Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

κατερινα εχεις δκιο..ειναι λογικο να σε πιασει τοτες καταθλιψη..κ εμενα ετσι με επιασε..μεναμε καστορια κ οταν ηρθαμεγια μονιμα θεσσαλονικη με την προηποθεση να παμε να νοικιασουμε δικο μας σπιτι κ ειχα βρει κ δουλεια..αλλα.......??????????????? μετα απο 2 μηνες μαθαινω οτι ειμαι ηδη 2,5 μηνων εγκυος πραγμα που δεν το πιστευαμε γιατι ειχαμε κανει κ εξωσωματικη κ δεν πετυχε.. κ ο πρωην αντρας μου εννοειτε τι μου ειπε κατσε πια στο σπιτι.. αλλα στην πεθερα..δεν προλαβαμε να νοικιασουμε.. δεν ειχα παρεες δεν ειχα κανεναν εδω..ολοι ηταν καστορια οι παρεες μας..σαλταρα τελειως..δεν πειραζει ομως..περασε κ αυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

pali gia sex milate????? :lol::lol: exthes otan gurisame spiti apo bolta leo ston antrouli mou ksereis ti thelo? nai ksero mou leei sex! tou leo oxi sex, kalamarakia thganita xaxaxaxaxaxaxa

pantos an me afine o giatros na kano, nomizo pos den tha borousa me ta diduma pou klotsane sunexeia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσαρες μου δεν τον βλεπω να κουνιεται!!!! τωρα πινω κανονικο καφε, εφαγα και 2κομματια σοκολατα αλλα μου ηρθε αναγουλα.... τσαμπα το 20ευρω....

πασχαλιτσακι και εμενα ο γιατρος του ικα μου ειχε πει "ξεχνα το σπιραλ, μονο αντισυλληπτικα" αλλα ο γιατρος μου που με ξεγενναει μου ειπε κανενα προβλημα γιατι εκει που μπαινει δεν ενοχλει την τομη(την εσωτερικη).... απο η στιγμη που αυτος με ραβει θα ξερει και καλυτερα το τι μου κανει :lol::lol::lol:

νανσυ το δεσιμο που λεμε προκαλλει οστεοπωρωση (ετσι εχω διαβασει)....αν ειστε διατεθιμενοι και για 4ο βαλε σπιραλ και οποτε ειστε ετοιμοι βγαλτο.... εγω γιαυτο θελω σπιραλ και οχι αντισυλληψη

και ασε την οπισθεν για παρκαρισμα...

παω να φρεσκαριστω, να ντυσω και τη κοκοπικου ναναι ετοιμη για το μπαμπα της και να φυγω! θα σας πω μετα τα νεα μου

καντε το σταυρο σας να ξυονησει το μαμουχαλακι μου και να πεισω το γιατρο για δευτερα.... (λετε αμα του πω οτι συντονιζω ολες εσας τις παλαβες λετε να με αφησει για δευτερα???) :lol::lol::lol:

και μια μυδια αχνιστα για μενα πες του αντρα σου μπεμπουλα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου,τι κανετε;

εγω στη δουλεια,απογευμα σημερα..

εχω παθει κατι κ εχω φοβηθει,πειτε μου γνωμες αν ξερετε..

στη γαμπα εχω βγαλει κατι σαν μελανια,σαν φλεβιτσες νομιζω αλλα οχι κοκκινες η πρασινες αλλα σαν μελανια οπως σας το λεω.λετε να μην εχω καλη κυκλοφορια κ να παθω τιποτα;εχω χεστει πανω μου,ανυπομονω αυριο να με δει ο ντοκ.δε μπαινω ιντερνετ μη διαβασω κατι κ φοβηθω.

οσο για τη καταθλιψη,εγω εφαγα ενα φλας αλλα οχι εντονο,βασικα δε προλαβα ρε κοριτσια να καταλαβω κ πολλα στις 7 μερες μπηκε νοσοκομειο το μωρακι μου λογω ικτερου κ μετα εμφανισε αλεργεια κ εβγαζε αιματακι στα κακα απο την αλεργεια απο το γαλα κ εγω απειρη τοτε ειχα χεστει κ ειχα περασει κ τον χαμο του πρωτου παιδιου κ εβαζα με το μυαλο μου πολλα..αρα ειχα μεγαλη λαχταρα να παρω παλι το παιδι μου σπιτι κ οταν βγηκε ημουν μεσα στο αγχος καθε που εκανε κακα αν θα εχει αιματακι κ γενικα να ειναι καλα κ δεν ενιωσα καταθλιψη,με απασχολουσαν αλλα πραγματα.ευτυχως ολα πηγαν καλα,εκοψα βεβαια το θηλασμο γιατι κατι ετρωγα που μαλλον μεσα ειχε γαλα κ τον πειραζε κ εβγαζε λιγο αιματακι στα κακα.με τον καιρο αραιωσε κ μετα τελος.ε ενταξει σε συνδυασμο βεβαια με την αγωνια κ τη στεναχωρια ενιωσα τη κλασικη καταθλιψη αλλα ημουν κ ευτυχισμενη που πηρα το μωρο σπιτι κ σας λεω ειχα το μυαλο μου απασχολημενο με το να μη βγαζει αιματακι κ να καταπολεμησουμε την αλεργεια,η οποια ηταν κληρονομικο του αντρα μου.αυτο εχετε το στο νου σας οσες εχετε αλεργεια η οι αντρες σας μη δειτε κανενα κουλο στα κακα κ τρομαξετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκαι μου κ απο μενα πολλες ευχες για γεννα τη δευτερα!!!! :ympray::ympray::ympray:

ξεχασα να σας πω οτι το παιδι μου εμεινε μεσα στο αττικο 14 μερες ε δεν ηταν κ λιγο δηλ δεν ηταν κανα δυο μερες.

επεισης να σας πω οτι γενικα λογω ασπριλας στο δερμα φαινονται ευκολα οι φλεβες μου κ γενικα απο την ορθοστασια μου εχουν σπασει αγγεια κ εχω φλεβιτσες κ τετοια,δεν ειναι κατι πολυ καινουργιο αυτο που εβγαλα αλλα ειναι μεγαλο σχετικα κομματι κ σαν μελανια.φοβαμαι γαμωτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα ξεχασα,επομενο ραντεβου 11/6.Αν δεν μας προλαβει το πανθηρακι.

Βικακι η πιεση σου πως ειναι?Πρηξιμο εχεις στο πόδι?Ισως απο την ορθοστασια,και την πιεση απο τη μητρα να εσπασε κανενα αγγειο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λια μου η πιεση μου ειναι πολυ καλη..τουλαχιστον οσες ορες εχω μετρηθει κ στον αντωνακη δεν ειχα ποτε θεμα κ γενικα εχω καλη πιεση.πρηξιμο καθολου.μπηκα ιντερνετ κ λεει οι φλεβιτιδες κ οι κιρσοι ειναι πολυ συχνες στην εγκυμοσυνη.αχ ανυπομονω να παω αυριο γιατρουλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΚΙ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ..ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΡΘΟΣΤΑΣΙΑ Κ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ Κ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

ΛΙΑ ΤΙ ΩΡΑ ΕΧΕΙΣ;;;;Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανσυ μου σε αυτο που λες ετσι ειναι,το ξερεις κ εσυ οτι δε μπορουμε να κατσουμε ευκολα σπιτι.σημερα ας πουμε σηκωθηκα το πρωι να μαγειρεψω να μαζεψω το σπιτι,να ταισω τον αντωνη να τον κυνηγαω γενικα γιατι εχει ζωηρεψει κ χθες καναμε δουλειες με τον αντρα μου ειδικα εκεινος κ θελω ναδιαττηρειται καθαρο οσο γινεται μαμωτο,ηθελα να φυγουμε να τον παω πεθερα κ να ειναι οκ το σπιτι,εγω τωρα θα γυρισω βραδυ δε μπορω να το βλεπω συνχεια κωλοχανειο.τελοσπαντων δε ξερω,απο τη μια ναι να μη δουλευω αλλα κ σπιτι ολο περα δωθε θα ειμαι για δουλειες.αλλα τωρα εχω + τη δουλεια.ενω το μεσημερι θα μπορω λιγο να ξεκουραζω τα ποδαρια μου :D .αχ δυσκολη η ζωη οσο περνανε τα χρονια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λια καλα αποτελέσματα απο τη εξέταση, να πανε όλα καλα και να γεννήσεις πολυ σύντομα το αγοράκι σου. Μη σκέφτεσαι την κατάθλιψη αν έχεις βοήθεια θα τα καταφέρεις μια χαρα, όσο για τις πρώτες στιγμές ο καθένας αντιδρα διαφορετικά και όλα έρχονται σιγα σιγα όπως σου έγραψαν και τα κορίτσια. Εγω θυμάμαι μόλις γέννησα και μου την ακουμπησαν πάνω μου βλέπω τον άντρα μου να δακρύζει και εγω να μένω τελείως ανεκφραστη να κοιτάζω το μωρο και να λέω αυτο είναι δικο μου και να σκεφτομαι εγω γιατι δεν δακρύζω όπως κάνουν όλοι...., ε μέσα σε λίγες ώρες την κράταγε με τόση ζεστασιά και τρυφερότητα.

Αλέκα τι έγινε με την εξέταση ήταν δραστήριος ο μικρός, ελπίζω να επεισες και τον γιατρο για την Δευτέρα, τόσες δουλειές έχεις άλλωστε.

Μαρακι και Κατερίνα δύσκολα περάσετε την πρώτη φορα ευχομαι αυτή την φορα να είναι τελείως διαφορετικά και να μην αντιμετωπίσετε επιλοχειο κατάθλιψη.

Βικακι δεν είναι τίποτα είναι πολυ συχνό ειδικά στις δεύτερες εγκυμοσύνες. Έχω βγάλει και εγω κιρσο στο μπουτι και πίσω απο το γόνατο βλέπω και εγω τις φλέβες σαν μελάνια. Μου είχε πει ο γιατρός ότι το μωρο πιέζει τις αρτηρίες και δεν επανακυκλοφορει καλα το αίμα, συνήθως μετα την γέννα φεύγουν ειδικά αν είσαι αδυνατη και δεν υπάρχει και κληρονομικη προδιάθεση. Θέλει τα πόδια ψηλά όταν ξεκουραζεσαι και εγω φοράω και ειδικό καλσον απο το φαρμακείο, το πως το αντέχω τώρα με τη ζέστη είναι άλλο θέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΡΑΞΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΩΡΑ.Κ ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΘΕΛΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΚΟΥΠΑ Κ ΝΑ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΩ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΕΧΩ ΤΥΨΕΙΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ.

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΥ ΖΑΛΑΔΑ ΕΧΩ Κ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΝΑΙ Ο ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗΣ ΑΦΟΥ ΠΑΙΡΝΩ 3 ΣΙΔΗΡΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΕΣΗ Κ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΕΤΣΙ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nανσυ εγω εχω ραντεβου στις 7!!

Λες να προλαβουμε να συναντηθουμε στην πόρτα? :)

Για μέτρα την πιεσή σου,μονο και μόνο για να σου φυγει το αγχος.Τι έχεις στο προγραμμα για μαμ μεχρι το βραδυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μου με καθησυχασες..ευχαριστω πολυ.. :x:x πιστευω κ εγω να ειναι τοτε κατι τετοιο αφου εβγαλες κ εσυ.

εμενα οταν μου ακουμπησαν τον αντωνη πανω μου ελεγα δεν το πιστευω κ ενιωθα πολυ περιεργα,ωραια περιεργα ομως,αλλα ημουν κ λιγο συγκλονισμενη.δε θα ξεχασω πιοτε αυτη τη σκηνη.μετα που καπως συνειδοτοποιεις τι γινεται,εγω τουλαχιστον σας εχω ξαναπει ημουν παρα πολυ ευτυχισμενη αλλα οπως ειπε κ η νανσυ με τον καιρο ερχεται το δεσιμο,ειναι αλλιως τωρα.τοτε ελειπε απο το σπιτι λογω νοσοκομειου αλλα δεν τον ειχα κ απο πριν για να ξερω πως ειναι,ισα που τον ειχα ζησει 7 μερες που ακομα εισαι στη προσαρμογη,αν χτυπα ξυλο τωρα ελειπε θα πεθαινα,ειλικρινα.αφου δε θελω να πηγαινω πουθενα σχεδον χωρις τον ατωνη,χθες πηγαμε για σουβλακια κ δε καθοταν πολυ καλα κ μας το βγαζει απο τη μυτη αλλα παρολα αυτα τον θελω παντα μαζι μου.με τον καιρο παθαινεις εξαρτηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΙΚΑΚΙ ΑΜΑ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΤΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΜΗΝ ΤΗΣ ΛΕΙΠΟΥΜΕ!ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΕΜΕΝΑ! :lol::lol:

ΛΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΑΓΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΑΛΑ ΜΕ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ ΧΩΡΙΣ ΖΑΧΑΡΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΝΕΡΟΒΡΑΣΤΟ ΡΥΖΙ ΜΕ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΣΤΙΣ 5 ΔΥΟ ΒΕΡΥΚΟΚΑ Κ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΕΨΗΣΑ ΜΙΑ ΠΙΤΑ ΑΠΟ ΣΟΥΒΛΑΚΙ ΜΕ ΝΤΟΜΑΤΑ ΑΝΘΟΤΥΡΟ ΕΛΙΕΣ ΠΙΠΕΡΙΑ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΘΑ ΠΙΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΑΛΙ ΓΑΛΑ ΜΕ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΠΕΙΝΑΩ Κ ΕΓΩ Κ Α ΜΩΡΑ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Νανσουλι μηπως να κρατησεις αυτη την ποιοτητα και να αυξησεις λιγαααακι την ποσότητα?

Θα ζαλιστεις βρε παιδι μου.Ολα αυτα μου φαινονται λίγα ακομα και για εμας που εχουμε ενα μωρακι.Εσενα που σου ''τραβανε'' 2 ενεργεια πως να σε κρατησουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΒΑΡΟΣ ΑΦΟΥ ΕΙΠΕ ΔΙΑΙΤΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;;ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Κ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΕΣΥ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΚΑΤΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥ.ΛΙΑ ΣΕ ΦΩΝΑΖΟΥΝ Η ΑΜΑΛΙΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι μην ανησυχείς, και γω αυτό ξέρω ότι οι φλεβίτιδες και οι κιρσοί είναι πολύ συχνό σύμπτωμα στην εγκυμοσύνη..Όσο για την ξεκούραση, και γω έλεγα όταν θα σταματήσω τη δουλειά θα ξεκουράζομαι, όταν σταμάτησα, έπαθα ψύχωση με τις δουλειές και πάλι κουράζομαι...

Αλέκα, περιμένουμε νέα σου.

Νάνσυ πολύ καλά έφαγες ,απλά όντως ίσως χρειάζεται λίγο παραπάνω ποσότητα. Διαιτα στην εγκυμοσύνη είναι γύρω στις 1800 θερμίδες γι αυτές τις βδομάδες για να κρατιέσαι σταθερή αλλά εσύ έχεις 2 μωράκια!

Αλλάξα και φωτογραφία κορίτσια, μεγάλωσε αρκετά η κοιλία :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαλία με φωνάζουν.

Αριαδνη στρογγυλεψαμε ε??? :)

Ευτυχως επιασε δροσούλα τώρα γιατί ολη μέρα ημουν λιώμα απο τη ζεστη.

Το εχω ψιλογυρίσει κι εγω στην ελαφρια διατροφη αυτες τις μέρες.Επειδη δεν θελω να πάρω αλλο κιλο,

και να μην ειμαι και φουσκωμενη(ως συνηθως!) αν τύχει τίποτα..!!

Καλυτέρεψαν λίγο και οι καούρες.Οσο σκεφτομαι οτι θα σταματήσουν επιτέλους,έστω θα ελαττωθουν,μου φαινεται σαν ψεμα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΕΨΗΣΑ ΜΙΑ ΠΙΤΑ ΑΠΟ ΣΟΥΒΛΑΚΙ ΜΕ ΝΤΟΜΑΤΑ ΑΝΘΟΤΥΡΟ ΕΛΙΕΣ ΠΙΠΕΡΙΑ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ

Νανσουλα πες μου πως κανεις τις πιτες...... εγω τις βρεχω λιγακι, αλειφω ενα ταψακι με λιγο λαδι, βαζω απο πανω ντοματουλα σαλτσα σπιτικη της μαμας, αλλαντικο ή οχι, κασερι, τυρακι, πιπερια, ριγανιτσα και τις κανω σαν πιτσα. αλλα σαν να ξεραινονται λιγακι.....

Πεστε και καμια αλλη συνταγη να τις φτιαχνω και να ειναι πιο μαλακες οπως ειναι εξω στα μαγαζια

Επιτελους τελειωσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον οπως καταλαβατε ο μικρος δεν ξυπνησε, οταν κατεβηκα κατω στο γιατρο κουνηθηκε αρα και παλι αυριο θα την επαναλαβω τουλαχιστον 2φορες!!!! συσπασεις εχω πολυ λιγες και αραιες αλλα πρεπει να τον δουμε να κουνιεται.... μωρε τι παιδι μαμουχαλο εχω!!!!

αυριο νυστικια μπας και κουνηθει.... αρα συνεχιστε τις προσευχες μπας και κουνηθει αυριο και να μη φαω ολη τη μερα μου στο νοσοκομειο!!!!

καληνυχτουδια σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις εφαγα μια σαλατουλα χωριατικη και ενα κομματι τυροπιτα με λιγο γαλοπουλα και κασερακι. Ο πριγκιπας θα φαει το γιαουρτακι του και μας βλεπω να την πεφτουμε νωρις μιας και δεν εχει τιποτα η τηλεοραση.

Αλεκα ευχομαι αυριο να ξεμπερδεψεις με τον γιατρο οσο πιο γρηγορα γινεται και να μην ταλαιπωρηθεις ;););););););)

Επειδη βλεπω ησυχια θα σας καληνυχτησω και εγω. Οσες φορες καθησα επεσα σε μουγκαμαρα!!!!!!!!

Καληνυχτα και καλο ξημερωμα να εχουμε φουσκιτσες μου :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα στις γλωσσουδες,

καλε ποσα γραψατε παλι?????δεν σας προλαβαινω....

Σημερα πηγα στο γιατρο το μωρακι μου ειναι 3500 κιλα ο πλακουντας μου ειναι λιγο γερασμενος αλλα αντεχει μεχρι την Τριτη μου ειπε...καρδιοτακογραφος κ ντοπλερ ολα οκ.......αν δεν ερθει μεχρι την Τριτη απο μονος του το απογευματακι θα τον κραταω αγκαλια σιγουρα...αχ κοριτσια δεν αντεχω αλλο θελω να γεννησω....Αμαλια μου κ εγω το ιδιο προβλημα εχω μετο ποδι μου το ενα εχει γινει τουμπανο κ το αλλο πολυ ελαχιστα..ο γιατρος εκανε ελεγχο τα παντα κ μου ειπε απλως ξεκουραση γιατι ειναι απο το βαρος κ δεν ειναι κατι ανησυχιτικο...οταν κοιμασαι το βραδυ να ειναι ελαφρως σηκωμενα να γινετε πιο καλα η κυκλοφορια ετσι μου ειπε...ευχομαι να γεννησεις γρηγορα κ ευκολα κ να ξελαφρωσεις κ συ..κ τα πριξιματα θα φυγουν μην ανησυχεις....

Μαρακι μας ακομα να γεννησεις ...εγω ειπα σιγουρα οτι θα μπω το βραδυ κ θα δω τα ευχαριστα...δεν πειραζει ομως θα ρθει κ η σειρα σου συντομα.....

Ελενα τα δικα σου νεα...περιμενουμε...ευχομαι ολα καλα....

Κοριτσια η επιλοχεια καταθλιψη ειναι υπουλη....κ γω για 40 μερες περασα φρικη...κ πολυ στεναχωρια κλαματα..κ τλ...τελοσπαντων χρειαζεται καλη υποστηριξη απο τους γυρω κ οχι πρηξιμο...να εχετε κοντα σας οποιον πραγματικα θελετε κανεναν παραπανω....αααααα κ το συναισθημα μολις περνεις το μωρακι αγκαλια ειναι απλως απεριγραπτο....θα δειτε.....κ θα μας πειτε την εμπειρια σας....

Αλεκα μην αγχωνεσαι για τον μικρουλη βολευτηκε μαλλον για τα καλα...ευχομαι να γεννησεις την Δευτερα που θελεις...περιμενουμε νεα σου κ αυριο...ευχομαι επιτελους να κουνηθει.....

Βενους ωραια εγινε η κοιλιτσα σου...μια χαρα.....

Κοριτσακια αυτα για σημερα..τα λεμε παλι αυριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...