Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι να κάνω ρε κορίτσια?


Recommended Posts

Κάπου σε έχασα.1000 ευρώ δεν είναι ο φυσικός ολοκληρωμένος όπως είπε η Teri;

750 είναι η διέγερση;Το 500 τι είναι που λες για το φρέσκο;Αν 500 είναι για το φρέσκο τόσο δεν θα είναι και η διέγερση μόνη της;Μπερδεύτικα :oops:

Πάντως είναι ασύμφορο να κάνεις κατάψυξη και να τα βάλεις μετά.Κι εγώ που έκανα κατάψυξη αυτά απο τις 2 διεγέρσεις μας πήγε παραπάνω.Αν σκεφτείς οτι στο κέντρο που είμαι η απλή εξωσωματική ολοκληρωμένα κοστίζει 3000 εμείς πληρώσαμε 2500(δλδ 5000) + 300 η κατάψυξη κάθε φορά(δλδ 600) + αυτά που θα πληρώνουμε σε κάθε εμβρυομεταφορά 1500 η φορά.Ενώ με 3000 θα ξεμπερδεύαμε αν πετύχαινε βέβαια.Ας όψεται το οτι είχαμε λόγους και το κάναμε έτσι.Τουλάχιστον να πετύχει και χαλάλι τα λεφτά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai 1000 ευρω ειναι ολοκληρωμενος αλλά δεν τον συστηνει ο Μαστρο. Λιγες πιθανοτητες, λεει. Μονο 15%. 750 με 800 ειναι η ωοληψια και η καταψυξη του γονιμοποιημενου ωαριου και 500 ειναι η ωοληψια του φρεσκου ωαριου τοτε που θα κανεις ΕΤ και θα ξεπαγωσεις και τα άλλα. Συν 500 η ΕΤ όλων μαζι.

3000 ακατεβατα κοριτσια το χρεωνει ο Μαστρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όμως αν του πεις εγω θέλω φυσικό χωρίς κατάψυξη κλπ αλλιώς δεν με ενδιαφέρει μια χαρά θα το κάνει μην ανυσηχείς.Έτσι κι αλλιώς δεν πρόκειται να σε παρακολουθήσει ο ίδιος.Όλα άλλοι τα κάνουν...Απλά αν δεν πάει καλά θα έχει το στυλάκι του τύπου στο έλεγα εγώ και τέτοια.Teri αν θες να σου στείλω πμ γιατρό του κέντρου εκεί που μου είχαν πει κι εμένα αν έκανα φυσικό να έκλεινα μ αυτόν ραντεβού εξ αρχής.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Πήγα την Παρασκευή στην 10η μέρα για υπέρηχο, είχα τρία αυγουλάκια. Το ένα 13χιλ, το άλλο 12 και το άλλο μικρό. Ο γιατρός δεν ήταν ευχαριστημένος! Ηθελε να έχει ξεχωρίσει ήδη το μεγαλύτερο κατα πολύ, περίμενε 15χιλ. Θεωρεί ότι δεν είναι καλός κύκλος, αλλά θα δούμε. Έχω αύριο ξανά ραντεβού. Αλλά και να ήταν ο άντρας δεν μπορεί να πάρει ούτε μία μέρα άδεια αυτή την εβδομάδα! Ολο γκαντεμιές! Την άλλη θα μπορέσει αλλά τι να το κάνουμε?!!!!

Πολλά χρήματα ρε κορίτσια! Τι θα κάνουμε? Εμείς ψάχναμε μια φθηνότερη λύση. Είναι πολλά τα έξοδα για να κάνουμε πολλές ωόληψίες. Πάνω κάτω Θεσσαλονίκη -Αθήνα γίνεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο γέννεσις απ ότι ξέρω για ωοληψία σε φυσικό (χωρίς φάρμακα) παίρνουν μόνο 160 ευρώ (που είναι αναισθησιολόγος-καρδιολόγος). το είχα ρωτήσει κάποια στιγμή γιατί το σκεφτόμουν κ γω... τώρα η κατάψυξη δεν ξέρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...