Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΕΘΕΡΕΣ..ΠΕΣΤΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ,ΒΓΑΛΤΕ ΤΑ ΑΠΩΘΗΜΕΝΑ...


Recommended Posts

ΝΑΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ,ΕΤΣΙ!ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ ΠΑΛΙΟΚΟΜΠΛΕΞΙΚΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ..........

ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ,ΣΥΓΝΩΜΗ ,ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΕΣΑΣ Η ΜΠΑΛΑ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΦΕΡΕΤΕ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ!ΧΙΧΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 506
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΝΑΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ,ΕΤΣΙ!ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ ΠΑΛΙΟΚΟΜΠΛΕΞΙΚΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ..........

ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ,ΣΥΓΝΩΜΗ ,ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΕΣΑΣ Η ΜΠΑΛΑ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΦΕΡΕΤΕ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ!ΧΙΧΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΥΣΗΧΗΣΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ??

ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ...

ΡΕ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!!

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΕΤΕ...ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΜΕΘΑΥΡΙΟ "ΑΝ ΔΕΝ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΔΕ ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ"

ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ???

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ???

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΑ ΤΥΠΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΑΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΝΥΦΕΣ ΔΗΛΑΔΗ???

ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΓΙΆΥΤΟ ΚΑΙ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ!!

ΤΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΡΕΟΣ ΣΟΥ!!!

ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ Η ΠΟΛΙΤΕΙΑ!!

ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΥΣΗΧΗΣΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ??

ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ...

ΡΕ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!!

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΕΤΕ...ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΜΕΘΑΥΡΙΟ "ΑΝ ΔΕΝ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΔΕ ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ"

ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ???

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ???

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΑ ΤΥΠΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΑΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΝΥΦΕΣ ΔΗΛΑΔΗ???

ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΓΙΆΥΤΟ ΚΑΙ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ!!

ΤΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΡΕΟΣ ΣΟΥ!!!

ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ Η ΠΟΛΙΤΕΙΑ!!

ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!!!!!!!!!

post-289-13873934862882_thumb.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΥΣΗΧΗΣΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ??

ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ...

ΡΕ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!!

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΕΤΕ...ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΜΕΘΑΥΡΙΟ "ΑΝ ΔΕΝ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΔΕ ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ"

ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ???

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ???

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΑ ΤΥΠΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΑΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΝΥΦΕΣ ΔΗΛΑΔΗ???

ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΓΙΆΥΤΟ ΚΑΙ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ!!

ΤΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΡΕΟΣ ΣΟΥ!!!

ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ Η ΠΟΛΙΤΕΙΑ!!

ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΥΣΗΧΗΣΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ??

ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ...

ΡΕ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!!

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΕΤΕ...ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΜΕΘΑΥΡΙΟ "ΑΝ ΔΕΝ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΔΕ ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ"

ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ???

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ???

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΑ ΤΥΠΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΑΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΝΥΦΕΣ ΔΗΛΑΔΗ???

ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΓΙΆΥΤΟ ΚΑΙ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ!!

ΤΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΡΕΟΣ ΣΟΥ!!!

ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ Η ΠΟΛΙΤΕΙΑ!!

ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανταζεστε βρε κοριτσια να γινουμε κι εμεις σε μερικα χρονια ετσι?:angry:

Αλλα δεν νομιζω γιατι λιγο πολλυ ολες τα ζησαμε και ξερουμε ποσο απαισιο ειναι.Αλλα κι αυτες οταν ητανε νεες ουτε ηξεραν ουτε σκεφτοντουσαν πως και ποσο στρυμενες θα ειναι στο μελλον που θα παντρευαν τους γιους τους.

Εσεις τι λετε?:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανταζεστε βρε κοριτσια να γινουμε κι εμεις σε μερικα χρονια ετσι?:angry:

Αλλα δεν νομιζω γιατι λιγο πολλυ ολες τα ζησαμε και ξερουμε ποσο απαισιο ειναι.Αλλα κι αυτες οταν ητανε νεες ουτε ηξεραν ουτε σκεφτοντουσαν πως και ποσο στρυμενες θα ειναι στο μελλον που θα παντρευαν τους γιους τους.

Εσεις τι λετε?:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανταζεστε βρε κοριτσια να γινουμε κι εμεις σε μερικα χρονια ετσι?:angry:

Αλλα δεν νομιζω γιατι λιγο πολλυ ολες τα ζησαμε και ξερουμε ποσο απαισιο ειναι.Αλλα κι αυτες οταν ητανε νεες ουτε ηξεραν ουτε σκεφτοντουσαν πως και ποσο στρυμενες θα ειναι στο μελλον που θα παντρευαν τους γιους τους.

Εσεις τι λετε?:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανταζεστε βρε κοριτσια να γινουμε κι εμεις σε μερικα χρονια ετσι?:angry:

Αλλα δεν νομιζω γιατι λιγο πολλυ ολες τα ζησαμε και ξερουμε ποσο απαισιο ειναι.Αλλα κι αυτες οταν ητανε νεες ουτε ηξεραν ουτε σκεφτοντουσαν πως και ποσο στρυμενες θα ειναι στο μελλον που θα παντρευαν τους γιους τους.

Εσεις τι λετε?:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζου αυτες οι πεθερες βγαζουν συνηθως αποθημενα. Δηλαδη και η δικια τους πεθερα τους συμπεριφερθηκε ετσι και αυτες πιστευουν οτι ετσι πρεπει να συμπεριφερονται σαν πεθερες.

Παντως επειδη εχω γιο και ειμαι πολυ δεμενη μαζι του θα προσπαθησω να μην ανακατευτω στη ζωη του. Απο τωρα λεω στον εαυτο μου οτι πρεπει να εχω προσωπικη ζωή και να μην ζω τη ζωη μου μεσα απο τη ζωη του γιου μου. Και για να πω την αληθεια εγω την πεθερα μου δεν της δεινω πια σημασια. Πολλες φορες λεει πραγματα που δεν τα σκεφτετε αλλα μετα το μετανιωνει. Τι να κανουμε μεγαλοι ανθρωποι ειναι εχουν τις παραξενειες τους, αρκει να μην με κανουν ανωκατω με τον αντρα μου.

Και απο εκει και υστερα ας που οτι θελουν. Αλλωστε και οι γονεις μου λενε τη γνωμη τους, το τι θα κανω εγω ομως αυτο ειναι αποφαση δικη μου και του αντρα μου.

Μακαρι να δωσει ο Θεος και να ειμαι γερη και να δω το γιο μου γαμπρο κοντα σε μια καλη κοπελα. Το "καλη" βεβαια με τα δικα μου μετρα και σταθμα. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζου αυτες οι πεθερες βγαζουν συνηθως αποθημενα. Δηλαδη και η δικια τους πεθερα τους συμπεριφερθηκε ετσι και αυτες πιστευουν οτι ετσι πρεπει να συμπεριφερονται σαν πεθερες.

Παντως επειδη εχω γιο και ειμαι πολυ δεμενη μαζι του θα προσπαθησω να μην ανακατευτω στη ζωη του. Απο τωρα λεω στον εαυτο μου οτι πρεπει να εχω προσωπικη ζωή και να μην ζω τη ζωη μου μεσα απο τη ζωη του γιου μου. Και για να πω την αληθεια εγω την πεθερα μου δεν της δεινω πια σημασια. Πολλες φορες λεει πραγματα που δεν τα σκεφτετε αλλα μετα το μετανιωνει. Τι να κανουμε μεγαλοι ανθρωποι ειναι εχουν τις παραξενειες τους, αρκει να μην με κανουν ανωκατω με τον αντρα μου.

Και απο εκει και υστερα ας που οτι θελουν. Αλλωστε και οι γονεις μου λενε τη γνωμη τους, το τι θα κανω εγω ομως αυτο ειναι αποφαση δικη μου και του αντρα μου.

Μακαρι να δωσει ο Θεος και να ειμαι γερη και να δω το γιο μου γαμπρο κοντα σε μια καλη κοπελα. Το "καλη" βεβαια με τα δικα μου μετρα και σταθμα. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζου αυτες οι πεθερες βγαζουν συνηθως αποθημενα. Δηλαδη και η δικια τους πεθερα τους συμπεριφερθηκε ετσι και αυτες πιστευουν οτι ετσι πρεπει να συμπεριφερονται σαν πεθερες.

Παντως επειδη εχω γιο και ειμαι πολυ δεμενη μαζι του θα προσπαθησω να μην ανακατευτω στη ζωη του. Απο τωρα λεω στον εαυτο μου οτι πρεπει να εχω προσωπικη ζωή και να μην ζω τη ζωη μου μεσα απο τη ζωη του γιου μου. Και για να πω την αληθεια εγω την πεθερα μου δεν της δεινω πια σημασια. Πολλες φορες λεει πραγματα που δεν τα σκεφτετε αλλα μετα το μετανιωνει. Τι να κανουμε μεγαλοι ανθρωποι ειναι εχουν τις παραξενειες τους, αρκει να μην με κανουν ανωκατω με τον αντρα μου.

Και απο εκει και υστερα ας που οτι θελουν. Αλλωστε και οι γονεις μου λενε τη γνωμη τους, το τι θα κανω εγω ομως αυτο ειναι αποφαση δικη μου και του αντρα μου.

Μακαρι να δωσει ο Θεος και να ειμαι γερη και να δω το γιο μου γαμπρο κοντα σε μια καλη κοπελα. Το "καλη" βεβαια με τα δικα μου μετρα και σταθμα. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζου αυτες οι πεθερες βγαζουν συνηθως αποθημενα. Δηλαδη και η δικια τους πεθερα τους συμπεριφερθηκε ετσι και αυτες πιστευουν οτι ετσι πρεπει να συμπεριφερονται σαν πεθερες.

Παντως επειδη εχω γιο και ειμαι πολυ δεμενη μαζι του θα προσπαθησω να μην ανακατευτω στη ζωη του. Απο τωρα λεω στον εαυτο μου οτι πρεπει να εχω προσωπικη ζωή και να μην ζω τη ζωη μου μεσα απο τη ζωη του γιου μου. Και για να πω την αληθεια εγω την πεθερα μου δεν της δεινω πια σημασια. Πολλες φορες λεει πραγματα που δεν τα σκεφτετε αλλα μετα το μετανιωνει. Τι να κανουμε μεγαλοι ανθρωποι ειναι εχουν τις παραξενειες τους, αρκει να μην με κανουν ανωκατω με τον αντρα μου.

Και απο εκει και υστερα ας που οτι θελουν. Αλλωστε και οι γονεις μου λενε τη γνωμη τους, το τι θα κανω εγω ομως αυτο ειναι αποφαση δικη μου και του αντρα μου.

Μακαρι να δωσει ο Θεος και να ειμαι γερη και να δω το γιο μου γαμπρο κοντα σε μια καλη κοπελα. Το "καλη" βεβαια με τα δικα μου μετρα και σταθμα. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
:(:angry::cheer: εχει περασει αρκετος καιρος απο την τελευταια φορα που εγραψε καποιος εδω αλλα θελω να σας πω συνοπτικα και τα δικα μου.η δικη μου αγαπημενη πεθερα δεν ηθελε να ερθει στο λογο.για να ερθει ο μεγαλος αδερφος του αντρα μου ειπε πως θα ερθει αυτος αν δεν ερθουν εκεινοι.μετα το λογο στον οποια δεν ευχηθηκαν καν μου εκοψαν τελειως την καλημερα.εκανα να τους δω 3 χρονια.τους ειδα παραμονη του γαμου (τον οποιο γαμο δεν θελανε) για να μας δωσουνε 1500 ευρω.οι καλεσμενοι τους 10 ατομα,η συνεισφορα τους καμια.ουτε κρεβατοκαμαρα ουτε νυφικο.1 εβδομαδα πριν το γαμο αγορασαν οικοπεδο για να χτισουν τριτο σπιτι.εμεις δεν εχουμε δικο μας.το αποκορυφωμα 2 χρονια παντρεμενη δεν μας εχει ευχηθει για μωρο.ο αντρας μου εχει προβλημα και δεν θελει να τους πει τιποτα γιατι τους φοβαται,δεν θελει να τους στεναχωρησει.θα κανουμε εξωσωματικη και δεν θελει να τους πουμε τιποτα γιατι μου λεει ποιος ξερει τι θα ακουσουμε.με στεναχωρουν πολυ ολα αυτα,ειδικα και με το θεμα του μωρου. :dry:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:angry::cheer: εχει περασει αρκετος καιρος απο την τελευταια φορα που εγραψε καποιος εδω αλλα θελω να σας πω συνοπτικα και τα δικα μου.η δικη μου αγαπημενη πεθερα δεν ηθελε να ερθει στο λογο.για να ερθει ο μεγαλος αδερφος του αντρα μου ειπε πως θα ερθει αυτος αν δεν ερθουν εκεινοι.μετα το λογο στον οποια δεν ευχηθηκαν καν μου εκοψαν τελειως την καλημερα.εκανα να τους δω 3 χρονια.τους ειδα παραμονη του γαμου (τον οποιο γαμο δεν θελανε) για να μας δωσουνε 1500 ευρω.οι καλεσμενοι τους 10 ατομα,η συνεισφορα τους καμια.ουτε κρεβατοκαμαρα ουτε νυφικο.1 εβδομαδα πριν το γαμο αγορασαν οικοπεδο για να χτισουν τριτο σπιτι.εμεις δεν εχουμε δικο μας.το αποκορυφωμα 2 χρονια παντρεμενη δεν μας εχει ευχηθει για μωρο.ο αντρας μου εχει προβλημα και δεν θελει να τους πει τιποτα γιατι τους φοβαται,δεν θελει να τους στεναχωρησει.θα κανουμε εξωσωματικη και δεν θελει να τους πουμε τιποτα γιατι μου λεει ποιος ξερει τι θα ακουσουμε.με στεναχωρουν πολυ ολα αυτα,ειδικα και με το θεμα του μωρου. :dry:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:angry::cheer: εχει περασει αρκετος καιρος απο την τελευταια φορα που εγραψε καποιος εδω αλλα θελω να σας πω συνοπτικα και τα δικα μου.η δικη μου αγαπημενη πεθερα δεν ηθελε να ερθει στο λογο.για να ερθει ο μεγαλος αδερφος του αντρα μου ειπε πως θα ερθει αυτος αν δεν ερθουν εκεινοι.μετα το λογο στον οποια δεν ευχηθηκαν καν μου εκοψαν τελειως την καλημερα.εκανα να τους δω 3 χρονια.τους ειδα παραμονη του γαμου (τον οποιο γαμο δεν θελανε) για να μας δωσουνε 1500 ευρω.οι καλεσμενοι τους 10 ατομα,η συνεισφορα τους καμια.ουτε κρεβατοκαμαρα ουτε νυφικο.1 εβδομαδα πριν το γαμο αγορασαν οικοπεδο για να χτισουν τριτο σπιτι.εμεις δεν εχουμε δικο μας.το αποκορυφωμα 2 χρονια παντρεμενη δεν μας εχει ευχηθει για μωρο.ο αντρας μου εχει προβλημα και δεν θελει να τους πει τιποτα γιατι τους φοβαται,δεν θελει να τους στεναχωρησει.θα κανουμε εξωσωματικη και δεν θελει να τους πουμε τιποτα γιατι μου λεει ποιος ξερει τι θα ακουσουμε.με στεναχωρουν πολυ ολα αυτα,ειδικα και με το θεμα του μωρου. :dry:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

ΑΧ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ,ΑΛΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ...ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΕΓΩ ΔΥΣΤΙΧΩΣ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ ΜΟΥ.ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ,ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΜΕ ΘΕΛΑΝΕ,ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ,ΠΕΡΑΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ.ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟ ΜΕ ΕΔΙΩΞΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΜΑΣ ΤΡΩΣ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ(ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 46 ΚΙΛΑ)ΠΟΣΟ ΦΑΓΗΤΟ ΕΤΡΩΓΑ?ΔΕΝ ΧΩΡΑΜΕ ΑΝ ΕΦΕΥΓΕΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗΤΕΡΑ(ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ)ΚΤΛΠ...ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΑ ΜΑΖΕΨΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ.ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΜΙΛΗΣΑ ΑΣΧΗΜΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟΥΣ ΣΕΒΟΜΟΥΝΑ.ΤΩΡΑ ΚΡΑΤΑΩ ΤΙΠΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΣΤΕ ΜΕ ΠΕΘΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΜΑΣ ΧΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΑΡΧΙΚΑ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ. ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΞΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΜΥΑΛΟ ΤΗΣ ΕΚΛΕΨΑ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΑ ΑΣΧΗΜΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΣΠΟΝΤΕΣ ΤΗΣ. ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΡΙΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΟΙΚΙΑΣΑΜΕ ΕΝΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΜΕΙΝΑΜΕ ΜΑΖΙ. ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΙΧΑ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ. ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΑΜΟ ΕΛΕΓΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ "Η ΝΥΦΗ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ, ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΠΡΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ" . ΤΕΛΙΚΑ Η ΤΙΜΩΡΙΑ ΤΗΣ (ΑΣ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ) ΗΤΑΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΑΜΟ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΝΝΙΑ ΜΗΝΕΣ ΟΛΑ ΚΟΙΛΟΥΣΑΝ ΥΠΕΡΟΧΑ. ΕΙΧΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΞΕΧΝΑΩ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΚΙΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΚΟΡΗ. ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΟΜΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΑΡΤΥΡΙΟ.

ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΥΠΟΝΝΟΗΣΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟ ΤΗΣ.(ΕΠΕΙΔΗ ΕΜΟΙΑΖΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΝΑ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ) ΑΥΤΟ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΠΟΥΝ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ. ΑΦΟΥ ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΗ ΛΟΧΕΙΑ. ΗΡΘΕ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΑΥΤΗ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ.(ΘΕΩΡΗΣΕ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΧΡΗΣΤΗ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ) ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ, ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΑΠΑΡΗΓΟΡΗΤΗ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΔΕΚΑ ΗΜΕΡΩΝ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΕΓΙΝΑ ΘΗΡΙΟ ΑΝΗΜΕΡΟ. ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΩ ΤΟΥΣ 3 ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΠΟΛΕΟ ΠΟΥ ΕΝΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΑΝ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ, ΑΡΧΙΣΑ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΑ. ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΔΙΝΑ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ, ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΠΙΚΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥΣ, ΚΟΙΤΑΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ. ΘΕΛΩ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΣΤΡΕΨΩ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥΣ. ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΡΩΤΟΥΣΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΑ ΝΕΥΡΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΦΤΑΙΝΕ Ι ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΟΥ. ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΣΥΝΗΘΙΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΑΛΑΩ ΤΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΜΟΥ ΓΙ' ΑΥΤΟΥΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ego bre koritsia mporo na po pos exo tis kalyteres sxeseis me thn petheroula mou......einai polly ypion tonon k den mperdeyetai pouthena......einai para polly kalh gynaika,dystixos o petheros mou den zei alla akousa ta kalytera k gi ayton....pigename polly syxna k otan irthe o kairos na erthoume souidia mename mazi tis gia peripou 2 mines.... den mperdeyotan pouthena...oute kan mia paratirish na mou kanei...opos kanoun polles petheres...alla k me tis kouniades mou k me ton kouniado mou exoume kales sxeseis....mallon eixa thn tyxh na peso se kalh pethera!!!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ! ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΝΟΥΜΕ ΔΙΠΛΑ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΣΕ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΡΩΤΟΥΣΕ ΑΝ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ! ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ! ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ, ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΑ ΤΣΑΚΟΝΩΝΤΑΝ! ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ (ΣΥΝΟΛΙΚΑ 15 ΧΡΟΝΙΑ) ΠΑΝΤΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΣΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΙΤΕ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΛΟΓΙΑ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΤΕ "ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΕΥΟΝΤΑΣ" ΜΕ ΦΙΛΕΣ ΤΗΣ! ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ΤΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ!!! ΦΥΣΙΚΑ ΑΦΟΥ ΜΕ ΓΝΩΡΙΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΙΣΤΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ.... ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΗΣ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ "ΛΑΘΟΣ" ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΜΕ ΠΡΩΤΟΝ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΝΥΣΗΧΟ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ! ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΟΜΩΣ ΔΩΡΟ ΣΤΟ ΑΝΙΨΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙ 3 ΧΡΟΝΩΝ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΔΩΡΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ "Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΙΑ ΤΗΝ ΓΙΩΡΓΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΜΟΥ" ΝΕΥΡΙΑΣΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ! ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΗΡΕ! ΕΚΑΤΣΕ ΚΑΙ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΠΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ! ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΠΩΣ ΑΝ ΝΕΥΡΙΑΣΑΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΠΙΟΥΝΕ ΞΥΔΙ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΕΣ ΣΧΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΩΝ ΠΕΘΕΡΙΚΩΝ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ ΣΤΟ ΚΕΝΟ! ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΥΝΙΑΔΙΑ! :( :( :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ.ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΠΗΡΕΑΖΟΝΤΑΙ ΠΛΕΟΝ ΑΠΟ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΓΡΑΨΤΗΝ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΜΗ ΧΑΛΑΣ ΤΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΣΟΥ..ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ...Γεωργια μου, σε καταλαβαινω απολυτα!! Εμενα η συνυφαδα μου βαζει λογια στην πεθερα μου απο τοτε που ανακοινωσαμε οτι θα αρραβωνιαστουμε. Βλεπεις, φοβηθηκε μην της κλεψω την θεση!!! Το καλο ειναι οτι ολο αυτο της γυρισε αναποδα, γιατι τωρα για ο,τι θελει η πεθερα μου, παιρνει αυτους τηλεφωνο να την εξυπηρετησουν, αφου με εμας εχει ξινισει. Και βεβαια εχει χαλαστει η συνυφαδα, που ειχε συνηθισει να ζηταει μονο και να μην προσφερει αφου για ο,τι ηθελε η πεθερα μου παλια, τρεχαμε μονο εμεις. Αλλα καλα να παθει, αφου μας εκανε ανω κατω, ας πληρωσει!!

Εμας δε μας καλεσαν στα γενεθλια του ανηψιου μας , επειδη με κατι εχουν θυμωσει κουνιαδος και συνυφαδα και φυσικα δε ξερουμε με τι, αφου ειχαμε να τους δουμε 2 μηνες,οποτε αποκλειεται να καναμε κατι!!! Φυσικα ειχαν καλεσει τους παντες, μεχρι και κατι συναδελφους και κατι γειτονες!!! Ντροπη.Εμεις βεβαια επειδη δεν ειμαστε παραξενοι σαν αυτους, πηραμε δωρο και του το δωσαμε στο σπιτι της πεθερας μου (η οποια μας ειπε οτι επρεπε να παμε στα γενεθλια, και ας μη μας καλεσαν, για να δειξουμε ανωτεροτητα!!!!). Και φυσικα οταν η ανηψια μας ηταν 5 ετων

, καποια στιγμη της ξεφυγε οτι της λενε πως δεν την αγαπαμε!!!Κατινιες. Ο,τι και αν εχουμε εμεις οι μεγαλοι, δε καταλαβαινω γιατι μπλεκουν τα παιδια αναμεσα. Τί φταινε αυτες οι αθωες ψυχουλες;;;;;;

Το ακομη καλυτερο ειναι οτι ο κουνιαδος μου συμπεριφερεται λες και δεν εχει γινει τιποτα, λες και ηταν φυσιολογικο που καλεσαν τους παντες εκτος απο εμας. Φυσικα ο αντρας μου εχει θυμωσει απιστευτα. Βλεπετε, οσα χρονια τον ετρεχαν για διαφορα θεληματα, ηταν ο καλος , τον καλουσαν σε ολα. Μολις εκανε οικογενεια και επαψε να ειναι ευκαιρος οποτε τους ερχοταν κατι, το ξεγραψαν. Ακομα και οταν απεβαλα, δεν ειπαν να ερθουν να μας δουν , εστω για 5 λεπτα, παρολο που ερχονται καθε μερα στην πεθερα μου για να παρουν τα παιδια τους. Ντροπη.Υποτιθεται οτι η οικογενεια ειναι για να σε στηριζει στα δυσκολα και εμας μας θυμουνται ολοι μονο οταν θελουν κατι!

Απο εκει που εβριζα τις κοπελες που εκοβαν τον αντρα τους απο την οικογενεια του, τωρα πλεον τις καταλαβαινω απολυτα.Οσα καλα και αν κανεις, αν δεν ζεις και δεν συμπεριφερεσαι ακριβως οπως θελουν αυτοι, εχεις χασει το παιχνιδι, θα πεσουν να σε φανε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

akribws ta idia me tin kouklitsa...exw ena kouniado bompiriasmeno kai mia sinifada olo skertsa...deixnei oti agapei pio poli tin pethera me ton pethero apo tin mana tis...einai dinaton???????tin pio kakia mana tou kosmou na eixa den tha edina dikaiwma stin pethera mou!!!alla kai emeis etsi den exoume katholou kales sxeseis...briskomaste se kamoia giorti kai esti me xilia zoria milame...aytoi olo taxa pareksigimenoi kai mia pethera stin mesi...alla me idiaiteri protimisi pros ekeini tin meria!!!o antras mou leei sinexeia den peirazei gianna den exoume kanenan anagki...kai etsi einai bre koritsia me tous antres mas na taexoume kala kai oloi oi upoloipoi...skasila mas...tha kathisw na skasw twra egw pou i sinifada mou olo glifei ta petherika mou...kai o kouniados den mas milaei...na kai mia skasila..arkei pou o antras mou einai mono me mena:))))))))))))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

k go doksa to theo exo kali petheroula..

tin gnorizo 12 xronia k mexri tora ola kala...

eytixos epesa se kali pethera giati allios kaka ta psemata einai poli diskola..

k polles fores oi koiniades einai pio spastikes aptis petheres..ego exo mikri glikia kouniaditsa omos...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...