Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα!!!

Τι ευχαριστα νέα ήταν αυτά??

Βετουλα να σου ζήσει!!Σταυρουλα τι εκπληξη ήταν αυτή??Νας σας ζήσει ο μπεμπάκος,καλότυχος.

Εγω ειμαΙ ακομα Αθηνα, εδωσα χτες εξετασεις, πολυ δυσκολα, ευχομαι να με περάσουν και να μην τρεχω για επαναληπτικες. Ημουν απο το πρωι στος 9μιση και ξεμπερδεψα 8μισυ το βραδυ. Η κοιλια μου ειχε πετρωσει, πονουσα απο κατω και τα ποδια μου πρηστηκαν τουμπανο. Χαλια. Σημερα προσπαθω να συνελθω.

Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερουδια κοιλιτσες μου.

Σταυρουλα μου ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ. Γερος, τυχερος και φωτισμενος να ειναι και εσεις γεροι να τον καμαρωνετε. :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::)][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Βετα να σου ζησει και σενα και καλη λοχεια τωρα. Τις ευχες μας τις ειπαμε και νωριτερα. ;);););););) Θα χαιρομαστε να μαθαινουμε νεα σας.

Νανσουλα μας ελειψες :):):):):) . Ξεκουρασου κοπελα μου και οποτε εισαι καλυτερα να μας λες τα νεα σου και εσυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!

σταυρουλα μου πολυ χαρηκα,ηταν λιγο ξαφνικο η γεννα σου να τον χαιρεσαι κοπελα μου,να ειναι γερος κ καλοτυχος κ να εχεις καλη λοχεια!!θα περιμενουμε νεα σου κ την εμπειρια σου!

κ εγω χθες δε μπηκα καθολου.ελειπα ολη μερα στους γονεις μου κ γυρισα πολυ αργα κ σημερα μπηκα φεις\ πρωτα κ ειδα τη δημοσιευση της σταυρουλας!!συγκινηθηκα παντως..

βετακι κ εσενα να σας ζησει κ παλι,περιμενουμε εμπειρια!!

σημερα κ εγω καπως ειμαι,δε νιωθω κ πολυ καλα,ανυπομονω να δω κ την μπεμπουλα σε δυο μερες!

πολυ ζεστη επιασε,εχω αναψει κ τα δυο αιρ κοντιοσιον στη δουλεια,πρωτη φορα,συνηθως βαζω το ενα γιατι με τα δυο κρυωνω.

αριαδνη μου καλη επιτυχια με τα αποτελεσματα,να ξεκουραστεις τωρα.

λια μου καλα κανετε κ δε θα κανετε αμνιο.νομιζω κ εγω δεν θα την εκανα μονο για αυτο το λογο,ολα θα πανε καλα με το βαρος θα δεις.

κατερινακι ωραια που εισαι στο χωριο,χαιρονται μωρε κ τα παιδακια στην εξοχη κ εσυ να ξεκουραστεις με τη βοηθεια της μαμας σου!

θελω κ εγω να κανω το παγωτο,αλλα οταν σταματησω τη δουλεια,εχει γενεθλεια κ ο αντρουλης μου την αλλη τριτη οποτε μαλλον τη κυριακη θα το κανω.

προς το παρον σας αφηνω,εδω τριγυρω θα ειμαι,πολυ ησυχια παλι σημερα,δε με βλεπω να κανω σεφτε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα....

ΑΧ τι τελεια κ ξαφνικα νεα ηταν αυτα!!!!!!Σταυρουλα να σου ζησει ο αγοραρος...παντα γερος κ καλοτυχος.....πως εγινε ρε κοριτσια ετσι ξαφνικα μπραβο μπραβο...αντε να επιστρεψει με το καλο σπιτι κ να μας πει τα νεα της..

Βετα κ σ καλη υπομονη να εχεις κ καλους θηλασμους...να σου ζησει το μωρακι σου....

Αριαδνη καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις σου..κ κοιτα να ξεκουραστεις τωρα.....

Λιλ πιο καλα που δεν κανατε αμνιο...ολα καλα θα πανε θα δεις.......

Νανσουλα πραγματικα μας ελειψες χαιρομαστε που εισαι καλα κ κοιτα να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις για να μην εχεις κ ζαλαδες..κ τετοια...

Αντε να ρθει το αυριο να παω να δω κ γω τον μικρουλη μου να δω τι γινετε....

τα λεμε μετα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!!

Ti euxarista nea einai autaaaa!!! Den to perimena!!

Sugkinithika!!

Este mou sou euxomai na xairesai to mwraki sou, na einai gero kai kali loxeia!!!

Elpizw kapoia stigmi na mporeseis na mpeis kai na mas grapseis ta nea sou kai ti egine!!

Exw arxisei na agxwnomai giati twra suniditopoiw oti eixame mono liges meres diafora me tin Este!!!

Nancouli mou ksekourasou kai esu giati gia sena einai nwris akoma. Na prosexeis!

Xarika toso me tis Este ta nea de thelw na sxoliasw kati allo!!! Alla exw kai agwnia...kai gia na mathw ti egine kai giati eixa sto mualo mou oti egw eimai meta apo tin Este!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΤΡΕΜΟΥΛΟ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΥΟΤΟΠΑΡ.ΤΙ ΧΑΠΙ Κ ΑΥΤΟ;ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΝΟΧΛΗΣΕ Κ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΡΑΝΤΑΖΟΝΤΑΝ Κ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ.ΗΡΘΕ Κ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ Κ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ.ΜΟΥ ΑΠΛΩΣΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΚΙΟΛΑΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΑ.Κ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΛΙΓΟ.Κ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΩ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΡΘΕΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9 ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΕΙ ΚΟΥΝΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΧΑΠΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ.

ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΛΕΣ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 9ο .

ΑΝΤΕ ΒΙΚΑΚΙ Κ ΕΣΥ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΜΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΤΕΛΟΣ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΠΕΦΤΑ ΚΑΤΩ ΕΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ.

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΣ ΕΣΤΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΠΩΣ ΤΗΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ;ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑΣ ΕΧΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nansoula mou xairomai pou mpikes epitelous, anisixisa kai elega exthes to bradu ston antra mou oti an den empaines kai simera tha se epairna tilefono!!! eutuxos ola kala :):) katse na ksekourasteis to exeis anagki... den exeis dunami giati den tros oso etroges!

pasxalitsaki na xairesai ton prigkipa sou ;)

ariadni kala apotelesmata na exeis, tora xalarosi kai ksekourasi...

bikaki liges meres meinane akoma! pote stamatas? tin paraskeui?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!!

Ευχαριστω για τη συμπερασταση κοριτσια!!!

Βικακι και κοκονα με το καλο να δειτε τα μωρακια σας!!!

Αριαδνη καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις και απο εδω και περα χαλαρωσε και απολαυσε την εγκυμοσυνη σου!!!

Νανση οσο μπορεις να ξεκουραζεσαι και εσυ γιατι με τα δυδιμακια πρεπει να προσεχεις διπλα.

Ακομα σκεφτομαι την Σταυρουλα μας..... οταν θα μπορεις να μας γραψεις την εμπειρια σου!!!

Σε σκεφτομαστε να δωσεις πολλα φιλια στο μπεμπη!!!!!

Αραγε πια θα ειναι η επομενη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις γυρισα απο το καφεδακι μου.... ευτυχως ναναι καλα ο μπαμπας μου μου πληρωσε το κινητο(2μηνες απληρωτο) και μου ανανεωσε και το συμβολαιο με χαμηλοτερο παγιο, ελπιζω να πηρα και κανενα μπονους να παρω αλλη συσκευη για να μπορω να σας διαβαζω απο το νοσοκομειο!

αριαδνη μου σου ευχομαι ολοψυχα να περασεις στις εξετασεις σου.... κατσε τωρα και ξεκουρασου γιατι ταλαιπωρηθηκες

βικακι μου τελευταια βδομαδα στη δουλεια.... αντε να φυγει γρηγορα αυτη η εβδομαδα να ξεκουραστεις και εσυ

νανσουλα μου ναι ειναι κωλοχαπι το ατιμο αλλα μεχρι να το συνηθισεις.... δεν εχω ρε μαμωτο το κινητο της σταυρουλας να την περναμε ενα τηλ να μαθαιναμε λεπτομεριες....

εεεε γρηγορα θα επιστρεψει σπιτι και θα μας τα πει ολα δεν αφηνει ευκολα το λαπτοπ αυτη!

πραγματικα δεν το περιμενα για την σταυρουλα οτι θα ερχοταν ο στρατουλης της τοσο γρηγορα.... χθες εβλεπα στο υπνο μου οτι εσπασαν τα νερα και εγω δεν με ενοιαξε καθολου. ελειπε λεει ο αντρας μου και εκανα ενα μπανακι, ξιριστηκα κιολας και πηρα τη βαλιτσουλα μου και πηγα στο νοσοκομειο αλλα λεει δεν ειχα παρει μαζι μου μπιμπερο! τι βλεπω η μανα η γκαστρωμενη :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ντε λιλ μου ποια θαναι η επομενη???? οσα και στοιχηματα βαζαμε αλλιως μας βγηκανε!!!!

παντως εγω που θα παω παλι τεταρτη για nst θα του πω του γιατρου για δευτερα γιατι δνε θα εχω προλαβει να φτιαξω την ασφαλεια του αυτοκινητου μου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα, αχ θα εχουμε και αλλα μωρακια πολυ πολυ συντομα.

Σταυρουλα να χαιρεσαι το αγορακι σου και θα περιμενουμε να μας γραψεις την εμπειρια σου!

Αυτα τα ξαφνικά και απροσμενα ειναι οντως πολύ συγκινητικά.

Μαρακι και Κικιτσα υπομονη λιγες μερες και θα ερθουν τα κοριτσακια σας.

Νάνσυ ξεκουραση και παλι ξεκουραση το εχεις πολύ αναγκη.

Αλεκακι εσυ ποτε γεννας 7 ή 11 τελικά.

Αριαδνη καλα αποτελεσματα στις εξετασεις,ολα καλα και δεν νομιζω να χρειαστεις επαναληπτικές.

Βικακι αυτη η βδομαδα και τελος, για το παγωτο διαβασα εγραψε η Αμαλια οτ υπαρχει garni σοκολατας οποτε θα σου βγει ετσι σοκολατενιο.

Εμεις το απογευμα θα επιστρεψουμε Αθηνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι ο γιατρος θελει 7 εγω ομως οχι!!!! δεν εχω προλαβει να κανω μεταβιβαση και την ασφαλεια του αυτοκινητου γιαυτο... ασε που ακομα το μεγαλο καρεκλακι δεν εχει ερθει και ο συζυξ δεν εχει κανει τη φορολογικη.... βλεπεις ολα περνανε απο τα δικα μου χερια....

και φυσικα αφου γεννησω εγω πρεπει να τρεξω να ετοιμασω τα χαρτια της γεννας για το ΙΚΑ για να πληρωθω και να βαλω τη δοση του δανειου!!!! :lol::lol: ειμαι busy woman!!!!

με το καλο να επιστρεψετε σπιτακι σας και προσοχη στο δρομο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κοριτσακια μου τη παρασκευη ειναι η τελευταια μερα στη δουλεια!

κατερινακι μου ευχαριστω για την ιδεα του γκαρνι,ναι οντως ετσι μπορει να μου βγει σοκολατα,αν κ σκεφτομουν να το κανω μισο μισο αν θελω κ να κερασω.αλλα εγω θελω σοκολατα σιγουρα για μενα!

νασνυ μου κ εγω παρολο που εχω ενα στη κοιλια εχω αρχισει κ νιωθω οτι δεν αντεχω αλλο να ερχομαι δουλεια.σημερα ενιωθα οταν ξυπνησα οτι κατω απο τη λεκανη κ στα ποδια εχω φαει ξυλο.ξυπνησα κ απο τις 6.30 κ κ το βραδυ δε κοιμηθηκα καλα.αχ κοριτσια σας εχω πρηξει αλλα ανυπομονω.οποτε εσυ εννοειται με δυο κ δεν θα αντεχες αλλη δουλεια.οσο για το γιουτοπαρ κ εγω εχω λιγο τρεμουλο αλλα γενικα δε με πειραζει σαν χαπι.

γενικα παντως τελευταια εχω ωρες ωρες δυσπνοια.

αντωνια μου με το καλο να δουμε τα μωρακια μας αχ ανυπομονω να δω κ ποσο πηγε.να ειναι καλα πανω απο ολα.

κοριτσια τελικα ειναι απροβλεπτο ποια θα ειναι η επομενη,αλλωστε πολλες κοντευετε εγω δε μπορω να πω καποια.

να αλλαξουμε κ κινητα γιατι καποιες δεν εχουν φεις να μπουν να μας ειδοποιησουν,καλα εγω προσωπικα αργω ακομα αλλα οσες κοντευετε να στειλετε τα νουμερα σας να ενημερωνουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai eidate, alliws ta upologizoume kai alliws erxontai, giauto lene tin ekfrasi "otan o anthrwpos kanei sxedia o Theos gelaei"

Poia tha einai arage h epomeni!

Pwpw me exei piasei twra ena agxos me auto.

Re koritsia simera pou estrwna to krebati blepw sta sentonia apo ti meria mou mia kulida diafani megali san na xuthike ena potiri nero kai pagwsa!! Fwnazw kateuthian ton antra mou...koitaw kai to eswrouxo mou alla tipota stegno....kai meta katalabame oti malon xtes to bradu epeidi mou ebale amugdalelaio kai mou ekane masaz stin plati giati ponaw pige apo panw mou sto sentoni!!!!

Bikaki ante kai su na stamatiseis ti douleia na ksekourasteis!!

Kali idea auti me to garni pou sou eipe to Kagouraki, den iksera oti uparxei sokolata!

Pantos kai pali miso miso kane to giati bgazei arketi posotita!

Twra pou leme gia to pagwto anarwtiemai an h Este prolabe na to kanei!!! Giati prin liges meres

tis elega kane to twra pou na to exeis etoimo!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πειναω νυσταζω ολα μαζι ταχω παθει! το απογευμα ερχεται η κοκοπικου σπιτι και πρεπει λιγο να συμμασω αλλα παλι βαριεμαι τι κακο με μενα αυτο!!!!

ελενα μου τωρα που ειπες αν προλαβε για το παγωτο εχω τη μαμα μου και μου λεει "να φτιαξω κουραμπιεδες για το νοσοκομειο??? για να προλαβουμε!!!"

το αμυγδαλελαιο αφηνει σταμπες στα σεντονια και στα ρουχα.... εγω νομιζα οτι ηταν γαλα απο το στηθος σου!

βικακι μου οταν θα πλησιαζει η ωρα μας μην αγχωνεσαι ολα θα γινουν.... για μας που εχουμε μια καβατζα που ξερουμε την ημερομηνια που θα γεννησουμε δεν εχουμε τετοια προβληματα!!!! αν και δεν ξερω γιατι μου βιαζεσαι εσυ, εγω φεεεεετταααααα αφου το ειπα και στον αντρα μου "ο γιος σου ο αρχιτεμπελης ο μαμουχαλος"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου...... τι καλα που μια μια γενναει και ολα πανε καλα. Πολυ χαιρομαι, λες και ειστε συγγενεις μου. Αφου λεω στον αντρα μου καθε φορα που εχω τα νεα σας με μια χαρα και αυτος χαιρεται που χαιρομαι :D:D:D:D:D:D

Σημερα φευγουν και τα πεθερικα μου. Ευτυχως που ηταν εδω και με βοηθησαν στο συμμαζεμα απο τα γενεθλια αλλα και στα φαγητα. Εχθες ειχαμε και τραπεζι τους φιλους μας που ειναι οι γονεις του κολλητου του πριγκιπα και με βοηθησε πολυ η πεθερα μου. Τους ειχαμε κατσικακι στη γαστρα, πανσετουλες ψητες, σαλατες, κοτοσουβλακια και πατατες. Περασαμε πολυ ωραια :):):):):)

Σημερα που επλενε το χαλι του πριγκιπα και την κουρτινα του γιατι τεταρτη που θα ερθουν τα επιπλα θελω να ετοιμασω το δωματιο και να ειναι πληρες.

Κατα τ' αλλα καλα. Εδω η ζεστη δεν μας ενοχλει πολυ, ειδικα στο σπιτι γιατι οπως σας εχω πει ειμαστε ψηλα και εχουμε δροσια. Κατω στην πολη κανει ζεστη αλλα ανεκτα πραγματα ακομη ευτυχως.

Το μενου εχει παστιτσιο για εμας και τραχανα για τον μικρο.

Βικακι και κοκονα με το καλο να δειτε τα μωρακια σας και να μας πειτε τα νεα σας.

Νανση οσο μπορεις να ξεκουραζεσαι εσυ απο δω και περα. Αρκετες ταρζανιες εκανες. Τωρα κομμενες, προεχουν τα μωρακια σου, εεεε κοπελα μου???

Αριαδνη και εσυ ολα με το καλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλάκια μου!!!!!

Να μας ζησει!!!

Πολυ συγκινηθηκα ,ελπίζω να ειναι ολα καλα.Ανυπομονω να μάθω νέα τους!

Ποια είδε αιμα χτες βραδυ??ΚΙ ΕΓΩ! Ειδα οτι εβγαζα αιματα απο κάτω,και τρομοκρατηθηκα,και λεω για να δουμε τι ειναι αυτο το γρηγορο που θα συμβει??

Νανσάκι λίγο που βαραινουν τα μικρα,λίγο και η διατροφη,εχασες λίγο ενεργεια..Μήπως να πάρεις κανενα συμπληρωμα βιταμίνες?Ή παιρνεις κάτι?

Σήμερα εχω γιατρο,στις 6 μιση.Ειπε θα με εξετασει απο κάτω,για να δουμε.Ακομα δεν εκανα την εξεταση που πρεπει ,θα παω μαλλον αυριο στο μητερα να την κάνω.

Μηπως να πάρω και τη βαλίτσα μου μαζι μήπως μείνω???

Νοιώθω οτι θα έχουμε γεννητουρια πολύ συντομα εδω μεσα... :D:D

Κοριτσάκια μου... @};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa dikio exei h mama sou Aleka eides...na tous kanete mpas kai den prolabete!!

Apo gala den itan giati itan katw katw ekei pou einai h koilia kai itan polu...eixa balei ladi kai stous gloutous apo kei tha itan! Gala den exw bgalei katholou akoma.

Bikaki exeis dikio, prepei na allaksoume thl giati kai egw exw bgei apto feismpouk!

Kai egw aurio paw giatro kai thelw na dw an tha mou kanei nst.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H Σταυρούλα είχε να βγαλει και τη ληξιαρχικη πραξη γάμου απο βδομάδα ε??

Δεν θα πρόλαβε!Σε αυτη την περιπτωση τι γίνεται?Δε σου δίνουν το μωρο μεχρι να φέρεις τα χαρτια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΞΑΝΑΓΕΝΝΗΣΕΙ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΘΕΛΟΥΝ ΠΑΛΙ ΛΗΞΙΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΞΗ ΓΑΜΟΥ;ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΥΤΟ.ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΤΣΙ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο σαιτ του Μητερα λεει,ληξιαρχικη πραξη γαμου,ταυτοτητες,φωτοτυπια ταυτοτητας.Αυτα θυμαμαι.Για καλο και για κακο μπες να τσεκαρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ ΣΕ ΞΕΧΑΣΑ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Κ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!

ΛΙΛ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ Κ ΜΕ ΣΕΝΑ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ..

ΑΧ ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΣΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΩΣ ΕΓΙΝΑΝ ΟΛΑ!

ΑΡΑΓΕ ΑΜΑ ΤΗΣ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΟ FASEBOOK ΘΑ ΤΟ ΔΕΙ;

ΕΓΩ ΜΩΛΙΣ ΕΦΑΓΑ ΑΝΑΛΑΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΡΙΜΜΕΝΗ ΦΡΕΣΚΙΑ ΝΤΟΜΑΤΑ ΡΙΓΑΝΗ ΠΙΠΕΡΙ Κ ΑΝΑΛΑΤΗ ΜΥΖΗΘΡΑ ΕΝΤΑΞΗ ΚΑΛΟ ΗΤΑΝ.

ΠΩΠΩ ΒΡΕ ΑΛΕΚΑ Κ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ Κ ΒΑΡΙΕΜΑΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειραζει Νανσουλα.... εσυ να σαι καλα κοπελα μου και ξερω οτι κατα βαθος με θυμαστε ολες και στειλατε τις πιο θερμες σας ευχες στον πριγκιπακο μου και ας μη μου τις εκφρασατε εγκαιρως :D:D:D:D:D:D

Φαγαμε και ο μπαμπας κοιμηζει το μωρο. Η πεθερα συμμαζευει τα πιατα και εγω σας χαζευω. Τι ωραια που ειναι να εχεις βοηθεια..... ατιμε στρατε!!!!!!!!!!

Και εγω θελω να μαθω για τη φρεσκομανουλα μας!!!!! Μα στις 2,55 το μεσημερι μας εγραψε μυνημα τελευταια φορα και 4,25 το απογευμα γεννησε το κοριτσακι μας. Ολα εγιναν πολυ γρηγορα, δεν θα ταλαιπωρηθηκε δοξα τω θεο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω πως Κυριακή που γέννησε.δεν είχε γραψει καθόλου εδω.Σαββατο μεσημερι εγραψε.Αν θυμαμαι καλα δηλαδη..

Εχεις δικιο :shock::shock::shock::shock::shock: Ειπαμε φυσικη ξανθια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...