Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

xaxaxa Aleka...kai egw se ligo tha paw thalassaaaaaa!!!

Mia xara sou kanei to top tou magiou re!

Egw pantws simera tha kanw to 9 mou mpanio kai exw maurisei pio polu apo perisi, xwris na kathomai polu ston ilio bebaia...apla apto kolumpi!!

Koritsia paw na sas balw sto profil fwto tou dwmatiou mas...ksexasa na sas pw oti xtes irthe kai h kounoupiera kai oloklirwthike to dwmatio!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε λιακι γιατι αλλαξες προφιλ??? οταν γεννησεις θα σου λειπει η κοιλιτσα σου γιαυτο χορτασε την τωρα οσο μπορεις!

ειπα να σας εμψυχωσω λιγο.... ετσι και αλλιως την επομενη βδομαδα θαχω και εγω στο προφιλ μου η χερακι ή ποδαρακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΟΥΚΛΙΣΤΙΚΟ!!!!! μου αρεσε παρα πολυ η παντα σου...... αντε σε λιγο θαρθει και σενα η σειρα σου

φευγω παω για μπανακι και αναλογως κεφια θα ουτηξω....παντως το σοντοκου το πηρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια φουσκιτσες μου.

Παααααααααααααααααααλι λογοδιαρροια σας επιασε, εχω καμια 10αρια σελιδες να διαβασω.....

Τις διαβαζω εν τάχει και επανερχομαι :D:D:D:D:D

Καλο σαββατοκυριακο να εχουμε κοριτσαρες μου :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ελενα τελειο το δωματιο πραγματικα τελειο....δεν εχω λογια....πολυ πολυ ωραιο..μπραβο ευχομαι γρηγορα να μπει κ η μπουμπουκα σας μεσα να την καμαρωνεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sas euxaristw polu koritsakia mou!!! Pragmatika mpainw sunexeia kai to xazeuw! Ebala kai gw mia teleutaia fwtokoilitsa prin mpei xeraki h podarakiiiii!!!

Bre Aleka pws mporeis kai pas sti thalassa ntala mesimeri?? Edw exei polu zesti gia na paw tetoia wra, egw paw meta tis 3-4. Extes mono piga nwris kai egina kokkini xwris na kathomai ston ilio!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑΡΑ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ!ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΥΛΙ!

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΗΛΙΝΓΚ Κ ΤΗ ΜΑΣΚΑ ΜΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΝΥΧΙΑ.ΕΛΠΙΖΩ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ Κ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΠΡΟΙΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΛΑ..

ΕΓΩ ΜΕΣ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΩΝΕΣ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ..ΔΕΝ ΤΟΝ ΜΠΟΡΩ ΑΦΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ Κ ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΤΖΟΥΡΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΝΑ ΧΑΡΩ ΕΓΩ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ :lol::lol: ΜΕΓΑΛΩΣΕ Κ ΑΛΛΟ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ!ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΒΓΑΛΩ Κ ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ.

ΑΧ ΔΑΓΚΩΣΑ ΜΙΑ ΜΠΟΥΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΟΣΤ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΖΕΣΤΟ ΖΕΣΤΟ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ..ΠΕΙΝΑΩ!! :((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου αν ολα παν καλα Τριτη απογευμα θα κραταω το μωρακι μου αγκαλια με καισαρικη ειμαι κ γω κ αφου δεν ηρθε μεχρι τωρα μονος του θα τον βγαλουμε εμεις ηρθε η ωρα...

Κ η κοιλιτσα σουπερ μια χαρα εισαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa Nancy de s'aresei?? :cry:

Pitzama kapri einai...apta liga pou mou kanoun to ksethapsa kapou sta ksexasmena rouxa!! Blepeis to top den einai asorti alla ti na kanoume, twra foramai oti mas kanei!! Nai h koiloumpa megalwse...ante bale kai su kainouria fwtoooooo.

Ela Nancy kane upomoni ligo emeine, 4 bdomadoules prosexe ligo kai meta tha eisai pio iremi!!

Esu twra pou na pas kaimenoula mou mes ti zesti...esu twra prepei na katseis mesa me klimatistika opws les kai ksekourasi....ektos an pas se kamia paralia pou na exeis apo panw enan mauro na sou kanei aera kai na se taizei drosistiko anana!!!! :lol::lol: H fantasia mou ta'xei paiksei e? :lol:

Alitheia Kokona mou? Me to kalo!!!!! Prepei na to eixa prosperasei an to exeis ksananaferei!

Telika oles tin alli bdomada tha gennisete?? :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι πολλα μωρακια περιμενουμε την αλλη βδομαδα...θα γινει χαμος..κ θα λειπει η Αλεκα κ τι θα κανουμε..με το καλο ναρθουν ...αντε υπομονη Ελενα κοντευεις κ συ...

Νανσουλα 4 βδομαδες δεν ειναι τιποτα κανε λιγο υπομονη...κ κατσε μεσα στα κλιματιστικα την καλυτερη δουλεια κανεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια και απο εμενα κοιλουμπιτσες και φρεσκομανουλες!!!

Ειχαμε λιγο αγχος τελευταια και θα εχουμε μεχρι την Πεμπτη που θα ξαναπαμε για Doppler ..... και τρεχαμε για τις τελευταιες ετοιμασιες.

Ειχαμε και επισκεψεις στο σπιτι και δεν καθησα καθολου.

Χαρουλα να σας ζησει!!!

Πολλες ευχες και οτι επιθυμειτε!!!!

:ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob1.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Να ευχηθω και στην Αννα31 που μαλλον και εκεινη θα εχει γεννησει να εχει υγεια , τυχη και οτι επιθυμουν!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::D

Αλεξανδρα μαλλον το σιγουρο θα ειναι να εισαι εσυ η επομενη...Καλη λευτερια κουκλιτσα και με κανενα πονο!!! Καλο μπανιο αν κανεις!

Ντελφιν και εσυ Τεταρτη γεννας, και τριτη η κοκονα? Με το καλο να παρετε στην αγκαλια σας τα μωρακια σας και με κανενα πονο!!!

Σταυρουλα τι ομορφες στιγμες ειναι αυτες που θα περνας με το μικρουλη σας!!!Καλη λοχεια !!!

Ελενακι τελικα οπως λεει και η σταυρουλα τιποτα δεν ειναι στανταρ, η φυση εχει το πρωτο χερι.

Πολυ ωραιο εγινε το δωματιο ελενα!!!Με το καλο!!!

Καλοριζικα!!!

Και εμεις ετσι το χαζεουμε!!!

Εγω λεω απο εβδομαδα να αρχισω να ετοιμαζω την βαλιτσουλα μου για παν ενδεχομενο....

Σας βαζω και φωτο απο το δωματιο του μπεμπη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεκιναω με τα δικα μου.

Εχθες ο πριγκιπας κοιμηθηκε μονος του στο κρεββατι :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Και τι εννοω μονος... αφου τον κοιμησα εγω με τον κοντορεβυθουλη εμεις φυγαμε και του ειχα αναμμενο το φωτακι του και κοιμηθηκε ολο το βραδυ χωρις να ξυπνησει καθολου. Εβαλα και στην κρεββατοκαμαρα ενα φωτακι αναμμενο αν τυχον ξυπνησει να βλεπει για να ερθει σε μενα αλλα δεν χρειαστηκε για την ωρα. Βεβαια εγω εκανα μαυρο υπνο γιατι περα απο το κατουρημα, σηκωνομουνα καθε μια ωρα να δω σε ποιο σημειο κοιμαται μηπως και μου πεσει και το μονο που καταφερα ηταν να ειμα πτωμα σημερα απο την αυπνια :(:(:(:(:( . Η πλακα ηταν το οτι το πρωι ξυπνησε και τον ακουω που κανει χρουτσ χρουτσ και λεω θα κατεβει .... περιμενω αλλα τιποτα. Λεω να παω να δω τι κανει και τον βλεπω καθιστο στο κρεββατι του να κοιταει τους τους ηρωες γυρω γυρω και με το που με βλεπει που λεει "σπα σπα σπα =σπαιντερμαν και μακ κουη μακ κουη=μακ κουην"!!!!!!!

Κατα τ' αλλα επιασαν και εδω οι ζεστες σε υποφερτο σημειο. Απο το πρωι κανω δουλιτσες, οι αντρες μου ειναι για ψωνια και καφεδακι, εβαλα και ενα πλυντηριο με τα "παλια" για τη μπεμπα, δηλαδη ουδετερες πανες, φανελακια, πανακια, καλτσακια, φορμακια, μπουρνουζακια, σαλιαρες και μερικα που εχω απο την αδερφη μου ζακετακια και φορμακια. Τα καινουργια της αν και δεν εχω ακομη πολλα θα τα βαλω αργοτερα οταν τα ολοκληρωσω.

Ααααααα χθες παρηγγειλα και την προικα της νεραιδουλα απο το Λητω της Καστοριας. Ειναι αυτη και για την ωρα πηρα μονο παντα, σεντονακια και κουβερτα. Αργοτερα επειδη το σετ εχει πολλα πραγματα θα συπληρωσω και αλλα κομματια ;);););)

Αυτη ειναι η παντα http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... mid=893923

Αυτα ειναι τα σεντονακια http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... mid=893922

και αυτη η κουβερτουλα http://www.fatsulesmoda.gr/detailsrep-27.php (εκει που λεει κουβερτακι αγκαλιας)

Οντως ναταλακι το δικο σου ειναι οντως σαν 18αρας!!!!!! Αλλα εγω που περασα τα 34 το σκεφτομαι και αυτο σαν πλεονεκτημα της καισαρικης ;);););)

Σταυρουλα το χερακι του μπουμπουκου σου ειναι υπεροχο. Ο γλυκουλης μου......θελω να του δωσω ενα φιλακι :):):):)

Ελενα η φωτοκοιλιτσα ειναι πολυ ομορφη. Μια χαρα εισαι δεν εβαλες και πολλα κιλα ;);)

Βικακι τελος η δουλεια. Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιι. Τωρα ξεκουραση και μαζεμα δυναμεων!!!!

Που λετε για σφιχτα μ.....νια! Εγω οσο ημουνα εγκυος στον πριγκιπα λογω αιμορραγιας δεν εκανα καθολου σεξ. ΜΕτα με τον θηλασμο δεν ηθελα ουτε να το ακουσω. Προσπαθησαμε πρωτη φορα σχεδον 10 μηνες μετα και δεν εμπαινε με τιποτα!!!! Ρωτησα τον γιατρο και μου ειπε οτι επειδη θηλαζω δεν εχω σωστη λιπανση. Μετα λιγο με τη μετακομιση, λιγο με τους φιλοξενουμενος ολη την ωρα δεν μπορουσαμε συχνα. Για να καταλαβετε αναμεσα στις 2 εγκυμοσυνες ζητημα να το καναμε 5 φορες και πονουσα πολυ. Δηλαδη τωρα θα εχει κλεισει τελειως :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ?????

Και σας μιλαει μια που πρωτα σκεφτομουνα το σεξ και μετα τι θα φαω. Ε ρε πως αλλαζουν οι καιροι...................γερασα!!!

Μπεμπουλα ελπιζω η πεθερα να μη σε ανεβασε την πιεση :):):):):):):)

Χαρουλα κοριτσακι μου ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Γερος, τυχερος και καλοφωτισμενος ο μπεμπης και εσεις γεροι να τον καμαρωνετε. Καλη λοχεια να εχεις και καλους θηλασμους. Μια χαρα γεννηθηκε στα κιλακια αν και αρκετα νωριτερα, μπραβο σας. Ο πριγκιπας μου θα εχει ιδια μερα γενεθλια με τον μπουμπουκο σας :):):)

ΝΑνσυ επιτελους λιγες ωρες χαλαρωσης και ξεκουρασης με την κουρα. Απολαυσε το γιατι αυριο ια ταλαιπωρηθεις οσο να ναι....

Αλεκα εισαι πολυ καλη. Ουτε φαινεσαι για ετοιμογεννη!!!Εγω ειμαι πιο χοντρη απο εσενα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: . Σε ζηλευω και ολες που κανετε μπανακια ουααααααααααααααααααααααααααααααα Καλες βουτιες κοριτσαρες μου αμαζονες!!!!!

Α ειδα και ενα δωματιο ετοιμο. Νομιζω της Ελενας. Πολυ ωραιο το αρκουδοδωματιο, με γεια σας :):):):)

Λιλ μου τι ωραια πραγματακια αγορασατε..... και ο τοιχος πολυ ομορφος, ολα δειχνουν ΑΓΟΡΙ!!!! Με γεια και σε σας και καλοφορετα.

Πω πω βρε κοριτσια βλεπω κατω το τικερακι μου που λεει 30 εβδομαδων και δεν το πιστευω. Πως περασε ο καιρος..... καλα που ειχα και εσας παρεουλα. Ελπιζω να μοιραζομαστε και αλλες εμπειριες απο εδω και στο εξης :):):):)

Παω να ταισω τον πριγκιπα. Καλο μεσημερι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lilaki mou s'euxaristw!!!

Kai to diko sas dwmatio einai TELEIO!!

Twra pou eida kai to kalathi kalintikwn sou thumithika oti kai egw to exw alla stin toualeta, eprepe na to exw panw stin allaksiera na bgei sti fwto!

Egw simera edwsa ston antra mou to sakbouagiaz tou mwrou gia na to balei sto amaksi giati einai etoimo.

Mallon tha balw kai to diko mou balitsaki gia na einai kai auto etoimo...apla an tuxei tipota sti mesi tis nuxtas opws stin Este na min koubalame kai balitses giati exoume kai skales...na einai ola sto amaksi etoima pou na eimai pio iremi!

Pasxalitsaki mia xara o mikros!!! Ante sunithizei siga siga kai se ligo kairo den tha exeis katholou agxos!!!

Bre Pasxalitsaki polu sterimeno ton exeis ton diko sou :lol::lol::lol: diladi se 2 xronia mono 5 fores to exete kanei????? :lol:

Prepei na to pw tou antra mou na niwthei tuxerws pou mono ston 8 ton sterisa ligaki, ante ligo kai ston 7. :lol:

Me geia kai ta pragmata sas, polu wraia einai!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia κι εγώ στο μαιευτήριο αυτό σκεφτόμουν με το ζόρι προσπάθησα με το xperia του άντρα μου να σας στείλω ένα μήνυμα ότι γέννησα. Αλέκα όχι δεν κάνω ιδιαίτερες αγορές. Μόνο jumbo έστειλα την μάνα μου για μπιμπερό και επιθέματα.

Ναταλία δεν θα το πιστέψεις. Παρασκευή βράδυ ξημέρωμα Σαββάτου είδα στον ύπνο μου ότι γεννούσα και Σάββατο βράδυ ξημέρωμα Κυριακής σπάσανε τα νερά. :lol::o Είχα και προαίσθημα γενικότερα ότι θα συμβεί βράδυ.

Έλενα είχα οξύ πόνο και μόλις πήγα να σηκωθώ από την λεκάνη ένιωσα να μου φεύγουν τσίσα. Βλέπω το σερβιετάκι και ήταν λούτσα με ροζ αίμα.

Αλέκα από κορμί κορμάρα :lol::lol: Αχ εμένα δεν μου έλειψε η κοιλιά καθόλου άλλωστε δεν έχει φύγει και τελείως.

Λιλακι ωραίο δωμάτιοο. Πολύ γαλήνιο.

Κορίτσια η μυρωδιά του μωρού είναι απίστευτη δεν χορταίνω να τον μυρίζω.

Έλενα τέλειο το αρκουδοδωμάτιο, ωραίες αποχρώσεις του ροζ. Και η σιφινιέρα πολύ ωραία μπράβο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου...τί να πρωτοσχολιάσω...

Έλενα και Λιλ τα δωματιάκια σας είναι υπέροχα, με το καλό να υποδεχτούν την μπέμπα και τον μπέμπη αντίστοιχα!

Έλενα, η κοιλίτσα σου υπέροχη!!Αλέκα, θεά με το μπικίνι, εγώ πάντώς εξακολουθώ να με βλέπω σαν χοντρή και όχι σαν έγκυο και το επιβεβαίωσα και χθές που με είδα με μαγιό :shock: Τελοσπάντων!Και γω λέω να πάω για μπανάκι σήμερα, περισσότερο για να κάνω το χατήρι του άντρα μου γιατί χθές έφαγα την "κρύα" μου, όπως σας είπα.

Εγώ βρε κορίτσια με το δωμάτιο έχω μείνει πίσω..Την κούνια τελικά σήμερα το απόγευμα θα μας τη φέρει η μεταφορική. Δεν έχω δει την προίκα λοιπόν ακόμα απο κοντά γι αυτό και δεν έχω παραγγείλει ούτε αυτοκόλλητα, ούτε την πλαστική αλλαξιέρα που ήθελα (έχουμε ένα λευκό ορθογώνιο τραπέζι, σαν γραφειάκι είναι, και θα βάλω εκει την πλαστική αλλάξιέρα και το καλαθάκι καλλυντικών).Αν δεν δώ όμως την προίκα ακριβώς το χρώμα, δεν αποφασίζω. Επιπλέον, οπώς είπε και το πασχαλιτσάκι, και γω την μπέμπα θα την έχω τουλάχιστον μέχρι τα Χριστούγεννα στο δωμάτιό μας, οπότε μάλλον γι αυτό με έχει πιάσει η αναισθησία και δεν έχω αγχωθεί (πάρα πολύ). Η αλήθεια βέβαια είναι ότι θα ήθελα να το είχα έτοιμο κι ας μην είχε την κούνια μέσα :?

Το μόνο ευχάριστό είναι ότι πέρασα ένα απο τα 2 μαθήματα του μεταπτυχιακού που έδινα και είμαι πολύ χαρούμενη,τώρα περιμένω το άλλο.

Θα τα πούμε και μετά, φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ κουκλιτσες μου!!!

Πασχαλιτσακι με γεια την προικα, μου αρεσει πολυ!

Σταυρουλα θελω και εγω τη μωρουδιλα! :D:D

Αχ και το χερακι του , τι τελεια!

Αντε να γεμισουμε πατουσακια και χερακια!!!

Αριαδνη συγχαρητηρια με τις εξετασεις!!! Ολα θα γινουν μην αγχωνεσαι!

Παω για ξαπλα κοριτσακια να ειμαι φρεσκαδουρα γιατι θα παμε βολτιτσα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...