κοιλίτσα!!

Ανδρια,με το καλό να κανονίσετε τις διακοπές κ να ξεκουραστείτε!!αν κ με προβληματίζει η παρέα,αλλά σε εμπιστεύομαι ότι αφού είσαι άνθρωπος που αφηνεις να πέσει κ κάτι κάτω (όχι σαν εμένα ;) ) θα περάσεις καλά!!πώς πάει το μικρό μωράκι στην κοιλίτσα;;αυχενική-PAP-A έκανες; όλα καλά;

Αφροδίτη μου,ρε θηρίο κ άλλα κιλά θα χάσεις;;;μπράβο!ήταν να μην πάρεις φόρα!!!σε ζηλεύω που εχεις χρόνο κ γράφεις,κάποτε έγραφα κ εγώ κ διάβαζα περισσότερο κ μου έχει λείψει...εδώ είμαι όμως πάλι!!!Λοιπόν,τις φακές εγώ τις έκανα στυλ σαλάτα και τις τσάκισε από την πρώτη μέρα,τις έβρασα καλά μαζί με πατάτα,καρότο,κολοκυθάκι.τις σούρωσα και πρόσθερα ψιλοκομμένη ντομάτα κ φρέσκο βασιλικό,λίγο λαδάκι κ λίγο ξύδι και της έφαγε όλες!ξαναδοκίμασε άλλη φορά...δεν είσαι κακιά μάνα,κ εγώ της δίνω να φάει πρώτα αυτο που τρώει λιγότερο ευχάριστα κ στο τέλος το αγαπημένο της αλλιώς απλά δεν θα το φάει.Τώρα πια τα τρώει όλα μόνη της σε κομματάκια,τρώει κ λίγο το πάτωμα αλλά σε γενικές γραμμές μια χαρά!μόνο το κρέας της χοντροαλέθω αλλά κ αυτό σιγά σιγά θα το σταματήσω.

Για τη συνάντηση αν δεν είναι πολύ νωρίς το πρωί Σαββάτου θα το παλέψω.εμείς θα μένουμε Περισσό.θα έχουμε το αμάξι αλλά δεν ξέρω τι βολεύει περισσότερο,μήπως ο ηλεκτρικός;θα είμαστε κ χωρίς καρότσι.το athens heart που είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δέσποινα,μακάρι να τα καταφέρεις να έρθεις γιατί πολύ θα χαιρόμουν να σε γνωρίσω κ από κοντά!καλό κουράγιο στη δουλειά,με το καλό η επέμβαση στον άντρα σου.θα χρειαστεί να μείνει ξαπλωμένος κάποιο διάστημα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααα σας!!!

πολυ χαιρομαι που τα 3 δελτα ( δαφνη-δαναη-δεσποινα) εδωσαν το παρον!!! :lol: αντε, μονο η γιουλη μενει τωρα να εμφανιστει!! :D

δεσποινα, περαστικα στον αντρα σου!!ηταν προγραμματισμενο χειρουργειο η επαθε καποιο ατυχημα!! κουραγιο και υπομονη σου ευχομαι γιατι οι αντρες ειναι χειροτεροι απο παιδια :o:o:o τελικα, δεν μπορεις να ερθεις το σκ;;;;η αθηνα θελει να γνωρισει το κατερινακι!!

δαναη, με το καλο να ερθει ο αδερφουλης της μυρτως!!!! :D:D:D φουσκωσε η κοιλιτσα σου;;; καλε, τι ρωταω, θα τη δω απο κοντα!!! :shock::shock::shock: οποτε σε βολευει για συναντηση, σαββατο η κυριακη, απλα εγω θα προτιμουσα απογευμα για να μην εχει τοσο ηλιο γιατι η δικη μου πεταει ολα τα καπελα απο το κεφαλι της :x:x:x για τα κιλα, που λες, δεν ειμαι και καμια αδυνατουλα, με παιρνει να χασω ακομα, απλα θα το κανω σιγα σιγα....ωραια η συνταγη για τις φακες, τις της αλεθεις η οχι;;επισης, εγω δεν εχω δευτερο καροτσι, αλλα σκεφτομουν μηπως καποιο αλλο κοριτσι μπορει να φερει μαζι της ενα εφεδρικο για να κατσει η μυρτουλα οσο θα ειμαστε μαζι... σορρυ, κιολας, για το θαρρος!!! :oops::oops:

ελενα, εγω ακομα δεν δουλευω γι'αυτο και προλαβαινω να κανω αρκετες δουλειες του σπιτιου και να μπαινω στο μαμι...απο σεπτεμβρη που θα ξεκινησω ομως σχολειο, μαλλον θα χαθω κι εγω!!! αλλα, και τοτε, δεν μπορουμε να πληρωνουμε γυναικα για το σπιτι, οποτε απλα το σπιτι θα ειναι σε χειροτερα χαλια :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ για τις ευχες για το "σετάκι" όπως πετυχημένα έγραψε η Δέσποινα :lol:

Ελενα-Σαμάνθα, καλά είμαι,από συμπτώματα τπτ!μόνο κούραση κ λίγη υπνηλία που φτιάχνει σιγά σιγά!με παίρνει βέβαια ο ύπνος όταν είμαι ξαπλωμένη στον καναπέ για ταινία...τις προάλλες βλέπαμε με τον κώστα το meet the fockers (πεθερικά της συμφοράς) και το είδα σε....4 δόσεις!!!!αηδία έχω καταντήσει!! :lol: Από κιλά καλά πάω.το πρώτο τρίμηνο είχα χάσει 2,έχω πάρει το 1.

Αφροδίτη,τις φακές δεν τις αλέθω,αλλά τις έβρασα καλά.μόνο το μοσχάρι κ το κοτόπουλο χοντροαλέθω αλλά θα το σταματήσω σιγά σιγά.ευχαριστώ για τη σκέψη για το καρότσι αλλά δεν θα ήθελα να φορτώσω καμιά σας.το δικό μας θα μας περιμένει στη Χαλκιδική κ επειδή το πορτ μπαγκάζ είναι ήδη τίγκα δεν θα πάρουμε για δυο μέρες.ίσως πάρουμε το μάρσιππο,λιγο αγκαλίτσα.θα δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω να σας πω και για το πρωτο μπανιο της αθηνας!!!

φτασαμε στην πλαζ και της εβαλα το φανταστικο μαγιουδακι της!!!την εβαλα κατω με το κουβαδακι της κι αμεσως αρχισε να βαζει αμμο το καμαρι μου!! επειτα φουσκωσαμε το σωσιβιο της και την πηρα απο το χερακι για να παμε μεχρι τη θαλασσα....μολις την ειδε , εκανε στροφη 180 μοιρων και πηγαινε απο την αλλη μερια :lol::lol::lol: ωωχ, λεω την κατσαμε τη βαρκα!!!την βαζω , λοιπον κατω με το κουβαδακι της και αρχισε να παιζει..καθισαμε εκει κανα 10λεπτο και επειτα τη βαλαμε σιγα σιγα στο σωσιβιο!!!σχεδον αμεσως, ξετρελαθηκε και ολο χτυπουσε τα χερακια της στο νερο!!!της αρεσεεεε πααααρα πολυ , αλλα δεν την αφησαμε πολυ γιατι ειχε αρχισει να κρυωνει!!! μετα, βεβαια, που την ξαναεβαλα κατω στην αμμο, δεν της αρεσε γιατι κολλουσε πανω της!! :lol::lol:

ανυπομονω να ξαναπαμε, αυτη τη φορα πρωι για να μην φοβαμαι αν θα κρυωνει!!!βγαλαμε και φωτο με το κινητο του γιωργου, και με την πρωτη ευκαιρια θα ανεβασω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη κι εγώ έτσι ήμουν με τις ταινίες στην εγκυμοσύνη! Ξεκινούσαμε μία Σάβατο βράδυ και την τελειώναμε Κυριακή μεσημέρι στην καλύτερη περίπτωση! :lol:

Αφροδίτη καλή αρχή κάνατε με τη θάλασσα, μπράβο!

Ευχαριστώ για τις ευχές κορίτσια. Ο άντρας μου έπαθε το ατύχημα το Μάρτιο αλλά λόγω δουλειάς δεν προλάβαινε να την κάνει νωρίτερα. Τώρα είναι καλό γιατί θα συνδιαστεί και με κολύμπι που βοηθάει στην αποκατάσταση.

Θα μπορεί να περπατήσει με πατερίτσες αμέσως αλλά δεν θα μπορεί να οδηγήσει για 3 βδομάδες, ούτε να ανεβαίνει σκαλιά. Το σπίτι μας δεν έχει ασανσέρ και μένουμε στο δεύτερο, εγώ δεν οδηγώ, ούτε για φυσιοθεραπέιες δεν θα μπορώ να τον πηγαίνω ούτε πουθενά αλλού. Αχ κορίτσια με περιμένουν πολύ δύσκολες μέρες! Αν προσθέσετε ότι κάνει σαν μωρό με τις αρρώστιες και τα χειρουργία και ότι θα λαλήσει κλεισμένος στο σπίτι, με βλέπω διακοπές στο Δαφνί! (samantha αν είναι θα τα πούμε εκεί! κράτα γερά!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...