Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

Geia sas koritsia!!

Argisa na mpw giati eleipa oli mera!!

Sas diabasa sta grigora alla de thumamai polla gia na sxoliasw!

Tha sas pw ta nea mou. Piga simera sto giatrouli, h mpoumpou exei parei se 2 ebdomades 600 grammaria :shock:

poso tha paei akoma??? einai 3200 apo twra! Egw leei exasa miso kilo! Allo koufo pali auto...afou trww pagwta kai sokolates kathimerina tis teleutaies imeres...lete na ftaiei to kolumpi??

Telos panton, tou eipa gia tis xtesines suspaseis, kaname nst kai mou leei isixia, den exw simera suspaseis, opote apla itan tuxaio giati proetoimazetai o organismos kai mporei mia na kanw kai mia na min kanw.

Koritsia mou ebale kai daxtulo mexri mesa...ponesa ligo giati esprokse gia na dei poso panw einai h mpempa mallon...meta matwsa kiolas opote isws giauto ponesa...me traumatise.

Telos panton, den exei katebei oso prepei gia genna, opote tis epomenes meres edw tha eimai akoma :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αλεκα πολυ ησυχος ο μικρουλης σου!! :):) μακαρι να εχει ντερτια αυριο για να μπορεσετε να τον δειτε..

βικακι κ εγω εχω βγαλει αλλα μπροστα στ ποδι..οχι πισω..

εχω 2 μερες κοριτσια δεν ειμαι κ πολυ στα καλα μου..πολλα νευρα εχω..ολα μου φταινε..δεν μπορω να κιμηθω την νυχτα κ καλα καθε 2ωρο ξυπναω..

οποτε ελενα κ εσυ στην αναμονη!μια χαρα ειναι το μωρο στα κιλα!! :)

τα λεμε αυριο..φιλακια σε ολες!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikaki mou perimenoume nea apo ti mpoumpou sou aurio kai upomoni 3 meroules meinane kai meta tha ksekourazesai ligaki ;)

aleka pali koimotan o upnaroulis sou?? makari aurio na ksipnisei na ton deite ;) kai polles euxes kai apo mena gia genna tin deutera ;)

ariadni polu omorfi koilitsa exeis :) strogguli strogguli ;)

kokona teleia ta nea sas... 3500 e?? mia xara to nini sas ;)

elena kai esena 3200, mpravo sas koritsia, mia xara einai ta kilakia tous ;);)

maraki akoma den gennises??? xixixixi i mpoumpou den thelei na bgei :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι και γω θα είχα πολλά νεύρα στη θέση σου!!Αλλά...πρέπει να κάνεις λίγο υπομονή, κοντέυεις!!!

Ελενα πολύ καλή η μπεμπούλα σου και σένα Αντωνία!!Αχ ζηλεύω τα κιλάκια τους, ελπίζω και μένα να πάρει τα πάνω της η μπέμπα!

Αλέκα, ψηφίζουμε και ευχόμαστε όλες να γεννήσεις την Δευτέρα!!

Χριστινάκι,είδες?Στρογγύλεψα!!

Φιλάκια πολλά και καλό βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φουσκωτούλες μου!! Είστε καλά;; Εγώ είμαι λίγο πεσμένη και οι ορμόνες με χτύπησαν κατακέφαλα :shock::shock: Για παράδειγμα σήμερα πριν πάω στη δουλειά άφησα την πεθερά μου με τον Πάνο στις κούνιες και όταν έφευγα κοίταξα τον Πάνο από τον καθρέφτη και έβαλα τα κλάματα :?:?:? Ό,τι να'ναι...

Έλενα όταν έρθει η ώρα της γέννας πρέπει ή να πονάς ανά τακτά χρονικά διαστήματα ή να σπάσουν τα νερά..Διαφορετικά δε γεννάς. Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα φέρει τον άντρα μου από τη δουλειά 2-3 φορές γιατί νόμιζα πως γεννάω και τελικά γέννησα στις 40 εβδομάδες :shock::shock: Όσο για τα μπανάκια, μπορεί να έχω πολύ καιρό μέχρι να μπω στο μήνα μου αλλά ο γιατρός δεν με αφήνει να κάνω μπάνια στις θάλασσες της Αττικής δυτσυχώς..Επίσης φοβάμαι να πάω διακοπές σε νησί γιατί αν με πιάσει τίποτα στο πλοίο κάηκα :?:?:? Πάνε περίπατο τα μπάνια λοιπόν :(:(:(

Νάνσυ πολύ σπαστικό αυτό που έπαθες με το τηλέφωνο..Πολλές φορές βγάζω τον ήχο και τον ενεργοποιώ όταν ξυπνάω ;););) Αϋπνίες ε;; Σπαστικό..Το παθαίνω όταν πηγαίνω για ύπνο πολύυυ νυσταγμένη αλλά ο άντρας μου ροχαλίζει :evil::evil::evil: Έχω τόσα νεύρα που μου φεύγει και ο ύπνος και όλα :evil::evil::evil:

Λία μου πολλές φορές πρήζεται μόνο το ένα μου πόδι..Άλλες είναι πρησμένα και τα δύο και άλλες κανένα. Αν ξεπρηστεί το πόδι όταν με το καλό γεννήσεις δε χρειάζεται να ψάξεις τίποτα ;)

Πασχαλιτσάκι μου έχεις δίκιο, θα τον ρωτήσω το γιατρό μου. Δε λέει να βρεθώ προ εκπλήξεων :?:?:? Όσο για το κατούρημα..άστα. Ξυπνάω σαν τη γριά και πηγαίνω τουαλέτα :evil::evil::evil: Επίσης πολλές φορές έχω ξυπνήσει και από κράμπες που με αναγκάζουν να σηκωθώ από το κρεβάτι και να αρχίσω το περπάτημα στο δωμάτιο μέσα στη νύστα μου :evil::evil::evil:

Ναταλάκι σε καταλαβαίνω απόλυτα με τα ψυχολογικά σου..Με έπιασαν και μένα..Το καλό είναι ότι έχω τον Πάνο και ξεχνιέμαι όταν παίζω μαζί του. Εξιλαστήριο θύμα είναι ο άντρας μου που δεν μπορεί ο δόλιος να καταλάβει τι μου έκανε :lol::lol::lol: Όπως είπα και στην Έλενα μόνο όταν πονάς ανά τακτά διαστήματα ή σπάσουν τ ανερά γεννάς. Παρόλ' αυτά μπορείς να πάρεις ένα τηλεφωνάκι το γιατρό για να σε ηρεμήσει ;););)

Κατερινάκι μου εύχομαι ο μπεμπουλίνος σου να έχει ήδη πάρει θέση για να μην αγχώνεται άλλο η μανούλα του. Θα περιμένουμε τα νέα σου με αγωνία! Πότε μπαίνεις στο μήνα σου;;;;

Αλεκάκι σου εύχομαι να γεννήσεις τη Δευτέρα που θες!!!!! Μου άνοιξες την όρεξη με τη σοκολατίτσα αλλά το Σάββατο έχω γιατρό και επομένως διανύω εβδομάδα μεγάλης προσοχής για να μην ακούσω κράξιμο :lol::lol::lol:

Μαράκι ακόμα εδώ είσαι;;; Θα σπάσεις κάθε ρεκόρ εσύ :lol::lol::lol: Τι σου λέει ο γιατρός;; Θα κάνεις πρόκληση στις 40 εβδομάδες ή θα το αφήσετε και άλλο;;; Σε ρωτάω γιατί δε σε βλέπω να γεννάς σύντομα :lol::lol:

Βικάκι πολύ δύσκολο αυτό που πέρασες με τον Αντώνη σου :(:(:( Εννοείται πως δεν είναι λίγες οι 14 μέρες :?:? Όσο για τη φλέβα-μελανιά πιστεύω ότι δεν πρέπει να ανησυχείς..Εγκυμοσύνη+ορθοστασία..Πολύ θέλει το πόδι να βγάλεο τέτοια πράγματα;;;;

Έλενα και kokona πολύ καλά τα νέα σας από το γιατρό! Έλενα σε τραυμάτισε :o:o ;;;;;;;Στον Πάνο παρόλο που έφτασα την 40η εβδομάδα δεν με εξέτασε από κάτω ούτε μία φορά..Αυτός ο γιατρός δεν ξέρω τι θα κάνει..

Βρε κορίτσια λέτε συνέχεια ότι έχει ησυχία σήμερα το θεματάκι μας..Εφτά σελίδες δεν τις λες και λίγες μέσα σε μια μέρα :?:?:? Για ποια ησυχία μιλάτε :lol::lol::lol: ;;;;;

Πολλά φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα έχει γενέθλια η κορούλα της Καρολίνας μας!!!! Να το χαίρεσαι Καρολινάκι μου το Λυδιάκι σου!!!!!! Η ζωούλα της να είναι γεμάτη αγάπη και ευτυχία!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φουσκωκοιλίτσες!

Τι κάνετε? Εγώ ξύπνια κ πάλι, τελευταία έκανα τη νύχτα μέρα, που λέει κ το τραγούδι... Κοιμάμαι την ημέρα, το βράδυ βρυκολακιάζω...

Για κάποιον λόγο είχε κολλήσει το μάμμυ όταν ήθελα να μπω, απ΄ ότι διάβασα στο φέις κ άλλα κορίτσια είχαν πρόβλημα...

Ε, έχασα πολλά! Καταρχήν, γέννησε η Σταυρούλα? :YMHUG::YMHUG::x:ymapplause::ymapplause:[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Να τους ζήσει κ να είναι πάντα γερό κ δυνατό! Να μας ζήσει κ μας το τρίτο μωράκι της παρέας! Ευτυχώς πρόλαβα να ευχηθώ πριν πάει το παιδί σχολείο... :oops::oops::oops::oops:

Βλέπω πως κ άλλες πλησιάζετε... Αχ, έτσι, να γεμίσουμε υγιέστατα λεχουδάκια, πόσο ανυπομονώ δεν ξέρετε...

Αλέκα εύχομαι με το καλό κ με κανέναν πόνο να φέρεις το μικράκι σου στον κόσμο! :YMHUG::YMHUG:

Εμείς την Πέμπτη πήγαμε στον γιατρό αλλά κ ο δικός μας ο σκασμένος κοιμόταν, μια σωστή μέτρηση δεν καταφέραμε να κάνουμε... Είναι πάντως πολύ χαμηλά κ φτάσαμε στα 2800, αν κ η μέτρηση δεν ήταν πολύ καλή. Την Πέμπτη (αύριο δηλαδή) θα ξαναπάμε να ξανακάνουμε υπέρηχο κ nst... Ο γιατρός μου είπε ότι σε 3 βδομάδες το πολύ θα γεννήσω, τώρα πού το κατάλαβε, θα σας γελάσω... :lol::lol: Εγώ πάντως νιώθω ότι όταν περπατάω θα μου πέσει κάτω, :D:D:D Κ να φανταστείτε πως κανονικά σήμερα μπαίνω στον 9ο, μην κοιτάτε που λόγω κ.τ. "έκλεβα" 2 εβδομάδες σε όλη την εγκυμοσύνη...

Ολοκληρώσαμε κ τα ψώνια μας για τον μπέμπη, βέβαια ακόμα βγάζω πράγματα που χρειάζομαι, αν κ δεν μπορώ πια να τρέχω στα μαγαζιά με την ίδια ευκολία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsoudia!!

Ti kanete? Egw pali aksimerwta ksupnisa. Apo tis 5:30 kai den ksanakoimithika.

Twra etoimazomai na paw sto mathima anwdinou. Tha mas pei gia to thilasmo.

Ariadni mou tha parei kai sena ta panw tis tha deis...kai mena ksafnika egine.

Anthi me kathisixases ligo, toulaxiston den eimai mono egw pou nomizw pws gennaw :shock:

Nai me traumatise den kserw pws...to esprwkse polu mallon to daxtulo gia na dei poso psila einai, den to eixa katalabei oti me traumatise mexri pou piga spiti kai eida ligo kafeti aima to apogeuma. Twra ola ok omws.

Stedim ante kai sena mia xara einai...konta tha gennisoume emeis kai egw an ftasw mexri telos peripou se 3 ebdomades eimai.

Mpempoula mou oi times pou sou eipa gia to maieutirio exoun allaksei...

auto pou legame proxtes kai tin apati...mallon tous tin eipane polles prin paw egw kai allaksan tis times oles arketa pio katw. Pira kai ti listoula , sta stelnw me PM.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια σας... ειμαι θεονυστηκη μονο με τα φαρμακα και σε λιγο θα κατεβασω τη μικρη και θα φυγω να παω στο νοσοκομειο.... αν και ο μικρος κουνιεται παρα πολυ σιγα.... τουλαχιστον αμα την κανωω και δευτερη φορα να φαω τοτε και να μη μουρθει εμετος!!!!

ευχηθητε μου καλη τυχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!

ΑΛΕΚΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΤΡΕΜΟΥΛΟ!

ΕΛΕΝΑΡΑ ΜΩΡΑΚΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΕΣΥ!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΠΑΙΡΝΑΝ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΟΣΟ..ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ Κ ΠΑΜΕ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΑΥΞΗΣΗ ΒΑΡΟΥΣ ΛΟΓΩ ΔΙΑΙΤΑΣ ΘΑ ΕΚΡΑΓΩ!!

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΒΑΖΩ ΛΑΔΟΚΟΛΑ ΤΡΙΒΩ ΦΡΕΣΚΙΑ ΝΤΟΜΑΤΑ ΠΙΠΕΡΙ ΡΙΓΑΝΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΒΑΖΩ ΟΤΙ ΕΧΩ Κ ΓΙΝΕΤΑΙ ΛΙΩΜΑ.ΨΗΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΛΙΩΣΕΙ ΤΟ ΤΥΡΙ.ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ;

ΑΡΙΑΔΝΗ ΜΟΥ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ Κ Ο ΟΜΦΑΛΟΣ ΣΟΥ!Κ ΜΕΝΑ ΜΟΝΙΜΑ ΕΞΩ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΒΛΑΚΕΙΑ!ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΩ Κ ΜΙΑ ΕΛΙΑ Κ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΞΩ :lol::lol:

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΑΛΑΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ..ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΧΤΕΣ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΤΑ ΨΗΣΩ!ΟΥΦ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ! :lol::lol:

ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΣΚΟΥΠΑ Κ ΕΝΑ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΑ ΣΤΑ ΚΡΥΦΑ..ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια σας κοιλιτσες μου.

Κοκονα μου μπραβο σας. Πολυ καλα ολα, και ο πλακουντας φυσιολογικο ειναι να γερασε....εισαι στο τελος κοπελα μου γι αυτο. Τι ωραια που σε λιγες μερες θα εχεις γκαλιτσα το μωρακι σας :D:D:D:D:D

ΜΑρια μου εσυ εφτασες στο τερμα. Τι να πω και εγω που εχω ακομη 2 μηνες μπροστα μου και ο υπνος ειναι μαρτυριο...... αργω να κοιμηθω, σηκωνομαι για κατουρημα καθε 1,5 ωρα περιπου, εχω και τον πριγκιπα διπλα που τον ακουω ολη την ωρα μια να γελαει μια να κλαψουριζει στον υπνο του, να μην πω για τις καουρες...... τι να κανουμε περα απο υπομονη :shock::shock::shock::shock::shock:

Σήμερα έχει γενέθλια η κορούλα της Καρολίνας μας!!!! Να το χαίρεσαι Καρολινάκι μου το Λυδιάκι σου!!!!!! Η ζωούλα της να είναι γεμάτη αγάπη και ευτυχία!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif]

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Χρονια της πολλα και καλα με υγεια και τυχη στη ζωουλα της :D:D:D

Στεντιμ καλα τα πατε και εσεις :D:D:D:D:D . Την επομενη φορα θα ειστε σιγουρα πιο μεγαλοι!!!!!!!

Αλεκουκο καλη επιτυχια και περιμενουμε να μας ανακοινωσεις ποτε γεννας!!!!

ΝΑνσυ μου τα ψηνω και εγω μεχρι να λιωσει το τυρι, κανενα τεταρτακι το πολυ. Γιατι τα τρως οοοοοοοοοολα αναλατα? εντολη γιατρου????

Μας τηλεφωνησαν απο τα επιπλα και σε κανενα 2 ωρο θα ειναι εδω. Αντε ανυπομονω να ετοιμασουμε το δωματιο του πριγκιπακου μας :D:D:D:D:D:D . Ευτυχως δεν εχω μαγειρεμα, ο μικρος εχει σπανακορυζο και εμεις παστιτσιο οποτε τη γλυτωσα ;););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκιτσες!!! νανσυ επειδη το εχασα λιγο,γιατι κανεις διαιτα?

σε λιγο θα παμε να δουμε σχεδια για κουζινα..λεμε να κανουμε στον κατω οροφο γιατι δεν παλευετε το πανω κατω.. :(

αλεκα καλη εξεταση να εχετε!!!ευχομαι να ζωηρεψει ο μπεμπουλης!!

ο γιατρος μου ειπε οτι αν κλεισω τις 40 βδομαδες,θα πηγαινω καθε μερα στο νοσοκομειο για nst μεχρι να με κρατησουν!

καρολινα χρονια πολλα να σου ζησει η λυδια σου!!!!!!!!!!!!να τα εκατοστισει κ να την δεις οπως επιθυμεις!! :):)

πασχαλιτσακι μεγια τα επιπλα!!! αντε με το καλο να επιπλωσεις το δωματιο! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΑΝΝΑ ΜΟΥ!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!Κ ΝΑ ΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ Κ ΝΤΕΛΦΙΝΑΚΙ ΚΑΝΩ ΔΙΑΙΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΟΩΡΑ ΚΑΘΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΙΛΟ ΘΑ ΕΠΙΒΑΡΥΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ.ΣΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΤΙ ΕΙΔΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΚΡΑΞΙΜΟ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΩ ΓΡΑΜΜ.ΠΑΡΑΠΑΝΩ.Κ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΑΛΑΤΑ ΕΚΑΝΑ ΔΙΠΛΗ ΕΝΕΣΗ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΟΩΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ.Κ ΚΑΘΟΛΟΥ ΖΑΧΑΡΗ..ΓΙΑ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΕΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΕΝΕΣΗ.Κ ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΠΩΣ ΠΑΩ.ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΔΙΑΘΕΣΙΑ ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΤΛ ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΠΑΕΙ ΣΤΡΑΒΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ.ΜΟΥ ΠΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΥΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aleka kali epituxia gia simera, euxomai na ksipnisei o mpempis sou ;)

elena mou s'euxaristo para polu gia tis times kai tin listoula! pesane arketa oi times :D

nansy mou ase ti skoupa!!! pes sti mama sou na erthei na skoupisei kai na sfouggarisei!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!

χριστινακι μου ωραια τα νεα σου,να της ζησεις ης αννας το μωρακι να ειναι γερο κ τυχερο!!κοριτσια η αννα 31 δεν ειναι;εχω κολησει..

σημερα το τελευταιο μου πρωινο ξυπνημα,αλλα δυο απογευματα κ μετα διακοπεεεεςςς!!!! :D \:D/ [-x

εγω τελευταια εχω κραμπες κ παω σαν κουτση μερικες φορες ειδικα αν βγω απο το μετρο η το λεωφορειο ντρεπομαι κ δε ξερω πως να περπατησω,επισης εχω κ εγω πολλες φορες νευρα κ μου φταινε κατι γελοια πραγματα.

ελενα μου κ αντωνιτσα τελεια τα μωρακια σας,ανυπομονω κ εγω σε λιγες ωρες να δω την δικια μου.

αλεκα μου πολυ σε παιδευει ο γιος σου,καλη επιτυχια ευχομαι κ εγω κ περιμενουμε νεα σου.

ανθη μου κ εγω φοβαμαι να παω διακοπες,εμενα εχει ο αντρας μου τον ιουλη αδεια αλλα θα παει με τον αντωνη στο χωριο για να κανουν μπανακια,ειδικα το παιδακι να χαρει την εξοχη,αλλα εγω εδω.. :( θα παω να μεινω στους γονεις μου,θα μου λειεψει παρα πολυ,το ξερω αλλα θα ξεκουραστω κ τελειως τελειως γιατι μετα τρεχατε ποδαρακια μου.κ γενικα σκεφτομαι κ τους δυο να πανε να κανουν μπανακια.κ ο αντρας μου επειδη με βοηθαει πολυ δε θελω να του το στερησω.

επεσε λιγη δουλεια,επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου,

Αριαδνη ωραια κοιλιτσα!!!!!!

Αλεκα σου κανει τρελά κολπα ο μικρός αντε να δουμε σημερα, περιμενουμε νεα!!! Καλη καλή επιτυχια για σημερα!

Αντωνια μια χαρα 3500 κιλακια ο μπεμπης και τι εμεινε το πολύ μια βδομαδα, τελικά ειστε πολλές τωρα αρχες Ιουνιου!!

Ελενα μεγαλωσε και η δικια σου η μπεμπουλα, αφου σου ειπε οτι ειναι ακομα ψηλά μην αγχώνεσαι εχεις καιρό ακομα!

Μαρακι εσυ αν δεν παει 10 ο μηνας δεν σε βλεπω να γεννας, η μικρουλα θελει να μεινει μεσα μεχρι τελους.

Ανθη υπομονη λιγες μερες ακομα με την δουλεια και θα δεις πως θα φτιαξει η διαθεση, η φραουλιτσα τι κάνει? Στον μηνα μου μπαινω στις 20/6.

Καρολινακι να χαιρεσαι την Λυδια σου, :ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] πολύχρονη και παντα ευτυχισμενη να ειναι και η παπιοποντικομανα να την καμαρώνει!!

Δημητρα μια χαρά και ο δικός σου ο μπεμπινος τα κιλακια του σουπερ για την εβδομαδα που εισαι, εχεις και εσυ παντως καιρο ακομα.

Νάνσυ μια χαρα με το φαγητο τα πας δεν πιστευω να μεινουν πισω σε αναπτυξη τα μωρακια να δεις τι θα σου πει και την Δευτερα. Προσεχε μην κουραστεις με τις δουλειες, ενα σκουπισμα και μετα ξαπλα.

Κατερινα υπομονή για τον υπνο, εμεις οι μανουλες αντεχουμε. Με γεια τα πραγματακια που περιμενετε, να μας πεις τις εντυπώσεις του μικρού.

Αννα να σου ζησει το αντρακι [smilie=blob10.gif] γερο τυχερο ευτυχισμενο να ειναι!!! γεμιζουμε μανουλες και μωρακια σιγα σιγα :YMHUG:

Βικάκι με το καλο να δεις την μπεμπουλα σου σημερα.

Το απογευμα εχω και εγώ γιατρο να δω τι κανει εκει μεσα το αντρακι μου και ποσο θα εχει μεγαλώσει. Τωρα θα βγω να παω να ψωνισω κατι για κατι διδυμακια που περιμενουμε να γεννηθουν τις επομενες μερες και θελω να βρω σκαλακι και στεφανι για την τουαλετα σε ουδετερο χρώμα γιατι η μικρή σκαρφαλωνει ετσι στην λεκανη και θα μου πεσει μεσα καμια ωρα. Μακάρι να καταφερω να τις κοψω την πάνα μεχρι να γεννησω οχι τιποτε άλλο να αγοραζω ενα νουμερο πανες :lol::lol::lol: .

Φιλακια τσούπρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΑΜΟΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ Κ ΕΧΕΙ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΩΡΑ!ΛΕΣ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΦΕΡΟΥΝ ΣΤΟ ΓΑΜΟ..ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΧΤΥΠΑΝΕ Κ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΟΡΤΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΩ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΥΣΣΑΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΟΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΞΥΠΝΑΩ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΚΡΕΒΑΤΙΑ ΛΕΣ Κ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙ.ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΙΟΥ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ Κ ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΤΗ Κ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΧΑΛΑΡΑ.ΕΞΑΛΛΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΠΑΛΙ ΦΟΒΙΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ Κ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΧΩΡΙΣ ΕΜΕΝΑ.Κ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΚΟΥΕΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΗΓ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα, να σου ζήσει ο μπεμπάκος!!!!! :):) !!

Κατερινούλα, άντε καλορίζικα τα έπιπλάκια!!!Και γω αύριο περιμένω την κούνια και θα την στήσουμε το σκ μάλλον:!

Καρολινάκι, να χαίρεσαι την κοριτσάρα σου!!

Νανσυ, μάλλον θα βλέπεις το πορτατίφ απο πίσω στη φώτο γιατί ο ομφαλός μου δεν έχει πεταχτει ακόμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετα απο 37 εβδομαδες αγωνιας,δυσκολης εγκυμοσυνης γεννησε επιτελους η φιλεναδιτσα μου!!!!!!!!'Ολον αυτον τον καιρο σας διαβαζε καθε μερα,ολη μερα,αλλα δεν μπορουσε να γραψει γιατι ηταν καθηλωμενη στο κρεββατι...!!!Γεννησε πριν ακριβως 10 λεπτα εναν υγιεστατο μπεμπη!!!Τωρα τα κιλα ακομα δεν τα ξερω,τρεχω για το μαιευτηριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλο σε οσες ειστε εγκυουλες να γεννησετε και εσεις και με το καλο εμεις που θελουμε να μεινουμε εγκυουλες να ανακοινωσουμε συντομα την εγκυμοσυνη μας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και από εμένα κορίτσια.

Χιλια συγνωμη που δεν είμαι πιο συνεπής αλλά δεν προλαβαίνω. :oops::oops: Ο μικρός μου είναι κάπως αεικίνητος όλη μέρα και εγώ κουράζομαι όλο και πιο εύκολα.

Από χτες νιώθω και την κοιλιά μου να κατέβηκε κάπως και να με τραβάει από κάτω.

Πολύ χαίρομαι που η bebedolistoula μας αυξάνεται. :D Να ευχηθώ στις κοπέλες που γέννησαν, να τους ζήσουν τα μωράκια τους, να είναι πάντα γερά και δυνατά, και να τα καμαρώνουν οι μανουλες τους.

Ελπίζω να βρω χρόνο να σχολιάσω αργότερα.Φιλάκια μέχρι τότε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pasxalitsaki me to kalo na labeis ta epiplakia sas, perimenoume foto na baleis ;)

bikaki mou nai i anna31 einai, teleutaio proino ksipnima??? ti oraia. ante meta duo meroules meinane ;) perimenoume kai nea apo ti mpoumpou sou :)

kangaroo me to kalo na deis kai esu to nini sou simera, perimenoume nea ;)

nansoula mou kala sta leei o antras sou, tha itan kalo na erxete na einai me tin mikri sou. gunaika einai, sigoura katalabainei oti den mporeis na kaneis douleies, den pirazei an den einai sunexeia katharo to spiti! an kai se katalabaino giati kai ego den thelo na erxete kapoios kai na min einai ola kathara kai taktopoiimena!!! tin kuriaki pantreuete o aderfos sou? ante tha peraseis kala :) mono pou den tha boreseis na xorepseis!!! :(

ariadni polu mou aresei i koilitsa sou :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μου με το καλο να δεις τον μπεμπουλη σου σημερα κ εσυ!!αντε μακαρι να εχει παρει κ θεση.. :D

χριστινακι μου θα σας πω νεακια μου αν κ δε ξερω α θα μπω το βραδυ γιατι μετα θα παμε σε μια επισκεψη,αρα μαλλον αυριο!

τονια να της ζησει το μωρο της φιλης σου,αλλα εχω μια απορια..αφου η κοπελα μπορουσε να μας διαβασει πω κ δε μπορουσε να γραψει;γεννησε με καισαρικη η φυσιολογικα;;

λογικα σημερα βγαινει κ η σταυρουλα,αντε μας πει εντυπωσεις κ εμπειρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΚΙ σας διαβαζε απο το κρεββατι.Ηταν ολους τους μηνες ξαπλωμενη ανασκελα με τα ποδια ανασηκωμενα σε 2 μαξιλαρια.Διπλα ακριβως στο κρεββατι ειχε το λαπτοπ και στηριζε το mouse pad και το ποντικι πανω στη κοιλιτσα της.Δεν ηθελε εννοειται να βαλει το λαπτοπ πανω στη κοιλια της για να γραφει,ουτε μπορουσε να πληκτρολογησει με ενα χερι.....βαριοταν να γραφει και κουραζοταν.Αυτα!!!!Με καισαρικη γεννησε 3400 ο μπεμπακος!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...