Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

α γιατι εχω περασει κ εγω σε νοσοκομειο στη πρωτη μου εγκυμοσυνη 40 μερες τελειως ξαπλα,ουτε τουαλετα δε μπορουσα να παω,αλλα στο πλαι μου επιτρεποταν να γυρισω,αν εισαι ξαπλα δε πειραζει αν γυρισεις στο πλαι για λιγο,δε πιεζεσαι καπου..οποτε θα μπορουσε να μας εγραφε,να μην ενιωθε κ μονη,αλλιως να εγραφε εκεινη κ να της λεγαμε κ εμεις διαφορα λογια συμπαραστασης κ να της διναμε κουραγιο..ε ναι με καισαρικη,με τοσο δυσκολη εγκυμοσυνη κ αφου ανεβασε κ πιεση,παρακινδυνευμενο να γεννουσε φυσιολογικα..να της ζησει λοιπον!τωρα που ολα πηγαν καλα να μπαινει να μας λεει για το μωρακι της!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ηταν ανασκελα Βικακι και δεν μπορουσε ουτε στο πλαι....Οντως ολα πηγαν καλα,καισαρικη εκανε και εκανε ολικη ναρκωση.Τωρα δεν καταλαβα γιατι δεν εκανε επισκληριδιο ή ραγχιαια οπως της ειχε πει ο γιατρος....Ακομα δεν εχει ξυπνησει καλα,καλα,αρα και εγω αυριο θα παω να δω τον μπεμπουλη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εξακολουθω να εχω την απορια πως μας διαβαζε αφου δε γυρναγε στο πλαι..με τοσα που γραφουμε θα ειχε πιαστει ο λαιμος της αφου λογικα γυρνουσε το κεφαλι μονο..

ναι ναι αυριο να πας,τωρα θα ειναι ταλαιπωρημενη.αν κ σαν καλη της φιλη ισως επρεπε να πας κ σημερα,εγω αν την αγαπουσα τοσο πολυ θα ημουν εκει κ ας κοιμοταν ;) ..

αριαδνη μου ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑ ΑΡΙΑΔΝΗ ΜΟΥ!ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΟ ΣΑΝ ΟΜΦΑΛΟΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ :lol::lol: Κ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΦΩΤΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟΤΕ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ :lol::lol:

ΑΡΧΗΣΑΝ ΟΙ ΖΕΣΤΕΣ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ!!

ΤΙ ΤΟ ΘΕΛΑ Κ ΤΟ ΛΕΓΑ ΜΟΥ ΧΤΥΠΗΣΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ!ΛΕΣ Κ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΘΑ ΤΗΝ ΑΦΗΝΑ ΣΠΙΤΙ!!

ΦΟΡΑΓΑ Κ ΕΝΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΤΡΥΠΕΣ ΣΕΧΥ ΜΑΜΑ! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι μόνο αυτό δεν σου κολλάει απ'όλα δηλαδη?? :)

Τι κανετε??Να χαιρεται το Καρολινακι τη μικρηη της!

Να μας ζησει και το καινουριο μωράκι της Αννας!

Αντε να γυρισει και το Σταυρουλάκι να μας πει την ιστορία της.

Πασχαλίτσακι οι πιτες σου ξεραινονται γιατι τις βρεχεις πρωτα,μαλλον.Γενικα τα ζυμαράκια οσο περισσοτερο νερο εχουν τοσο πιο τραγανα γινονται.Και αφου βαζεις και ντοματουλα δεν χρειαζεται νερο.

Μου ανοιξες την όρεξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δεν μπορω να καταλαβω ολη αυτην την ειρωνια.....Αν και δικαιωμα σας ειναι να σχολιαζετε και να λετε οτι θελετε......Σκοπος μου δεν ειναι ουτε να κοροιδευω κανεναν,ουτε να παρακολουθω κανεναν.... ουτε να ειρωνευομαι κανεναν...ουτε να μαλωνω με κανεναν.....Τι να πω....Με το καλο τα μωρακια σας αλλα δεν καταλαβαινω γιατι βγαζετε τετοιες κακιουλες μερικες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισα κοριτσακια μου!!!

Νάνσυ μην το παρακανεις με τις δουλειες, σιγουρα καποια πραγματα μπαινουν σε δευτερη μοιρα και μενα το σπιτι δεν ειναι και στην καλυτερη κατασταση αλλά δεν μπορώ να κανω οσα θα ηθελα, γιατι να μην ερχετασι η γυναικα να την κραταει για λιγο και εσυ να ξεκουραζεσαι σιγουρα δεν θα σε παρεξηγησει αφου σε ξερει καιρο.

Φωτεινή σε χασαμε σε τρεχει ο μικρός κανονικά...

η Αλεκα δεν γυρισε ακομα να μας πει τι εγινε με τον υπναρα της :):)

Το μενου εχει σημερα ομελετουλα παω να την ετοιμασω και να φαω πριν ερθει η μικρή απο τον παιδικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε τονια να σου πω κατι;αν πιστευεις οτι πραγματικα σε ειρωνευομαστε κ επειδη το εχεις ξαναπει τοτε μη μας ξαναγραψεις..ασχολησου με τα δικα σου κ ασε μας εμας..καποιες εχουμε περασει δυσκολες καταστασεις κ ξερουμε πως ειναι να εισαι ανασκελα κ χωρις να σηκωνεσαι,οποτε αν ολα αυτα που μας λες ειναι ψεματα πραγματικα ντροπη,δεν εχω κατι αλλο να πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kai ego otan imouna ksapla 1.5 mina mporousa kai egrafa, tote to eixa anagki! parakseno mou fainete pantos, ti na po!!!!

loipon simera ksekinisa na pleno ta moroudiaka mas :):) exo balei idi 3 plintiria! 2 me fanelakia/zipounakia kai ena me kouvertoules leptes. na do poios tha ta siderosei ola auta!!!!!

nansy me tripio forema anoigeis ti porta :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax koritsia egrafa kai mou esbisan pali!

Annoula na sou ziseiiiii!!!!! Ante me to kalo kai stis upoloipes, einai teleio pou milame toso kairo kai twra mia mia gennaei!!!

Mpempoula nai katebasan polu tis times...piga xtes fountwmeni kai etoimi na tous tin pw alla mallon me prolaban alles kai allaksan tis times!! Oti allo thes pes mou!

Bikaki ante kai esu suntoma teleiwneis epitelous!!!!

Nansouli den pernoun baros aparetita epeidi trws polu, mporoun na paroun baros kai me mia diatrofi kali min agxwnesai mia xara tha einai ta mwrakia, mono na katseis st'abga sou kai na min kaneis douleies.

Hthela na sou pw episis (gia na min agxwnesai) oti xtes pou ekana to nst, itan mia dipla mou pou ekane kai auti nst, kai stin prwti tis egkumosuni eixe didima kai epeidi eixe polles suspaseis ta gennise stis 26 ebdomades kai twra einai mia xara paidakia kai pane kai sxoleio!! Min agxwnesai kai apla kane ligi upomoni akoma...kai sto gamo na fas!!!!

Egw mono to bradu eimai ksapla kai exei spasei h mesi mou, de mporw na fantastw olokliri egkumosuni ksapla...kai xwris na paraponietai!

Den thumamai ti allo eixa grapsei...auta pros to paron.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω!!!! καταρχην συγχαρητηρια στη αννουλα μας!!! καλη αναρρωση και καλη λοχεια ναχει!!!

δευτερον μη μου νευριαζετε και οι ορμονες μας δεν ειναι καλα!!!

και τριτον ΓΕΝΝΑΩ ΔΕΥΤΕΡΑ!!!! αλλα θα σας πω μετα τις λεπτομεριες θα πεθανετε στα γελια γιατι αργησα ναρθω σπιτι και τωρα μολις κοιμηθηκε η μικρη και καθομαι να φαω και εγω και μετα νανι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSAKIA MOU!!!TI EGINE EXASA EPISODEIA!!!!ANNOULA MOU NA SOU ZISEI KOPELA MOU NA EINAI GERO KAI EYTUXISMENO!!!ME TO KALO KAI OI EPOMENES!!!ALEKAKI DEUTERA TELIKA :):) ANTE ME TO KALO KORITSARA MOU POLU XAIROMAI PLISIAZOUME OLES!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα....

Αλεκακι ωραια τα καταφερες σε 5 μερες θα κρατας το μωρακι σου αγκαλιτσα αντε με το καλο...

Αννουλα να σου ζησει το μωρακι να ειναι πανατ γερο κ δυνατο..καλη λοχεια να εχεις..

Καρολινακι να χαιρεσαι την Λθδια σου να ειναι πολυχρονη...κ οταν μπορεσεις να μας γραψεις την εμπειρια σου..σε περιμενουμε...

Νανσουλα τα καταφερνεις πολυ καλα με την διατροφη ειδες που τελικα δεν ηταν κ τοσο δυσκολο αν πραγματικα θελουμε κατι...ενταξει καποιες φορες θα το ριχνεις κ εξω..πχ στο γαμο του αδερφου σου δεν θα γινει τιποτα....κ οσο για το σπιτι σε καταλαβαινω αλλα ας ειναι κ λιγο ανω κατω δεν εισαι για σκουπες κ φαρασια....προσεχε σε παρακαλω...

Κατερινακι κανγκουρακι αντε κ συ αυτο το μηνα μπαινεις στο μηνα σου κανε λιγο υπομονη...κοντευεις....

Κατερινακι πασχαλιτακι με το καλο να φτιαξεις τα επιπλακια του πριγκιπα κ να σου φυγει το αγχος....με το δωματιο...ασε σε καταλαβαινω στον υπνο περναω ακριβως τα ιδια κανε υπομονη θα περασει ο καιρος θα δεις.....κ οσο για τις πιτες μην της βρεχεις καντες οπως σου ειπε η Νανσυ κ οχι για πολυ ωρα.....

Βικακη αντε κοριτσι μου τελειωνεις κ συ απο την δουλεια κανε λιγο υπομονη να ξεκουραστεις...

Αριαδνη μου ξεχασα να πω χθες..οτι η κοιλιτσα σου ειναι πολυ ωραια μεγαλωσε λιγο....

Αχ κ σημερα χαθηκα γιατι ξεσκιστηκα στις δουλειες...τοσο καιρο φιλοξενουσα την συνιφαδα μου στο παιδικο της μικρης κ δεν μπορουσα να το φτιαξω κ για το μωρο...επιτελους φυγανε( απο το Πασχα χτιζανε σπιτι εδω στο χωριο)κ το εφτιαξα...επλινα σεντονια κουβερτες...καλυματα απο τους καναπεδες εστρωσα τα καλοκαιρινα...κ γενικως ξεσκονισματα κ σφουγγαρισματα..τωρα εχει σειρα το σιδερο...οποτε θα τα πουμε σε λιγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ δεν μπορεσα να κοιμηθω γιατι πανω που με επερνε ο υπνος με επιασε κοψιμο(αληθεια λεω) και τωρα εχω ξενερωσει και σας γραφω ενω η μικρη κοιμαται ακομη!!!

λοιπον τα νεα μου....

σηκωνομαι το πρωι ετοιμαζω τη κοκοπικου και μπαινω να κανω ενα ντουζακι. η κορη ή αλλιως ουριτσα απο πισω μου συνεχεια, εκανα το ντουζακι μου και η μικρη με παρακολουθουσε απο τη κορφη ως τα νυχια και τι μου λεει "μαμα μεγαλο κωλο".... στην αρχη δεν το καταλαβα αλλα μετα το ξαναειπε και εσκασα να γελαω.

βγαινω απο το μπανιο, της δινω το αυγουλακι, φευγει και ο μπαμπας της να προλαβει να παει να κουρευτει πριν παει δουλεια και λεω "αφου δεν προλαβαινω να παω στην εκκλησια να αναψω κερι, ας αναψ το καντηλακι μου και μετα να κατεβω για το σχολικο". ετσι και εκανα! αν και δεν ειμαι πολυ θρησκια το αναψα μπας και ο αγιος ξυπνησει το παιδι μου....

πριν φτασω στο νοσοκομειο σταματαω στο μαρινοπουλο περνω μια σοκολατα break ασπρη, ενα red bull και το καφεδακι μου τα βαζω στη τσαντα με τη προυποθεση αν δεν ξυπνησει να τα φα οταν θα κανω το δευτερο nst...

κανω το πρωτο μια ευθεια ατελειωτη γραμμη τιποτα κοιμοταν παλι.... σηκωνομαι κατεβαινω στο κυλικειο πινω το καφε μου τρωω τη οοκολατιτσα μου καπακι και το ταυρο και λεω να την κοψω στο περπατημα γυρω γυρω απο το νοσοκομειο.... μετα απο κανενα μισαωρο αφου χωνεψα κιολας ξεκιναω με τα σκαλια αυτη τη φορα για το 3ο που ειναι η μαιευτικη εκει που κανω την εξεταση.... αφου μου βγηκε η γλωσσα μεχρι να ανεβω βρισκω τη μαια για να με καλωδιωσει στο μηχανημα, της δινω και σοκολατουλες (παντα ετσι κανω αφου καθομαι ολη μερα στο νοσοκομειο) και ξεκιναμε το ντουκου ντουκου απο το μηχανημα ...

ο μικρος ηταν τσαντισμενος! και δως του να ανεβαζει παλμους και αμεσως να τους ριχνει, να παταω εγω την κοιλια για να κουνηθει και πιο πολυ να τσαντιζεται.... κουνιοτανε πολυ λιγο ωστε να πατησω το κουμπι στο 20λεπτο 3φορες αλλα ηταν ξυπνιος και ας μην τον καταλαβαινα.... και συσπασεις ελαχιστες και πολυ αραιες

ερχεται η μαια για να με βγαλει απο το μηχανημα και μου λεει "αντε καταφεραμε και τον ακουσαμε" και εξηγουσε στη μαθητευομενη πως φαινονται οι συσπασεις σε σχεση με το μωρο.... μου λεει εχεις δρομο ακομα μην αγχωνεσαι και τοτε της εξηγω οτι ο γιατρος μου θελει να με βαλει σε χειρουργειο αυριο και μου πεταει το κορυφαιο "δεν υπαρχει περιπτωση του τυχαν πολλα εκτακτα χειρουργεια, αρα θα πας για δευτερα, αλλα μη του πεις τιποτα" και της εξηγω γιατι θελω δευτερα.... να την φιλησω τη κοπελα μου ερχοταν απο τη χαρα μου

κατεβαινω κατω περιμενοντας το γιατρο ειχε πολλες γεννες και αργησε να ερθει αλλα μολις ηρθε ειδε την εξεταση κατευθειαν και του λεω η πονηρη βλαχα "αφου ειναι καλο το nst δεν κανονιζουμε και την μερα να τελειωνουμε? να το κανουμε δευτερα???" και μου λεει μια χαρα με βολευει! ελα κυριακη κατα τις 8 το πρωι για τις εξετασεις και να μιλησεις με τον αναισθησιολογο και δευτερα 6:30 το πρωι θα γινει εισαγωγη και βλεπουμε.... και κοιτα απο τις 11 το βραδυ της κυριακης νυστηκια και χωρις καφε!!!!ΦΥΣΙΚΑ!!!!

για το θεμα ναρκωση θα μιλησω με τον αναισθησιολογο την κυριακη αν και να σας πω την αληθεια οτι μου πουν θα κανω γιατι δεν θελω να αλλαξω ημερομηνια!!!!

τωρα να σας δω μεχρι την κυριακη θα γεννησει καμια αλλη ή ολες θα μου ξεπεταχτειτε την επομενη βδομαδα και δεν θα σας προλαβαινω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ :lol::lol::lol: ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΟΣΟ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ!! :lol::lol:

ΑΝ Κ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ Κ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΟΛΟ Κ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΞΕΙΣ.ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΠΡΟΣ :lol::lol:

Α!ΩΡΑΙΑ ΤΩΡΑ Θ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ Κ ΕΣΥ Κ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!ΛΕΙΠΕΙ Κ Η ΕΣΤΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΣ!ΑΝ Κ ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΣΕ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΩΛΙΣ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΣΠΙΤΙ ΕΔ ΘΑ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ Η ΕΣΤΕ ΠΡΩΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΑΡΑΝΤΑΗΜΕΡΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ.

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ.

ΚΟΚΟΝΑ ΛΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ Κ ΕΣΥ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΧΕΙΣ ΠΕΣΕΙ!

ΒΡΕ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΦΗΣΕΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ;ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΝΑ ΒΑΡΥΝΕΙΣ;ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ ΠΛΥΜΜΕΝΑ ΣΙΔΕΡΩΜΕΝΑ Κ ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΣΚΑΓΑ ΑΜΑ ΔΕ ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

Κ ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΦΑΩ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ.ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΛΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Ο ΓΑΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 8.30 ΣΤΗΝ ΒΑΡΥΠΟΜΠΗ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΝΩΡΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΞΥΠΝΑΕΙ ΣΤΙΣ 6 ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΤΣΑΝΤΙΖΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΑΜΟΣ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ!Κ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΜΕΓΑΛΗ ΝΤΡΟΠΗ!ΘΑ ΝΑΙ Κ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ Κ ΘΑ ΕΧΩ Κ ΑΠΟ ΚΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑ!ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΠΑ ΕΣΕΙΣ ΕΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΦΥΓΕΤΕ ΕΓΩ ΕΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΤΣΩ!Κ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΜΕ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΟΝΑΤΙ ΚΥΡΙΑΚΗ Κ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΗ ΚΤΛ.

ΑΛΛΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΟΡΕΨΩ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΡΩ!ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 4 ΑΛΛΑ ΣΤΙΣ 2!ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑΛΟΓΗ;ΑΦΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΦΑΙ ΦΩΤΟ ΧΑΙΡΕΤΟΥΡΑ Ο ΧΟΡΟΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11.30.ΕΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΤΑΝ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ.ΣΤΟ ΜΠΑΤΣΕΛΟΡ ΓΥΡΙΣΕ 6 Κ 8 ΕΙΧΕ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΕΝΟΣ ΞΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.Κ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΠΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις εφαγα το φαγακι μου κ τη σαλατουλα μου κ ειπα να σας γραψω.

αλεκα μου ημουν σιγουρη οτι θα τα καταφερνες,πολυ πλακα η ιστορια σου,ειδες οι ευχουλες μας επιασαν τοπο που του ετυχαν πολλες γεννες κ τον βολευει κ τον γιατρο δευτερα!αχ αντε μετρας μερες κ εσυ!

αντωνια μου δουλειτσες ε;κ εγω τωρα που θα καθομαι θα πιασω τα λιγο πιο "βαρεια"θελω να ψαξω ρουχα του αντωνη μου να δω τι θακρατησω για τη μπεμπα κ να κανω μια οργανωση αλλα αν θυμαμαι καλα τα πιο πολλα ειναι καραμπαμ αγοριστικα οποτε θα δω,βασικα για εσωρουχα η φορμακια που ειχα μεσα στο σπιτι δε με νοιαζει.

τονια ασχολουμαι μαζι σου τελευταια φορα,επειδη για καποιο λογο δε μπορω να σου στειλω π.μ οπως εστειλες εσυ σε μενα αν κ δε νομιζω οτι υπηρχες λογος να το κανεις γιατι δεν υπονοησα μονο εγω κατι κ αλλα κοριτσια ειπαν απο κατι απλα εγω ειπα τα πιο πολλα,αρα επρεπε να γραψεις εδω κ οχι σε π.μ κ εκτος αυτου δε θελω να μου στελνουν ατομα μηνυματα προσωπικα που δε γνωριζω.αυτο ειναι νομιζω δικαιωμα μου..δε με ενδιαφερει αν εισαι αληθινη η ψευτικη απλα αυτα που εγραφες τοσο καιρο κ ηταν λιγο εκτος τοπου κ χρονου πολλες φορες κ πολυ απλα δεν ειμαστε ηλιθιες για να μη καταλαβουμε καποια πραγματα.οσο για το οτι μου ειπες οτι θα το επαιζες εσυ εγκυος αν ηθελες να παιξεις ενα δηθεν ρολο,θα σου πω οτι περι ορεξεως..κολοκυθοπιτα..ο καθενας κανει οτι τουτ ερχεται,δε με πειθει το οτι ειπες οτι εχεις φιλη κ οτι γραφεις εκ μερους της στο να πιστεψω αν εισαι αληθινη.κ στην τελικη προωπικα δε με ενδιαφερει τι εισαι,αν εισαι αντρας η γυναικα η αν μας δουλευεις η αν εισαι αληθινη κ εγω στη θεση σου αν με εγραφαν τοσο πολυ καποια ατομα κ δε μου εδιναν σημασια σιγα μη καθομουν να ξαναγραψω στην ομαδα τους..τελοσπαντων πολυ ασχοληθηκα,απλα μου τη σπαει παρα παρα πολυ αν υποπτευομαι οτι με δουλευουν.ας κανω κ λαθος δε πειραζει κ ας εισαι αληθινη.κ αν θες κατι να μου πεις ποτε ξανα π.μ.μονο εδω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΠΗΡΕ 24 ΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΡΙΚΟΥΒΕΡΤΟ ΓΛΕΝΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕ ΟΤΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΟΥ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ..ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ Κ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανσυ μου αστον να λεει κ εγω θα καθομουν οσο αντεχα,αδελφος σου ειναι,ενταξει δε σε παρεξηγει καποιος αν φυγεις καπως πιο νωρις αλλα ποσο νωρις;καλα εγω θα τσακωνομουν με τον αντρα μου για το αντιθετο..εμενα ειναι πολυ τυπικος κ μαλιστα μου τη σπαει το τοσο πολυ μερικες φορες αλλα θελει να κανει το σωστο ασχετα αν ειναι εκιενος ο ριγμενος.ετσι ειναι κ η μανα μου.καλα εγω οχι τοσο πολυ,πηρα απο τον μπαμπα μου.

πω πω πηγε 5.45 πρεπει να ετοιμαστω γιατι σε λιγο ερχεται να με παρει ο αντρουλης να παμε γιατρουλη.δε ξερω γιατι αλλα εχω αγωνια κ αγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι ολα καλα να πανε στο γιατρο Βικακη κ περιμενουμε νεα...σιγουρα θα βρεις κ καποια ουδετερα του Αντωνακη που θα μπορουσαν να φορεθουν κ απο την μικρη...κ γω αυτο εκανα με της μικρης μου..τα ουδετερα τα ξεχωρισα τα επλινα κ ειναι ετοιμα για τον μικρο......αντε καλα αποτελεσματα κ μην συγχιζεσαι βρε δεν αξιζει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΣΧΕΤΟ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΓΑ ΜΕ ΔΙΔΥΜΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΣ ΚΑΙΡΟΣ..ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΡΕΞΙΜΟ..Κ ΗΤΑΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...